Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 - bieg na 11 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 11 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Piotr Halinów - Hipolitów 40-49 1802
Armstrong Paul Orle 40-49 -
Bajer Anna Tarnowo Podgórne 30-39 1765
Banaszczak Dagmara Jaworzyna Śląska 18-29 1758
Banska Agnieszka Warszawa 40-49 1828
Bańczerowski Krzysztof Gdynia 30-39 -
Baranowski Krzysztof Siwiałka 18-29 1871
Bartnik Aga Gdynia 40-49 1729
Batko Mariusz Nowa Sól 40-49 -
Bautembach-Koberda Paulina Gdynia Redlowo 30-39 1849
Bebak Izabela Kętrzyn 60-… -
Bloch Szymon Gdynia 18-29 -
Bogdanski Lukasz Gdansk 30-39 -
Boniewska Urszula Żukowo 30-39 1718
Borowiec Arek Piaseczno 40-49 1839
Brucka Magdalena Gdańsk 40-49 1816
Bruski Dariusz Gdańsk 50-59 -
Brylski Filip Włocławek 18-29 1740
Brzezinska Windy Sopot 30-39 1776
Brzeziński Maciej Sopot 30-39 1779
Brzostowska Dorota Wieliczka 30-39 1739
Bubiak Agata Gdańsk 18-29 1866
Bukat Marta Celestynów 18-29 1821
Buś Aleksander Lębork - Mosty 40-49 1858
Buś Kamilla Mosty 40-49 1857
Caputa Monika Grodków 40-49 1738
Centkowska Ewelina Ciechocinek 30-39 1812
Chalecka Jolanta Braniewo 40-49 1863
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 1854
Chmielowski Michał Juszkowo 30-39 1769
Cholewiński Tomasz Gdańsk 30-39 1803
Chomicz Dawid Malbork 30-39 1796
Chrobasik Adam Siemianowice Śląskie 40-49 1811
Ciecierska Katarzyna Gdynia 30-39 -
Czaja Michalina Kamienica Szlachecka 18-29 -
Czajewski Marcin Gdansk Wrzeszcz 30-39 1835
Czałpińska Joanna Nowa Wieś 40-49 1818
Czapiewski Michał Boże pole Szlacheckie 18-29 -
Czarny Anna Gdańsk 40-49 1773
Czerwińska Agnieszka Gdańsk 40-49 1825
Czerwiński Michał Gdańsk 30-39 1836
Daniszewska Martyna Gdańsk 18-29 1829
Daszczyk Anna Wejherowo 30-39 1711
Deptuła Dorota Lesznowola 40-49 1784
Dymowska Aleksandra Gdynia 30-39 1734
Dziubich Michał Gdynia 30-39 -
Feld Maciej Bydgoszcz 60-… 1870
Fikus Mirosław Lębork 30-39 1859
Filipkowska Paula Gdynia 30-39 -
Francuz Maciej Włocławek 18-29 1744
Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 40-49 1722
Gawin Rafał Kościerzyna 40-49 -
Gess Magdalena Goleniów 30-39 1800
Goraj Pawel Gdynia 30-39 -
Górski Patryk Józefosław 40-49 -
Grzywacz Karol Gdynia 30-39 1813
Hetmański Bartosz Gdańsk 30-39 1820
Horowski Krzysztof Gdańsk 30-39 1727
Jakubowski Piotr Gdynia 40-49 1865
Jakusz Anna Wejherowo 30-39 1716
Janeczek Jarosław Częstochowa 30-39 1760
Jaranowski Xawery Warszawa 40-49 1847
Jaremek Wojtek Zamość 30-39 1763
Jaroszewska Iwona Magdalena Koziegłowy 40-49 1767
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-49 -
Jastrzębski Dariusz Sopot 30-39 -
Jędruchniewicz Jolanta Warszawa 30-39 -
Jędruchniewicz Jolanta Barbara Warszawa 30-39 1799
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 -
Karabin Paweł Gdańsk 40-49 1793
Kazłowski Paweł Gdańsk 30-39 1766
Kędzia Edyta Gdańsk 40-49 1840
Kiełpikowski Rafał Świekatowo 30-39 1867
Kisieliczyn Piotr Gdansk 30-39 -
Kołc Paweł Gdańsk 30-39 1786
Kopcińska Natalia Warszawa 18-29 1753
Kotarski Maciej Gdańsk 40-49 1748
Kowacki Sebastian Częstochowa 30-39 1787
Kowalewska Daria Gdańsk 30-39 -
Kowalski Krzysztof Sopot 50-59 1735
Kraszewski Jarek Malbork 30-39 -
Kruszka Agata Warszawa 30-39 -
Kruszyński Arkadiusz Gdańsk 18-29 1833
Krysiński Andrzej Ostrołęka 18-29 1714
Krzepkowski Michał Gdańsk 30-39 1742
Krzysztoń Aleksandra Wrocław 30-39 1791
Krzyżyk-Dzieniszewska Ida Wrocław 18-29 1792
Kubiak Maria Rumia 60-… 1850
Kula Filip Gdańsk 18-29 1747
Kula Ryszard Gdańsk 50-59 1746
Kuna Ewa Banino 18-29 1848
Kweczka-Janeczek Anna Częstochowa 30-39 1759
Lach Jagoda Wejherowo 30-39 -
Ladowska Dominika Warszawa 30-39 1838
Lang Paweł Gdańsk 18-29 1841
Lemański Roman Rąbień 50-59 1845
Lenarcik Małgorzata Szczecin 40-49 1844
Lidzbarski Adam Szemud 40-49 1864
Ligier Zuzanna Gdynia 18-29 1827
Lipińska-Bojańska Ewa Września 30-39 1785
Lipiński Mateusz Słupsk 18-29 1775
Lipkowski Paweł Tczew 30-39 1806
Łankiewicz Marta Gdańsk 18-29 1790
Łoś Anna Warszawa 40-49 1736
Łukanowski Karol Niemcz 18-29 1728
Mach Dawid Wejherowo 30-39 1712
Maciuszonek Jacek Gdańsk 30-39 1801
Malecka Agata Gdynia Redlowo 18-29 -
Mardzińska Sylwia Bolszewo 40-49 1843
Masztalerz Dariusz Wrocław 30-39 1810
Maślak Anna Gdynia 40-49 -
Mazurek Anita Bydgoszcz 40-49 -
Mazurek Marta Sopot 30-39 1852
Mazurek Paweł Sopot 30-39 1851
Metrycki Łukasz Warszawa 18-29 1743
Metrycki Piotr Kamionka 50-59 1745
Mikiciuk Słoma Izabela Rumia 30-39 -
Mikrut Artur Sulejówek 40-49 1807
Mikulska Agnieszka Gdańsk Oliwa 30-39 1872
Mioduszewska Małgorzata Warszawa 30-39 1861
Mucha Paulina Pogórze Gmina Kosakowo 30-39 -
Muchowski Adam Gdańsk 40-49 -
Mukherjee Shyamal Gdańsk 40-49 1771
Mulak Filip Gdańsk 18-29 -
Myszywoda Monika Jelcz-Laskowice 18-29 1789
Myślińska Aleksandra Gdańsk 40-49 1750
Mytych Mateusz Dębica 30-39 1795
Nadobnik Edziu Kaźmierz 40-49 1780
Niecko Krzysztof Gdańsk 30-39 1724
Niesporek Ewa Toruń 60-… 1713
Nikolajuk Robert Olsztyn 30-39 -
Nowak Arkadiusz Gdańsk 40-49 1783
Nowopolski Leszek Tczew 40-49 1826
Olesinski Bartosz Gdansk 40-49 -
Olszewski Mateusz Rogale 18-29 1720
Orlik Wojciech Gdynia 40-49 1770
Orzoł Elżbieta Gdynia 50-59 1788
Osipiak Magdalena Gdynia Dąbrowa 40-49 1752
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 1754
Paleczny Marcin Sucha Beskidzka 30-39 1815
Paszkowski Paweł Gdańsk 30-39 1830
Pełszyński Bogusław Gdańsk 60-… 1781
Pilecka Malgorzata Rumia 40-49 1778
Pilecki Robert Rumia 40-49 1755
Piotrowicz Ewa Gdańsk 30-39 1824
Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń 40-49 1860
Pniewska Magda Gdańsk 30-39 1822
Pochopień Mira Gdańsk 30-39 1798
Prabucka Dominika Rumia 18-29 -
Pryśko Jędrzej Sopot 18-29 1853
Przekwas Aleksander Inowrocław 18-29 1819
Przekwas Aleksander Nigdzie 60-… -
Pszczolińska Alicja Gdańsk 40-49 1772
Ptaszek Ewa Boguchwała 50-59 1856
Puchowska Ewelina Gdańsk 30-39 -
Pujszo Sławomir Chwaszczyno 40-49 1862
Roczyński Michał Gdański 40-49 1725
Rogińska Katarzyna Gdańsk 50-59 1834
Rokita Mariusz Gdynia 40-49 -
Romanowicz Piotr Rotmanka 40-49 -
Ruczyński Maciej Rumia 50-59 -
Rudnik Krzysztof Krępa Słupska 30-39 1733
Rychlińska Joanna Sopot 30-39 -
Rydzewska Anna Gdańsk 40-49 -
Sarnaszek Monika Rotmanka 30-39 1797
Sempruch-Krzemińska Katarzyna Poznań 30-39 1782
Sierra Midia Gdansk 30-39 1823
Skubiszak Andrzej Poznan 50-59 1846
Skwarło Paweł Gdańsk 30-39 1749
Stefańczyk Bogusław Aleksandrów Łódzki 50-59 1832
Strzelecka Anna Żukowo 30-39 -
Szajerski Maciej Suchy Dąb 18-29 1874
Szemraj Maciej Gdańsk 18-29 1855
Szmid Tomasz Koszalin 18-29 1737
Szmidt Aurelia Ślesin 30-39 1868
Szpunar Ewa Sopot 40-49 1731
Szustek Natalia Tuchom 40-49 -
Szyca Dariusz Gdańsk 30-39 -
Szymanik Mariusz Gdańsk 40-49 -
Szymański Michał Bydgoszcz 30-39 1831
Śniegowski Sławomir Wronki 40-49 1873
Taber Konrad Brwinów 18-29 1817
Thior Lamine Pikine 18-29 -
Torłop Małgorzata Gdańsk 50-59 1762
Turone Ellen Surrey 40-49 1794
Uszacka Małgosia Gdansk 30-39 1875
Wasiek Miroslaw Gdynia Orlowo 50-59 1741
Wasilewski Michał Gdańsk 40-49 1719
Wawryk Sławek Kolbudy 50-59 1723
Wawryniuk Emilia Gorowo Iławeckie 18-29 -
Weiland Karina Sopot 40-49 -
Weiland Karina Czeczewo 40-49 -
Westrych Julia Gdynia 30-39 1808
Więckowski Sławomir Gdańsk 50-59 1730
Wojcik Maksymilian Gdańsk 30-39 -
Wojtuń Monika Warszawa - Polska 18-29 1757
Wolska Katarzyna Chojnice 40-49 1774
Wosik Mariusz Gdynia 40-49 -
Wozniak Grzegorz Krajenka 30-39 1721
Woźniak Jacek Gdańsk 30-39 1764
Wronka Cezary Gdańsk 30-39 1726
Wrzesniewska Malgorzata Gdańsk 30-39 1814
Wysłouch Michał Gdańsk 30-39 1869
Wytrwał Tomasz Gdynia 40-49 1777
Zając Iwona Warszawa 40-49 1732
Zalewska Daria Gdansk 30-39 1756
Zaworska Agnieszka Jarocin 40-49 1761
Zenker Szymon Jarocin 30-39 1768
Zieliński Grzegorz Wejherowo 30-39 1751
Zieńczuk Piotr Gdańsk-Wrzeszcz 40-49 1809
Zimna Agnieszka Tczew 30-39 1805
Zimna Anna Tczewskie Łąki 30-39 1717
Zimny Sebastian Tczewskie Łąki 30-39 1715
Zimoń Magdalena Reda 30-39 1842
Zwolińska Agnieszka Ustka 40-49 -
Żarczyński Mariusz Warszawa 50-59 1837
Żebrowska Kinga Gdańsk 30-39 1804
Żwirełło Karol Gdańsk 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon