AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2018 - results

2018-10-28 09:00 www.polmaratongdansk.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-5km 5-10km 10-15km 15-19km 19-21,0975km Czas netto Czas końcowy Strata Mama z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
Tata z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
1 3710 Mumo Joseph Mutwanthei M18 1 1 00:15:42 (1)00:15:56 (1)00:15:58 (3)00:13:13 (2)00:06:43 (3) 01:07:32 (1) 01:07:32
2 3 Kujawski Łukasz Runnersi S7 Banino M30 1 2 00:15:54 (3)00:16:05 (2)00:15:52 (2)00:13:11 (1)00:06:38 (2) 01:07:40 (2) 01:07:40 00:00:08
3 10 Rogiewicz Andrzej Szukam klubu Szukam M25 1 3 00:15:54 (2)00:16:06 (3)00:15:51 (1)00:13:16 (3)00:07:01 (4) 01:08:08 (3) 01:08:08 00:00:36
4 3920 Mikhalkin Siarhei Naftan/Eridan M25 2 4 01:08:41 (4) 01:08:41 00:01:09
5 8 Głogowski Adam UKS EKONOMIK-Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team M25 3 5 00:16:39 (5)00:16:32 (4)00:16:05 (4)00:13:17 (4)00:06:37 (1) 01:09:10 (5) 01:09:10 00:01:38
6 1637 Mikielski Daniel M25 4 6 00:16:34 (4)00:17:03 (5)00:16:53 (5)00:14:06 (5)00:07:04 (5) 01:11:40 (6) 01:11:40 00:04:08
7 3092 Miszewski Marcin Intel Runners M30 2 7 00:16:50 (6)00:17:10 (6)00:16:58 (6)00:14:19 (7)00:07:20 (13) 01:12:37 (7) 01:12:37 00:05:05
8 1624 Zyborowicz Bartłomiej Runnersi S7 Banino AdRunaLine M18 2 8 00:17:49 (13)00:17:53 (8)00:17:04 (7)00:14:09 (6)00:07:07 (6) 01:14:02 (8) 01:14:04 00:06:32
9 1650 Kwarta Maciej Batalion Dowodzenia MW M30 3 9 00:17:32 (11)00:17:45 (7)00:17:19 (8)00:14:34 (8)00:07:17 (9) 01:14:27 (9) 01:14:27 00:06:55
10 3033 Fazzi Nicolo gp parco delle apuane evolution sport M25 5 10 00:17:31 (10)00:18:11 (14)00:17:24 (9)00:14:41 (9)00:07:20 (12) 01:15:07 (10) 01:15:09 00:07:37
11 1594 Kąkol Kacper M25 6 11 00:17:49 (15)00:17:53 (9)00:17:24 (10)00:14:46 (13)00:07:20 (11) 01:15:12 (11) 01:15:14 00:07:42
12 3066 Michalski Piotr M35 1 12 00:16:50 (7)00:18:02 (12)00:17:56 (15)00:15:12 (22)00:07:40 (27) 01:15:40 (12) 01:15:40 00:08:08
13 1675 Richert Jarosław Maja Team M35 2 13 00:17:49 (14)00:17:58 (11)00:17:48 (12)00:14:58 (15)00:07:36 (24) 01:16:09 (13) 01:16:11 00:08:39
14 2005 Serebro Sergei M35 3 14 00:17:53 (18)00:18:18 (17)00:17:45 (11) 01:16:15 (14) 01:16:17 00:08:45
15 4095 Somava Iryna Grodnooblsport K25 1 1 00:17:51 (16)00:17:58 (10)00:17:50 (13)00:15:11 (20)00:07:35 (23) 01:16:25 (15) 01:16:25 00:08:53
16 2270 Szopiński Dariusz Urząd Gminy Przechlewo M35 4 15 00:17:32 (12)00:18:12 (15)00:17:54 (14)00:15:12 (21)00:07:43 (28) 01:16:33 (16) 01:16:35 00:09:03
17 3353 Bagrowski Tomasz flash.bikestats.pl M35 5 16 00:17:53 (17)00:18:40 (19)00:18:09 (19)00:14:45 (12)00:07:16 (8) 01:16:43 (17) 01:16:45 00:09:13
18 2202 Szwaj Łukasz Team Kopeć M35 6 17 00:18:12 (21)00:18:33 (18)00:17:58 (16)00:14:49 (14)00:07:27 (17) 01:16:59 (18) 01:17:01 00:09:29
19 2287 Błaszczyk Bartłomiej Super Team M30 4 18 00:18:40 (27)00:18:45 (22)00:18:09 (17)00:14:41 (11)00:07:14 (7) 01:17:29 (19) 01:17:31 00:09:59
20 3745 Góralski Marcin M35 7 19 00:18:32 (23)00:18:47 (24)00:18:15 (21)00:14:41 (10)00:07:17 (10) 01:17:32 (20) 01:17:34 00:10:02
21 3912 Nowicki Artur Pomorski Team Biegowy/ 1bz Lębork M30 5 20 00:18:05 (20)00:18:42 (20)00:18:25 (24)00:15:06 (18)00:07:44 (32) 01:18:02 (21) 01:18:04 00:10:32
22 195 Karpiński Jędrzej Lufthansa Systems Poland Active! M25 7 22 00:18:36 (24)00:18:46 (23)00:18:09 (18)00:15:03 (17)00:07:32 (20) 01:18:06 (22) 01:18:11 00:10:39
23 1589 Gapski Mateusz Akademia Biegania M30 6 21 00:18:40 (26)00:18:45 (21)00:18:10 (20)00:15:01 (16)00:07:31 (19) 01:18:07 (23) 01:18:09 00:10:37
24 3386 Długosz Jacek M35 8 23 00:17:29 (9)00:18:17 (16)00:18:39 (34)00:15:52 (37)00:08:00 (65) 01:18:17 (24) 01:18:19 00:10:47
25 5 Najmowicz Paweł Tri NEGU M25 8 24 00:17:15 (8)00:18:08 (13)00:18:21 (22)00:16:22 (76)00:08:48 (290) 01:18:54 (25) 01:18:54 00:11:22
26 1773 Makarski Tomasz MM Projekt M40 1 25 00:18:50 (40)00:18:53 (33)00:18:31 (28)00:15:19 (23)00:07:23 (15) 01:18:56 (26) 01:18:58 00:11:26
27 1794 Moderhak Mateusz M35 9 27 00:18:46 (30)00:18:52 (28)00:18:32 (31)00:15:24 (26)00:07:25 (16) 01:18:59 (27) 01:19:05 00:11:33
28 3205 Zarzycki Maciej M25 9 26 00:19:07 (47)00:18:51 (26)00:18:32 (30)00:15:07 (19)00:07:23 (14) 01:19:00 (28) 01:19:04 00:11:32
29 3498 Pożarowszczyk Adam Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo M30 7 28 00:18:49 (35)00:18:54 (35)00:18:29 (25)00:15:25 (29)00:07:28 (18) 01:19:05 (29) 01:19:08 00:11:36
30 1684 Godlewski Łukasz Godlewski Runners M35 10 29 00:18:49 (36)00:18:53 (31)00:18:33 (33)00:15:23 (24)00:07:33 (21) 01:19:11 (30) 01:19:13 00:11:41
31 2168 Chyb Radosław - - M35 12 31 00:18:36 (25)00:18:48 (25)00:18:23 (23)00:15:34 (30)00:07:51 (45) 01:19:12 (32) 01:19:16 00:11:44
32 3328 Kosakowski Łukasz Siili Solutions Siili Solutions M35 11 30 00:18:50 (42)00:18:53 (29)00:18:31 (26)00:15:25 (28)00:07:33 (22) 01:19:12 (31) 01:19:14 00:11:42
33 3722 Samsonov Sergey M35 13 32 00:18:47 (31)00:18:52 (27)00:18:31 (29)00:15:25 (27)00:07:40 (26) 01:19:15 (33) 01:19:20 00:11:48
34 3471 Jędrzejczyk Łukasz Klub Biegacza Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M35 14 33 01:19:21 (35) 01:19:21 00:11:49
35 799 Witt Oskar M18 3 34 00:18:46 (28)00:18:53 (30)00:18:31 (27)00:15:24 (25)00:07:47 (39) 01:19:21 (34) 01:19:27 00:11:55
36 1843 Przybyła Adrian Team Kopeć M25 10 35 00:18:15 (22)00:19:06 (38)00:18:44 (35)00:15:36 (31)00:07:45 (35) 01:19:26 (36) 01:19:28 00:11:56
37 10001 Marszal Mariusz RK Athletics M35 15 36 00:18:49 (37)00:18:53 (32)00:18:32 (32) 01:19:39 (37) 01:19:41 00:12:09
38 103 Duda Jacek M40 2 37 00:18:47 (32)00:19:08 (39)00:18:51 (38)00:15:52 (38)00:07:55 (56) 01:20:33 (38) 01:20:38 00:13:06
39 3899 Brząkalski Krzysiek eAzymut.pl M25 11 38 00:18:50 (43)00:19:06 (37)00:18:53 (39)00:16:03 (51)00:07:57 (58) 01:20:49 (39) 01:20:53 00:13:21
40 2703 Mrowiec Kacper M18 4 39 00:19:11 (49)00:19:28 (43)00:18:49 (36)00:15:48 (36)00:07:44 (31) 01:21:00 (40) 01:21:08 00:13:36
41 2682 Żurawicz Andrzej Miody Chwarszczańskie M25 12 40 00:18:49 (38)00:19:16 (40)00:19:13 (53)00:16:12 (57)00:07:51 (48) 01:21:21 (41) 01:21:24 00:13:52
42 1428 Bjerre Henrik Arla Foods Arla Foods M25 13 41 00:19:29 (60)00:19:36 (49)00:18:50 (37)00:15:44 (32)00:07:44 (30) 01:21:23 (42) 01:21:34 00:14:02 1 (1 / 1)
43 2197 Kowalski Dariusz Złotowski bieg zawilca M50 1 42 00:19:15 (51)00:19:29 (45)00:19:07 (46)00:16:01 (46)00:07:50 (43) 01:21:42 (43) 01:21:46 00:14:14
44 2331 Adamusiak Sławomir Iława biega M40 3 43 00:19:21 (53)00:19:27 (42)00:19:10 (49)00:15:55 (40)00:07:50 (41) 01:21:43 (44) 01:21:48 00:14:16
45 1873 Gębski Jacek Czarnecki Run Team M25 14 44 00:19:35 (66)00:19:38 (52)00:19:02 (40)00:15:47 (34)00:07:43 (29) 01:21:45 (45) 01:21:50 00:14:18
46 3778 Boczek Radosław Czarnecki Run Team M40 4 45 00:19:29 (62)00:19:45 (53)00:19:03 (42)00:15:45 (33)00:07:44 (33) 01:21:46 (46) 01:21:50 00:14:18
47 2538 Borkowski Arkadiusz M18 5 46 00:19:29 (61)00:19:45 (54)00:19:03 (41)00:15:47 (35)00:07:46 (37) 01:21:50 (47) 01:21:53 00:14:21
48 2273 Bagiński Tomasz M35 16 47 00:18:49 (34)00:18:53 (34)00:19:31 (68)00:16:30 (91)00:08:09 (87) 01:21:52 (48) 01:21:55 00:14:23
49 1681 Baranowska-Trzasko Aleksandra El contragolpe/Studio S7 Banino K35 1 2 00:19:23 (54)00:19:31 (47)00:19:10 (48)00:16:00 (44)00:07:51 (49) 01:21:55 (49) 01:21:58 00:14:26
50 2284 Pietrzak Piotr M50 2 48 00:18:50 (41)00:19:01 (36)00:19:25 (55)00:16:27 (85)00:08:16 (105) 01:21:59 (50) 01:22:01 00:14:29
51 3560 Bąk Paweł M40 5 49 00:19:15 (52)00:19:28 (44)00:19:07 (45)00:16:01 (47)00:08:10 (88) 01:22:01 (51) 01:22:05 00:14:33
52 438 Palaschke Michał M25 15 50 00:19:07 (48)00:19:46 (57)00:19:11 (50)00:16:11 (56)00:07:50 (42) 01:22:05 (52) 01:22:08 00:14:36
53 3023 Firla Arkadiusz MDM NT TEAM M40 6 51 00:19:27 (59)00:19:37 (51)00:19:13 (52)00:15:56 (41)00:07:58 (61) 01:22:11 (53) 01:22:14 00:14:42
54 3562 Kozielski Michal Czaja Training System M30 8 52 00:19:27 (58)00:19:46 (56)00:19:03 (43)00:15:57 (42)00:07:59 (63) 01:22:12 (54) 01:22:17 00:14:45
55 4062 Budziak Zbigniew benobudziak.pl BENO M45 1 53 00:19:01 (45)00:19:30 (46)00:19:27 (56)00:16:13 (60)00:08:09 (85) 01:22:20 (55) 01:22:23 00:14:51
56 2166 Gorczycki Grzegorz Nikoś Team M35 17 77 00:19:24 (55)00:19:34 (48)00:19:28 (59)00:16:11 (55)00:07:54 (54) 01:22:31 (56) 01:24:16 00:16:44
57 3527 Sajewski Przemek Białostocka Sekta Biegaczy M40 7 54 00:19:32 (64)00:19:37 (50)00:19:05 (44)00:16:08 (54)00:08:20 (116) 01:22:42 (57) 01:22:50 00:15:18 2 (2 / 1)
58 3653 Troniarz Paweł TEAMOCHAL M35 18 55 00:19:25 (57)00:19:48 (58)00:19:10 (47)00:16:20 (71)00:08:04 (75) 01:22:47 (58) 01:22:52 00:15:20
59 7 Stasiewicz Mariola MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA K25 2 3 00:19:50 (85)00:19:46 (55)00:19:12 (51)00:16:00 (43)00:08:00 (67) 01:22:48 (59) 01:22:48 00:15:16
60 3421 Wołoszyk Kamil Najmowicz Triathlon M25 16 56 00:19:45 (74)00:20:08 (93)00:19:23 (54)00:16:02 (50)00:07:38 (25) 01:22:56 (60) 01:23:02 00:15:30
61 2430 Pisarewicz Karol GPEC Runners Team M30 9 57 00:19:55 (105)00:20:05 (79)00:19:28 (61)00:15:54 (39)00:07:46 (38) 01:23:08 (61) 01:23:13 00:15:41
62 3642 Mikita Maciek Resinex Poland Resinex Poland M25 17 58 00:19:42 (70)00:19:52 (60)00:19:31 (71)00:16:01 (45)00:08:07 (83) 01:23:13 (62) 01:23:21 00:15:49
63 2094 Krotowski Michał Godlewski Runners M35 19 59 00:19:54 (98)00:20:05 (78)00:19:27 (57)00:16:01 (49)00:07:48 (40) 01:23:15 (63) 01:23:24 00:15:52
64 2323 Miliński Piotr SGH M25 18 60 00:19:24 (56)00:20:00 (64)00:19:36 (76)00:16:22 (79)00:07:58 (60) 01:23:20 (64) 01:23:24 00:15:52
65 3608 Nawojczyk Przemysław AKM Olsztyn/Sklepbiegacza.com AKM Olsztyn/Sklepbiegacza.com M35 20 62 00:19:44 (73)00:19:52 (59)00:19:29 (63)00:16:20 (69)00:08:04 (74) 01:23:29 (65) 01:23:35 00:16:03
66 3641 Łyskanowski Marcin CTS - CzajaTrainingSystem M40 8 61 00:19:37 (67)00:20:00 (65)00:19:31 (69)00:16:16 (62)00:08:06 (81) 01:23:30 (66) 01:23:33 00:16:01
67 2608 Jankowski Mateusz Godlewski Runners M25 19 64 00:19:53 (95)00:20:03 (72)00:19:30 (66)00:16:03 (52)00:08:02 (70) 01:23:31 (67) 01:23:41 00:16:09
68 47 Linda Mateusz Goyello Power Club M30 10 65 00:19:48 (80)00:20:03 (70)00:19:28 (60)00:16:22 (77)00:07:52 (50) 01:23:33 (68) 01:23:41 00:16:09
69 588 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Biega M35 21 63 00:17:58 (19)00:19:23 (41)00:19:54 (102)00:17:13 (156)00:09:06 (437) 01:23:34 (69) 01:23:37 00:16:05
70 2142 Rojewski Maciej CS Group Runners Team M30 11 68 00:19:49 (82)00:20:06 (84)00:19:29 (64)00:16:12 (58)00:07:59 (62) 01:23:35 (70) 01:23:44 00:16:12
71 3424 Tomaszewski Łukasz JEPPESEN M25 20 67 00:19:51 (89)00:20:10 (98)00:19:28 (58)00:16:14 (61)00:07:54 (52) 01:23:37 (72) 01:23:43 00:16:11
72 513 Twarowski Michal TRISPACE Jeppesen M45 2 66 00:19:51 (88)00:20:10 (99)00:19:29 (65)00:16:13 (59)00:07:54 (55) 01:23:37 (71) 01:23:43 00:16:11
73 3972 Szopiński Tomasz KB BRYZA Postomino M35 22 74 00:19:40 (68)00:20:03 (73)00:19:46 (86)00:16:18 (66)00:07:54 (53) 01:23:41 (73) 01:24:08 00:16:36
74 3699 Kwiatkowski Jarek FLOWERS TEAM M40 9 70 00:19:54 (102)00:20:06 (82)00:19:30 (67)00:16:17 (63)00:08:03 (71) 01:23:50 (74) 01:23:56 00:16:24
75 1789 Kepka Grzegorz Maja Team M25 21 69 00:19:15 (50)00:20:17 (107)00:19:48 (93)00:16:24 (82)00:08:07 (82) 01:23:51 (75) 01:23:55 00:16:23
76 1326 Kowalski Waldek Leasing Polski Team M30 12 71 00:19:58 (118)00:20:03 (74)00:19:48 (95)00:16:18 (64)00:07:45 (34) 01:23:52 (76) 01:23:59 00:16:27
77 99 Kuhn Piotr M25 22 73 00:19:58 (116)00:20:03 (68)00:19:46 (87)00:16:20 (68)00:07:45 (36) 01:23:52 (77) 01:24:00 00:16:28
78 3720 Izbiński Rafał SZYMANOWSKI Triathlon Team/STS Skarżysko-Kamienna M35 23 72 00:19:52 (90)00:20:07 (90)00:19:38 (78)00:16:23 (80)00:07:55 (57) 01:23:55 (78) 01:23:59 00:16:27
79 9 Pobłocka Katarzyna UKS EKONOMIK-Maratończyk Lębork K18 1 4 00:19:40 (69)00:20:01 (66)00:19:50 (100)00:16:18 (65)00:08:12 (94) 01:24:01 (79) 01:24:01 00:16:29
80 170 Ługowski Marcin M35 24 75 00:18:48 (33)00:20:32 (118)00:20:03 (107)00:16:36 (100)00:08:05 (77) 01:24:04 (80) 01:24:10 00:16:38
81 2114 Chybczynski Dominik Judo team mifune M18 6 79 00:20:08 (127)00:20:18 (108)00:19:38 (79)00:16:01 (48)00:08:02 (69) 01:24:07 (81) 01:24:21 00:16:49
82 3138 Stepanov Aleksandr I LOVE RUNNING M25 23 76 00:19:56 (108)00:20:07 (87)00:19:35 (73)00:16:23 (81)00:08:06 (80) 01:24:07 (82) 01:24:11 00:16:39
83 2605 Mollin Bartłomiej KP PSP Puck M40 10 78 00:19:54 (99)00:20:07 (92)00:19:45 (82)00:16:21 (74)00:08:05 (79) 01:24:12 (83) 01:24:20 00:16:48
84 2961 Dąbrowski Bartosz M35 25 83 00:19:51 (87)00:20:06 (86)00:19:45 (83)00:16:20 (72)00:08:13 (96) 01:24:15 (85) 01:24:26 00:16:54
85 3876 Dalkiewicz Darek CrossFit Susz M45 3 80 00:19:54 (97)00:20:03 (71)00:19:39 (80)00:16:31 (92)00:08:08 (84) 01:24:15 (84) 01:24:24 00:16:52
86 565 Roszkowski Zdzisław M55 1 81 00:19:52 (91)00:20:06 (85)00:19:31 (70)00:16:21 (75)00:08:26 (149) 01:24:16 (86) 01:24:24 00:16:52
87 1261 Zalewski Dariusz M. A. D. M40 11 82 00:18:46 (29)00:20:24 (112)00:20:03 (108)00:16:52 (123)00:08:12 (93) 01:24:17 (87) 01:24:24 00:16:52 3 (3 / 2)
88 1869 Pietrzak Jacek M35 26 86 00:19:54 (103)00:20:02 (67)00:19:47 (91)00:16:22 (78)00:08:14 (99) 01:24:19 (88) 01:24:32 00:17:00
89 542 Labuda Marek M50 3 85 00:19:49 (81)00:20:10 (97)00:19:36 (74)00:16:35 (99)00:08:13 (97) 01:24:23 (89) 01:24:31 00:16:59
90 3625 Pilczuk Maciej M35 27 84 00:19:47 (76)00:20:15 (104)00:19:35 (72)00:16:34 (97)00:08:14 (98) 01:24:25 (90) 01:24:29 00:16:57
91 2508 Sokół Krzysztof M40 12 92 00:19:50 (83)00:20:03 (69)00:19:48 (96)00:16:30 (88)00:08:18 (111) 01:24:29 (91) 01:24:45 00:17:13
92 2215 Zielinski Krzysztof M35 28 88 00:19:56 (109)00:20:36 (123)00:20:00 (105)00:16:04 (53)00:07:53 (51) 01:24:29 (92) 01:24:39 00:17:07
93 10007 Jeremicz Kamil PACEMAKER M18 7 87 00:19:57 (113)00:20:07 (89)00:19:46 (84)00:16:30 (90)00:08:12 (91) 01:24:32 (93) 01:24:39 00:17:07
94 3705 Piesik Przemysław Ci co zaufali Panu biegną bez zmęczenia (Iz 40, 31) M30 13 89 00:19:52 (92)00:20:07 (88)00:19:48 (97)00:16:25 (84)00:08:20 (117) 01:24:32 (94) 01:24:40 00:17:08
95 10005 Baranowski Adam M30 14 90 00:19:57 (110)00:20:04 (75)00:19:45 (81)00:16:20 (70)00:08:27 (153) 01:24:33 (96) 01:24:40 00:17:08
96 10003 Pijanowski Wojciech PACEMAKER M18 8 91 00:19:53 (96)00:20:08 (94)00:19:46 (85)00:16:20 (73)00:08:26 (150) 01:24:33 (95) 01:24:40 00:17:08
97 3861 Grzelak Michał M35 29 93 00:18:58 (44)00:19:59 (63)00:20:17 (124)00:16:58 (134)00:08:26 (144) 01:24:38 (98) 01:24:46 00:17:14
98 3245 Powideł Marcin AKB Lidzbark Warmiński BeHaP M40 13 94 00:19:54 (101)00:20:06 (81)00:19:46 (88)00:16:30 (87)00:08:22 (127) 01:24:38 (97) 01:24:47 00:17:15
99 3267 Rasmussen Line Røjkjær K25 3 6 00:19:50 (84)00:20:07 (91)00:19:49 (98)00:16:44 (115)00:08:18 (109) 01:24:48 (99) 01:24:58 00:17:26
100 3266 Rasmussen Mette Røjkjær SPÆN K30 1 5 00:19:52 (93)00:20:06 (83)00:19:50 (99)00:16:43 (112)00:08:17 (108) 01:24:48 (100) 01:24:57 00:17:25
101 2123 Zieman Michał M30 15 95 00:19:57 (112)00:20:04 (77)00:19:48 (94)00:16:31 (93)00:08:32 (186) 01:24:52 (101) 01:25:00 00:17:28
102 3101 Gainullin Artur INTEL RUNNERS M25 24 96 00:19:52 (94)00:20:14 (103)00:19:53 (101)00:16:39 (108)00:08:17 (106) 01:24:55 (102) 01:25:04 00:17:32
103 3409 Guliński Grzegorz Team Kopeć M30 16 97 00:20:06 (126)00:19:56 (62)00:19:36 (75)00:16:44 (113)00:08:45 (272) 01:25:07 (103) 01:25:12 00:17:40
104 3889 Bizewski Tadeusz M40 14 101 00:21:08 (268)00:20:12 (101)00:19:37 (77)00:16:24 (83)00:07:51 (46) 01:25:12 (104) 01:25:44 00:18:12 4 (4 / 3)
105 3655 Sitek Mateusz Gedania 1922 Gdańsk M25 25 98 00:18:49 (39)00:19:55 (61)00:19:54 (103)00:17:23 (189)00:09:13 (511) 01:25:14 (105) 01:25:18 00:17:46
106 3909 Zembura Paweł M30 17 99 00:19:58 (117)00:20:04 (76)00:19:47 (92)00:16:30 (89)00:08:57 (372) 01:25:16 (106) 01:25:23 00:17:51
107 574 Ziemianin Przemek M35 30 100 00:20:22 (136)00:20:41 (127)00:20:04 (109)00:16:20 (67)00:07:51 (47) 01:25:18 (107) 01:25:29 00:17:57
108 2886 Borski Adam 42.192 Wejherowo M45 4 102 00:20:13 (130)00:20:37 (124)00:20:06 (111)00:16:29 (86)00:08:03 (72) 01:25:28 (108) 01:25:45 00:18:13
109 38 Napiórkowski Grzegorz M45 5 103 00:19:59 (120)00:20:06 (80) 01:25:42 (109) 01:25:50 00:18:18
110 3407 Piwowarczyk Paweł ROZBIEGANE DOBCZYCE M35 31 104 00:19:51 (86)00:20:15 (105)00:20:15 (120)00:17:12 (153)00:08:11 (89) 01:25:44 (110) 01:25:51 00:18:19
111 3509 Jakimczuk Aleksandra K25 4 7 00:20:00 (122)00:20:29 (116)00:20:02 (106)00:17:02 (142)00:08:22 (123) 01:25:55 (111) 01:26:03 00:18:31
112 84 Elmiś Grzegorz Biegacz Portowy Hel M40 15 106 00:20:23 (137)00:20:41 (125)00:20:05 (110)00:16:32 (94)00:08:24 (129) 01:26:05 (112) 01:26:16 00:18:44
113 1481 Zagórski Adam 3City Runs M25 26 110 00:20:42 (158)00:20:52 (145)00:20:08 (113)00:16:34 (98)00:07:50 (44) 01:26:06 (113) 01:26:25 00:18:53
114 3865 Maliszewski Jerzy AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl Sklepbiegacza.pl M55 2 107 00:19:56 (107)00:20:16 (106)00:20:14 (119)00:17:06 (146)00:08:35 (201) 01:26:07 (116) 01:26:16 00:18:44
115 1455 Pietrasik Dawid M35 32 105 00:19:29 (63)00:20:41 (128)00:20:30 (149)00:17:03 (143)00:08:24 (133) 01:26:07 (114) 01:26:14 00:18:42
116 4164 Sabady Tomasz Paweł M45 6 112 00:20:44 (163)00:20:44 (129)00:19:47 (90)00:16:33 (95)00:08:19 (113) 01:26:07 (115) 01:26:27 00:18:55
117 811 Radczuk Marcin Endure Team M35 33 108 00:19:54 (100)00:20:12 (100)00:20:10 (114)00:17:20 (176)00:08:34 (198) 01:26:10 (118) 01:26:17 00:18:45
118 1451 Łęcki Paweł Żyrundowianin biega M25 27 109 00:19:48 (78)00:20:29 (115)00:20:16 (122)00:17:03 (144)00:08:34 (194) 01:26:10 (117) 01:26:20 00:18:48
119 3638 Trzaskalski Kamil LPP TEAM M25 28 113 00:19:48 (77)00:20:10 (96)00:19:47 (89)00:17:29 (212)00:09:00 (389) 01:26:14 (119) 01:26:27 00:18:55
120 1937 Goździewicz Leszek Biegamyrazem.pl M40 16 111 00:19:55 (104)00:20:25 (113)00:20:28 (146)00:17:01 (137)00:08:26 (146) 01:26:15 (120) 01:26:25 00:18:53
121 685 Najda Sławomir LKS Zantyr Sztum M45 7 115 00:20:13 (131)00:20:36 (122)00:20:12 (115)00:16:57 (128)00:08:25 (141) 01:26:23 (121) 01:26:41 00:19:09
122 3952 Makulec Marcin santander Runners CLUB M35 34 114 00:19:55 (106)00:20:13 (102)00:20:25 (142)00:17:18 (170)00:08:34 (192) 01:26:25 (122) 01:26:36 00:19:04
123 2354 Bojanowski Michał Klub 42,2 Lębork M35 35 116 00:20:23 (138)00:20:36 (121)00:20:12 (116)00:16:58 (133)00:08:24 (131) 01:26:33 (123) 01:26:41 00:19:09
124 2187 Formela Łukasz FORAL FORAL-UBEZPIECZENIA M40 17 120 00:20:25 (141)00:20:47 (137)00:20:20 (131)00:16:57 (130)00:08:14 (100) 01:26:43 (124) 01:27:02 00:19:30
125 1126 Pluta Daniel TEAM PLUTT M30 18 118 00:19:33 (65)00:22:13 (345)00:19:29 (62)00:16:39 (107)00:08:53 (326) 01:26:47 (125) 01:26:57 00:19:25 5 (5 / 1)
126 2689 Kulesza Mariusz #CTS LIBERO Biuroserwis M40 18 119 00:20:25 (139)00:20:46 (136)00:20:16 (123)00:17:01 (139)00:08:20 (119) 01:26:48 (126) 01:26:58 00:19:26
127 3947 Waligóra Marian M50 4 117 00:20:02 (124)00:20:46 (133)00:20:47 (180)00:17:02 (141)00:08:13 (95) 01:26:50 (127) 01:26:53 00:19:21
128 289 Smeja Przemysław Runeda M35 36 122 00:20:44 (165)00:20:51 (142)00:20:17 (126)00:16:38 (104)00:08:22 (124) 01:26:52 (128) 01:27:09 00:19:37
129 3518 Zawaluk Marcin (RT) Runholik Team M40 19 123 00:20:39 (155)00:20:51 (143)00:20:22 (136)00:16:42 (111)00:08:20 (118) 01:26:54 (129) 01:27:15 00:19:43
130 1376 Bury Paweł biegamyrazem.pl M35 37 127 00:21:02 (205)00:21:08 (171)00:20:19 (129)00:16:33 (96)00:07:59 (64) 01:27:01 (130) 01:27:22 00:19:50
131 2845 Staszczyk Dawid M30 19 124 00:20:30 (144)00:20:34 (119)00:20:24 (139)00:17:06 (148)00:08:28 (158) 01:27:02 (131) 01:27:17 00:19:45
132 3014 Kamiński Kamil RUNNERSCLUB.PL WARSZAWA M25 29 139 00:20:46 (167)00:20:54 (147)00:20:20 (132)00:16:38 (105)00:08:25 (138) 01:27:03 (133) 01:27:53 00:20:21
133 1 Korol Adam AZS-AWFiS Gdańsk Wiosła M40 20 121 00:20:44 (161)00:21:02 (159)00:20:19 (130)00:16:36 (102)00:08:22 (126) 01:27:03 (132) 01:27:07 00:19:35
134 1047 Diaz Tovar Carlos Axel M35 38 129 00:20:51 (176)00:20:49 (139)00:19:54 (104)00:16:58 (132)00:08:34 (191) 01:27:06 (134) 01:27:25 00:19:53
135 553 Wojtas Stefan Tripaka Przechlewo M35 39 126 00:20:33 (148)00:21:01 (156)00:20:27 (143)00:16:48 (117)00:08:19 (115) 01:27:08 (135) 01:27:21 00:19:49
136 1984 Konieczki Dariusz Pomorski Team Biegowy M40 21 125 00:20:25 (140)00:20:45 (132)00:20:23 (138)00:17:06 (147)00:08:30 (168) 01:27:09 (136) 01:27:18 00:19:46
137 3717 Duda Grzegorz METALCORP TEAM M35 40 128 00:19:57 (115)00:20:32 (117)00:20:21 (135)00:17:30 (218)00:08:52 (320) 01:27:12 (137) 01:27:23 00:19:51
138 2107 Tomaszewski Michał Solwit M30 20 132 00:21:03 (221)00:20:46 (134)00:20:17 (125)00:16:44 (116)00:08:22 (122) 01:27:12 (138) 01:27:35 00:20:03
139 619 Rządca Marcin Traktor Team Gmina Kwidzyn M35 41 130 00:19:05 (46)00:20:22 (111)00:20:33 (153)00:18:08 (331)00:09:11 (486) 01:27:19 (139) 01:27:25 00:19:53
140 1836 Bogdański Krzysztof M45 8 131 00:20:29 (143)00:21:01 (157)00:20:28 (144)00:16:59 (136)00:08:25 (142) 01:27:22 (140) 01:27:32 00:20:00
141 2224 Zgleński Ireneusz M40 22 135 00:21:08 (267)00:20:35 (120)00:20:18 (127)00:17:01 (138)00:08:24 (132) 01:27:26 (141) 01:27:44 00:20:12
142 819 Kowalski Jacek Elaktywny Maratończyk Team M45 9 134 00:20:04 (125)00:20:45 (131)00:20:23 (137)00:17:19 (174)00:08:59 (387) 01:27:30 (142) 01:27:41 00:20:09
143 3620 Jeliński Mateusz xRunners M30 21 133 00:19:59 (121)00:20:22 (110)00:20:42 (167)00:17:36 (239)00:08:54 (333) 01:27:33 (143) 01:27:39 00:20:07
144 2891 Jednachowski Krzysztof M25 30 138 00:21:02 (207)00:21:12 (177)00:20:15 (121)00:16:41 (109)00:08:24 (128) 01:27:34 (144) 01:27:52 00:20:20
145 13 Czaiński Kamil M25 31 147 00:21:02 (208)00:21:08 (172)00:20:39 (164)00:16:42 (110)00:08:04 (76) 01:27:35 (145) 01:28:08 00:20:36
146 3922 Zalewski Konrad M30 22 141 00:21:00 (193)00:21:07 (169)00:20:28 (145)00:16:48 (118)00:08:15 (102) 01:27:38 (146) 01:28:00 00:20:28
147 2130 Stepanov Aleksey CSKA M40 23 153 00:20:35 (149)00:20:49 (140)00:20:12 (117)00:17:30 (220)00:08:33 (190) 01:27:39 (147) 01:28:16 00:20:44
148 2231 Szulc Tomasz Intive M25 32 143 00:21:03 (214)00:21:15 (189)00:20:21 (134)00:16:44 (114)00:08:16 (103) 01:27:39 (148) 01:28:02 00:20:30
149 3155 Kowalczyk Adam Adidas Runners Warsaw M30 23 137 00:20:37 (151)00:20:41 (126)00:20:31 (151)00:17:13 (157)00:08:39 (230) 01:27:41 (150) 01:27:50 00:20:18
150 3223 Rychter Rafał M40 24 142 00:21:05 (235)00:21:12 (179)00:20:12 (118)00:16:38 (106)00:08:34 (197) 01:27:41 (149) 01:28:02 00:20:30
151 3967 Mazur Michał WNS M30 24 145 00:20:50 (173)00:21:06 (166)00:20:31 (152)00:16:54 (124)00:08:21 (120) 01:27:42 (152) 01:28:06 00:20:34
152 2675 Rachfał Piotr M40 25 148 00:21:02 (209)00:21:01 (155)00:20:28 (147)00:16:56 (127)00:08:15 (101) 01:27:42 (153) 01:28:08 00:20:36
153 2193 Wojciechowski Łukasz M30 25 136 00:19:43 (71)00:20:09 (95)00:20:07 (112)00:18:13 (349)00:09:30 (692) 01:27:42 (154) 01:27:49 00:20:17
154 31 Zawisza Dariusz BCT Team BCT Team M45 10 140 00:20:18 (134)00:20:50 (141)00:20:31 (150)00:17:23 (182)00:08:40 (232) 01:27:42 (151) 01:27:54 00:20:22
155 3631 Tuszyński Jarosław M35 42 155 00:19:48 (79)00:20:26 (114)00:20:33 (155)00:17:41 (249)00:09:17 (546) 01:27:45 (155) 01:28:19 00:20:47
156 885 Iwan Małgorzata Drużyna Szpiku/ Maja team K30 2 9 00:21:06 (249)00:21:09 (174)00:20:25 (140)00:16:48 (119)00:08:18 (110) 01:27:46 (157) 01:28:07 00:20:35
157 1804 Maciejewicz Krzysztof M35 43 146 00:20:52 (180)00:20:59 (152)00:20:36 (159)00:16:37 (103)00:08:42 (244) 01:27:46 (156) 01:28:07 00:20:35
158 3719 Dawidek Bartłomiej Urban Wolves Running Team M25 33 156 00:21:02 (206)00:21:30 (260)00:20:36 (158)00:16:36 (101)00:08:05 (78) 01:27:49 (158) 01:28:20 00:20:48
159 48 Szajdziuk Piotr M40 26 149 00:20:16 (132)00:20:58 (149)00:20:25 (141)00:17:23 (183)00:08:50 (307) 01:27:52 (159) 01:28:08 00:20:36
160 2206 Trapkowski Przemysław xRunners M35 44 150 00:20:32 (146)00:21:05 (164)00:20:21 (133)00:17:19 (171)00:08:37 (214) 01:27:54 (160) 01:28:09 00:20:37
161 4113 Jaroszuk Kamil AZS AZS M40 27 144 00:20:44 (160)00:21:02 (158)00:20:19 (128)00:17:10 (149)00:08:43 (253) 01:27:58 (161) 01:28:02 00:20:30
162 3157 Kowalczyk Agnieszka adidas Runners Warsaw K30 3 8 00:20:38 (153)00:20:46 (135)00:20:48 (182)00:17:23 (188)00:08:24 (136) 01:27:59 (162) 01:28:07 00:20:35
163 2926 Jakubczak Karol RUNEDA M30 26 154 00:20:31 (145)00:21:00 (153)00:20:33 (156)00:17:14 (159)00:08:43 (258) 01:28:01 (163) 01:28:17 00:20:45
164 1081 Adamczyk Tomasz M40 29 162 00:20:57 (187)00:21:12 (180)00:20:55 (209)00:16:54 (125)00:08:04 (73) 01:28:02 (164) 01:28:36 00:21:04
165 1548 Brylski Filip M18 9 151 00:19:57 (111)00:20:19 (109)00:20:50 (188)00:17:55 (285)00:09:01 (397) 01:28:02 (166) 01:28:10 00:20:38
166 2309 Romanowski Łukasz Alpa! M35 45 152 00:20:57 (188)00:21:06 (167)00:20:38 (162)00:16:57 (131)00:08:24 (130) 01:28:02 (167) 01:28:12 00:20:40
167 3170 Trębski Krzysztof #ZabieganiNocą M40 28 157 00:21:05 (236)00:21:14 (183)00:20:44 (172)00:16:50 (122)00:08:09 (86) 01:28:02 (165) 01:28:21 00:20:49
168 1044 Olejnik Krzysztof M30 27 159 00:21:04 (225)00:21:17 (215)00:20:53 (199)00:16:50 (121)00:08:00 (66) 01:28:04 (168) 01:28:24 00:20:52
169 3896 Pazda-Pozorska Małgorzata Night Runners Słupsk K35 2 10 00:20:08 (128)00:21:16 (190)00:20:48 (181)00:17:23 (187)00:08:30 (166) 01:28:05 (169) 01:28:13 00:20:41
170 3402 Dragosz Maciej M30 28 161 00:21:03 (215)00:21:17 (213)00:20:52 (193)00:16:49 (120)00:08:11 (90) 01:28:12 (170) 01:28:35 00:21:03
171 3434 Kargul Wojciech Jeppesen M25 34 158 00:19:46 (75)00:20:51 (144)00:21:25 (284)00:17:35 (238)00:08:39 (229) 01:28:16 (171) 01:28:22 00:20:50
172 2561 Fijałkowski Wojciech BEZ KLUBU M50 5 160 00:19:43 (72)00:21:06 (165)00:20:59 (239)00:17:44 (258)00:08:45 (274) 01:28:17 (172) 01:28:25 00:20:53
173 286 Zieliński Marcin Biegamyrazem.pl M35 46 163 00:20:52 (181)00:20:58 (150)00:20:52 (192)00:17:14 (158)00:08:28 (157) 01:28:24 (173) 01:28:38 00:21:06
174 133 Ostrowski Łukasz Invictus 3City M25 35 170 00:21:05 (232)00:21:23 (239)00:20:34 (157)00:16:55 (126)00:08:32 (182) 01:28:29 (174) 01:29:03 00:21:31
175 3588 Ciesiulski Dariusz Kębłowo Biega M30 29 165 00:20:46 (168)00:21:04 (160)00:20:43 (169)00:17:21 (178)00:08:40 (231) 01:28:34 (175) 01:28:48 00:21:16
176 2586 Ciesiulski Przemysław KW Kębłowo M30 30 164 00:20:46 (169)00:21:04 (162)00:20:43 (168)00:17:22 (180)00:08:39 (223) 01:28:34 (176) 01:28:48 00:21:16
177 1934 Maksymiuk Piotr M35 47 174 00:20:52 (179)00:21:17 (220)00:20:33 (154)00:17:15 (161)00:08:39 (225) 01:28:36 (177) 01:29:10 00:21:38
178 3475 Bralski Andrzej #ZabieganiNocą M35 48 166 00:21:05 (239)00:21:14 (184)00:20:45 (174)00:17:04 (145)00:08:31 (174) 01:28:39 (178) 01:28:58 00:21:26
179 2517 Mikuć Jerzy Triblok M25 36 169 00:21:05 (234)00:21:15 (187)00:20:56 (214)00:17:23 (184)00:08:02 (68) 01:28:41 (179) 01:29:02 00:21:30
180 531 Synak Rafał Pruszcz biega M40 30 167 00:21:08 (262)00:21:16 (207)00:20:54 (202)00:16:59 (135)00:08:26 (145) 01:28:43 (180) 01:29:01 00:21:29
181 773 Tomczyk Rafał DUDYCZ run M45 11 168 00:21:00 (195)00:21:14 (185)00:20:43 (170)00:17:10 (150)00:08:38 (220) 01:28:45 (181) 01:29:02 00:21:30
182 1303 Gołębiowski Piotr M40 31 179 00:20:56 (185)00:21:04 (161)00:20:46 (177)00:17:13 (154)00:08:50 (308) 01:28:49 (182) 01:29:16 00:21:44
183 3444 Bojan Adam M45 12 171 00:21:01 (197)00:21:07 (170)00:20:50 (187)00:17:18 (168)00:08:35 (200) 01:28:51 (183) 01:29:06 00:21:34
184 2006 Miszewski Mateusz CTS - CzajaTrainingSystem M25 37 177 00:21:06 (244)00:21:17 (221)00:20:53 (197)00:17:15 (163)00:08:22 (125) 01:28:53 (184) 01:29:12 00:21:40
185 1109 Dymek Adrian forBET Runners M25 38 185 00:21:01 (201)00:21:16 (194)00:20:57 (221)00:17:20 (175)00:08:21 (121) 01:28:55 (185) 01:29:21 00:21:49
186 3091 Sprzączkowski Krzysztof Intel Runners M45 13 178 00:21:07 (255)00:21:16 (206)00:20:56 (218)00:17:17 (166)00:08:19 (114) 01:28:55 (186) 01:29:14 00:21:42
187 1803 Sztajkowski Łukasz Smaruj Na Trening Team M40 32 183 00:21:13 (289)00:21:36 (272)00:20:29 (148)00:17:22 (179)00:08:17 (107) 01:28:57 (187) 01:29:20 00:21:48
188 2192 Bobek Michał MICHAŁ BOBEK M30 31 182 00:21:05 (231)00:21:17 (218)00:20:55 (208)00:17:25 (197)00:08:16 (104) 01:28:58 (188) 01:29:20 00:21:48
189 1719 Golub Vitalii M30 32 172 00:20:38 (152)00:21:12 (178)00:20:49 (184)00:17:37 (245)00:08:43 (261) 01:28:59 (189) 01:29:08 00:21:36
190 313 Kościelski Mariusz COM-DKM M50 6 173 00:20:41 (156)00:21:22 (235)00:20:52 (191)00:17:25 (200)00:08:39 (226) 01:28:59 (190) 01:29:09 00:21:37
191 2108 Szajerski Maciej M25 39 176 00:20:46 (171)00:21:05 (163)00:21:09 (262)00:17:15 (165)00:08:44 (264) 01:28:59 (191) 01:29:11 00:21:39
192 3056 Cyrkler Rafał Ala Team Ala Team M40 33 190 00:21:19 (299)00:21:24 (244)00:20:51 (190)00:17:02 (140)00:08:25 (140) 01:29:01 (192) 01:29:24 00:21:52
193 150 Jakusz Przemysław Norda Active Team M30 33 175 00:20:42 (157)00:21:22 (234)00:20:52 (194)00:17:26 (203)00:08:39 (227) 01:29:01 (193) 01:29:10 00:21:38
194 3292 Bach Jakob M18 10 186 00:21:00 (194)00:21:14 (186)00:20:40 (166)00:17:19 (173)00:08:49 (298) 01:29:02 (194) 01:29:21 00:21:49
195 2626 Wyrwa Dariusz BLUE MEDIA TEAM M30 34 188 00:21:07 (258)00:21:15 (188)00:20:56 (215)00:17:18 (167)00:08:27 (154) 01:29:03 (195) 01:29:23 00:21:51
196 1646 Bułka Adam M30 35 180 00:20:43 (159)00:21:24 (245)00:20:59 (238)00:17:27 (205)00:08:31 (180) 01:29:04 (196) 01:29:18 00:21:46
197 2546 Kanawka Grzegorz ST RUNNERS M30 36 184 00:21:03 (219)00:21:24 (247)00:20:57 (224)00:17:12 (152)00:08:31 (176) 01:29:07 (197) 01:29:20 00:21:48
198 1806 Karczewski Eugeniusz Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M45 14 197 00:21:18 (296)00:21:24 (248)00:20:40 (165)00:17:15 (160)00:08:31 (177) 01:29:08 (198) 01:29:33 00:22:01
199 1822 Bryk Dawid PitbullCity Sports Team M25 41 192 00:21:08 (263)00:21:19 (228)00:20:58 (234)00:17:15 (164)00:08:29 (163) 01:29:09 (199) 01:29:28 00:21:56
200 3968 Gleinert Szymon M25 40 181 00:20:19 (135)00:21:09 (175)00:21:06 (253)00:17:48 (265)00:08:47 (284) 01:29:09 (200) 01:29:20 00:21:48
201 3217 Bocian Maciej M35 49 200 00:21:12 (287)00:21:27 (253)00:20:48 (183)00:17:15 (162)00:08:28 (159) 01:29:10 (203) 01:29:35 00:22:03
202 3915 Tatrocki Daniel RunForFun Gdynia M40 34 187 00:21:07 (256)00:21:21 (232)00:20:47 (179)00:17:19 (172)00:08:36 (212) 01:29:10 (201) 01:29:22 00:21:50
203 3435 Witkowski Jakub Jeppesen M35 50 201 00:21:08 (261)00:21:18 (225)00:20:54 (205)00:17:23 (185)00:08:27 (152) 01:29:10 (202) 01:29:36 00:22:04
204 1473 Romski Orzech Romek Fundacja Generacja Dawcy Życia M35 51 189 00:21:03 (216)00:21:23 (236)00:21:05 (252)00:17:13 (155)00:08:27 (151) 01:29:11 (205) 01:29:24 00:21:52
205 1667 Sioma Grzegorz M30 37 191 00:21:01 (198)00:21:20 (231)00:20:49 (186)00:17:23 (190)00:08:38 (217) 01:29:11 (204) 01:29:26 00:21:54
206 655 Majchrzak Oskar EPAM Team M30 38 199 00:21:04 (229)00:21:16 (200)00:20:57 (232)00:17:25 (196)00:08:31 (178) 01:29:13 (206) 01:29:35 00:22:03
207 3921 Gawlik Mariusz WKB Śledziowe Wzgórze M40 35 196 00:20:51 (177)00:21:25 (250)00:20:58 (237)00:17:31 (228)00:08:29 (165) 01:29:14 (208) 01:29:32 00:22:00
208 1659 Trigueros Enrique M50 7 205 00:20:57 (186)00:21:16 (192)00:20:54 (207)00:17:28 (209)00:08:39 (222) 01:29:14 (207) 01:29:47 00:22:15
209 26 Barański Bartosz Smaruj Na Trening Team M35 52 193 00:20:44 (164)00:20:59 (151)00:20:57 (223)00:17:55 (286)00:08:40 (234) 01:29:15 (209) 01:29:30 00:21:58
210 2052 Czarnowski Łukasz M30 39 194 00:21:02 (210)00:21:17 (210)00:20:53 (200)00:17:36 (240)00:08:29 (162) 01:29:17 (210) 01:29:30 00:21:58
211 3938 Frączyk Bogusław Concept M35 53 195 00:21:02 (211)00:21:24 (249)00:21:00 (240)00:17:22 (181)00:08:29 (164) 01:29:17 (211) 01:29:30 00:21:58
212 800 Szabłowska Iwona Pruszcz Biega K30 4 11 00:21:06 (242)00:21:17 (219)00:20:56 (213)00:17:27 (204)00:08:31 (179) 01:29:17 (212) 01:29:36 00:22:04
213 604 Skrzypkowski Daniel SPORTFAZA.pl M45 15 202 00:21:03 (213)00:21:16 (196)00:20:58 (233)00:17:30 (219)00:08:31 (173) 01:29:18 (213) 01:29:40 00:22:08
214 866 Frankiewicz Maciej GRUPA MALBORK M40 36 204 00:21:03 (222)00:21:16 (197)00:20:57 (226)00:17:24 (191)00:08:39 (224) 01:29:19 (214) 01:29:43 00:22:11
215 3650 Dybuk Marcin magielrodzinny.pl Radio Gdańsk M40 37 203 00:21:07 (254)00:21:16 (205)00:20:57 (220)00:17:26 (201)00:08:35 (202) 01:29:21 (216) 01:29:41 00:22:09
216 3837 Rozlazly Marcin GRUPA MALBORK M35 54 198 00:20:59 (191)00:21:26 (252)00:21:02 (246)00:17:18 (169)00:08:36 (205) 01:29:21 (215) 01:29:34 00:22:02
217 3868 Kuligowski Maciej KS ZRYW Radziejów M30 40 206 00:21:01 (203)00:21:16 (195)00:20:56 (216)00:17:29 (217)00:08:41 (241) 01:29:23 (217) 01:29:47 00:22:15
218 3432 Bannach Robert Jeppesen Jeppesen M25 42 209 00:21:09 (274)00:21:34 (268)00:20:37 (161)00:17:25 (195)00:08:41 (240) 01:29:26 (218) 01:29:52 00:22:20
219 3358 Halman Leszek M45 16 208 00:20:45 (166)00:21:55 (304)00:20:45 (175)00:17:20 (177)00:08:41 (236) 01:29:26 (219) 01:29:50 00:22:18 6 (6 / 1)
220 1837 Jakubowski Kuba Najmowicz Triathlon M25 43 207 00:21:07 (253)00:21:25 (251)00:20:53 (195)00:17:24 (194)00:08:41 (239) 01:29:30 (220) 01:29:50 00:22:18
221 1917 Balicki Andrzej Parkrun Gdynia M65 1 211 00:21:04 (228)00:21:17 (217)00:20:57 (231)00:17:29 (216)00:08:44 (265) 01:29:31 (221) 01:29:53 00:22:21
222 2579 Popławski Jakub Tadeusz weterynek.pl/BikeUUp M25 44 217 00:20:58 (189)00:21:16 (193)00:20:57 (227)00:17:28 (208)00:08:52 (323) 01:29:31 (222) 01:30:01 00:22:29
223 1787 Kraśnieński Krzysztof Team Karaś-Elbląg M35 55 216 00:21:17 (294)00:21:16 (209)00:20:39 (163)00:17:29 (213)00:08:51 (313) 01:29:32 (223) 01:30:00 00:22:28
224 3406 Zielińska Monika K30 5 12 00:21:06 (245)00:21:17 (222)00:20:57 (222)00:17:30 (223)00:08:44 (266) 01:29:34 (224) 01:29:52 00:22:20
225 3663 Lewandowski Michał M30 41 214 00:21:04 (230)00:21:16 (201)00:20:57 (229)00:17:31 (225)00:08:47 (288) 01:29:35 (225) 01:29:57 00:22:25
226 4121 Kowalkowski Krzysztof Lufthansa Systems Poland Active M35 56 251 00:21:09 (275)00:21:23 (240)00:20:55 (211)00:17:28 (206)00:08:41 (235) 01:29:36 (226) 01:31:00 00:23:28
227 759 Połoński Piotr M35 57 215 00:21:02 (212)00:21:17 (216)00:20:57 (230)00:17:32 (234)00:08:48 (293) 01:29:36 (227) 01:29:59 00:22:27
228 2677 Bruchmann Karol Runeda M30 42 213 00:20:44 (162)00:20:54 (146)00:21:08 (260)00:17:58 (294)00:08:56 (353) 01:29:40 (228) 01:29:57 00:22:25
229 324 Suchorz Krzysztof Gdyński Triathlon M45 17 210 00:20:38 (154)00:21:17 (211)00:21:01 (242)00:17:52 (279)00:08:52 (315) 01:29:40 (229) 01:29:53 00:22:21
230 3047 Gwizdała Roman Drzewiarz Szlachta M30 43 227 00:21:05 (237)00:21:33 (266)00:20:53 (196)00:17:30 (221)00:08:43 (259) 01:29:44 (230) 01:30:14 00:22:42
231 898 Mikowski Mariusz M35 58 225 00:21:16 (291)00:21:17 (214)00:20:43 (171)00:17:37 (243)00:08:51 (311) 01:29:44 (231) 01:30:12 00:22:40
232 2810 Buszman Krzysztof M45 19 224 00:21:30 (334)00:21:33 (264)00:20:46 (178)00:17:26 (202)00:08:30 (172) 01:29:45 (233) 01:30:11 00:22:39
233 2798 Jabłonowski Wojciech fm2012 M45 18 212 00:21:04 (227)00:21:23 (241)00:21:08 (258)00:17:28 (207)00:08:42 (249) 01:29:45 (234) 01:29:55 00:22:23
234 97 Rokita Mariusz RockyRUN M40 38 220 00:21:07 (252)00:21:13 (182)00:20:37 (160)00:17:48 (270)00:09:00 (395) 01:29:45 (235) 01:30:04 00:22:32
235 2541 Szynkowski Karol M30 44 222 00:21:04 (223)00:21:16 (198)00:20:55 (210)00:17:32 (232)00:08:58 (377) 01:29:45 (232) 01:30:08 00:22:36
236 2459 Głowiński Cezary EURO STYL M35 59 233 00:21:01 (200)00:21:10 (176)00:20:54 (203)00:17:42 (251)00:09:00 (392) 01:29:47 (236) 01:30:23 00:22:51
237 3916 Masternak Krystian M18 11 223 00:21:03 (220)00:21:19 (227)00:20:54 (204)00:17:33 (236)00:08:59 (381) 01:29:48 (238) 01:30:08 00:22:36
238 2167 Pergoł Marek M45 20 236 00:21:12 (288)00:21:23 (242)00:20:55 (212)00:17:37 (242)00:08:41 (243) 01:29:48 (237) 01:30:32 00:23:00
239 2153 Geliński Karol M30 45 221 00:21:06 (247)00:21:17 (212)00:20:56 (217)00:17:31 (226)00:08:59 (382) 01:29:49 (239) 01:30:08 00:22:36
240 3085 Świąder Mirosław Intel Runners/www.runpassion.pl Suchy TEAM M45 21 219 00:20:32 (147)00:21:06 (168)00:21:08 (259)00:18:03 (310)00:09:01 (399) 01:29:50 (240) 01:30:03 00:22:31
241 555 Kwidziński Bartosz M18 12 232 00:20:51 (178)00:21:24 (246)00:21:15 (276)00:17:47 (262)00:08:39 (228) 01:29:56 (241) 01:30:21 00:22:49
242 3090 Neufeld Marcin Intel Runners M40 39 230 00:20:53 (183)00:21:08 (173)00:20:49 (185)00:18:05 (313)00:09:01 (400) 01:29:56 (243) 01:30:18 00:22:46
243 10006 Szczykutowicz Tomasz Szalony Gdańsk Biega Gdański Biegacz M25 45 228 00:21:06 (248)00:21:16 (203)00:20:57 (228)00:17:30 (224)00:09:07 (450) 01:29:56 (242) 01:30:15 00:22:43
244 10008 Wąsowski Rafał PACEMAKER M25 46 229 00:21:06 (240)00:21:16 (202) 01:29:57 (244) 01:30:16 00:22:44
245 3045 Ubda Łukasz MDM NT TEAM M30 46 218 00:20:12 (129)00:22:09 (336)00:21:13 (271)00:17:30 (222)00:08:54 (335) 01:29:58 (245) 01:30:02 00:22:30
246 3376 Nipuli Juhamatti Kemira Sport Team M25 47 226 00:20:02 (123)00:20:55 (148)00:21:02 (245)00:18:36 (458)00:09:26 (638) 01:30:01 (246) 01:30:13 00:22:41
247 3583 Szamocki Dominik M35 61 234 00:21:11 (281)00:21:28 (254)00:20:58 (236)00:17:41 (250)00:08:44 (267) 01:30:02 (248) 01:30:23 00:22:51
248 609 Wołowczyk Tomasz M35 60 231 00:21:25 (318)00:21:28 (255)00:21:12 (267)00:17:25 (198)00:08:32 (183) 01:30:02 (247) 01:30:21 00:22:49
249 1434 Kołc Paweł www.3wdb.pl M35 62 248 00:21:25 (319)00:21:36 (273)00:21:09 (261)00:17:24 (192)00:08:31 (175) 01:30:05 (249) 01:30:57 00:23:25
250 3028 Minorczyk Karina 140minut.pl K18 2 13 00:21:11 (280)00:21:16 (208)00:20:53 (198)00:17:47 (263)00:09:00 (391) 01:30:07 (250) 01:30:12 00:22:40
251 2599 Górski Sławomir M45 23 240 00:21:19 (298)00:21:44 (286)00:21:07 (256)00:17:29 (211)00:08:34 (193) 01:30:13 (251) 01:30:37 00:23:05
252 1881 Pilecki Robert Runeda M45 22 237 00:21:32 (341)00:21:43 (282)00:21:06 (255)00:17:25 (199)00:08:27 (155) 01:30:13 (252) 01:30:35 00:23:03
253 724 Albrecht Piotr KEFAS JW RUNNER M50 8 239 00:21:06 (250)00:21:16 (204)00:20:57 (225)00:17:51 (275)00:09:06 (438) 01:30:16 (253) 01:30:36 00:23:04
254 4126 Tomaszewski Jarek M40 40 235 00:20:54 (184)00:21:33 (265)00:21:05 (251)00:17:50 (273)00:08:55 (347) 01:30:17 (254) 01:30:30 00:22:58
255 464 Paschke Roman ShipCup M40 41 258 00:21:24 (317)00:21:35 (270)00:21:00 (241)00:17:37 (244)00:08:43 (260) 01:30:19 (255) 01:31:14 00:23:42
256 2150 Koiszewski Krzysztof Klub 42,2 Lębork M45 24 246 00:21:22 (309)00:21:43 (283)00:21:15 (275)00:17:32 (233)00:08:29 (161) 01:30:21 (256) 01:30:53 00:23:21
257 174 Kuzin Sergey M30 47 255 00:21:06 (251)00:21:30 (259)00:21:04 (248)00:18:00 (302)00:08:44 (268) 01:30:24 (257) 01:31:10 00:23:38
258 1318 Zinka Maciej M40 42 242 00:20:50 (175)00:21:16 (191)00:21:19 (281)00:17:50 (274)00:09:09 (472) 01:30:24 (258) 01:30:41 00:23:09
259 2408 Jurek Przemyslaw KS Staszewscy M40 43 245 00:21:10 (278)00:21:32 (263)00:21:04 (247)00:17:51 (276)00:08:49 (301) 01:30:26 (260) 01:30:50 00:23:18
260 683 Stempiński Krzysztof M45 25 241 00:20:35 (150)00:21:23 (238)00:21:14 (272)00:18:01 (307)00:09:13 (501) 01:30:26 (259) 01:30:40 00:23:08
261 1868 Maliszewski Michał M40 44 243 00:21:11 (279)00:21:18 (224)00:21:04 (249)00:17:57 (293)00:08:57 (370) 01:30:27 (262) 01:30:43 00:23:11
262 2260 Olewniczak Piotr Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG M18 13 247 00:21:08 (264)00:21:30 (261)00:21:01 (244)00:17:52 (280)00:08:56 (352) 01:30:27 (261) 01:30:55 00:23:23
263 502 Piotrowski Sławek Reaktywuj się w Maratonie M40 45 244 00:21:26 (323)00:21:43 (284)00:21:12 (268)00:17:39 (247)00:08:28 (160) 01:30:28 (263) 01:30:46 00:23:14
264 2913 Owczarzak Filip M35 63 249 00:21:43 (364)00:22:10 (337)00:20:54 (206)00:17:12 (151)00:08:30 (171) 01:30:29 (264) 01:30:57 00:23:25
265 2676 Litwin Jarosław M55 3 252 00:21:09 (270)00:21:30 (258)00:21:01 (243)00:17:53 (281)00:09:01 (398) 01:30:34 (265) 01:31:00 00:23:28
266 3187 Iwan Paweł MajaTeam M35 64 238 01:30:35 (266) 01:30:35 00:23:03
267 1792 Paracki Michał M35 65 257 00:21:40 (359)00:21:36 (274)00:21:06 (254)00:17:32 (235)00:08:43 (256) 01:30:37 (267) 01:31:13 00:23:41
268 3838 Depka Prądzyński Olgierd biegamyrazem.pl M60 1 291 00:21:33 (345)00:21:46 (287)00:21:05 (250)00:17:29 (214)00:08:45 (277) 01:30:38 (268) 01:32:24 00:24:52
269 2785 Baniel Paweł M40 46 259 00:21:34 (347)00:21:59 (311)00:21:10 (263)00:17:29 (215)00:08:30 (169) 01:30:42 (270) 01:31:15 00:23:43
270 3852 Molus Artur LACROIX Team M25 48 254 00:21:05 (233)00:21:21 (233)00:21:26 (286)00:18:07 (326)00:08:43 (262) 01:30:42 (269) 01:31:05 00:23:33
271 3126 Wasiniewski Dariusz Koczała Team M35 66 253 00:21:11 (285)00:21:37 (275)00:21:22 (282)00:17:51 (277)00:08:41 (242) 01:30:42 (271) 01:31:04 00:23:32
272 2985 Abucewicz Marek M45 26 250 00:20:26 (142)00:21:01 (154)00:20:51 (189)00:18:32 (441)00:09:55 (1007) 01:30:45 (272) 01:30:58 00:23:26
273 4159 Żórawska Małgorzata Adidas Runners Warsaw K30 6 14 00:21:17 (293)00:21:43 (285)00:21:34 (308)00:17:43 (254)00:08:35 (203) 01:30:52 (273) 01:31:20 00:23:48
274 3855 Białas Adam Grupa Biegowa 65 M25 49 263 00:21:00 (192)00:21:18 (226)00:21:56 (371)00:17:41 (248)00:08:58 (376) 01:30:53 (275) 01:31:19 00:23:47
275 1396 Kos Sławomir DCT Drużyna Biegowa M45 27 272 00:21:49 (384)00:22:07 (329)00:20:53 (201)00:17:23 (186)00:08:41 (237) 01:30:53 (274) 01:31:39 00:24:07
276 2748 Krause Grzegorz Sztafeta Nadziei M40 47 264 00:21:08 (265)00:21:29 (257)00:21:11 (266)00:18:05 (315)00:09:01 (401) 01:30:54 (276) 01:31:19 00:23:47
277 2697 Szymborski Adam TRI Freak M35 67 256 00:21:26 (322)00:21:29 (256)00:21:11 (265)00:17:45 (260)00:09:04 (426) 01:30:55 (277) 01:31:13 00:23:41
278 4052 Rynko Paweł Startuję bo nie lubię ;-) M35 68 262 00:21:08 (266)00:21:57 (309)00:21:37 (314)00:17:24 (193)00:08:51 (310) 01:30:57 (278) 01:31:18 00:23:46
279 755 Kopeć Igor M40 48 268 00:21:21 (306)00:21:48 (293)00:21:29 (297)00:17:43 (257)00:08:37 (216) 01:30:58 (279) 01:31:22 00:23:50
280 3422 Drywa Jakub Jeppesen M25 50 266 00:21:03 (217)00:21:20 (229)00:20:58 (235)00:18:06 (321)00:09:34 (737) 01:31:01 (281) 01:31:21 00:23:49
281 1182 Szymański Piotr Mariusz Trzymaj formę Twinstar Arkadiusz Jakubowski M40 49 260 00:21:35 (351)00:21:51 (297)00:21:17 (278)00:17:59 (298)00:08:19 (112) 01:31:01 (280) 01:31:17 00:23:45
282 2667 Wiergowski Marek Straszyn Biega M45 28 261 00:21:02 (204)00:21:23 (243)00:21:18 (279)00:18:13 (347)00:09:06 (443) 01:31:02 (282) 01:31:18 00:23:46
283 3144 Kołtonowski Krzysztof Kolti Team M40 50 265 00:21:38 (356)00:21:55 (305)00:21:14 (273)00:17:35 (237)00:08:48 (295) 01:31:10 (283) 01:31:20 00:23:48
284 3356 Rusak Łukasz Czemu Nie Gdynia M35 69 277 00:21:45 (371)00:22:07 (331)00:21:15 (274)00:17:31 (229)00:08:32 (189) 01:31:10 (284) 01:31:48 00:24:16
285 1336 Chupka Konrad GKS Fabianki M18 14 269 00:21:22 (310)00:22:11 (341)00:21:34 (305)00:17:28 (210)00:08:37 (213) 01:31:12 (285) 01:31:31 00:23:59
286 3418 Kowalczyk Maciej Thomson Reuters Running Team M30 48 270 00:21:09 (269)00:22:01 (318)00:21:44 (330)00:17:42 (252)00:08:37 (215) 01:31:13 (287) 01:31:33 00:24:01
287 795 Kowalik Dawid M35 70 267 00:19:58 (119)00:21:35 (269)00:21:46 (338)00:18:40 (478)00:09:14 (519) 01:31:13 (286) 01:31:21 00:23:49
288 300 Nostitz-Jackowski Mateusz M30 49 290 00:21:29 (330)00:21:48 (292)00:21:27 (288)00:17:48 (268)00:08:43 (252) 01:31:15 (288) 01:32:22 00:24:50
289 3854 Mazurek Arkadiusz OPEN BALANCE GIT ELBLĄG M50 9 278 00:21:28 (329)00:22:28 (401)00:21:11 (264)00:17:32 (231)00:08:38 (219) 01:31:17 (289) 01:31:50 00:24:18
290 1938 Laskowski Leszek M35 71 281 00:20:46 (170)00:21:40 (280)00:21:35 (311)00:18:06 (322)00:09:11 (488) 01:31:18 (290) 01:32:00 00:24:28
291 3932 Janas Dariusz Biegacze Juniora M40 51 275 00:21:54 (399)00:22:01 (319)00:20:56 (219)00:17:31 (227)00:08:58 (375) 01:31:20 (291) 01:31:45 00:24:13
292 1281 Kordus Marek No Mercy M25 51 271 00:19:57 (114)00:22:32 (453)00:22:09 (410)00:17:57 (292)00:08:48 (291) 01:31:23 (292) 01:31:35 00:24:03
293 186 Chronowski Waldemar DUDYCZ run M50 10 274 00:21:35 (352)00:21:51 (299)00:21:18 (280)00:17:58 (295)00:08:44 (263) 01:31:26 (293) 01:31:42 00:24:10
294 4112 Rożyk Krzysztof OKNOBUR/biegamyrazem.pl M45 29 273 00:21:07 (259)00:21:46 (289)00:21:39 (319)00:18:05 (319)00:08:52 (319) 01:31:29 (294) 01:31:41 00:24:09
295 3427 Laine-Zamojski Samuli Jeppesen M35 72 280 00:21:26 (320)00:22:04 (324)00:21:33 (304)00:17:56 (290)00:08:32 (184) 01:31:31 (295) 01:32:00 00:24:28
296 3062 Chrabkowski Zbigniew M40 52 282 00:20:16 (133)00:21:31 (262)00:21:52 (356)00:18:33 (448)00:09:21 (591) 01:31:33 (297) 01:32:04 00:24:32
297 797 Wiwatowska Dagmara K35 3 15 00:21:23 (314)00:21:42 (281)00:21:25 (285)00:17:57 (291)00:09:06 (442) 01:31:33 (296) 01:31:54 00:24:22
298 3071 Majorczyk Gerard M40 53 276 00:21:29 (333)00:21:39 (279)00:21:13 (270)00:18:07 (323)00:09:07 (448) 01:31:35 (298) 01:31:48 00:24:16
299 1320 Sworski Roman Vegan Runners / Vege Runners VegeVege.pl M35 73 285 00:20:50 (174)00:21:38 (278)00:21:16 (277)00:18:48 (505)00:09:08 (457) 01:31:40 (299) 01:32:07 00:24:35
300 2714 Majewski Krystian JWF M35 74 279 00:21:11 (282)00:21:54 (302)00:21:41 (322)00:18:00 (304)00:08:56 (354) 01:31:42 (300) 01:31:59 00:24:27
301 2128 Malek-Podjaski Marcin M25 52 305 00:23:11 (668)00:22:26 (376)00:20:44 (173)00:16:57 (129)00:08:25 (137) 01:31:43 (301) 01:33:09 00:25:37
302 787 Heyka Jarosław Morska Jednostka Rakietowa/Biegiem po zdrowie M45 30 283 00:21:06 (246)00:21:20 (230)00:21:26 (287)00:18:32 (439)00:09:20 (581) 01:31:44 (302) 01:32:04 00:24:32
303 992 Kościelniak Robert TKKF Koszalin M50 11 296 00:21:44 (367)00:21:57 (310)00:21:33 (303)00:17:56 (288)00:08:36 (210) 01:31:46 (303) 01:32:37 00:25:05
304 2833 Sobkowiak Robert M50 12 287 00:20:59 (190)00:21:38 (277)00:21:41 (323)00:18:15 (363)00:09:14 (512) 01:31:47 (304) 01:32:14 00:24:42
305 3426 Kaczykowski Tymoteusz Jeppesen M25 53 284 00:21:03 (218)00:21:18 (223)00:21:54 (366)00:18:26 (413)00:09:07 (451) 01:31:48 (305) 01:32:06 00:24:34
306 809 Cieśliński Michał MUKOwaleczni M35 75 288 00:21:20 (304)00:22:08 (333)00:21:28 (292)00:18:09 (335)00:08:47 (289) 01:31:52 (306) 01:32:19 00:24:47
307 776 Suchomski Marcin M30 50 289 00:21:01 (196)00:21:13 (181)00:21:13 (269)00:18:40 (477)00:09:45 (863) 01:31:52 (307) 01:32:19 00:24:47
308 1407 Petryna Jagoda NOA K30 7 16 00:21:34 (348)00:21:59 (312)00:21:29 (294)00:18:11 (340)00:08:41 (238) 01:31:54 (308) 01:32:15 00:24:43
309 3890 Nowak Michał Lemiesz Team M35 76 286 00:21:23 (312)00:22:04 (323)00:21:43 (328)00:18:02 (308)00:08:47 (283) 01:31:59 (309) 01:32:13 00:24:41
310 3100 Jakubiec Adam Intel Runners M30 51 294 00:21:56 (407)00:22:05 (326)00:21:29 (295)00:17:56 (289)00:08:35 (204) 01:32:01 (310) 01:32:34 00:25:02
311 3082 Żur Marek KAC RUNNERS M40 54 292 00:21:51 (388)00:22:04 (325)00:21:28 (290)00:17:53 (284)00:08:45 (276) 01:32:01 (311) 01:32:28 00:24:56
312 4071 Mrozowski Dariusz Parkrun Rumia Fabryka Czekolady Bałtyk M40 55 329 00:21:59 (413)00:22:27 (388)00:21:30 (298)00:17:43 (256)00:08:30 (170) 01:32:09 (312) 01:33:37 00:26:05
313 781 Tuwalska Małgorzata LKS Zantyr Sztum K35 4 17 00:21:06 (243)00:21:54 (303)00:21:39 (318)00:18:12 (344)00:09:18 (556) 01:32:09 (313) 01:32:30 00:24:58
314 1541 Dobrzyński Tomasz xRunners M35 77 300 00:21:54 (398)00:22:25 (372)00:21:27 (289)00:17:45 (259)00:08:40 (233) 01:32:11 (314) 01:32:54 00:25:22
315 259 Gach Maciej Pomorze Biega i Pomaga M35 78 295 00:21:09 (273)00:21:57 (307)00:21:46 (337)00:18:22 (398)00:09:02 (410) 01:32:16 (316) 01:32:37 00:25:05
316 1366 Klein Sebastian M45 31 297 00:21:05 (238)00:22:01 (315)00:21:33 (300)00:18:29 (424)00:09:08 (468) 01:32:16 (315) 01:32:39 00:25:07
317 3345 Popov Petr M40 56 309 00:22:11 (452)00:22:27 (393)00:21:33 (301)00:17:32 (230)00:08:34 (195) 01:32:17 (317) 01:33:13 00:25:41
318 3487 Lewiński Andrzej biegamyrazem.pl / CTS M45 32 298 00:21:11 (283)00:21:51 (298)00:21:34 (306)00:18:25 (409)00:09:18 (559) 01:32:19 (318) 01:32:39 00:25:07
319 2271 Woźniak Tomasz Tridea Team M40 57 301 00:21:27 (327)00:21:56 (306)00:21:34 (307)00:18:18 (387)00:09:09 (469) 01:32:24 (319) 01:32:56 00:25:24
320 2413 Grzeszczuk Łukasz Sztafeta Nadziei M30 52 299 00:21:09 (271)00:21:33 (267)00:21:29 (296)00:18:38 (471)00:09:40 (792) 01:32:29 (320) 01:32:51 00:25:19
321 1161 Zalewski Daniel Tri NEGU M18 15 311 00:21:45 (369)00:21:23 (237)00:21:08 (257)00:18:10 (338)00:10:03 (1107) 01:32:29 (321) 01:33:14 00:25:42
322 57 Borszewski Tomasz STAROGARD GDAŃSKI M30 53 293 01:32:30 (322) 01:32:30 00:24:58
323 1677 Folwarski Marcin GMZH Folwarscy M35 79 322 00:21:43 (363)00:22:14 (347)00:21:38 (315)00:17:58 (296)00:08:59 (383) 01:32:32 (323) 01:33:29 00:25:57
324 2651 Krzebietke Piotr M35 80 302 00:21:36 (354)00:22:00 (314)00:21:39 (316)00:18:09 (334)00:09:09 (470) 01:32:33 (324) 01:33:01 00:25:29
325 3575 Czoska Agnieszka GALWANIZERNIA RADMOR K30 8 20 00:22:11 (450)00:22:23 (363)00:21:42 (327)00:17:43 (255)00:08:36 (207) 01:32:35 (325) 01:33:15 00:25:43
326 889 Mironova Irina K40 1 18 00:21:19 (300)00:21:53 (301)00:21:46 (336)00:18:24 (405)00:09:13 (502) 01:32:35 (326) 01:33:04 00:25:32
327 512 Zachariasz Maciej M30 54 324 00:21:45 (370)00:22:27 (392)00:21:45 (332)00:17:48 (267)00:08:53 (328) 01:32:38 (327) 01:33:32 00:26:00
328 1979 Golus Przemek M30 55 303 00:20:49 (172)00:21:49 (295)00:22:32 (549)00:18:32 (442)00:08:57 (362) 01:32:39 (329) 01:33:04 00:25:32 7 (7 / 2)
329 2912 Klinkusz Adrian Markos Running Team Słupsk M40 58 315 00:21:58 (409)00:22:22 (360)00:21:30 (299)00:17:59 (300)00:08:50 (305) 01:32:39 (328) 01:33:20 00:25:48
330 936 Armstrong Madeleine K35 5 19 00:21:30 (335)00:22:24 (370)00:22:02 (384)00:18:00 (303)00:08:44 (269) 01:32:40 (330) 01:33:08 00:25:36
331 935 Plieth Jacob Croydon Harriers M45 33 304 00:21:30 (337)00:22:24 (368)00:22:01 (381)00:18:01 (305)00:08:44 (270) 01:32:40 (331) 01:33:08 00:25:36
332 1345 Kołtuniak Zbigniew EPAM Team M35 81 316 00:21:43 (366)00:22:08 (334)00:21:42 (326)00:18:12 (345)00:08:56 (358) 01:32:41 (332) 01:33:21 00:25:49
333 4097 Dadej Rafał Piaskiem w raka Fundacja Trzeba Marzyć M40 59 307 00:21:32 (342)00:22:07 (332)00:21:49 (351)00:18:14 (358)00:09:01 (403) 01:32:43 (333) 01:33:11 00:25:39
334 2486 Peda Tomasz AKB Lidzbark Warmiński M45 34 310 00:22:07 (430)00:22:30 (426)00:22:02 (385)00:17:43 (253)00:08:24 (135) 01:32:46 (334) 01:33:14 00:25:42
335 1753 Sadowski Tomasz GDYNIA BABIE DOŁY M40 60 319 00:22:14 (465)00:22:20 (357)00:22:05 (394)00:17:55 (287)00:08:12 (92) 01:32:46 (335) 01:33:25 00:25:53
336 1747 Drawc Mieczysław M55 4 306 00:21:35 (353)00:22:18 (354)00:21:49 (350)00:18:12 (346)00:08:53 (325) 01:32:47 (337) 01:33:09 00:25:37
337 2796 Kłos Maciej NW Wyspa Sobieszewska M35 82 325 00:21:30 (338)00:22:26 (377)00:21:39 (317)00:18:05 (318)00:09:07 (454) 01:32:47 (336) 01:33:32 00:26:00
338 1717 Leszczyński Piotr M40 61 308 00:21:51 (387)00:22:01 (317)00:21:47 (345)00:18:14 (355)00:08:55 (342) 01:32:48 (338) 01:33:13 00:25:41
339 1986 Schoennagel Paweł M40 62 312 00:21:24 (315)00:22:02 (321)00:21:55 (369)00:18:32 (443)00:08:56 (349) 01:32:49 (339) 01:33:18 00:25:46
340 3189 Jóskowski Sylwester M35 83 326 00:21:55 (401)00:22:34 (470)00:21:49 (349)00:17:58 (297)00:08:34 (196) 01:32:50 (341) 01:33:33 00:26:01
341 2162 Skupin Grzegorz WARTA M30 56 318 00:21:29 (332)00:21:50 (296)00:21:35 (312)00:18:38 (469)00:09:18 (557) 01:32:50 (340) 01:33:22 00:25:50 8 (8 / 3)
342 2096 Bergmann Arkadiusz M40 63 327 00:21:34 (350)00:22:10 (338)00:21:49 (348)00:18:18 (388)00:09:00 (396) 01:32:51 (342) 01:33:33 00:26:01
343 2523 Kołkowski Karol Team Elwart M18 16 313 00:22:10 (445)00:22:26 (375)00:21:34 (309)00:17:53 (283)00:08:49 (302) 01:32:52 (343) 01:33:18 00:25:46
344 2993 Mechliński Tomasz M40 65 320 00:21:24 (316)00:21:47 (290)00:22:12 (440)00:18:36 (463)00:08:55 (341) 01:32:54 (345) 01:33:26 00:25:54
345 2764 Powiertowski Adam M40 64 314 00:21:55 (405)00:22:01 (316)00:21:28 (291)00:18:16 (373)00:09:14 (513) 01:32:54 (344) 01:33:19 00:25:47
346 63 Bartkowiak Michał Trójmiejskie Pyry M30 57 317 00:21:48 (378)00:22:48 (514)00:21:24 (283)00:18:01 (306)00:08:57 (364) 01:32:58 (346) 01:33:22 00:25:50
347 2344 Firlong Maciej Markos Running Team M35 84 353 00:22:19 (526)00:22:00 (313)00:21:46 (339)00:18:07 (324)00:08:47 (287) 01:32:59 (347) 01:34:22 00:26:50
348 3944 Dackiewicz Marek GRUPA MALBORK M30 58 331 00:22:13 (461)00:22:29 (413)00:21:40 (321)00:18:05 (320)00:08:34 (199) 01:33:01 (349) 01:33:47 00:26:15
349 2017 Kolatzek Krzysztof BBL GDAŃSK M45 35 321 00:21:50 (385)00:22:33 (463)00:21:54 (364)00:18:08 (332)00:08:36 (209) 01:33:01 (348) 01:33:27 00:25:55
350 3859 Ganczewski Paweł M45 36 330 00:22:06 (428)00:22:18 (355)00:21:40 (320)00:18:04 (312)00:08:55 (348) 01:33:03 (350) 01:33:42 00:26:10
351 2663 Dąbrowski Marcin AKM Olsztyn M40 66 323 00:21:06 (241)00:21:52 (300)00:22:06 (399)00:18:49 (507)00:09:16 (536) 01:33:09 (351) 01:33:29 00:25:57
352 1702 Gaczyński Maciej RunnersClub.pl Warszawa M30 59 337 00:22:15 (484)00:22:27 (386)00:21:43 (329)00:18:03 (309)00:08:43 (257) 01:33:11 (352) 01:33:52 00:26:20
353 2986 Lis Paweł Smaruj Na Trening Team M40 67 328 00:22:26 (548)00:22:23 (362)00:21:42 (325)00:17:52 (278)00:08:48 (292) 01:33:11 (353) 01:33:36 00:26:04
354 3686 Handtke Tomasz Smurfit Kappa Adventure Team Poland M40 68 404 00:22:03 (423)00:22:24 (369)00:21:47 (346)00:18:15 (362)00:08:50 (304) 01:33:19 (354) 01:35:02 00:27:30
355 494 Jakubek Zbigniew Zibi M45 37 332 00:22:05 (425)00:22:28 (399)00:21:46 (343)00:18:08 (329)00:08:56 (355) 01:33:23 (355) 01:33:47 00:26:15
356 4075 Formella Sławomir Formex M40 69 339 00:21:56 (406)00:22:17 (351)00:21:56 (372)00:18:21 (394)00:08:55 (345) 01:33:25 (356) 01:33:59 00:26:27
357 3842 Białaszewski Piotr Trójwizja M30 60 336 00:21:31 (339)00:22:04 (322)00:21:55 (370)00:18:35 (454)00:09:21 (587) 01:33:26 (358) 01:33:51 00:26:19
358 3109 Narożny Grzegorz M40 70 362 00:22:07 (433)00:22:13 (346)00:22:12 (449)00:18:15 (360)00:08:39 (221) 01:33:26 (357) 01:34:32 00:27:00
359 1840 Stompór Piotr M18 17 365 00:23:31 (812)00:22:10 (340)00:21:29 (293)00:17:53 (282)00:08:26 (147) 01:33:29 (360) 01:34:38 00:27:06
360 3790 Telejko Łukasz Studio zdrowia bydgoszcz Pasibus Forum Gdańsk M18 18 346 00:22:14 (466)00:22:30 (421)00:21:46 (334)00:17:59 (299)00:09:00 (393) 01:33:29 (359) 01:34:10 00:26:38
361 113 Lisogórski Krzysztof LKS Zantyr Sztum M40 71 333 00:21:28 (328)00:21:57 (308)00:21:33 (302)00:19:51 (851)00:08:42 (246) 01:33:31 (361) 01:33:48 00:26:16
362 2522 Macijewska Bożena Runeda K30 9 21 00:21:20 (303)00:22:07 (328)00:21:57 (373)00:18:54 (532)00:09:14 (517) 01:33:32 (363) 01:33:54 00:26:22
363 4115 Moskwa Marek M45 38 357 00:22:07 (431)00:22:15 (350)00:22:05 (396)00:18:10 (336)00:08:55 (343) 01:33:32 (364) 01:34:24 00:26:52
364 1968 Szustek Adam SZUSTY TEAM :-) M40 72 348 00:21:47 (375)00:22:13 (343)00:21:51 (353)00:18:23 (401)00:09:18 (558) 01:33:32 (362) 01:34:17 00:26:45
365 2524 Ciesiulski Marek M25 54 338 00:22:24 (542)00:22:23 (366)00:21:53 (359)00:18:05 (317)00:08:48 (294) 01:33:33 (365) 01:33:59 00:26:27
366 3586 Karczewski Damian M30 61 340 00:22:24 (540)00:22:23 (367)00:21:53 (360)00:18:05 (316)00:08:48 (296) 01:33:33 (367) 01:33:59 00:26:27
367 3140 Matorny Uladzimir run4fun M35 85 347 00:22:13 (462)00:22:30 (420)00:21:51 (354)00:18:10 (337)00:08:49 (299) 01:33:33 (366) 01:34:14 00:26:42
368 4001 Zarębski Marcin AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl M35 86 341 00:21:54 (395)00:22:31 (439)00:21:59 (379)00:18:13 (350)00:08:57 (373) 01:33:34 (368) 01:34:00 00:26:28
369 2411 Noga Witold BiegowySwiat.pl M55 5 344 00:21:32 (343)00:22:33 (461)00:22:09 (408)00:18:19 (391)00:09:02 (413) 01:33:35 (370) 01:34:09 00:26:37
370 285 Wiloch Radoslaw Thunder Runner - team M35 87 355 00:22:10 (446)00:22:29 (403)00:22:11 (420)00:18:15 (367)00:08:30 (167) 01:33:35 (369) 01:34:24 00:26:52
371 2386 Cybula Paweł M18 19 349 00:21:54 (396)00:22:23 (365)00:21:41 (324)00:18:19 (390)00:09:19 (570) 01:33:36 (371) 01:34:17 00:26:45
372 1942 Klas Bartłomiej Maja Team M35 88 370 00:21:55 (400)00:22:27 (391)00:21:52 (358)00:18:28 (420)00:08:57 (371) 01:33:39 (373) 01:34:43 00:27:11
373 2274 Stępniewski Marcin Markos Running Team M45 39 352 00:22:14 (467)00:22:21 (359)00:21:54 (365)00:18:07 (325)00:09:03 (420) 01:33:39 (372) 01:34:20 00:26:48
374 232 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M45 42 335 01:33:49 (383) 01:33:49 00:26:17
375 1648 Zieliński Jacek biegamyrazem.pl M45 40 354 00:22:15 (481)00:22:29 (414)00:22:06 (397)00:17:48 (266)00:09:03 (419) 01:33:41 (374) 01:34:23 00:26:51
376 1791 Ratajczak Konrad Trochę już biegam ;) M40 73 350 00:21:27 (325)00:22:13 (344)00:21:57 (374)00:18:47 (498)00:09:19 (563) 01:33:43 (375) 01:34:18 00:26:46
377 3840 Pankowski Grzegorz Kosi Mazaki Team !!! Chopsiak Zuch Monia Pankowska Rulezzzz :) M35 89 351 00:22:07 (432)00:22:30 (429)00:21:48 (347)00:18:19 (389)00:09:00 (394) 01:33:44 (376) 01:34:19 00:26:47
378 4094 Buca Rafał MLKS BASZTA BYTÓW M45 41 366 00:22:21 (533)00:22:45 (508)00:22:11 (427)00:17:36 (241)00:08:53 (330) 01:33:46 (377) 01:34:40 00:27:08
379 1566 Dawidowski Marek GPEC Runners Team M25 55 343 00:21:12 (286)00:21:38 (276)00:22:13 (456)00:19:20 (669)00:09:23 (606) 01:33:46 (378) 01:34:08 00:26:36
380 2087 Marchenko Dmitriy Amberman M35 91 379 00:21:36 (355)00:22:35 (476)00:22:01 (382)00:18:29 (428)00:09:06 (446) 01:33:47 (379) 01:34:49 00:27:17
381 329 Łapuć Krzysztof M35 90 345 00:21:58 (411)00:22:27 (382)00:21:53 (362)00:18:24 (406)00:09:05 (431) 01:33:47 (380) 01:34:10 00:26:38
382 2782 Jarocki Igor M18 20 390 00:22:32 (564)00:22:33 (462)00:21:46 (342)00:18:15 (361)00:08:42 (247) 01:33:48 (381) 01:34:54 00:27:22
383 2531 Lewandowski Arkadiusz M50 13 334 01:33:48 (382) 01:33:48 00:26:16
384 2400 Kowalski Zbyszek Szybko i zdrowo M35 92 407 00:21:49 (381)00:22:10 (339)00:22:11 (419)00:18:28 (418)00:09:12 (492) 01:33:50 (384) 01:35:04 00:27:32
385 4044 Kulczyk Marcin Honey Stingers Runners M40 74 359 00:22:17 (503)00:22:31 (440)00:22:11 (422)00:18:15 (368)00:08:36 (206) 01:33:50 (385) 01:34:28 00:26:56
386 2327 Golabowski Maciej M30 62 372 00:22:10 (447)00:22:35 (473)00:22:00 (380)00:18:11 (341)00:08:55 (344) 01:33:51 (386) 01:34:46 00:27:14
387 2310 Belchikov Pavel AMBERMAN M30 63 342 00:21:26 (324)00:22:37 (484)00:22:11 (426)00:18:36 (459)00:09:04 (425) 01:33:54 (387) 01:34:05 00:26:33
388 2221 Strzyżewski Przemysław M40 75 367 00:22:12 (455)00:22:30 (422)00:22:12 (439)00:18:15 (370)00:08:47 (286) 01:33:56 (388) 01:34:40 00:27:08
389 388 Szleszyński Andrzej M45 43 356 00:22:16 (499)00:22:31 (448)00:22:10 (415)00:18:05 (314)00:08:54 (334) 01:33:56 (389) 01:34:24 00:26:52
390 65 Marszałkowski Piotr M30 64 377 00:22:06 (427)00:22:27 (384)00:22:09 (405)00:18:22 (396)00:08:54 (337) 01:33:58 (390) 01:34:48 00:27:16
391 228 Dydymski Krzysztof M40 76 376 00:21:34 (346)00:22:28 (402)00:22:20 (496)00:18:36 (462)00:09:01 (405) 01:33:59 (391) 01:34:48 00:27:16
392 3445 Gładykowski Łukasz PGB Sportowa Paczka tRUNsformacja Gniewu M35 93 358 00:21:19 (301)00:22:02 (320)00:22:13 (453)00:19:00 (568)00:09:27 (651) 01:34:01 (392) 01:34:26 00:26:54
393 1258 Walendziak Alicja Runnersi S7 Banino K40 2 22 00:22:16 (491)00:22:27 (387)00:22:10 (412)00:18:14 (352)00:08:54 (336) 01:34:01 (393) 01:34:45 00:27:13
394 3828 Wysmoliński Rafał M40 77 384 00:22:08 (436)00:22:30 (428)00:22:12 (444)00:18:15 (372)00:08:57 (367) 01:34:02 (394) 01:34:50 00:27:18
395 437 Bartnik Łukasz M40 79 373 00:22:13 (457)00:22:18 (353)00:21:52 (357)00:18:27 (417)00:09:13 (503) 01:34:03 (396) 01:34:46 00:27:14
396 2953 Ćwikowski Kamil M18 21 368 00:22:17 (508)00:22:31 (437)00:22:11 (418)00:18:12 (343)00:08:52 (314) 01:34:03 (395) 01:34:41 00:27:09
397 1205 Wawrzyn Tomasz M40 78 363 00:21:50 (386)00:22:25 (374)00:21:54 (367)00:18:37 (466)00:09:17 (549) 01:34:03 (397) 01:34:32 00:27:00
398 3760 Wasiak Miłosława Pszczółkowski Team K25 5 23 00:22:14 (468)00:22:27 (389)00:22:12 (443)00:18:14 (356)00:08:57 (361) 01:34:04 (398) 01:34:49 00:27:17
399 4077 Ziemiańczyk Jarosław Brak Klubu M45 44 364 00:21:42 (360)00:22:22 (361)00:22:05 (393)00:18:39 (474)00:09:16 (528) 01:34:04 (399) 01:34:34 00:27:02
400 2254 Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Biega M35 95 385 00:22:13 (456)00:22:29 (408)00:22:12 (434)00:18:15 (369)00:08:57 (365) 01:34:06 (400) 01:34:50 00:27:18
401 1288 Kwieciński Roman M35 94 397 00:22:14 (469)00:22:23 (364)00:21:59 (377)00:18:24 (404)00:09:06 (444) 01:34:06 (401) 01:34:58 00:27:26
402 4137 Olchowski Łukasz MOL M35 96 382 00:22:15 (480)00:22:41 (498)00:22:03 (388)00:18:12 (342)00:08:56 (357) 01:34:07 (402) 01:34:50 00:27:18
403 2573 Sowa Joanna AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K40 3 24 00:22:15 (478)00:22:30 (434)00:22:04 (392)00:18:23 (400)00:08:56 (350) 01:34:08 (404) 01:34:52 00:27:20
404 3980 Sowa Krzysztof M40 80 361 00:21:33 (344)00:22:26 (379)00:22:16 (470)00:18:52 (517)00:09:01 (404) 01:34:08 (403) 01:34:32 00:27:00
405 3049 Lepishko Aleksandr Adidas Runners Kaliningrad M35 97 399 00:22:08 (437)00:22:29 (409)00:21:53 (363)00:18:27 (414)00:09:12 (493) 01:34:09 (405) 01:34:59 00:27:27
406 911 Nowak Artur A&G Carp Team M45 45 378 00:22:15 (477)00:22:30 (418)00:22:13 (455)00:18:15 (371)00:08:56 (359) 01:34:09 (406) 01:34:49 00:27:17
407 2312 Wasilewski Grzegorz DUDYCZ run M50 14 374 00:22:19 (525)00:22:30 (427)00:22:12 (448)00:18:08 (333)00:09:01 (402) 01:34:10 (407) 01:34:47 00:27:15
408 4009 Krupowies Mateusz M25 56 410 00:22:05 (426)00:22:31 (446)00:22:10 (416)00:18:23 (402)00:09:03 (418) 01:34:12 (409) 01:35:05 00:27:33
409 4056 Sobiesiak Gabriel M45 46 389 00:22:16 (487)00:22:28 (396)00:22:07 (402)00:18:16 (382)00:09:05 (428) 01:34:12 (408) 01:34:53 00:27:21
410 2428 Zbutowicz Krzysztof Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M40 81 394 00:22:17 (512)00:22:29 (404)00:22:10 (413)00:18:14 (351)00:09:03 (421) 01:34:13 (410) 01:34:56 00:27:24
411 3124 Zapłotny Damian M25 57 386 00:21:59 (412)00:22:28 (400)00:22:03 (387)00:18:28 (419)00:09:16 (534) 01:34:14 (411) 01:34:51 00:27:19
412 2468 Lenckowski Lech Biegam U KOLESI M30 65 396 00:21:49 (382)00:22:29 (406)00:22:16 (474)00:18:35 (455)00:09:06 (445) 01:34:15 (412) 01:34:58 00:27:26
413 3536 Kwietniewski Piotr Tripaka Przechlewo M30 66 380 00:23:06 (652)00:23:13 (591)00:21:45 (333)00:17:46 (261)00:08:26 (148) 01:34:16 (415) 01:34:49 00:27:17
414 1714 Leszczyński Paweł Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M40 82 369 00:21:54 (394)00:22:39 (491)00:22:25 (519)00:18:29 (426)00:08:49 (300) 01:34:16 (416) 01:34:42 00:27:10
415 3695 Napiórkowski Dariusz ZKS Contra Przechlewo / Tripaka M35 98 381 00:23:06 (651)00:23:13 (592)00:21:45 (331)00:17:48 (269)00:08:24 (134) 01:34:16 (413) 01:34:49 00:27:17
416 608 Raszkowski Piotr run-passion.pl M30 67 420 00:23:12 (673)00:22:42 (501)00:22:12 (430)00:17:38 (246)00:08:32 (188) 01:34:16 (414) 01:35:12 00:27:40
417 4004 Krasiński Bartosz Copernicus Team M30 68 500 00:21:10 (277)00:22:32 (454)00:22:11 (424)00:18:52 (519)00:09:32 (714) 01:34:17 (418) 01:37:11 00:29:39
418 2553 Kraszewski Jarek M35 99 371 00:22:21 (532)00:22:28 (398)00:22:16 (472)00:18:15 (366)00:08:57 (363) 01:34:17 (417) 01:34:44 00:27:12
419 3892 Mędryk Wojciech Dzieci z Moreny M40 83 402 00:22:15 (479)00:22:27 (390)00:22:14 (461)00:18:16 (381)00:09:06 (441) 01:34:18 (419) 01:35:00 00:27:28
420 3013 Pręcikowski Mateusz M25 58 405 00:22:03 (422)00:22:35 (475)00:22:17 (477)00:18:18 (386)00:09:05 (430) 01:34:18 (420) 01:35:03 00:27:31
421 2397 Łaguna Andrzej Team Kopeć M55 6 360 00:22:10 (448)00:22:40 (494)00:22:09 (404)00:18:26 (412)00:08:54 (338) 01:34:19 (421) 01:34:28 00:26:56
422 1983 Zinkel Jacek GKS "KASZUBI" LUZINO M50 15 398 00:21:04 (224)00:22:17 (352)00:22:01 (383)00:19:06 (596)00:09:52 (971) 01:34:20 (422) 01:34:58 00:27:26
423 23 Jakubowski Marcin M35 100 417 00:22:18 (518)00:22:35 (477)00:22:16 (475)00:18:29 (423)00:08:43 (255) 01:34:21 (425) 01:35:09 00:27:37
424 1809 Nałęcz Adam Straszyn Biega M30 69 416 00:22:44 (589)00:22:32 (458)00:21:47 (344)00:18:13 (348)00:09:05 (427) 01:34:21 (424) 01:35:08 00:27:36
425 2379 Weiss Krzysztof DUDYCZ team M50 16 401 00:22:18 (517)00:22:29 (407)00:22:13 (454)00:18:14 (354)00:09:07 (455) 01:34:21 (423) 01:35:00 00:27:28
426 721 Zaborowski Andrzej OSP Szymbark M30 70 388 00:21:48 (380)00:22:40 (495)00:21:57 (375)00:18:51 (514)00:09:05 (433) 01:34:21 (426) 01:34:53 00:27:21
427 2610 Baranowski Maciej KS Pidrina Gdynia M45 47 408 00:21:55 (403)00:22:36 (479)00:22:09 (407)00:18:31 (436)00:09:11 (483) 01:34:22 (427) 01:35:05 00:27:33
428 784 Rudzko Wojciech M50 17 406 00:22:15 (482)00:22:30 (435)00:22:12 (435)00:18:16 (377)00:09:09 (473) 01:34:22 (428) 01:35:04 00:27:32
429 2160 Sobczak Marcin TriWawa M40 84 383 00:21:30 (336)00:22:15 (349)00:22:09 (409)00:18:45 (493)00:09:45 (867) 01:34:24 (429) 01:34:50 00:27:18
430 72 Garsztka Mateusz M30 71 375 00:21:16 (292)00:22:19 (356)00:22:24 (513)00:18:56 (547)00:09:30 (690) 01:34:25 (430) 01:34:47 00:27:15
431 4043 Jeż Paweł M45 48 395 00:21:55 (404)00:22:37 (482)00:22:15 (466)00:18:25 (407)00:09:13 (507) 01:34:25 (431) 01:34:57 00:27:25
432 413 Jabłoński Bartosz M30 72 411 00:22:18 (520)00:22:29 (412)00:22:12 (438)00:18:14 (357)00:09:13 (506) 01:34:26 (433) 01:35:06 00:27:34
433 1212 Wisniewski Przemyslaw M25 59 424 00:22:14 (464)00:22:25 (373)00:21:55 (368)00:18:33 (449)00:09:19 (565) 01:34:26 (432) 01:35:15 00:27:43
434 1605 Holk-Łebiński Mateusz M25 60 421 00:22:14 (470)00:22:11 (342)00:21:58 (376)00:18:48 (503)00:09:17 (547) 01:34:28 (436) 01:35:12 00:27:40
435 769 Urbański Dariusz M45 49 419 00:21:47 (376)00:22:39 (488)00:22:10 (411)00:18:37 (465)00:09:15 (522) 01:34:28 (435) 01:35:11 00:27:39
436 2269 Wasilewski Marcin M40 85 409 00:22:20 (529)00:22:29 (410)00:22:12 (445)00:18:16 (375)00:09:11 (487) 01:34:28 (434) 01:35:05 00:27:33
437 497 Chojnacki Krzysztof Klub Aktywnego Pelpliniaka M50 18 414 00:22:17 (506)00:22:31 (438)00:22:12 (437)00:18:16 (376)00:09:13 (500) 01:34:29 (437) 01:35:07 00:27:35
438 1953 Haczek Wojciech M25 61 400 00:22:09 (443)00:22:27 (394)00:22:03 (386)00:18:15 (365)00:09:35 (744) 01:34:29 (438) 01:34:59 00:27:27
439 400 Michna Daniel Klub Aktywnego Pelpliniaka M35 102 412 00:22:17 (500)00:22:31 (445)00:22:12 (429)00:18:16 (380)00:09:13 (505) 01:34:29 (439) 01:35:07 00:27:35
440 37 Rutkowski Piotr F3Team / Pruszcz Biega M45 50 418 00:22:16 (498)00:22:30 (436)00:22:12 (436)00:18:33 (447)00:08:58 (379) 01:34:29 (440) 01:35:11 00:27:39
441 2349 Topolski Piotr Sztafeta Nadziei M35 101 392 00:21:22 (311)00:22:35 (474)00:22:22 (504)00:18:51 (512)00:09:19 (573) 01:34:29 (441) 01:34:54 00:27:22
442 2376 Bespalov Oleg Amberman Anna M35 103 387 00:21:26 (321)00:22:37 (483)00:22:24 (518)00:18:54 (535)00:09:10 (477) 01:34:31 (443) 01:34:53 00:27:21
443 3529 Kołodziejczyk Lidia Maja Team K40 4 26 00:22:14 (471)00:22:26 (378)00:22:04 (391)00:18:29 (422)00:09:18 (555) 01:34:31 (442) 01:35:05 00:27:33
444 347 Nicewicz Robert Nicek M40 86 426 00:22:13 (463)00:22:32 (457)00:22:12 (442)00:18:25 (408)00:09:11 (489) 01:34:33 (445) 01:35:17 00:27:45
445 2229 Zaleski Mariusz Runnersi S7 Banino / BBL AWFiS Gdańsk M40 87 422 00:22:16 (494)00:22:31 (441)00:22:11 (423)00:18:29 (427)00:09:06 (439) 01:34:33 (444) 01:35:14 00:27:42
446 234 Torbicz Piotr M40 88 391 00:21:04 (226)00:21:16 (199)00:22:23 (509)00:20:08 (955)00:09:43 (843) 01:34:34 (446) 01:34:54 00:27:22
447 86 Kaczmarek Dorota K35 6 25 00:21:47 (377)00:22:50 (523)00:22:06 (398)00:18:31 (433)00:09:22 (597) 01:34:36 (447) 01:35:00 00:27:28
448 2361 Nowak Arkadiusz Przyjaciele Stow Pomocy Dzieciom Niepełnospraw DLACZEGO NIE Przyjaciele Stow Pomocy Dzieciom Niepełnospraw DLACZEGO NIE M45 51 413 00:21:59 (414)00:22:31 (449)00:22:39 (575)00:18:27 (416)00:09:00 (390) 01:34:36 (448) 01:35:07 00:27:35
449 3065 Cejrowski Piotr M35 104 441 00:21:39 (358)00:22:20 (358)00:21:59 (378)00:19:07 (599)00:09:32 (709) 01:34:37 (449) 01:35:31 00:27:59
450 3711 Sztajkowski Marcin Kancelaria Radcy Prawnego Władysław Leszczyński M35 105 428 00:22:19 (524)00:22:39 (489)00:22:19 (485)00:18:30 (430)00:08:52 (318) 01:34:39 (450) 01:35:19 00:27:47
451 602 Nietupski Marcin M40 89 430 00:22:17 (504)00:22:28 (397)00:22:13 (452)00:18:17 (384)00:09:25 (625) 01:34:40 (452) 01:35:20 00:27:48
452 2137 Oreshko Vladimir Beg i zdorovie M55 7 467 00:22:18 (519)00:22:38 (486)00:22:30 (535)00:18:21 (395)00:08:53 (329) 01:34:40 (451) 01:36:16 00:28:44
453 3490 Tkachev Vyacheslav Prussia M60 2 393 00:21:43 (365)00:22:39 (493)00:22:37 (560)00:18:35 (457)00:09:07 (453) 01:34:41 (453) 01:34:56 00:27:24
454 1215 Sowa Ireneusz M45 52 437 00:22:15 (476)00:22:14 (348)00:21:53 (361)00:18:47 (500)00:09:34 (735) 01:34:43 (454) 01:35:27 00:27:55
455 2726 Książak Adam Adamsy Team M45 53 429 00:22:14 (472)00:22:29 (416)00:22:15 (463)00:18:40 (479)00:09:09 (474) 01:34:47 (455) 01:35:19 00:27:47
456 2146 Stachewicz Cezary M40 90 403 00:21:10 (276)00:22:05 (327)00:22:18 (481)00:19:26 (693)00:09:48 (907) 01:34:47 (456) 01:35:01 00:27:29
457 394 Ustowski Przemysław USTeam M40 91 438 00:22:15 (485)00:22:29 (411)00:22:13 (458)00:18:33 (445)00:09:17 (542) 01:34:47 (457) 01:35:28 00:27:56
458 10009 Detmer Przemysław PACEMAKER M25 62 439 00:22:17 (502)00:22:30 (432)00:22:12 (432)00:18:16 (379)00:09:36 (760) 01:34:51 (459) 01:35:29 00:27:57
459 1829 Kwiatkowski Tomasz M35 106 423 00:22:22 (537)00:22:33 (460)00:21:52 (355)00:18:30 (432)00:09:34 (742) 01:34:51 (458) 01:35:14 00:27:42
460 10010 Nowicki Jarosław PACEMAKER M45 54 440 00:22:17 (501)00:22:30 (433)00:22:12 (433)00:18:16 (378)00:09:36 (753) 01:34:51 (460) 01:35:29 00:27:57
461 2392 Dzik Michał M35 107 415 00:21:17 (295)00:23:04 (573)00:22:49 (609)00:18:40 (475)00:09:02 (411) 01:34:52 (462) 01:35:08 00:27:36 9 (9 / 1)
462 4080 Kozłowski Marek Rozbiegany Pasłęk M18 22 433 00:21:11 (284)00:22:08 (335)00:21:51 (352)00:19:22 (674)00:10:20 (1326) 01:34:52 (461) 01:35:25 00:27:53
463 10011 Góra Sylwester PACEMAKER M40 92 442 00:22:18 (516)00:22:30 (430)00:22:13 (451)00:18:15 (359)00:09:40 (797) 01:34:56 (463) 01:35:33 00:28:01
464 2476 Biryukov Sergei M25 63 447 00:22:46 (599)00:23:04 (567)00:22:38 (568)00:18:04 (311)00:08:25 (139) 01:34:57 (464) 01:35:44 00:28:12
465 1465 Kłosiewicz Wojciech M40 93 443 00:22:13 (459)00:22:33 (459)00:22:10 (417)00:18:29 (425)00:09:32 (710) 01:34:57 (465) 01:35:38 00:28:06
466 835 Maziarczyk Marek M40 94 432 00:21:07 (260)00:21:49 (294)00:22:03 (389)00:20:02 (920)00:09:56 (1023) 01:34:57 (466) 01:35:23 00:27:51
467 2163 Sidorenko Andrei M40 95 425 00:21:43 (362)00:22:39 (492)00:22:37 (561)00:18:35 (453)00:09:27 (643) 01:35:01 (469) 01:35:16 00:27:44
468 2930 Wdowicz Monika K40 5 27 00:21:54 (393)00:22:54 (533)00:21:46 (340)00:18:58 (557)00:09:29 (672) 01:35:01 (468) 01:35:26 00:27:54
469 2307 Wojciechowski Piotr 12tri.pl / Drużyna Wilka M30 73 431 00:21:09 (272)00:22:25 (371)00:22:42 (582)00:19:15 (644)00:09:30 (679) 01:35:01 (467) 01:35:21 00:27:49
470 3623 Gadka Paweł Intel Runners M30 74 448 00:22:01 (420)00:21:48 (291)00:21:46 (335)00:19:36 (760)00:09:51 (964) 01:35:02 (470) 01:35:46 00:28:14
471 2200 Marzec Przemysław Grupa Biegowa 65 M35 108 452 00:22:13 (460)00:22:30 (424)00:22:08 (403)00:18:51 (513)00:09:21 (592) 01:35:03 (471) 01:35:52 00:28:20
472 1130 Bartkowiak Rafał M45 55 427 00:22:41 (579)00:23:00 (556)00:22:19 (486)00:18:21 (393)00:08:44 (271) 01:35:05 (472) 01:35:17 00:27:45
473 94 Haraburda Grzegorz M18 23 435 00:21:32 (340)00:22:56 (542)00:22:33 (550)00:18:37 (467)00:09:28 (661) 01:35:06 (473) 01:35:27 00:27:55
474 4022 Butowski Krzysztof Studio Nieruchomości M35 109 434 00:21:07 (257)00:22:36 (480)00:22:34 (555)00:19:14 (641)00:09:36 (759) 01:35:07 (474) 01:35:27 00:27:55
475 1644 Żyłowski Dawid Izerska Grupa Biegowa M18 24 449 00:22:16 (490)00:22:31 (442)00:22:13 (457)00:18:39 (472)00:09:28 (663) 01:35:07 (475) 01:35:47 00:28:15
476 4165 Zarzecki Eryk Tick Team M18 25 455 00:22:44 (587)00:23:04 (569)00:22:39 (577)00:18:10 (339)00:08:32 (187) 01:35:09 (476) 01:35:57 00:28:25
477 3120 Król Michał Tripaka Przechlewo M35 110 446 00:23:05 (650)00:23:12 (588)00:21:46 (341)00:17:59 (301)00:09:08 (463) 01:35:10 (477) 01:35:44 00:28:12
478 2545 Łukasiewicz Michał M30 75 436 00:21:56 (408)00:22:49 (522)00:22:15 (464)00:18:48 (502)00:09:23 (602) 01:35:11 (478) 01:35:27 00:27:55
479 3466 Ewert Mariusz forBET Runners M35 111 444 00:21:20 (305)00:22:26 (380)00:22:32 (547)00:19:13 (633)00:09:43 (832) 01:35:14 (479) 01:35:40 00:28:08
480 3148 Ksiazak Waldemar 33 drOP M45 56 445 00:21:38 (357)00:22:41 (497)00:22:24 (516)00:18:54 (533)00:09:38 (775) 01:35:15 (480) 01:35:43 00:28:11
481 946 Rybacki Dawid M35 112 475 00:22:11 (449)00:22:33 (464)00:22:20 (489)00:19:01 (570)00:09:11 (485) 01:35:16 (481) 01:36:30 00:28:58
482 3973 Izbińska Monika Czarnecki Run Team Czarnecki Run Team K40 6 29 00:22:17 (510)00:22:33 (465)00:22:22 (503)00:18:40 (476)00:09:26 (641) 01:35:18 (483) 01:36:02 00:28:30
483 277 Kożyczkowski Krzysztof No excuses M35 114 470 00:22:55 (626)00:22:56 (543)00:22:04 (390)00:18:22 (397)00:09:01 (406) 01:35:18 (484) 01:36:21 00:28:49
484 261 Oleksiewicz Tomasz Tick Team OIRP Gdansk M40 96 460 00:22:45 (593)00:23:04 (572)00:22:39 (574)00:18:08 (330)00:08:42 (248) 01:35:18 (482) 01:36:05 00:28:33
485 3363 Stencel Krystian TUMBOteam M35 113 457 00:22:13 (458)00:22:30 (419)00:21:35 (310)00:18:56 (545)00:10:04 (1115) 01:35:18 (485) 01:36:02 00:28:30
486 3959 Chopin-Stefańczyk Artur Klub Biegaczy JYSK M40 97 450 00:21:27 (326)00:22:26 (381)00:22:38 (566)00:19:12 (626)00:09:37 (769) 01:35:20 (487) 01:35:48 00:28:16
487 2278 Czajczyńska Klaudia K18 3 31 00:22:08 (438)00:22:48 (515)00:22:17 (476)00:19:02 (581)00:09:05 (434) 01:35:20 (486) 01:36:11 00:28:39
488 1661 Sawicki Eligiusz M55 8 458 00:22:20 (530)00:22:35 (472)00:22:15 (468)00:18:44 (489)00:09:26 (634) 01:35:20 (488) 01:36:03 00:28:31
489 1785 Gąsior Tomek AA Team M30 76 462 00:22:12 (453)00:22:30 (423)00:22:17 (478)00:18:59 (558)00:09:23 (604) 01:35:21 (489) 01:36:07 00:28:35
490 2453 Didyul Mikhail M25 64 463 00:22:46 (598)00:23:04 (568)00:22:38 (569)00:18:08 (327)00:08:46 (281) 01:35:22 (490) 01:36:09 00:28:37
491 1512 Pędziszewski Piotr Piranha Grappling M30 77 459 00:22:37 (573)00:22:55 (537)00:22:16 (471)00:18:26 (411)00:09:08 (460) 01:35:22 (491) 01:36:04 00:28:32
492 3987 Szuca Zbyszek IronTeam3City TriWiatraki M40 98 469 00:22:36 (568)00:22:52 (529)00:22:22 (506)00:18:34 (450)00:08:58 (380) 01:35:22 (492) 01:36:20 00:28:48
493 3601 Mularczyk Jacek Rowing Running Team M45 58 453 00:22:30 (560)00:23:00 (554)00:22:20 (490)00:18:24 (403)00:09:09 (476) 01:35:23 (493) 01:35:54 00:28:22
494 2622 Ornal Miroslaw M55 9 483 00:22:29 (558)00:22:52 (528)00:22:24 (514)00:18:25 (410)00:09:13 (504) 01:35:23 (494) 01:36:43 00:29:11
495 1133 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M45 57 451 00:22:34 (566)00:22:37 (485)00:22:33 (552)00:18:23 (399)00:09:16 (532) 01:35:23 (495) 01:35:48 00:28:16
496 1781 Małkowski Maciej #teamkopec M30 78 464 00:23:01 (636)00:23:04 (570)00:22:21 (500)00:18:16 (374)00:08:42 (245) 01:35:24 (496) 01:36:14 00:28:42
497 3226 Dębiec Ewa Smaruj Na Trening Team K35 7 28 00:22:31 (561)00:22:29 (417)00:22:13 (450)00:18:41 (481)00:09:36 (749) 01:35:30 (498) 01:35:55 00:28:23
498 3788 Fedorowicz Michał Michał Fedorowicz Michał Fedorowicz M30 79 473 00:22:16 (496)00:22:49 (516)00:22:18 (482)00:18:47 (499)00:09:20 (579) 01:35:30 (497) 01:36:30 00:28:58
499 1908 Paszkowski Paweł M30 80 456 00:21:42 (361)00:22:31 (447)00:22:21 (498)00:19:28 (709)00:09:31 (702) 01:35:33 (499) 01:35:57 00:28:25
500 474 Lizińczyk Rafał M40 99 466 00:22:10 (444)00:22:36 (481)00:22:12 (446)00:19:05 (593)00:09:31 (700) 01:35:34 (500) 01:36:15 00:28:43
501 1697 Rosenthal Marcin M30 81 549 00:22:54 (622)00:23:00 (553)00:22:09 (406)00:18:30 (431)00:09:04 (423) 01:35:37 (501) 01:38:13 00:30:41
502 2339 Kowalski Piotr M18 26 484 00:23:29 (795)00:23:45 (727)00:22:06 (400)00:17:49 (272)00:08:31 (181) 01:35:40 (502) 01:36:43 00:29:11
503 2066 Pachnia Michał M30 82 471 00:22:16 (493)00:22:34 (469)00:22:34 (554)00:18:51 (511)00:09:26 (633) 01:35:41 (503) 01:36:24 00:28:52
504 3688 Bałuka Monika K35 8 32 00:22:32 (563)00:22:55 (536)00:22:29 (529)00:18:44 (488)00:09:02 (412) 01:35:42 (504) 01:36:42 00:29:10
505 739 Kozłów Wojciech LKS Zantyr Sztum M55 10 454 00:21:23 (313)00:22:29 (415)00:23:01 (654)00:19:02 (576)00:09:47 (894) 01:35:42 (505) 01:35:54 00:28:22
506 3485 Plech Michał M18 27 474 00:22:09 (440)00:22:31 (443)00:22:10 (414)00:18:45 (492)00:10:11 (1208) 01:35:46 (506) 01:36:30 00:28:58
507 1266 Słowik Damian M35 115 465 00:21:18 (297)00:22:27 (395)00:22:31 (538)00:19:24 (682)00:10:07 (1153) 01:35:47 (507) 01:36:15 00:28:43
508 2746 Baranowski Daniel Invictus 3City M18 28 478 00:22:16 (492)00:22:42 (499)00:22:20 (494)00:18:52 (520)00:09:39 (780) 01:35:49 (508) 01:36:36 00:29:04
509 3786 Zawadzki Kazimierz Straszyn Biega M50 19 461 00:22:00 (419)00:22:44 (504)00:22:12 (431)00:19:03 (582)00:09:51 (954) 01:35:50 (509) 01:36:06 00:28:34
510 3143 Zaworski Szymon Polsat Biega M40 100 476 00:22:24 (543)00:22:59 (552)00:22:24 (517)00:18:42 (483)00:09:22 (600) 01:35:51 (510) 01:36:32 00:29:00
511 1796 Miesiak Edyta Runners Club Warszawa K25 6 30 00:27:19 (2180)00:20:45 (130)00:20:46 (176)00:18:19 (392)00:08:43 (251) 01:35:52 (512) 01:36:03 00:28:31
512 1839 Pietkiewicz Krzysztof Wolny Biegacz M45 59 477 00:22:52 (613)00:22:50 (525)00:22:22 (502)00:18:43 (486)00:09:05 (432) 01:35:52 (511) 01:36:33 00:29:01
513 2371 Szymański Piotr 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M25 65 472 00:22:03 (424)00:22:34 (468)00:22:11 (425)00:18:59 (560)00:10:06 (1149) 01:35:53 (513) 01:36:27 00:28:55
514 1587 Dombrowski Radek M35 116 492 00:23:22 (721)00:23:08 (579)00:22:06 (401)00:18:18 (385)00:09:05 (429) 01:35:59 (515) 01:36:57 00:29:25
515 890 Lemańczyk Wojciech KDATP M35 117 508 00:21:59 (415)00:23:13 (590)00:22:27 (523)00:18:39 (473)00:09:41 (813) 01:35:59 (514) 01:37:17 00:29:45
516 222 Wojnowski Wiesław DCT Drużyna Biegowa M35 118 486 00:22:18 (513)00:22:44 (507)00:22:31 (540)00:18:59 (562)00:09:27 (653) 01:35:59 (516) 01:36:45 00:29:13
517 3725 Skrzelowski Leszek M30 83 548 00:22:27 (553)00:22:29 (405)00:22:30 (536)00:18:59 (559)00:09:36 (756) 01:36:01 (517) 01:38:13 00:30:41
518 355 Duzowski Rafał PSP Kościerzyna M35 120 487 00:22:11 (451)00:22:30 (425)00:22:11 (421)00:19:00 (567)00:10:10 (1188) 01:36:02 (521) 01:36:47 00:29:15
519 487 Kempiński Arkadiusz Kempes M45 60 480 00:21:46 (372)00:23:16 (602)00:22:16 (473)00:19:01 (571)00:09:43 (833) 01:36:02 (520) 01:36:40 00:29:08
520 932 Lewandowski Mikołaj M25 66 494 00:22:59 (631)00:22:49 (521)00:22:15 (467)00:18:43 (487)00:09:16 (530) 01:36:02 (519) 01:36:57 00:29:25
521 1863 Smolarczyk Adam Przerost formy nad formą M35 119 507 00:23:41 (871)00:23:16 (599)00:22:11 (428)00:18:08 (328)00:08:46 (278) 01:36:02 (518) 01:37:15 00:29:43
522 3806 Zaparty Krzysztof Grenadier M40 101 506 00:23:28 (773)00:23:03 (564)00:22:14 (460)00:18:32 (440)00:08:46 (280) 01:36:03 (522) 01:37:15 00:29:43
523 2657 Sitnikov Aleksei AR Kaliningrad M40 102 512 00:22:32 (562)00:22:50 (524)00:22:20 (495)00:18:41 (480)00:09:41 (805) 01:36:04 (523) 01:37:26 00:29:54
524 2802 Kubicki Jan M30 84 481 00:21:21 (307)00:22:46 (511)00:22:31 (539)00:19:31 (721)00:09:57 (1030) 01:36:06 (524) 01:36:41 00:29:09
525 1665 Sieklucki Robert Kreativsport Lębork M40 103 479 00:21:20 (302)00:21:46 (288)00:21:36 (313)00:20:19 (1046)00:11:05 (1849) 01:36:06 (525) 01:36:39 00:29:07
526 3684 Szozda Marek Kabuncza M30 85 485 00:22:12 (454)00:22:32 (456)00:22:05 (395)00:19:08 (603)00:10:10 (1194) 01:36:07 (526) 01:36:45 00:29:13
527 2741 Dowbusz Sebastian Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino M40 104 501 00:23:14 (679)00:23:11 (582)00:22:44 (593)00:18:14 (353)00:08:46 (279) 01:36:09 (527) 01:37:12 00:29:40
528 2858 Ceyrowski Łukasz Gdynia Sport Team/WSNT M25 67 491 00:22:17 (509)00:22:42 (500)00:22:21 (499)00:19:19 (665)00:09:31 (695) 01:36:10 (528) 01:36:56 00:29:24
529 2952 Chmielewski Marek M50 20 488 00:22:26 (549)00:22:59 (549)00:22:19 (484)00:18:54 (534)00:09:32 (717) 01:36:10 (529) 01:36:50 00:29:18
530 1462 Cuber Wojciech #ZABIEGANINOCĄ #ZABIEGANINOCĄ M35 121 489 00:22:17 (511)00:22:31 (451)00:22:14 (459)00:18:52 (521)00:10:19 (1310) 01:36:13 (532) 01:36:52 00:29:20
531 2760 Szczypior Marcin Sokół Zblewo M35 122 490 00:22:16 (488)00:22:44 (502)00:22:20 (491)00:19:16 (649)00:09:37 (763) 01:36:13 (531) 01:36:54 00:29:22
532 825 Wieczorek Tomasz M50 21 496 00:22:09 (442)00:22:31 (444)00:22:17 (479)00:19:34 (743)00:09:42 (827) 01:36:13 (530) 01:37:00 00:29:28
533 2439 Dargacz Artur MARCOPOL Running TEAM M40 105 498 00:22:39 (576)00:23:00 (555)00:22:28 (526)00:18:43 (484)00:09:25 (622) 01:36:15 (533) 01:37:04 00:29:32
534 4134 Rygielski Arkadiusz Klub Biegacza SPOKO Sławno Niema M30 86 468 00:21:14 (290)00:22:51 (526)00:23:10 (689)00:19:24 (687)00:09:36 (750) 01:36:15 (534) 01:36:19 00:28:47
535 2918 Barański Piotr M30 87 493 00:22:16 (486)00:22:45 (510)00:22:43 (589)00:19:05 (589)00:09:27 (648) 01:36:16 (535) 01:36:57 00:29:25
536 1990 Klinkosz Paweł M45 61 513 00:22:39 (575)00:22:49 (518)00:22:26 (521)00:18:57 (553)00:09:26 (637) 01:36:17 (536) 01:37:26 00:29:54
537 2745 Grabowski Mirosław M50 22 504 00:21:55 (402)00:22:44 (503)00:22:40 (579)00:19:17 (657)00:09:42 (826) 01:36:18 (539) 01:37:13 00:29:41
538 1460 Kowalczyk Marek KB TKKF Promyk Ciechanów - M45 62 497 00:22:14 (473)00:22:46 (512)00:22:39 (573)00:19:09 (609)00:09:30 (683) 01:36:18 (538) 01:37:02 00:29:30
539 504 Ułamek Mateusz M30 88 520 00:23:08 (658)00:23:03 (565)00:22:35 (557)00:18:50 (509)00:08:42 (250) 01:36:18 (537) 01:37:36 00:30:04
540 2652 Hajducki Jarosław ETT Elbląg Triathlon Team M40 106 499 00:22:47 (603)00:22:59 (551)00:22:19 (483)00:18:48 (506)00:09:26 (639) 01:36:19 (541) 01:37:10 00:29:38
541 3250 Lachowicz Adrian M35 123 482 00:20:53 (182)00:21:36 (271)00:22:57 (636)00:20:12 (990)00:10:41 (1605) 01:36:19 (540) 01:36:43 00:29:11
542 3839 Kozielewicz Radosław M40 107 503 00:23:08 (657)00:23:23 (626)00:22:50 (613)00:18:15 (364)00:08:45 (275) 01:36:21 (542) 01:37:13 00:29:41
543 2994 Mechliński Łukasz M35 124 495 00:21:53 (391)00:22:56 (540)00:22:53 (623)00:19:12 (628)00:09:31 (701) 01:36:25 (543) 01:36:58 00:29:26
544 3891 Barski Bartłomiej Visit Gdansk M30 89 525 00:22:55 (624)00:23:38 (682)00:22:28 (527)00:18:17 (383)00:09:09 (471) 01:36:27 (544) 01:37:42 00:30:10
545 4109 Ptaszek Tomasz Sailors M35 125 518 00:21:52 (390)00:22:49 (520)00:22:44 (595)00:19:11 (616)00:09:52 (967) 01:36:28 (545) 01:37:31 00:29:59
546 2728 Krusiński Mirosław Gemalto M45 63 505 00:22:39 (574)00:22:55 (538)00:22:26 (520)00:18:56 (548)00:09:33 (723) 01:36:29 (546) 01:37:14 00:29:42
547 298 Głuszczak Wojciech Ja Gram Solo M45 64 537 00:22:34 (565)00:23:09 (581)00:22:37 (563)00:18:52 (518)00:09:18 (553) 01:36:30 (548) 01:37:56 00:30:24
548 2239 Zbutowicz Łukasz BBL Lidzbark Warmiński M35 126 515 00:22:53 (616)00:22:38 (487)00:22:15 (462)00:19:12 (627)00:09:32 (713) 01:36:30 (547) 01:37:30 00:29:58 10 (10 / 2)
549 3846 Winiarski Jacek AZS Uniwersytet Gdański M50 23 521 00:23:11 (667)00:23:21 (613)00:22:42 (583)00:18:31 (434)00:08:47 (285) 01:36:32 (549) 01:37:38 00:30:06
550 330 Damaszk Małgorzata K25 7 34 00:22:41 (580)00:22:44 (505)00:22:38 (564)00:18:52 (527)00:09:38 (777) 01:36:33 (550) 01:37:27 00:29:55
551 32 Stankiewicz Grzegorz M35 127 536 00:23:03 (647)00:23:33 (663)00:22:36 (559)00:18:31 (435)00:08:52 (317) 01:36:35 (552) 01:37:56 00:30:24
552 33 Stasiński Adam Run Beach Morning M30 90 547 00:22:25 (546)00:22:45 (509)00:22:32 (546)00:19:19 (664)00:09:34 (732) 01:36:35 (551) 01:38:07 00:30:35
553 3633 Kordaczuk Michał Michał Kordaczuk SaveAs M30 92 527 00:22:46 (602)00:23:24 (633)00:22:20 (492)00:18:48 (504)00:09:19 (574) 01:36:37 (554) 01:37:43 00:30:11
554 3755 Szarmach Łukasz M30 91 514 00:22:25 (547)00:23:04 (574)00:22:48 (605)00:18:59 (561)00:09:21 (585) 01:36:37 (553) 01:37:29 00:29:57
555 2547 Łęgowski Michał JIM Druk M30 93 534 00:23:09 (664)00:22:55 (535)00:22:38 (570)00:18:53 (530)00:09:06 (440) 01:36:41 (555) 01:37:53 00:30:21
556 869 Ordakowski Filip M18 29 502 00:22:29 (559)00:22:31 (450)00:22:23 (511)00:19:55 (877)00:09:27 (649) 01:36:45 (556) 01:37:12 00:29:40
557 3822 Płoński Kacper MAKO TSL M25 68 533 00:23:53 (914)00:23:14 (596)00:22:16 (469)00:18:33 (444)00:08:50 (306) 01:36:46 (558) 01:37:51 00:30:19
558 2276 Szczesny Damian M30 94 509 00:22:27 (556)00:23:25 (635)00:22:31 (541)00:19:02 (575)00:09:21 (590) 01:36:46 (559) 01:37:23 00:29:51
559 3163 Wnuk Leszek M35 128 511 00:22:18 (522)00:22:35 (478)00:22:49 (608)00:19:32 (725)00:09:32 (711) 01:36:46 (557) 01:37:25 00:29:53
560 2566 Grochowski Patryk Buba M25 69 570 00:22:37 (571)00:22:49 (517)00:22:29 (530)00:19:16 (654)00:09:37 (772) 01:36:48 (561) 01:38:45 00:31:13
561 2880 Urbański Krzysztof M45 65 603 00:22:46 (600)00:23:16 (600)00:22:12 (441)00:19:08 (604)00:09:26 (630) 01:36:48 (560) 01:39:28 00:31:56
562 160 Żmudziński Kamil M35 129 541 00:23:24 (733)00:23:24 (629)00:22:20 (493)00:18:38 (468)00:09:03 (417) 01:36:49 (562) 01:37:59 00:30:27
563 2149 Falba Karol LATIS M35 130 517 00:22:16 (497)00:22:33 (466)00:22:51 (615)00:19:23 (676)00:09:47 (888) 01:36:50 (563) 01:37:31 00:29:59
564 571 Szajewski Jarosław M40 108 531 00:22:48 (604)00:23:03 (566)00:22:44 (596)00:19:02 (580)00:09:13 (510) 01:36:50 (564) 01:37:48 00:30:16
565 3094 Wiśniewski Krzysztof Intel Runners M50 24 519 00:22:18 (523)00:22:44 (506)00:22:38 (567)00:19:24 (684)00:09:46 (873) 01:36:50 (565) 01:37:33 00:30:01
566 715 Szuba Monika Kolekcjonerka Mil K35 9 36 00:22:53 (620)00:22:52 (527)00:22:19 (487)00:19:16 (650)00:09:31 (697) 01:36:51 (566) 01:37:51 00:30:19 1 (1 / 1)
567 2630 Tuniewicz Tomasz Team MUSTANG Pasłęk M45 66 522 00:22:42 (582)00:22:56 (541)00:22:39 (578)00:19:01 (572)00:09:33 (718) 01:36:51 (567) 01:37:38 00:30:06
568 3297 Krawiec Joanna K18 4 33 00:21:46 (374)00:22:54 (534)00:22:41 (580)00:19:40 (789)00:09:52 (969) 01:36:53 (569) 01:37:14 00:29:42
569 3813 Młynarczyk Sobiesław M35 131 574 00:22:43 (586)00:23:15 (598)00:22:37 (562)00:18:53 (529)00:09:25 (623) 01:36:53 (568) 01:38:52 00:31:20
570 3177 Pazik Dariusz M25 70 510 00:21:49 (383)00:23:08 (578)00:23:32 (797)00:19:26 (694)00:08:59 (385) 01:36:54 (570) 01:37:25 00:29:53
571 1001 Antonowicz Paweł SANBAO Crossfighting Team SANBAO Crossfighting Team M35 132 551 00:21:59 (416)00:23:08 (577)00:22:52 (619)00:19:15 (647)00:09:41 (807) 01:36:55 (571) 01:38:18 00:30:46
572 771 Siomak Michał M40 109 532 00:22:00 (417)00:22:32 (455)00:22:34 (556)00:19:57 (884)00:09:52 (972) 01:36:55 (572) 01:37:48 00:30:16
573 793 Zygadłowicz Tomasz Piecobudowa-Gdańsk team M40 110 546 00:22:24 (538)00:23:03 (563)00:22:47 (601)00:19:12 (622)00:09:31 (704) 01:36:57 (573) 01:38:06 00:30:34
574 1485 Paroboczy Piotr M40 111 544 00:23:45 (883)00:23:32 (661)00:22:18 (480)00:18:29 (421)00:08:54 (339) 01:36:58 (574) 01:38:04 00:30:32
575 4158 Rusak Michal Ja trenuje czemu nie on the wok team M35 133 542 00:21:54 (397)00:22:27 (385)00:22:32 (543)00:20:11 (982)00:09:54 (984) 01:36:58 (575) 01:38:03 00:30:31
576 3375 Sobolewski Emil M35 134 545 00:22:44 (588)00:22:56 (539)00:22:32 (542)00:19:09 (610)00:09:38 (779) 01:36:59 (576) 01:38:05 00:30:33
577 4166 Rybacki Marcin M40 112 535 00:23:08 (660)00:23:04 (571)00:22:23 (512)00:18:52 (516)00:09:36 (758) 01:37:03 (577) 01:37:56 00:30:24
578 2056 Marks Jarosław GRUPA MALBORK M35 135 516 00:22:25 (544)00:22:39 (490)00:22:29 (531)00:19:37 (763)00:09:54 (998) 01:37:04 (578) 01:37:31 00:29:59
579 2978 Zakęs Marcin M35 136 526 00:22:16 (495)00:22:32 (452)00:22:23 (510)00:19:34 (738)00:10:19 (1315) 01:37:04 (579) 01:37:43 00:30:11
580 243 Guz Artur LIVE LOVE RUN M40 113 540 00:23:02 (643)00:23:30 (653)00:22:39 (576)00:18:55 (542)00:08:59 (384) 01:37:05 (580) 01:37:59 00:30:27
581 292 Stylski Michał M30 95 528 00:23:12 (669)00:23:26 (640)00:22:56 (633)00:18:36 (461)00:08:55 (340) 01:37:05 (581) 01:37:43 00:30:11
582 62 Boruch Adam - M45 67 529 00:22:27 (555)00:23:28 (646)00:23:02 (657)00:19:06 (594)00:09:03 (416) 01:37:06 (582) 01:37:44 00:30:12
583 1309 Donaj Łukasz M25 71 538 00:22:48 (607)00:23:13 (589)00:22:43 (588)00:19:03 (585)00:09:19 (572) 01:37:06 (583) 01:37:58 00:30:26
584 291 Stylska Anna K25 8 35 00:22:56 (627)00:23:11 (584)00:22:50 (614)00:18:57 (554)00:09:12 (498) 01:37:06 (584) 01:37:43 00:30:11
585 1634 Kożyczkowski Marcin STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 LĘBORK M35 137 550 00:22:48 (608)00:22:57 (545)00:22:42 (585)00:19:13 (631)00:09:27 (647) 01:37:07 (585) 01:38:14 00:30:42
586 3674 Rulińska Julia K30 10 37 00:23:28 (778)00:23:30 (654)00:22:33 (551)00:18:36 (464)00:09:00 (388) 01:37:07 (586) 01:37:55 00:30:23
587 1655 Rybiński Andrzej Samindruk Brodnica Samindruk Brodnica M30 96 606 00:23:01 (638)00:23:14 (594)00:22:38 (571)00:18:52 (515)00:09:23 (603) 01:37:08 (587) 01:39:40 00:32:08
588 3671 Marciniak Robert M40 114 523 00:21:48 (379)00:23:13 (593)00:23:17 (705)00:19:23 (678)00:09:28 (665) 01:37:09 (588) 01:37:38 00:30:06
589 384 Przywieczerski Krzysztof Castorama M30 97 524 00:21:52 (389)00:22:49 (519)00:22:52 (621)00:19:35 (749)00:10:02 (1086) 01:37:10 (589) 01:37:39 00:30:07
590 951 Skolasiński Marek Nidzica Biega M35 138 561 00:23:09 (663)00:23:12 (586)00:22:59 (645)00:19:01 (574)00:08:49 (303) 01:37:10 (590) 01:38:30 00:30:58
591 1619 Król Arkadiusz biegamsobie.pl M40 115 557 00:23:21 (714)00:23:28 (650)00:22:42 (587)00:18:43 (485)00:08:57 (369) 01:37:11 (591) 01:38:22 00:30:50
592 2181 Englert Paweł BHMW_Gdynia M40 116 556 00:23:24 (731)00:23:43 (706)00:22:31 (537)00:18:33 (446)00:09:01 (407) 01:37:12 (592) 01:38:22 00:30:50
593 3903 Orlikowski Eugeniusz biegamyrazem.pl M65 2 553 00:23:29 (786)00:22:53 (531)00:22:12 (447)00:18:55 (538)00:09:48 (913) 01:37:17 (593) 01:38:20 00:30:48
594 2138 Plata Arkadiusz trener24h.com.pl M30 98 566 00:23:14 (677)00:23:48 (754)00:22:30 (534)00:18:35 (456)00:09:10 (478) 01:37:17 (594) 01:38:38 00:31:06
595 1641 Stańczak Adam M40 117 543 00:22:21 (531)00:22:53 (530)00:23:02 (656)00:19:37 (765)00:09:24 (612) 01:37:17 (595) 01:38:04 00:30:32
596 2244 Kuchnowski Karol Krokowa Biega M35 139 539 00:22:18 (521)00:22:57 (544)00:22:53 (622)00:19:50 (845)00:09:20 (578) 01:37:18 (596) 01:37:58 00:30:26
597 414 Plotzki Piotr Asior Team M50 25 598 00:22:36 (567)00:23:15 (597)00:22:48 (604)00:19:11 (617)00:09:29 (678) 01:37:19 (597) 01:39:21 00:31:49
598 1380 Klewek Andrzej Zbieracze Złomu M40 118 567 00:23:17 (689)00:23:19 (608)00:22:45 (599)00:18:46 (496)00:09:15 (526) 01:37:22 (598) 01:38:39 00:31:07
599 256 Kulgajuk Michał M30 99 562 00:23:27 (769)00:23:49 (759)00:22:45 (597)00:18:29 (429)00:08:58 (378) 01:37:28 (599) 01:38:34 00:31:02
600 18 Zakrzacki Andrzej M40 119 563 00:23:16 (686)00:23:19 (607)00:22:28 (528)00:19:05 (587)00:09:23 (601) 01:37:31 (600) 01:38:35 00:31:03
601 3740 Król Michał M30 100 552 00:22:58 (630)00:23:01 (560)00:22:42 (586)00:19:08 (605)00:09:43 (847) 01:37:32 (601) 01:38:20 00:30:48
602 3752 Kasperowicz Andrzej M35 140 571 00:23:27 (768)00:23:44 (720)00:22:59 (643)00:18:27 (415)00:08:56 (356) 01:37:33 (602) 01:38:47 00:31:15
603 2294 Jaskot Piotr M50 26 555 00:22:14 (474)00:22:27 (383)00:22:15 (465)00:20:07 (945)00:10:31 (1463) 01:37:34 (603) 01:38:22 00:30:50
604 573 Mateja Janusz Michał AccorHotels M60 3 575 00:23:37 (846)00:23:23 (622)00:22:30 (532)00:18:53 (528)00:09:12 (496) 01:37:35 (604) 01:38:53 00:31:21
605 520 Lehmann Dawid M30 101 559 00:23:42 (873)00:23:28 (649)00:22:32 (545)00:18:52 (522)00:09:04 (424) 01:37:38 (605) 01:38:27 00:30:55
606 3128 Wałdowski Dominik xRunners M35 142 568 00:22:25 (545)00:23:21 (616)00:23:09 (684)00:19:27 (703)00:09:19 (571) 01:37:41 (606) 01:38:39 00:31:07
607 2070 Wojtas Marcin M35 141 554 00:22:16 (489)00:22:34 (467)00:22:32 (544)00:20:12 (991)00:10:07 (1164) 01:37:41 (607) 01:38:21 00:30:49
608 4061 Janta Marek Smaruj Na Trening Team M35 143 569 00:23:19 (705)00:23:21 (615)00:22:30 (533)00:19:05 (591)00:09:27 (646) 01:37:42 (608) 01:38:41 00:31:09
609 2969 Wegner Beata #MT8 K25 9 39 00:23:41 (870)00:23:40 (696)00:22:50 (611)00:18:42 (482)00:08:51 (312) 01:37:44 (609) 01:38:40 00:31:08
610 783 Stefański Dawid M25 72 572 00:23:26 (747)00:23:42 (701)00:22:42 (584)00:18:47 (501)00:09:08 (458) 01:37:45 (610) 01:38:50 00:31:18
611 3849 Barsukov Vasily ExFam NL M30 102 530 00:23:16 (685)00:24:29 (938)00:24:15 (1058)00:17:47 (264)00:07:58 (59) 01:37:45 (611) 01:37:45 00:30:13
612 1855 Koszarowski Jarosław M40 120 573 00:23:19 (703)00:23:18 (605)00:22:44 (592)00:19:08 (602)00:09:17 (543) 01:37:46 (612) 01:38:52 00:31:20
613 2809 Ostrowski Bartosz M30 103 558 00:22:24 (539)00:22:53 (532)00:22:49 (606)00:19:37 (762)00:10:04 (1117) 01:37:47 (613) 01:38:22 00:30:50
614 653 Skowroński Marek M25 73 590 00:23:10 (665)00:23:26 (639)00:22:19 (488)00:18:52 (524)00:10:01 (1078) 01:37:48 (614) 01:39:11 00:31:39
615 1511 Lesner Damian LESNER LESNER M40 121 584 00:23:19 (700)00:23:27 (642)00:22:50 (612) 01:37:51 (615) 01:39:07 00:31:35
616 1933 Gruszczyński Paweł M35 144 592 00:22:57 (628)00:23:21 (618)00:23:00 (649)00:19:22 (673)00:09:13 (509) 01:37:53 (616) 01:39:14 00:31:42
617 4016 Stolarski Jacek M45 68 564 00:22:02 (421)00:23:11 (583)00:23:11 (692)00:19:39 (779)00:09:50 (939) 01:37:53 (617) 01:38:35 00:31:03
618 2851 Grajda Arkadiusz TEAM WRACAM DO ZDROWIA M40 122 589 00:23:18 (692)00:23:47 (741)00:22:27 (525)00:18:50 (510)00:09:32 (706) 01:37:54 (618) 01:39:09 00:31:37
619 2033 Wysocki Kamil Filippides92 M25 74 586 00:23:19 (701)00:23:18 (604)00:22:47 (600)00:19:12 (624)00:09:23 (605) 01:37:59 (619) 01:39:08 00:31:36
620 1312 Klimkiewicz Konrad M25 75 601 00:23:46 (889)00:24:05 (845)00:22:44 (594)00:18:34 (451)00:08:52 (322) 01:38:01 (620) 01:39:27 00:31:55
621 2236 Szpunar Maciej MORSY GDYŃSKIE Gdyńskie Morsy M45 69 580 00:23:23 (725)00:23:40 (695)00:23:24 (740)00:18:44 (490)00:08:53 (324) 01:38:04 (621) 01:39:03 00:31:31
622 2007 Zajączkowski Wojciech M18 30 579 00:23:34 (831)00:24:02 (828)00:23:02 (658)00:18:38 (470)00:08:48 (297) 01:38:04 (622) 01:38:59 00:31:27
623 3115 Spierewka Piotr M25 76 583 00:23:28 (785)00:23:53 (794)00:22:38 (572)00:18:55 (543)00:09:12 (497) 01:38:06 (623) 01:39:06 00:31:34
624 3553 Zinkiewicz Piotr Luft TRI Team M45 70 581 00:23:29 (797)00:23:31 (655)00:22:49 (607)00:18:56 (552)00:09:21 (593) 01:38:06 (624) 01:39:03 00:31:31
625 2272 Kadow Ryszard TRISPACE M45 71 577 00:22:51 (612)00:23:16 (601)00:22:51 (617)00:19:28 (706)00:09:41 (809) 01:38:07 (625) 01:38:56 00:31:24
626 4019 Panikowski Tomasz Team Kopeć M35 145 578 00:23:00 (635)00:23:12 (587)00:23:07 (671)00:19:27 (700)00:09:22 (594) 01:38:08 (626) 01:38:58 00:31:26
627 1833 Kolyagin Aleksandr M35 146 582 00:22:27 (554)00:22:48 (513)00:22:27 (522)00:20:04 (926)00:10:26 (1412) 01:38:12 (628) 01:39:05 00:31:33
628 3286 Pasternak Radosław BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M35 147 576 00:23:02 (642)00:23:21 (617)00:23:01 (653)00:19:16 (652)00:09:32 (708) 01:38:12 (627) 01:38:56 00:31:24
629 2110 Jachimowicz Bartosz M30 105 560 00:21:34 (349)00:24:11 (875)00:23:32 (796)00:19:13 (629)00:09:43 (831) 01:38:13 (631) 01:38:30 00:30:58
630 4120 Kubera Paweł M30 104 638 00:23:41 (869)00:23:20 (609)00:22:55 (627)00:19:01 (573)00:09:16 (529) 01:38:13 (629) 01:40:14 00:32:42
631 2302 Wit Daniel Marcin Sobczak Team M25 77 565 00:22:00 (418)00:23:06 (576)00:23:24 (747)00:19:59 (899)00:09:44 (855) 01:38:13 (630) 01:38:36 00:31:04
632 1387 Michałowski Maciej M25 78 602 00:23:23 (727)00:23:41 (698)00:23:22 (733)00:18:55 (539)00:08:53 (332) 01:38:14 (632) 01:39:27 00:31:55
633 3880 Radziwon Marek M25 79 596 00:23:32 (818)00:23:54 (799)00:23:18 (713)00:18:34 (452)00:08:56 (351) 01:38:14 (633) 01:39:19 00:31:47
634 3897 Kostur Marek domiauto.pl M40 123 597 00:23:30 (801)00:23:39 (685)00:22:56 (632)00:18:52 (523)00:09:18 (554) 01:38:15 (634) 01:39:19 00:31:47
635 585 Mrozowski Przemysław AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ M40 124 684 00:23:17 (691)00:23:37 (673)00:22:53 (624)00:19:02 (577)00:09:27 (650) 01:38:16 (635) 01:40:46 00:33:14
636 2297 Szewczyk Mirosław M40 125 678 00:23:09 (662)00:23:24 (632)00:22:56 (631)00:19:05 (588)00:09:43 (830) 01:38:17 (636) 01:40:43 00:33:11
637 2603 Górka Wojciech Gujan Team Gujan Team M18 31 628 00:22:07 (429)00:22:59 (550)00:22:56 (628)00:20:14 (1010)00:10:03 (1102) 01:38:19 (637) 01:40:00 00:32:28
638 3022 Artsiukevich Vera K25 10 40 00:23:11 (666)00:24:03 (837)00:22:59 (642)00:18:52 (526)00:09:17 (541) 01:38:22 (638) 01:39:12 00:31:40
639 2095 Dębowska Beata K45 1 41 00:23:28 (777)00:23:43 (709)00:23:04 (662)00:19:00 (563)00:09:07 (452) 01:38:22 (640) 01:39:14 00:31:42
640 3070 Krasnodębski Mateusz M18 33 714 00:24:57 (1301)00:23:26 (638)00:22:22 (507)00:18:45 (491)00:08:52 (316) 01:38:22 (639) 01:41:10 00:33:38
641 2578 Szostakiewicz Krzysztof M18 32 593 00:23:19 (699)00:23:53 (789)00:23:08 (682)00:18:47 (497)00:09:15 (524) 01:38:22 (641) 01:39:15 00:31:43
642 3280 Mateja Łukasz M35 149 607 00:23:38 (852)00:23:23 (625)00:22:38 (565)00:19:08 (608)00:09:37 (768) 01:38:24 (643) 01:39:42 00:32:10
643 1302 Zimny Sebastian PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M35 148 683 00:23:22 (720)00:23:34 (666)00:23:05 (666)00:19:11 (618)00:09:12 (499) 01:38:24 (642) 01:40:46 00:33:14
644 1321 Smentoch Radosław M18 34 777 00:23:54 (916)00:22:58 (548)00:22:35 (558)00:18:55 (541)00:10:03 (1108) 01:38:25 (644) 01:42:18 00:34:46
645 1280 Maryjanowski Jakub ARLA RUNNING TEAM M30 106 612 00:24:28 (1061)00:23:34 (667)00:22:21 (501)00:18:46 (494)00:09:17 (551) 01:38:26 (645) 01:39:46 00:32:14
646 3354 Nielsen Nadja Hoejgaard K30 11 38 00:22:52 (614)00:23:24 (628)00:22:59 (640)00:19:31 (724)00:09:41 (812) 01:38:27 (647) 01:38:39 00:31:07
647 137 Rogowski Sebastian M40 126 588 00:23:08 (659)00:23:31 (656)00:22:56 (629)00:19:19 (667)00:09:33 (724) 01:38:27 (648) 01:39:09 00:31:37
648 1664 Szachta Marta K18 5 42 00:23:37 (847)00:23:45 (724)00:22:50 (610)00:19:18 (661)00:08:57 (360) 01:38:27 (646) 01:39:21 00:31:49
649 2068 Chyliński Adam Nest Run Nest Run M25 80 585 00:22:42 (584)00:23:32 (659)00:23:25 (750)00:19:18 (663)00:09:32 (707) 01:38:29 (649) 01:39:08 00:31:36
650 2253 Jezierski Adam PULS TRI TEAM M35 150 587 00:23:01 (639)00:23:14 (595)00:22:41 (581)00:19:40 (784)00:09:53 (975) 01:38:29 (650) 01:39:08 00:31:36
651 2995 Łandwijt Marcin Everrun M45 72 620 00:23:30 (804)00:23:43 (707)00:23:06 (667)00:18:56 (549)00:09:15 (521) 01:38:30 (651) 01:39:52 00:32:20
652 372 Mejka Krzysztof M30 107 610 00:23:26 (754)00:24:06 (851)00:22:32 (548)00:19:06 (597)00:09:21 (584) 01:38:31 (652) 01:39:45 00:32:13
653 1174 Łobejko Adam Pro-Run Wrocław M25 81 617 00:23:45 (885)00:23:39 (688)00:22:56 (630)00:19:03 (584)00:09:08 (461) 01:38:31 (653) 01:39:52 00:32:20
654 2771 Dobrowolski Dariusz ADVA Optical Networking ADVA Optical Networking M40 129 591 00:22:20 (528)00:23:01 (557)00:22:48 (603)00:20:13 (1006)00:10:10 (1195) 01:38:32 (656) 01:39:14 00:31:42
655 1169 Kiryk Dariusz M40 127 608 00:23:22 (718)00:23:55 (800)00:23:13 (697)00:19:00 (565)00:09:02 (408) 01:38:32 (657) 01:39:43 00:32:11
656 1498 Kukawka Maciej M40 128 661 00:23:49 (899)00:23:24 (627)00:22:22 (505)00:19:17 (658)00:09:40 (790) 01:38:32 (655) 01:40:32 00:33:00
657 1164 Piekarski Wiktor Pro-Run Wrocław M25 82 618 00:23:39 (854)00:23:41 (699)00:22:58 (637)00:18:52 (525)00:09:22 (598) 01:38:32 (654) 01:39:52 00:32:20
658 3649 Pięta Sylwester Sport-Evo/Radio Gdańsk M30 108 599 00:22:45 (595)00:23:05 (575)00:23:34 (809)00:19:34 (740)00:09:37 (764) 01:38:35 (658) 01:39:22 00:31:50
659 241 Kwiatkowski Kajetan M35 151 634 00:22:53 (619)00:23:42 (705)00:23:17 (707)00:19:27 (701)00:09:17 (550) 01:38:36 (659) 01:40:07 00:32:35
660 89 Niewiadomski Patryk Biegający Tczew M25 83 631 00:23:29 (790)00:23:54 (798)00:22:44 (591)00:19:19 (668)00:09:10 (481) 01:38:36 (660) 01:40:03 00:32:31
661 2998 Horbaczewski Mariusz M40 130 605 00:23:40 (862)00:23:47 (737)00:22:57 (634)00:19:00 (564)00:09:15 (520) 01:38:39 (661) 01:39:34 00:32:02
662 2311 Kaczmarek Sławomir M30 109 621 00:23:28 (783)00:23:49 (763)00:23:08 (681)00:18:56 (546)00:09:18 (552) 01:38:39 (662) 01:39:52 00:32:20
663 2818 Bianga Michał M25 84 615 00:23:28 (781)00:23:45 (722)00:23:24 (745)00:18:55 (537)00:09:08 (466) 01:38:40 (664) 01:39:50 00:32:18
664 354 Górtowski Maciej M35 152 611 00:23:27 (759)00:23:47 (744)00:23:05 (665)00:19:07 (598)00:09:14 (518) 01:38:40 (663) 01:39:46 00:32:14
665 3026 Osowski Tomasz M25 85 649 00:23:19 (702)00:23:35 (671)00:22:23 (508)00:19:25 (690)00:10:00 (1074) 01:38:42 (665) 01:40:23 00:32:51
666 2469 Zarzycki Marek Team Izu M45 73 633 00:22:45 (592)00:23:23 (623)00:23:23 (735)00:19:28 (712)00:09:43 (834) 01:38:42 (666) 01:40:05 00:32:33
667 2401 Gajewski Wojciech Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M50 27 594 00:23:08 (661)00:23:27 (641)00:23:01 (651)00:19:16 (653)00:09:51 (958) 01:38:43 (667) 01:39:15 00:31:43
668 947 Kalinowski Zbigniew M50 28 609 00:23:02 (644)00:23:35 (668)00:22:27 (524)00:19:25 (689)00:10:14 (1237) 01:38:43 (668) 01:39:43 00:32:11
669 2047 Kaszkur Tomasz TRICITY ULTRA runaroundthelake.blogspot.com M40 131 622 00:23:25 (744)00:23:48 (750)00:23:26 (761)00:19:13 (637)00:08:52 (321) 01:38:44 (669) 01:39:53 00:32:21
670 3775 Zarzycki Jakub M40 132 624 00:23:22 (722)00:23:46 (729)00:23:25 (749)00:18:55 (536)00:09:16 (527) 01:38:44 (670) 01:39:57 00:32:25
671 2190 Mirzałek Piotr ETT Elbląg Triathlon Team M40 133 625 00:23:39 (855)00:23:49 (766)00:23:09 (687)00:19:12 (623)00:08:57 (366) 01:38:46 (671) 01:39:57 00:32:25
672 2737 Pochranowicz Daniel 3IRONMAN RodzinkaMDKM M45 74 619 00:23:27 (767)00:23:48 (756)00:22:55 (626)00:19:07 (600)00:09:31 (703) 01:38:48 (672) 01:39:52 00:32:20
673 988 Siodelski Marcin M35 153 655 00:23:47 (895)00:23:28 (648)00:22:45 (598)00:19:23 (679)00:09:25 (620) 01:38:48 (673) 01:40:27 00:32:55
674 2915 Gruchała Robert M40 134 788 00:23:19 (697)00:23:44 (716)00:23:09 (685)00:19:17 (656)00:09:20 (576) 01:38:49 (675) 01:42:36 00:35:04
675 1676 Mierzwiński Marek M50 29 600 00:22:14 (475)00:23:37 (679)00:23:08 (680)00:20:10 (972)00:09:40 (799) 01:38:49 (674) 01:39:23 00:31:51
676 1669 Geras Ryszard M35 154 629 00:23:26 (752)00:23:44 (711)00:23:26 (753)00:19:10 (613)00:09:05 (435) 01:38:51 (676) 01:40:02 00:32:30
677 491 Ciecierski Wojciech Ateńczycy M40 135 667 00:23:25 (735)00:23:45 (726)00:22:59 (644)00:19:14 (640)00:09:30 (681) 01:38:53 (678) 01:40:35 00:33:03
678 4144 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M25 86 671 00:23:51 (902)00:23:23 (624)00:23:08 (677)00:19:12 (625)00:09:19 (569) 01:38:53 (679) 01:40:38 00:33:06
679 3869 Kichler Kryspin M30 110 642 00:22:42 (581)00:23:11 (585)00:22:58 (639)00:19:58 (891)00:10:04 (1126) 01:38:53 (677) 01:40:16 00:32:44
680 1931 Wojnicz Paweł M35 155 647 00:24:06 (956)00:23:33 (662)00:23:00 (646)00:19:08 (606)00:09:06 (436) 01:38:53 (680) 01:40:21 00:32:49
681 3978 Chamski Michał Zespół Szybkiej Kolki M30 111 626 00:23:26 (750)00:23:44 (713)00:23:07 (669)00:19:05 (592)00:09:33 (721) 01:38:55 (681) 01:39:59 00:32:27
682 3302 Sitarz Paweł M35 156 687 00:22:42 (583)00:23:28 (643)00:23:00 (650)00:19:45 (813)00:10:00 (1069) 01:38:55 (682) 01:40:50 00:33:18
683 3516 Paczuła Stanisław M45 75 706 00:22:53 (617)00:23:22 (620)00:23:12 (695)00:19:48 (827)00:09:42 (825) 01:38:57 (683) 01:41:04 00:33:32
684 3320 Pawełczak Karolina JAtrenuje K25 11 44 00:23:07 (656)00:23:25 (637)00:23:08 (676)00:19:42 (800)00:09:36 (761) 01:38:58 (684) 01:39:50 00:32:18
685 3087 Jusza Maciej Intel Runners M30 112 614 00:23:05 (649)00:23:20 (610)00:23:07 (670)00:19:54 (872)00:09:34 (740) 01:39:00 (685) 01:39:50 00:32:18
686 41 Rozmus Wiktor M35 157 613 00:23:00 (633)00:23:44 (715)00:23:00 (648)00:19:42 (799)00:09:34 (739) 01:39:00 (686) 01:39:48 00:32:16
687 284 Olewniczak Robert GK RID Grupa Konsultingo RID s.c. M50 30 637 00:23:28 (782)00:23:46 (733)00:23:06 (668) 01:39:01 (687) 01:40:13 00:32:41
688 1027 Tur Tobiasz M25 87 604 00:21:58 (410)00:22:58 (547)00:23:19 (719)00:19:54 (871)00:10:52 (1722) 01:39:01 (688) 01:39:32 00:32:00
689 1276 Krukowska Katarzyna ARLA RUNNING TEAM K25 12 46 00:24:29 (1068)00:23:34 (665)00:22:48 (602)00:18:55 (540)00:09:16 (531) 01:39:02 (690) 01:40:17 00:32:45
690 1924 Kujawa Paweł M35 158 623 00:23:46 (890)00:23:41 (700)00:23:28 (783)00:18:46 (495)00:09:21 (586) 01:39:02 (689) 01:39:54 00:32:22
691 3598 Kurs Maciej Ogniwo Sopot M30 113 595 00:21:46 (373)00:23:01 (558)00:23:26 (755)00:20:34 (1159)00:10:17 (1281) 01:39:04 (692) 01:39:16 00:31:44
692 2019 Semerda Jakub TickTeam M35 159 616 00:23:27 (763)00:23:53 (797)00:23:01 (655)00:19:23 (680)00:09:20 (583) 01:39:04 (693) 01:39:51 00:32:19
693 1374 Śmigielski Aleksander M40 136 630 00:22:53 (618)00:23:38 (681)00:23:15 (704)00:19:41 (795)00:09:37 (773) 01:39:04 (691) 01:40:02 00:32:30
694 273 Kwidziński Wojciech Pruszcz Biega M40 138 641 00:23:25 (741)00:23:51 (780)00:23:26 (766)00:19:05 (590)00:09:18 (560) 01:39:05 (695) 01:40:15 00:32:43
695 919 Szeliga Adam M40 137 652 00:23:12 (671)00:23:25 (636)00:23:17 (710)00:19:29 (714)00:09:42 (828) 01:39:05 (694) 01:40:25 00:32:53
696 995 Kaminska-Olczak Marta Kemira Sport Team K35 10 43 00:22:24 (541)00:23:01 (559)00:23:54 (889)00:20:03 (923)00:09:44 (859) 01:39:06 (696) 01:39:46 00:32:14
697 92 Waszczuk Marek ealing eagles runing club M55 11 657 00:23:41 (867)00:23:51 (777)00:22:58 (638)00:18:58 (556)00:09:42 (823) 01:39:10 (697) 01:40:27 00:32:55
698 2159 Dyś Jarosław M40 139 668 00:23:12 (670)00:23:37 (678)00:23:11 (691)00:19:34 (737)00:09:38 (776) 01:39:12 (698) 01:40:36 00:33:04
699 2706 Wasiek Tomasz M35 160 685 00:23:28 (772)00:23:47 (738)00:23:24 (746)00:19:16 (651)00:09:17 (548) 01:39:12 (699) 01:40:46 00:33:14
700 3964 Kuczyński Grzegorz Białystok Biega Team M40 140 639 00:23:31 (809)00:23:40 (697)00:23:12 (694)00:19:27 (697)00:09:23 (608) 01:39:13 (701) 01:40:14 00:32:42
701 1746 Nazar Piotr M30 114 674 00:23:39 (856)00:24:10 (871)00:23:19 (718)00:18:55 (544)00:09:10 (479) 01:39:13 (700) 01:40:40 00:33:08
702 2893 Herman Jacek M40 141 693 00:23:18 (693)00:23:42 (704)00:23:03 (660)00:19:31 (723)00:09:40 (798) 01:39:14 (702) 01:40:57 00:33:25
703 1610 Zakrzewski Jakub EBROGYM M35 161 654 00:23:28 (775)00:23:37 (677)00:23:14 (701)00:19:29 (715)00:09:26 (631) 01:39:14 (703) 01:40:26 00:32:54
704 3007 Koński Paweł M30 115 679 00:23:29 (788)00:23:46 (735)00:23:05 (664)00:19:30 (719)00:09:25 (619) 01:39:15 (704) 01:40:43 00:33:11
705 3929 Wiśniewski Piotr Szczycieński Klub Kyokushin Karate M18 35 663 00:22:26 (551)00:23:39 (691)00:23:57 (906)00:19:48 (836)00:09:25 (617) 01:39:15 (705) 01:40:32 00:33:00
706 1393 Pawlak Kamil Szybkie Rysie Team M30 116 635 00:22:46 (601)00:23:01 (561)00:23:04 (663) 01:39:16 (706) 01:40:11 00:32:39
707 3179 Keczmer Łukasz M35 162 640 00:23:57 (928)00:23:19 (606)00:22:52 (620)00:19:18 (662)00:09:51 (953) 01:39:17 (708) 01:40:15 00:32:43
708 1652 Paradowski Bartosz Szybkie Rysie Team M25 88 636 00:22:45 (594)00:23:02 (562)00:23:03 (659)00:20:35 (1164)00:09:52 (966) 01:39:17 (707) 01:40:12 00:32:40
709 2572 Dargiewicz Robert M50 31 665 00:23:25 (738)00:23:50 (773)00:23:21 (725)00:19:22 (675)00:09:20 (582) 01:39:18 (710) 01:40:34 00:33:02
710 2934 Jarska Hanna DW#43 KAMPI K40 7 49 00:23:00 (632)00:23:40 (694)00:23:09 (683)00:19:50 (844)00:09:39 (782) 01:39:18 (709) 01:40:38 00:33:06
711 2348 Baranowski Michał ZHR M18 36 651 00:23:20 (711)00:23:32 (660)00:23:14 (699)00:19:48 (828)00:09:25 (624) 01:39:19 (712) 01:40:24 00:32:52
712 3692 Bendyk Elżbieta K50 1 47 00:23:24 (730)00:23:28 (651)00:23:10 (690)00:19:34 (744)00:09:43 (837) 01:39:19 (711) 01:40:28 00:32:56
713 322 Grodź Jarosław M40 142 653 00:23:30 (803)00:23:49 (764)00:23:17 (709)00:19:19 (666)00:09:24 (616) 01:39:19 (713) 01:40:25 00:32:53
714 3609 Schodowski Przemysław M45 76 659 00:23:25 (737)00:23:46 (730)00:23:19 (717)00:19:41 (792)00:09:11 (482) 01:39:22 (714) 01:40:31 00:32:59
715 1073 Milka Bogusław Parkrun Ursynów M35 163 664 00:23:24 (728)00:23:53 (792)00:23:22 (729)00:19:27 (702)00:09:17 (540) 01:39:23 (715) 01:40:33 00:33:01
716 1765 Koman Jacek M40 143 676 00:23:45 (886)00:23:48 (753)00:23:08 (674)00:19:20 (670)00:09:23 (607) 01:39:24 (716) 01:40:41 00:33:09
717 325 Lisowski Tomasz M35 164 658 00:23:30 (802)00:23:44 (718)00:23:17 (708)00:19:23 (677)00:09:30 (688) 01:39:24 (717) 01:40:29 00:32:57
718 1012 Rychter Tomasz M45 77 662 00:23:21 (713)00:23:50 (771)00:23:19 (716)00:19:24 (685)00:09:30 (687) 01:39:24 (718) 01:40:32 00:33:00
719 1617 Binger Mateusz M18 37 645 00:22:08 (439)00:23:24 (630)00:23:51 (876)00:20:16 (1023)00:09:46 (880) 01:39:25 (719) 01:40:20 00:32:48
720 3639 Piriushov Dmitrii LPP TEAM M30 117 677 00:24:25 (1044)00:24:46 (1005)00:22:51 (616)00:18:32 (438)00:08:51 (309) 01:39:25 (720) 01:40:42 00:33:10
721 813 Rychter Krzysztof AKTYWNY z #GPnS M40 144 666 00:23:21 (716)00:23:50 (768)00:23:18 (714)00:19:25 (691)00:09:32 (716) 01:39:26 (721) 01:40:34 00:33:02
722 1795 Szymański Artur LOTOS Running Team M45 78 632 00:22:22 (535)00:23:45 (723)00:24:15 (1063)00:19:52 (857)00:09:12 (495) 01:39:26 (722) 01:40:04 00:32:32
723 1067 Gnylewicz Michał M30 118 669 00:23:26 (755)00:23:48 (752)00:23:14 (700) 01:39:29 (723) 01:40:37 00:33:05
724 469 Pratnicki Mariusz M35 165 710 00:23:52 (912)00:24:03 (831)00:23:14 (698)00:19:06 (595)00:09:16 (537) 01:39:31 (724) 01:41:07 00:33:35
725 3125 Gajewski Krzysztof Teofor JazzyRunner M40 145 695 00:23:20 (708)00:23:38 (683)00:23:24 (738)00:19:35 (746)00:09:36 (751) 01:39:33 (726) 01:40:59 00:33:27
726 2869 Wolański Witosław M55 12 786 00:24:01 (942)00:23:52 (782)00:23:18 (712)00:19:11 (619)00:09:11 (484) 01:39:33 (725) 01:42:35 00:35:03
727 3476 Góra Agnieszka #ZabieganiNocą K40 8 50 00:23:27 (764)00:23:45 (728)00:23:20 (724)00:19:27 (696)00:09:35 (746) 01:39:34 (727) 01:40:44 00:33:12
728 2140 Kosobucki Rafał Eurocash M30 119 650 00:23:53 (913)00:23:33 (664)00:23:04 (661)00:19:27 (698)00:09:37 (770) 01:39:34 (729) 01:40:23 00:32:51
729 2720 Szulc Kamila K30 12 45 00:22:26 (552)00:23:37 (674)00:23:32 (800)00:20:18 (1038)00:09:41 (815) 01:39:34 (728) 01:40:17 00:32:45
730 3680 Tokarski Krzysztof S...K...S... M60 4 646 00:22:49 (609)00:23:29 (652)00:23:08 (678)00:20:02 (919)00:10:08 (1173) 01:39:36 (730) 01:40:20 00:32:48
731 1573 Bohn Zbigniew M50 32 755 00:22:54 (623)00:24:15 (887)00:23:36 (817)00:19:24 (686)00:09:28 (664) 01:39:37 (733) 01:41:43 00:34:11
732 3724 Malenda Maciej Medicover Runners M30 120 675 00:23:29 (787)00:23:48 (746)00:23:26 (760)00:19:36 (756)00:09:18 (561) 01:39:37 (731) 01:40:41 00:33:09
733 2372 Siwczuk Aleksandra K35 11 51 00:23:25 (736)00:23:50 (772)00:23:27 (778)00:19:31 (722)00:09:24 (613) 01:39:37 (732) 01:40:45 00:33:13
734 2639 Makarski Jarosław KS Pidrina Gdynia M45 79 648 00:22:49 (611)00:23:35 (669)00:23:27 (773)00:19:56 (881)00:09:51 (957) 01:39:38 (734) 01:40:21 00:32:49
735 1193 Donaj Adam M40 148 672 00:23:39 (857)00:23:52 (788)00:23:29 (786)00:19:13 (636)00:09:26 (635) 01:39:39 (736) 01:40:39 00:33:07
736 654 Kaczmarek Krzysztof O-SOWA BIEGA M40 147 680 00:22:49 (610)00:23:37 (676)00:23:27 (768)00:20:04 (931)00:09:42 (824) 01:39:39 (735) 01:40:43 00:33:11
737 614 Łuchniak Zbigniew M40 146 656 00:23:37 (845)00:23:59 (814)00:23:24 (741)00:19:18 (660)00:09:21 (588) 01:39:39 (737) 01:40:27 00:32:55
738 2699 Tyburski Radoslaw M25 89 682 00:23:30 (806)00:23:47 (743)00:23:15 (702)00:19:27 (699)00:09:41 (802) 01:39:40 (738) 01:40:45 00:33:13
739 472 Ambroziak Krzysztof Autopay Sports Team M35 166 691 00:23:26 (751)00:23:49 (765)00:23:20 (722)00:19:32 (728)00:09:34 (734) 01:39:41 (739) 01:40:56 00:33:24
740 945 Cichocki Mariusz M40 149 708 00:23:24 (729)00:23:44 (721)00:23:24 (737)00:19:28 (711)00:09:44 (856) 01:39:44 (741) 01:41:06 00:33:34
741 1504 Kwidziński Oskar M18 38 739 00:22:55 (625)00:23:23 (621)00:23:07 (672)00:20:20 (1054)00:09:59 (1058) 01:39:44 (740) 01:41:19 00:33:47
742 4057 Radziwon Wojciech M30 121 686 00:23:33 (822)00:23:52 (787)00:23:22 (730)00:19:30 (718)00:09:28 (659) 01:39:45 (742) 01:40:49 00:33:17
743 2461 Banas Sylwester M35 167 712 00:23:13 (675)00:23:09 (580)00:22:57 (635)00:20:04 (925)00:10:23 (1358) 01:39:46 (744) 01:41:09 00:33:37
744 2423 Mielnik Emilia Go Lyco K35 12 53 00:23:19 (696)00:23:44 (717)00:23:25 (748)00:19:34 (736)00:09:44 (853) 01:39:46 (743) 01:41:05 00:33:33
745 2172 Rygielski Michał M25 90 697 00:23:25 (740)00:23:46 (734)00:23:24 (739)00:19:24 (683)00:09:48 (904) 01:39:47 (745) 01:40:59 00:33:27
746 2981 Wojdat Tomasz M40 150 724 00:24:11 (978)00:23:47 (740)00:23:23 (736)00:19:12 (621)00:09:16 (535) 01:39:49 (746) 01:41:14 00:33:42
747 3116 Klimkowski Michał M30 122 694 00:23:27 (762)00:23:48 (747)00:23:31 (791)00:19:28 (708)00:09:36 (755) 01:39:50 (747) 01:40:57 00:33:25
748 3451 Mackiewicz Marek M50 33 670 00:23:03 (646)00:23:44 (712)00:23:26 (757)00:19:52 (859)00:09:46 (875) 01:39:51 (748) 01:40:37 00:33:05
749 12 Roch Kamil No Excuses M30 123 705 00:23:31 (811)00:23:46 (731)00:23:22 (732)00:19:33 (735)00:09:39 (787) 01:39:51 (749) 01:41:04 00:33:32
750 2257 Jemioł Paweł Paweł Jemioł Paweł Jemioł M35 168 738 00:22:45 (596)00:23:24 (631)00:23:17 (706)00:20:12 (994)00:10:14 (1243) 01:39:52 (750) 01:41:19 00:33:47
751 3848 Lubiński Kamil SP 40 - GDYNIA M25 91 644 00:21:01 (202)00:22:07 (330)00:25:07 (1343)00:21:39 (1559)00:09:58 (1046) 01:39:52 (751) 01:40:16 00:32:44
752 1966 Szustek Natalia SZUSTY TEAM :) K40 9 48 00:23:01 (637)00:24:04 (844)00:23:35 (815)00:19:38 (770)00:09:34 (738) 01:39:52 (752) 01:40:37 00:33:05
753 2289 Kołkowski Krzysztof BEZTLENOWI MALBORK M35 169 702 00:23:36 (843)00:23:39 (684)00:23:21 (726)00:19:38 (775)00:09:39 (783) 01:39:53 (753) 01:41:02 00:33:30
754 775 Kospał Pawłowski Łukasz LOTOS Running Team M35 170 700 00:23:26 (748)00:23:48 (749)00:23:27 (771)00:19:32 (726)00:09:41 (810) 01:39:54 (754) 01:41:01 00:33:29
755 1361 Siewert Marek POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER M40 151 673 00:23:00 (634)00:24:03 (836)00:23:36 (816)00:19:38 (771)00:09:37 (766) 01:39:54 (755) 01:40:40 00:33:08
756 3193 Roliński Cezary Morsy Zblewo M35 171 748 00:24:22 (1034)00:24:00 (822)00:23:01 (652)00:19:13 (635)00:09:19 (564) 01:39:55 (757) 01:41:35 00:34:03
757 1598 Ronduda Robert Policja Gdynia M40 152 701 00:23:26 (749)00:23:49 (758)00:23:27 (780)00:19:36 (755)00:09:37 (765) 01:39:55 (758) 01:41:02 00:33:30
758 3259 Szweda Marek Morsy Zblewo M40 153 749 00:24:24 (1042)00:23:59 (817)00:22:59 (641)00:19:14 (643)00:09:19 (567) 01:39:55 (756) 01:41:35 00:34:03
759 1672 Dąbrowski Mariusz SECESPOL M40 154 681 00:22:37 (570)00:23:39 (686)00:24:01 (933)00:19:54 (870)00:09:45 (860) 01:39:56 (759) 01:40:44 00:33:12
760 2500 Rodziewicz Marek CrossBox Mrągowo / Morsy Mrągowo M35 172 725 00:23:02 (645)00:24:00 (818)00:23:26 (767)00:19:37 (768)00:09:51 (949) 01:39:56 (760) 01:41:15 00:33:43
761 872 Skopczyński Jarek Biegowyswiat.pl M40 155 717 00:23:34 (828)00:24:00 (820)00:23:38 (826)00:19:32 (727)00:09:14 (516) 01:39:58 (762) 01:41:13 00:33:41
762 1947 Zabielski Tomasz Biegowi Szydercy M35 173 718 00:23:33 (821)00:24:01 (824)00:23:37 (822)00:19:33 (729)00:09:14 (514) 01:39:58 (761) 01:41:13 00:33:41
763 1491 Bobrowski Maciej Szef Akitek M45 81 731 00:22:41 (577)00:23:28 (645)00:23:41 (841) 01:39:59 (763) 01:41:17 00:33:45
764 3399 Gawarkiewicz Tomasz M45 80 719 00:23:22 (723)00:23:51 (776)00:23:25 (751)00:19:30 (720)00:09:51 (955) 01:39:59 (766) 01:41:13 00:33:41
765 3307 Litwin Tomasz Klub 42,2 Lębork M30 125 711 00:23:31 (808)00:23:45 (725)00:23:22 (731)00:19:35 (750)00:09:46 (877) 01:39:59 (765) 01:41:08 00:33:36
766 2786 Popravko Sergey M30 124 627 00:23:15 (681)00:23:44 (719)00:23:28 (782) 01:39:59 (764) 01:39:59 00:32:27
767 3462 Harasimiuk-Grodzka Malgorzata CTS - CzajaTrainingSystem K40 11 54 00:23:18 (695)00:23:48 (751)00:23:32 (795)00:19:39 (782)00:09:43 (838) 01:40:00 (769) 01:41:07 00:33:35
768 1880 Mikołajczyk Krzysztof MTB - Małe Trójmiasto Biega #SiłaMasaCzosnek M35 174 707 00:23:29 (789)00:23:49 (762)00:23:20 (721)00:19:37 (769)00:09:45 (864) 01:40:00 (768) 01:41:05 00:33:33
769 446 Wasilewska Iwona K40 10 52 00:23:28 (774)00:23:50 (774)00:23:26 (765)00:19:36 (757)00:09:40 (795) 01:40:00 (767) 01:41:04 00:33:32
770 2792 Grządka Karol thyssenkrupp running tem M35 175 720 00:23:17 (688)00:23:36 (672)00:23:08 (679)00:19:54 (868)00:10:07 (1159) 01:40:02 (771) 01:41:13 00:33:41
771 3971 Januszewski Maciej KB BRYZA Postomino M30 126 689 00:23:26 (753)00:23:57 (806)00:23:20 (723)00:19:28 (710)00:09:51 (960) 01:40:02 (770) 01:40:55 00:33:23
772 3064 Jankowski Michał M30 127 713 00:23:31 (813)00:23:52 (783)00:23:24 (742)00:19:34 (739)00:09:43 (836) 01:40:04 (774) 01:41:09 00:33:37
773 3936 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Ambitious Runners Team/Motywatornia Team K30 13 55 00:23:27 (765)00:24:04 (841)00:23:21 (727)00:19:27 (704)00:09:45 (868) 01:40:04 (772) 01:41:09 00:33:37
774 3015 Kamiński Emil RunnersClub.pl Warszawa M25 92 643 00:27:17 (2173)00:20:47 (138)00:22:24 (515)00:19:37 (766)00:09:59 (1062) 01:40:04 (773) 01:40:16 00:32:44
775 3749 Okołotowicz Sebastian M35 176 688 00:21:21 (308)00:22:34 (471)00:24:36 (1187)00:21:07 (1343)00:10:28 (1432) 01:40:06 (775) 01:40:52 00:33:20
776 3176 Koszewski Sławomir Dream Tri Team M45 82 704 00:23:07 (655)00:23:37 (680)00:23:29 (787)00:19:53 (865)00:10:01 (1077) 01:40:07 (777) 01:41:04 00:33:32
777 675 Witczak Arkadiusz Mozaika M40 156 744 00:23:23 (724)00:23:39 (692)00:23:26 (756)00:19:37 (764)00:10:02 (1088) 01:40:07 (776) 01:41:27 00:33:55
778 2647 Cieśluk Dawid M25 93 721 00:23:25 (745)00:23:31 (658)00:23:10 (688)00:20:07 (948)00:09:55 (1012) 01:40:08 (778) 01:41:13 00:33:41
779 503 Dudzik Marek KS Pidrina Gdynia M45 83 726 00:22:48 (605)00:23:57 (805)00:23:54 (893)00:19:38 (772)00:09:51 (950) 01:40:08 (779) 01:41:15 00:33:43
780 2188 Kajetanowicz Maciej AT Team M40 157 745 00:24:27 (1053)00:23:58 (809)00:23:15 (703)00:19:10 (615)00:09:19 (562) 01:40:09 (781) 01:41:27 00:33:55
781 3975 Kałaska Radosław WKB Rewa Śledziowe Wzgórze M40 158 742 00:23:24 (734)00:23:51 (779)00:23:20 (720)00:19:38 (773)00:09:56 (1026) 01:40:09 (782) 01:41:23 00:33:51
782 1341 Szmyt Dawid M25 94 740 00:23:28 (779)00:23:37 (675)00:23:17 (711)00:19:48 (829)00:09:59 (1063) 01:40:09 (783) 01:41:21 00:33:49
783 1752 Waga Tomasz GKS "KASZUBI" LUZINO M45 84 715 00:22:57 (629)00:24:08 (858)00:23:38 (828)00:19:35 (748)00:09:51 (956) 01:40:09 (784) 01:41:12 00:33:40
784 623 Łuczak Bartosz M18 39 722 00:23:12 (672)00:23:28 (647)00:22:44 (590)00:20:07 (947)00:10:38 (1557) 01:40:09 (780) 01:41:13 00:33:41
785 1209 Buczyński Paweł M45 85 730 00:23:25 (746)00:23:28 (644)00:23:24 (744)00:19:57 (889)00:09:57 (1037) 01:40:11 (785) 01:41:16 00:33:44
786 2148 Cirocki Dobromir 1992 1992 M25 95 736 00:23:15 (680)00:23:52 (786)00:23:27 (776)00:19:29 (716)00:10:09 (1180) 01:40:12 (788) 01:41:18 00:33:46
787 2395 Jakubowski Maciej PGB Sportowa Paczka M35 177 758 00:24:34 (1109)00:24:58 (1066)00:23:32 (801)00:18:36 (460)00:08:32 (185) 01:40:12 (787) 01:41:46 00:34:14
788 213 Pałka Stanisław M55 13 696 00:22:45 (591)00:23:35 (670)00:23:41 (839)00:20:00 (903)00:10:11 (1212) 01:40:12 (786) 01:40:59 00:33:27
789 1459 Gering Mariusz DCT drużyna biegowa M35 178 750 00:23:31 (814)00:24:04 (842)00:23:54 (885)00:19:28 (707)00:09:16 (538) 01:40:13 (789) 01:41:37 00:34:05
790 10012 Makarowski Paweł PACEMAKER M40 159 728 00:23:29 (791)00:24:19 (899)00:22:55 (625) 01:40:13 (790) 01:41:16 00:33:44
791 4033 Boguski Karol M30 128 690 00:22:44 (590)00:24:03 (833)00:23:46 (862)00:19:49 (841)00:09:52 (970) 01:40:14 (792) 01:40:56 00:33:24
792 1718 Turukin Ruslan M50 34 716 00:24:08 (962)00:23:53 (793)00:23:11 (693)00:19:36 (752)00:09:26 (632) 01:40:14 (793) 01:41:13 00:33:41
793 10014 Wojtaszak Rafał PACEMAKER M40 160 732 00:23:29 (792)00:23:49 (767)00:23:26 (764)00:19:37 (761)00:09:53 (980) 01:40:14 (791) 01:41:17 00:33:45
794 2120 Dąbrowski Dariusz M40 161 709 00:23:39 (858)00:23:44 (714)00:23:28 (785)00:19:36 (753)00:09:48 (903) 01:40:15 (795) 01:41:06 00:33:34
795 3941 Radziwon Tomasz M35 179 737 00:23:34 (826)00:23:52 (784)00:23:19 (715)00:19:36 (754)00:09:54 (990) 01:40:15 (794) 01:41:19 00:33:47
796 10013 Wolny Łukasz PACEMAKER M30 129 733 00:23:29 (794)00:23:49 (761)00:23:26 (763)00:19:37 (767)00:09:54 (997) 01:40:15 (796) 01:41:18 00:33:46
797 657 Grzeszkiewicz Andrzej RunForFun Gdansk M45 86 781 00:24:23 (1036)00:23:39 (689)00:23:00 (647)00:19:39 (783)00:09:35 (743) 01:40:16 (797) 01:42:24 00:34:52
798 1069 Plizga Magdalena K30 14 57 00:23:21 (717)00:23:39 (690)00:23:22 (734)00:20:01 (917)00:09:53 (981) 01:40:16 (798) 01:41:14 00:33:42
799 921 Babiński Maciej M30 130 743 00:23:30 (805)00:23:47 (745)00:23:26 (759)00:19:43 (805)00:09:51 (961) 01:40:17 (799) 01:41:25 00:33:53
800 2184 Pinker Stanisław M35 180 703 00:22:08 (435)00:23:21 (614)00:23:50 (872)00:20:43 (1217)00:10:16 (1278) 01:40:18 (800) 01:41:03 00:33:31
801 2034 Strojnowski Sławomir M55 14 660 00:23:20 (709)00:24:03 (832)00:23:39 (835)00:19:46 (819)00:09:30 (689) 01:40:18 (801) 01:40:32 00:33:00
802 774 Kierska-Tomczyk Sylwia ATENA K40 12 56 00:23:17 (690)00:24:08 (863)00:23:25 (752)00:19:39 (780)00:09:50 (940) 01:40:19 (802) 01:41:10 00:33:38
803 3420 Mróz Wojciech Jeppesen M18 40 747 00:23:41 (866)00:24:19 (898)00:23:33 (806)00:19:25 (688)00:09:25 (618) 01:40:23 (803) 01:41:33 00:34:01
804 225 Ruczyński Maciej MR Team M55 15 746 00:23:33 (823)00:23:50 (770)00:23:24 (743)00:19:43 (804)00:09:54 (988) 01:40:24 (804) 01:41:29 00:33:57
805 230 Rogała Adam dZH MW M45 87 729 00:23:40 (864)00:23:47 (742)00:23:27 (769)00:19:50 (846)00:09:41 (801) 01:40:25 (805) 01:41:16 00:33:44
806 1432 Waszkiewicz Przemysław M30 131 753 00:23:22 (719)00:24:03 (839)00:23:09 (686)00:19:47 (824)00:10:04 (1121) 01:40:25 (806) 01:41:42 00:34:10
807 1608 Bambrowicz Martyn Parkrun Rumia M30 132 775 00:24:04 (953)00:24:16 (888)00:23:53 (884)00:19:13 (632)00:09:02 (409) 01:40:28 (807) 01:42:11 00:34:39
808 1239 Jukiel Tomasz www.BornholmRunners.com M35 181 861 00:23:58 (931)00:23:53 (791)00:24:32 (1159)00:19:14 (639)00:08:53 (331) 01:40:30 (808) 01:44:00 00:36:28 12 (12 / 3)
809 2695 Niski Michał Complexsports Triathlon Team M45 88 699 00:23:49 (898)00:24:16 (891)00:23:59 (919)00:19:13 (630)00:09:13 (508) 01:40:30 (809) 01:41:00 00:33:28
810 1099 Chmielewski Marek M45 89 763 00:23:25 (743)00:23:57 (804)00:23:34 (811)00:20:05 (937)00:09:30 (693) 01:40:31 (811) 01:41:56 00:34:24
811 1023 Kotłowski Marek M35 182 735 00:22:54 (621)00:23:59 (812)00:23:46 (865)00:19:58 (895)00:09:54 (995) 01:40:31 (812) 01:41:18 00:33:46
812 1236 Stoltmann Mariusz M45 90 825 00:24:33 (1096)00:24:25 (919)00:23:38 (827)00:18:49 (508)00:09:06 (447) 01:40:31 (810) 01:43:18 00:35:46
813 224 Bielecki Tadeusz UKS Siódemka Rumia M40 163 754 00:23:27 (760)00:24:08 (861)00:23:37 (819)00:19:40 (787)00:09:41 (811) 01:40:33 (816) 01:41:42 00:34:10
814 1384 Jackiewicz Jarosław STAŚ RUNNING TEAM M40 162 759 00:23:35 (835)00:24:03 (834)00:23:45 (857)00:19:43 (809)00:09:27 (654) 01:40:33 (813) 01:41:46 00:34:14
815 2592 Miga Jerzy M30 133 741 00:22:43 (585)00:23:20 (611)00:23:41 (840)00:20:47 (1239)00:10:02 (1091) 01:40:33 (814) 01:41:23 00:33:51
816 1390 Szczęch Zdzisław emeryt M65 3 692 00:22:36 (569)00:23:52 (781)00:23:45 (856)00:20:20 (1049)00:10:00 (1067) 01:40:33 (815) 01:40:56 00:33:24
817 3850 Cavallaro Gregorio All Reds M30 134 764 00:23:56 (922)00:23:59 (815)00:23:46 (861)00:19:33 (731)00:09:20 (577) 01:40:34 (818) 01:41:56 00:34:24
818 2340 Polański Marcin Genereat ze Sztutowa M25 96 698 00:22:09 (441)00:23:24 (634)00:24:13 (1025)00:20:40 (1195)00:10:08 (1170) 01:40:34 (817) 01:41:00 00:33:28
819 1928 Jankowski Witold M35 184 723 00:23:15 (682)00:24:02 (827)00:23:44 (852)00:19:40 (790)00:09:54 (1001) 01:40:35 (820) 01:41:14 00:33:42
820 123 Sobolewski Dawid M35 183 792 00:23:48 (897)00:24:21 (905)00:23:27 (770)00:19:40 (785)00:09:19 (566) 01:40:35 (819) 01:42:40 00:35:08
821 944 Karolczak Krzysztof M35 185 727 00:22:18 (515)00:22:30 (431)00:22:52 (618)00:22:36 (1910)00:10:20 (1317) 01:40:36 (821) 01:41:15 00:33:43
822 478 Rządca Grzegorz Runner's High M35 186 760 00:23:28 (784)00:23:47 (739)00:23:26 (758)00:20:02 (918)00:09:54 (999) 01:40:37 (822) 01:41:47 00:34:15
823 2585 Staśkiewicz Aleksandra K25 13 58 00:23:44 (880)00:24:06 (850)00:23:50 (871)00:19:43 (803)00:09:15 (525) 01:40:38 (823) 01:41:46 00:34:14
824 3359 Kłysz Paweł M18 41 769 00:24:21 (1026)00:24:26 (927)00:23:37 (820)00:19:14 (642)00:09:02 (415) 01:40:40 (825) 01:41:58 00:34:26
825 1155 Pałubicki Karol M30 135 766 00:23:34 (830)00:23:59 (813)00:23:39 (833)00:19:38 (776)00:09:50 (935) 01:40:40 (824) 01:41:57 00:34:25
826 3274 Szyposzyński Kamil MECENAS i przyjaciele M40 164 734 00:23:36 (838)00:24:04 (843)00:23:35 (812)00:19:35 (745)00:09:53 (979) 01:40:43 (826) 01:41:18 00:33:46
827 3600 Góreczny Rafał M45 91 814 00:22:15 (483)00:23:31 (657)00:23:32 (799)00:21:17 (1427)00:10:09 (1186) 01:40:44 (827) 01:43:07 00:35:35
828 3500 Stelmach Grzegorz AZS SGH M18 42 779 00:26:10 (1786)00:23:48 (755)00:23:27 (772)00:18:54 (531)00:08:27 (156) 01:40:46 (828) 01:42:24 00:34:52
829 2247 Tekliński Adrian ALIOR Running Team M25 97 751 00:22:52 (615)00:23:42 (702)00:23:12 (696)00:20:17 (1027)00:10:43 (1620) 01:40:46 (829) 01:41:41 00:34:09
830 2753 Pęsko Michał M40 165 767 00:23:20 (712)00:24:03 (840)00:23:22 (728)00:20:01 (916)00:10:01 (1081) 01:40:47 (830) 01:41:58 00:34:26
831 358 Wasilewski Arkadiusz M45 92 811 00:24:07 (959)00:24:26 (928)00:23:27 (774)00:19:40 (788)00:09:08 (467) 01:40:48 (831) 01:43:03 00:35:31
832 1113 Stefaniak Leszek Dream Tri Team M45 93 772 00:23:36 (841)00:24:12 (877)00:23:39 (836)00:19:55 (873)00:09:30 (685) 01:40:52 (832) 01:42:06 00:34:34
833 1397 Mikulski Feliks M50 35 761 00:23:37 (848)00:24:06 (849)00:23:43 (848)00:19:52 (860)00:09:36 (757) 01:40:54 (833) 01:41:50 00:34:18
834 3607 Bogdanowicz Beata K40 13 60 00:23:53 (915)00:24:07 (857)00:23:37 (818)00:19:55 (876)00:09:29 (674) 01:41:01 (836) 01:42:29 00:34:57
835 3227 Małys Andrzej M50 36 768 00:23:40 (863)00:24:14 (885)00:23:44 (854)00:19:42 (796)00:09:41 (814) 01:41:01 (835) 01:41:58 00:34:26
836 1555 Piątkowiak Aleksandra gRUNwald team Poznań Proszę wybrać: K30 15 61 00:24:13 (988)00:24:11 (874)00:23:33 (802)00:19:35 (751)00:09:29 (670) 01:41:01 (834) 01:42:32 00:35:00
837 4119 Kowalczuk Leszek biegamyrazem.pl M40 166 776 00:23:26 (756)00:23:51 (775)00:23:32 (798)00:20:12 (1000)00:10:01 (1076) 01:41:02 (837) 01:42:12 00:34:40
838 4093 Ter Haar Jan M55 16 782 00:24:10 (974)00:23:59 (816)00:23:08 (675)00:19:42 (801)00:10:04 (1122) 01:41:03 (838) 01:42:26 00:34:54
839 44 Bombalski Adam M25 98 791 00:24:22 (1031)00:24:33 (957)00:23:43 (846)00:19:13 (634)00:09:14 (515) 01:41:05 (839) 01:42:40 00:35:08
840 726 Białkowski Marcin M40 167 752 00:22:37 (572)00:23:48 (757)00:23:28 (784)00:21:26 (1484)00:09:47 (896) 01:41:06 (840) 01:41:41 00:34:09
841 2175 Siondalski Mateusz Eaton Running Team M30 136 770 00:23:51 (906)00:24:05 (847)00:23:42 (845)00:19:48 (832)00:09:40 (791) 01:41:06 (841) 01:41:59 00:34:27
842 2902 Zając Marek M35 187 765 00:23:16 (683)00:24:01 (826)00:23:38 (825)00:20:04 (927)00:10:09 (1179) 01:41:08 (842) 01:41:57 00:34:25
843 3991 Kisieliński Filip M18 43 789 00:24:38 (1161)00:25:04 (1145)00:24:12 (1008)00:18:32 (437)00:08:43 (254) 01:41:09 (843) 01:42:37 00:35:05
844 595 Leszkowicz Kornel PBC BUDOWNICTWO M25 99 757 00:21:44 (368)00:22:40 (496)00:22:33 (553)00:22:51 (1998)00:11:21 (2044) 01:41:09 (844) 01:41:46 00:34:14
845 3585 Petniak Kamil M30 137 821 00:24:14 (993)00:24:15 (886)00:24:14 (1036)00:19:23 (681)00:09:04 (422) 01:41:10 (845) 01:43:14 00:35:42
846 253 Strzyż Rafał M30 138 810 00:24:19 (1016)00:24:28 (934)00:23:26 (754)00:19:20 (671)00:09:37 (767) 01:41:10 (846) 01:43:03 00:35:31
847 538 Budzyński Krzysztof M30 139 756 00:23:02 (641)00:23:56 (801)00:23:56 (903)00:20:43 (1212)00:09:34 (731) 01:41:11 (847) 01:41:44 00:34:12
848 1406 Kwaśnik Jan Fighting Dreamers M25 100 838 00:24:14 (991)00:24:28 (937)00:23:27 (775)00:19:43 (807)00:09:19 (568) 01:41:11 (848) 01:43:38 00:36:06
849 3951 Wałęga Paweł YMAA Sopot-Gdańsk M40 168 850 00:24:18 (1008)00:24:27 (932)00:23:33 (807)00:19:36 (759)00:09:17 (545) 01:41:11 (849) 01:43:51 00:36:19
850 2966 Kreft Aleksander M30 140 762 00:23:13 (676)00:23:58 (808)00:23:38 (830)00:20:21 (1057)00:10:02 (1093) 01:41:12 (850) 01:41:54 00:34:22
851 815 Lewandowski Robert COM-DKM, Morsy Gdyńskie M40 169 783 00:24:44 (1217)00:24:33 (961)00:23:31 (792)00:19:02 (578)00:09:22 (595) 01:41:12 (854) 01:42:26 00:34:54
852 3556 Sawostianik Anna PEEK&CLOPPENBURG K25 14 59 00:22:26 (550)00:24:14 (881)00:24:04 (961)00:20:18 (1037)00:10:10 (1191) 01:41:12 (851) 01:42:04 00:34:32
853 3765 Turski Robert M40 170 787 00:23:47 (892)00:24:05 (846)00:23:35 (813)00:19:59 (898)00:09:46 (878) 01:41:12 (853) 01:42:35 00:35:03
854 3264 Węglarz Marek M45 94 771 00:23:14 (678)00:24:06 (852)00:23:49 (868)00:20:02 (921)00:10:01 (1083) 01:41:12 (852) 01:42:04 00:34:32
855 2375 Sobczyński Darek Smaruj Na Trening Team M35 188 794 00:24:09 (969)00:24:09 (865)00:23:07 (673)00:19:44 (810)00:10:05 (1130) 01:41:14 (855) 01:42:45 00:35:13
856 1952 Krawiec Agnieszka K35 13 64 00:24:29 (1065)00:24:51 (1029)00:23:38 (831)00:19:10 (614)00:09:10 (480) 01:41:18 (856) 01:42:57 00:35:25
857 423 Kąkol Jan M25 101 800 00:24:34 (1114)00:25:02 (1129)00:23:31 (793)00:19:14 (638)00:08:58 (374) 01:41:19 (857) 01:42:51 00:35:19
858 4152 Witkowski Artur M45 95 773 00:23:23 (726)00:24:06 (853)00:23:42 (843)00:20:11 (981)00:09:57 (1040) 01:41:19 (858) 01:42:07 00:34:35
859 2556 Ossowski Arkadiusz M50 37 818 00:23:55 (919)00:24:00 (821)00:23:43 (847)00:19:53 (864)00:09:50 (942) 01:41:21 (859) 01:43:10 00:35:38
860 279 Liszewski Paweł M25 102 799 00:24:40 (1191)00:25:01 (1106)00:24:01 (937)00:18:56 (550)00:08:45 (273) 01:41:23 (860) 01:42:50 00:35:18
861 3496 Dwulat Tomasz M50 38 851 00:24:09 (966)00:24:05 (848)00:23:55 (894)00:19:33 (732)00:09:43 (835) 01:41:25 (861) 01:43:51 00:36:19
862 3450 Zaborowska Paulina Healthy Click K18 6 63 00:24:22 (1033)00:24:41 (988)00:23:34 (810)00:19:27 (705)00:09:24 (614) 01:41:28 (862) 01:42:51 00:35:19
863 1472 Chuchała Radosław M25 103 823 00:25:04 (1347)00:25:17 (1238)00:24:44 (1229)00:17:49 (271)00:08:36 (208) 01:41:30 (864) 01:43:15 00:35:43
864 2111 Wszelaki Marcin PSSW M30 141 907 00:24:01 (941)00:24:27 (931)00:24:38 (1199)00:18:56 (551)00:09:28 (662) 01:41:30 (863) 01:44:45 00:37:13
865 2035 Szymański Piotr M25 104 798 00:23:19 (698)00:23:50 (769)00:23:54 (886)00:20:24 (1076)00:10:05 (1140) 01:41:32 (865) 01:42:49 00:35:17
866 1482 Buczek Robert M50 39 793 00:23:24 (732)00:23:52 (785)00:24:08 (982)00:20:12 (988)00:09:57 (1038) 01:41:33 (866) 01:42:44 00:35:12
867 3378 Stępliński Krzysztof M30 142 795 00:23:31 (810)00:23:46 (736)00:23:33 (803)00:20:25 (1091)00:10:18 (1295) 01:41:33 (867) 01:42:46 00:35:14
868 2325 Leksycki Robert POLICJA GDYNIA M45 96 785 00:23:28 (776)00:24:19 (901)00:23:52 (880)00:20:11 (983)00:09:44 (848) 01:41:34 (868) 01:42:29 00:34:57
869 554 Pogorzelski Wojciech Wejherowski Klub Morsów M35 189 875 00:23:43 (879)00:23:49 (760)00:24:01 (936)00:20:08 (956)00:09:53 (983) 01:41:34 (869) 01:44:15 00:36:43
870 3130 Leśniak Daniel M40 171 808 00:24:38 (1153)00:24:58 (1068)00:23:48 (867)00:19:03 (583)00:09:08 (462) 01:41:35 (870) 01:43:00 00:35:28
871 1102 Perestaj Grzegorz M35 190 826 00:24:03 (948)00:24:01 (823)00:23:39 (834)00:20:07 (951)00:09:46 (876) 01:41:36 (871) 01:43:20 00:35:48
872 378 Ziomek Piotr PKO Bank Polski M35 191 780 00:23:39 (859)00:23:58 (810)00:23:28 (781)00:20:25 (1088)00:10:07 (1157) 01:41:37 (872) 01:42:24 00:34:52
873 3882 Wilk Paweł M18 44 802 00:23:36 (839)00:24:23 (911)00:23:57 (904)00:20:07 (941)00:09:36 (754) 01:41:39 (873) 01:42:54 00:35:22
874 327 Szczupakowska Izabela Biegnę dla Honi K40 14 66 00:24:00 (936)00:24:07 (854)00:23:32 (794)00:20:04 (924)00:09:57 (1033) 01:41:40 (874) 01:43:08 00:35:36
875 599 Sarniak Wojciech M40 172 803 00:23:27 (758)00:23:53 (795)00:23:34 (808)00:20:34 (1151)00:10:13 (1230) 01:41:41 (875) 01:42:57 00:35:25
876 2098 Andrearczyk Patryk M25 105 873 00:24:38 (1157)00:24:50 (1025)00:23:27 (779)00:19:43 (808)00:09:07 (449) 01:41:45 (876) 01:44:14 00:36:42
877 1828 Łowczak Wiesław Elaktywny Maratończyk Team EMT M40 173 805 00:22:22 (536)00:23:17 (603)00:24:21 (1090)00:21:13 (1392)00:10:32 (1487) 01:41:45 (877) 01:42:58 00:35:26
878 2911 Jednachowski Marcin 1993 M25 106 817 00:24:19 (1020)00:24:26 (925)00:23:46 (864)00:19:33 (734)00:09:42 (821) 01:41:46 (879) 01:43:08 00:35:36
879 1578 Necel Marek M50 40 824 00:24:17 (1001)00:24:26 (929)00:23:27 (777)00:19:41 (791)00:09:55 (1008) 01:41:46 (878) 01:43:16 00:35:44
880 3316 Zamora Michał Zamora Zamora M25 107 784 00:23:29 (799)00:23:51 (778)00:23:44 (851)00:20:17 (1029)00:10:26 (1408) 01:41:47 (880) 01:42:27 00:34:55
881 3803 Saganowski Maciej M40 174 807 00:23:42 (874)00:24:13 (880)00:24:00 (927)00:20:13 (1004)00:09:40 (788) 01:41:48 (881) 01:43:00 00:35:28
882 3617 Klepaczko Jakub M50 41 828 00:23:51 (901)00:24:21 (906)00:23:46 (859)00:20:05 (936)00:09:46 (883) 01:41:49 (882) 01:43:22 00:35:50
883 1771 Netter Paweł UKS Tri-Team Rumia M35 192 797 00:24:42 (1204)00:24:50 (1023)00:23:29 (788)00:19:07 (601)00:09:41 (803) 01:41:49 (883) 01:42:49 00:35:17
884 621 Będźkowski Marek Morsy Ostrołęka M50 42 812 00:23:35 (837)00:23:57 (803)00:23:47 (866)00:20:15 (1020)00:10:16 (1275) 01:41:50 (884) 01:43:06 00:35:34
885 2217 Dering Filip Trunsformacja Gniew M18 45 804 00:23:34 (825)00:23:43 (708)00:24:08 (983)00:20:29 (1114)00:09:56 (1024) 01:41:50 (885) 01:42:57 00:35:25
886 2378 Zachulski Łukasz M35 193 822 00:24:00 (939)00:24:21 (903)00:23:52 (878)00:19:47 (821)00:09:52 (974) 01:41:52 (886) 01:43:14 00:35:42
887 54 Duch Marek M40 175 831 00:24:28 (1059)00:24:25 (918)00:23:57 (908)00:19:40 (786)00:09:23 (609) 01:41:53 (888) 01:43:26 00:35:54
888 3248 Puciłowski Marek M30 143 806 00:23:36 (842)00:24:02 (829)00:24:00 (930)00:20:26 (1092)00:09:49 (929) 01:41:53 (889) 01:42:59 00:35:27
889 1850 Sałata Seweryn M40 176 819 00:23:34 (834)00:24:28 (935)00:23:57 (907)00:19:54 (869)00:10:00 (1066) 01:41:53 (887) 01:43:11 00:35:39
890 3079 Witowski Łukasz M35 194 827 00:23:35 (836)00:24:12 (878)00:23:56 (902)00:20:28 (1113)00:09:49 (926) 01:42:00 (890) 01:43:21 00:35:49
891 496 Kałas Magdalena K25 15 65 00:23:31 (815)00:24:01 (825)00:23:55 (895)00:20:29 (1115)00:10:05 (1131) 01:42:01 (891) 01:42:58 00:35:26
892 2686 Wawrzyniak Michał M30 144 809 00:25:05 (1351)00:25:01 (1117)00:23:44 (853)00:19:03 (586)00:09:09 (475) 01:42:02 (892) 01:43:02 00:35:30
893 2656 Danilewicz Kamil Superior Vena Cava M35 196 815 00:23:33 (824)00:23:53 (796)00:23:53 (882)00:20:32 (1135)00:10:12 (1215) 01:42:03 (896) 01:43:08 00:35:36
894 2598 Noga Marcin M35 195 833 00:23:59 (934)00:24:32 (955)00:23:58 (915)00:20:00 (904)00:09:34 (728) 01:42:03 (895) 01:43:29 00:35:57
895 1766 Orłowski Artur Harakiri Squad M40 177 944 00:24:04 (950)00:24:32 (953)00:24:02 (945)00:19:41 (794)00:09:44 (850) 01:42:03 (893) 01:45:18 00:37:46
896 2604 Osak Monika BostonRally K30 16 69 00:23:58 (932)00:24:33 (959)00:23:58 (914)00:20:01 (911)00:09:33 (725) 01:42:03 (894) 01:43:29 00:35:57
897 1294 Partyka Robert Muzeum Zamkowe Malbork M45 97 872 00:23:20 (707)00:24:16 (892)00:23:53 (883)00:20:24 (1077)00:10:10 (1198) 01:42:03 (898) 01:44:14 00:36:42
898 106 Stolarczyk Maciej M45 98 830 00:23:30 (807)00:23:56 (802)00:23:56 (897)00:20:36 (1168)00:10:05 (1136) 01:42:03 (897) 01:43:25 00:35:53
899 3486 Dyro Artur Nie wiedziałem, że pobiegnę M50 43 837 00:23:57 (923)00:24:25 (922)00:23:57 (909)00:20:01 (913)00:09:44 (852) 01:42:04 (899) 01:43:37 00:36:05
900 3528 Jastrzębska Jowita Saltus Sport Team K25 16 71 00:24:09 (968)00:24:11 (873)00:23:43 (849)00:20:01 (915)00:10:00 (1064) 01:42:04 (900) 01:43:33 00:36:01
901 586 Stempin Piotr M50 44 832 00:23:25 (739)00:24:23 (912)00:23:58 (911)00:20:31 (1125)00:09:48 (909) 01:42:05 (901) 01:43:28 00:35:56
902 2691 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg K18 7 74 00:24:34 (1110)00:24:22 (907)00:23:51 (877)00:19:51 (852)00:09:28 (655) 01:42:06 (902) 01:43:53 00:36:21
903 2102 Kowalewski Tomasz 1991 1991 M25 108 855 00:24:21 (1024)00:24:50 (1024)00:23:33 (804)00:19:35 (747)00:09:48 (916) 01:42:07 (904) 01:43:56 00:36:24
904 1515 Tretiakov Aleksandr LPP TEAM LPP TEAM M25 109 840 00:24:33 (1101)00:24:31 (948)00:23:37 (821)00:19:58 (890)00:09:28 (668) 01:42:07 (903) 01:43:39 00:36:07
905 2941 Michalak Michał Michał Michalak Poznań M50 45 774 01:42:08 (905) 01:42:08 00:34:36
906 3347 Raniszewski Przemysław M35 197 796 00:24:47 (1232)00:24:08 (862)00:23:56 (899)00:19:48 (834)00:09:29 (671) 01:42:08 (906) 01:42:48 00:35:16
907 4146 Niemczyk Rafał ARTECH TEAM M40 178 853 00:23:51 (903)00:23:43 (710)00:23:49 (869)00:20:23 (1072)00:10:23 (1365) 01:42:09 (907) 01:43:54 00:36:22
908 2001 Jakubowska Magdalena K25 17 62 00:23:55 (918)00:24:24 (916)00:24:18 (1080)00:19:48 (830)00:09:45 (866) 01:42:10 (909) 01:42:49 00:35:17
909 2061 Raczyńska Ewa biegamyrazem.pl K40 15 67 00:23:28 (780)00:24:10 (868)00:24:00 (928)00:20:31 (1126)00:10:01 (1079) 01:42:10 (908) 01:43:22 00:35:50
910 2398 Janusz Krzysztof M40 179 790 00:23:02 (640)00:24:10 (872)00:23:51 (875)00:20:40 (1194)00:10:29 (1448) 01:42:12 (910) 01:42:39 00:35:07
911 1777 Walukiewicz Aleksander ZHR M18 46 887 00:23:57 (927)00:24:17 (894)00:23:33 (805)00:20:02 (922)00:10:23 (1363) 01:42:12 (911) 01:44:29 00:36:57
912 417 Woryna Tomasz M40 180 845 00:24:40 (1190)00:25:00 (1088)00:23:31 (790)00:19:34 (741)00:09:30 (682) 01:42:15 (912) 01:43:43 00:36:11
913 3714 Cieszyński Piotr Runeda M45 99 854 00:23:57 (926)00:24:26 (930)00:24:00 (929)00:19:58 (894)00:09:55 (1010) 01:42:16 (913) 01:43:56 00:36:24
914 3055 Giełzak Michał M35 198 880 00:26:06 (1760)00:25:21 (1269)00:22:21 (497)00:19:02 (579)00:09:26 (627) 01:42:16 (914) 01:44:22 00:36:50
915 4148 Tyburski Paweł mSport WildRiders M18 47 778 00:21:29 (331)00:23:58 (807)00:25:33 (1472)00:22:21 (1823)00:08:55 (346) 01:42:16 (915) 01:42:19 00:34:47
916 2040 Wojsa Marcin M30 145 897 00:23:58 (930)00:24:26 (926)00:23:44 (850)00:20:09 (961)00:09:59 (1059) 01:42:16 (916) 01:44:35 00:37:03
917 2569 Łukjanowicz Łukasz M30 146 904 00:24:28 (1060)00:24:22 (910)00:23:46 (858)00:19:48 (833)00:09:52 (968) 01:42:16 (917) 01:44:42 00:37:10
918 620 Kondratiuk Renata K55 1 68 00:23:47 (891)00:24:21 (904)00:23:50 (873)00:20:08 (959)00:10:11 (1207) 01:42:17 (918) 01:43:25 00:35:53
919 3769 Biedrzycki Krzysztof M40 181 857 00:24:43 (1211)00:25:19 (1248)00:24:15 (1048)00:19:16 (648)00:08:46 (282) 01:42:19 (919) 01:43:59 00:36:27 11 (11 / 4)
920 2784 Dorosz Krzysztof A-STAR M35 199 874 00:24:14 (992)00:24:47 (1006)00:23:40 (838)00:19:53 (861)00:09:46 (879) 01:42:20 (920) 01:44:14 00:36:42
921 3219 Gruszka Grzegorz niezrzeszony M45 100 801 00:22:48 (606)00:24:37 (971)00:23:56 (898)00:20:40 (1197)00:10:22 (1352) 01:42:23 (921) 01:42:52 00:35:20
922 2729 Mróz Maria K25 18 70 00:23:34 (833)00:24:24 (915)00:24:09 (994)00:20:24 (1081)00:09:52 (973) 01:42:23 (922) 01:43:30 00:35:58
923 2582 Wielgosz Tomasz M35 200 820 00:24:02 (944)00:24:59 (1078)00:24:03 (953)00:19:57 (883)00:09:22 (596) 01:42:23 (923) 01:43:14 00:35:42
924 3679 Olewniczak Przemysław Babymaker Club M40 182 852 00:24:40 (1186)00:24:59 (1081)00:23:58 (913)00:19:39 (781)00:09:08 (456) 01:42:24 (924) 01:43:53 00:36:21
925 1987 Humiński Andrzej Smaruj na Trening Team M40 184 858 00:24:09 (964)00:24:47 (1010)00:24:07 (976)00:19:45 (815)00:09:40 (796) 01:42:28 (926) 01:43:59 00:36:27
926 3762 Korol Marek Smaruj Na Trening Team M40 183 859 00:24:10 (972)00:24:46 (1004)00:24:08 (980)00:19:45 (814)00:09:39 (786) 01:42:28 (925) 01:43:59 00:36:27
927 2355 Dutkiewicz Krzysztof DKS Riviera Brzeźnieńska M50 46 868 00:24:33 (1093)00:24:45 (998)00:23:42 (842)00:19:47 (826)00:09:46 (881) 01:42:33 (927) 01:44:12 00:36:40
928 722 Kowalik Michał M30 147 848 00:23:19 (706)00:23:53 (790)00:24:05 (964)00:20:58 (1291)00:10:18 (1301) 01:42:33 (928) 01:43:50 00:36:18
929 3829 Czarnecki Mirosław 1962 1962 M55 17 941 00:24:33 (1106)00:24:28 (936)00:23:46 (863)00:20:00 (906)00:09:47 (901) 01:42:34 (929) 01:45:16 00:37:44
930 3636 Pachut Przemysław LPP Team M40 185 865 00:24:35 (1121)00:25:01 (1115)00:24:13 (1032)00:19:43 (806)00:09:02 (414) 01:42:34 (930) 01:44:08 00:36:36
931 3372 Łangowski Arkadiusz M35 201 813 00:23:34 (829)00:24:18 (896)00:24:09 (995)00:20:27 (1103)00:10:07 (1162) 01:42:35 (931) 01:43:06 00:35:34
932 1554 Malheiro Afonso M40 186 816 00:25:42 (1563)00:24:55 (1050)00:23:35 (814)00:19:08 (607)00:09:17 (544) 01:42:37 (932) 01:43:08 00:35:36
933 607 Noga Krzysztof RT DUON M50 47 863 00:23:27 (766)00:24:16 (889)00:24:09 (990)00:20:29 (1117)00:10:18 (1294) 01:42:39 (933) 01:44:05 00:36:33
934 1086 Pałasz Adam M35 202 867 00:24:47 (1234)00:25:24 (1283)00:24:06 (971)00:18:57 (555)00:09:26 (628) 01:42:40 (934) 01:44:11 00:36:39
935 867 Krajewski Józef M55 18 884 00:24:22 (1035)00:24:47 (1012)00:23:45 (855)00:19:52 (858)00:09:55 (1006) 01:42:41 (935) 01:44:26 00:36:54
936 1194 Bryła Maciej Pruszcz Biega/49BLot M40 187 849 00:23:37 (849)00:24:10 (870)00:23:58 (910)00:20:32 (1139)00:10:25 (1386) 01:42:42 (936) 01:43:50 00:36:18
937 4032 Andrzejuk Wojciech WARBUD RUNNING TEAM M30 148 864 00:24:12 (981)00:24:37 (972)00:24:02 (944)00:20:09 (963)00:09:43 (829) 01:42:43 (937) 01:44:07 00:36:35
938 1698 Krause Sławomir M45 101 829 00:24:47 (1231)00:24:08 (859)00:23:56 (901)00:19:48 (835)00:10:05 (1138) 01:42:44 (938) 01:43:24 00:35:52
939 3355 Zieliński Jakub M35 203 965 00:24:10 (973)00:24:48 (1015)00:24:18 (1079)00:20:12 (998)00:09:16 (533) 01:42:44 (939) 01:45:32 00:38:00
940 3996 Kazarin Dmitriy MinskRun M18 48 889 00:25:23 (1441)00:24:38 (975)00:24:35 (1176)00:19:12 (620)00:08:57 (368) 01:42:45 (940) 01:44:31 00:36:59
941 823 Czarnowski Krzysztof FabrykaDobrejZabawy.pl M35 204 879 00:24:07 (958)00:24:18 (897)00:23:58 (912)00:20:26 (1094)00:09:57 (1035) 01:42:46 (941) 01:44:22 00:36:50
942 1385 Gontarz Rafał Pozytywna Endorfina Pozytywna Endorfina M45 102 846 00:24:17 (1002)00:24:31 (946)00:23:39 (832)00:20:26 (1097)00:09:53 (978) 01:42:46 (942) 01:43:46 00:36:14
943 1091 Kozlowski Gary M35 205 899 00:25:26 (1454)00:24:45 (1000)00:24:10 (998) 01:42:47 (945) 01:44:36 00:37:04
944 1037 Podporska Izabela Wieczorne Bieganie w Szczecinie K45 2 92 00:24:49 (1248)00:24:24 (914)00:24:01 (939)00:19:50 (848)00:09:43 (840) 01:42:47 (944) 01:45:12 00:37:40
945 3261 Świetlińska Żaneta K40 16 85 00:23:44 (881)00:23:58 (811)00:24:12 (1015)00:20:47 (1238)00:10:06 (1141) 01:42:47 (946) 01:44:35 00:37:03
946 2277 Turowski Grzegorz ComplexBiuro M50 48 834 00:23:56 (921)00:24:36 (968)00:24:11 (1005)00:20:17 (1031)00:09:47 (899) 01:42:47 (943) 01:43:30 00:35:58
947 1418 Drop-Mazurowska Marta DROP K35 14 79 00:24:24 (1040)00:24:32 (949)00:24:10 (999)00:20:00 (905)00:09:42 (820) 01:42:48 (947) 01:44:19 00:36:47
948 3983 Nowicki Jacek M25 110 835 00:23:52 (911)00:24:24 (917)00:24:07 (975)00:20:22 (1067)00:10:04 (1120) 01:42:49 (948) 01:43:31 00:35:59
949 1993 Pastwa Donata TRISPACE K45 3 75 00:24:04 (951)00:24:36 (967)00:24:04 (956)00:20:09 (964)00:09:56 (1025) 01:42:49 (949) 01:43:56 00:36:24
950 1887 Gapiński Arek Pomorski Team Biegowy PGS Group M30 149 966 00:24:38 (1156)00:25:18 (1242)00:24:15 (1056)00:19:15 (646)00:09:24 (615) 01:42:50 (950) 01:45:32 00:38:00
951 1772 Jaeszke Łukasz M45 103 901 00:24:53 (1276)00:25:03 (1138)00:24:03 (954)00:19:39 (777)00:09:12 (494) 01:42:50 (951) 01:44:38 00:37:06
952 1847 Szajerka Krzysztof M55 19 953 00:23:19 (704)00:23:42 (703)00:24:13 (1022)00:21:07 (1345)00:10:29 (1440) 01:42:50 (952) 01:45:22 00:37:50
953 3816 Tomaszewska Agnieszka Grupa Trójmiasto K40 17 76 00:24:08 (963)00:24:13 (879)00:23:46 (860)00:20:33 (1143)00:10:11 (1200) 01:42:51 (953) 01:44:06 00:36:34
954 698 Feld Maciej BZ WBK Runners Team M60 5 844 00:24:39 (1166)00:24:54 (1040)00:24:06 (974)00:19:47 (825)00:09:26 (640) 01:42:52 (955) 01:43:43 00:36:11
955 403 Krupka Piotr MTS HAMER MIASTKO OPTIM M40 188 882 00:24:02 (945)00:24:09 (867)00:24:03 (948)00:20:33 (1148)00:10:05 (1128) 01:42:52 (956) 01:44:23 00:36:51
956 2416 Piotrowicz Ewa SPORTEVO K30 17 73 00:24:39 (1172)00:24:54 (1041)00:24:06 (973)00:19:46 (820)00:09:27 (644) 01:42:52 (954) 01:43:43 00:36:11
957 3702 Gajcy Piotr M40 189 842 00:23:41 (868)00:24:14 (882)00:24:11 (1002)00:20:37 (1182)00:10:10 (1192) 01:42:53 (957) 01:43:40 00:36:08
958 2057 Lassak Bartosz Chłopaki To My M40 190 860 00:23:26 (757)00:24:41 (987)00:24:31 (1156)00:20:16 (1025)00:09:59 (1057) 01:42:53 (958) 01:44:00 00:36:28
959 2898 Markuszewski Maciej M55 20 881 00:24:03 (949)00:24:29 (940)00:24:07 (977) 01:42:53 (959) 01:44:22 00:36:50
960 107 Kamińska Agata wkurw_team K25 19 81 00:24:40 (1180)00:25:01 (1109)00:24:13 (1019)00:19:44 (811)00:09:16 (539) 01:42:54 (960) 01:44:21 00:36:49
961 2412 Bondaretc Konstantin M25 111 877 00:24:12 (983)00:24:48 (1019)00:24:04 (959)00:20:04 (929)00:09:47 (902) 01:42:55 (961) 01:44:21 00:36:49
962 1106 Krym Arkadiusz Fitness Leon M40 191 871 00:24:13 (987)00:25:04 (1149)00:24:15 (1061)00:19:50 (849)00:09:34 (741) 01:42:56 (962) 01:44:14 00:36:42
963 1884 Kowalski Łukasz CompleXsports Triathlon Team M35 206 905 00:25:05 (1350)00:25:04 (1148)00:23:40 (837)00:19:34 (742)00:09:34 (736) 01:42:57 (963) 01:44:44 00:37:12
964 1165 Jagła Martyna Pro-Run Wrocław K25 20 78 00:24:21 (1028)00:24:37 (974)00:23:50 (870)00:20:17 (1032)00:09:54 (994) 01:42:59 (964) 01:44:19 00:36:47
965 3439 Kornowski Paweł Cukiernictwo Formella M40 192 925 00:24:12 (982)00:24:51 (1026)00:24:07 (978)00:19:59 (900)00:09:50 (937) 01:42:59 (965) 01:44:56 00:37:24
966 2721 Kukawka Paweł M30 150 836 00:23:04 (648)00:24:39 (978)00:23:54 (887)00:20:56 (1282)00:10:26 (1411) 01:42:59 (966) 01:43:35 00:36:03
967 1119 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Biega M45 104 931 00:21:54 (392)00:22:58 (546)00:23:31 (789)00:21:35 (1536)00:13:01 (2818) 01:42:59 (967) 01:45:07 00:37:35
968 2050 Filipowski Zdzisław Celironman M45 105 862 00:23:16 (684)00:24:07 (856)00:24:27 (1128)00:20:46 (1232)00:10:24 (1376) 01:43:00 (968) 01:44:04 00:36:32
969 27 Pusdrowski Michał Runeda / RunnerFromReda M35 207 847 00:22:28 (557)00:24:30 (942)00:24:49 (1249)00:21:06 (1331)00:10:07 (1163) 01:43:00 (969) 01:43:49 00:36:17
970 3237 Samoilin Konstantin M40 193 839 00:23:57 (925)00:24:49 (1022)00:24:09 (984)00:20:14 (1009)00:09:51 (952) 01:43:00 (970) 01:43:38 00:36:06
971 3507 Suchcicki Przemysław Polska Górą! M30 151 856 00:23:50 (900)00:24:31 (947)00:24:29 (1142)00:20:13 (1005)00:09:57 (1034) 01:43:00 (971) 01:43:57 00:36:25
972 1866 Miłejko Arkadiusz Akademia Biegowa Kartuzy M40 195 900 00:24:31 (1073)00:25:01 (1103)00:24:12 (1012)00:19:50 (847)00:09:27 (645) 01:43:01 (972) 01:44:38 00:37:06
973 3032 Rak Dariusz M40 194 893 00:24:03 (946)00:24:09 (866)00:24:03 (947)00:20:33 (1144)00:10:13 (1231) 01:43:01 (973) 01:44:32 00:37:00
974 1496 Znajmiecki Piotr Solwit M30 152 929 00:24:26 (1049)00:25:16 (1233)00:23:53 (881)00:19:42 (797)00:09:44 (849) 01:43:01 (974) 01:45:05 00:37:33
975 4048 Hamernik Igor M25 112 909 00:25:01 (1329)00:25:15 (1223)00:24:01 (934)00:19:16 (655)00:09:29 (673) 01:43:02 (975) 01:44:47 00:37:15
976 1354 Jaroń Łukasz M35 208 896 00:24:30 (1071)00:24:39 (979)00:24:02 (941)00:19:48 (838)00:10:03 (1110) 01:43:02 (976) 01:44:34 00:37:02
977 4088 Brucki Robert M45 106 903 00:24:35 (1124)00:24:58 (1067)00:24:14 (1034)00:19:45 (816)00:09:32 (712) 01:43:04 (977) 01:44:42 00:37:10
978 3034 Milewski Robert CompleXsports Triathlon Team M45 107 870 00:24:15 (995)00:24:16 (890)00:23:54 (888)00:20:22 (1061)00:10:17 (1291) 01:43:04 (978) 01:44:13 00:36:41
979 1618 Napora Mariusz M40 196 892 00:23:32 (816)00:24:07 (855)00:24:09 (996)00:20:49 (1249)00:10:28 (1436) 01:43:05 (979) 01:44:32 00:37:00
980 2962 Kulawczuk Krzysztof M35 209 1158 00:25:53 (1683)00:24:20 (902)00:23:54 (890)00:19:29 (717)00:09:30 (686) 01:43:06 (980) 01:48:42 00:41:10
981 1709 Potrykus Małgorzata Ultra3/System Media Team K45 4 82 00:24:37 (1146)00:24:44 (994)00:24:03 (952)00:20:19 (1044)00:09:23 (611) 01:43:06 (981) 01:44:24 00:36:52
982 3506 Borkowski Michał M35 210 917 00:24:07 (960)00:24:45 (999)00:24:04 (960)00:20:11 (984)00:10:00 (1073) 01:43:07 (983) 01:44:52 00:37:20
983 3188 Piekutowski Piotr Fred Olsen Windcarrier M40 197 891 00:24:18 (1011)00:24:08 (860)00:23:54 (892)00:20:31 (1124)00:10:16 (1268) 01:43:07 (982) 01:44:32 00:37:00
984 2499 Kopistecki Michał M35 211 895 00:24:18 (1010)00:24:25 (921)00:24:09 (991)00:20:08 (954)00:10:09 (1181) 01:43:09 (984) 01:44:34 00:37:02
985 610 Szafrański Marek BBL AWF Gdańsk M55 21 992 00:24:09 (967)00:24:22 (908)00:23:56 (900)00:20:23 (1070)00:10:19 (1304) 01:43:09 (985) 01:45:50 00:38:18
986 140 Szwarc Adam M30 153 869 00:23:17 (687)00:24:11 (876)00:24:45 (1236)00:21:01 (1312)00:09:55 (1017) 01:43:09 (987) 01:44:13 00:36:41
987 697 Słowik Przemysław M30 154 906 00:24:36 (1137)00:25:00 (1085)00:24:01 (938)00:19:45 (817)00:09:47 (900) 01:43:09 (986) 01:44:44 00:37:12
988 3271 Klahs Dawid ORWL M25 113 883 00:23:34 (827)00:23:46 (732)00:24:04 (957)00:21:42 (1582)00:10:04 (1125) 01:43:10 (988) 01:44:24 00:36:52
989 1731 Bryant Pete Dragons Running Club (Leeds) M50 49 959 00:24:25 (1046)00:24:27 (933)00:24:00 (924)00:20:12 (995)00:10:07 (1158) 01:43:11 (990) 01:45:26 00:37:54
990 2813 Licznerski Rafał M40 198 843 00:23:27 (771)00:24:40 (982)00:24:20 (1084)00:20:37 (1181)00:10:07 (1161) 01:43:11 (989) 01:43:42 00:36:10
991 3404 Kobylarczyk Krzysztof Biegam z Kają M40 199 878 00:24:22 (1029)00:24:55 (1049)00:24:16 (1067)00:20:09 (969)00:09:30 (691) 01:43:12 (991) 01:44:21 00:36:49
992 460 Konitz Aleksandra Wesoła piąteczka K40 18 83 00:23:32 (817)00:24:37 (973)00:24:18 (1077)00:20:38 (1186)00:10:08 (1178) 01:43:13 (992) 01:44:27 00:36:55
993 184 Ostrowski Grzegorz biegamyrazem.pl M40 200 982 00:23:37 (844)00:24:36 (966)00:24:31 (1151)00:20:24 (1079)00:10:05 (1137) 01:43:13 (993) 01:45:45 00:38:13
994 1464 Grabowska Anna K35 15 84 00:23:39 (860)00:24:54 (1042)00:23:52 (879)00:20:31 (1122)00:10:18 (1299) 01:43:14 (994) 01:44:29 00:36:57
995 664 Olsztyn Sylwia BigYellowFoot Adventure Team K25 21 72 00:23:07 (654)00:24:35 (965)00:24:41 (1209)00:20:49 (1250)00:10:02 (1084) 01:43:14 (995) 01:43:42 00:36:10
996 1762 Piechowicz Waldemar M45 108 990 00:24:55 (1282)00:24:55 (1047)00:24:06 (969)00:19:50 (843)00:09:28 (660) 01:43:14 (996) 01:45:50 00:38:18
997 2842 Kalkowska Patrycja K30 18 104 00:50:02 (3362)00:23:59 (922)00:19:42 (798)00:09:32 (715) 01:43:15 (997) 01:46:12 00:38:40
998 883 Zakrzewski Paweł Family Board M45 109 866 00:24:29 (1066)00:24:38 (976)00:24:05 (962)00:20:14 (1015)00:09:49 (919) 01:43:15 (998) 01:44:09 00:36:37
999 181 Peek Krystian M40 201 911 00:24:35 (1123)00:25:01 (1116)00:24:13 (1031)00:19:46 (818)00:09:41 (804) 01:43:16 (999) 01:44:50 00:37:18
1000 1410 Ślusarski Marek Monolit IT M45 110 927 00:24:48 (1242)00:25:22 (1273)00:23:54 (891)00:19:33 (733)00:09:40 (800) 01:43:17 (1000) 01:44:59 00:37:27
1001 223 Sobczak Ela K50 2 80 00:23:36 (840)00:24:32 (951)00:24:26 (1120)00:20:34 (1155)00:10:09 (1182) 01:43:17 (1001) 01:44:21 00:36:49
1002 4013 Brzeski Piotr Forma Fitness CLUB Kartuzy M40 202 918 00:24:39 (1174)00:25:03 (1139)00:24:12 (1009)00:20:00 (907)00:09:28 (656) 01:43:22 (1002) 01:44:52 00:37:20
1003 2319 Strychowski Jakub CompleXsports Triathlon Team M40 203 924 00:24:39 (1168)00:24:46 (1002)00:24:01 (932)00:20:10 (978)00:09:46 (884) 01:43:22 (1003) 01:44:56 00:37:24
1004 3545 Poliński Dariusz KS NEONET M50 50 920 00:24:38 (1152)00:25:03 (1137)00:24:11 (1004)00:20:01 (914)00:09:30 (684) 01:43:23 (1006) 01:44:53 00:37:21
1005 3886 Popiołek Krzysztof M25 115 902 00:24:56 (1292)00:24:58 (1071)00:24:14 (1040)00:19:49 (842)00:09:26 (636) 01:43:23 (1004) 01:44:41 00:37:09
1006 1539 Wąsik Bartłomiej M25 114 967 00:23:37 (850)00:24:10 (869)00:24:34 (1174)00:20:45 (1226)00:10:17 (1283) 01:43:23 (1005) 01:45:33 00:38:01
1007 3807 Roraf Magdalena Team kreft K25 22 86 00:24:17 (1003)00:24:32 (952)00:24:03 (950) 01:43:24 (1007) 01:44:38 00:37:06
1008 2919 Byzdra Piotr M40 204 914 00:24:38 (1150)00:25:03 (1133)00:24:19 (1083)00:19:55 (874)00:09:31 (696) 01:43:26 (1009) 01:44:51 00:37:19
1009 4078 Czyż Gabriela K40 19 88 00:24:35 (1129)00:25:01 (1118)00:24:09 (988)00:19:59 (901)00:09:42 (819) 01:43:26 (1010) 01:44:58 00:37:26
1010 3817 Golas Grażyna K40 20 90 00:24:36 (1130)00:24:45 (997)00:23:59 (920)00:20:12 (996)00:09:54 (986) 01:43:26 (1011) 01:45:00 00:37:28
1011 2173 Karczewski Jan UKS TRS SUSZ M30 155 912 00:23:42 (876)00:25:20 (1254)00:24:56 (1285)00:20:06 (940)00:09:22 (599) 01:43:26 (1008) 01:44:50 00:37:18
1012 915 Wierzbiński Karol Latyfundyści Biegają M40 205 928 00:24:34 (1115)00:25:02 (1131)00:24:12 (1010)00:19:59 (896)00:09:39 (784) 01:43:26 (1012) 01:45:00 00:37:28
1013 1158 Konaszewski Slawomir FSO Sport Team M45 111 916 00:24:04 (952)00:24:33 (964)00:24:21 (1091)00:20:30 (1120)00:10:00 (1070) 01:43:28 (1013) 01:44:52 00:37:20
1014 1567 Matuszewski Karol M25 116 922 00:24:35 (1118)00:24:25 (920)00:23:51 (874)00:20:26 (1099)00:10:11 (1209) 01:43:28 (1014) 01:44:55 00:37:23
1015 3212 Kasprzycki Filip Nest Run M18 49 994 00:25:30 (1472)00:24:47 (1008)00:24:06 (970)00:19:26 (692)00:09:40 (789) 01:43:29 (1015) 01:45:52 00:38:20
1016 61 Kordecki Robert Maratończyk Wielki Klincz M25 117 888 00:24:16 (999)00:24:25 (923)00:24:01 (931)00:20:20 (1055)00:10:27 (1428) 01:43:29 (1016) 01:44:30 00:36:58
1017 440 Majewski Tomasz M40 206 962 00:24:02 (943)00:25:02 (1120)00:24:13 (1021)00:20:12 (986)00:10:00 (1072) 01:43:29 (1018) 01:45:30 00:37:58
1018 1450 Neubauer Jacek M50 51 926 00:24:38 (1151)00:24:48 (1016)00:24:13 (1027)00:20:10 (979)00:09:40 (794) 01:43:29 (1017) 01:44:57 00:37:25
1019 1470 Duzowski Marek M30 156 971 00:24:51 (1258)00:25:03 (1140)00:24:02 (942)00:19:53 (862)00:09:41 (808) 01:43:30 (1020) 01:45:37 00:38:05
1020 343 Kuzawiński Krzysztof M25 118 1046 00:24:45 (1218)00:24:42 (989)00:24:32 (1162)00:20:00 (908)00:09:31 (699) 01:43:30 (1019) 01:46:32 00:39:00
1021 3982 Maliński Marek Jeszcze Trochę - Trójmiasto M45 112 980 00:23:57 (929)00:24:36 (969)00:23:59 (921)00:20:34 (1157)00:10:24 (1382) 01:43:30 (1021) 01:45:43 00:38:11
1022 3174 Długowski Dariusz DTEAM M35 212 894 00:23:30 (800)00:24:16 (893)00:24:25 (1113)00:20:57 (1288)00:10:23 (1371) 01:43:31 (1022) 01:44:32 00:37:00
1023 1844 Bucholc Patryk M18 50 985 00:25:38 (1538)00:25:30 (1320)00:24:57 (1296)00:19:01 (569)00:08:26 (143) 01:43:32 (1023) 01:45:48 00:38:16
1024 1807 Ocalewicz Konrad M40 207 949 00:25:12 (1390)00:25:01 (1097)00:24:04 (958)00:19:44 (812)00:09:31 (698) 01:43:32 (1024) 01:45:20 00:37:48
1025 495 Frankiewicz Szymon M35 213 898 00:23:51 (904)00:24:39 (977)00:24:15 (1051)00:20:44 (1222)00:10:04 (1116) 01:43:33 (1026) 01:44:35 00:37:03 13 (13 / 4)
1026 1022 Tałałaj Maciej Resztki Sił M35 214 930 00:24:55 (1285)00:24:51 (1031)00:24:06 (967)00:19:52 (856)00:09:49 (934) 01:43:33 (1025) 01:45:05 00:37:33
1027 2065 Ziółkowska Paulina PZU Sport Team K30 19 77 00:24:22 (1032)00:24:14 (883)00:23:59 (918)00:20:39 (1191)00:10:19 (1308) 01:43:33 (1027) 01:44:06 00:36:34
1028 686 Kochalska Marta K25 23 102 00:24:56 (1299)00:24:55 (1044)00:23:59 (917)00:19:56 (882)00:09:48 (917) 01:43:34 (1030) 01:45:53 00:38:21
1029 3030 Mrotek Michał Marine Projects Ltd M40 209 937 00:24:39 (1163)00:25:12 (1206)00:24:14 (1037)00:20:00 (902)00:09:29 (677) 01:43:34 (1028) 01:45:11 00:37:39
1030 3534 Strumiłło Jędrzej M40 208 963 00:24:19 (1017)00:24:58 (1064)00:24:27 (1129)00:19:51 (850)00:09:59 (1055) 01:43:34 (1029) 01:45:30 00:37:58
1031 1506 Kłys Robert M40 210 908 00:24:14 (994)00:24:31 (945)00:24:03 (949)00:20:26 (1098)00:10:21 (1328) 01:43:35 (1031) 01:44:46 00:37:14
1032 2855 Głód Mateusz M30 157 938 00:24:33 (1100)00:25:02 (1130)00:24:12 (1011)00:20:01 (910)00:09:48 (912) 01:43:36 (1033) 01:45:12 00:37:40
1033 2314 Nebeling Wojciech M45 113 939 00:25:18 (1420)00:25:21 (1263)00:24:27 (1126)00:19:15 (645)00:09:15 (523) 01:43:36 (1032) 01:45:14 00:37:42
1034 2252 Świacki Maciej M45 114 943 00:24:35 (1126)00:25:03 (1141)00:24:10 (1000)00:20:06 (939)00:09:44 (851) 01:43:38 (1034) 01:45:18 00:37:46
1035 2942 Dembek Sławomir KS Sokół Zblewo Morsy Zblewo M30 158 947 00:24:28 (1058)00:24:33 (963)00:24:24 (1106)00:20:16 (1024)00:09:58 (1042) 01:43:39 (1037) 01:45:19 00:37:47
1036 1945 Deptuła Tomek M30 160 1166 00:25:25 (1448)00:25:30 (1316)00:24:00 (923)00:19:10 (612)00:09:34 (730) 01:43:39 (1038) 01:48:49 00:41:17
1037 1808 Grota Mariusz Neonet Runners M35 215 919 00:24:00 (938)00:24:41 (986)00:24:17 (1071)00:20:38 (1185)00:10:03 (1109) 01:43:39 (1035) 01:44:52 00:37:20
1038 1750 Szczęsny Marcin M30 159 886 00:23:43 (878)00:24:08 (864)00:25:01 (1312)00:21:02 (1318)00:09:45 (862) 01:43:39 (1036) 01:44:28 00:36:56
1039 3815 Opanowski Adrian M30 161 841 01:43:40 (1041) 01:43:40 00:36:08
1040 2415 Bogorodz Mateusz M30 162 1165 00:25:26 (1450)00:26:05 (1511)00:23:26 (762)00:19:09 (611)00:09:34 (729) 01:43:40 (1040) 01:48:49 00:41:17
1041 3265 Wiśniewski Ryszard M50 52 933 00:24:43 (1210)00:24:59 (1076)00:24:15 (1054)00:19:57 (887)00:09:46 (872) 01:43:40 (1039) 01:45:08 00:37:36
1042 2984 Domagała Sławomir KORYUKAN ŚWIDWIN KORYUKAN ŚWIDWIN M40 211 876 00:23:38 (853)00:24:18 (895)00:24:30 (1149)00:21:02 (1322)00:10:13 (1226) 01:43:41 (1042) 01:44:16 00:36:44
1043 1606 Krajewski Adam M25 119 957 00:23:41 (872)00:24:33 (962)00:24:05 (963)00:20:52 (1266)00:10:30 (1458) 01:43:41 (1043) 01:45:25 00:37:53
1044 2118 Dębski Andrzej M40 212 936 00:24:39 (1165)00:24:52 (1033)00:23:37 (824)00:20:20 (1052)00:10:14 (1248) 01:43:42 (1045) 01:45:11 00:37:39
1045 3304 Kozikowski Dariusz M35 216 958 00:24:17 (1004)00:24:54 (1039)00:24:16 (1066)00:20:10 (974)00:10:05 (1133) 01:43:42 (1044) 01:45:26 00:37:54
1046 1825 Kostra Magdalena K35 17 99 00:24:19 (1013)00:24:59 (1072)00:24:27 (1131)00:20:15 (1016)00:09:43 (845) 01:43:43 (1047) 01:45:38 00:38:06
1047 3484 Skoczyńska Renata USB Ustka K35 16 89 00:24:46 (1225)00:24:39 (980)00:24:01 (940)00:20:23 (1069)00:09:54 (993) 01:43:43 (1046) 01:44:59 00:37:27
1048 180 Białek Jarosław ZABIEGANI OLSZTYN M40 213 972 00:24:38 (1154)00:24:40 (981)00:24:03 (951)00:20:25 (1089)00:09:59 (1061) 01:43:45 (1048) 01:45:38 00:38:06
1049 3789 Jaskuła Łukasz M30 163 1056 00:25:35 (1510)00:25:41 (1378)00:24:06 (972)00:19:17 (659)00:09:08 (465) 01:43:47 (1051) 01:46:51 00:39:19
1050 3368 Kotwa Paweł M25 120 951 00:24:55 (1286)00:25:23 (1276)00:24:09 (987)00:20:09 (965)00:09:11 (490) 01:43:47 (1052) 01:45:20 00:37:48
1051 1060 Pankowski Tomasz BALTIC-STAR M40 214 890 00:23:57 (924)00:24:32 (950)00:24:28 (1134)00:20:34 (1152)00:10:16 (1266) 01:43:47 (1049) 01:44:32 00:37:00
1052 733 Płachta Jacek M45 115 1007 00:23:52 (908)00:24:58 (1063)00:24:14 (1042)00:20:18 (1036)00:10:25 (1393) 01:43:47 (1050) 01:46:06 00:38:34
1053 3397 Rumiński Sławomir Lufthansa Systems Poland Active! M30 164 923 00:24:17 (1005)00:24:48 (1020)00:23:56 (896)00:20:41 (1203)00:10:06 (1148) 01:43:48 (1053) 01:44:55 00:37:23
1054 1561 Sandach Stefan ZIELONA LAGUNA TEAM M65 4 935 00:24:11 (977)00:24:32 (954)00:24:04 (955)00:20:32 (1138)00:10:29 (1439) 01:43:48 (1054) 01:45:09 00:37:37
1055 2914 Klopotek Claudia MAMY TO ! K18 8 93 00:24:39 (1171)00:25:01 (1112)00:24:03 (946)00:20:15 (1018)00:09:51 (963) 01:43:49 (1055) 01:45:17 00:37:45
1056 2889 Nurzyński Bartosz Run Beach Morning M35 217 952 00:24:17 (1006)00:24:31 (944)00:24:16 (1065)00:20:35 (1165)00:10:10 (1189) 01:43:49 (1056) 01:45:21 00:37:49
1057 2404 Szweda Marek M45 116 1013 00:24:52 (1268)00:24:55 (1045)00:24:21 (1088)00:20:13 (1007)00:09:28 (667) 01:43:49 (1057) 01:46:11 00:38:39
1058 1874 Gębska Marta Czarnecki Run Team K25 24 95 00:24:32 (1086)00:25:06 (1168)00:24:13 (1024)00:20:09 (968)00:09:50 (944) 01:43:50 (1059) 01:45:19 00:37:47
1059 2491 Kaśnicka Tamara K35 18 91 00:24:56 (1290)00:25:20 (1251)00:24:02 (943)00:19:48 (839)00:09:44 (854) 01:43:50 (1060) 01:45:10 00:37:38
1060 508 Szweda Waldemar M40 215 1012 00:24:53 (1270)00:24:55 (1051)00:24:22 (1094)00:20:12 (993)00:09:28 (669) 01:43:50 (1058) 01:46:11 00:38:39
1061 3894 Anaczkowski Mirosław LKS Zantyr Sztum M60 6 955 00:24:37 (1147)00:25:02 (1128)00:24:14 (1045)00:20:12 (1003)00:09:47 (890) 01:43:52 (1061) 01:45:22 00:37:50
1062 475 Kłoniecki Mateusz M30 165 968 00:24:31 (1078)00:25:01 (1105)00:24:14 (1038)00:19:47 (822)00:10:19 (1307) 01:43:52 (1062) 01:45:34 00:38:02
1063 479 Boryna Jarek M50 54 976 00:24:26 (1050)00:24:59 (1075)00:24:12 (1007)00:20:14 (1013)00:10:02 (1090) 01:43:53 (1066) 01:45:39 00:38:07
1064 981 Boryna-Złota Aleksandra LPP TEAM K25 25 100 00:24:26 (1051)00:24:59 (1077)00:24:12 (1017)00:20:14 (1011)00:10:02 (1097) 01:43:53 (1063) 01:45:39 00:38:07
1065 19 Kudrewicz Mirek Silco M50 53 997 00:24:03 (947)00:24:43 (992)00:24:25 (1115)00:20:21 (1059)00:10:21 (1340) 01:43:53 (1064) 01:45:55 00:38:23
1066 3774 Witkowski Damian LABOSPORT Team M35 218 915 00:24:43 (1209)00:24:23 (913)00:24:27 (1132)00:20:33 (1149)00:09:47 (895) 01:43:53 (1065) 01:44:51 00:37:19
1067 1742 Kłos Janina K35 19 96 00:24:39 (1170)00:25:01 (1094)00:24:14 (1041)00:20:10 (977)00:09:50 (945) 01:43:54 (1067) 01:45:23 00:37:51
1068 731 Kozłowski Marcin XTrainer.pl M40 216 956 00:24:32 (1083)00:25:06 (1167)00:24:13 (1028)00:20:14 (1008)00:09:50 (936) 01:43:55 (1068) 01:45:24 00:37:52
1069 962 Kozłowski Rafał TKKF Brwilno M40 217 1015 00:24:25 (1043)00:24:55 (1046)00:24:22 (1097)00:20:19 (1043)00:09:55 (1016) 01:43:56 (1069) 01:46:14 00:38:42
1070 3958 Szczepański Adrian Klub Biegaczy JYSK M30 166 885 00:24:24 (1038)00:25:07 (1180)00:24:01 (935)00:20:12 (992)00:10:12 (1223) 01:43:56 (1070) 01:44:27 00:36:55
1071 1002 Lewandowski Waldemar Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY M45 117 964 00:24:38 (1155)00:25:00 (1083)00:24:15 (1060)00:19:59 (897)00:10:05 (1127) 01:43:57 (1073) 01:45:31 00:37:59
1072 2766 Potrykus Radosław M30 167 1092 00:26:05 (1758)00:25:15 (1227)00:23:38 (829)00:19:28 (713)00:09:31 (694) 01:43:57 (1071) 01:47:26 00:39:54
1073 408 Wróblewski Sylwester LOTOS Running Team M40 218 981 00:24:44 (1216)00:25:11 (1205)00:24:15 (1047)00:19:58 (893)00:09:49 (923) 01:43:57 (1072) 01:45:45 00:38:13
1074 1647 Kowalczyk Krzysztof M25 121 948 00:24:20 (1023)00:24:33 (958)00:24:09 (992)00:20:35 (1161)00:10:21 (1334) 01:43:58 (1074) 01:45:20 00:37:48
1075 2493 Kostro-Gostomska Katarzyna tsunami-tri K40 21 106 00:25:26 (1452)00:24:51 (1030)00:24:00 (926)00:19:51 (853)00:09:51 (948) 01:43:59 (1075) 01:46:25 00:38:53
1076 4035 Parczyński Jarosław M35 219 921 00:23:32 (819)00:24:47 (1011)00:24:29 (1139)00:20:59 (1306)00:10:12 (1214) 01:43:59 (1076) 01:44:54 00:37:22
1077 2246 Gontarski Jarosław M45 118 1017 00:23:44 (882)00:24:57 (1062)00:24:24 (1107)00:20:20 (1050)00:10:35 (1529) 01:44:00 (1078) 01:46:15 00:38:43
1078 4034 Parczyńska Ewa K35 20 87 00:23:33 (820)00:24:47 (1013)00:24:29 (1143)00:20:59 (1300)00:10:12 (1217) 01:44:00 (1077) 01:44:54 00:37:22
1079 272 Kwiatkowski Michał Kwiatek Głuchy M35 220 913 00:22:08 (434)00:23:48 (748)00:25:21 (1413)00:21:57 (1669)00:10:47 (1664) 01:44:01 (1079) 01:44:50 00:37:18
1080 2515 Ogonowski Rafal VARD M40 219 969 00:24:42 (1200)00:25:21 (1260)00:24:25 (1116)00:19:54 (867)00:09:40 (793) 01:44:02 (1081) 01:45:36 00:38:04
1081 1818 Pacholec Paweł Endure Team M35 221 945 00:24:53 (1278)00:25:06 (1163)00:24:06 (966)00:20:08 (957)00:09:49 (932) 01:44:02 (1082) 01:45:19 00:37:47
1082 1817 Pacholec Stanisław Pszczòłkowski Team Pszczòłkowski Team M60 7 946 00:24:53 (1271)00:25:06 (1164)00:24:06 (968)00:20:08 (953)00:09:49 (931) 01:44:02 (1080) 01:45:19 00:37:47
1083 3773 Pich Paweł M30 168 993 00:24:55 (1283)00:24:59 (1080)00:24:32 (1158)00:19:57 (888)00:09:39 (785) 01:44:02 (1083) 01:45:51 00:38:19
1084 2027 Kamiński Michał LPP TEAM LPP M35 222 1034 00:24:22 (1030)00:25:20 (1257)00:24:23 (1102)00:19:56 (880)00:10:02 (1095) 01:44:03 (1085) 01:46:27 00:38:55
1085 154 Lesner Adam 1971 M45 119 932 00:23:18 (694)00:24:00 (819)00:24:11 (1006)00:21:44 (1591)00:10:50 (1700) 01:44:03 (1084) 01:45:08 00:37:36
1086 2000 Wenta Rafał M25 122 989 00:25:01 (1327)00:25:06 (1175)00:24:10 (1001)00:19:51 (855)00:09:56 (1020) 01:44:04 (1086) 01:45:50 00:38:18
1087 515 Kwiatkowska Agnieszka Wiewiór Team K35 21 97 00:24:19 (1019)00:25:03 (1135)00:24:26 (1122)00:20:17 (1033)00:10:02 (1096) 01:44:07 (1088) 01:45:37 00:38:05
1088 631 Radziukiewicz Anna Bigos Amigos K40 22 98 00:24:32 (1084)00:24:57 (1061)00:24:19 (1082)00:20:12 (997)00:10:07 (1160) 01:44:07 (1087) 01:45:37 00:38:05
1089 3666 Szabłowski Kamil Hotel Almond Team M25 123 975 00:24:36 (1136)00:25:02 (1127)00:24:11 (1003)00:20:16 (1022)00:10:02 (1098) 01:44:07 (1089) 01:45:39 00:38:07
1090 1612 Sąsiadek Cezary Kriss Coaching Team M35 223 973 00:24:37 (1139)00:24:51 (1027)00:24:13 (1026)00:20:10 (975)00:10:17 (1285) 01:44:08 (1090) 01:45:38 00:38:06
1091 2679 Sikora Szymon RUNREDA PKP SKM w Trójmieście sp.z.o o M25 124 954 00:24:32 (1085)00:24:58 (1065)00:24:41 (1213)00:20:12 (1001)00:09:45 (861) 01:44:08 (1092) 01:45:22 00:37:50
1092 1799 Tomaszewska Agata K25 26 94 00:24:46 (1228)00:25:01 (1101)00:24:14 (1039)00:20:04 (930)00:10:03 (1106) 01:44:08 (1091) 01:45:19 00:37:47
1093 2887 Hewelt Mateusz REBELS LEGION TEAM M25 126 1048 00:24:51 (1259)00:24:44 (993)00:24:14 (1044)00:20:08 (958)00:10:12 (1225) 01:44:09 (1093) 01:46:33 00:39:01
1094 1404 Płatek Damian M25 125 983 00:24:33 (1103)00:24:52 (1034)00:24:22 (1092)00:20:08 (952)00:10:14 (1245) 01:44:09 (1094) 01:45:48 00:38:16
1095 350 Garsztka Dominik M40 220 988 00:23:51 (907)00:24:26 (924)00:24:22 (1096)00:21:04 (1324)00:10:27 (1422) 01:44:10 (1095) 01:45:49 00:38:17
1096 3296 Szychalewski Arkadiusz M35 224 1055 00:25:01 (1328)00:25:13 (1216)00:24:16 (1070)00:19:57 (886)00:09:45 (869) 01:44:12 (1096) 01:46:50 00:39:18
1097 2594 Różycki Rafał PKP S.A. M30 169 1026 00:24:37 (1148)00:25:11 (1204)00:24:35 (1182)00:20:26 (1095)00:09:25 (626) 01:44:14 (1097) 01:46:21 00:38:49
1098 1331 Stasiak Bartosz M30 170 1191 00:25:25 (1445)00:25:30 (1321)00:24:00 (925)00:19:26 (695)00:09:54 (1000) 01:44:15 (1098) 01:49:25 00:41:53
1099 3963 Kaczor Krzysztof M25 127 974 00:24:31 (1076)00:25:08 (1190)00:24:25 (1118)00:20:07 (950)00:10:06 (1143) 01:44:17 (1099) 01:45:38 00:38:06
1100 4065 Grinberg Małgorzta husky K40 23 101 00:24:39 (1164)00:24:59 (1079)00:24:15 (1052)00:20:17 (1030)00:10:08 (1171) 01:44:18 (1101) 01:45:47 00:38:15
1101 514 Michałowski Maciej RAPP Gdańsk M45 120 1002 00:24:31 (1075)00:25:01 (1104)00:24:15 (1059)00:20:12 (1002)00:10:19 (1314) 01:44:18 (1102) 01:46:00 00:38:28
1102 1187 Milkowski Jerzy M60 8 987 00:24:47 (1237)00:25:24 (1296)00:24:15 (1062)00:19:57 (885)00:09:55 (1009) 01:44:18 (1100) 01:45:49 00:38:17
1103 2736 Bach Damian Transbach Transbach M45 121 910 00:24:26 (1052)00:24:22 (909)00:24:14 (1043)00:20:42 (1206)00:10:35 (1523) 01:44:19 (1103) 01:44:47 00:37:15
1104 1395 Gąsiorowski Michał Dream Tri Team M30 171 995 00:24:36 (1135)00:25:01 (1095)00:24:13 (1020)00:20:09 (967)00:10:20 (1320) 01:44:19 (1104) 01:45:52 00:38:20
1105 606 Drapella Dariusz CTS - CzajaTrainingSystem M60 9 940 00:23:34 (832)00:24:03 (835)00:23:59 (916)00:21:45 (1599)00:10:59 (1794) 01:44:20 (1105) 01:45:15 00:37:43
1106 4099 Toporek Daniel Specjal Team DybalaTeam M18 51 1043 00:24:32 (1087)00:25:01 (1107)00:24:05 (965)00:20:27 (1106)00:10:15 (1257) 01:44:20 (1106) 01:46:31 00:38:59
1107 3804 Sałabon Grzegorz M50 55 991 00:23:52 (910)00:24:40 (984)00:24:25 (1112)00:20:43 (1219)00:10:41 (1597) 01:44:21 (1107) 01:45:50 00:38:18
1108 1939 Domeracki Damian M35 225 1006 00:24:29 (1064)00:25:05 (1151)00:24:09 (993)00:20:35 (1167)00:10:05 (1139) 01:44:23 (1109) 01:46:04 00:38:32
1109 3185 Pamięta Krzysztof M45 122 1009 00:24:29 (1067)00:25:09 (1192)00:24:30 (1148)00:20:27 (1104)00:09:48 (908) 01:44:23 (1108) 01:46:08 00:38:36
1110 2044 Dydyna Krzysztof WOJSKO POLSKIE M45 123 1116 00:24:14 (989)00:25:19 (1245)00:24:40 (1208)00:20:28 (1112)00:09:44 (858) 01:44:25 (1110) 01:47:58 00:40:26
1111 2973 Więcek Krzysztof M25 128 984 00:23:47 (893)00:24:47 (1009)00:24:17 (1073)00:20:39 (1190)00:10:55 (1752) 01:44:25 (1111) 01:45:48 00:38:16
1112 163 Michalski Tomasz M18 52 934 00:24:52 (1262)00:24:59 (1074)00:24:46 (1237)00:20:14 (1012)00:09:35 (747) 01:44:26 (1112) 01:45:08 00:37:36
1113 1784 Vetukhov Аleksаndr LUKOIL M30 172 970 00:22:46 (597)00:24:14 (884)00:23:37 (823)00:22:02 (1699)00:11:47 (2296) 01:44:26 (1113) 01:45:36 00:38:04
1114 1761 Dobrolinski Daniel POLSKA PÓŁNOCNA M40 221 1027 00:24:20 (1022)00:24:59 (1082)00:24:26 (1124)00:20:29 (1116)00:10:13 (1236) 01:44:27 (1114) 01:46:22 00:38:50
1115 1543 Brzuszczyński Tomasz M40 222 977 00:24:47 (1233)00:25:00 (1086)00:24:23 (1100)00:20:20 (1053)00:09:58 (1043) 01:44:28 (1115) 01:45:40 00:38:08
1116 2967 Kliszewski Damian Nokia M45 124 999 00:24:40 (1178)00:25:02 (1119)00:24:14 (1035)00:20:27 (1101)00:10:05 (1134) 01:44:28 (1116) 01:45:58 00:38:26
1117 3290 Ozimski Adam M35 226 1008 00:24:40 (1187)00:24:59 (1073)00:24:12 (1018)00:20:25 (1086)00:10:13 (1233) 01:44:29 (1117) 01:46:08 00:38:36
1118 2377 Pastucha Paweł M30 173 1000 00:24:27 (1055)00:25:01 (1099)00:24:31 (1154)00:20:35 (1163)00:09:56 (1021) 01:44:30 (1118) 01:45:58 00:38:26
1119 1104 Baszuro Michał #rudytrener M30 174 1005 00:24:33 (1095)00:24:44 (996)00:24:25 (1119)00:20:24 (1082)00:10:25 (1389) 01:44:31 (1119) 01:46:03 00:38:31
1120 3479 Żdanuk Wojciech M35 227 978 00:24:58 (1304)00:25:01 (1100)00:24:12 (1013)00:20:17 (1026)00:10:03 (1103) 01:44:31 (1120) 01:45:41 00:38:09
1121 1738 Wieczorek Tomasz WATAHA - Łączy nas bieganie M40 223 1019 00:24:27 (1056)00:25:00 (1090)00:24:12 (1014)00:20:26 (1096)00:10:29 (1438) 01:44:34 (1121) 01:46:16 00:38:44
1122 998 Paszkowski Stanisław M35 228 1004 00:24:12 (985)00:24:40 (985)00:23:57 (905)00:21:13 (1389)00:10:33 (1492) 01:44:35 (1122) 01:46:01 00:38:29
1123 1841 Reclaw Andrzej M40 224 942 00:24:58 (1309)00:25:06 (1176)00:24:24 (1105)00:20:12 (989)00:09:55 (1014) 01:44:35 (1123) 01:45:16 00:37:44
1124 3569 Szumacher Jakub Adva Optical Networking M30 175 950 00:25:12 (1389)00:25:24 (1284)00:24:22 (1095)00:19:51 (854)00:09:46 (885) 01:44:35 (1124) 01:45:20 00:37:48
1125 2848 Bilski Bartosz Sony Pictures M35 229 986 00:23:51 (905)00:24:55 (1048)00:24:55 (1278)00:20:47 (1241)00:10:08 (1168) 01:44:36 (1126) 01:45:49 00:38:17
1126 735 Pilachowska Anna Oll4Fan K40 24 103 00:24:21 (1027)00:25:22 (1272)00:24:28 (1136)00:20:23 (1074)00:10:02 (1087) 01:44:36 (1125) 01:46:01 00:38:29
1127 1329 Gawlik Arkadiusz Biegam Na Tarchominie M40 225 1076 00:24:09 (965)00:24:49 (1021)00:24:32 (1160)00:20:33 (1142)00:10:34 (1508) 01:44:37 (1128) 01:47:10 00:39:38
1128 1233 Grzywaczewski Jacek M45 125 1014 00:25:11 (1385)00:25:05 (1159)00:24:33 (1166)00:20:05 (933)00:09:43 (842) 01:44:37 (1127) 01:46:13 00:38:41
1129 3112 Kachelski Adam 1985 1985 M30 176 1024 00:24:40 (1189)00:25:12 (1208)00:24:24 (1108)00:20:27 (1108)00:09:54 (985) 01:44:37 (1131) 01:46:19 00:38:47
1130 4123 Rąbca Marek M30 177 1094 00:24:38 (1149)00:24:57 (1055)00:24:12 (1016)00:20:20 (1051)00:10:30 (1462) 01:44:37 (1129) 01:47:29 00:39:57
1131 1271 Rzepka Andrzej M25 129 1091 00:25:26 (1455)00:25:20 (1256)00:24:42 (1221)00:19:36 (758)00:09:33 (720) 01:44:37 (1130) 01:47:25 00:39:53
1132 2145 Osowski Adam ROZBIEGANE DZIAŁDOWO auto-szkoła adam osowski M35 230 1016 00:24:43 (1212)00:25:05 (1157)00:24:42 (1222)00:20:30 (1119)00:09:38 (778) 01:44:38 (1132) 01:46:14 00:38:42
1133 779 Szyszko Przemysław M40 226 1031 00:24:34 (1111)00:25:12 (1212)00:24:44 (1230)00:20:15 (1019)00:09:54 (987) 01:44:39 (1133) 01:46:26 00:38:54
1134 124 Niemierko Krzysztof Sucha Team M40 227 979 00:24:33 (1098)00:25:16 (1230)00:24:28 (1135)00:20:15 (1017)00:10:08 (1174) 01:44:40 (1134) 01:45:41 00:38:09
1135 3063 Apanasewicz Robert ARRO RUNNERS TEAM AP CONTROL M45 126 1011 00:24:32 (1089)00:25:06 (1169)00:24:13 (1023)00:20:20 (1048)00:10:30 (1460) 01:44:41 (1135) 01:46:10 00:38:38
1136 449 Hołubowicz Cezary 88020912831 88020912831 M30 178 960 00:22:41 (578)00:23:22 (619)00:23:42 (844)00:22:00 (1687)00:12:56 (2790) 01:44:41 (1136) 01:45:26 00:37:54
1137 2477 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy K45 5 108 00:24:58 (1307)00:24:57 (1057)00:24:31 (1152)00:20:25 (1087)00:09:52 (965) 01:44:43 (1137) 01:46:26 00:38:54
1138 3930 Sadurski Sebastian M30 179 1023 00:24:41 (1198)00:25:04 (1147)00:24:28 (1137)00:20:39 (1192)00:09:55 (1011) 01:44:47 (1138) 01:46:19 00:38:47
1139 201 Lach Łukasz M30 180 1028 00:24:46 (1224)00:25:09 (1198)00:24:35 (1184)00:20:21 (1058)00:09:57 (1039) 01:44:48 (1139) 01:46:23 00:38:51
1140 2494 Droździński Konrad M35 231 1082 00:25:10 (1384)00:25:37 (1357)00:24:39 (1205)00:19:56 (879)00:09:27 (652) 01:44:49 (1140) 01:47:19 00:39:47
1141 2817 Biel Lukasz M35 232 1057 00:25:13 (1393)00:25:23 (1281)00:24:55 (1282)00:19:58 (892)00:09:21 (589) 01:44:50 (1141) 01:46:51 00:39:19
1142 2196 Kowalski Bartosz M25 130 1067 00:25:41 (1557)00:25:37 (1355)00:24:23 (1099)00:20:01 (912)00:09:08 (464) 01:44:50 (1142) 01:47:00 00:39:28
1143 307 Gałka Grzegorz M45 127 998 00:23:39 (861)00:24:42 (991)00:25:19 (1406)00:20:49 (1252)00:10:22 (1346) 01:44:51 (1146) 01:45:57 00:38:25
1144 268 Gil Mateusz M25 131 1077 00:25:22 (1438)00:25:07 (1179)00:24:09 (989)00:20:09 (966)00:10:04 (1119) 01:44:51 (1145) 01:47:11 00:39:39
1145 3701 Szoska Sławomir crosselite Restauracja Hacjenda Tczew M40 229 1030 00:24:34 (1117)00:25:02 (1125)00:24:16 (1069)00:20:31 (1129)00:10:28 (1435) 01:44:51 (1143) 01:46:24 00:38:52
1146 3736 Torbicki Arkadiusz Solid Logistics Solid Logistics M40 228 1036 00:24:34 (1116)00:25:01 (1114)00:24:13 (1033)00:20:27 (1102)00:10:36 (1537) 01:44:51 (1144) 01:46:28 00:38:56
1147 1094 Potocki Sławomir Dla moich dziewczyn M45 128 1051 00:24:42 (1201)00:25:08 (1183)00:24:15 (1053)00:20:34 (1158)00:10:13 (1228) 01:44:52 (1147) 01:46:41 00:39:09
1148 2808 Wasiek Miroslaw M50 56 1001 00:24:19 (1015)00:24:42 (990)00:24:14 (1046)00:20:56 (1280)00:10:41 (1607) 01:44:52 (1148) 01:45:58 00:38:26
1149 3568 Gierszewski Mateusz M18 53 1018 00:24:11 (979)00:24:44 (995)00:25:04 (1330)00:20:41 (1204)00:10:13 (1229) 01:44:53 (1149) 01:46:15 00:38:43
1150 3651 Stych Leszek M40 231 1060 00:25:34 (1508)00:25:48 (1406)00:24:24 (1104)00:20:09 (971)00:08:59 (386) 01:44:54 (1151) 01:46:56 00:39:24
1151 2026 Szymański Krzysztof M40 230 1021 00:24:33 (1107)00:25:06 (1171)00:24:19 (1081)00:20:36 (1171)00:10:20 (1319) 01:44:54 (1150) 01:46:17 00:38:45
1152 2441 Kobielski Rafał Akademia Biegowa Kartuzy M40 232 1045 00:24:11 (976)00:24:48 (1018)00:24:40 (1207)00:20:59 (1303)00:10:17 (1287) 01:44:55 (1154) 01:46:32 00:39:00
1153 1041 Pałkowski Jan Alior Running Team M30 181 1020 00:23:25 (742)00:24:30 (941)00:25:10 (1358)00:21:21 (1442)00:10:29 (1443) 01:44:55 (1152) 01:46:16 00:38:44
1154 1894 Sjøberg Karin Helena Skiløperne K50 3 115 00:25:16 (1406)00:25:01 (1111)00:24:25 (1111)00:20:11 (985)00:10:02 (1092) 01:44:55 (1153) 01:46:46 00:39:14
1155 3763 Golos Piotr Urban Wolves Running Team M45 129 1022 00:24:28 (1062)00:25:04 (1146)00:24:07 (979)00:20:43 (1216)00:10:34 (1511) 01:44:56 (1155) 01:46:19 00:38:47
1156 3391 Borchmann Szymon TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO M35 233 1038 00:24:35 (1125)00:25:02 (1121)00:24:09 (985)00:20:31 (1128)00:10:40 (1588) 01:44:57 (1158) 01:46:29 00:38:57
1157 2264 Karpowicz Paweł PwC FCU Run Team M25 132 1050 00:24:34 (1112)00:25:03 (1132)00:24:18 (1076)00:20:34 (1160)00:10:28 (1431) 01:44:57 (1157) 01:46:34 00:39:02
1158 1372 Orzołek Joanna Biskupiec Biega K35 22 112 00:24:58 (1305)00:24:57 (1058)00:24:31 (1153)00:20:25 (1090)00:10:06 (1144) 01:44:57 (1156) 01:46:40 00:39:08
1159 3393 Bednarski Marcin Nordea M40 233 1101 00:24:54 (1280)00:25:10 (1199)00:24:13 (1029)00:20:18 (1035)00:10:23 (1369) 01:44:58 (1159) 01:47:39 00:40:07
1160 3357 Wlazły Rafał M40 234 1044 00:24:37 (1138)00:25:00 (1087)00:24:13 (1030)00:20:20 (1047)00:10:50 (1701) 01:45:00 (1160) 01:46:31 00:38:59
1161 747 Kabacinski Piotr M40 235 1083 00:24:47 (1238)00:25:14 (1218)00:24:54 (1269)00:20:18 (1040)00:09:48 (911) 01:45:01 (1161) 01:47:20 00:39:48
1162 3318 Dylik Kamila K18 9 105 00:24:34 (1108)00:24:55 (1043)00:24:37 (1193)00:20:30 (1121)00:10:26 (1399) 01:45:02 (1163) 01:46:16 00:38:44
1163 3494 Wachek Sebastian M40 236 1054 00:24:46 (1223)00:25:39 (1363)00:24:47 (1243)00:20:17 (1028)00:09:33 (727) 01:45:02 (1162) 01:46:49 00:39:17
1164 3546 Latecka Martyna Lekkoatletyka MKS Truso elbląg K18 10 113 00:24:14 (990)00:25:13 (1215)00:24:17 (1072)00:21:06 (1332)00:10:13 (1232) 01:45:03 (1166) 01:46:43 00:39:11
1165 3578 Przekwas Kacper M18 54 1078 00:24:31 (1080)00:25:16 (1229)00:24:35 (1179)00:20:26 (1093)00:10:15 (1254) 01:45:03 (1167) 01:47:11 00:39:39
1166 3577 Przekwas Patryk M18 55 1079 00:24:31 (1077)00:25:16 (1232)00:24:35 (1177)00:20:26 (1100)00:10:15 (1256) 01:45:03 (1165) 01:47:11 00:39:39
1167 10015 Szot Dawid TriNEGU M25 133 1040 00:24:40 (1181)00:25:01 (1108)00:24:15 (1050)00:20:28 (1109)00:10:39 (1566) 01:45:03 (1164) 01:46:30 00:38:58
1168 10017 Wojtowicz Marcin BBL Bałtyk Gdynia M40 237 1041 00:24:40 (1179)00:25:01 (1110) 01:45:03 (1168) 01:46:30 00:38:58
1169 2815 Bagiński Krzysztof M35 234 1084 00:24:57 (1303)00:25:07 (1181)00:24:30 (1150)00:20:36 (1175)00:09:54 (1003) 01:45:04 (1170) 01:47:20 00:39:48
1170 339 Odziemczyk Tomasz M30 182 1074 00:25:04 (1344)00:24:54 (1037)00:24:09 (986)00:20:46 (1233)00:10:11 (1211) 01:45:04 (1169) 01:47:08 00:39:36
1171 736 Kłonicki Augustyn Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1.0 M30 183 1058 00:25:08 (1367)00:25:36 (1350)00:24:29 (1146)00:20:18 (1039)00:09:34 (733) 01:45:05 (1171) 01:46:55 00:39:23
1172 10016 Szulwach Paweł PACEMAKER KILIMANDŻARO M40 238 1042 00:24:42 (1206)00:25:00 (1089)00:24:16 (1068)00:20:32 (1141)00:10:35 (1519) 01:45:05 (1172) 01:46:31 00:38:59
1173 3823 Kaźmierczak Michał M40 239 1049 00:24:44 (1215)00:25:12 (1209)00:24:43 (1225)00:20:38 (1187)00:09:49 (925) 01:45:06 (1173) 01:46:33 00:39:01
1174 3834 Andreev Evgeniy Bahrain Endurance M25 135 1105 00:25:00 (1325)00:25:40 (1369)00:24:36 (1185)00:20:22 (1064)00:09:29 (676) 01:45:07 (1174) 01:47:46 00:40:14
1175 3835 Vilaseka Orlando Bahrain Endurance M25 134 1106 00:25:00 (1322)00:25:40 (1373)00:24:35 (1180)00:20:24 (1080)00:09:28 (666) 01:45:07 (1175) 01:47:46 00:40:14
1176 2709 Mazuro Monika Klub Biegacza Lidzbark Warmiński K30 20 127 00:25:23 (1440)00:25:18 (1241)00:24:15 (1057)00:20:24 (1075)00:09:49 (918) 01:45:09 (1176) 01:47:37 00:40:05
1177 2814 Wasilewski Paweł SANBAO Crossfighting Team M35 235 1047 00:24:43 (1213)00:25:10 (1202)00:24:35 (1183)00:20:41 (1201)00:10:00 (1065) 01:45:09 (1177) 01:46:32 00:39:00
1178 4072 Zawiślak Anna UKS Ludwikowice K35 23 114 00:24:32 (1092)00:25:03 (1134)00:24:25 (1117)00:20:47 (1243)00:10:22 (1354) 01:45:09 (1178) 01:46:45 00:39:13
1179 1500 Czupyt Artur M45 130 1066 00:24:33 (1102)00:25:27 (1305)00:24:37 (1188)00:20:37 (1179)00:09:58 (1045) 01:45:12 (1179) 01:46:59 00:39:27
1180 4154 Gorgoń Angelika Food4Motion.com K30 21 107 00:24:30 (1069)00:25:02 (1124)00:24:41 (1210)00:20:43 (1218)00:10:17 (1282) 01:45:13 (1182) 01:46:26 00:38:54
1181 4155 Gorgoń Cezary CTS - CzajaTrainingSystem prologistics.pl M35 236 1032 00:24:30 (1072)00:25:01 (1102) 01:45:13 (1180) 01:46:26 00:38:54
1182 2222 Leszkowski Sławomir M40 240 1010 00:24:46 (1222)00:25:15 (1226)00:24:29 (1144)00:20:35 (1162)00:10:08 (1177) 01:45:13 (1181) 01:46:09 00:38:37
1183 1788 Gluszyk Joanna fizjobiegacze szczecin JMG-dietetyk K40 25 116 00:25:02 (1337)00:25:07 (1177)00:24:18 (1074)00:20:58 (1294)00:09:49 (927) 01:45:14 (1184) 01:46:49 00:39:17
1184 1457 Gresik Daniel M40 241 1052 00:24:41 (1194)00:25:05 (1154)00:24:34 (1172)00:20:37 (1183)00:10:17 (1280) 01:45:14 (1183) 01:46:43 00:39:11
1185 3440 Pisarski Sebastian M35 237 1053 00:24:41 (1195)00:25:05 (1152)00:24:34 (1175)00:20:36 (1170)00:10:18 (1297) 01:45:14 (1185) 01:46:43 00:39:11
1186 4111 Wasik Marta EDC Runners K35 24 124 00:25:44 (1596)00:25:08 (1185)00:24:09 (997)00:20:09 (960)00:10:04 (1118) 01:45:14 (1186) 01:47:11 00:39:39
1187 3190 Suszko Justyna K25 27 110 00:25:09 (1373)00:25:29 (1312)00:24:33 (1165)00:20:18 (1034)00:09:46 (871) 01:45:15 (1187) 01:46:35 00:39:03
1188 2935 Witka Piotr Klub Mors Łeba M50 57 1075 00:24:16 (996)00:24:33 (960)00:24:54 (1275)00:20:56 (1286)00:10:36 (1533) 01:45:15 (1188) 01:47:10 00:39:38
1189 4002 Baranowska Agnieszka K25 28 120 00:24:26 (1047)00:24:57 (1059)00:24:16 (1064)00:20:59 (1307)00:10:38 (1549) 01:45:16 (1189) 01:47:02 00:39:30
1190 2064 Jankowski Andrzej M45 131 1095 00:25:59 (1711)00:25:41 (1379)00:24:39 (1203)00:19:21 (672)00:09:37 (762) 01:45:17 (1193) 01:47:30 00:39:58
1191 639 Kościńska Iga K25 29 117 00:24:34 (1113)00:24:53 (1035)00:24:31 (1155)00:20:55 (1277)00:10:24 (1378) 01:45:17 (1194) 01:46:56 00:39:24
1192 2646 Królicki Maciej Jolo Team M30 184 1037 00:24:05 (955)00:25:13 (1217)00:25:12 (1371)00:20:33 (1146)00:10:14 (1241) 01:45:17 (1192) 01:46:28 00:38:56
1193 3305 Lewandrowski Adam M40 242 1071 00:24:24 (1039)00:25:26 (1300)00:24:29 (1141)00:20:46 (1235)00:10:12 (1219) 01:45:17 (1191) 01:47:03 00:39:31
1194 3919 Podczarska Izabela KOLBUDY TEAM K45 6 122 00:24:56 (1296)00:25:41 (1376)00:25:01 (1316)00:19:56 (878)00:09:43 (841) 01:45:17 (1190) 01:47:06 00:39:34
1195 2062 Giorewa-Brach Dani K30 23 132 00:25:00 (1324)00:25:33 (1335)00:24:53 (1264)00:20:05 (935)00:09:47 (886) 01:45:18 (1197) 01:48:03 00:40:31
1196 956 Szarszewska Natalia K18 11 125 00:25:29 (1467)00:25:32 (1328)00:24:35 (1181)00:20:09 (970)00:09:33 (726) 01:45:18 (1195) 01:47:26 00:39:54
1197 2757 Łysek Katarzyna K30 22 133 00:25:00 (1323)00:25:33 (1333)00:24:52 (1260)00:20:05 (932)00:09:48 (910) 01:45:18 (1196) 01:48:03 00:40:31
1198 2457 Urban Witold Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni M55 22 1062 00:24:33 (1104)00:24:47 (1007)00:24:24 (1103)00:20:52 (1265)00:10:43 (1622) 01:45:19 (1198) 01:46:57 00:39:25
1199 584 Wysocki Bartosz M18 56 1086 00:25:30 (1482)00:25:44 (1387)00:25:02 (1320)00:19:41 (793)00:09:23 (610) 01:45:20 (1199) 01:47:21 00:39:49
1200 1190 Sikorski Mariusz Parkrun Gdańsk-Południe M30 185 1097 00:25:44 (1586)00:25:39 (1365)00:24:20 (1085)00:20:01 (909)00:09:37 (771) 01:45:21 (1201) 01:47:33 00:40:01
1201 3706 Zańko Marek Pruszcz Biega M50 58 1164 00:25:17 (1415)00:25:29 (1313)00:24:44 (1232)00:20:16 (1021)00:09:35 (745) 01:45:21 (1200) 01:48:49 00:41:17
1202 3214 Bogdaniuk Maciej M25 136 1069 00:25:50 (1649)00:26:00 (1465)00:24:38 (1196)00:19:42 (802)00:09:12 (491) 01:45:22 (1204) 01:47:01 00:39:29
1203 1601 Kryszkiewicz Tomasz M45 132 1112 00:25:17 (1418)00:25:28 (1309)00:24:27 (1127)00:20:12 (999)00:09:58 (1052) 01:45:22 (1202) 01:47:54 00:40:22
1204 4127 Siedlecki Marcin M40 243 1100 00:25:36 (1516)00:25:18 (1239)00:24:08 (981)00:20:31 (1127)00:09:49 (924) 01:45:22 (1203) 01:47:37 00:40:05
1205 3960 Kotulski Piotr Klub Biegaczy JYSK M40 244 996 00:24:21 (1025)00:25:27 (1306)00:25:01 (1310)00:20:22 (1066)00:10:14 (1242) 01:45:25 (1206) 01:45:53 00:38:21
1206 2291 Lulis Zbigniew M55 23 1059 00:25:08 (1364)00:25:40 (1370)00:24:26 (1121)00:20:24 (1083)00:09:47 (897) 01:45:25 (1205) 01:46:55 00:39:23
1207 3700 Milczarek Dominik KM Aktywni Sochaczew M35 238 1061 00:24:37 (1143)00:25:01 (1096)00:24:15 (1049)00:20:41 (1200)00:10:52 (1721) 01:45:26 (1209) 01:46:57 00:39:25
1208 314 Mroczek Sylwia K45 7 119 00:24:35 (1128)00:25:26 (1299)00:24:44 (1231)00:20:42 (1207)00:09:59 (1054) 01:45:26 (1207) 01:47:02 00:39:30
1209 1846 Wojciechowski Marcin M40 245 1135 00:24:53 (1275)00:25:32 (1330)00:24:52 (1262)00:20:06 (938)00:10:03 (1105) 01:45:26 (1208) 01:48:19 00:40:47
1210 4008 Brzeski Darek M45 133 1003 00:25:07 (1356)00:25:29 (1311)00:24:26 (1123)00:20:25 (1085)00:10:00 (1071) 01:45:27 (1211) 01:46:01 00:38:29
1211 265 Dorsz Jakub M30 186 961 01:45:27 (1210) 01:45:27 00:37:55
1212 104 Popowska Magdalena Wydziałowy Team Biegowy K45 8 111 00:24:05 (954)00:24:55 (1052)00:24:55 (1276)00:21:00 (1309)00:10:35 (1517) 01:45:30 (1213) 01:46:39 00:39:07
1213 1800 Shevchuk Aleksei niezrzeszona M40 246 1070 00:24:48 (1244)00:25:24 (1285)00:24:25 (1110)00:20:31 (1130)00:10:22 (1341) 01:45:30 (1212) 01:47:01 00:39:29
1214 594 Kowalczyk Michał Gdynia BBL Team M35 239 1065 00:23:06 (653)00:24:33 (956)00:24:20 (1086)00:22:07 (1734)00:11:27 (2110) 01:45:33 (1214) 01:46:59 00:39:27
1215 398 Domżalska Wioletta Parkrun Rumia K40 26 118 00:24:32 (1091)00:25:23 (1280)00:24:57 (1295)00:20:36 (1176)00:10:06 (1147) 01:45:34 (1215) 01:47:01 00:39:29
1216 3629 Bujakiewicz Andrzej M35 242 1107 00:25:38 (1539)00:25:08 (1189)00:24:41 (1219)00:20:21 (1056)00:09:47 (892) 01:45:35 (1217) 01:47:46 00:40:14
1217 4064 Gwizdała Przemysław M35 241 1073 00:24:42 (1207)00:25:08 (1182)00:24:49 (1250)00:20:31 (1133)00:10:25 (1387) 01:45:35 (1216) 01:47:06 00:39:34
1218 3614 Wydrowski Sławomir M50 59 1104 00:25:38 (1540)00:25:08 (1188)00:24:41 (1212)00:20:21 (1060)00:09:47 (893) 01:45:35 (1219) 01:47:46 00:40:14
1219 3231 Zabieglik Błażej BAkt Team M35 240 1072 00:24:37 (1141)00:25:15 (1228)00:24:42 (1223)00:20:43 (1215)00:10:18 (1296) 01:45:35 (1218) 01:47:05 00:39:33
1220 2964 Jara Łukasz M18 57 1146 00:26:18 (1829)00:25:22 (1274)00:24:50 (1255)00:19:47 (823)00:09:19 (575) 01:45:36 (1220) 01:48:27 00:40:55
1221 737 Majewski Marek M35 244 1029 00:23:38 (851)00:24:03 (838)00:24:56 (1291)00:22:16 (1785)00:10:43 (1628) 01:45:36 (1221) 01:46:23 00:38:51
1222 1062 Slusarek Marcin M35 243 1025 00:23:20 (710)00:24:40 (983)00:25:15 (1384)00:21:39 (1557)00:10:42 (1615) 01:45:36 (1222) 01:46:19 00:38:47
1223 4017 Wołowicz Patryk M40 247 1176 00:25:42 (1565)00:25:24 (1287)00:24:32 (1161)00:20:10 (980)00:09:48 (905) 01:45:36 (1223) 01:49:10 00:41:38
1224 2152 Smal Szymon M40 248 1039 00:23:56 (920)00:25:25 (1297)00:25:07 (1345)00:20:49 (1253)00:10:22 (1347) 01:45:39 (1224) 01:46:29 00:38:57
1225 3847 Słupski Paweł Drużyna Czarnego Alibaby M35 245 1085 00:24:31 (1081)00:25:12 (1210)00:25:00 (1308)00:20:47 (1244)00:10:09 (1184) 01:45:39 (1225) 01:47:20 00:39:48
1226 524 Ilczyszyn Maciej Trimama M30 187 1110 00:24:46 (1221)00:24:51 (1032)00:24:21 (1089)00:21:02 (1319)00:10:41 (1604) 01:45:41 (1226) 01:47:52 00:40:20
1227 2750 Krupa Maciej M35 246 1099 00:24:47 (1236)00:25:26 (1302)00:24:50 (1254)00:20:46 (1236)00:09:54 (991) 01:45:43 (1228) 01:47:36 00:40:04
1228 21 Machoń Paweł M40 249 1121 00:24:59 (1318)00:25:20 (1252)00:24:50 (1253)00:20:27 (1107)00:10:07 (1152) 01:45:43 (1227) 01:48:00 00:40:28
1229 53 Wiśniewski Krzysztof ROZBIEGANI ŻYCHLIN M40 250 1081 00:24:37 (1140)00:25:03 (1142)00:24:42 (1224)00:21:08 (1352)00:10:14 (1239) 01:45:44 (1229) 01:47:15 00:39:43
1230 3387 Zamara Zbigniew Alior Bank / Adidas Runners Warsaw M25 137 1035 00:23:21 (715)00:25:30 (1317)00:25:17 (1392)00:20:55 (1278)00:10:41 (1606) 01:45:44 (1230) 01:46:27 00:38:55
1231 1769 Tarasiuk Katarzyna K25 30 134 00:25:10 (1383)00:25:21 (1266)00:24:39 (1206)00:20:24 (1078)00:10:11 (1202) 01:45:45 (1231) 01:48:12 00:40:40
1232 1452 Toporowski Mariusz MRKS Gdańsk M50 60 1088 00:24:39 (1173)00:25:05 (1161)00:24:41 (1218)00:20:50 (1254)00:10:30 (1456) 01:45:45 (1232) 01:47:22 00:39:50
1233 2883 Gizicki Paweł M45 134 1090 00:24:23 (1037)00:24:57 (1054)00:24:57 (1293)00:20:58 (1295)00:10:32 (1488) 01:45:47 (1233) 01:47:24 00:39:52
1234 3411 Synakiewicz Anna K35 25 126 00:24:43 (1214)00:25:08 (1187)00:24:32 (1163)00:21:13 (1395)00:10:12 (1216) 01:45:48 (1234) 01:47:27 00:39:55
1235 1427 Wieclaw Magdalena SANBAO Crossfighting Team 1985 K30 24 109 00:24:58 (1308)00:25:54 (1432)00:24:32 (1157)00:20:42 (1205)00:09:42 (817) 01:45:48 (1235) 01:46:33 00:39:01
1236 3570 Niewiński Piotr Gdynia Dive M50 61 1108 00:24:59 (1312)00:25:00 (1084)00:24:18 (1078)00:20:52 (1267)00:10:41 (1601) 01:45:50 (1236) 01:47:48 00:40:16
1237 1640 Pietras Arkadiusz M18 58 1133 00:24:11 (975)00:24:51 (1028)00:24:41 (1211)00:21:32 (1519)00:10:35 (1520) 01:45:50 (1238) 01:48:18 00:40:46
1238 1213 Sorn Łukasz biegamyrazem.pl M30 188 1033 00:24:01 (940)00:24:48 (1017)00:24:50 (1252)00:21:43 (1586)00:10:28 (1434) 01:45:50 (1237) 01:46:27 00:38:55
1239 1160 Marciniec Łukasz M30 189 1157 00:25:26 (1453)00:25:48 (1403)00:24:38 (1197)00:20:05 (934)00:09:54 (992) 01:45:51 (1239) 01:48:41 00:41:09
1240 3218 Cichocki Tomasz CETE.com.pl M45 135 1087 00:23:45 (884)00:25:05 (1150)00:25:02 (1321)00:21:58 (1675)00:10:02 (1099) 01:45:52 (1241) 01:47:21 00:39:49
1241 3106 Domagała Alina K40 27 123 00:24:31 (1074)00:24:54 (1038)00:24:54 (1274)00:21:07 (1344)00:10:26 (1406) 01:45:52 (1242) 01:47:09 00:39:37
1242 1793 Sulikowski Jakub M30 190 1093 00:24:36 (1133)00:25:01 (1113)00:24:34 (1171)00:21:19 (1433)00:10:22 (1353) 01:45:52 (1240) 01:47:27 00:39:55
1243 2575 Karnabal Hubert M30 191 1124 00:24:33 (1099)00:25:00 (1093)00:24:38 (1198)00:21:09 (1359)00:10:34 (1507) 01:45:54 (1246) 01:48:03 00:40:31
1244 1907 Kuzimski Robert M40 252 1063 00:23:27 (761)00:25:09 (1196)00:25:39 (1507)00:21:01 (1313)00:10:38 (1550) 01:45:54 (1245) 01:46:58 00:39:26
1245 3514 Porański Oktawiusz ciezkieslowa.pl M40 251 1195 00:25:42 (1564)00:25:23 (1279)00:24:34 (1173)00:20:19 (1042)00:09:56 (1018) 01:45:54 (1243) 01:49:28 00:41:56
1246 68 Sobieraj Grzegorz M35 247 1064 00:23:47 (894)00:25:15 (1224)00:25:11 (1362)00:21:16 (1416)00:10:25 (1396) 01:45:54 (1244) 01:46:58 00:39:26
1247 1373 Szewczuk Cezary M25 138 1143 00:23:52 (909)00:24:46 (1001)00:24:28 (1138)00:21:29 (1503)00:11:24 (2080) 01:45:59 (1247) 01:48:24 00:40:52
1248 4147 Łącki Jarosław M40 253 1169 00:24:58 (1310)00:25:25 (1298)00:24:55 (1281)00:20:44 (1224)00:09:58 (1049) 01:46:00 (1248) 01:48:57 00:41:25
1249 1768 Ronij Lukasz Kołobrzeg Biega Maraton Team M35 248 1194 00:26:13 (1801)00:25:32 (1327)00:24:26 (1125)00:20:04 (928)00:09:46 (882) 01:46:01 (1249) 01:49:27 00:41:55
1250 3531 Zabłudowski Piotr koloRoweru.pl M40 254 1208 00:25:41 (1559)00:25:23 (1278)00:24:34 (1170)00:20:19 (1041)00:10:05 (1135) 01:46:02 (1250) 01:49:37 00:42:05
1251 3783 Kucner Marek Complexsports M45 136 1114 00:25:45 (1605)00:25:21 (1265)00:24:41 (1214)00:20:23 (1071)00:09:53 (977) 01:46:03 (1252) 01:47:56 00:40:24
1252 792 Przysiężny Grzegorz Klub Biegacza GALION; BBL Gdańsk M55 24 1089 00:24:49 (1247)00:25:04 (1143)00:24:39 (1201)00:21:11 (1373)00:10:20 (1325) 01:46:03 (1251) 01:47:22 00:39:50
1253 931 Bramowicz Jacek M30 192 1142 00:25:15 (1401)00:25:20 (1259)00:24:49 (1251)00:20:33 (1145)00:10:08 (1175) 01:46:05 (1254) 01:48:23 00:40:51
1254 404 Ciok Piotr KOHO M50 62 1080 00:23:45 (887)00:25:05 (1162)00:24:33 (1167)00:21:33 (1524)00:11:09 (1898) 01:46:05 (1253) 01:47:14 00:39:42
1255 371 Smętek Michał M25 139 1168 00:26:03 (1735)00:25:54 (1433)00:24:47 (1241)00:19:39 (778)00:09:42 (818) 01:46:05 (1255) 01:48:57 00:41:25
1256 3287 Korzec Bartosz 69 Spokes M25 140 1170 00:25:11 (1387)00:25:17 (1234)00:24:55 (1280)00:20:45 (1227)00:09:58 (1050) 01:46:06 (1256) 01:48:59 00:41:27
1257 1588 Gapska Anna Grupa Biegowa 65 K25 31 128 00:24:35 (1120)00:25:21 (1262)00:25:01 (1314)00:20:58 (1297)00:10:12 (1213) 01:46:07 (1258) 01:47:42 00:40:10
1258 3348 Hrytsai Sviatoslav PKP CARGOTABOR M40 255 1207 00:25:22 (1434)00:25:07 (1178)00:24:33 (1164)00:20:49 (1248)00:10:16 (1267) 01:46:07 (1260) 01:49:36 00:42:04
1259 1814 Wiśniewski Grzegorz M18 59 1152 00:25:34 (1498)00:26:05 (1514)00:24:23 (1101)00:19:48 (831)00:10:17 (1288) 01:46:07 (1257) 01:48:34 00:41:02
1260 3867 Wołoch Mateusz Markos Running Team M30 193 1096 00:24:59 (1313)00:25:26 (1303)00:25:01 (1309)00:20:39 (1188)00:10:02 (1085) 01:46:07 (1259) 01:47:32 00:40:00
1261 993 Wiśniewska Anetta K45 9 121 00:24:48 (1245)00:25:23 (1282)00:24:53 (1263)00:20:43 (1214)00:10:23 (1364) 01:46:10 (1261) 01:47:03 00:39:31
1262 4015 Wiśniewski Mariusz M40 256 1182 00:25:10 (1379)00:25:14 (1219)00:24:46 (1238)00:20:42 (1208)00:10:18 (1292) 01:46:10 (1262) 01:49:17 00:41:45
1263 3741 Cnota Janusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 10 1111 00:24:42 (1202)00:25:19 (1249)00:24:21 (1087)00:21:12 (1383)00:10:37 (1543) 01:46:11 (1263) 01:47:52 00:40:20
1264 1967 Kozak Tomek Tata M18 60 1150 00:25:12 (1388)00:25:59 (1458)00:24:37 (1189)00:20:23 (1073)00:10:01 (1080) 01:46:12 (1264) 01:48:33 00:41:01
1265 2712 Fischer Paweł Litwin Triathlon Team (LTT) M40 257 1102 00:24:52 (1265)00:25:10 (1201)00:24:43 (1226)00:20:56 (1285)00:10:32 (1480) 01:46:13 (1265) 01:47:41 00:40:09
1266 2308 Nowakowski Marcin M40 258 1109 00:24:43 (1208)00:25:21 (1261)00:24:55 (1284)00:21:09 (1357)00:10:07 (1167) 01:46:15 (1266) 01:47:48 00:40:16
1267 700 Grygorowicz Stanisław M40 259 1098 00:24:08 (961)00:25:35 (1345)00:24:52 (1261)00:21:08 (1354)00:10:35 (1525) 01:46:18 (1267) 01:47:35 00:40:03
1268 3998 Piasecki Wojciech M35 249 1160 00:25:08 (1368)00:25:24 (1293)00:24:25 (1109)00:20:56 (1284)00:10:27 (1418) 01:46:20 (1270) 01:48:43 00:41:11
1269 2105 Smogór Tomasz Solwit M25 141 1141 00:24:27 (1054)00:25:17 (1237)00:24:22 (1093)00:21:15 (1405)00:10:59 (1788) 01:46:20 (1269) 01:48:23 00:40:51
1270 1463 Stankiewicz Michał Bibus Menos M40 260 1113 00:24:42 (1203)00:25:24 (1292)00:24:37 (1190)00:20:53 (1271)00:10:44 (1634) 01:46:20 (1268) 01:47:55 00:40:23
1271 3662 Barański Leszek M45 137 1173 00:25:36 (1521)00:25:38 (1361)00:24:29 (1145)00:20:36 (1177)00:10:03 (1101) 01:46:22 (1271) 01:49:01 00:41:29
1272 3862 Damian Tomasz Wild Crew Wild Crew M30 194 1126 00:23:45 (888)00:25:11 (1203)00:25:18 (1397)00:21:50 (1635)00:10:19 (1313) 01:46:23 (1272) 01:48:05 00:40:33
1273 2043 Bartnicki Wojciech Elaktywny Maratończyk Team M50 63 1122 00:25:08 (1371)00:25:06 (1173)00:24:54 (1270)00:20:59 (1302)00:10:17 (1286) 01:46:24 (1273) 01:48:01 00:40:29
1274 2031 Bartnicka Anetta Enduroman Elbląg K40 28 131 00:25:08 (1372)00:25:06 (1172)00:24:54 (1271)00:21:00 (1308)00:10:17 (1279) 01:46:25 (1275) 01:48:02 00:40:30
1275 3384 Janik Robert Brak Klubu brak M45 138 1181 00:25:16 (1410)00:25:15 (1225)00:24:56 (1287)00:20:46 (1234)00:10:12 (1224) 01:46:25 (1274) 01:49:16 00:41:44
1276 1585 Zelewska Marta MEWA Gdynia K40 29 135 00:24:42 (1199)00:25:19 (1247)00:24:55 (1279)00:21:04 (1325)00:10:25 (1388) 01:46:25 (1276) 01:48:12 00:40:40
1277 2754 Samson Izabela K35 26 129 00:24:12 (980)00:25:12 (1213)00:25:07 (1342)00:21:13 (1391)00:10:42 (1617) 01:46:26 (1277) 01:47:57 00:40:25
1278 2265 Szwedek Krzysztof biegamyrazem.pl SPEEDSPORTS C.H. RIVIERA M40 261 1130 00:24:41 (1196)00:25:18 (1240)00:24:55 (1283)00:21:05 (1328)00:10:27 (1424) 01:46:26 (1278) 01:48:14 00:40:42
1279 3254 Szpakiewicz Maciej M45 139 1156 00:23:42 (877)00:24:29 (939)00:25:04 (1329)00:21:58 (1678)00:11:17 (1998) 01:46:30 (1279) 01:48:39 00:41:07
1280 826 Mateja Bożena Smaruj Na Trening Team K55 2 130 00:24:39 (1169)00:25:06 (1174)00:25:09 (1353)00:21:15 (1403)00:10:22 (1348) 01:46:31 (1281) 01:48:00 00:40:28
1281 3811 Wierzbowski Piotr maksymalista.pl inspiracjasensiracja.pl M40 262 1239 00:25:43 (1584)00:26:06 (1524)00:24:43 (1228)00:20:32 (1137)00:09:27 (642) 01:46:31 (1280) 01:50:08 00:42:36
1282 3917 Podczarski Tomasz KOLBUDY TEAM M45 140 1136 00:24:56 (1293)00:25:41 (1375)00:25:01 (1315)00:20:48 (1247)00:10:06 (1146) 01:46:32 (1283) 01:48:21 00:40:49
1283 1782 Twardowski Robert M50 64 1197 00:24:55 (1287)00:25:18 (1244)00:24:15 (1055)00:20:50 (1257)00:11:14 (1969) 01:46:32 (1282) 01:49:29 00:41:57
1284 3627 Rajski Paweł M30 195 1145 00:25:40 (1552)00:26:07 (1538)00:25:01 (1313)00:20:10 (973)00:09:36 (752) 01:46:34 (1284) 01:48:26 00:40:54 14 (14 / 4)
1285 2940 Zajdel Jarek M35 250 1196 00:25:43 (1585)00:25:48 (1404)00:24:50 (1256)00:20:32 (1140)00:09:42 (816) 01:46:35 (1285) 01:49:28 00:41:56
1286 468 Groenwald Dariusz ISKRA Połczyno M45 141 1128 00:24:36 (1132)00:25:09 (1193)00:25:14 (1375)00:21:12 (1376)00:10:25 (1392) 01:46:36 (1287) 01:48:08 00:40:36
1287 940 Krzemiński Piotr M35 251 1149 00:24:57 (1300)00:25:13 (1214)00:24:46 (1239)00:20:59 (1304)00:10:41 (1609) 01:46:36 (1286) 01:48:33 00:41:01
1288 4045 Piekut Łukasz Motywatornia Team M35 252 1103 00:23:59 (933)00:25:47 (1399)00:24:39 (1200)00:21:13 (1394)00:10:59 (1789) 01:46:37 (1288) 01:47:45 00:40:13
1289 3511 Deręgowski Bartosz BPH Runners Team M30 196 1127 00:25:25 (1447)00:26:03 (1498)00:24:47 (1240)00:20:34 (1154)00:09:49 (921) 01:46:38 (1289) 01:48:06 00:40:34
1290 2956 Kozik Łukasz M35 253 1205 00:24:59 (1316)00:26:02 (1482)00:25:15 (1377)00:20:25 (1084)00:09:57 (1031) 01:46:38 (1290) 01:49:35 00:42:03
1291 1520 Najder Kacper M35 254 1117 00:24:33 (1094)00:25:06 (1170)00:24:50 (1257)00:21:17 (1424)00:10:53 (1723) 01:46:39 (1292) 01:47:58 00:40:26
1292 373 Seleman Dariusz DUDYCZ run M50 65 1172 00:25:38 (1542)00:25:36 (1352)00:24:33 (1169)00:20:31 (1132)00:10:21 (1332) 01:46:39 (1291) 01:49:00 00:41:28
1293 2228 Górecka Anna K25 32 136 00:24:59 (1315)00:25:05 (1156)00:24:54 (1272)00:21:35 (1535)00:10:08 (1176) 01:46:41 (1294) 01:48:18 00:40:46
1294 4023 Kaminski Wojciech M40 263 1183 00:25:43 (1578)00:25:34 (1336)00:24:37 (1194)00:20:37 (1178)00:10:10 (1190) 01:46:41 (1293) 01:49:17 00:41:45
1295 1564 Ulewicz Wojciech M45 142 1151 00:24:19 (1018)00:25:00 (1092)00:24:41 (1217)00:21:41 (1574)00:11:03 (1833) 01:46:44 (1295) 01:48:34 00:41:02
1296 762 Dering Marcin M25 142 1139 00:24:40 (1184)00:24:58 (1070)00:24:29 (1140)00:21:13 (1396)00:11:26 (2104) 01:46:46 (1297) 01:48:22 00:40:50
1297 996 Dunat Tomasz M35 255 1068 00:22:21 (534)00:24:37 (970)00:25:23 (1423)00:23:08 (2125)00:11:17 (1992) 01:46:46 (1298) 01:47:00 00:39:28
1298 3974 Patelczyk Sławomir M40 264 1137 00:24:40 (1183)00:24:58 (1069)00:24:28 (1133)00:21:14 (1400)00:11:26 (2105) 01:46:46 (1296) 01:48:22 00:40:50
1299 875 Bieszke Sebastian Osowa biega M45 143 1204 00:26:24 (1865)00:26:46 (1773)00:24:41 (1216)00:19:48 (837)00:09:08 (459) 01:46:47 (1301) 01:49:35 00:42:03
1300 3584 Ruciński Kacper M18 61 1125 00:24:18 (1009)00:25:36 (1349)00:25:17 (1391)00:21:12 (1380)00:10:24 (1383) 01:46:47 (1299) 01:48:03 00:40:31
1301 3698 Siebierska Patrycja K18 12 137 00:24:31 (1079)00:25:22 (1271)00:24:48 (1245)00:21:20 (1438)00:10:46 (1660) 01:46:47 (1300) 01:48:30 00:40:58
1302 349 Salwin Michał M40 265 1138 00:24:59 (1314)00:25:48 (1405)00:25:10 (1359)00:20:40 (1196)00:10:11 (1205) 01:46:48 (1302) 01:48:22 00:40:50
1303 418 Anolik Piotr M50 66 1118 00:25:04 (1343)00:26:07 (1542)00:25:31 (1464)00:20:22 (1062)00:09:45 (865) 01:46:49 (1303) 01:47:59 00:40:27
1304 3613 Zagalak Rafał TEAMOCHAL M45 144 1177 00:25:44 (1591)00:26:08 (1554)00:25:26 (1443)00:19:48 (840)00:09:43 (839) 01:46:49 (1304) 01:49:11 00:41:39
1305 2313 Dembek Marek Active Life M30 197 1178 00:25:40 (1554)00:26:03 (1499)00:25:04 (1332)00:20:10 (976)00:09:54 (1002) 01:46:51 (1305) 01:49:11 00:41:39
1306 3377 Gumowski Marcin GUMA TEAM M40 266 1216 00:24:50 (1257)00:25:01 (1098)00:25:11 (1364)00:21:15 (1409)00:10:36 (1534) 01:46:53 (1306) 01:49:48 00:42:16
1307 3794 Piatek Adam M70 1 1159 00:25:07 (1358)00:25:32 (1329)00:25:01 (1317)00:20:45 (1230)00:10:30 (1450) 01:46:55 (1307) 01:48:43 00:41:11
1308 2987 Rink Katarzyna K18 13 138 00:24:17 (1000)00:25:06 (1165)00:25:21 (1416)00:21:24 (1473)00:10:47 (1667) 01:46:55 (1308) 01:48:45 00:41:13
1309 182 Mahiat Thibault M30 198 1147 00:24:52 (1267)00:25:35 (1343)00:24:43 (1227)00:21:12 (1375)00:10:34 (1512) 01:46:56 (1309) 01:48:29 00:40:57
1310 1688 Karwowski Jarosław M30 199 1132 00:25:50 (1650)00:25:54 (1430)00:24:23 (1098)00:20:38 (1184)00:10:12 (1220) 01:46:57 (1310) 01:48:16 00:40:44
1311 1888 Kantecki Tomasz Biegam bo lubię M40 267 1257 00:26:05 (1757)00:25:14 (1220)00:24:47 (1242)00:20:50 (1259)00:10:02 (1100) 01:46:58 (1311) 01:50:27 00:42:55
1312 3195 Giedrojc Grzegorz M30 200 1123 00:23:29 (796)00:25:02 (1126)00:25:28 (1453)00:21:44 (1589)00:11:16 (1986) 01:46:59 (1314) 01:48:02 00:40:30
1313 2857 Kołomyjski Andrzej COM-DKM M40 270 1219 00:25:08 (1369)00:25:38 (1358)00:25:03 (1324)00:20:59 (1301)00:10:11 (1203) 01:46:59 (1315) 01:49:51 00:42:19
1314 3841 Roman Krzysztof PRZECINAK 77 M40 269 1221 00:25:10 (1380)00:25:31 (1323)00:25:18 (1395)00:21:07 (1349)00:09:53 (976) 01:46:59 (1313) 01:49:52 00:42:20
1315 2383 Wiatr Jacek M40 268 1131 00:24:27 (1057)00:25:24 (1295)00:24:54 (1273)00:21:42 (1576)00:10:32 (1475) 01:46:59 (1312) 01:48:15 00:40:43
1316 3572 Półrola Robert Kujawscy KTB M40 271 1148 00:24:39 (1177)00:25:02 (1122)00:24:29 (1147)00:22:18 (1797)00:10:33 (1502) 01:47:01 (1316) 01:48:29 00:40:57
1317 1849 Bardadyn Michał M25 144 1200 00:25:40 (1550)00:25:51 (1420)00:25:06 (1338)00:20:31 (1123)00:09:54 (996) 01:47:02 (1318) 01:49:30 00:41:58
1318 2597 Krakowiak Michał M25 143 1134 00:24:51 (1260)00:25:03 (1136)00:24:39 (1204)00:21:45 (1597)00:10:44 (1636) 01:47:02 (1317) 01:48:18 00:40:46
1319 2183 Jachimek Szymon Czesko-Kaszubski Klub Biegacza JAROMIR MOSTY M35 256 1162 00:24:53 (1272)00:25:27 (1308)00:25:08 (1347)00:21:05 (1330)00:10:30 (1451) 01:47:03 (1319) 01:48:47 00:41:15
1320 2208 Rożek Paulina K25 33 149 00:25:47 (1622)00:25:35 (1341)00:25:15 (1379)00:20:45 (1229)00:09:43 (846) 01:47:05 (1321) 01:49:56 00:42:24
1321 1980 Żółtowski Krzysztof M45 145 1153 00:24:13 (986)00:25:33 (1331)00:25:25 (1433)00:21:16 (1410)00:10:38 (1553) 01:47:05 (1320) 01:48:35 00:41:03
1322 3768 Stefańska Elżbieta Grupa Biegowa 65 K35 27 164 00:26:23 (1855)00:25:38 (1362)00:25:03 (1326)00:20:07 (944)00:09:56 (1028) 01:47:07 (1322) 01:50:42 00:43:10
1323 3954 Kosmus Aleksander Good Luck Club M50 67 1115 00:25:14 (1397)00:25:40 (1368)00:25:04 (1328)00:20:58 (1298)00:10:13 (1235) 01:47:09 (1323) 01:47:57 00:40:25
1324 208 Kujatt Wojciech herbmaratonow.pl M40 272 1144 00:24:30 (1070)00:25:05 (1160)00:24:58 (1297)00:21:46 (1610)00:10:51 (1713) 01:47:10 (1324) 01:48:26 00:40:54
1325 1448 Knitter Mateusz M25 145 1229 00:25:23 (1439)00:25:18 (1243)00:25:18 (1399)00:20:54 (1274)00:10:19 (1306) 01:47:12 (1325) 01:49:56 00:42:24
1326 434 Malinowski Tomasz GE Power Team M45 146 1201 00:25:17 (1416)00:25:33 (1334)00:24:45 (1234)00:21:07 (1341)00:10:30 (1455) 01:47:12 (1327) 01:49:32 00:42:00
1327 3268 Zamiela Aleksander FCDH STOCZNIOWIEC GDAŃSK M35 257 1233 00:26:27 (1877)00:26:30 (1693)00:24:37 (1191)00:19:54 (866)00:09:44 (857) 01:47:12 (1326) 01:50:00 00:42:28
1328 3782 Baker Ashley Yerevan Triathlon Club M45 147 1154 00:24:53 (1274)00:25:41 (1377)00:25:14 (1374)00:21:03 (1323)00:10:22 (1342) 01:47:13 (1329) 01:48:38 00:41:06
1329 2409 Szczypiński Szymon BPH Runners Team Bank BPH M40 273 1302 00:26:42 (1955)00:25:29 (1315)00:24:45 (1233)00:20:29 (1118)00:09:48 (914) 01:47:13 (1328) 01:51:18 00:43:46
1330 2295 Tyfert Krzysztof BWM - w grupie MOC M40 274 1215 00:24:52 (1269)00:25:36 (1351)00:25:00 (1303)00:21:07 (1340)00:10:39 (1577) 01:47:14 (1330) 01:49:47 00:42:15
1331 4161 Kruczkowska - Lassak Anita K35 28 139 00:24:40 (1185)00:26:10 (1570)00:25:17 (1389)00:20:54 (1273)00:10:15 (1261) 01:47:16 (1331) 01:48:48 00:41:16
1332 2664 Świątek Marcin Biegaj z Dziekanem M35 258 1298 00:24:32 (1082)00:25:36 (1347)00:25:02 (1323)00:21:16 (1415)00:10:50 (1695) 01:47:16 (1332) 01:51:14 00:43:42
1333 1433 Szlagowska Oliwia AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K35 29 143 00:25:45 (1610)00:26:07 (1545)00:25:40 (1512)00:20:07 (946)00:09:39 (781) 01:47:18 (1334) 01:49:36 00:42:04
1334 1687 Wójcik Mikołaj Mont Blanc M18 62 1231 00:25:44 (1590)00:26:19 (1616)00:24:53 (1266)00:20:19 (1045)00:10:03 (1104) 01:47:18 (1333) 01:49:58 00:42:26
1335 1468 Gawroński Mateusz M25 146 1175 00:25:03 (1340)00:25:17 (1235)00:24:54 (1268)00:21:07 (1346)00:11:00 (1798) 01:47:21 (1337) 01:49:07 00:41:35
1336 2117 Rzymowski Mariusz lubim7 za2ierd3lac M35 259 1120 00:22:17 (505)00:23:40 (693)00:25:29 (1455)00:23:43 (2309)00:12:12 (2497) 01:47:21 (1336) 01:48:00 00:40:28
1337 11 Salamaga Maciej BigYellowFoot Adventure Team M30 201 1119 00:22:17 (507)00:23:39 (687)00:25:31 (1461)00:23:42 (2302)00:12:12 (2499) 01:47:21 (1335) 01:48:00 00:40:28
1338 1147 Gleszczyński Michał M35 260 1212 00:24:56 (1297)00:25:10 (1200)00:24:51 (1258)00:21:24 (1467)00:11:02 (1822) 01:47:23 (1338) 01:49:42 00:42:10
1339 816 Michalik Tomasz 4plusMOPS M35 261 1129 00:25:30 (1475)00:25:42 (1383)00:25:24 (1426)00:20:43 (1211)00:10:04 (1124) 01:47:23 (1340) 01:48:08 00:40:36
1340 3694 Pela Maria Kaszubska Poniewierka K30 25 153 00:25:15 (1405)00:25:47 (1400)00:25:09 (1352)00:20:58 (1299)00:10:14 (1247) 01:47:23 (1339) 01:50:07 00:42:35
1341 767 Matyszewski Jarosław M45 148 1187 00:24:16 (998)00:25:06 (1166)00:24:48 (1246)00:21:58 (1671)00:11:18 (2015) 01:47:26 (1341) 01:49:22 00:41:50
1342 193 Sapierzyński Łukasz M35 262 1179 00:25:30 (1477)00:25:49 (1409)00:25:09 (1354)00:20:43 (1213)00:10:15 (1259) 01:47:26 (1342) 01:49:12 00:41:40
1343 846 Szymaniewski Paweł M45 149 1140 00:24:55 (1288)00:25:30 (1318)00:25:06 (1340)00:21:21 (1444)00:10:35 (1522) 01:47:27 (1343) 01:48:22 00:40:50
1344 2692 Glaubert Justyna Open Balance GIT Elbląg K40 30 140 00:25:46 (1611)00:25:31 (1322)00:24:37 (1192)00:20:59 (1305)00:10:35 (1516) 01:47:28 (1344) 01:49:23 00:41:51
1345 2690 Glaubert Robert Open Balance GIT Elbląg M40 275 1189 00:25:46 (1620)00:25:31 (1324)00:24:38 (1195)00:20:57 (1289)00:10:37 (1545) 01:47:29 (1346) 01:49:23 00:41:51
1346 3737 Grzeczka Maciej SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE M40 276 1171 00:25:10 (1377)00:25:45 (1391)00:24:58 (1299)00:20:39 (1189)00:10:57 (1774) 01:47:29 (1347) 01:48:59 00:41:27
1347 2251 Jakubiec Aleksandra K35 30 144 00:25:29 (1468)00:25:40 (1371)00:24:56 (1290)00:21:09 (1363)00:10:15 (1252) 01:47:29 (1345) 01:49:37 00:42:05
1348 2282 Skibiński Dawid Filippides M40 277 1235 00:24:52 (1263)00:25:37 (1353)00:25:10 (1361)00:21:11 (1371)00:10:39 (1562) 01:47:29 (1348) 01:50:00 00:42:28
1349 2719 Tempski Szymon 4FUN TEAM M35 263 1259 00:25:10 (1376)00:25:24 (1291)00:25:05 (1334)00:21:28 (1497)00:10:23 (1357) 01:47:30 (1349) 01:50:29 00:42:57
1350 2210 Szustak Tomasz BLUE MEDIA TEAM M30 202 1185 00:25:08 (1366)00:25:44 (1388)00:25:02 (1319)00:21:16 (1417)00:10:21 (1330) 01:47:31 (1350) 01:49:19 00:41:47
1351 546 Podgórski Sławomir Ubezpieczenia Chwaszczyno M45 150 1211 00:25:19 (1425)00:26:06 (1526)00:24:59 (1302)00:20:43 (1220)00:10:25 (1385) 01:47:32 (1351) 01:49:42 00:42:10
1352 3685 Szumlas Dariusz M40 278 1213 00:25:19 (1427)00:26:06 (1521)00:24:59 (1300)00:20:36 (1173)00:10:32 (1476) 01:47:32 (1352) 01:49:42 00:42:10
1353 1317 Przybyś Agnieszka Eaton Running Team K30 26 146 00:24:53 (1273)00:25:24 (1294)00:25:13 (1372)00:21:17 (1418)00:10:47 (1674) 01:47:34 (1353) 01:49:43 00:42:11
1354 677 Leśniowski Jakub M35 264 1161 00:23:13 (674)00:24:31 (943)00:25:54 (1621)00:22:34 (1895)00:11:23 (2066) 01:47:35 (1354) 01:48:45 00:41:13
1355 2048 Bratko Marcin M35 265 1206 00:25:01 (1326)00:26:14 (1582)00:24:59 (1301)00:21:29 (1502)00:09:53 (982) 01:47:36 (1355) 01:49:36 00:42:04
1356 1991 Laska Artur BiegaSie M40 279 1163 00:25:37 (1526)00:25:52 (1425)00:25:15 (1380)00:20:58 (1296)00:09:54 (989) 01:47:36 (1356) 01:48:47 00:41:15
1357 507 Majsterek Marcin M40 280 1223 00:25:22 (1435)00:25:39 (1366)00:24:56 (1286)00:21:00 (1311)00:10:39 (1570) 01:47:36 (1357) 01:49:52 00:42:20
1358 1819 Kropidłowski Jacek M30 203 1184 00:24:37 (1145)00:25:24 (1289)00:24:56 (1289)00:21:34 (1531)00:11:06 (1859) 01:47:37 (1359) 01:49:19 00:41:47
1359 2306 Śnieciński Maciej H_R_N Team M40 281 1174 00:24:35 (1119)00:25:02 (1123)00:25:48 (1580)00:21:33 (1523)00:10:39 (1573) 01:47:37 (1358) 01:49:05 00:41:33
1360 281 Czaykowski Wojciech eTravel Team M35 266 1245 00:25:37 (1524)00:25:45 (1390)00:25:20 (1410)00:21:09 (1362)00:09:47 (891) 01:47:38 (1361) 01:50:16 00:42:44
1361 2433 Leszczyński Maciej M40 282 1167 00:24:29 (1063)00:25:17 (1236)00:25:10 (1356)00:22:03 (1705)00:10:39 (1576) 01:47:38 (1360) 01:48:54 00:41:22
1362 1015 Nawrocki Oskar KST M30 204 1224 00:25:48 (1629)00:26:01 (1468)00:25:16 (1387)00:20:47 (1240)00:09:46 (874) 01:47:38 (1362) 01:49:54 00:42:22
1363 2301 Domaszk Zbigniew Świat Płytek u Kryspina M45 151 1254 00:25:27 (1459)00:26:07 (1550)00:25:04 (1333)00:20:44 (1221)00:10:18 (1302) 01:47:40 (1365) 01:50:25 00:42:53
1364 2088 Gackowski Krzysztof M40 284 1217 00:25:58 (1707)00:26:07 (1540)00:25:16 (1386)00:20:34 (1150)00:09:45 (870) 01:47:40 (1364) 01:49:48 00:42:16
1365 3513 Przybysz Marcin M40 283 1214 00:25:10 (1375)00:25:21 (1264)00:25:07 (1341)00:21:17 (1420)00:10:45 (1652) 01:47:40 (1363) 01:49:46 00:42:14
1366 2710 Brzozowicz Anna K35 31 152 00:25:28 (1466)00:25:47 (1402)00:25:24 (1427)00:20:51 (1262)00:10:11 (1204) 01:47:41 (1366) 01:50:02 00:42:30
1367 786 Kieliba Filip M25 147 1237 00:25:42 (1569)00:26:01 (1479)00:25:16 (1388)00:20:44 (1223)00:09:58 (1048) 01:47:41 (1367) 01:50:03 00:42:31
1368 2839 Barna Justyna K30 27 154 00:24:19 (1014)00:25:24 (1288)00:25:12 (1369)00:21:36 (1543)00:11:11 (1926) 01:47:42 (1368) 01:50:14 00:42:42
1369 2004 Darga Szymon M25 148 1190 00:24:50 (1255)00:25:27 (1307)00:24:58 (1298)00:21:32 (1520)00:10:56 (1768) 01:47:43 (1371) 01:49:23 00:41:51
1370 1375 Marczak Marek M45 152 1186 00:24:49 (1251)00:25:20 (1258)00:25:03 (1325)00:21:55 (1659)00:10:36 (1535) 01:47:43 (1369) 01:49:19 00:41:47
1371 2516 Shestakov Andrei M30 205 1188 00:25:01 (1333)00:25:35 (1346)00:25:00 (1305)00:21:13 (1387)00:10:54 (1739) 01:47:43 (1370) 01:49:22 00:41:50
1372 3211 Ziemińska Magdalena ETT Elbląg Triathlon Team K40 31 163 00:25:07 (1360)00:25:21 (1267)00:25:27 (1448)00:21:17 (1426)00:10:32 (1485) 01:47:44 (1372) 01:50:40 00:43:08
1373 3731 Ciszewski Adam M40 285 1244 00:26:07 (1763)00:26:09 (1561)00:25:09 (1351)00:20:22 (1068)00:09:58 (1053) 01:47:45 (1373) 01:50:12 00:42:40
1374 2322 Kułak Piotr Biskupiec Biega The Best M45 153 1198 00:24:58 (1311)00:25:05 (1158)00:25:19 (1403)00:21:49 (1632)00:10:35 (1515) 01:47:46 (1374) 01:49:29 00:41:57
1375 2488 Orzeszek Adam M35 267 1199 00:25:21 (1433)00:25:41 (1380)00:25:01 (1311)00:21:11 (1370)00:10:33 (1494) 01:47:47 (1376) 01:49:29 00:41:57
1376 3455 Szafrańska Emilia Crossfit Stocznia K18 14 169 00:25:02 (1334)00:25:05 (1155)00:25:00 (1307)00:21:46 (1612)00:10:54 (1744) 01:47:47 (1375) 01:51:05 00:43:33
1377 3175 Gornowicz Marcin TREC TEAM M35 268 1228 00:26:05 (1753)00:26:42 (1755)00:25:05 (1335)00:20:07 (943)00:09:49 (928) 01:47:48 (1378) 01:49:55 00:42:23
1378 1249 Myzia Sebastian Studio Cicha Wlocławek M25 149 1247 00:25:46 (1618)00:26:00 (1461)00:25:26 (1437)00:20:46 (1237)00:09:50 (946) 01:47:48 (1379) 01:50:18 00:42:46
1379 2425 Puchalski Tomasz GIWK Biega M40 286 1255 00:25:37 (1532)00:25:45 (1393)00:25:19 (1405)00:21:10 (1367)00:09:57 (1036) 01:47:48 (1377) 01:50:26 00:42:54
1380 1216 Sielicki Kamil M30 206 1202 00:25:01 (1332)00:25:14 (1221)00:24:56 (1288)00:21:23 (1460)00:11:14 (1966) 01:47:48 (1380) 01:49:33 00:42:01
1381 3150 Krasowski Konrad M30 207 1240 00:25:45 (1603)00:26:02 (1483)00:25:31 (1463)00:20:42 (1210)00:09:49 (922) 01:47:49 (1381) 01:50:08 00:42:36
1382 3905 Szramowski Paweł Active Life M40 287 1241 00:25:40 (1549)00:26:03 (1494)00:25:04 (1331)00:20:42 (1209)00:10:20 (1327) 01:47:49 (1382) 01:50:09 00:42:37
1383 3352 Jokel Katarzyna K30 28 142 00:25:07 (1361)00:25:56 (1436)00:25:19 (1404)00:21:06 (1333)00:10:22 (1345) 01:47:50 (1383) 01:49:28 00:41:56
1384 3502 Стецурина Татьяна Adidas Runners Kaliningrad K30 29 141 00:26:38 (1932)00:25:20 (1253)00:24:53 (1267)00:21:12 (1384)00:09:47 (887) 01:47:50 (1384) 01:49:25 00:41:53
1385 2607 Baranowska Kornelia Sprtevo K45 10 150 00:25:57 (1699)00:26:07 (1541)00:25:35 (1481)00:20:22 (1065)00:09:50 (943) 01:47:51 (1386) 01:49:57 00:42:25
1386 2286 Marciniuk Michał Kancelaria KFMM M35 269 1265 00:25:37 (1531)00:25:49 (1410)00:25:21 (1414)00:20:55 (1276)00:10:09 (1185) 01:47:51 (1385) 01:50:39 00:43:07
1387 3548 Ostojski Jerzy OSTOJA RUNNING TEAM M55 25 1269 00:25:32 (1489)00:25:51 (1422)00:25:23 (1421)00:20:53 (1270)00:10:12 (1221) 01:47:51 (1387) 01:50:43 00:43:11
1388 429 Bednarek Krzysztof SPORTEVO M50 68 1230 00:25:58 (1706)00:26:06 (1534)00:25:36 (1489)00:20:22 (1063)00:09:50 (938) 01:47:52 (1388) 01:49:57 00:42:25
1389 2596 Wasiak Michał PKP S.A. M30 208 1232 00:26:00 (1722)00:26:42 (1754)00:25:10 (1360)00:20:28 (1110)00:09:33 (719) 01:47:53 (1389) 01:49:59 00:42:27
1390 1242 Kuczmarski Paweł M25 150 1242 00:25:55 (1690)00:25:57 (1448)00:24:45 (1235)00:20:32 (1136)00:10:45 (1653) 01:47:54 (1390) 01:50:09 00:42:37
1391 2881 Herman Krystiana K40 32 145 00:24:55 (1284)00:25:37 (1354)00:25:21 (1412)00:21:27 (1495)00:10:35 (1530) 01:47:55 (1391) 01:49:38 00:42:06
1392 2890 Stankiewicz Krzysztof forBET Runners M35 270 1248 00:26:12 (1796)00:26:22 (1630)00:25:00 (1304)00:20:31 (1134)00:09:50 (941) 01:47:55 (1392) 01:50:19 00:42:47
1393 1226 Radka Michał KLIMOR TEAM KLIMOR TEAM M35 271 1238 00:25:31 (1485)00:25:55 (1435)00:25:36 (1488)00:21:12 (1377)00:09:42 (822) 01:47:56 (1393) 01:50:04 00:42:32
1394 3693 Jan Jarosław Pruszcz Biega M40 288 1253 00:25:24 (1444)00:25:32 (1326)00:25:27 (1445)00:21:21 (1440)00:10:14 (1244) 01:47:58 (1394) 01:50:25 00:42:53
1395 2406 Frąckowiak Tomasz M35 273 1250 00:25:26 (1456)00:25:44 (1386)00:25:11 (1368)00:21:25 (1479)00:10:13 (1227) 01:47:59 (1395) 01:50:22 00:42:50
1396 4098 Muszyński Tomasz M35 272 1256 00:25:07 (1362)00:25:35 (1340)00:24:49 (1248)00:21:32 (1522)00:10:56 (1762) 01:47:59 (1396) 01:50:26 00:42:54
1397 4142 Słomkowski Mateusz M25 151 1312 00:26:46 (1978)00:26:49 (1792)00:25:54 (1624)00:19:38 (774)00:08:53 (327) 01:48:00 (1397) 01:51:24 00:43:52
1398 1074 Lubińska Izabela K40 33 156 00:24:54 (1281)00:25:57 (1449)00:25:20 (1409)00:21:22 (1453)00:10:29 (1449) 01:48:02 (1398) 01:50:19 00:42:47
1399 2795 Gutowski Andrzej M55 27 1155 00:22:18 (514)00:24:02 (830)00:25:20 (1407)00:23:41 (2299)00:12:44 (2716) 01:48:05 (1399) 01:48:39 00:41:07
1400 3093 Nitka Grzegorz Intel Runners M40 289 1210 00:24:45 (1219)00:25:15 (1222)00:25:56 (1630)00:21:48 (1624)00:10:21 (1331) 01:48:05 (1400) 01:49:40 00:42:08
1401 3750 Szemberski Szymon Weterani RP M35 274 1307 00:25:50 (1656)00:25:59 (1459)00:25:15 (1381)00:21:02 (1317)00:09:59 (1056) 01:48:05 (1401) 01:51:19 00:43:47
1402 2910 Tołkacz Wojciech -Malbork- M55 26 1209 00:25:09 (1374)00:25:37 (1356)00:24:39 (1202)00:21:17 (1422)00:11:23 (2064) 01:48:05 (1402) 01:49:39 00:42:07
1403 1636 Wodecka Joanna K30 30 159 00:25:43 (1576)00:25:57 (1444)00:25:39 (1509)00:20:31 (1131)00:10:15 (1263) 01:48:05 (1403) 01:50:31 00:42:59
1404 1890 Pokora Piotr GTS Eqipe M30 209 1263 00:25:35 (1515)00:26:01 (1478)00:25:11 (1363)00:20:53 (1269)00:10:26 (1409) 01:48:06 (1404) 01:50:37 00:43:05
1405 2373 Gąsior Rafał Rozbiegany Susz M35 275 1341 00:24:59 (1317)00:25:09 (1197)00:25:09 (1355)00:21:39 (1558)00:11:11 (1932) 01:48:07 (1405) 01:51:46 00:44:14
1406 1353 Białek Piotr ZABIEGANI OLSZTYN M40 290 1236 00:24:39 (1175)00:25:08 (1186)00:25:23 (1422)00:21:59 (1679)00:10:59 (1790) 01:48:08 (1406) 01:50:01 00:42:29
1407 3151 Bulczak Karol M40 291 1220 00:25:23 (1443)00:26:23 (1633)00:24:57 (1294)00:21:08 (1353)00:10:17 (1290) 01:48:08 (1407) 01:49:51 00:42:19
1408 2072 Tomiczek Miroslav M35 276 1293 00:26:09 (1776)00:27:08 (1869)00:25:32 (1467)00:19:55 (875)00:09:25 (621) 01:48:09 (1409) 01:51:09 00:43:37
1409 1701 Zaczkowski Bartłomiej M30 210 1226 00:26:11 (1792)00:26:10 (1567)00:25:24 (1425)00:20:53 (1272)00:09:31 (705) 01:48:09 (1408) 01:49:55 00:42:23
1410 2640 Klach Andrzej Mont Blanc Team M40 292 1271 00:25:15 (1403)00:26:23 (1634)00:25:08 (1350)00:21:02 (1321)00:10:22 (1355) 01:48:10 (1410) 01:50:45 00:43:13
1411 67 Kmieć Jacek GRUPA MALBORK M40 293 1272 00:25:15 (1404)00:25:47 (1401)00:25:44 (1545)00:21:02 (1315)00:10:22 (1349) 01:48:10 (1411) 01:50:45 00:43:13
1412 4025 Szczygieł Marcin M40 295 1258 00:25:46 (1617)00:25:52 (1424)00:25:17 (1394)00:21:00 (1310)00:10:16 (1269) 01:48:11 (1414) 01:50:28 00:42:56
1413 510 Trzebiatowska Aldona K40 34 181 00:26:21 (1841)00:26:12 (1575)00:25:06 (1339)00:20:34 (1153)00:09:58 (1047) 01:48:11 (1412) 01:51:33 00:44:01
1414 3276 Wozbanowicz Jacek Straszyn Biega M40 294 1227 00:24:06 (957)00:25:05 (1153)00:25:08 (1349)00:22:23 (1836)00:11:29 (2133) 01:48:11 (1413) 01:49:55 00:42:23
1415 356 Pastwa Filip LUX-HAUS LUX-HAUS M35 277 1268 00:25:39 (1547)00:26:02 (1481)00:25:25 (1435)00:20:50 (1258)00:10:16 (1272) 01:48:12 (1415) 01:50:42 00:43:10
1416 1293 Ruszczak Michał M35 278 1234 00:24:40 (1188)00:25:35 (1344)00:25:39 (1508)00:21:35 (1540)00:10:44 (1635) 01:48:13 (1416) 01:50:00 00:42:28
1417 1343 Ligman Wacław AZS UG Gdańsk M40 296 1203 00:23:41 (865)00:25:33 (1332)00:25:52 (1613)00:22:22 (1830)00:10:47 (1665) 01:48:15 (1417) 01:49:34 00:42:02
1418 868 Michałowski Jacek GTEAM M40 297 1192 00:24:18 (1012)00:25:04 (1144)00:24:42 (1220)00:21:55 (1658)00:12:17 (2535) 01:48:16 (1418) 01:49:26 00:41:54
1419 2957 Parchomiuk Andrzej M55 28 1180 00:25:17 (1414)00:25:38 (1360)00:25:31 (1462)00:21:13 (1393)00:10:38 (1551) 01:48:17 (1419) 01:49:12 00:41:40
1420 3294 Radtke Grzegorz M35 279 1335 00:24:41 (1197)00:26:10 (1565)00:25:52 (1611)00:21:19 (1435)00:10:15 (1262) 01:48:17 (1420) 01:51:43 00:44:11
1421 379 Grzankowski Darek 33 dr OP M40 298 1218 00:25:12 (1391)00:26:02 (1484)00:25:34 (1478)00:21:28 (1498)00:10:02 (1089) 01:48:18 (1421) 01:49:51 00:42:19
1422 1695 Janicki Wojciech MTS Kwidzyn M18 63 1252 00:25:42 (1567)00:26:06 (1532)00:24:27 (1130)00:21:19 (1434)00:10:45 (1643) 01:48:19 (1423) 01:50:24 00:42:52
1423 406 Łopaciński Tomasz SPORTEVO M40 299 1222 00:24:38 (1162)00:25:29 (1314)00:25:13 (1373)00:22:19 (1808)00:10:40 (1592) 01:48:19 (1422) 01:49:52 00:42:20
1424 2008 Tchorzewski Łukasz M35 280 1266 00:25:05 (1352)00:25:53 (1426)00:25:37 (1493)00:21:32 (1517)00:10:14 (1240) 01:48:21 (1424) 01:50:40 00:43:08
1425 3796 Orzeł Dariusz M45 154 1348 00:26:39 (1937)00:26:18 (1604)00:25:10 (1357)00:20:14 (1014)00:10:03 (1111) 01:48:24 (1425) 01:51:50 00:44:18
1426 3114 Hirsch Piotr M35 281 1319 00:26:31 (1899)00:26:08 (1558)00:24:41 (1215)00:20:36 (1172)00:10:29 (1441) 01:48:25 (1426) 01:51:30 00:43:58
1427 1337 Kaźmierczak Mikołaj 1995 1995 M18 64 1305 00:25:28 (1462)00:26:01 (1470)00:25:29 (1457)00:20:45 (1225)00:10:42 (1619) 01:48:25 (1428) 01:51:19 00:43:47
1428 1127 Las Hanna K25 34 148 00:25:22 (1436)00:25:47 (1398)00:25:32 (1468)00:21:13 (1385)00:10:31 (1470) 01:48:25 (1427) 01:49:55 00:42:23
1429 2793 Chrobak Jakub M25 152 1280 00:25:41 (1556)00:26:36 (1725)00:25:15 (1383)00:20:45 (1228)00:10:09 (1183) 01:48:26 (1431) 01:51:02 00:43:30
1430 751 Kruba-Wróblewska Beata Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" K40 35 157 00:25:34 (1504)00:25:57 (1446)00:25:24 (1429)00:21:24 (1472)00:10:07 (1155) 01:48:26 (1432) 01:50:24 00:42:52
1431 2451 Lewańczyk Małgorzata K35 32 161 00:26:00 (1723)00:25:54 (1428)00:24:55 (1277)00:21:05 (1329)00:10:32 (1484) 01:48:26 (1429) 01:50:35 00:43:03
1432 3726 Machon Krzysztof Eurocash M30 211 1260 00:25:21 (1431)00:25:30 (1319)00:25:36 (1491)00:21:18 (1430)00:10:41 (1608) 01:48:26 (1430) 01:50:34 00:43:02
1433 1519 Borowik Bożena Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" K50 4 158 00:25:34 (1500)00:25:58 (1455)00:25:23 (1424)00:21:25 (1475)00:10:07 (1151) 01:48:27 (1433) 01:50:25 00:42:53
1434 3419 Inglot Michal Thomson Reuters TRI M40 300 1289 00:25:30 (1480)00:26:06 (1522)00:25:43 (1532)00:21:15 (1407)00:09:55 (1015) 01:48:29 (1434) 01:51:07 00:43:35
1435 1474 Kujałowicz Michał M35 282 1288 00:25:30 (1473)00:26:05 (1513)00:25:43 (1535)00:21:15 (1406)00:09:56 (1029) 01:48:29 (1436) 01:51:07 00:43:35
1436 3456 Marciniak Mateusz Rezerwowe Psy 1985 M30 212 1304 00:25:56 (1697)00:26:22 (1631)00:25:39 (1506)00:20:37 (1180)00:09:55 (1013) 01:48:29 (1435) 01:51:19 00:43:47
1437 1735 Kowalski Kamil M18 65 1291 00:25:27 (1460)00:26:08 (1556)00:25:26 (1439)00:20:57 (1287)00:10:33 (1499) 01:48:31 (1439) 01:51:09 00:43:37
1438 2024 Rybiński Krzysztof M30 213 1284 00:25:46 (1615)00:26:24 (1642)00:25:25 (1436)00:20:09 (962)00:10:47 (1672) 01:48:31 (1437) 01:51:03 00:43:31
1439 3200 Zielińska Danuta K35 33 147 00:25:12 (1392)00:25:54 (1429)00:25:21 (1417)00:21:26 (1482)00:10:38 (1556) 01:48:31 (1438) 01:49:47 00:42:15
1440 2643 Uleński Mariusz M35 283 1251 00:25:38 (1536)00:26:03 (1492)00:25:23 (1419)00:21:09 (1361)00:10:20 (1318) 01:48:33 (1440) 01:50:23 00:42:51
1441 1475 Konieczny Dominik Himilzbach M35 284 1281 00:25:39 (1544)00:26:06 (1525)00:25:46 (1565)00:21:07 (1348)00:09:57 (1032) 01:48:35 (1441) 01:51:02 00:43:30
1442 2826 Studzinski Darek GALWANIZERNIA RADMOR M40 301 1193 00:24:48 (1241)00:25:56 (1443)00:25:59 (1653)00:21:45 (1600)00:10:07 (1154) 01:48:35 (1442) 01:49:26 00:41:54
1443 839 Woźniak Monika K35 34 151 00:24:47 (1239)00:26:03 (1497)00:25:58 (1651)00:21:37 (1552)00:10:10 (1193) 01:48:35 (1443) 01:50:00 00:42:28
1444 1416 Dunajski Piotr M40 302 1262 00:25:55 (1688)00:26:43 (1762)00:24:57 (1292)00:20:36 (1174)00:10:25 (1395) 01:48:36 (1444) 01:50:37 00:43:05
1445 3530 Brzeski Michał Pasieka Kaszuby M35 285 1310 00:25:17 (1413)00:25:43 (1385)00:25:32 (1466)00:21:26 (1485)00:10:39 (1572) 01:48:37 (1445) 01:51:23 00:43:51
1446 1128 Ciekliński Kacper M18 66 1327 00:26:55 (2038)00:26:30 (1692)00:24:18 (1075)00:20:41 (1202)00:10:15 (1264) 01:48:39 (1446) 01:51:39 00:44:07
1447 1658 Kapinos Angelika K18 15 170 00:25:25 (1446)00:26:05 (1510)00:25:24 (1430)00:21:21 (1443)00:10:27 (1425) 01:48:42 (1447) 01:51:07 00:43:35
1448 318 Przykłota Ewa Grupa Biegowa 65 K40 36 168 00:25:34 (1502)00:25:56 (1440)00:25:39 (1511)00:21:12 (1382)00:10:23 (1359) 01:48:44 (1449) 01:50:50 00:43:18
1449 984 Przykłota Paulina Grupa Biegowa 65 K18 16 167 00:25:34 (1509)00:25:56 (1439)00:25:39 (1505)00:21:12 (1381)00:10:23 (1367) 01:48:44 (1448) 01:50:50 00:43:18
1450 3675 Formela Sebastian M40 303 1320 00:25:26 (1451)00:25:34 (1337)00:25:33 (1471)00:21:25 (1478)00:10:47 (1668) 01:48:45 (1450) 01:51:30 00:43:58
1451 3621 Perski Marcin M40 304 1350 00:26:48 (1988)00:26:44 (1767)00:25:18 (1396)00:20:12 (987)00:09:43 (844) 01:48:45 (1451) 01:51:52 00:44:20
1452 3697 Sobków Adam BHMW_Gdynia M50 69 1292 00:25:08 (1363)00:25:50 (1417)00:25:03 (1327) 01:48:45 (1452) 01:51:09 00:43:37
1453 2211 Jabłońska-Kierszk Beata Tripaka Przechlewo K40 37 162 00:25:55 (1691)00:26:17 (1594)00:25:42 (1524)00:20:56 (1281)00:09:56 (1022) 01:48:46 (1453) 01:50:38 00:43:06
1454 2157 Jakubowska Dominika K18 17 172 00:25:37 (1529)00:25:57 (1451)00:25:40 (1514)00:20:50 (1256)00:10:42 (1613) 01:48:46 (1454) 01:51:19 00:43:47
1455 3914 Love Adrian M30 214 1361 00:25:01 (1330)00:25:22 (1270)00:25:15 (1382)00:21:54 (1651)00:11:15 (1971) 01:48:47 (1455) 01:52:00 00:44:28
1456 897 Nielek-Zawadzka Kamilla K45 11 185 00:24:16 (997)00:25:19 (1246)00:25:12 (1370)00:22:20 (1811)00:11:42 (2258) 01:48:49 (1458) 01:51:37 00:44:05
1457 3744 Wilczek Marcin M35 286 1294 00:25:41 (1558)00:26:05 (1519)00:25:46 (1563)00:21:10 (1366)00:10:07 (1150) 01:48:49 (1457) 01:51:12 00:43:40
1458 1314 Ziegert Andrzej M35 287 1249 00:24:55 (1289)00:25:50 (1416)00:25:56 (1634)00:21:37 (1549)00:10:31 (1467) 01:48:49 (1456) 01:50:21 00:42:49
1459 3521 Herold Maciej M40 306 1308 00:25:59 (1716)00:25:41 (1374)00:25:46 (1573)00:21:06 (1335)00:10:18 (1298) 01:48:50 (1461) 01:51:22 00:43:50
1460 147 Molasy Dorota Aktywnie z Molkami K30 31 180 00:25:42 (1572)00:26:27 (1663)00:25:54 (1623)00:20:47 (1242)00:10:00 (1068) 01:48:50 (1460) 01:51:33 00:44:01
1461 2909 Pochyła Krzysztof M50 70 1273 00:24:58 (1306)00:25:31 (1325)00:25:29 (1456)00:21:46 (1608)00:11:06 (1860) 01:48:50 (1462) 01:50:46 00:43:14
1462 2991 Zagraba Grzegorz Allianz Running Team Graba M40 305 1309 00:25:59 (1717)00:25:42 (1382)00:25:45 (1555)00:21:05 (1326)00:10:19 (1305) 01:48:50 (1459) 01:51:22 00:43:50
1463 351 Połom Maciej M45 155 1277 00:26:50 (2004)00:25:39 (1364)00:24:51 (1259)00:20:52 (1268)00:10:39 (1563) 01:48:51 (1464) 01:50:58 00:43:26
1464 231 Sosnowski Adam forBET Runners M30 215 1299 00:26:12 (1798)00:26:21 (1625)00:25:00 (1306)00:20:51 (1263)00:10:27 (1420) 01:48:51 (1463) 01:51:15 00:43:43
1465 3482 Grot - Szybowska Paulina AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K25 35 171 00:25:44 (1594)00:26:10 (1571)00:25:38 (1502)00:20:48 (1246)00:10:32 (1491) 01:48:52 (1465) 01:51:10 00:43:38
1466 682 Wądołowski Rafał SGS POLAND TEAM M30 216 1283 00:25:37 (1523)00:26:12 (1576)00:25:38 (1503)00:21:14 (1398)00:10:11 (1201) 01:48:52 (1467) 01:51:03 00:43:31
1467 4106 Więckiewicz Patryk M30 217 1316 00:25:16 (1408)00:26:10 (1564)00:25:40 (1518)00:21:22 (1447)00:10:24 (1375) 01:48:52 (1466) 01:51:28 00:43:56
1468 121 Duljas Kamil Najmniejsza Państwo Świata M25 153 1276 00:24:24 (1041)00:26:25 (1653)00:25:41 (1522)00:21:34 (1527)00:10:49 (1680) 01:48:53 (1469) 01:50:56 00:43:24
1469 1368 Maliszewski Krzysztof M45 156 1243 00:24:25 (1045)00:25:40 (1372)00:26:22 (1752)00:21:33 (1525)00:10:53 (1727) 01:48:53 (1468) 01:50:11 00:42:39
1470 2380 Szałko Bogusław Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobromiejski Klub Biegacza "ODCISK" M55 29 1246 00:25:19 (1426)00:26:17 (1598)00:25:56 (1633)00:21:24 (1469)00:09:58 (1051) 01:48:54 (1470) 01:50:18 00:42:46
1471 4055 Tołwińska Agnieszka brak brak K45 12 173 00:24:39 (1176)00:25:34 (1338)00:25:41 (1521)00:21:55 (1657)00:11:05 (1853) 01:48:54 (1471) 01:51:20 00:43:48
1472 1842 Skowrońska Monika K18 18 177 00:25:39 (1543)00:26:07 (1547)00:25:37 (1492)00:21:12 (1378)00:10:20 (1322) 01:48:55 (1472) 01:51:22 00:43:50
1473 2529 Wągiel Andrzej M35 288 1287 00:25:52 (1672)00:26:05 (1517)00:25:41 (1523)00:21:07 (1338)00:10:10 (1197) 01:48:55 (1473) 01:51:06 00:43:34
1474 3400 Malinowski Norbert M30 218 1351 00:25:51 (1667)00:25:54 (1431)00:25:11 (1365)00:21:13 (1386)00:10:47 (1673) 01:48:56 (1474) 01:51:52 00:44:20
1475 1168 Bluma Tomasz M25 154 1332 00:25:14 (1400)00:25:22 (1275)00:25:27 (1444)00:21:50 (1637)00:11:06 (1861) 01:48:59 (1476) 01:51:42 00:44:10
1476 4014 Sujka Wojciech #BBKTS M35 289 1313 00:25:36 (1519)00:26:06 (1527)00:25:19 (1402)00:21:13 (1388)00:10:45 (1641) 01:48:59 (1475) 01:51:24 00:43:52
1477 3083 Rosinski Marek M35 290 1278 00:24:18 (1007)00:24:53 (1036)00:25:28 (1452)00:23:09 (2136)00:11:12 (1938) 01:49:00 (1477) 01:50:59 00:43:27
1478 1981 Janicki Sebastian M40 307 1318 00:25:37 (1527)00:26:05 (1516)00:25:44 (1551)00:21:05 (1327)00:10:30 (1457) 01:49:01 (1478) 01:51:29 00:43:57
1479 2552 Lautenbach Piotr M18 67 1275 00:25:06 (1355)00:25:47 (1396)00:25:48 (1586)00:21:27 (1494)00:10:54 (1743) 01:49:02 (1479) 01:50:52 00:43:20
1480 2038 Ochnik Witold M50 71 1357 00:25:14 (1399)00:26:05 (1509)00:25:45 (1556)00:21:27 (1493)00:10:31 (1472) 01:49:02 (1480) 01:51:57 00:44:25
1481 2250 Kankowski Paweł M18 68 1225 00:23:29 (798)00:25:28 (1310)00:25:02 (1322)00:22:36 (1913)00:12:28 (2622) 01:49:03 (1481) 01:49:55 00:42:23
1482 212 Wojtacki Sławomir M45 157 1300 00:25:33 (1497)00:26:09 (1562)00:25:27 (1447)00:21:16 (1412)00:10:38 (1554) 01:49:03 (1482) 01:51:16 00:43:44
1483 1342 Michalak Karolina K18 19 155 00:24:49 (1253)00:25:56 (1441)00:25:40 (1516)00:21:50 (1640)00:10:50 (1690) 01:49:05 (1483) 01:50:16 00:42:44
1484 1899 Meler Ula Pruszcz Biega K35 35 220 00:25:35 (1514)00:26:25 (1652)00:25:29 (1454)00:21:15 (1404)00:10:22 (1351) 01:49:06 (1486) 01:53:13 00:45:41 2 (2 / 2)
1485 2658 Smoderek Jarosław M30 219 1317 00:25:00 (1319)00:21:41 (1568)00:10:47 (1670) 01:49:06 (1485) 01:51:28 00:43:56
1486 506 Szwed Paweł Biegowy Świat M45 158 1497 00:26:14 (1810)00:26:25 (1655)00:25:21 (1415)00:20:50 (1255)00:10:16 (1271) 01:49:06 (1484) 01:54:50 00:47:18
1487 3039 Korduła Zbigniew M35 291 1498 00:26:15 (1816)00:26:26 (1657)00:25:20 (1411)00:20:51 (1261)00:10:15 (1251) 01:49:07 (1487) 01:54:50 00:47:18
1488 720 Lenczowski Piotr 13 Dywizjon Trałowców M35 292 1290 00:24:52 (1266)00:25:09 (1194)00:25:22 (1418)00:22:33 (1892)00:11:12 (1944) 01:49:08 (1488) 01:51:09 00:43:37
1489 3814 Szczęsny Radosław Atos Bydgoszcz M30 220 1333 00:24:49 (1254)00:24:46 (1003)00:24:35 (1178)00:22:31 (1881)00:12:27 (2616) 01:49:08 (1490) 01:51:43 00:44:11
1490 4156 Wierzbicki Marek Jasne Pelne M40 308 1282 00:24:40 (1182)00:25:36 (1348)00:25:26 (1441)00:22:00 (1689)00:11:26 (2100) 01:49:08 (1489) 01:51:03 00:43:31
1491 2194 Grott Tomasz Ex Siedlce Gdańsk M40 309 1274 00:25:43 (1581)00:26:19 (1613)00:25:52 (1606)00:21:02 (1320)00:10:14 (1238) 01:49:10 (1491) 01:50:51 00:43:19
1492 1146 Klawikowska Paulina Akademia Biegowa Kiełpino K30 32 188 00:25:32 (1488)00:26:02 (1480)00:25:43 (1531)00:21:19 (1432)00:10:36 (1532) 01:49:12 (1492) 01:51:45 00:44:13
1493 2213 Szutowicz Krzysztof M35 293 1286 00:25:17 (1412)00:26:00 (1462)00:25:47 (1578)00:21:36 (1547)00:10:33 (1498) 01:49:13 (1493) 01:51:05 00:43:33
1494 534 Błaszczyk-Parka Anna K25 36 166 00:26:19 (1831)00:26:14 (1583)00:25:05 (1336)00:20:56 (1283)00:10:40 (1584) 01:49:14 (1496) 01:50:47 00:43:15
1495 1571 Karczewski Cyryl Team Zamperini 1982 M30 221 1295 00:26:09 (1781)00:26:07 (1539)00:25:44 (1550)00:21:08 (1356)00:10:06 (1145) 01:49:14 (1495) 01:51:12 00:43:40
1496 3895 Popiołek Magdalena K30 33 160 00:25:52 (1676)00:26:01 (1472)00:25:37 (1496)00:21:23 (1457)00:10:21 (1339) 01:49:14 (1494) 01:50:32 00:43:00
1497 617 Prabucki Piotr Filippides, BBL Starogard M40 310 1261 00:24:20 (1021)00:25:24 (1290)00:25:37 (1498)00:23:02 (2087)00:10:51 (1705) 01:49:14 (1497) 01:50:35 00:43:03
1498 3981 Jarmołowicz Małgorzata K45 13 207 00:26:32 (1903)00:26:35 (1723)00:25:18 (1398)00:20:46 (1231)00:10:04 (1112) 01:49:15 (1498) 01:52:20 00:44:48
1499 167 Kmieć Adam M35 294 1381 00:26:05 (1759)00:26:05 (1512)00:25:25 (1434)00:20:55 (1279)00:10:46 (1656) 01:49:16 (1499) 01:52:15 00:44:43
1500 357 Smarzek Tomasz mBank M35 295 1387 00:25:36 (1518)00:26:15 (1586)00:25:48 (1583)00:21:14 (1397)00:10:24 (1373) 01:49:17 (1501) 01:52:32 00:45:00
1501 1820 Ulewicz Adam M18 69 1323 00:25:45 (1607)00:26:07 (1544)00:25:46 (1571)00:21:22 (1452)00:10:17 (1289) 01:49:17 (1500) 01:51:35 00:44:03
1502 2442 Książek Adam M45 159 1334 00:25:45 (1606)00:26:05 (1520)00:25:37 (1494)00:21:11 (1369)00:10:41 (1602) 01:49:19 (1502) 01:51:43 00:44:11
1503 3089 Dołasiński Adam Intel Runners M35 296 1264 00:24:32 (1090)00:25:45 (1394)00:26:28 (1788)00:22:07 (1730)00:10:28 (1437) 01:49:20 (1503) 01:50:38 00:43:06
1504 1955 Kowalski Artur M25 155 1393 00:26:23 (1856)00:27:28 (2013)00:25:49 (1587)00:20:07 (949)00:09:33 (722) 01:49:20 (1504) 01:52:38 00:45:06
1505 1051 Orłowski Karol REDUTA BISZTYNEK M25 156 1383 00:26:13 (1804)00:26:10 (1566)00:25:26 (1442)00:21:17 (1419)00:10:15 (1253) 01:49:21 (1505) 01:52:19 00:44:47
1506 1739 Szurek Michał M35 297 1315 00:25:44 (1595)00:26:15 (1584)00:25:35 (1482)00:21:25 (1480)00:10:22 (1350) 01:49:21 (1506) 01:51:28 00:43:56
1507 159 Buczak-Kłosowska Karolina Biegacze Północy K30 34 186 00:25:48 (1634)00:26:02 (1485)00:25:44 (1543)00:21:17 (1421)00:10:32 (1477) 01:49:23 (1508) 01:51:38 00:44:06
1508 1308 Czyż Piotr DRUŻYNA DUŻEJ WAGI M50 73 1477 00:26:03 (1736)00:26:23 (1636)00:25:35 (1485)00:20:58 (1292)00:10:24 (1381) 01:49:23 (1507) 01:54:34 00:47:02
1509 364 Koźma Andrzej M50 72 1359 00:25:08 (1365)00:25:20 (1255)00:25:34 (1477)00:22:14 (1772)00:11:07 (1880) 01:49:23 (1509) 01:51:59 00:44:27
1510 109 Baranowski Marek Centrum Operacji Morskich - Dowództwo Komponentu Morskiego M45 160 1409 00:26:52 (2012)00:26:45 (1769)00:24:49 (1247)00:21:09 (1360)00:09:49 (933) 01:49:24 (1511) 01:53:05 00:45:33
1511 60 Juszko Artur M40 311 1330 00:25:44 (1598)00:26:10 (1569)00:25:44 (1553)00:21:20 (1439)00:10:26 (1402) 01:49:24 (1510) 01:51:41 00:44:09
1512 3447 Mach Dawid M35 298 1354 00:25:42 (1573)00:26:04 (1505)00:25:50 (1597)00:21:24 (1471)00:10:25 (1398) 01:49:25 (1513) 01:51:54 00:44:22
1513 3396 Repczyński Tomek M25 157 1328 00:25:34 (1507)00:25:56 (1438)00:25:33 (1473)00:21:47 (1618)00:10:35 (1514) 01:49:25 (1512) 01:51:39 00:44:07
1514 218 Konarzewski Jacek Rumia Biega JK KOMPUTER Jacek Konarzewski M45 161 1267 00:24:41 (1193)00:26:48 (1784)00:25:43 (1534)00:21:35 (1542)00:10:39 (1565) 01:49:26 (1514) 01:50:41 00:43:09
1515 2801 Maltcev Sergei ETT Elbląg Triathlon Team UNICUP M45 162 1379 00:25:18 (1419)00:25:49 (1413)00:25:42 (1528)00:21:55 (1663)00:10:42 (1611) 01:49:26 (1515) 01:52:11 00:44:39
1516 2032 Wysocki Dariusz Filippides92 M50 74 1405 00:26:39 (1938)00:27:03 (1836)00:25:20 (1408)00:20:27 (1105)00:09:57 (1041) 01:49:26 (1516) 01:53:01 00:45:29
1517 276 Jabłoński Ariel Bez Formy Team M25 158 1352 00:25:40 (1548)00:26:06 (1533)00:25:45 (1557)00:21:23 (1459)00:10:33 (1497) 01:49:27 (1518) 01:51:52 00:44:20
1518 1363 Licznerski Artur M35 299 1303 00:25:06 (1353)00:25:35 (1339)00:25:34 (1479)00:22:33 (1890)00:10:39 (1569) 01:49:27 (1517) 01:51:18 00:43:46
1519 2560 Kokowska Anna K30 35 189 00:25:46 (1619)00:26:01 (1473)00:25:44 (1541)00:21:17 (1425)00:10:40 (1591) 01:49:28 (1523) 01:51:46 00:44:14
1520 2198 Kowalska Alina K45 14 184 00:26:08 (1770)00:26:14 (1580)00:25:36 (1487)00:20:58 (1293)00:10:32 (1490) 01:49:28 (1522) 01:51:37 00:44:05
1521 2283 Markowski Kamil LKS Zantyr Sztum M30 223 1385 00:26:44 (1963)00:26:47 (1783)00:25:33 (1474)00:20:35 (1166)00:09:49 (920) 01:49:28 (1521) 01:52:24 00:44:52
1522 3926 Yakimchanka Anatoli M50 75 1279 00:24:35 (1127)00:24:57 (1060)00:25:17 (1390)00:23:05 (2110)00:11:34 (2185) 01:49:28 (1520) 01:51:01 00:43:29
1523 3291 Żarczyński Błażej Biegam U KOLESI M30 222 1367 00:25:36 (1520)00:25:50 (1415)00:25:40 (1517)00:21:22 (1448)00:11:00 (1802) 01:49:28 (1519) 01:52:04 00:44:32
1524 3105 Kucki Kamil #BBKTS M30 224 1337 00:25:08 (1370)00:25:35 (1342)00:25:52 (1614)00:22:07 (1733)00:10:47 (1666) 01:49:29 (1525) 01:51:45 00:44:13
1525 3469 Wolszczak Marcin M30 225 1331 00:25:50 (1652)00:26:03 (1495)00:25:44 (1538)00:21:16 (1414)00:10:36 (1539) 01:49:29 (1524) 01:51:42 00:44:10
1526 796 Dobkowski Tomasz Bo Marek Kazał M40 312 1377 00:25:43 (1577)00:26:16 (1589)00:25:24 (1432)00:21:25 (1474)00:10:43 (1631) 01:49:31 (1527) 01:52:10 00:44:38
1527 3199 Pioch Katarzyna K25 37 194 00:25:38 (1535)00:26:01 (1467)00:25:50 (1598)00:21:27 (1491)00:10:35 (1513) 01:49:31 (1526) 01:51:57 00:44:25
1528 1166 Męczyńska Kamila K35 36 176 00:24:56 (1291)00:25:19 (1250)00:25:46 (1574)00:22:23 (1842)00:11:08 (1889) 01:49:32 (1528) 01:51:21 00:43:49
1529 2876 Gesing Paweł Tyszkiewicz Nieruchomości M45 163 1301 00:25:02 (1336)00:24:19 (900)00:24:25 (1114)00:23:31 (2249)00:12:16 (2532) 01:49:33 (1529) 01:51:17 00:43:45
1530 3797 Jastrzębska Lidia K18 20 165 00:24:10 (970)00:25:49 (1412)00:26:11 (1703)00:22:30 (1874)00:10:53 (1733) 01:49:33 (1530) 01:50:46 00:43:14
1531 246 Kubiak Marcin WZMiO COM-DKM M35 300 1311 00:25:03 (1342)00:26:01 (1476)00:25:50 (1596)00:21:40 (1566)00:11:00 (1803) 01:49:34 (1531) 01:51:23 00:43:51
1532 1882 Pilecka Malgorzata RUNEDA K40 38 183 00:26:03 (1737)00:26:02 (1490)00:25:44 (1546)00:21:18 (1429)00:10:27 (1415) 01:49:34 (1532) 01:51:36 00:44:04
1533 2414 Jędrzejewski Piotr Gruby Mandżaro M55 30 1358 00:25:47 (1623)00:26:17 (1599)00:25:35 (1484)00:21:29 (1507)00:10:27 (1421) 01:49:35 (1534) 01:51:57 00:44:25
1534 3243 Kurek Paweł M35 301 1353 00:25:48 (1636)00:26:06 (1531)00:25:46 (1566)00:21:23 (1461)00:10:32 (1474) 01:49:35 (1533) 01:51:52 00:44:20
1535 1670 Skrzelinski Pawel Faurecia Sports Team M35 303 1400 00:26:02 (1731)00:26:22 (1629)00:25:05 (1337)00:21:34 (1529)00:10:32 (1486) 01:49:35 (1535) 01:52:50 00:45:18
1536 2090 Staniszewski Bartosz AMBEREXPO M35 302 1349 00:25:48 (1628)00:26:06 (1537)00:25:47 (1576)00:21:22 (1451)00:10:32 (1483) 01:49:35 (1536) 01:51:51 00:44:19
1537 3739 Błaszkiewicz Daniel M35 304 1297 00:25:10 (1381)00:26:03 (1501)00:25:37 (1495)00:21:50 (1639)00:10:56 (1761) 01:49:36 (1537) 01:51:13 00:43:41
1538 4053 Szram Wojciech M50 76 1285 00:24:47 (1235)00:26:16 (1590)00:26:00 (1658)00:21:48 (1626)00:10:45 (1650) 01:49:36 (1538) 01:51:05 00:43:33
1539 1471 Mogiłka Jacek Oceloty Kruszyn Krajeński M35 305 1415 00:26:30 (1892)00:26:20 (1621)00:25:27 (1450)00:20:57 (1290)00:10:23 (1372) 01:49:37 (1539) 01:53:14 00:45:42 15 (15 / 5)
1540 3832 Krauza-Derkowska Joanna K45 15 193 00:25:45 (1600)00:26:06 (1536)00:25:46 (1567)00:21:34 (1528)00:10:27 (1427) 01:49:38 (1542) 01:51:53 00:44:21
1541 1723 Mirowicz Piotr MirowiczTeam M30 226 1369 00:25:34 (1499)00:26:05 (1508)00:25:40 (1519)00:21:28 (1496)00:10:51 (1712) 01:49:38 (1540) 01:52:06 00:44:34
1542 3824 Wit Jakub M18 70 1340 00:25:57 (1704)00:26:04 (1507)00:25:46 (1569)00:21:22 (1445)00:10:29 (1446) 01:49:38 (1541) 01:51:46 00:44:14
1543 968 Labudda Miroslaw MALE TROJMIASTO BIEGA MTB M55 31 1390 00:25:10 (1382)00:25:51 (1421)00:25:48 (1585)00:21:44 (1593)00:11:08 (1883) 01:49:41 (1543) 01:52:35 00:45:03
1544 2559 Pawlak Dezyderia CTS - CzajaTrainingSystem K35 37 196 00:25:43 (1575)00:26:09 (1563)00:25:45 (1559)00:21:23 (1454)00:10:41 (1598) 01:49:41 (1544) 01:52:02 00:44:30
1545 1422 Bubółka Paweł PGE Obrót S.A. M40 314 1434 00:25:58 (1708)00:26:28 (1680)00:25:16 (1385)00:21:23 (1456)00:10:37 (1546) 01:49:42 (1546) 01:53:41 00:46:09
1546 274 Kaczorowski Grzegorz Dla żony :-) M40 315 1451 00:24:37 (1144)00:25:40 (1367)00:25:44 (1548)00:22:23 (1835)00:11:18 (2000) 01:49:42 (1549) 01:53:57 00:46:25
1547 1232 Karpiński Marek M40 313 1325 00:26:20 (1834)00:26:27 (1664)00:25:23 (1420)00:21:07 (1347)00:10:25 (1390) 01:49:42 (1545) 01:51:36 00:44:04
1548 2434 Kowalczyk Joanna K25 38 182 00:25:46 (1612)00:26:07 (1546)00:25:43 (1536)00:21:36 (1548)00:10:30 (1461) 01:49:42 (1547) 01:51:35 00:44:03
1549 3935 Sprega Aurelia SKL Filippides K40 39 205 00:25:00 (1320)00:25:59 (1456)00:26:01 (1663)00:21:55 (1654)00:10:47 (1671) 01:49:42 (1548) 01:52:13 00:44:41
1550 2882 Maćkiewicz Bartosz M18 71 1345 00:26:18 (1830)00:26:47 (1780)00:25:36 (1490)00:21:14 (1402)00:09:48 (906) 01:49:43 (1550) 01:51:49 00:44:17
1551 2542 Sikorski Wojciech NAVYStm M45 164 1360 00:25:47 (1625)00:26:00 (1463)00:25:14 (1376)00:21:44 (1588)00:10:58 (1787) 01:49:43 (1551) 01:52:00 00:44:28
1552 3743 Aranowska Irena K55 3 195 00:25:49 (1639)00:26:06 (1528)00:25:47 (1579)00:21:24 (1468)00:10:38 (1555) 01:49:44 (1554) 01:52:01 00:44:29
1553 2878 Dezor-Garus Julia K30 36 179 00:25:27 (1457)00:26:04 (1506)00:25:55 (1627)00:21:48 (1623)00:10:30 (1454) 01:49:44 (1552) 01:51:26 00:43:54
1554 2877 Garus Paweł mode:lina architekci sp.j M30 227 1314 00:25:28 (1461)00:26:03 (1496)00:25:55 (1626)00:21:47 (1621)00:10:31 (1465) 01:49:44 (1553) 01:51:26 00:43:54
1555 1552 Andrzejewska Dorota K35 38 175 00:24:12 (984)00:26:08 (1559)00:26:23 (1757)00:21:59 (1681)00:11:03 (1829) 01:49:45 (1556) 01:51:21 00:43:49
1556 2023 Fogt-Klockowska Monika K40 40 187 00:26:16 (1821)00:25:38 (1359)00:24:48 (1244)00:21:24 (1466)00:11:39 (2223) 01:49:45 (1557) 01:51:41 00:44:09
1557 2868 Kowalczyk Jurek M50 77 1364 00:25:48 (1633)00:26:00 (1464)00:25:44 (1544)00:21:31 (1515)00:10:42 (1610) 01:49:45 (1558) 01:52:03 00:44:31
1558 3787 Kowalski Marcin Bayer Life Team M35 306 1412 00:26:38 (1934)00:26:42 (1757)00:26:10 (1697)00:20:47 (1245)00:09:28 (658) 01:49:45 (1559) 01:53:11 00:45:39
1559 2702 Siekanowicz Paweł M45 165 1386 00:25:34 (1501)00:26:11 (1572)00:25:33 (1469)00:22:00 (1688)00:10:27 (1426) 01:49:45 (1555) 01:52:30 00:44:58
1560 559 Markowska Aleksandra K35 39 212 00:27:04 (2100)00:26:21 (1626)00:25:26 (1438)00:20:34 (1156)00:10:21 (1337) 01:49:46 (1560) 01:52:44 00:45:12
1561 1149 Siudymak Adam Krwawe Suty Run&Bike M35 307 1397 00:26:50 (2005)00:25:57 (1445)00:25:27 (1449)00:21:12 (1374)00:10:21 (1338) 01:49:47 (1561) 01:52:44 00:45:12
1562 519 Skwiot Stanisław TUMBOteam, Taka RYBA GPnS M45 166 1306 00:24:56 (1294)00:26:13 (1579)00:25:49 (1594)00:22:13 (1761)00:10:36 (1540) 01:49:47 (1562) 01:51:19 00:43:47
1563 702 Gulcz Katarzyna Runnersi S7 Banino K40 41 200 00:25:54 (1686)00:26:03 (1491)00:25:02 (1318)00:21:40 (1565)00:11:09 (1902) 01:49:48 (1563) 01:52:05 00:44:33
1564 2637 Falkowski Marek M18 73 1436 00:27:48 (2364)00:26:26 (1659)00:25:11 (1366)00:20:28 (1111)00:09:56 (1019) 01:49:49 (1564) 01:53:44 00:46:12
1565 1235 Francis Aaron M18 72 1347 00:26:05 (1754)00:26:03 (1493)00:25:48 (1582)00:21:23 (1463)00:10:30 (1453) 01:49:49 (1566) 01:51:50 00:44:18
1566 2436 Szulc Grzegorz Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M55 32 1296 00:25:19 (1423)00:26:17 (1595)00:25:56 (1632)00:21:26 (1488)00:10:51 (1714) 01:49:49 (1565) 01:51:13 00:43:41
1567 1642 Bieliński Tomasz Sanbao M30 228 1342 00:26:00 (1726)00:25:57 (1447)00:25:38 (1500)00:21:20 (1437)00:10:55 (1755) 01:49:50 (1568) 01:51:47 00:44:15
1568 899 Gadamska-Kabata Paulina K35 40 178 00:24:46 (1230)00:25:47 (1397)00:26:04 (1669)00:22:23 (1834)00:10:50 (1702) 01:49:50 (1567) 01:51:25 00:43:53
1569 2568 Mejer Patrycja Buba K25 39 191 00:24:33 (1097)00:26:08 (1555)00:26:44 (1860)00:21:57 (1666)00:10:29 (1447) 01:49:51 (1569) 01:51:48 00:44:16
1570 2642 Brodziak Grzegorz Tripaka Przechlewo M50 79 1339 00:25:40 (1553)00:26:08 (1551)00:25:48 (1584)00:21:26 (1486)00:10:50 (1694) 01:49:52 (1570) 01:51:46 00:44:14
1571 2014 Jarosz Jakub TKKF Koszalin M18 74 1372 00:25:37 (1530)00:26:12 (1574)00:25:44 (1540)00:21:29 (1506)00:10:50 (1697) 01:49:52 (1572) 01:52:08 00:44:36
1572 556 Kłos Sławomir M50 78 1430 00:26:10 (1790)00:26:00 (1466)00:25:18 (1400)00:21:26 (1483)00:10:58 (1785) 01:49:52 (1571) 01:53:34 00:46:02
1573 758 Górski Marcin LOTOS Running Team M35 308 1363 00:25:30 (1478)00:26:09 (1560)00:25:44 (1552)00:21:58 (1672)00:10:32 (1478) 01:49:53 (1576) 01:52:02 00:44:30
1574 3364 Januszczyk Jacek TUMBOteam M35 309 1356 00:25:58 (1709)00:26:07 (1543)00:25:43 (1533)00:21:18 (1431)00:10:47 (1675) 01:49:53 (1575) 01:51:56 00:44:24
1575 10019 Kapteina Robert PACEMAKER M45 167 1373 00:25:49 (1641)00:26:05 (1518)00:25:46 (1562)00:21:23 (1464)00:10:50 (1691) 01:49:53 (1574) 01:52:08 00:44:36
1576 317 Lis Sławomir M55 33 1326 00:25:35 (1513)00:25:58 (1453)00:25:49 (1593)00:21:53 (1648)00:10:38 (1559) 01:49:53 (1573) 01:51:38 00:44:06
1577 1977 Gierasik Dariusz M40 316 1378 00:25:49 (1642)00:26:04 (1502)00:25:46 (1561)00:21:26 (1481)00:10:49 (1685) 01:49:54 (1577) 01:52:11 00:44:39
1578 10018 Kłudziak Andrzej PACEMAKER M35 310 1375 00:25:48 (1631)00:26:02 (1486)00:25:44 (1539)00:21:17 (1423)00:11:03 (1827) 01:49:54 (1578) 01:52:09 00:44:37
1579 1946 Lademan-Węsierska Sylwia Marcin Sobczak 3Athlete Team K30 37 197 00:25:44 (1597)00:26:01 (1477)00:25:38 (1501)00:21:58 (1670)00:10:33 (1495) 01:49:54 (1579) 01:52:03 00:44:31
1580 870 Świderska Katarzyna K30 38 209 00:26:08 (1771)00:26:41 (1750)00:25:47 (1575)00:21:16 (1411)00:10:02 (1094) 01:49:54 (1580) 01:52:22 00:44:50
1581 1299 Horyd Justyna K40 42 218 00:26:46 (1973)00:26:23 (1635)00:25:53 (1616)00:20:54 (1275)00:10:01 (1075) 01:49:57 (1581) 01:53:01 00:45:29
1582 1812 Bylina Marek FORFIT GDAŃSK M55 34 1398 00:26:01 (1729)00:25:42 (1381)00:26:14 (1716)00:21:35 (1537)00:10:26 (1401) 01:49:58 (1585) 01:52:45 00:45:13
1583 10020 Kierznikiewicz Sebastian Running TriCity Team M35 312 1380 00:25:49 (1643)00:26:06 (1523)00:25:46 (1564)00:21:23 (1462)00:10:54 (1746) 01:49:58 (1582) 01:52:13 00:44:41
1584 2081 Sokołowski Mirosław M50 80 1362 00:25:13 (1394)00:26:04 (1503)00:25:39 (1510)00:21:53 (1650)00:11:09 (1895) 01:49:58 (1584) 01:52:00 00:44:28
1585 2512 Sporek Filip Trimama M35 311 1408 00:26:20 (1836)00:26:38 (1738)00:25:40 (1520)00:21:31 (1514)00:09:49 (930) 01:49:58 (1583) 01:53:04 00:45:32
1586 1156 Hojny Joanna K35 41 210 00:26:13 (1807)00:26:16 (1588)00:25:37 (1497)00:21:21 (1441)00:10:32 (1482) 01:49:59 (1586) 01:52:23 00:44:51
1587 3132 Lach Andrzej M40 317 1368 00:25:37 (1528)00:25:50 (1419)00:25:37 (1499)00:21:54 (1652)00:11:01 (1816) 01:49:59 (1587) 01:52:05 00:44:33
1588 3652 Szozda Ewa Kabuncza K30 39 208 00:26:28 (1887)00:25:56 (1437)00:25:17 (1393)00:21:30 (1512)00:10:50 (1698) 01:50:01 (1588) 01:52:21 00:44:49
1589 1466 Rumiński Daniel M18 75 1411 00:26:04 (1749)00:26:23 (1638)00:25:07 (1344)00:22:30 (1877)00:09:58 (1044) 01:50:02 (1589) 01:53:09 00:45:37
1590 2959 Trzeciakowski Marcin M35 313 1413 00:26:48 (1985)00:26:28 (1678)00:25:19 (1401)00:21:32 (1518)00:09:56 (1027) 01:50:03 (1590) 01:53:11 00:45:39
1591 4087 Burtowy Piotr ADVA / Z bieganiem mi do twarzy ADVA M30 229 1437 00:26:53 (2018)00:26:26 (1656)00:26:02 (1666)00:20:33 (1147)00:10:10 (1199) 01:50:04 (1591) 01:53:44 00:46:12
1592 278 Gryboś Andrzej M35 314 1402 00:25:52 (1675)00:26:58 (1817)00:26:00 (1660)00:21:06 (1336)00:10:08 (1169) 01:50:04 (1592) 01:52:56 00:45:24
1593 3933 Kuc Jurek M35 315 1322 00:23:59 (935)00:24:47 (1014)00:25:11 (1367)00:24:02 (2390)00:12:07 (2465) 01:50:06 (1593) 01:51:32 00:44:00
1594 1449 Krystkiewicz Daniel M30 230 1338 00:26:26 (1874)00:26:50 (1796)00:26:08 (1683)00:21:09 (1358)00:09:35 (748) 01:50:08 (1594) 01:51:45 00:44:13
1595 1524 Budnik Natalia 1996 1996 K18 21 198 00:25:34 (1505)00:26:36 (1728)00:25:31 (1459)00:21:35 (1538)00:10:53 (1726) 01:50:09 (1595) 01:52:04 00:44:32
1596 1556 Rogowski Jarosław M18 76 1365 00:25:34 (1503)00:26:36 (1729)00:25:31 (1460)00:21:35 (1539)00:10:53 (1725) 01:50:09 (1596) 01:52:04 00:44:32
1597 2263 Janusz Sonia K18 22 202 00:25:27 (1458)00:26:08 (1557)00:25:32 (1465)00:21:58 (1673)00:11:05 (1845) 01:50:10 (1597) 01:52:09 00:44:37
1598 2862 Wesenberg - Kaszubowska Joanna K35 42 190 00:24:33 (1105)00:25:49 (1411)00:26:29 (1791)00:22:15 (1777)00:11:06 (1862) 01:50:12 (1598) 01:51:47 00:44:15
1599 924 Auguściak Szymon M25 159 1270 00:26:12 (1794)00:27:14 (1898)00:26:06 (1678)00:21:13 (1390)00:09:28 (657) 01:50:13 (1599) 01:50:43 00:43:11
1600 2374 Gil Remigiusz Lyconet Triathlon Team M40 318 1321 00:24:42 (1205)00:26:24 (1643)00:25:56 (1635)00:21:52 (1644)00:11:19 (2028) 01:50:13 (1600) 01:51:31 00:43:59
1601 2051 Kamińska Aleksandra K30 40 199 00:25:56 (1694)00:26:17 (1596)00:25:43 (1530)00:21:30 (1511)00:10:48 (1676) 01:50:14 (1602) 01:52:05 00:44:33
1602 1845 Kędzierski Jacek Biegaj z Głową M50 81 1343 00:24:36 (1134)00:25:08 (1191)00:25:52 (1607)00:23:33 (2263)00:11:05 (1854) 01:50:14 (1603) 01:51:48 00:44:16
1603 3038 Krasnodębski Krzysztof M35 316 1406 00:25:45 (1604)00:26:19 (1611)00:25:55 (1629)00:21:44 (1587)00:10:31 (1466) 01:50:14 (1604) 01:53:02 00:45:30
1604 2558 Pacek Marcin EURO STYL EURO STYL M40 319 1388 00:26:21 (1842)00:26:24 (1644)00:25:08 (1348)00:21:07 (1342)00:11:14 (1961) 01:50:14 (1605) 01:52:33 00:45:01
1605 1906 Turowski Artur TuRRun M35 317 1445 00:25:11 (1386)00:26:29 (1688)00:25:51 (1602)00:21:41 (1575)00:11:02 (1821) 01:50:14 (1601) 01:53:50 00:46:18
1606 2563 Gładykowski Tomasz M45 168 1392 00:25:52 (1674)00:26:37 (1734)00:25:53 (1618)00:21:34 (1530)00:10:23 (1368) 01:50:19 (1606) 01:52:37 00:45:05
1607 1240 Makles Wioletta Europa Ubezpieczenia / NOA K35 43 213 00:25:54 (1685)00:26:27 (1662)00:25:54 (1622)00:21:44 (1590)00:10:21 (1336) 01:50:20 (1607) 01:52:51 00:45:19
1608 73 Miączyński Michał Smoki Wawelskie M40 320 1336 00:24:26 (1048)00:25:55 (1434)00:25:50 (1595)00:22:17 (1792)00:11:52 (2340) 01:50:20 (1608) 01:51:45 00:44:13
1609 198 Kociołek Robert M55 35 1371 00:25:04 (1349)00:26:07 (1548)00:26:00 (1661)00:22:17 (1795)00:10:54 (1747) 01:50:22 (1609) 01:52:08 00:44:36
1610 3953 Ozimkowski Krzysztof 1975 M40 321 1403 00:25:47 (1621)00:26:02 (1488)00:25:46 (1570)00:21:49 (1631)00:10:59 (1797) 01:50:23 (1610) 01:52:58 00:45:26
1611 4063 Pytliński Krzysztof M45 169 1376 00:25:44 (1587)00:26:35 (1716)00:25:30 (1458)00:21:41 (1573)00:10:53 (1724) 01:50:23 (1611) 01:52:09 00:44:37
1612 2350 Dybczak Maciej M40 322 1346 00:24:52 (1264)00:26:02 (1489)00:25:46 (1560)00:22:28 (1862)00:11:16 (1981) 01:50:24 (1612) 01:51:49 00:44:17
1613 1579 Wachnicki Paweł M40 323 1366 00:25:07 (1359)00:25:46 (1395)00:25:44 (1549)00:22:06 (1723)00:11:41 (2246) 01:50:24 (1613) 01:52:04 00:44:32
1614 2241 Matuszczyk Mateusz M30 231 1459 00:26:29 (1888)00:26:17 (1600)00:25:56 (1637)00:21:22 (1450)00:10:22 (1344) 01:50:26 (1614) 01:54:08 00:46:36
1615 1114 Klasa Grzegorz M45 170 1324 00:24:38 (1160)00:26:10 (1568)00:26:49 (1884)00:22:18 (1803)00:10:32 (1481) 01:50:27 (1615) 01:51:35 00:44:03
1616 2654 Filipowicz Bartek Intel Runners M40 324 1425 00:26:23 (1859)00:26:45 (1772)00:25:57 (1646)00:21:08 (1350)00:10:15 (1258) 01:50:28 (1616) 01:53:30 00:45:58
1617 689 Szczepaniak Wojciech Wydymała M45 171 1407 00:25:04 (1345)00:26:18 (1602)00:25:51 (1601)00:22:23 (1840)00:10:54 (1740) 01:50:30 (1617) 01:53:03 00:45:31
1618 830 Dudziuk Iwona Akademia Marynarki Wojennej K25 40 219 00:25:31 (1483)00:26:12 (1577)00:26:29 (1792)00:21:49 (1633)00:10:30 (1459) 01:50:31 (1618) 01:53:12 00:45:40
1619 1940 Kwaśnicki Wojciech M40 325 1489 00:27:22 (2197)00:26:20 (1622)00:25:24 (1428)00:21:06 (1334)00:10:19 (1303) 01:50:31 (1619) 01:54:46 00:47:14
1620 669 Śnieg Aleksandra K55 4 203 00:24:56 (1298)00:26:06 (1530)00:26:10 (1702)00:22:26 (1851)00:10:54 (1748) 01:50:32 (1620) 01:52:12 00:44:40
1621 175 Tajerle Dariusz M40 326 1423 00:24:46 (1226)00:24:56 (1053)00:25:27 (1446)00:22:50 (1993)00:12:33 (2657) 01:50:32 (1621) 01:53:27 00:45:55
1622 3477 Jasiński Mirek Biegowyswiat.pl M55 36 1575 00:26:14 (1813)00:26:26 (1660)00:25:33 (1475)00:21:45 (1596)00:10:35 (1518) 01:50:33 (1622) 01:56:17 00:48:45
1623 484 Piechota Janusz M65 5 1374 00:25:17 (1417)00:26:14 (1581)00:26:12 (1710)00:22:04 (1712)00:10:46 (1662) 01:50:33 (1623) 01:52:09 00:44:37
1624 4157 Bilińska Ewa ST RUNNERS ST RUNNERS K40 43 204 00:26:08 (1769)00:26:44 (1764)00:25:49 (1590)00:21:28 (1500)00:10:25 (1384) 01:50:34 (1624) 01:52:13 00:44:41
1625 2155 Pozorski Krzysztof Markos Running Team M35 318 1395 00:26:10 (1789)00:27:07 (1863)00:25:52 (1612)00:21:26 (1487)00:10:01 (1082) 01:50:36 (1625) 01:52:42 00:45:10
1626 156 Grott Wojciech M25 160 1391 00:25:44 (1593)00:26:01 (1471)00:25:49 (1588)00:21:42 (1577)00:11:21 (2049) 01:50:37 (1626) 01:52:35 00:45:03
1627 1856 Laszczyk Nadja SEA HORSE K35 44 223 00:25:39 (1545)00:26:28 (1674)00:26:07 (1681)00:21:45 (1605)00:10:38 (1548) 01:50:37 (1627) 01:53:31 00:45:59
1628 245 Szymańczak Adam ST RUNNERS M30 232 1382 00:26:09 (1780)00:26:44 (1763)00:25:49 (1591)00:21:27 (1490)00:10:28 (1430) 01:50:37 (1628) 01:52:15 00:44:43
1629 2823 Dałek Marcin Bayer Life Team Bayer M40 327 1457 00:26:38 (1930)00:26:41 (1749)00:26:12 (1712)00:20:50 (1260)00:10:17 (1284) 01:50:38 (1629) 01:54:04 00:46:32
1630 139 Leśniewski Sławomir OSATEAM M50 82 1439 00:26:31 (1902)00:26:41 (1748)00:26:15 (1718)00:21:06 (1337)00:10:08 (1172) 01:50:41 (1630) 01:53:45 00:46:13
1631 3338 Siedlecki Artur Gdyńskie Morsy M40 328 1389 00:25:47 (1627)00:26:03 (1500)00:25:48 (1581)00:21:51 (1642)00:11:12 (1939) 01:50:41 (1631) 01:52:33 00:45:01
1632 2537 Rogoziewicz Piotr amator M55 37 1427 00:26:13 (1808)00:27:12 (1889)00:26:27 (1787)00:21:01 (1314)00:09:51 (951) 01:50:44 (1632) 01:53:31 00:45:59
1633 473 Czapliński Artur M45 172 1452 00:26:30 (1891)00:26:36 (1731)00:25:53 (1615)00:21:23 (1458)00:10:23 (1362) 01:50:45 (1633) 01:54:00 00:46:28
1634 551 Leliwa Sylwia Run Beach Morning K25 41 206 00:24:38 (1158)00:26:19 (1612)00:25:15 (1378)00:22:25 (1847)00:12:08 (2471) 01:50:45 (1634) 01:52:17 00:44:45
1635 2939 Goczewski Maciej M40 329 1344 00:25:03 (1339)00:26:32 (1708)00:26:26 (1781)00:21:59 (1682)00:10:46 (1661) 01:50:46 (1635) 01:51:49 00:44:17
1636 2901 Miazga Joanna K30 41 192 00:25:03 (1341)00:26:33 (1712)00:26:25 (1769)00:22:00 (1684)00:10:45 (1648) 01:50:46 (1636) 01:51:49 00:44:17
1637 1388 Frydrych Agata K25 42 201 00:26:04 (1751)00:26:26 (1661)00:26:08 (1684)00:21:40 (1561)00:10:29 (1444) 01:50:47 (1637) 01:52:09 00:44:37
1638 1668 Nęcki Mariusz M40 330 1355 00:24:53 (1277)00:26:17 (1591)00:26:11 (1707)00:22:25 (1846)00:11:02 (1817) 01:50:48 (1638) 01:51:55 00:44:23
1639 340 Sobczak Bogusław Hard Runners Iwiczna Team M45 173 1429 00:25:14 (1398)00:25:12 (1211)00:25:54 (1619)00:22:52 (2008)00:11:36 (2197) 01:50:48 (1639) 01:53:32 00:46:00
1640 2359 Mroczek Zenek M45 174 1399 00:26:07 (1764)00:26:34 (1715)00:26:13 (1713)00:21:23 (1455)00:10:32 (1479) 01:50:49 (1640) 01:52:49 00:45:17
1641 1827 Didenkow Sławomir OSTEO-SPORT TEAM M50 83 1421 00:26:15 (1818)00:26:23 (1640)00:25:51 (1604)00:21:37 (1550)00:10:44 (1633) 01:50:50 (1641) 01:53:25 00:45:53
1642 2916 Toporek Joanna Tyszkiewicz Nieruchomości K40 44 211 00:25:28 (1464)00:25:48 (1407)00:26:20 (1744)00:22:15 (1778)00:10:59 (1791) 01:50:50 (1642) 01:52:34 00:45:02
1643 3074 Grabowska Mariola KS Pidrina Gdynia K50 5 214 00:25:33 (1490)00:26:08 (1553)00:25:59 (1657)00:22:10 (1743)00:11:01 (1813) 01:50:51 (1643) 01:52:52 00:45:20
1644 3077 Grabowski Dariusz KS Pidrina Gdynia M45 175 1401 00:25:34 (1506)00:26:05 (1515)00:25:56 (1639)00:22:15 (1782)00:11:01 (1815) 01:50:51 (1644) 01:52:52 00:45:20
1645 2333 Grzonka Maciej M35 319 1414 00:25:47 (1624)00:26:11 (1573)00:25:44 (1542)00:21:47 (1616)00:11:22 (2059) 01:50:51 (1645) 01:53:11 00:45:39
1646 4104 Marczuk Marta K30 42 233 00:26:21 (1847)00:26:37 (1735)00:25:58 (1649)00:21:27 (1492)00:10:29 (1445) 01:50:52 (1646) 01:54:09 00:46:37
1647 3460 Gadomska Katarzyna K18 23 224 00:26:02 (1730)00:26:21 (1627)00:25:34 (1480)00:21:58 (1677)00:10:58 (1779) 01:50:53 (1647) 01:53:32 00:46:00
1648 3989 Piaskowski Tomasz M45 176 1417 00:25:42 (1570)00:26:28 (1676)00:26:21 (1749)00:21:38 (1555)00:10:45 (1649) 01:50:54 (1648) 01:53:20 00:45:48
1649 452 Biała Beata K55 5 174 00:23:27 (770)00:25:26 (1301)00:26:30 (1793)00:23:33 (2256)00:11:59 (2409) 01:50:55 (1649) 01:51:21 00:43:49
1650 937 Kasyna Rafał M40 331 1420 00:26:10 (1785)00:25:58 (1454)00:25:55 (1625)00:22:04 (1711)00:10:49 (1688) 01:50:56 (1650) 01:53:25 00:45:53
1651 2945 Piechowski Jarosław M35 320 1465 00:26:40 (1948)00:26:40 (1745)00:25:40 (1513)00:21:20 (1436)00:10:36 (1531) 01:50:56 (1651) 01:54:14 00:46:42
1652 1442 Sychowski Kamil fit4everest M25 161 1329 00:25:16 (1409)00:26:01 (1474)00:25:59 (1656)00:22:15 (1783)00:11:26 (2097) 01:50:57 (1652) 01:51:41 00:44:09
1653 3574 Pełszyk Andrzej M60 11 1448 00:25:30 (1476)00:26:18 (1605)00:25:56 (1638)00:22:06 (1724)00:11:08 (1887) 01:50:58 (1653) 01:53:54 00:46:22
1654 3948 Woźniak Mariusz T-Mobile Sport Team M30 233 1438 00:27:09 (2124)00:27:15 (1904)00:25:57 (1645)00:20:49 (1251)00:09:48 (915) 01:50:58 (1654) 01:53:44 00:46:12
1655 2326 Chlebowski Jerzy TRICLUB M55 38 1460 00:26:47 (1980)00:27:14 (1897)00:25:40 (1515)00:21:11 (1372)00:10:07 (1165) 01:50:59 (1656) 01:54:08 00:46:36
1656 994 Zając Mariusz M35 321 1370 00:26:36 (1922)00:26:25 (1648)00:25:45 (1558)00:21:25 (1476)00:10:48 (1679) 01:50:59 (1655) 01:52:08 00:44:36
1657 1722 Janowski Andrzej ST RUNNERS M35 322 1394 00:26:09 (1779)00:26:44 (1768)00:25:49 (1589)00:21:28 (1499)00:10:51 (1709) 01:51:01 (1657) 01:52:39 00:45:07
1658 1692 Kucharewicz Grzegorz M40 332 1455 00:26:21 (1844)00:26:43 (1760)00:25:51 (1605)00:21:29 (1504)00:10:37 (1541) 01:51:01 (1658) 01:54:02 00:46:30
1659 3772 Pich Ania ChuchalaTeam K35 45 215 00:26:23 (1862)00:26:31 (1702)00:25:52 (1608)00:21:37 (1551)00:10:43 (1624) 01:51:06 (1659) 01:52:54 00:45:22
1660 2223 Golędzinowska Marzena #happyrunners K30 43 236 00:24:50 (1256)00:26:30 (1701)00:26:18 (1736)00:22:13 (1762)00:11:18 (2006) 01:51:09 (1660) 01:54:23 00:46:51
1661 35 Kadziński Leszek M35 323 1396 00:24:49 (1246)00:25:45 (1392)00:26:38 (1837)00:23:00 (2078)00:10:58 (1776) 01:51:10 (1661) 01:52:44 00:45:12
1662 2305 Suchodół Michał M30 234 1384 00:25:13 (1395)00:26:29 (1689)00:26:52 (1898)00:21:42 (1579)00:10:55 (1760) 01:51:11 (1662) 01:52:23 00:44:51
1663 1251 Patkowska Agata Kuźnia Pływania K25 43 231 00:26:54 (2033)00:26:36 (1730)00:25:42 (1526)00:21:35 (1541)00:10:26 (1404) 01:51:13 (1663) 01:54:04 00:46:32
1664 567 Ściechowicz Adam Centrum Operacji Morskich M45 177 1503 00:25:59 (1718)00:27:06 (1849)00:26:03 (1668)00:21:40 (1560)00:10:26 (1407) 01:51:14 (1664) 01:54:55 00:47:23
1665 1879 Kozłowski Maciej M18 77 1440 00:27:07 (2112)00:27:47 (2107)00:26:04 (1670)00:20:40 (1198)00:09:37 (774) 01:51:15 (1665) 01:53:46 00:46:14
1666 490 Kuszyk Dariusz Emeryci i Rencisci M35 324 1416 00:26:00 (1727)00:26:29 (1683)00:25:26 (1440)00:22:09 (1739)00:11:11 (1922) 01:51:15 (1666) 01:53:20 00:45:48
1667 1268 Zabojszcz Marcin M30 235 1447 00:26:16 (1820)00:26:21 (1628)00:25:35 (1486)00:21:50 (1638)00:11:13 (1949) 01:51:15 (1667) 01:53:53 00:46:21
1668 1558 Gracz Katarzyna K30 44 242 00:25:52 (1673)00:26:28 (1679)00:26:06 (1675)00:21:44 (1595)00:11:07 (1879) 01:51:17 (1668) 01:54:39 00:47:07
1669 2927 Spiacci Stefano asd gas runner M40 333 1432 00:26:10 (1783)00:26:32 (1706)00:26:09 (1691)00:21:47 (1620)00:10:39 (1574) 01:51:17 (1669) 01:53:37 00:46:05
1670 1918 Milewski Daniel M25 162 1426 00:27:03 (2095)00:27:09 (1873)00:25:53 (1617)00:21:10 (1368)00:10:04 (1114) 01:51:19 (1670) 01:53:31 00:45:59
1671 2475 Ptak Michał Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy M35 325 1466 00:26:25 (1869)00:26:28 (1677)00:26:10 (1693)00:21:38 (1554)00:10:38 (1558) 01:51:19 (1671) 01:54:17 00:46:45
1672 2258 Dużyńska Agata Biegaj z Głową K30 45 222 00:26:33 (1909)00:26:53 (1805)00:25:56 (1631)00:21:40 (1564)00:10:19 (1311) 01:51:21 (1672) 01:53:23 00:45:51
1673 3183 Wojtal Franciszek M35 326 1456 00:25:56 (1693)00:26:48 (1786)00:25:51 (1599)00:22:00 (1685)00:10:50 (1689) 01:51:25 (1673) 01:54:04 00:46:32
1674 852 Luto Paweł DCT drużyna biegowa M35 327 1494 00:26:17 (1826)00:26:35 (1717)00:26:23 (1755)00:21:36 (1544)00:10:35 (1524) 01:51:26 (1676) 01:54:48 00:47:16
1675 3668 Trafalski Krzysztof DCT Drużyna Biegowa M45 178 1493 00:26:17 (1827)00:26:35 (1719)00:26:19 (1741)00:21:40 (1567)00:10:35 (1527) 01:51:26 (1674) 01:54:48 00:47:16
1676 2627 Łastowski Dominik Lubuszanin Drezdenko M40 334 1453 00:25:51 (1664)00:26:30 (1697)00:26:24 (1762)00:22:20 (1813)00:10:21 (1333) 01:51:26 (1675) 01:54:00 00:46:28
1677 2863 Adamusiak Marlena parkrun Rumia K35 46 226 00:26:03 (1738)00:26:38 (1741)00:26:19 (1742)00:21:46 (1614)00:10:43 (1626) 01:51:29 (1678) 01:53:37 00:46:05 3 (3 / 3)
1678 549 Dorszewski Rafał M40 335 1519 00:27:18 (2176)00:26:49 (1788)00:25:58 (1648)00:21:25 (1477)00:09:59 (1060) 01:51:29 (1677) 01:55:18 00:47:46
1679 3326 Misiec Przemysław RUNEDA M40 336 1431 00:26:03 (1739)00:26:37 (1737)00:26:20 (1746)00:21:46 (1615)00:10:43 (1629) 01:51:29 (1679) 01:53:37 00:46:05
1680 3162 Kamiński Przemysław M35 328 1490 00:26:54 (2029)00:27:16 (1908)00:25:54 (1620)00:21:22 (1446)00:10:04 (1113) 01:51:30 (1681) 01:54:46 00:47:14
1681 1426 Kolator Rafał M35 329 1454 00:25:29 (1469)00:26:30 (1691)00:25:51 (1600)00:21:59 (1683)00:11:41 (2241) 01:51:30 (1680) 01:54:01 00:46:29
1682 590 Mamczynski Mariusz M45 179 1474 00:26:06 (1762)00:27:03 (1834)00:26:26 (1782)00:21:45 (1601)00:10:11 (1206) 01:51:31 (1682) 01:54:31 00:46:59
1683 2485 Rogiewicz Grzegorz Rumia biega M45 180 1509 00:27:21 (2194)00:27:09 (1876)00:25:59 (1654)00:21:32 (1521)00:09:30 (680) 01:51:31 (1683) 01:55:04 00:47:32
1684 1536 Chmielowski Piotr Grubson Team M25 163 1422 00:26:31 (1901)00:27:06 (1854)00:25:55 (1628)00:21:33 (1526)00:10:28 (1433) 01:51:33 (1684) 01:53:26 00:45:54
1685 1919 Vladimirov Oleg AMBERMAN M30 236 1410 00:26:37 (1926)00:25:21 (1268)00:24:53 (1265)00:23:02 (2091)00:11:40 (2237) 01:51:33 (1685) 01:53:08 00:45:36
1686 486 Rusiecki Jakub M18 78 1450 00:26:03 (1740)00:26:20 (1619)00:26:17 (1730)00:22:49 (1984)00:10:05 (1129) 01:51:34 (1686) 01:53:54 00:46:22
1687 1534 Chmielowski Maciej Grubson Team M55 39 1419 00:26:05 (1756)00:26:32 (1705)00:26:10 (1695)00:21:43 (1584)00:11:05 (1847) 01:51:35 (1687) 01:53:24 00:45:52
1688 3351 Kopeć Bartosz M18 79 1418 00:26:22 (1849)00:27:59 (2183)00:25:33 (1476)00:21:08 (1355)00:10:35 (1526) 01:51:37 (1688) 01:53:22 00:45:50
1689 4005 Piotrowski Krzysztof Twister Team / Bike-sport Działdowo M45 181 1475 00:27:15 (2157)00:27:30 (2023)00:25:47 (1577)00:21:02 (1316)00:10:06 (1142) 01:51:40 (1689) 01:54:32 00:47:00
1690 2266 Arent Alan Arent Team M35 330 1446 00:25:48 (1635)00:26:13 (1578)00:25:52 (1610)00:22:28 (1863)00:11:22 (2062) 01:51:43 (1690) 01:53:53 00:46:21
1691 3632 Czarnecka Anna K45 16 217 00:24:32 (1088)00:25:59 (1457)00:26:17 (1727)00:22:53 (2014)00:12:03 (2443) 01:51:44 (1691) 01:52:57 00:45:25
1692 3050 Fedorczuk Anita TO NA ILE TEN MARATON? K25 44 225 00:25:23 (1442)00:26:47 (1781)00:26:07 (1679)00:22:22 (1827)00:11:06 (1863) 01:51:45 (1692) 01:53:33 00:46:01
1693 1316 Kopeć Bartosz Crossfit Stocznia M25 164 1510 00:25:51 (1658)00:26:27 (1671)00:26:15 (1720)00:22:18 (1796)00:10:55 (1757) 01:51:46 (1695) 01:55:05 00:47:33
1694 2856 Matejczyk-Waletko Dorota K35 47 241 00:26:03 (1741)00:26:35 (1720)00:26:27 (1783)00:21:55 (1655)00:10:46 (1658) 01:51:46 (1694) 01:54:37 00:47:05
1695 3727 Szostkowski Artur Nordea M25 165 1495 00:26:07 (1765)00:26:56 (1810)00:26:31 (1799)00:21:49 (1630)00:10:23 (1370) 01:51:46 (1693) 01:54:48 00:47:16
1696 2733 Zięba Robert Endure Team M40 337 1479 00:26:03 (1734)00:26:35 (1718)00:26:27 (1785)00:21:55 (1656)00:10:46 (1659) 01:51:46 (1696) 01:54:37 00:47:05
1697 2539 Olejniczak Marek M40 338 1483 00:25:52 (1678)00:26:06 (1529)00:25:43 (1537)00:21:14 (1401)00:12:52 (2768) 01:51:47 (1698) 01:54:42 00:47:10
1698 2557 Radziun Piotr PADŁ NA RYJ TEAM 502294064 M40 339 1433 00:25:36 (1522)00:25:57 (1450)00:26:23 (1761)00:22:35 (1906)00:11:16 (1984) 01:51:47 (1699) 01:53:40 00:46:08
1699 1423 Robakowski Dariusz Oll4Fan M50 84 1463 00:25:49 (1647)00:26:42 (1753)00:26:34 (1811)00:22:08 (1737)00:10:34 (1510) 01:51:47 (1697) 01:54:11 00:46:39
1700 1727 Stokrocki Rafał Hiszpańska Inkwizycja PwC Running Team M40 340 1513 00:26:25 (1866)00:26:29 (1682)00:26:05 (1673)00:21:45 (1604)00:11:03 (1834) 01:51:47 (1700) 01:55:06 00:47:34
1701 3131 Walczak Aleksandra LightBox K25 45 227 00:25:33 (1495)00:26:28 (1675)00:26:17 (1726)00:22:20 (1814)00:11:10 (1906) 01:51:48 (1701) 01:53:40 00:46:08
1702 344 Gałuszyńska Katarzyna Active Flow Trenerzy Personalni K30 46 252 00:26:07 (1766)00:26:40 (1747)00:26:17 (1732)00:22:05 (1713)00:10:40 (1586) 01:51:49 (1703) 01:55:24 00:47:52
1703 858 Mazur Grzegorz M35 331 1486 00:26:51 (2008)00:27:03 (1837)00:26:10 (1698)00:21:24 (1470)00:10:21 (1335) 01:51:49 (1702) 01:54:43 00:47:11
1704 712 Błaszczyk Bogdan Active Flow Trenerzy Personalni M55 40 1525 00:26:08 (1773)00:26:39 (1743)00:26:18 (1735)00:22:05 (1716)00:10:40 (1594) 01:51:50 (1704) 01:55:24 00:47:52
1705 3542 Szczerbiak Marian #Tripaka Przechlewo M55 41 1533 00:25:51 (1666)00:26:23 (1637)00:26:08 (1682)00:22:23 (1843)00:11:05 (1857) 01:51:50 (1705) 01:55:32 00:48:00
1706 3000 Stypik Robert BBL Ostróda BBL Ostróda M40 341 1473 00:25:36 (1517)00:26:20 (1618)00:25:57 (1647)00:22:34 (1894)00:11:25 (2095) 01:51:52 (1706) 01:54:30 00:46:58
1707 2629 Tuniewicz Agnieszka Team MUSTANG Pasłęk K40 45 216 00:24:49 (1252)00:26:30 (1699)00:26:10 (1700)00:23:05 (2113)00:11:19 (2026) 01:51:53 (1707) 01:52:57 00:45:25
1708 2058 Dusiński Krzysztof runREM M35 332 1512 00:25:29 (1470)00:26:36 (1726)00:26:17 (1728)00:22:00 (1690)00:11:32 (2168) 01:51:54 (1709) 01:55:05 00:47:33
1709 3499 Kuc Krzysztof M35 334 1511 00:25:29 (1471)00:26:36 (1727)00:26:15 (1719)00:22:02 (1702)00:11:32 (2169) 01:51:54 (1710) 01:55:05 00:47:33
1710 3984 Owerczuk Łukasz NOVEO INTERACTIVE M35 333 1507 00:26:20 (1835)00:26:38 (1740)00:25:39 (1504)00:21:49 (1629)00:11:28 (2119) 01:51:54 (1711) 01:55:00 00:47:28
1711 2824 Wałdowski Piotr M40 342 1478 00:25:41 (1561)00:26:35 (1724)00:26:18 (1734)00:22:12 (1759)00:11:08 (1885) 01:51:54 (1708) 01:54:34 00:47:02
1712 1052 Wierzbicka Ewa K40 46 248 00:25:45 (1609)00:26:53 (1802)00:26:20 (1743)00:22:05 (1721)00:10:53 (1729) 01:51:56 (1712) 01:55:12 00:47:40
1713 3661 Wróbel Marek M30 237 1471 00:25:20 (1428)00:25:16 (1231)00:25:46 (1572)00:22:29 (1869)00:13:07 (2851) 01:51:58 (1713) 01:54:27 00:46:55
1714 3937 Koba Rafał K2 Solutions M30 238 1491 00:27:09 (2127)00:27:14 (1899)00:25:24 (1431)00:21:23 (1465)00:10:49 (1682) 01:51:59 (1714) 01:54:46 00:47:14
1715 3595 Wesołowski Maciej M45 182 1524 00:25:30 (1474)00:26:35 (1722)00:26:16 (1722)00:22:21 (1825)00:11:18 (2012) 01:52:00 (1715) 01:55:22 00:47:50
1716 2708 Złotowski Piotr Spotrevo M65 6 1470 00:25:57 (1705)00:26:23 (1639)00:26:05 (1672)00:22:27 (1859)00:11:08 (1884) 01:52:00 (1716) 01:54:22 00:46:50
1717 544 Brój Ryszard AngelikiTata M60 12 1462 00:26:03 (1742)00:26:02 (1487)00:25:42 (1527)00:22:38 (1920)00:11:36 (2198) 01:52:01 (1717) 01:54:10 00:46:38
1718 1959 Wójtych Robert M45 183 1487 00:25:51 (1662)00:26:29 (1687)00:26:24 (1765)00:22:10 (1744)00:11:07 (1881) 01:52:01 (1718) 01:54:44 00:47:12
1719 2059 Sroczyński Piotr M45 184 1476 00:25:20 (1429)00:25:24 (1286)00:25:56 (1640)00:22:59 (2068)00:12:23 (2578) 01:52:02 (1719) 01:54:33 00:47:01
1720 2617 Wilencewicz Tomasz M30 239 1458 00:25:02 (1335)00:25:56 (1442)00:26:26 (1777)00:22:58 (2058)00:11:40 (2239) 01:52:02 (1720) 01:54:05 00:46:33
1721 4007 Kurczewski Wawrzyniec M18 80 1492 00:26:24 (1863)00:26:18 (1601)00:25:33 (1470)00:22:30 (1876)00:11:18 (2008) 01:52:03 (1723) 01:54:47 00:47:15
1722 3278 Mazurek Anna K18 24 230 00:25:45 (1608)00:26:17 (1593)00:26:10 (1699)00:22:24 (1844)00:11:27 (2112) 01:52:03 (1722) 01:53:47 00:46:15
1723 3277 Paczkowska-Mazurek Maria K55 6 229 00:25:44 (1588)00:26:18 (1603)00:26:11 (1705)00:22:23 (1837)00:11:27 (2109) 01:52:03 (1721) 01:53:47 00:46:15
1724 1998 Burdyn Grzegorz Divine Beauty M35 335 1521 00:25:50 (1651)00:26:50 (1794)00:26:27 (1786)00:22:06 (1722)00:10:51 (1706) 01:52:04 (1724) 01:55:20 00:47:48
1725 2011 Kaźmierski Mirosław M45 185 1534 00:25:42 (1571)00:26:44 (1766)00:26:25 (1771)00:22:21 (1818)00:10:53 (1731) 01:52:05 (1725) 01:55:34 00:48:02
1726 1493 Zielinska Magdalena Traktor Team Gmina Kwidzyn K25 46 238 00:26:26 (1876)00:26:36 (1732)00:26:37 (1830)00:21:46 (1607)00:10:41 (1603) 01:52:06 (1726) 01:54:31 00:46:59
1727 4151 Piotrowski Paweł M25 166 1579 00:26:12 (1795)00:26:06 (1535)00:26:43 (1851)00:22:29 (1867)00:10:37 (1544) 01:52:07 (1727) 01:56:21 00:48:49
1728 3027 Bronakowski Andrzej www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M40 343 1404 00:24:47 (1240)00:26:53 (1803)00:26:54 (1904)00:22:31 (1882)00:11:04 (1835) 01:52:09 (1730) 01:53:00 00:45:28
1729 2761 Dalecka Dorota biegamyrazem.pl K35 49 254 00:26:55 (2044)00:27:07 (1861)00:26:15 (1721)00:21:30 (1509)00:10:22 (1343) 01:52:09 (1729) 01:55:29 00:47:57
1730 93 Rozmus Katarzyna LPP Team K35 48 239 00:25:45 (1602)00:26:27 (1669)00:26:34 (1813)00:22:18 (1802)00:11:05 (1852) 01:52:09 (1728) 01:54:34 00:47:02
1731 2980 Martyka Jolanta biegamyrazem.pl K40 47 255 00:26:55 (2043)00:27:07 (1864)00:26:15 (1717)00:21:30 (1510)00:10:23 (1360) 01:52:10 (1731) 01:55:30 00:47:58
1732 2407 Jankowski Krzysztof M45 186 1500 00:25:52 (1671)00:26:59 (1819)00:26:32 (1802)00:21:59 (1680)00:10:49 (1681) 01:52:11 (1732) 01:54:52 00:47:20
1733 1758 Specjalski Krzysztof Dyżurka 13 M35 336 1443 00:24:49 (1250)00:26:01 (1469)00:26:02 (1665)00:22:56 (2041)00:12:23 (2583) 01:52:11 (1734) 01:53:50 00:46:18
1734 837 Suchorz Justyna K45 17 232 00:25:45 (1601)00:26:19 (1617)00:26:01 (1662)00:22:35 (1904)00:11:31 (2157) 01:52:11 (1733) 01:54:08 00:46:36
1735 3766 Kiełbasa Przemysław M30 241 1461 00:25:01 (1331)00:26:20 (1624)00:26:17 (1729)00:22:45 (1964)00:11:49 (2318) 01:52:12 (1736) 01:54:10 00:46:38
1736 3161 Misterski Jakub M30 240 1527 00:26:28 (1886)00:27:07 (1857)00:26:21 (1747)00:21:30 (1508)00:10:46 (1655) 01:52:12 (1735) 01:55:28 00:47:56
1737 1678 Folwarska Małgorzata GMZH Folwarscy K35 50 234 00:26:21 (1846)00:26:19 (1607)00:25:57 (1642)00:22:43 (1955)00:10:54 (1735) 01:52:14 (1737) 01:54:10 00:46:38
1738 1202 Pączek Wojciech Mój pierwszy półmaraton M35 337 1435 00:25:19 (1422)00:26:49 (1787)00:26:20 (1745)00:22:30 (1871)00:11:16 (1989) 01:52:14 (1738) 01:53:42 00:46:10
1739 2625 Łastowska Sonia Perschmann Running Team K45 18 243 00:25:51 (1660)00:26:30 (1696)00:26:26 (1779)00:22:19 (1807)00:11:09 (1893) 01:52:15 (1739) 01:54:49 00:47:17
1740 2805 Dąbrowska Aleksandra RAN BABYS K40 48 249 00:25:37 (1525)00:26:57 (1815)00:26:48 (1874)00:22:02 (1696)00:10:54 (1736) 01:52:18 (1740) 01:55:12 00:47:40
1741 589 Freda Artur SPIE Sport Team SPIE Sport Team M40 344 1508 00:26:45 (1970)00:26:32 (1707)00:26:25 (1770)00:21:46 (1611)00:10:50 (1696) 01:52:18 (1741) 01:55:01 00:47:29
1742 3533 Kaniewska Alicja Akademia Biegania Grudziądz K50 6 250 00:25:49 (1646)00:25:59 (1460)00:27:48 (2256)00:21:39 (1556)00:11:03 (1831) 01:52:18 (1743) 01:55:15 00:47:43
1743 4083 Krygowski Wojciech Swarovski M45 187 1537 00:26:55 (2041)00:27:16 (1913)00:26:16 (1724)00:21:16 (1413)00:10:35 (1528) 01:52:18 (1742) 01:55:36 00:48:04
1744 598 Piszczatowska Joanna K30 47 245 00:26:15 (1819)00:26:44 (1765)00:26:06 (1674)00:22:03 (1707)00:11:10 (1915) 01:52:18 (1744) 01:54:54 00:47:22
1745 1584 Wogsland Bradley M35 338 1505 00:26:00 (1724)00:27:26 (1992)00:26:37 (1831)00:21:53 (1647)00:10:23 (1361) 01:52:19 (1745) 01:54:57 00:47:25
1746 2478 Koza Damian M30 242 1574 00:28:01 (2467)00:28:24 (2353)00:28:21 (2381)00:19:00 (566)00:08:36 (211) 01:52:22 (1746) 01:56:17 00:48:45
1747 215 Becker Wioletta K45 19 276 00:25:51 (1669)00:26:20 (1620)00:26:31 (1797)00:22:27 (1857)00:11:14 (1964) 01:52:23 (1748) 01:56:23 00:48:51
1748 1075 Jezierski Sławomir SAAB Team brak M35 339 1526 00:26:19 (1832)00:27:09 (1874)00:26:33 (1809)00:21:57 (1667)00:10:25 (1397) 01:52:23 (1747) 01:55:26 00:47:54
1749 672 Brzeski Adam Schneider Electric MTB TEAM M40 345 1449 00:25:49 (1638)00:26:46 (1778)00:25:46 (1568)00:22:33 (1889)00:11:30 (2150) 01:52:24 (1749) 01:53:54 00:46:22
1750 119 Głowacki Rafał FitnessFitback M40 346 1532 00:26:44 (1967)00:27:06 (1848)00:26:16 (1723)00:21:48 (1627)00:10:31 (1471) 01:52:25 (1750) 01:55:32 00:48:00
1751 583 Piszczatowski Michał M30 243 1600 00:26:13 (1803)00:27:31 (2032)00:26:14 (1714)00:22:02 (1700)00:10:26 (1410) 01:52:26 (1751) 01:56:45 00:49:13
1752 4040 Smus Mariusz MarianoItaliano TEAM M40 347 1531 00:27:09 (2122)00:27:23 (1960)00:27:04 (1952)00:20:36 (1169)00:10:15 (1249) 01:52:27 (1752) 01:55:30 00:47:58
1753 2067 Kownacka Marta K18 25 244 00:25:48 (1632)00:26:38 (1739)00:26:40 (1840)00:22:14 (1769)00:11:09 (1899) 01:52:29 (1753) 01:54:50 00:47:18
1754 3388 Neubert Adriana Szprychy Biegają Polska Północna K30 48 237 00:26:10 (1787)00:26:19 (1608)00:26:23 (1760)00:22:32 (1883)00:11:05 (1856) 01:52:29 (1755) 01:54:25 00:46:53
1755 1103 Oczachowska Karolina SPORTEVO K35 51 221 00:25:59 (1720)00:26:42 (1752)00:26:25 (1774)00:22:13 (1763)00:11:10 (1911) 01:52:29 (1754) 01:53:20 00:45:48
1756 2199 Bracha Kamil M18 81 1467 00:26:01 (1728)00:26:33 (1711)00:25:52 (1609)00:22:14 (1771)00:11:51 (2335) 01:52:31 (1757) 01:54:21 00:46:49
1757 2999 Walczak Tomasz Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M45 188 1484 00:26:04 (1746)00:26:42 (1758)00:26:27 (1784)00:22:16 (1787)00:11:02 (1818) 01:52:31 (1756) 01:54:42 00:47:10
1758 1553 Szwerbel Mateusz M18 82 1544 00:26:54 (2028)00:27:09 (1875)00:26:12 (1709)00:21:08 (1351)00:11:10 (1909) 01:52:33 (1758) 01:55:49 00:48:17
1759 865 Bartkowski Marek Endure Team M45 189 1570 00:29:11 (2776)00:29:30 (2648)00:24:33 (1168)00:19:33 (730)00:09:47 (889) 01:52:34 (1759) 01:56:13 00:48:41
1760 3893 Nowaczewska Dorota adidas Runners Warsaw K18 26 235 00:26:10 (1784)00:26:25 (1647)00:26:35 (1818)00:22:29 (1866)00:10:55 (1750) 01:52:34 (1760) 01:54:12 00:46:40
1761 2866 Ruszczyński Grzegorz Oszalałe Ludzie M18 84 1539 00:27:03 (2094)00:27:21 (1935)00:26:01 (1664)00:21:40 (1562)00:10:29 (1442) 01:52:34 (1761) 01:55:39 00:48:07
1762 2804 Szarecki Mateusz Adidas Runners Warsaw M18 83 1464 00:26:10 (1782)00:26:25 (1651)00:26:35 (1821)00:22:28 (1860)00:10:56 (1767) 01:52:34 (1762) 01:54:12 00:46:40
1763 101 Orzechowski Piotr M30 244 1552 00:26:23 (1861)00:26:43 (1761)00:26:10 (1694)00:22:10 (1749)00:11:09 (1897) 01:52:35 (1763) 01:55:55 00:48:23
1764 847 Komossa Anna K40 49 228 00:26:35 (1918)00:26:27 (1668)00:25:44 (1554)00:21:36 (1545)00:12:14 (2509) 01:52:36 (1765) 01:53:45 00:46:13
1765 302 Marszałkowski Karol M30 245 1559 00:26:39 (1936)00:26:46 (1774)00:26:35 (1822)00:21:51 (1641)00:10:45 (1642) 01:52:36 (1766) 01:56:03 00:48:31
1766 1010 Pyl Radosław M35 340 1514 00:25:30 (1479)00:26:24 (1645)00:26:23 (1756)00:22:31 (1878)00:11:48 (2307) 01:52:36 (1764) 01:55:10 00:47:38
1767 681 Główczewski Patryk M25 167 1428 00:23:47 (896)00:25:12 (1207)00:26:10 (1696)00:24:52 (2567)00:12:36 (2672) 01:52:37 (1767) 01:53:31 00:45:59
1768 2104 Jakubowski Paweł Solwit M40 348 1482 00:24:10 (971)00:25:43 (1384)00:26:45 (1867)00:24:09 (2416)00:11:51 (2337) 01:52:38 (1768) 01:54:41 00:47:09
1769 192 Grochowski Karol EMERYCI I RENCIŚCI M35 341 1496 00:25:44 (1589)00:26:29 (1686)00:26:07 (1680)00:22:48 (1982)00:11:34 (2188) 01:52:42 (1769) 01:54:49 00:47:17
1770 2020 Marchel Karolina K25 47 260 00:26:48 (1986)00:27:15 (1903)00:26:32 (1803)00:21:52 (1645)00:10:15 (1260) 01:52:42 (1770) 01:55:39 00:48:07
1771 20 Droszcz Krzysztof Rebel Module Global M35 343 1517 00:25:39 (1546)00:26:32 (1704)00:27:00 (1933)00:22:53 (2013)00:10:39 (1575) 01:52:43 (1772) 01:55:13 00:47:41
1772 2520 Kamiński Jakub M25 168 1562 00:26:48 (1983)00:26:59 (1822)00:26:21 (1750)00:21:53 (1646)00:10:42 (1616) 01:52:43 (1771) 01:56:07 00:48:35
1773 1344 Kowalski Robert Sebastian Nie marnuj tlenu Gdańskie Autobusy i Tramwaje M40 349 1441 00:23:42 (875)00:25:00 (1091)00:27:09 (1996)00:24:52 (2568)00:12:00 (2414) 01:52:43 (1774) 01:53:49 00:46:17
1774 1323 Szablewski Maciej szabla team M35 342 1549 00:25:40 (1551)00:27:03 (1832)00:26:19 (1737)00:22:22 (1828)00:11:19 (2019) 01:52:43 (1773) 01:55:52 00:48:20
1775 1492 Krakówka Kamil M18 85 1499 00:26:02 (1732)00:26:34 (1714)00:26:08 (1686)00:22:20 (1812)00:11:41 (2249) 01:52:45 (1775) 01:54:51 00:47:19
1776 3453 Wutke Małgorzata K25 48 240 00:25:07 (1357)00:26:34 (1713)00:26:52 (1894)00:23:12 (2151)00:11:02 (1824) 01:52:47 (1777) 01:54:34 00:47:02
1777 1125 Zwirbulis Mikołaj M18 86 1543 00:26:55 (2045)00:26:30 (1694)00:24:36 (1186)00:22:38 (1922)00:12:08 (2473) 01:52:47 (1776) 01:55:47 00:48:15
1778 3330 Sawicki Wojciech M35 344 1530 00:26:32 (1904)00:26:56 (1809)00:26:32 (1801)00:22:15 (1779)00:10:33 (1500) 01:52:48 (1778) 01:55:30 00:47:58
1779 1557 Szałkowski Dariusz ads-serwis.pl M50 85 1469 00:24:56 (1295)00:26:15 (1585)00:26:49 (1882)00:23:14 (2171)00:11:35 (2194) 01:52:49 (1779) 01:54:22 00:46:50
1780 2811 Niedojadło Adam W biegowym transie M25 170 1504 00:25:33 (1496)00:26:19 (1609)00:25:42 (1525)00:22:26 (1852)00:12:50 (2750) 01:52:50 (1781) 01:54:57 00:47:25
1781 3567 Niedziałkowski Patryk Bydgoskie Okonie M25 169 1506 00:25:30 (1481)00:26:20 (1623)00:26:05 (1671)00:22:04 (1709)00:12:51 (2760) 01:52:50 (1782) 01:54:57 00:47:25
1782 290 Paczul Sebastian BLOK EKIPA GDAŃSK M35 345 1538 00:26:48 (1991)00:27:19 (1920)00:26:32 (1804)00:21:55 (1661)00:10:16 (1265) 01:52:50 (1783) 01:55:38 00:48:06
1783 483 Urtnowski Henryk EURO STYL EURO STYL M80 1 1545 00:26:33 (1911)00:26:57 (1812)00:26:25 (1768)00:22:17 (1794)00:10:38 (1561) 01:52:50 (1784) 01:55:49 00:48:17
1784 2621 Zaręba Piotr EDC Runners M30 246 1502 00:26:25 (1867)00:27:29 (2016)00:26:25 (1766)00:22:05 (1719)00:10:26 (1400) 01:52:50 (1780) 01:54:54 00:47:22
1785 649 Koliński Tomasz ARLA RUNNING TEAM M45 190 1480 00:25:16 (1407)00:26:37 (1736)00:26:42 (1847)00:22:52 (2010)00:11:24 (2082) 01:52:51 (1785) 01:54:39 00:47:07
1786 3857 Kocjan Karol TC Kiełpinek M30 247 1516 00:25:46 (1613)00:26:15 (1587)00:26:35 (1815)00:22:56 (2038)00:11:20 (2039) 01:52:52 (1786) 01:55:12 00:47:40
1787 517 Młodzińska Małgorzata ASCONI Polska K40 50 246 00:26:00 (1721)00:26:40 (1746)00:26:46 (1870)00:22:32 (1884)00:10:54 (1738) 01:52:52 (1787) 01:55:00 00:47:28
1788 3235 Ostrowski Jarek M40 350 1468 00:24:48 (1243)00:26:01 (1475)00:26:10 (1701)00:23:40 (2287)00:12:13 (2503) 01:52:52 (1788) 01:54:21 00:46:49
1789 69 Dybała-Defratyka Agnieszka K45 20 265 00:27:33 (2255)00:27:09 (1877)00:26:16 (1725)00:21:34 (1532)00:10:27 (1416) 01:52:59 (1789) 01:55:47 00:48:15
1790 3592 Procelewski Krzysztof GreKom Team M30 248 1578 00:26:56 (2050)00:27:11 (1882)00:26:25 (1773)00:21:42 (1578)00:10:45 (1645) 01:52:59 (1790) 01:56:19 00:48:47
1791 3571 Guski Paweł M30 249 1567 00:26:04 (1747)00:26:25 (1650)00:26:09 (1689)00:22:02 (1697)00:12:20 (2560) 01:53:00 (1791) 01:56:10 00:48:38
1792 465 Śliwiński Andrzej Kosakowski Klub HDK Sołectwo Kosakowo M25 171 1654 00:28:20 (2574)00:25:52 (1423)00:26:26 (1776)00:21:31 (1516)00:10:52 (1717) 01:53:01 (1792) 01:57:49 00:50:17
1793 420 Łukasiewicz Bartłomiej M35 346 1535 00:26:36 (1920)00:26:59 (1820)00:26:23 (1759)00:22:10 (1747)00:10:55 (1751) 01:53:03 (1793) 01:55:34 00:48:02
1794 2896 Petriczek Wojciech Rezerwowe Psy M35 347 1551 00:25:56 (1692)00:26:22 (1632)00:26:26 (1778)00:23:05 (2109)00:11:15 (1970) 01:53:04 (1794) 01:55:54 00:48:22
1795 149 Molasy Tomasz Malborskie Centrum Wolontariatu M30 250 1546 00:25:33 (1494)00:26:24 (1641)00:26:29 (1790)00:22:50 (1992)00:11:51 (2333) 01:53:07 (1795) 01:55:50 00:48:18
1796 3086 Lewandowski Michał Intel Runners M40 351 1589 00:26:55 (2046)00:27:21 (1934)00:27:04 (1947)00:21:41 (1572)00:10:07 (1166) 01:53:08 (1796) 01:56:32 00:49:00
1797 2768 Flis Marcin UBEZPIECZALNIA TEAM M40 352 1554 00:27:19 (2177)00:27:56 (2159)00:27:24 (2093)00:20:40 (1199)00:09:51 (959) 01:53:10 (1797) 01:55:56 00:48:24
1798 1706 Pastewski Tomasz M35 348 1587 00:26:34 (1913)00:27:15 (1906)00:26:22 (1751)00:22:02 (1703)00:10:58 (1786) 01:53:11 (1799) 01:56:31 00:48:59
1799 1721 Rapacki Szymon M30 251 1485 00:24:45 (1220)00:25:44 (1389)00:26:09 (1690)00:24:06 (2403)00:12:27 (2609) 01:53:11 (1800) 01:54:43 00:47:11
1800 3764 Włostowska Anna UBEZPIECZALNIA TEAM K18 27 269 00:27:20 (2187)00:27:55 (2154)00:27:26 (2111)00:20:39 (1193)00:09:51 (962) 01:53:11 (1798) 01:55:56 00:48:24
1801 2141 Brauer Judyta Bayer Life Team K25 49 283 00:26:53 (2020)00:27:23 (1950)00:26:38 (1836)00:21:57 (1668)00:10:23 (1366) 01:53:14 (1801) 01:56:44 00:49:12
1802 2381 Rembalski Piotr Świat Płytek u Kryspina M45 191 1556 00:25:28 (1463)00:26:07 (1549)00:25:49 (1592)00:23:17 (2183)00:12:35 (2671) 01:53:16 (1803) 01:56:00 00:48:28
1803 3117 Zegarlicki Zygmunt ORKIESTRA REPREZENTACYJNA MARYNARKI WOJENNEJ M40 353 1550 00:26:22 (1852)00:26:39 (1744)00:25:57 (1644)00:22:43 (1958)00:11:35 (2189) 01:53:16 (1802) 01:55:53 00:48:21
1804 2016 Krawczuk Andrzej TeamKaraś-Elbląg M60 13 1541 00:26:08 (1768)00:27:00 (1824)00:26:52 (1895)00:22:21 (1817)00:10:56 (1773) 01:53:17 (1806) 01:55:44 00:48:12
1805 401 Littwin Ewa K40 51 268 00:26:32 (1905)00:27:13 (1893)00:26:24 (1763)00:21:51 (1643)00:11:17 (1996) 01:53:17 (1805) 01:55:56 00:48:24
1806 3733 Wawrzaszek Olga Krysiewicz K18 28 262 00:27:13 (2149)00:27:24 (1962)00:26:36 (1827)00:21:46 (1609)00:10:18 (1300) 01:53:17 (1804) 01:55:42 00:48:10
1807 1184 Benvenuti Paolo Golubiozik M50 86 1424 00:25:51 (1657)00:26:42 (1756)00:26:25 (1767)00:22:43 (1956)00:11:37 (2207) 01:53:18 (1811) 01:53:28 00:45:56
1808 1227 Jelinski Sebastian NOA M40 354 1540 00:25:54 (1684)00:26:30 (1700)00:26:26 (1780)00:23:15 (2178)00:11:13 (1958) 01:53:18 (1807) 01:55:40 00:48:08
1809 4149 Kiełbasiewicz Bartosz LPP TEAM M25 172 1612 00:26:54 (2025)00:27:43 (2098)00:26:50 (1887)00:21:42 (1580)00:10:09 (1187) 01:53:18 (1810) 01:56:58 00:49:26
1810 2243 Kiełkucki Mariusz NORWOOD BIEGA M45 192 1598 00:26:27 (1878)00:27:22 (1946)00:26:37 (1829)00:21:53 (1649)00:10:59 (1795) 01:53:18 (1809) 01:56:45 00:49:13
1811 3016 Walczak Radosław M30 252 1577 00:26:48 (1982)00:27:13 (1892)00:25:28 (1451)00:22:21 (1820)00:11:28 (2123) 01:53:18 (1808) 01:56:18 00:48:46
1812 1234 Rybacki Natan M30 253 1520 00:26:13 (1802)00:26:04 (1504)00:26:48 (1875)00:22:43 (1960)00:11:31 (2162) 01:53:19 (1812) 01:55:19 00:47:47
1813 3961 Dróżdż Adrian Klub Biegaczy JYSK M30 254 1442 00:25:42 (1562)00:27:38 (2064)00:27:14 (2033)00:22:26 (1856)00:10:20 (1324) 01:53:20 (1813) 01:53:49 00:46:17
1814 202 Lebiedź Artur NEODENTAL M35 349 1568 00:25:04 (1346)00:27:15 (1902)00:26:52 (1897)00:23:05 (2107)00:11:04 (1838) 01:53:20 (1814) 01:56:11 00:48:39
1815 2240 Merchel Łukasz M35 350 1542 00:27:58 (2443)00:28:42 (2440)00:25:58 (1650)01:53:21 (3307) 01:53:21 (1815) 01:55:46 00:48:14
1816 3956 Zieliński Bartłomiej Klub Biegaczy JYSK M18 87 1444 00:23:54 (917)00:25:23 (1277)00:27:14 (2032)00:24:48 (2554)00:12:02 (2426) 01:53:21 (1816) 01:53:50 00:46:18
1817 3327 Mikielska Danuta K55 7 285 00:26:30 (1894)00:26:48 (1785)00:26:06 (1677)00:23:05 (2111)00:10:53 (1728) 01:53:22 (1817) 01:56:58 00:49:26
1818 908 Lorek Maciej M45 193 1501 00:24:49 (1249)00:26:55 (1807)00:26:47 (1871)00:23:03 (2094)00:11:49 (2315) 01:53:23 (1819) 01:54:53 00:47:21
1819 961 Płoski Jarek Complexsports M50 87 1564 00:25:56 (1695)00:26:27 (1666)00:26:33 (1807)00:22:54 (2021)00:11:33 (2179) 01:53:23 (1818) 01:56:09 00:48:37
1820 3431 Laskowski Kamil Jeppesen M25 173 1548 00:27:48 (2365)00:27:06 (1853)00:26:12 (1711)00:21:47 (1622)00:10:31 (1473) 01:53:24 (1821) 01:55:52 00:48:20
1821 3410 Sobczak Daniel PETIT FORESTIER RUN M25 174 1488 00:25:50 (1655)01:18:32 (3354)00:22:57 (2048)00:11:55 (2383) 01:53:24 (1820) 01:54:45 00:47:13
1822 2427 Kik Andrzej Nie Marnuj Tlenu / Gdańskie Autobusy i Tramwaje M70 2 1561 00:26:32 (1906)00:27:07 (1862)00:26:21 (1748)00:22:29 (1865)00:10:56 (1766) 01:53:25 (1822) 01:56:07 00:48:35
1823 1046 Wiaderek Krzysztof Wieczorne Bieganie w Szczecinie M45 194 1547 00:25:49 (1645)00:26:51 (1799)00:26:43 (1854)00:22:52 (2006)00:11:11 (1928) 01:53:26 (1823) 01:55:51 00:48:19
1824 3606 Gaede Arkadiusz M50 88 1582 00:27:06 (2107)00:27:27 (2004)00:26:25 (1772)00:22:00 (1691)00:10:31 (1469) 01:53:29 (1826) 01:56:22 00:48:50
1825 1210 Madej Paweł PGB Sportowa Paczka M30 255 1610 00:26:52 (2013)00:27:20 (1925)00:27:17 (2049)00:21:29 (1505)00:10:31 (1468) 01:53:29 (1824) 01:56:53 00:49:21 16 (16 / 5)
1826 2384 Michalak Konrad Gracja&Alicja 3Miasto M35 351 1608 00:26:49 (1999)00:27:03 (1833)00:26:35 (1817)00:22:18 (1804)00:10:44 (1638) 01:53:29 (1825) 01:56:52 00:49:20
1827 3549 Kałużna Aneta Kuźnia Triathlonu K30 49 261 01:53:30 (1827) 01:55:40 00:48:08
1828 3306 Turzański Witold M45 195 1601 00:26:08 (1775)00:26:50 (1793)00:26:38 (1835)00:22:30 (1872)00:11:24 (2081) 01:53:30 (1828) 01:56:47 00:49:15
1829 102 Władymiruk Dariusz Pruszcz Biega M35 352 1615 00:26:48 (1990)00:27:07 (1865)00:26:34 (1810)00:22:10 (1751)00:10:51 (1711) 01:53:30 (1829) 01:57:01 00:49:29
1830 3442 Jabłoński Robert TUMBOteam M30 256 1588 00:25:41 (1555)00:25:49 (1408)00:25:44 (1547)00:23:24 (2220)00:12:53 (2773) 01:53:31 (1830) 01:56:32 00:49:00
1831 3443 Kisieliński Tomasz M50 89 1593 00:26:54 (2032)00:27:12 (1888)00:26:40 (1841)00:22:05 (1717)00:10:40 (1593) 01:53:31 (1833) 01:56:40 00:49:08
1832 3885 Machalica Agnieszka K40 52 282 00:26:55 (2042)00:27:12 (1887)00:26:39 (1839)00:22:06 (1727)00:10:39 (1580) 01:53:31 (1832) 01:56:39 00:49:07
1833 2565 Małecki Patryk Patryk Małecki CREO Patryk Małecki CREO M30 257 1637 00:26:42 (1957)00:26:50 (1795)00:26:09 (1692)00:22:04 (1710)00:11:46 (2289) 01:53:31 (1831) 01:57:34 00:50:02
1834 3510 Małek Mateusz Sii Power People M40 355 1569 00:26:22 (1850)00:27:02 (1827)00:26:42 (1848)00:22:35 (1907)00:10:51 (1708) 01:53:32 (1834) 01:56:12 00:48:40
1835 1964 Dombrowska Agnieszka K35 52 272 00:27:17 (2170)00:26:57 (1816)00:26:31 (1800)00:21:58 (1676)00:10:50 (1693) 01:53:33 (1835) 01:56:04 00:48:32
1836 780 Kozłowski Wojciech M30 258 1618 00:27:33 (2257)00:27:19 (1923)00:26:35 (1819)00:21:43 (1585)00:10:24 (1374) 01:53:34 (1837) 01:57:03 00:49:31
1837 778 Rorzkowski Artur M40 356 1553 00:26:12 (1800)00:27:26 (1996)00:26:37 (1832)00:22:11 (1756)00:11:08 (1891) 01:53:34 (1836) 01:55:55 00:48:23
1838 3781 Bak Michał M25 175 1599 00:26:59 (2073)00:27:07 (1866)00:26:09 (1688)00:21:46 (1606)00:11:34 (2181) 01:53:35 (1838) 01:56:45 00:49:13
1839 1654 Marciniak Wojciech Tylko wariaci są coś warci M35 353 1557 00:25:53 (1681)00:26:36 (1733)00:26:49 (1881)00:22:56 (2044)00:11:24 (2075) 01:53:38 (1839) 01:56:01 00:48:29
1840 3539 Stępień Marta Tripaka K25 50 257 00:25:55 (1689)00:26:17 (1592)00:26:08 (1685)00:23:38 (2280)00:11:42 (2257) 01:53:40 (1840) 01:55:32 00:48:00
1841 3945 Belczyński Piotr T-Mobile Sport Team T-mobile M30 259 1584 00:27:09 (2128)00:27:14 (1900)00:25:58 (1652)00:21:42 (1581)00:11:38 (2214) 01:53:41 (1841) 01:56:28 00:48:56
1842 2171 Kruczkowski Rafał Next Level M35 354 1572 00:25:57 (1702)00:26:32 (1703)00:26:23 (1758)00:23:00 (2077)00:11:49 (2317) 01:53:41 (1842) 01:56:14 00:48:42
1843 2763 Svetlana Shamkova Adidas Runners Kaliningrad K40 53 263 00:26:04 (1752)00:26:49 (1789)00:26:54 (1905)00:22:52 (2007)00:11:02 (1823) 01:53:41 (1843) 01:55:45 00:48:13
1844 2540 Tytko Grzegorz M25 176 1581 00:27:28 (2223)00:27:04 (1841)00:25:56 (1636)00:22:11 (1752)00:11:02 (1820) 01:53:41 (1844) 01:56:21 00:48:49
1845 2369 Wesołowski Maciej M25 177 1580 00:27:27 (2218)00:27:05 (1844)00:25:57 (1643)00:22:09 (1740)00:11:03 (1828) 01:53:41 (1845) 01:56:21 00:48:49
1846 888 Gunarys Filip M30 260 1613 00:27:00 (2078)00:27:22 (1944)00:27:04 (1953)00:21:50 (1634)00:10:26 (1403) 01:53:42 (1846) 01:56:59 00:49:27
1847 1877 Dragan Zbigniew M60 14 1566 00:26:43 (1958)00:27:08 (1870)00:26:19 (1740)00:22:22 (1829)00:11:12 (1945) 01:53:44 (1849) 01:56:10 00:48:38
1848 3630 Płończak Jacek M50 90 1522 00:24:37 (1142)00:25:49 (1414)00:26:35 (1824)00:24:11 (2421)00:12:32 (2650) 01:53:44 (1848) 01:55:20 00:47:48
1849 2722 Roginska Wioletta K40 54 253 00:26:12 (1799)00:26:45 (1771)00:26:47 (1872)00:22:48 (1978)00:11:12 (1942) 01:53:44 (1847) 01:55:25 00:47:53
1850 2454 Kowalikowski Radosław M18 88 1630 00:27:30 (2238)00:27:27 (1998)00:26:30 (1794)00:21:46 (1613)00:10:32 (1489) 01:53:45 (1850) 01:57:25 00:49:53
1851 4046 Bela Mirosława Bemol K55 8 287 00:25:19 (1424)00:26:30 (1698)00:26:55 (1907)00:23:30 (2241)00:11:32 (2165) 01:53:46 (1853) 01:57:07 00:49:35
1852 2455 Kaniewski Michał Dziki Dzik TEAM M25 178 1631 00:27:30 (2232)00:27:27 (2007)00:26:29 (1789)00:21:47 (1619)00:10:33 (1501) 01:53:46 (1851) 01:57:26 00:49:54
1853 3311 Kozaczka Maciej M45 196 1592 00:25:52 (1677)00:27:11 (1883)00:26:22 (1753)00:22:41 (1942)00:11:40 (2232) 01:53:46 (1852) 01:56:35 00:49:03
1854 2521 Charun Daniel M30 261 1515 00:25:43 (1583)00:26:27 (1667)00:26:02 (1667)00:22:47 (1976)00:12:50 (2751) 01:53:49 (1854) 01:55:10 00:47:38
1855 2422 Bogalecki Marek Safe Sport Team M60 15 1605 00:25:50 (1653)00:27:28 (2011)00:26:57 (1912)00:22:30 (1873)00:11:05 (1855) 01:53:50 (1858) 01:56:51 00:49:19
1856 3881 Cierocka Dorota K30 50 275 00:26:15 (1814)00:27:23 (1949)00:27:09 (1997)00:22:18 (1798)00:10:45 (1644) 01:53:50 (1857) 01:56:22 00:48:50
1857 328 Czaban Natalia K18 29 273 00:26:03 (1743)00:26:19 (1615)00:26:19 (1739)00:23:06 (2116)00:12:03 (2427) 01:53:50 (1859) 01:56:10 00:48:38
1858 331 Gracek Marcin M18 89 1565 00:26:03 (1744)00:26:19 (1614)00:26:18 (1733)00:23:07 (2118)00:12:03 (2442) 01:53:50 (1855) 01:56:10 00:48:38
1859 3637 Strzelecka Aleksandra LPP TEAM LPP K25 51 251 00:26:39 (1941)00:26:55 (1808)00:26:17 (1731)00:22:46 (1970)00:11:13 (1950) 01:53:50 (1856) 01:55:18 00:47:46
1860 303 Podwysocka Dominika Pruszcz Biega K35 53 286 00:26:28 (1882)00:26:49 (1791)00:26:56 (1909)00:22:40 (1930)00:10:58 (1783) 01:53:51 (1860) 01:57:03 00:49:31
1861 3454 Steinert Marek 9 Metrów Asfaltu M40 357 1621 00:26:50 (2002)00:27:24 (1979)00:27:04 (1951)00:22:09 (1741)00:10:24 (1377) 01:53:51 (1861) 01:57:10 00:49:38
1862 2507 Szymczak Jakub M30 262 1585 00:27:09 (2121)00:27:38 (2062)00:26:40 (1842)00:21:36 (1546)00:10:49 (1686) 01:53:52 (1862) 01:56:30 00:48:58
1863 1923 Graczyk Adrian Kurczaczki Team M30 263 1481 00:24:36 (1131)00:26:19 (1610)00:27:39 (2189)00:23:37 (2274)00:11:42 (2256) 01:53:53 (1863) 01:54:39 00:47:07
1864 3394 Listwan Krzysztof M45 197 1586 00:25:41 (1560)00:26:30 (1690)00:26:42 (1849)00:23:11 (2149)00:11:50 (2322) 01:53:54 (1864) 01:56:30 00:48:58
1865 4067 Głodowski Bartosz BTS plus M18 90 1590 00:25:49 (1644)00:27:24 (1973)00:26:40 (1843)00:22:48 (1979)00:11:14 (1963) 01:53:55 (1865) 01:56:33 00:49:01
1866 2156 Kospał Pawłowski Jacek M35 355 1573 00:26:30 (1895)00:27:10 (1880)00:26:45 (1865)00:22:30 (1875)00:11:00 (1801) 01:53:55 (1866) 01:56:15 00:48:43
1867 2334 Bagiński Jan M65 7 1518 00:25:38 (1534)00:27:12 (1891)00:27:09 (2001)00:22:35 (1905)00:11:23 (2072) 01:53:57 (1869) 01:55:16 00:47:44
1868 3654 Mertowski Emilian M35 356 1614 00:27:11 (2141)00:27:22 (1940)00:25:59 (1655)00:22:09 (1738)00:11:16 (1985) 01:53:57 (1868) 01:57:00 00:49:28
1869 415 Witkowski Robert Służba Więzienna - Areszt Śledczy w Elblągu M45 198 1596 00:26:27 (1879)00:27:21 (1933)00:26:42 (1846)00:22:10 (1750)00:11:17 (1994) 01:53:57 (1867) 01:56:44 00:49:12
1870 1749 Dawidowicz Izabela Maja Team/Bogatka Biega K35 54 301 00:27:54 (2422)00:27:37 (2057)00:26:31 (1798)00:21:17 (1428)00:10:39 (1564) 01:53:58 (1871) 01:57:40 00:50:08
1871 334 Rychłowski Michał U Leniwej Danuty M45 199 1634 00:27:24 (2205)00:27:47 (2108)00:26:47 (1873)00:21:45 (1598)00:10:15 (1255) 01:53:58 (1870) 01:57:28 00:49:56
1872 1757 Jastrzębski Dariusz M35 357 1555 00:27:05 (2104)00:27:57 (2169)00:26:23 (1754)00:21:47 (1617)00:10:47 (1663) 01:53:59 (1873) 01:55:56 00:48:24
1873 3825 Saldana Cristian M25 179 1625 00:27:07 (2113)00:27:37 (2056)00:26:36 (1825)00:22:12 (1758)00:10:27 (1413) 01:53:59 (1872) 01:57:15 00:49:43
1874 3300 Kogut Joanna Grupa Biegowa 65 K45 21 297 00:27:09 (2129)00:27:36 (2054)00:26:50 (1885)00:21:41 (1569)00:10:44 (1639) 01:54:00 (1874) 01:57:35 00:50:03
1875 271 Sińczuk Patrycja xRunners K35 55 278 00:26:54 (2027)00:27:26 (1997)00:26:37 (1828)00:22:06 (1729)00:10:58 (1784) 01:54:01 (1876) 01:56:31 00:48:59
1876 2645 Szłapka Dariusz M50 91 1677 00:26:56 (2052)00:27:28 (2012)00:26:51 (1889)00:22:33 (1891)00:10:13 (1234) 01:54:01 (1875) 01:58:14 00:50:42
1877 45 Drawc Karol M25 180 1642 00:28:19 (2565)00:27:47 (2109)00:26:53 (1901)00:21:09 (1365)00:09:55 (1004) 01:54:03 (1877) 01:57:39 00:50:07
1878 695 Kałuszyński Wojciech Komandos Strong (ku pamięci) M40 359 1648 00:26:43 (1961)00:27:02 (1829)00:26:11 (1704)00:22:06 (1728)00:12:02 (2423) 01:54:04 (1880) 01:57:42 00:50:10
1879 2387 Matuszak Krzysztof Akademia Biegowa Kiełpino M45 200 1675 00:26:08 (1772)00:27:14 (1901)00:26:53 (1902)00:22:39 (1927)00:11:10 (1910) 01:54:04 (1879) 01:58:12 00:50:40
1880 3866 Paradzewski Krzysztof Łęgowo Team M40 358 1619 00:27:10 (2131)00:27:23 (1956)00:27:04 (1950)00:22:11 (1753)00:10:16 (1276) 01:54:04 (1878) 01:57:06 00:49:34
1881 3994 Jaśkiewicz Paweł M25 181 1629 00:26:59 (2071)00:27:31 (2031)00:27:26 (2109)00:22:22 (1831)00:09:47 (898) 01:54:05 (1882) 01:57:21 00:49:49
1882 220 Nuż Jacek Pruszcz Biega M40 360 1646 00:26:44 (1969)00:27:02 (1831)00:26:11 (1708)00:22:05 (1714)00:12:03 (2429) 01:54:05 (1883) 01:57:42 00:50:10
1883 4139 Siemiątkowski Arkadiusz M30 264 1620 00:27:20 (2188)00:27:04 (1842)00:26:11 (1706)00:22:15 (1774)00:11:15 (1975) 01:54:05 (1881) 01:57:10 00:49:38
1884 51 Rogala Anna K30 51 259 00:27:00 (2077)00:27:30 (2027)00:26:59 (1925)00:22:01 (1693)00:10:36 (1538) 01:54:06 (1884) 01:55:39 00:48:07
1885 2830 Poreda Anna K25 52 291 00:26:54 (2030)00:27:05 (1845)00:26:44 (1858)00:22:23 (1838)00:11:02 (1825) 01:54:08 (1885) 01:57:24 00:49:52
1886 1901 Tomkowicz Dawid Pruszcz Biega M25 182 1640 00:27:30 (2239)00:27:23 (1957)00:26:00 (1659)00:22:21 (1819)00:10:54 (1742) 01:54:08 (1886) 01:57:37 00:50:05
1887 3946 Kawka Paweł M45 201 1639 00:27:37 (2275)00:27:38 (2061)00:26:35 (1823)00:21:45 (1603)00:10:34 (1506) 01:54:09 (1887) 01:57:36 00:50:04
1888 578 Tuzik Przemysław M30 265 1609 00:25:17 (1411)00:26:24 (1646)00:27:08 (1992)00:23:47 (2329)00:11:33 (2173) 01:54:09 (1888) 01:56:52 00:49:20
1889 3282 Sobol Evgeniia Amberman K35 56 264 00:26:38 (1927)00:25:58 (1452)00:27:40 (2193)00:22:51 (2001)00:11:03 (1832) 01:54:10 (1889) 01:55:45 00:48:13
1890 463 Jankowiak Roman M50 92 1560 00:26:26 (1872)00:26:46 (1779)00:28:43 (2483)00:21:07 (1339)00:11:09 (1901) 01:54:11 (1890) 01:56:04 00:48:32
1891 505 Bylińska Katarzyna K45 22 267 00:25:46 (1614)00:26:46 (1776)00:27:08 (1987)00:23:04 (2102)00:11:28 (2118) 01:54:12 (1893) 01:55:54 00:48:22
1892 770 Fanslau Magdalena Niechce Misie Biegam, bo lubię ciastki K25 53 247 00:24:46 (1229)00:27:00 (1825)00:27:15 (2038)00:23:33 (2257)00:11:38 (2210) 01:54:12 (1891) 01:55:06 00:47:34
1893 812 Milewska Weronika K18 30 277 00:27:36 (2268)00:27:42 (2088)00:27:04 (1948)00:21:40 (1563)00:10:10 (1196) 01:54:12 (1892) 01:56:23 00:48:51
1894 3810 Nierzwicka Agnieszka K30 52 292 00:26:55 (2040)00:27:24 (1964)00:27:06 (1966)00:22:14 (1770)00:10:34 (1509) 01:54:13 (1895) 01:57:28 00:49:56
1895 1487 Powała Łukasz M30 266 1672 00:27:39 (2291)00:27:24 (1981)00:26:58 (1917)00:21:45 (1602)00:10:27 (1419) 01:54:13 (1896) 01:58:10 00:50:38
1896 3122 Stanulewicz Martyna K18 31 288 00:26:49 (1996)00:27:14 (1896)00:26:32 (1806)00:22:22 (1832)00:11:16 (1991) 01:54:13 (1894) 01:57:10 00:49:38
1897 189 Piskorski Piotr M40 361 1638 00:27:12 (2145)00:27:26 (1995)00:26:43 (1852)00:22:02 (1701)00:10:52 (1716) 01:54:15 (1897) 01:57:36 00:50:04
1898 3875 Hetmański Bartosz M30 267 1636 00:25:53 (1679)00:26:27 (1670)00:26:35 (1816)00:23:19 (2194)00:12:02 (2424) 01:54:16 (1899) 01:57:33 00:50:01
1899 3977 Rybarz Artur Zadyszka Oświęcim JAKOŚ LECI M50 93 1595 00:25:59 (1719)00:26:27 (1665)00:27:27 (2114)00:22:53 (2017)00:11:30 (2146) 01:54:16 (1898) 01:56:42 00:49:10
1900 3412 Malecka Agata Sobczak Team K25 54 266 00:24:54 (1279)00:26:53 (1804)00:27:13 (2022)00:23:22 (2209)00:11:55 (2377) 01:54:17 (1901) 01:55:48 00:48:16
1901 1565 Piątek Justyna K25 55 270 00:26:14 (1811)00:27:44 (2099)00:27:19 (2070)00:22:20 (1809)00:10:40 (1595) 01:54:17 (1902) 01:56:00 00:48:28
1902 3918 Szarek Rafał Smurfit Kappa Adventure Team Poland M40 362 1536 00:24:51 (1261)00:26:32 (1709)00:27:30 (2125)00:23:55 (2364)00:11:29 (2134) 01:54:17 (1900) 01:55:35 00:48:03
1903 831 Mikołajczyk Sławomir METAL M45 202 1607 00:25:31 (1484)00:26:41 (1751)00:27:54 (2286)00:23:19 (2197)00:10:54 (1741) 01:54:19 (1903) 01:56:52 00:49:20
1904 2144 Pes Magdalena K35 57 271 00:26:17 (1828)00:27:16 (1909)00:26:57 (1916)00:22:38 (1921)00:11:12 (1934) 01:54:20 (1904) 01:56:01 00:48:29
1905 3483 Chajdas Michał M40 363 1604 00:26:38 (1929)00:26:57 (1813)00:26:50 (1888)00:22:41 (1941)00:11:15 (1979) 01:54:21 (1905) 01:56:50 00:49:18
1906 3687 Filipowicz Aleksandra K18 32 302 00:26:49 (1998)00:27:25 (1983)00:27:08 (1994)00:22:10 (1745)00:10:51 (1710) 01:54:23 (1906) 01:57:43 00:50:11
1907 1805 Karczewska Alina Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" K40 55 284 00:26:16 (1825)00:27:20 (1930)00:27:18 (2058)00:22:50 (1996)00:10:39 (1581) 01:54:23 (1907) 01:56:45 00:49:13
1908 430 Cieślik Marta Pruszcz Biega K25 56 279 00:26:31 (1900)00:27:12 (1885)00:26:42 (1850)00:22:35 (1900)00:11:24 (2084) 01:54:24 (1908) 01:56:32 00:49:00
1909 3573 Skrzeszewski Jan M18 91 1472 00:26:30 (1893)00:28:40 (2432)00:26:51 (1890)00:21:28 (1501)00:10:56 (1771) 01:54:25 (1909) 01:54:28 00:46:56
1910 3137 Żydkiewicz-Dopka Magdalena K35 58 313 00:26:54 (2031)00:27:10 (1881)00:27:11 (2011)00:22:16 (1789)00:10:54 (1734) 01:54:25 (1910) 01:58:02 00:50:30
1911 2970 Janowicz Michał M30 268 1558 00:24:38 (1159)00:26:26 (1658)00:26:54 (1903)00:24:13 (2432)00:12:15 (2523) 01:54:26 (1912) 01:56:02 00:48:30
1912 2255 Szczypka Arkadiusz M50 94 1616 00:25:42 (1566)00:27:04 (1843)00:26:39 (1838)00:23:21 (2207)00:11:40 (2228) 01:54:26 (1911) 01:57:01 00:49:29
1913 1639 Fanslau Karol M18 92 1523 00:24:46 (1227)00:27:00 (1823)00:27:14 (2030)00:22:58 (2052)00:12:29 (2628) 01:54:27 (1913) 01:55:21 00:47:49
1914 2671 Olszewski Michał M40 364 1651 00:26:33 (1912)00:27:03 (1835)00:26:48 (1876)00:22:37 (1919)00:11:26 (2106) 01:54:27 (1914) 01:57:44 00:50:12
1915 3707 Jabłońska-Nabayaogo Ewa K45 23 274 00:25:42 (1568)00:27:46 (2104)00:27:16 (2044)00:22:45 (1962)00:10:59 (1792) 01:54:28 (1915) 01:56:22 00:48:50
1916 1304 Dunajski Marek M30 269 1660 00:26:40 (1943)00:26:46 (1777)00:27:23 (2084)00:22:07 (1735)00:11:33 (2177) 01:54:29 (1916) 01:57:56 00:50:24
1917 1625 Zambrzycki Tomasz M45 203 1657 00:26:14 (1812)00:26:35 (1721)00:25:57 (1641)00:24:09 (2417)00:11:35 (2195) 01:54:30 (1917) 01:57:53 00:50:21
1918 1689 Lyashenko Maksym M25 183 1670 00:28:01 (2466)00:28:11 (2261)00:26:45 (1864)00:21:09 (1364)00:10:25 (1391) 01:54:31 (1918) 01:58:08 00:50:36
1919 2767 Kukałowicz Bolesław UBEZPIECZALNIA TEAM M35 358 1628 00:27:20 (2191)00:27:55 (2152)00:27:26 (2106)00:21:14 (1399)00:10:38 (1552) 01:54:33 (1919) 01:57:18 00:49:46
1920 1132 Gacek Katarzyna SKL Filippides K40 56 306 00:26:57 (2057)00:27:23 (1951)00:27:07 (1973)00:22:13 (1765)00:10:55 (1753) 01:54:35 (1920) 01:57:49 00:50:17
1921 2219 Szwaba Marcin M35 359 1702 00:27:41 (2312)00:27:34 (2042)00:27:19 (2062)00:21:50 (1636)00:10:12 (1222) 01:54:36 (1922) 01:58:36 00:51:04
1922 2495 Szymkowiak Justyna K40 57 289 00:25:53 (1680)00:26:57 (1814)00:27:10 (2010)00:22:54 (2029)00:11:42 (2261) 01:54:36 (1921) 01:57:14 00:49:42
1923 2185 Osipowicz Paweł M40 365 1635 00:27:36 (2269)00:27:30 (2018)00:27:00 (1930)00:22:00 (1686)00:10:31 (1464) 01:54:37 (1923) 01:57:31 00:49:59
1924 3809 Wiśniewski Witold SPORTEVO M50 95 1529 00:25:59 (1714)00:26:43 (1759)00:26:24 (1764)00:23:02 (2089)00:12:31 (2640) 01:54:39 (1924) 01:55:30 00:47:58
1925 1447 Czapiewski Michał M18 93 1624 00:26:26 (1873)00:27:30 (2020)00:27:24 (2092)00:22:55 (2037)00:10:26 (1405) 01:54:41 (1925) 01:57:15 00:49:43
1926 1802 Ruksztełło Michał M30 270 1715 00:28:09 (2520)00:27:53 (2144)00:26:45 (1868)00:21:15 (1408)00:10:40 (1589) 01:54:42 (1927) 01:58:58 00:51:26
1927 627 Zieliński Maciej Coty Polska M40 366 1641 00:27:15 (2158)00:27:23 (1948)00:27:08 (1985)00:22:14 (1767)00:10:42 (1612) 01:54:42 (1926) 01:57:38 00:50:06
1928 3729 Naruszewicz Wojciech M30 271 1644 00:27:17 (2168)00:26:51 (1798)00:26:31 (1796)00:22:39 (1928)00:11:25 (2093) 01:54:43 (1928) 01:57:41 00:50:09
1929 3907 Zawiślak Dorota K35 59 311 00:26:57 (2060)00:27:24 (1970)00:27:06 (1967)00:22:13 (1760)00:11:04 (1843) 01:54:44 (1929) 01:57:59 00:50:27
1930 3622 Stawska Ewelina K18 33 258 00:25:10 (1378)00:27:34 (2047)00:27:18 (2061)00:23:09 (2130)00:11:34 (2183) 01:54:45 (1930) 01:55:36 00:48:04
1931 152 Brokos Tomasz DCT drużyna biegowa M30 272 1668 00:27:12 (2146)00:27:58 (2175)00:26:53 (1900)00:22:01 (1694)00:10:42 (1614) 01:54:46 (1932) 01:58:06 00:50:34
1932 29 Korytowski Jacek M50 96 1645 00:26:23 (1860)00:27:34 (2045)00:27:19 (2066)00:22:32 (1885)00:10:58 (1777) 01:54:46 (1931) 01:57:41 00:50:09
1933 3830 Dalecka Karolina K35 60 293 00:26:40 (1944)00:26:51 (1801)00:27:06 (1962)00:22:51 (1999)00:11:19 (2023) 01:54:47 (1933) 01:57:29 00:49:57
1934 3127 Wałdowska Anna xRunners K35 61 300 00:26:52 (2014)00:27:38 (2067)00:27:06 (1968)00:22:21 (1816)00:10:51 (1704) 01:54:48 (1934) 01:57:39 00:50:07
1935 674 Więcielewska Joanna BigYellowFoot Adventure Team K35 62 299 00:26:16 (1823)00:27:10 (1879)00:27:10 (2004)00:23:02 (2085)00:11:10 (1916) 01:54:48 (1935) 01:57:37 00:50:05
1936 3334 Parusiński Jan M60 16 1664 00:26:49 (1993)00:26:39 (1742)00:26:49 (1880)00:22:52 (2009)00:11:40 (2233) 01:54:49 (1937) 01:58:00 00:50:28
1937 3234 Redzimski Grzegorz JaTuTaTToo Studio Tatuażu Jatutattoo Studio tatuażu M35 360 1712 00:27:38 (2283)00:27:53 (2141)00:27:17 (2048)00:21:37 (1553)00:10:24 (1380) 01:54:49 (1936) 01:58:56 00:51:24
1938 2178 Redlin Mateusz M30 273 1583 00:25:04 (1348)00:26:18 (1606)00:28:01 (2316)00:23:40 (2293)00:11:47 (2291) 01:54:50 (1938) 01:56:24 00:48:52
1939 3664 Gaffke Jakub M25 184 1734 00:27:16 (2164)00:27:25 (1986)00:26:57 (1915)00:22:15 (1776)00:10:58 (1780) 01:54:51 (1939) 01:59:21 00:51:49
1940 326 Zalaszewski Bartosz Drużyna Szpiku M35 361 1606 00:27:35 (2265)00:27:37 (2058)00:26:44 (1862)00:22:06 (1725)00:10:49 (1687) 01:54:51 (1940) 01:56:51 00:49:19
1941 3423 Chajkowska Małgorzata Jeppesen K30 53 315 00:27:34 (2261)00:27:47 (2110)00:27:15 (2040)00:21:55 (1660)00:10:21 (1329) 01:54:52 (1941) 01:58:07 00:50:35
1942 1621 Grądecki Piotr M25 185 1597 00:25:38 (1541)00:26:29 (1685)00:26:38 (1834)00:23:52 (2346)00:12:15 (2522) 01:54:52 (1944) 01:56:44 00:49:12
1943 2338 Mielewczyk Leszek LTS Lębork M60 17 1602 00:26:33 (1908)00:27:24 (1968)00:26:58 (1922)00:22:54 (2020)00:11:03 (1830) 01:54:52 (1943) 01:56:48 00:49:16
1944 1045 Wiaderek Beata Wieczorne Bieganie w Szczecinie K45 24 290 00:25:48 (1630)00:26:54 (1806)00:27:06 (1963)00:23:24 (2221)00:11:40 (2231) 01:54:52 (1942) 01:57:17 00:49:45
1945 1975 Jarzębiński Rafał JW5004 M35 362 1591 00:25:56 (1696)00:27:05 (1847)00:27:16 (2043)00:23:24 (2223)00:11:12 (1937) 01:54:53 (1945) 01:56:34 00:49:02
1946 4038 Grelewicz Tomasz M35 363 1528 00:23:29 (793)00:25:09 (1195)00:26:59 (1927)00:25:50 (2780)00:13:27 (2947) 01:54:54 (1946) 01:55:29 00:47:57
1947 959 Słojewski Maciej M40 367 1611 00:26:02 (1733)00:26:08 (1552)00:27:44 (2231)00:23:49 (2338)00:11:11 (1917) 01:54:54 (1947) 01:56:57 00:49:25
1948 2445 Wenta Elżbieta K45 25 281 00:25:59 (1710)00:26:49 (1790)00:27:25 (2104)00:23:23 (2219)00:11:20 (2037) 01:54:56 (1948) 01:56:35 00:49:03
1949 3993 Bagiński Damian M25 186 1663 00:27:11 (2144)00:27:21 (1932)00:26:44 (1861)00:22:34 (1896)00:11:07 (1882) 01:54:57 (1949) 01:58:00 00:50:28
1950 3392 Pogorzelski Paweł M25 187 1678 00:27:03 (2097)00:27:07 (1858)00:26:06 (1676)00:22:35 (1903)00:12:06 (2462) 01:54:57 (1951) 01:58:15 00:50:43
1951 3057 Różalska Aleksandra ETT Elbląg Triathlon Team K40 58 308 00:26:58 (2070)00:27:30 (2021)00:26:09 (1687)00:22:43 (1953)00:11:37 (2203) 01:54:57 (1950) 01:57:54 00:50:22
1952 3272 Żurawska Ewelina K30 54 294 00:27:38 (2284)00:27:25 (1989)00:26:59 (1923)00:22:11 (1754)00:10:45 (1647) 01:54:58 (1952) 01:57:31 00:49:59
1953 4070 Kruchelska Ewa K45 26 314 00:27:02 (2086)00:27:38 (2065)00:26:44 (1859)00:22:21 (1826)00:11:14 (1959) 01:54:59 (1953) 01:58:05 00:50:33
1954 1891 Sazonov Victor Amberman M30 274 1563 00:24:00 (937)00:26:27 (1672)00:27:15 (2037)00:24:40 (2519)00:12:37 (2684) 01:54:59 (1954) 01:56:08 00:48:36
1955 2807 Chachuła Jakub M25 188 1686 00:27:07 (2115)00:27:22 (1947)00:26:51 (1892)00:22:21 (1822)00:11:19 (2029) 01:55:00 (1955) 01:58:18 00:50:46
1956 2069 Grudzińska Joanna Gdański Klub Okinawa Shorin Ryu Karate K30 55 312 00:26:35 (1916)00:27:01 (1826)00:27:04 (1949)00:22:59 (2074)00:11:21 (2047) 01:55:00 (1956) 01:58:00 00:50:28
1957 1307 Dobrowolski Maciek M18 95 1699 00:29:08 (2767)00:29:14 (2573)00:28:08 (2336)00:19:53 (863)00:08:38 (218) 01:55:01 (1957) 01:58:33 00:51:01
1958 3541 Szczepański Maciej M18 94 1680 00:26:56 (2056)00:27:17 (1915)00:27:13 (2026)00:22:13 (1764)00:11:22 (2054) 01:55:01 (1958) 01:58:16 00:50:44
1959 58 Hinz Krzysztof M40 368 1687 00:26:48 (1989)00:27:06 (1851)00:26:30 (1795)00:22:49 (1985)00:11:49 (2319) 01:55:02 (1959) 01:58:18 00:50:46
1960 577 Masys Agnieszka GRUPA MALBORK K40 59 322 00:27:30 (2240)00:27:43 (2096)00:27:12 (2021)00:22:23 (1839)00:10:14 (1246) 01:55:02 (1962) 01:58:35 00:51:03
1961 3591 Wąsik Krzysztof M45 204 1701 00:27:30 (2242)00:27:39 (2077)00:27:16 (2046)00:22:21 (1821)00:10:16 (1273) 01:55:02 (1961) 01:58:35 00:51:03
1962 2758 Zarzecki Mateusz M25 189 1698 00:29:54 (2931)00:28:29 (2378)00:26:19 (1738)00:20:51 (1264)00:09:29 (675) 01:55:02 (1960) 01:58:32 00:51:00
1963 10022 Górecki Rafał M40 369 1682 00:26:57 (2058)00:27:24 (1963)00:27:07 (1975)00:22:14 (1768)00:11:21 (2048) 01:55:03 (1963) 01:58:16 00:50:44
1964 10021 Joanna Dziewiatowska PACEMAKER dietetyk K40 60 320 00:26:57 (2065)00:27:24 (1969)00:27:07 (1977)00:22:14 (1766)00:11:21 (2045) 01:55:03 (1964) 01:58:16 00:50:44
1965 459 Konitz Marek Powel Active M35 364 1576 00:25:43 (1579)00:27:08 (1868)00:27:06 (1961)00:23:09 (2138)00:11:58 (2395) 01:55:04 (1965) 01:56:18 00:48:46
1966 3371 Milewski Krzysztof M40 370 1594 00:24:35 (1122)00:27:24 (1967)00:27:46 (2238)00:23:28 (2237)00:11:52 (2343) 01:55:05 (1967) 01:56:41 00:49:09
1967 1756 Sztorch Magdalena K45 27 280 00:25:44 (1592)00:27:06 (1852)00:27:42 (2224)00:23:13 (2162)00:11:20 (2035) 01:55:05 (1966) 01:56:35 00:49:03
1968 1674 Redzimski Piotr MaratonyPolskie.PL TEAM M45 205 1671 00:25:50 (1648)00:27:28 (2010)00:27:24 (2095)00:23:07 (2122)00:11:19 (2024) 01:55:08 (1968) 01:58:09 00:50:37
1969 3863 Maćkowiak Jonasz Tarnovia Tarnówka M30 275 1669 00:26:11 (1791)00:26:29 (1681)00:26:26 (1775)00:24:56 (2582)00:11:07 (1878) 01:55:09 (1969) 01:58:07 00:50:35
1970 1254 Rusinek Wojciech M25 190 1655 00:25:21 (1432)00:25:50 (1418)00:25:42 (1529)00:24:37 (2512)00:13:39 (2990) 01:55:09 (1970) 01:57:51 00:50:19
1971 2235 Brozio Joanna Pani K35 63 307 00:26:04 (1748)00:27:07 (1867)00:27:19 (2068)00:23:18 (2190)00:11:22 (2060) 01:55:10 (1971) 01:57:51 00:50:19
1972 3547 Błocki Grzegorz Górowski Klub Sportowy "Cresovia" M45 206 1603 00:26:37 (1925)00:27:39 (2071)00:27:29 (2124)00:22:43 (1957)00:10:43 (1625) 01:55:11 (1972) 01:56:49 00:49:17
1973 746 Dymek Sebastian Akademia Biegowa Pozytywna Endorfina Kościerzyna Turystyczne Kaszuby - Regatta Sports M30 276 1571 00:26:50 (2003)00:27:58 (2170)00:27:08 (1995)00:22:42 (1947)00:10:35 (1521) 01:55:13 (1973) 01:56:14 00:48:42
1974 4018 Wangler Tomasz MAMY TO - Biega i pomaga M40 371 1617 00:27:03 (2089)00:27:24 (1975)00:26:34 (1814)00:22:47 (1972)00:11:25 (2087) 01:55:13 (1974) 01:57:02 00:49:30
1975 2837 Podsiadło Iwona Agnes Magnes K45 28 338 00:26:44 (1966)00:27:19 (1921)00:27:06 (1964)00:22:49 (1989)00:11:16 (1987) 01:55:14 (1975) 01:59:26 00:51:54
1976 3405 Kamiński Arkadiusz M30 277 1650 00:27:03 (2088)00:27:46 (2106)00:27:00 (1929)00:22:36 (1912)00:10:52 (1719) 01:55:17 (1977) 01:57:44 00:50:12
1977 2731 Markowski Szymon TCZEW GEMALTO M40 372 1707 00:27:30 (2235)00:27:41 (2081)00:26:58 (1918)00:22:10 (1748)00:10:58 (1782) 01:55:17 (1976) 01:58:50 00:51:18
1978 1131 Kosecka Justyna Ortimed K35 64 256 00:26:57 (2061)00:27:16 (1914)00:26:52 (1893)00:22:53 (2016)00:11:20 (2040) 01:55:18 (1978) 01:55:31 00:47:59
1979 3976 Żmuda Mikołaj M40 373 1622 00:25:33 (1493)00:27:32 (2035)00:26:36 (1826)00:23:22 (2214)00:12:15 (2526) 01:55:18 (1979) 01:57:14 00:49:42
1980 3042 Skonka Aleksander M40 374 1679 00:27:10 (2136)00:27:16 (1907) 01:55:19 (1980) 01:58:15 00:50:43
1981 2906 Domek Aleksander M35 365 1704 00:27:11 (2143)00:27:33 (2036)00:26:57 (1911)00:22:56 (2043)00:10:43 (1623) 01:55:20 (1981) 01:58:42 00:51:10
1982 723 Kowalik Mieczysław Kowaliki M55 42 1685 00:26:55 (2047)00:27:12 (1884)00:27:23 (2085)00:22:31 (1879)00:11:20 (2031) 01:55:21 (1982) 01:58:17 00:50:45
1983 3041 Niewiadomski Aleksander M35 366 1683 00:27:10 (2130)00:27:16 (1912)00:26:54 (1906)00:22:36 (1909)00:11:25 (2092) 01:55:21 (1983) 01:58:17 00:50:45
1984 3619 Bianga Katarzyna K35 65 309 00:26:05 (1755)00:27:20 (1929)00:27:37 (2173)00:22:36 (1914)00:11:44 (2275) 01:55:22 (1984) 01:57:58 00:50:26
1985 4110 Goliński Łukasz M35 367 1692 00:26:46 (1974)00:27:22 (1941)00:26:41 (1845)00:23:03 (2093)00:11:30 (2143) 01:55:22 (1985) 01:58:22 00:50:50
1986 3171 Michalak Bartosz Night Runners M30 278 1689 00:27:03 (2091)00:27:21 (1936)00:27:21 (2075)00:22:15 (1780)00:11:22 (2052) 01:55:22 (1986) 01:58:19 00:50:47
1987 1163 Sitterlee Weronika Biegam Wspieram Motywuje K25 57 329 00:28:41 (2667)00:28:25 (2356)00:26:34 (1812)00:21:22 (1449)00:10:20 (1323) 01:55:22 (1987) 01:59:05 00:51:33
1988 3776 Mikulski Arkadiusz M30 279 1703 00:27:52 (2411)00:28:39 (2429)00:27:07 (1982)00:21:41 (1570)00:10:04 (1123) 01:55:23 (1988) 01:58:42 00:51:10
1989 3382 Szydłowski Marcin M40 375 1684 00:27:14 (2155)00:27:40 (2078)00:26:58 (1921)00:22:36 (1908)00:10:56 (1770) 01:55:24 (1989) 01:58:17 00:50:45
1990 3011 Turek Paweł Princes M45 207 1758 00:27:46 (2351)00:27:33 (2038)00:26:50 (1886)00:22:35 (1902)00:10:40 (1585) 01:55:24 (1990) 01:59:49 00:52:17
1991 3748 Hołubasz Paweł M40 376 1673 00:26:35 (1915)00:27:39 (2070)00:27:30 (2127)00:22:58 (2059)00:10:44 (1637) 01:55:26 (1992) 01:58:10 00:50:38
1992 22 Nawrocka Roma K40 61 303 00:26:16 (1822)00:27:24 (1982)00:27:21 (2077)00:23:09 (2131)00:11:16 (1988) 01:55:26 (1991) 01:57:45 00:50:13
1993 3681 Duleckii Voldemar CSKA M30 280 1742 00:27:15 (2161)00:27:29 (2014)00:27:17 (2051)00:22:18 (1801)00:11:08 (1888) 01:55:27 (1994) 01:59:24 00:51:52
1994 3767 Mede Marcin M45 208 1708 00:26:48 (1992)00:27:19 (1924)00:27:02 (1943)00:22:53 (2012)00:11:25 (2096) 01:55:27 (1993) 01:58:52 00:51:20
1995 79 Garsztka Michał M25 191 1632 00:25:33 (1492)00:26:17 (1597)00:26:51 (1891)00:24:54 (2575)00:11:54 (2359) 01:55:29 (1995) 01:57:26 00:49:54
1996 2894 Baranowski Krzysztof M50 97 1652 00:25:51 (1663)00:27:07 (1860)00:27:36 (2164)00:23:17 (2186)00:11:39 (2224) 01:55:30 (1997) 01:57:46 00:50:14
1997 963 Bień Łukasz Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Gdańskiego M35 369 1710 00:28:29 (2615)00:28:26 (2362)00:26:58 (1919)00:21:42 (1583)00:09:55 (1005) 01:55:30 (1998) 01:58:53 00:51:21
1998 3222 Bigaj Andrzej Drużyna A / No teams M35 368 1626 00:26:16 (1824)00:26:30 (1695)00:28:06 (2331)00:23:08 (2128)00:11:30 (2147) 01:55:30 (1999) 01:57:16 00:49:44
1999 1816 Buczek Tomasz M30 281 1633 00:25:13 (1396)00:27:02 (1830)00:27:20 (2072)00:23:52 (2344)00:12:03 (2434) 01:55:30 (2000) 01:57:27 00:49:55
2000 2816 Kaliński Paweł Byledomety M40 377 1748 00:28:14 (2547)00:27:35 (2050)00:27:33 (2138)00:21:35 (1534)00:10:33 (1504) 01:55:30 (1996) 01:59:37 00:52:05
2001 2177 Suchorzebska Żaneta Good Luck K40 62 318 00:26:46 (1977)00:27:20 (1926)00:27:01 (1937)00:23:04 (2101)00:11:19 (2027) 01:55:30 (2001) 01:58:12 00:50:40
2002 4138 Puchalski Wojciech Pracownia decARTe s.c Pracownia decARTe s.c M35 370 1643 00:27:46 (2345)00:27:49 (2124)00:27:07 (1974)00:22:09 (1742)00:10:40 (1590) 01:55:31 (2002) 01:57:39 00:50:07
2003 3472 Radford Paul Boerie Boys M60 18 1627 00:26:55 (2039)00:27:23 (1955)00:26:49 (1879)00:22:51 (2003)00:11:33 (2175) 01:55:31 (2003) 01:57:17 00:49:45
2004 391 Ajtel Jaroslaw Team Letja M40 378 1688 00:27:20 (2192)00:27:48 (2117)00:26:43 (1853)00:22:19 (1806)00:11:22 (2051) 01:55:32 (2004) 01:58:18 00:50:46
2005 3690 Jankowska Katarzyna K30 56 317 00:27:32 (2250)00:27:39 (2076)00:27:38 (2180)00:21:41 (1571)00:11:04 (1842) 01:55:34 (2006) 01:58:11 00:50:39
2006 1604 Wołoszyk Ewa K35 66 319 00:26:47 (1979)00:27:21 (1937)00:27:00 (1934)00:23:04 (2106)00:11:22 (2050) 01:55:34 (2005) 01:58:15 00:50:43
2007 1135 Karczewski Andrzej M40 379 1724 00:26:39 (1942)00:27:08 (1872)00:27:13 (2028)00:22:42 (1952)00:11:53 (2352) 01:55:35 (2007) 01:59:08 00:51:36
2008 1694 Orzołek Alicja K18 34 296 00:27:46 (2346)00:27:51 (2131)00:26:48 (1877)00:22:18 (1799)00:10:53 (1730) 01:55:36 (2008) 01:57:34 00:50:02
2009 1783 Majer Grzegorz 22.BLT M35 371 1766 00:28:03 (2474)00:28:05 (2219)00:26:58 (1920)00:22:07 (1732)00:10:25 (1394) 01:55:38 (2009) 01:59:59 00:52:27
2010 848 Quirini Roman M50 98 1738 00:26:55 (2037)00:27:24 (1976)00:27:02 (1941)00:22:41 (1946)00:11:37 (2206) 01:55:39 (2011) 01:59:23 00:51:51
2011 3169 Sienkiewicz Artur Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M40 380 1666 00:26:29 (1889)00:27:31 (2033)00:27:09 (2003)00:23:15 (2172)00:11:15 (1978) 01:55:39 (2010) 01:58:03 00:50:31
2012 2496 Chroboczek Maciej FIZJO M25 192 1665 00:26:50 (2001)00:27:39 (2074)00:27:23 (2087)00:22:47 (1975)00:11:01 (1808) 01:55:40 (2012) 01:58:01 00:50:29
2013 3872 Lisiński Piotr M40 382 1750 00:27:03 (2096)00:27:45 (2103)00:27:07 (1971)00:22:39 (1926)00:11:06 (1866) 01:55:40 (2014) 01:59:37 00:52:05
2014 732 Pliszka Krzysztof GIWK BIEGA M40 381 1695 00:27:02 (2085)00:27:41 (2082)00:26:59 (1926)00:22:28 (1864)00:11:30 (2141) 01:55:40 (2013) 01:58:27 00:50:55
2015 3323 Gawęda Bożena K40 63 304 00:26:47 (1981)00:27:43 (2097)00:27:14 (2029)00:22:38 (1923)00:11:19 (2017) 01:55:41 (2015) 01:57:47 00:50:15
2016 1134 Kesz-Karczewska Magdalena K40 64 332 00:27:39 (2293)00:27:58 (2172)00:27:26 (2112)00:22:01 (1695)00:10:38 (1560) 01:55:42 (2017) 01:59:14 00:51:42
2017 1775 Zadroga Piotr M45 209 1674 00:25:38 (1537)00:27:33 (2040)00:27:32 (2132)00:23:49 (2337)00:11:10 (1908) 01:55:42 (2016) 01:58:11 00:50:39
2018 1170 Sarnacka Joanna K30 57 298 00:27:37 (2280)00:27:59 (2181)00:27:05 (1957)00:22:16 (1788)00:10:46 (1657) 01:55:43 (2018) 01:57:37 00:50:05
2019 3683 Siwik Joanna K30 58 344 00:27:07 (2111)00:27:46 (2105)00:27:23 (2086)00:22:35 (1901)00:10:53 (1732) 01:55:44 (2019) 01:59:36 00:52:04
2020 3505 Karolczak Katarzyna 1991 1991 K25 58 327 00:27:11 (2142)00:27:42 (2090)00:26:56 (1910) 01:55:45 (2021) 01:58:59 00:51:27
2021 1096 Szulga Jakub Różowe Jednorożce M35 372 1659 00:26:40 (1945)00:27:39 (2073)00:27: