Kurs on-line "Pokonaj Triathlon" (100% wpłaty przeznaczamy na cel charytatywny) Pokaż

Lista startowa Kurs on-line - Kurs on-line

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Anioł Krzysztof Leszczyny 25-29 12
Annusewicz Stanisław Poznań 30-34 38
Barteczka Jacek Białystok 30-34 7
Bielański Tyberiusz Katowice 40-44 8
Bielski Marcin Warszawa 30-34 -
Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 45-49 24
Biskupiak Bartłomiej Łobżenica 18-24 -
Błaszczuk Maja Gdynia 35-39 26
Bukłaha Kamil Kieźliny / Olsztyn 25-29 44
Bystroń Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski 40-44 31
Czelny Tomasz Gliwice 35-39 -
Danylchenko Yuriy Latchorzew 35-39 2
Duc-Syposz Aureliusz Wieliczka 40-44 34
Dunikowski Andrzej Warszawa 25-29 1
Federowicz Grzegorz Wrocław 40-44 -
Folga Artur Iława 45-49 54
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 30-34 59
Frontczak Łukasz Łowicz 35-39 28
Furman Michał Nieporęt 40-44 3
Gac Patryk Łomianki 25-29 47
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 55-59 23
Grzela Ireneusz Ostrów Wlkp 40-44 53
Gwiazda Katarzyna Opole 25-29 16
Jargiło Katarzyna Tylmanowa 35-39 50
Kaiser Barbara Gdańsk 25-29 48
Kaniewski Kamil Dąbrowa 35-39 58
Kołosowski Kamil Białystok 30-34 40
Konkel Aneta Gdańsk 45-49 13
Kostro Michał Białystok 18-24 -
Kowalczuk Łukasz Białystok 30-34 45
Króliczek Anna Warszawa - Polska 35-39 -
Krysiński Andrzej Ostrołęka 25-29 49
Krzywak Anna Gorzów Wielkopolski 35-39 56
Kuchciński Tomasz Kostomłoty Drugie 30-34 60
Kurzac Piotr Ostrów Wielkopolski 35-39 43
Legwiński Tomasz Łódź 40-44 41
Lewczuk Łukasz Białystok 35-39 37
Lucimiński Marcin Warszawa 40-44 -
Marciniak Jacek Lublin 30-34 20
Marzec Artur Wieliczka 45-49 39
Mazur Adam Wrocław 18-24 17
Mazur Maciej Wrocław 30-34 18
Mazur Piotr Warszawa 35-39 30
Michałowska Katarzyna Warszawa 45-49 33
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 6
Mucha Robert Zalesie Górne 40-44 15
Naglik Marcin Kraków 35-39 27
Nanaszko Michał Gowino 25-29 52
Nowak Adrian Pobiedziska 40-44 5
Obłąkowski Stefan Komorow 30-34 62
Owerczuk Łukasz Gdańsk 35-39 25
Peek Wojciech Elbląg 30-34 36
Perchaluk Joanna Jastrzębie Zdrój 30-34 19
Połeć Łukasz Olsztyn 30-34 61
Replińska Magdalena Trzebinia 40-44 55
Samulska Ewa Warszawa 40-44 21
Skorupka Piotrek Rzeszów 30-34 46
Słomka Mateusz Tomaszów Mazowiecki 25-29 9
Szołowska Marta Kraków 35-39 4
Tomecki Jakub Kraków 30-34 35
Węgielnik Grażyna Warszawa (Bemowo) 35-39 22
Wierzbicki Marcin Lublin 30-34 57
Winczewski Mikolaj Warszawa 30-34 29
Winkler Marcin Konin 35-39 42
Wiśniewski Damian Ślesin 18-24 10
Wojciuk Adam Lublin 35-39 32
Wystrychowski Marcin Warszawa 35-39 11
Zakiewicz Marcin Warszawa 40-44 51
Zięba Robert Kościerzyna 40-44 14
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon