Nocna Dycha Gdańsk 2018 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 10km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ajtel Jaroslaw Gdansk 40-49 7086
Ambroziak Lesław Gdańsk 40-49 -
Andryszak Justyna Gdańsk 30-39 -
Antonowicz Piotr Warszawa 20-29 7108
Badowska Marta Gdańsk 30-39 7017
Barałkiewicz - Sokal Karolina Poznań 40-49 7075
Belchnerowski Marcin Gdańsk 40-49 -
Bielińska Izabela Gdynia Witomino 40-49 7041
Błaszczuk Maja Gdynia 30-39 7051
Bondarczuk Beata Gdańsk 40-49 7026
Boniecka Iga Sopot 30-39 7103
Boruch Katarzyna Zgierz 40-49 7012
Borzęcka Kaja Gdańsk 20-29 -
Brokos Tomasz Gdańsk 30-39 7016
Buczyński Paweł Trąbki Małe 40-49 7085
Bury Liliana Reda 30-39 7059
Chrzanowski Michał Warszawa 30-39 -
Czerwińska Agnieszka Gdańsk 40-49 7036
Dąbrowska Kamila Pruszcz Gdański 20-29 7032
Dąbrowska Magdalena Gdańsk 30-39 7107
Duda Agnieszka Braniewo 40-49 7014
Duda Hubert Gdańsk 20-29 7077
Fibich Dorota Kościerzyna 30-39 -
Filipowicz Albert Ostróda 40-49 7049
Gajewska Agnieszka Rybnik 40-49 7056
Gajewska Małgorzata Gdańsk 20-29 7054
Gardecki Piotr Gdańsk 30-39 7052
Głombiowska Zuzanna Gdynia 20-29 7023
Golasz Halina Gdańsk 50-59 7066
Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Chylonia 30-39 -
Gucze Izabela Gdańsk 30-39 7082
Hahn Barbara Gdansk 40-49 -
Jabłoński Ariel Gdańsk 20-29 7065
Jabłoński Patryk Grudziądz 30-39 7030
Jacewicz Paweł Gdańsk 20-29 7019
Jakaubowska Ilona Gdańsk 30-39 -
Jakóbczyk Ewelina Gorzów Wlkp. 20-29 -
Jaroszewska Monika Gdańsk 30-39 7069
Jóźwiak Łukasz Rumia 40-49 7104
Kaczmarek Dorota Straszyn 30-39 -
Kaczmarek Dorota Straszyn 30-39 7013
Kamińska Kamila Gdańsk 30-39 7071
Kapicki Jan Mysłowice 60-… 7037
Karaś Jacek Poznań 30-39 7072
Klimecka-Aksamit Iga Warszawa 40-49 -
Kłonicki Augustyn Chmielnik 30-39 7042
Kosecki Michał Gdańsk 30-39 7055
Kowalik Hubert Gdańsk 30-39 7053
Kozik Magdalena Wrocław 30-39 7080
Krause Radosław Turze 30-39 7058
Kryszak Jarosław Gdańsk 20-29 7025
Kujszczyk Wojciech Człuchów 40-49 -
Kurda Piotr Gdańsk 30-39 7024
Kuropatwa Łukasz Rumia 30-39 -
Kwiatkowski Aleksander Łowicz 50-59 7015
Laskowski Dawid Gdynia 20-29 7096
Ligier Zuzanna Sopot 20-29 7090
Lipińska Kinga Grudziądz 30-39 7029
Łoś Karolina Gdańsk 20-29 7110
Łuczyk Remigiusz Malbork 30-39 7095
Madany Anita Gdańsk 50-59 7022
Malek Daniel Lębork 30-39 -
Marczuk Joanna Gdańsk 30-39 7088
Markiewicz Paweł Elbląg 30-39 7061
Masiulaniec Agata Gdańsk 20-29 7027
Matyskiel Anita Gdańsk 40-49 7040
Miler-Kosewska Marzena Gdańsk 30-39 7031
Misiarz Karolina Gdańsk 30-39 -
Mitek Nikol Elbląg 20-29 -
Młodawski Rafał Susz 40-49 7060
Motyka Judyta Warszawa 20-29 7109
Nowaczyk Tomasz Gdynia Mały Kack 30-39 7079
Orlikowski Tadeusz Gdynia 60-… 7046
Orłowski Piotr Gdynia 30-39 7102
Ostoja-Lniska Dorota Kartuzy 50-59 7074
Ostoja - Lniski Piotr Kartuzy 50-59 7081
Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg 30-39 7087
Paschke Roman Gdynia 40-49 7028
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Perdek Konrad Wrocław 20-29 -
Piekut Marcin Wejherowo 40-49 7100
Pis Bartosz Gdańsk 40-49 7034
Ploszka Adam Warszawa (Wola) 20-29 7084
Płotka Emilia Koszalin 30-39 -
Płotka Grzegorz Koszalin 30-39 -
Pohlid-Doda Anna Susz 30-39 7078
Połoński Andrzej Gdańsk 30-39 7018
Pomagruk Łukasz Gdańsk 20-29 7106
Przybyszewski Kamil Mława 20-29 7039
Pypało Wojciech Elbląg 20-29 -
Ratajczak Konrad Pniewy 40-49 -
Reluga Kasia Gdańsk 20-29 7076
Reluga Katarzyna Działdowo 20-29 -
Rodziewicz Marek Mrągowo 30-39 -
Rodziewicz Paulina Mrągowo 30-39 -
Rogala Dominika Gdańsk 20-29 7112
Rogala Marek Gdańsk 20-29 7111
Rygielski Arkadiusz Sławno 30-39 -
Saliniewicz Michał Bąkowo 30-39 -
Sander Renata Poznań 30-39 7073
Senchuk Denis Gvardeysk 20-29 7033
Sępińska Agnieszka Gdynia 30-39 -
Sępiński Marcin Gdynia 40-49 -
Siemiński Antoni Gdańsk 20-29 7048
Sikora Monika Gdańsk 30-39 7094
Skowroński Łukasz Kobylnica 40-49 -
Skrzypiec Grzegorz Toruń 20-29 7092
Skwarek Piotr Gdynia 30-39 7038
Smith Philip London 30-39 7063
Sokołowska Ewa Gdańsk 30-39 -
Sowińska Dagmara Gdańsk 20-29 7068
Stasiński Adam Gdańsk 30-39 7011
Stencel Karolina Chwaszczyno 40-49 -
Suska Mikołaj Wrocław 30-39 7067
Switala Jolanta Kwidzyn 50-59 -
Szklarska Alicja Elbląg 40-49 7099
Szklarski Andrzej Elbląg 40-49 7098
Szpunar Ewa Sopot 40-49 7101
Szukaj Przemysław Bydgoszcz 30-39 7021
Szulakowska Bogumiła Wiślinka 30-39 7091
Szymaniuk Małgorzata Sopot 40-49 7089
Świrszcz Andrzej Małogoszcz 30-39 -
Telepski Michał Pruszcz Gdański 30-39 7043
Toporek Rafał Przodkowo 40-49 7050
Torłop Michał Gdańsk 20-29 -
Tretiakov Aleksandr Gdansk 20-29 -
Trochowska Dominika Elbląg 20-29 7035
Trzebiatowska Kinga Łupawa 18-19 -
Turska Dominika Gdańsk 20-29 -
Wawrzyn Tomasz Olsztyn 40-49 7083
Wąsik Darek Pruszcz Gdański 40-49 7070
Welenc Anna Gdańsk 30-39 7045
Weredycka Monika Elbląg 30-39 7105
Wilbik Joanna Gdansk 30-39 7114
Wiśniewska Kornelia Gdańsk 40-49 7057
Wiśniewska Wiktoria Gdańsk 20-29 7062
Witkowski Jarosław Gdańsk 60-… -
Własów Olga Sopot 20-29 -
Wojciuk Weronika Brzozówka 20-29 7093
Zarin Roman Kaliningrad 30-39 7020
Zięba Natalia Gdańsk 20-29 7097
Ziółkowska Beata Gdańsk 40-49 7044
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 7047
Źródło Michał Elbląg 20-29 -
Żmudziński Tomasz Gdańsk 30-39 7113
Żółtowski Wojciech Gdańsk 20-29 7064
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon