Garmin Iron Triathlon Radków 2013 Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adam Jakub Częstochowa 18-24 173
Adam Kacper Częstochowa 18-24 5
Adamczak Andrzej Koszalin 50-54 65
Antolak Artur Oborniki Śląskie 45-49 201
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 2
Baj Jarosław Marcinkowice 30-34 179
Banaś Tomasz Bielany Wrocławskie 40-44 188
Barczewski Krzysztof Niemcz 35-39 105
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 102
Bartosz Grzegorz Tychy 30-34 82
Błaszyk Przemysław Pniewy 25-29 223
Bochniak Andrzej Opole 55-59 265
Boniecki Paweł Pruszkow 40-44 92
Bonikowski Jakub Grudziadz 40-44 141
Borowiak Mariusz Jary 35-39 129
Briggs Sean Lipków 45-49 66
Bryksy Mirosław Kraków 35-39 255
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 69
Buchal Grzegorz gliwice 40-44 21
Chojnacka Małgorzata Wrocław 45-49 289
Chomik Rafał Gliwice 35-39 191
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 214
Chuć Tomasz Świdnica 30-34 232
Chylak Kamil Warszawa 30-34 22
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 206
Cygert Andrzej Gdynia 40-44 156
Czaplicka Izabela Poznań 30-34 250
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 149
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 237
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 35-39 258
Dobrowolski Bartosz Warszawa 35-39 77
Domirski Daniel Kobyłka 25-29 155
Donhefner Tomasz Tenczynek 40-44 229
Drab Grzegorz Wrocław 35-39 211
Drosik Szymon Katowice 25-29 187
Drząszcz Robert Polkowice 35-39 52
Duda Marek Wrocław 40-44 50
Dudek Piotr Józefów 40-44 108
Durmaj Bartek Wrocław 25-29 168
Dybała Grzegorz Warszawa 35-39 221
Dziedzic Wadim Wrocław 30-34 197
Dziemaszkiewicz Bartosz Wrocław 35-39 281
Elminowski Wojciech Elbląg 50-54 38
Fantini Roman Warszawa 40-44 76
Frankowski Andrzej Ostrów Wlkp 50-54 152
Fronckiewicz Wojciech Warszawa 40-44 61
Fuliński Piotr Warszawa 30-34 45
Galinski Rafal Parkoszowice 40-44 161
Gardener Jacek Łowicz 45-49 8
Giecewicz Norbert Szczecin 18-24 172
Glajc Daniel Cieszyn 40-44 182
Glonek Marcin Pruszków 25-29 193
Głazek Jan Kraków 30-34 74
Głogowski Adam Gdynia 18-24 6
Głowacki Jarosław Piotrków Trybunalski 35-39 123
Golda Marek Tychy 35-39 277
Golda Michal Kraków 30-34 97
Golec Artur Stalowa Wola 25-29 131
Górny Robert Poznań 40-44 262
Grabczuk Konrad Warszawa 35-39 67
Grabiec Marcin Kolbuszowa 30-34 282
Grabowski Piotr Gliwice 30-34 148
Greguła Wojciech Chojna 25-29 270
Grela Marcin Kraków 30-34 32
Grochowicz Jan Warszawa 30-34 95
Gronowalski Daniel Warszawa 18-24 164
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 57
Grzanecki Rafał Warszawa 35-39 15
Grzegórzek Piotr Szczecin 25-29 4
Guzik Leszek Jaworze 45-49 62
Guzik Michał Bycina 30-34 68
Haibach Werner Złotniki 60-… 245
Hajduga Gabriela Radków 40-44 209
Heflik Tomasz Poręba 35-39 242
Herra Wojciech Warszawa 35-39 44
Huzar Ryszard Malbork 40-44 17
Ignatowicz Marcin Mielec 30-34 267
Imosa Jakub Katowice 35-39 259
Jakowicz Agnieszka Otwock 35-39 58
Janiga Robert Warszawa 40-44 272
Janiszewski Artur Katowice 30-34 89
Jankowicz Agnieszka Wałbrzych 30-34 190
Jarmoszewicz Lukasz Toruń 40-44 290
Jaroniec Adam Poznań 25-29 240
Jarosz Robert Sopot 30-34 100
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 30-34 238
Jaumień Łukasz Sochaczew 25-29 116
Jaworski Piotr Kraków 35-39 196
Jazdzyk Roman Wrocław 35-39 180
Jesion Ireneusz Lubin 40-44 109
Jezierski Tomasz Tczew 35-39 138
Jędrzejko Tomasz Janowice 30-34 293
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 45-49 154
Juskowiak Jakub Poznań 35-39 35
Karczewski Jan Gdańsk 25-29 98
Karczewski Maksymilian Susz 18-24 111
Kazanecka Joanna Warszawa 30-34 241
Kazimieruk Krzysztof Poznań 25-29 264
Kądzielewski Romek Jelenia Góra 35-39 248
Kępiński Marek Warszawa 35-39 215
Kępka Krzysztof Warszawa 30-34 28
Klauz Kamil Tczew 35-39 137
Klimczak Michał Wrocław 30-34 176
Kochanowski Robert Szczecinek 40-44 130
Kociemba Darek Poznań 35-39 25
Koniec Lech Kraków 35-39 159
Kotarski Piotr Gdańsk 30-34 295
Kotra Jacek Smolnica 30-34 72
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 56
Kozioł Łukasz Dębica 30-34 120
Kozlowski Michal Warszawa 30-34 85
Krężel Justyna Bielsko-Biała 30-34 275
Król Hubert Poznań 25-29 234
Kruk Michał Zabierzów 35-39 151
Krupiński Marek Olsztynek 40-44 165
Krzesak Adam Piastów 35-39 96
Krzyżek Michał Poznań 30-34 31
Kubicki Dariusz Wójtowo 35-39 94
Kubiński Jakub Osielsko 25-29 160
Kubsz Arek Wrocław 35-39 285
Kucharski Michał Gdańsk 35-39 244
Kuczynska Iza Pruszkow 40-44 260
Kulakowski Tomasz Warszawa 40-44 269
Kurowska Olga Wrocław 25-29 146
Kusz vel Sobczuk Michał Warszawa 25-29 128
Kwaśny Jerzy Brzyska 40-44 181
Kwiatkowski Arkadiusz Toruń 25-29 115
Launer Tomasz Wrocław 40-44 16
Lenczowski Jakub Modlnica 40-44 274
Lewczuk Daniel Zakręt 35-39 283
Lichoń Tomasz Dobczyce 35-39 203
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 25-29 30
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 1
Łakomski Olek Warszawa 35-39 226
Ławicki Marcin Lubin 25-29 3
Łukasik Janusz Warszawa 45-49 212
Łukaszewicz Przemysław Tomaszów Maz 35-39 147
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 48
Majchrzak Jarosław Pilawa 40-44 142
Majka Michał Elbląg 35-39 292
Majka Roman Nowa Ruda 30-34 230
Mańdok Paweł Warszawa 40-44 177
Marcinek Tomasz Racibórz 18-24 294
Marczak Roksana Lubin 25-29 10
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 121
Markowski Marek Lubin 35-39 252
Masalski Wojtek Białystok 45-49 13
Masiuk Jakub Pabianice 30-34 163
Masłowski Michał Wysoka 35-39 280
Maślanka Bogdan Łomianki 40-44 43
Maziakowski Tomasz Kamienna Góra 35-39 139
Mączyński Czesław Płock 60-… 93
Michlewicz Michał Wrocław 30-34 257
Michniak Andrzej Wojnicz 25-29 210
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-44 37
Mierzejewski Bartosz Poznań 30-34 136
Mieścicka Magdalena Poznań 30-34 233
Minuth Łukasz Gdynia 30-34 29
Młodynia Łukasz Brzeg 30-34 287
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 227
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 175
Moskal Szymon Sułkowice 35-39 205
Mroczek Marcin Opole 35-39 171
Mrowiec Tomasz Orzesze 18-24 291
Mróz Dariusz Wrocław 50-54 199
Nadratowski Kamil Gdańsk 25-29 79
Nawracaj Michał Jawor 25-29 189
Nawrot Alina Śrem 35-39 14
Nowak Adam Lewin Brzeski 25-29 208
Nowara Andrzej Rzeczyce /Gliwice 45-49 59
Nuckowska Paulina Luboń 35-39 235
Nuckowski Rafał Luboń 35-39 236
Nykowska Agata Warszawa 25-29 104
Ogorzałek Arkadiusz Nowa Ruda 45-49 9
Okoń Michał Julianów 30-34 73
Olszewski Maciej Tychy 35-39 99
Olszewski Tomasz Dębica 35-39 107
Ostapczuk Sebastian Warszawa 40-44 40
Otręba Maksymilian Wrocław 30-34 194
Pacholak Andrzej Ząbkowice Śl. 50-54 231
Pajda Wojciech Warszawa 45-49 36
Pardygał Tomasz Kraków 35-39 64
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 110
Pawełczak Bartłomiej Bydgoszcz 30-34 166
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 40-44 84
Pawłowski Michał Babice Stare 35-39 144
Pawłowski Radosław Warszawa 35-39 133
Pawłowski Tomasz Sulejówek 35-39 20
Pecyna Agata Koło 18-24 222
Pelc-Wanielista Agnieszka Poznań 25-29 220
Petertil Szczepan Ścinawka Średnia 40-44 278
Pęczkowski Paweł Wrocław 35-39 87
Pieczonka Janusz Warszawa 25-29 140
Pierzankowski Jakub Łowicz 25-29 119
Pierzchała Przemysław Pabianice 25-29 198
Pietrzyk Maciej Warszawa 25-29 253
Piosik Emil Poznań 18-24 47
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 113
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 78
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 225
Pławiak Wojciech Warszawa 25-29 81
Pochciał Maciej Bytom 18-24 145
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 45-49 23
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 51
Popławski Konrad Płock 35-39 117
Porębski Bogusław Niepolomice 30-34 75
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 122
Przeździęk Adam Pawłowice 25-29 246
Przybysz Michał Warszawa 30-34 54
Ptak Wojciech Ząbkowice Śląskie 25-29 114
Pupka Artur Ligota Piękna 45-49 192
Pustelnik Mariusz Opole 35-39 204
Pustoła Dawid Warszawa 18-24 162
Pustół Maciej Sosnowiec 30-34 288
Rejman Łukasz Wrocław 30-34 178
Rompała Agata Tarnów 30-34 18
Rosa Łukasz Warszawa 25-29 135
Rosiński Marek Koziegłowy 30-34 169
Różalski Krzysztof Kraków 25-29 91
Ruciński Jakub Sopot 35-39 125
Rusin Sławomir Rzeszów 30-34 261
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 70
Ryba Wojciech Krotoszyn 25-29 218
Rydlichowski Rafał Swarzędz 35-39 60
Rygulski Marcin Józefosław 30-34 134
Ryszczyk Adam Rybnik 30-34 83
Salamon Łukasz Radlin 25-29 217
Sentek Krzysztof Julianów 40-44 126
Skierkowski Adam Świecie 40-44 63
Smolak Piotr Poraj k. Krosna 50-54 268
Sokołowski Grzegorz Wicko 25-29 132
Staniszewski Przemek Warszawa 35-39 207
Stawicki Sebastian Wałbrzych 35-39 216
Stefański Przemysław Szczecinek 40-44 42
Stermach Irek Wrocław 50-54 279
Stępniak Artur Wrocław 25-29 239
Stokłosa Mirosław Iwkowa 30-34 213
Susmanek Joanna Wrocław 25-29 11
Szałacińska Marta Wrocław 30-34 174
Szałkowski Tomasz Susz 40-44 286
Szałucha Adam Sulejówek 18-24 170
Szeliga Wojciech Imielin 40-44 150
Szmuc Dominik Rzeszów 30-34 247
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 157
Sztura Bartosz Malin 25-29 273
Szulc Tomasz Rybnik 30-34 106
Szymczak Wojciech Syców 40-44 118
Szymula Andrzej Myśliborzyce 45-49 186
Ściesiński Piotr Kraków 35-39 200
Ślesicki Rafał Gdańsk 25-29 24
Świerczyński Marcin Warszawa 25-29 26
Świerzewska Weronika Ostróda 25-29 243
Świtalski Mariusz Lewin Kłodzki 35-39 263
Tadeusz Mateusz Grodzisk Wielkopolski 25-29 184
Terentjew Wojciech Wielka Wieś 30-34 39
Tomalski Piotr Płock 35-39 71
Tomaszek Artur Warszawa 40-44 34
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 266
Trembicki Marek Olsztyn 35-39 167
Trzaska Przemysław Gdańsk 25-29 53
Tyszkiewicz Rafal Biskupiec 40-44 90
Visentin Eric Wrocław 35-39 55
Walczak Barbara Warszawa 25-29 228
Walczak Mateusz Warszawa 35-39 195
Waleńska Ewa Wrocław 35-39 183
Waleński Tomasz Wrocław 35-39 202
Wanielista Piotr Poznań 30-34 219
Warmus Dawid Częstochowa 30-34 101
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 251
Welzer Dariusz Oława 40-44 46
Wicik Zbigniew Kwidzyn 35-39 249
Wieczorek Grzegorz Warszawa 35-39 224
Więckiewicz Mirosław Nysa 35-39 80
Wiśniewski Marek Skórzewo 55-59 41
Witkowski Grzegorz Dywity 30-34 143
Wojciechowski Rafał Warszawa 25-29 254
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-44 27
Wojtaszyk Szymon Koźmin Wlkp. 30-34 158
Wolak Małgorzata Kraków 25-29 19
Wolanin Irek Rybnik 40-44 271
Wolanin Tomasz Szczecinek 40-44 127
Wójcik Henryk Brzeg 40-44 185
Wroński Tomasz Lutynia 30-34 33
Wysocki Piotr Tychy 35-39 276
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 88
Zagdan Michał Zagnańsk 25-29 12
Zając Paweł Nowy Tomyśl 30-34 124
Zajfert Stanislaw Kedzierzyn-Kozle 60-… 86
Zawalska Magda Gdańsk 25-29 284
Zegler Grzegorz Wrocław 30-34 103
Zieliński Jarosław Gdynia 40-44 256
Zieliński Przemysław Warszawa 30-34 153
Ziemniak Robert Oława 35-39 49
Zujewski Piotr Łódź 40-44 112
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon