Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 - bieg na 11 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 11 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Piotr Halinów - Hipolitów 40-49 1802
Armstrong Paul Orle 40-49 -
Bajer Anna Tarnowo Podgórne 30-39 1765
Banaszczak Dagmara Jaworzyna Śląska 18-29 1758
Banska Agnieszka Warszawa 40-49 1828
Bańczerowski Krzysztof Gdynia 30-39 1917
Baranowski Krzysztof Siwiałka 18-29 1871
Bartnik Aga Gdynia 40-49 1729
Batko Mariusz Nowa Sól 40-49 -
Bautembach-Koberda Paulina Gdynia Redlowo 30-39 1849
Bebak Izabela Kętrzyn 60-… -
Bielski Bartek Gdynia 40-49 1893
Bloch Szymon Gdynia 18-29 -
Bogdanski Lukasz Gdansk 30-39 1912
Borowiec Arek Piaseczno 40-49 1839
Brucka Magdalena Gdańsk 40-49 1816
Bruski Dariusz Gdańsk 50-59 -
Brylski Filip Włocławek 18-29 1740
Brzezinska Windy Sopot 30-39 1776
Brzeziński Maciej Sopot 30-39 1779
Brzostowska Dorota Wieliczka 30-39 1739
Bubiak Agata Gdańsk 18-29 1866
Bukat Marta Celestynów 18-29 1821
Buś Aleksander Lębork - Mosty 40-49 1858
Buś Kamilla Mosty 40-49 1857
Caputa Monika Grodków 40-49 1738
Centkowska Ewelina Ciechocinek 30-39 1812
Chalecka Jolanta Braniewo 40-49 1863
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 1854
Chmielewski Andrzej Gdynia 30-39 1898
Chmielowski Michał Juszkowo 30-39 1769
Cholewiński Tomasz Gdańsk 30-39 1803
Chomicz Dawid Malbork 30-39 1796
Chrobasik Adam Siemianowice Śląskie 40-49 1811
Chudewniak Tomasz Stegna 18-29 1966
Chudewniak Wojciech Junoszyno 50-59 1907
Ciecierska Katarzyna Gdynia 30-39 -
Czaja Michalina Kamienica Szlachecka 18-29 -
Czajewski Marcin Gdansk Wrzeszcz 30-39 1835
Czałpińska Joanna Nowa Wieś 40-49 1818
Czapiewski Michał Boże pole Szlacheckie 18-29 -
Czarny Anna Gdańsk 40-49 1773
Czerwińska Agnieszka Gdańsk 40-49 1825
Czerwiński Michał Gdańsk 30-39 1836
Czeszejko-Sochacki Jonasz Warszawa 30-39 1906
Daniszewska Martyna Gdańsk 18-29 1829
Daszczyk Anna Wejherowo 30-39 1711
Deptuła Dorota Lesznowola 40-49 1784
Dordzik Katarzyna Gdynia 30-39 1960
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1903
Duchcik Marcin Gdańsk 40-49 1932
Dymowska Aleksandra Gdynia 30-39 1734
Dzieniszewski Michał Wrocław 30-39 1949
Dziubich Michał Gdynia 30-39 1914
Feld Maciej Bydgoszcz 60-… 1870
Fikus Mirosław Lębork 30-39 1859
Filipkowska Paula Gdynia 30-39 -
Francuz Maciej Włocławek 18-29 1744
Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 40-49 1722
Fukiet Mateusz Brzeg 18-29 -
Furtak Arkadiusz Sztutowo 50-59 1946
Gawin Rafał Kościerzyna 40-49 -
Gess Magdalena Goleniów 30-39 1800
Gierwatowski Michał Gdańsk 40-49 1894
Glegoła Tomasz Gdańsk 40-49 1908
Gołgowska Małgorzata Ustka 40-49 1920
Goraj Pawel Gdynia 30-39 1915
Górski Patryk Józefosław 40-49 -
Grabias Aleksandra Gdańsk 30-39 1889
Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 40-49 1882
Grube Bartosz Gdynia 30-39 1888
Guzman Katarzyna Gdańsk 50-59 1937
Hetmański Bartosz Gdańsk 30-39 1820
Horbaczewski Mariusz Gdańsk 40-49 1880
Horowski Krzysztof Gdańsk 30-39 1727
Ignaczak Joanna Żychlin 40-49 1879
Jakobschy Łukasz Gdańsk 40-49 1957
Jakubowski Piotr Gdynia 40-49 1865
Jakusz Anna Wejherowo 30-39 1716
Jamróz Joanna Murowaniec 40-49 1939
Janeczek Jarosław Częstochowa 30-39 1760
Janowicz Jakub Warszawa 30-39 1930
Jaranowski Xawery Warszawa 40-49 1847
Jaremek Wojtek Zamość 30-39 1763
Jarmużek Waldemar Warszawa 40-49 1944
Jaroszewska Iwona Magdalena Koziegłowy 40-49 1767
Jarzębski Grzegorz Warszawa 40-49 1884
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-49 -
Jastrzębski Dariusz Sopot 30-39 1883
Jędruchniewicz Jolanta Warszawa 30-39 -
Jędruchniewicz Jolanta Barbara Warszawa 30-39 1799
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 -
Kajzer Piotr Gdańsk 30-39 1919
Karabin Paweł Gdańsk 40-49 1793
Kaszewski Marek Bąkowo 40-49 1962
Kazłowski Paweł Gdańsk 30-39 1766
Kędzia Edyta Gdańsk 40-49 1840
Kiełpikowski Rafał Świekatowo 30-39 1867
Kisieliczyn Piotr Gdansk 30-39 1916
Klekotko Anna Gdynia 30-39 1921
Koberda Maciej Gdynia 30-39 1900
Kochanska Joanna Sicienko 40-49 1936
Kołc Paweł Gdańsk 30-39 1786
Konopka Anna Gdańsk 30-39 1955
Kopcińska Natalia Warszawa 18-29 1753
Kosut Michał Warszawa 30-39 1931
Kotarski Maciej Gdańsk 40-49 1748
Kowacki Sebastian Częstochowa 30-39 1787
Kowalewska Daria Gdańsk 30-39 1913
Kowalski Krzysztof Sopot 50-59 1735
Kraszewski Jarek Malbork 30-39 -
Kruszka Agata Warszawa 30-39 -
Kruszyński Arkadiusz Gdańsk 18-29 1833
Krysiński Andrzej Ostrołęka 18-29 1714
Krzepkowski Michał Gdańsk 30-39 1742
Krzysztoń Aleksandra Wrocław 30-39 1791
Krzyżyk-Dzieniszewska Ida Wrocław 18-29 1792
Kubiak Maria Rumia 60-… 1850
Kuczyk Tomasz Gdańsk 30-39 1934
Kujda Arkadiusz Osielsko 30-39 1886
Kujda Dorota Osielsko 30-39 1885
Kula Filip Gdańsk 18-29 1747
Kula Ryszard Gdańsk 50-59 1746
Kulesza Krzysztof Gdańsk 40-49 1881
Kuna Ewa Banino 18-29 1848
Kweczka-Janeczek Anna Częstochowa 30-39 1759
Lach Jagoda Wejherowo 30-39 1943
Ladowska Dominika Warszawa 30-39 1838
Lamcha Anna Gdańsk 40-49 1895
Lang Paweł Gdańsk 18-29 1841
Lemański Roman Rąbień 50-59 1845
Lenarcik Małgorzata Szczecin 40-49 1844
Lewińska Luiza Warszawa 30-39 1924
Lewiński Paweł Gdańsk 18-29 1877
Lidzbarski Adam Szemud 40-49 1864
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 40-49 1933
Ligier Zuzanna Gdynia 18-29 1827
Lipińska-Bojańska Ewa Września 30-39 1785
Lipiński Mateusz Słupsk 18-29 1775
Lipkowski Paweł Tczew 30-39 1806
Liszewski Paweł Gdańsk 18-29 1965
Łakomska Barbara Gdynia 60-… 1922
Łankiewicz Marta Gdańsk 18-29 1790
Łoś Anna Warszawa 40-49 1736
Łuczak Daniel Wronki 30-39 1941
Łukanowski Karol Niemcz 18-29 1728
Mach Dawid Wejherowo 30-39 1712
Maciuszonek Jacek Gdańsk 30-39 1801
Malecka Agata Gdynia Redlowo 18-29 1911
Mardzińska Sylwia Bolszewo 40-49 1843
Masztalerz Dariusz Wrocław 30-39 1810
Maślak Anna Gdynia 40-49 -
Mazurek Anita Bydgoszcz 40-49 -
Mazurek Marta Sopot 30-39 1852
Mazurek Paweł Sopot 30-39 1851
Metrycki Łukasz Warszawa 18-29 1743
Metrycki Piotr Kamionka 50-59 1745
Michalski Dominik Działdowo 18-29 1901
Mikiciuk Słoma Izabela Rumia 30-39 -
Mikrut Artur Sulejówek 40-49 1807
Mikulska Agnieszka Gdańsk Oliwa 30-39 1872
Milewicz Karolina Gdańsk 30-39 1905
Mioduszewska Małgorzata Warszawa 30-39 1861
Mirocha Bożena Mucharz 30-39 1891
Mirocha Łukasz Mucharz 30-39 1890
Modrzejewski Zenon Gdynia Fikakowo 60-… 1887
Mongird Anna Gdańsk 30-39 1945
Mucha Paulina Pogórze Gmina Kosakowo 30-39 -
Muchowski Adam Gdańsk 40-49 -
Mukherjee Shyamal Gdańsk 40-49 1771
Mulak Filip Gdańsk 18-29 -
Muza Marcin Banino 30-39 1813
Myszywoda Monika Jelcz-Laskowice 18-29 1789
Myślińska Aleksandra Gdańsk 40-49 1750
Mytych Mateusz Dębica 30-39 1795
Nadobnik Edziu Kaźmierz 40-49 1780
Nadolski Krzysztof Gdańsk 30-39 1950
Nadolski Marcin Gdańsk 30-39 1948
Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka 50-59 1718
Niecko Krzysztof Gdańsk 30-39 1724
Niesporek Ewa Toruń 60-… 1713
Nikolajuk Robert Olsztyn 30-39 -
Nowak Arkadiusz Gdańsk 40-49 1783
Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 40-49 1876
Nowopolski Leszek Tczew 40-49 1826
Olesinski Bartosz Gdansk 40-49 -
Olszewski Mateusz Rogale 18-29 1720
Orlik Wojciech Gdynia 40-49 1770
Orzoł Elżbieta Gdynia 50-59 1788
Osipiak Magdalena Gdynia 40-49 1752
Oxley Andrew Gdynia Karwiny 40-49 1918
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 1754
Paleczny Marcin Sucha Beskidzka 30-39 1815
Paszkowski Paweł Gdańsk 30-39 1830
Pełszyński Bogusław Gdańsk 60-… 1781
Piech Kacper Kraków 18-29 1952
Pilecka Malgorzata Rumia 40-49 1778
Pilecki Robert Rumia 40-49 1755
Piotr Woźniak Czarne Błoto 40-49 1899
Piotrowicz Ewa Gdańsk 30-39 1824
Pniewska Magda Gdańsk 30-39 1822
Pochopień Mira Gdańsk 30-39 1798
Podgórska Małgorzata Gdańsk 18-29 1892
Podolak Leszek Gdynia 60-… 1928
Podolak Sandra Gdynia 18-29 1927
Prabucka Dominika Rumia 18-29 1938
Pryśko Jędrzej Sopot 18-29 1853
Przekwas Aleksander Nigdzie 60-… -
Przekwas Aleksander Inowrocław 18-29 1819
Pszczolińska Alicja Gdańsk 40-49 1772
Ptaszek Ewa Boguchwała 50-59 1856
Puchowska Ewelina Gdańsk 30-39 -
Pufelski Dawid Gdańsk 18-29 1897
Pujszo Sławomir Chwaszczyno 40-49 1862
Roczyński Michał Gdański 40-49 1725
Rogińska Katarzyna Gdańsk 50-59 1834
Rogowski Patryk Gdańsk 30-39 1954
Rokita Mariusz Gdynia 40-49 -
Rolka Gabriela Kraków 18-29 1953
Romanowicz Piotr Rotmanka 40-49 -
Ruczyński Maciej Rumia 50-59 -
Rudnik Krzysztof Krępa Słupska 30-39 1733
Rychlińska Joanna Sopot 30-39 -
Rydzewska Anna Gdańsk 40-49 -
Sambożuk Michał Gdańsk 30-39 1935
Sarnaszek Monika Rotmanka 30-39 1797
Sempruch-Krzemińska Katarzyna Poznań 30-39 1782
Sierra Midia Gdansk 30-39 1823
Skubiszak Andrzej Poznan 50-59 1846
Skwarczyńska Małgorzata Sopot 18-29 1860
Skwarło Paweł Gdańsk 30-39 1749
Sobiech Krystian Gdańsk 30-39 1947
Stefańczyk Bogusław Aleksandrów Łódzki 50-59 1832
Strzelecka Anna Żukowo 30-39 1959
Suchomska Ewelina Gdańsk 40-49 1929
Szajerski Maciej Suchy Dąb 18-29 1874
Szemraj Maciej Gdańsk 18-29 1855
Szmid Tomasz Koszalin 18-29 1737
Szmidt Aurelia Ślesin 30-39 1868
Szpunar Ewa Sopot 40-49 1731
Szumny Dariusz Wejherowo 40-49 1896
Szustek Natalia Tuchom 40-49 -
Szyca Dariusz Gdańsk 30-39 -
Szymanik Mariusz Gdańsk 40-49 1923
Szymański Michał Bydgoszcz 30-39 1831
Szymczak Paweł Gdańsk 40-49 1904
Śniegowski Sławomir Wronki 40-49 1873
Taber Konrad Brwinów 18-29 1817
Tamborek Kamila Gdańsk Wrzeszcz 18-29 1926
Thior Lamine Pikine 18-29 -
Torłop Małgorzata Gdańsk 50-59 1762
Turone Ellen Surrey 40-49 1794
Twardowska Ewa Uniejów 30-39 1963
Tyburski Paweł Skowarcz 18-29 1964
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 1951
Uszacka Małgosia Gdansk 30-39 1875
Van Der Werff Kaitlyn Victoria 18-29 1942
Wara-Wasowski Maciej Lodz 40-49 1878
Wasiek Miroslaw Gdynia Orlowo 50-59 1741
Wasilewski Michał Gdańsk 40-49 1719
Wawryk Sławek Kolbudy 50-59 1723
Wawryniuk Emilia Kamińsk 18-29 -
Weiland Karina Czeczewo 40-49 -
Weiland Karina Sopot 40-49 -
Werner Michał Łabiszyn 18-29 1902
Westrych Julia Gdynia 30-39 1808
Więckowski Sławomir Gdańsk 50-59 1730
Wlazło Tomasz Gdańsk 40-49 1961
Wojcik Maksymilian Gdańsk 30-39 -
Wojtuń Monika Warszawa - Polska 18-29 1757
Wolska Kasia Gdynia Działki Leśne 30-39 1958
Wolska Katarzyna Chojnice 40-49 1774
Wolski Tomek Gdynia 40-49 1925
Wosik Mariusz Gdynia 40-49 1910
Wozniak Grzegorz Krajenka 30-39 1721
Woźniak Jacek Gdańsk 30-39 1764
Wółkiewicz Dorota Pruszków 40-49 1940
Wronka Cezary Gdańsk 30-39 1726
Wrzesniewska Malgorzata Gdańsk 30-39 1814
Wysłouch Michał Gdańsk 30-39 1869
Wytrwał Tomasz Gdynia 40-49 1777
Zając Iwona Warszawa 40-49 1732
Zalewska Daria Gdansk 30-39 1756
Zatorska Monika Wejherowo 30-39 -
Zaworska Agnieszka Jarocin 40-49 1761
Zenker Szymon Jarocin 30-39 1768
Zieliński Grzegorz Wejherowo 30-39 1751
Zieńczuk Piotr Gdańsk-Wrzeszcz 40-49 1809
Zimna Agnieszka Tczew 30-39 1805
Zimna Anna Tczewskie Łąki 30-39 1717
Zimnicki Mateusz Kwidzyn 18-29 1956
Zimny Sebastian Tczewskie Łąki 30-39 1715
Zimoń Magdalena Reda 30-39 1842
Zwolińska Agnieszka Ustka 40-49 -
Żarczyński Mariusz Warszawa 50-59 1837
Żbikowski Jarek Gdynia 40-49 -
Żebrowska Kinga Gdańsk 30-39 1804
Żwirełło Karol Gdańsk 30-39 1909
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon