Garmin MTB Series Gdańsk 2018 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Akifev Sergei Kaliningrad 30-39 301
Andersen Niels Jakobsgaard Gdynia 40-49 68
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 160
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 131
Atraszkiewicz Olga Gdańsk 40-49 264
Babicz Bartłomiej Gdańsk 40-49 96
Baczewski Daniel Banino 30-39 268
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 231
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 130
Bautembach Łukasz Lipno 30-39 -
Bełczącki Maciej Gdynia 40-49 290
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 58
Bieliński Szymon Kolincz 40-49 285
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 136
Bieniecki Wojciech Gdańsk 40-49 70
Bieschke Paweł Gdańsk 30-39 265
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 206
Boczkowski Jacek Kobylnica 30-39 77
Bołcun Paweł Gdańsk 40-49 261
Borkowski Łukasz Gdańsk 30-39 103
Browiński Bartosz Inowrocław 18-29 21
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 233
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 85
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 126
Buja Krystian Chłapowo 18-29 281
Cebula Krzysztof Karczemki 40-49 298
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 113
Chifin Nikolai Kaliningrad 18-29 303
Chwiej Karolina Sopot 30-39 59
Chyliński Andrzej Gdańsk 40-49 236
Chyliński Dawid Gdynia 30-39 207
Ciba Damian Rumia 30-39 84
Cybowski Bartosz Gdańsk 30-39 170
Cyra Jarosław Kościerzyna 40-49 91
Czepiel Tomasz Gdańsk 30-39 100
Czerlikowski Michał Gdynia Oksywie 16-17 202
Czerniawski Piotr Gdynia 50-59 169
Czuczeło Maciej Gdańsk 30-39 196
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 51
Daniel Bartosz Gdynia 30-39 182
Deja Ariel Gdańsk 30-39 239
Denega Aleksandra Gdańsk 18-29 108
Deyk Adam Kartuzy 18-29 227
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 -
Długołęcki Jakub Gdańsk 30-39 116
Dolatowski Filip Gdańsk 18-29 36
Dolatowski Tomasz Gdańsk 16-17 102
Doroszkiewicz Andrzej Pogórze 30-39 -
Drejer Karol Gdańsk 30-39 200
Drewek Przemysław Gdańsk 40-49 184
Dymel Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 248
Dynus Marcin Gdynia 30-39 263
Eliszewski Grzegorz Gdańsk 30-39 270
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 242
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 128
Florczuk Marek Gdynia 30-39 55
Foerster Maciej Śrem 40-49 -
Formela Arkadiusz Bolszewo 30-39 190
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 244
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 34
Fułek Tomasz Sopot 30-39 208
Gajda Wiktor Świecie 18-29 -
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 175
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 74
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 39
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 64
Glinkowski Jerzy Warszawa 40-49 146
Główczewski Sebastian Gdańsk 40-49 67
Główka Sebastian Gdańsk 18-29 111
Goldszmdt Wojciech Gdańsk 40-49 228
Górka Karol Pruszcz Gdański 18-29 32
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 31
Grabiński Marcin Gdańsk 30-39 237
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 25
Grenda Michał Gdynia 30-39 75
Grudka Zbigniew Gdańsk 40-49 277
Grzegorzewski Arek Kąpino 40-49 87
Grzywacz Maciej Gdynia 18-29 163
Gudyka Przemyslaw Pszczolki 30-39 49
Haaza Mirosław Gdańsk 40-49 98
Habaj Piotr Gdynia 30-39 245
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 279
Hermaszewski Radosław Gdańsk 40-49 165
Hirsz Maciej Goręczyno 18-29 161
Hoge Krystian Puck 30-39 12
Hoge Rafał Puck 30-39 38
Hościło Aleksandra Gdynia 18-29 118
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 117
Indeo Simone Gdańsk 40-49 269
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 197
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 168
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 14
Janisz Jakub Juszkowo 16-17 221
Janisz Krzysztof Juszkowo 40-49 -
Janowski Wojciech Gdynia 18-29 114
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 164
Jedlinski Przemek Gdansk 30-39 72
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 40-49 194
Jesionowski Mariusz Świecie 40-49 -
Jezierski Piotr Gdańsk 30-39 81
Joskowska Iwona Luzino 40-49 -
Kabaciński Tomasz Wronki 30-39 60
Kaczerewski Michał Gdańsk 18-29 157
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Kaczmarek Marek Gdańsk 40-49 -
Kalisz Paweł Gdańsk 30-39 210
Kamczyk Roman Gliwice 50-59 209
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 92
Karolczak Jagoda Warszawa 30-39 181
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 57
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 63
Kasztelan Jacek Nowy Staw 30-39 107
Kiselev Iurii Kaliningrad 50-59 291
Klekowski Adrian Kwidzyn 30-39 213
Kluszczyński Artur Bydgoszcz 40-49 42
Kolatowski Tomasz Gdańsk 40-49 280
Kołakowski Krystian Gdańsk 30-39 50
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 177
Komsta Marcin Puck 40-49 229
Konieczny Robert Gdynia 40-49 115
Kornecki Marcin Gdynia 30-39 40
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 17
Korwel Adam Kartuzy 30-39 348
Kotarski Jacek Gdańsk 50-59 282
Kotowski Krzysztof Gdańsk 30-39 66
Kowalski Adam Sopot 18-29 35
Kozakowski Tomasz Gdańsk 40-49 274
Kozieł Maciej Gdańsk 30-39 105
Krefft Maria Parchowo 18-29 238
Kruszczyński Marcin Kwidzyn 30-39 173
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 179
Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński 40-49 289
Kuchto Adam Rumia 18-29 252
Kuflewski Bartosz Bytów 16-17 37
Kujawa Marcin Gdańsk 30-39 16
Kukawka Agnieszka Gdynia 40-49 153
Kukutis Grzegorz Szczecinek 40-49 154
Kurylczyk Olaf Kolbudy 16-17 254
Lademann Tomasz Gdańsk 40-49 278
Lemański Sławomir Gdańsk 18-29 -
Lenz Michał Gdańsk 30-39 186
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 258
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 78
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 93
Lewandowicz Aneta Toruń 18-29 125
Lewiński Marcin Reda 40-49 52
Liedtke Mariusz Gdańsk 30-39 86
Linda Patryk Gdańsk 30-39 286
Lorkowska Weronika Gdańsk 18-29 191
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 156
Łaguna Michał Gdańsk 30-39 304
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 99
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 83
Magrian Krzysztof Reda 40-49 56
Majewski Marek Prabuty 60-… 82
Makowski Pawel Gdansk 30-39 178
Malesinski Kacper Gościcino 16-17 -
Maliszewski Jakub Kwidzyn 30-39 203
Mańkowski Marek Grudziądz 50-59 217
Marzejon Karol Reda 40-49 247
Matkiewicz Piotr Elbląg 30-39 256
Matuła Bartłomiej Banino 30-39 54
Matysek Paweł Bydgoszcz 30-39 43
Mazur Paula Warszawa 18-29 176
Mądry Dariusz Gdańsk 40-49 80
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 135
Michalik Jarosław Kwidzyn 40-49 172
Michta Bartłomiej Gdańsk 30-39 132
Mielewczyk Michał Kościerzyna 40-49 94
Mientka Joanna Smołdzino 30-39 129
Misiewicz Piotr Elbląg 18-29 137
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 26
Mizera Katarzyna Sopot 18-29 -
Moch Paweł Kwidzyn 18-29 106
Moenert Remek Gdańsk 40-49 267
Monkos Kacper Rekowo Górne 18-29 -
Morawski Piotr Gdynia 40-49 220
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 243
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 171
Moszczyński Bartłomiej Gdańsk 30-39 110
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 -
Nikitiuk Kamil Biskupiec 18-29 95
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 140
Obarzanek Arkadiusz Kowale 40-49 189
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 212
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 296
Osiak Kacper Gdańsk 18-29 47
Pastusiak Marcin Człuchów 30-39 260
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 241
Pietrosiuk Michał Gdańsk 30-39 158
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 151
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 232
Piotrowicz Jacek Sopot 30-39 259
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 192
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 249
Piwko Maciej Gdańsk 40-49 123
Polus Piotr Bydgoszcz 18-29 287
Połom Maciej Gdynia 18-29 -
Potrykus Filip Chłapowo 16-17 284
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 223
Preiss Przemysław Gdańsk 30-39 251
Prościński Jarosław Bydgoszcz 40-49 -
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 159
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 167
Raasz Paweł Gdańsk 30-39 271
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 18
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 65
Rajkowska Katarzyna Gdynia 30-39 262
Redo Tomasz Bytów 30-39 230
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 -
Reszke Adam Juszkowo 18-29 -
Richert Eliza Rebiechowo 30-39 266
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 120
Rocławski Radosław Chojnice 18-29 302
Rodziewicz Magdalena Gdynia 30-39 205
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 204
Rolbiecka Alicja Reda 30-39 224
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 24
Rossa Przemysław Przygodzice 40-49 45
Rostankowski Jakub Gdańsk 18-29 198
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 139
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 134
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 283
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 219
Rudnicki Maciej Gdynia 30-39 193
Rydzkowski Mateusz Gdansk 30-39 73
Rytel Wojciech Warszawa 60-… 29
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 30
Sertel Ula Gdańsk 30-39 -
Seweryn Michał Kraków 30-39 294
Sędecki Piotr Gdynia 30-39 275
Siedlecki Maciej Gdynia 30-39 295
Skałecki Tomasz Reda 40-49 -
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 300
Soczyński Dariusz Rumia 40-49 297
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 149
Spychała Damian Dachowa 30-39 222
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 22
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 166
Stolp Wojtek Chojnice 40-49 148
Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze 18-29 199
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 133
Szczęsny Sławomir Niestępowo 40-49 234
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 152
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 13
Szerszyński Łukasz Banino 30-39 -
Szlachcikowski Dariusz Gdańsk 30-39 97
Sznycer Michał Gdańsk 30-39 79
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 299
Szymański Michał Gdansk 40-49 225
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 195
Szymborski Tomek Sopot 40-49 211
Szynkiewicz Janusz Kwidzyn 50-59 109
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 23
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 250
Tkaczyk Marcin Puck 40-49 -
Tłuszczak Rafał Gdynia 40-49 -
Tracz Igor Ełganowo 40-49 288
Treselj Marin Gdańsk 30-39 46
Turzyński Michał Gdańsk 30-39 162
Tyborski Dariusz Malbork 40-49 44
Tyszkiewicz Elzbieta Gdansk 30-39 276
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 187
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 16-17 28
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 27
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 48
Walentynowicz Adam Sopot 30-39 88
Wasielewski Adam Gdańsk 30-39 62
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 235
Wawrzyniak Tomek Gdynia 30-39 138
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 246
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 -
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 61
Wilczyńska Dominika Gdańsk-Wrzeszcz 40-49 71
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 11
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 155
Wolak Leszek Gdańsk 30-39 214
Wołodkiewicz Bartosz Gdynia 30-39 240
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 185
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 76
Wszołek Artur Chełmno 40-49 201
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 216
Zabrocka Aleksandra Kościerzyna 30-39 90
Zalewski Mirosław Gdańsk 40-49 183
Zamoński Mariusz Borzechowo 30-39 141
Zasada Grzegorz Puck 40-49 101
Zawalich Michał Gdańsk 30-39 112
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 272
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 127
Zielonka Tadeusz Parchowo 50-59 -
Zienkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 292
Ziolkowski Krzysztof Gdynia 40-49 69
Zwolak Leszek Gdańsk 40-49 293
Żmudzki Paweł Lębork 18-29 -
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 19
Żuk Łukasz Młynary 30-39 273
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon