Garmin Iron Triathlon Płock 2019 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bąkowski Włodzimierz (Daniel, Karol, Bąkowski) Warszawa - Polska 60-… 1117
Buczek Krzysztof (Łukasz Chrzanowski, Paweł Chaber) Warszawa (Wola) 30-39 1047
Kamiński Marek (Gruszczyński Witold,Mazurkiewicz Monika) Warszawa 30-39 1078
Marchwicki Arkadiusz (Julia Konowałów, Marcin Bartoszewski) Poznań 30-39 1083
Tomeczek Justyna (Barański Mateusz, Igor Dominiak) Kalisz 30-39 -
Witta Zbysław (Kwiatkowski Adam, Rogaś Maciej) Warszawa 18-29 1055

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Slawomir Płock 50-59 1016
Andrzejczak Adam Warszawa 18-29 -
Andrzejuk Michal Warszawa 40-49 -
Aniołek Jan Ożarów Mazowiecki 30-39 1098
Augustyniak Grzegorz Słupno 40-49 1116
Bajdowski Leszek Warszawa 50-59 1068
Bak Artur Góra Kalwaria 40-49 -
Bąkowski Włodzimierz (Daniel, Karol, Bąkowski) Warszawa - Polska 60-… 1117
Bednarczyk Waldemar Węgrów 50-59 1108
Blicharz Marcin Warszawa 30-39 1012
Borek Mateusz Krakow 30-39 1072
Brauliński Michał Płońsk 18-29 1086
Buczek Krzysztof (Łukasz Chrzanowski, Paweł Chaber) Warszawa (Wola) 30-39 1047
Bujko Katarzyna Mińsk Mazowiecki 30-39 1073
Bujko Tomasz Wielgolas 30-39 1071
Byjoś Maciej Puławy 30-39 -
Chmiel Waldemar Dzierzązna 50-59 1094
Chrzan Piotr Szczecin 40-49 1048
Chudzik Dorota Łomianki Dolne 40-49 1046
Ciasto Sebastian Przezchlebie 30-39 1100
Czarnecki Damian Kutno 18-29 -
Dziewa Przemysław Brandwica 40-49 1089
Firek Sandra Bielsko-Biała 30-39 1087
Flisikowski Szymon Gdynia 30-39 1039
Florczak Krzysztof Ostrów Wielkopolski 40-49 1032
Fudała Wojciech Warszawa 30-39 1059
Furman Tomasz Warszawa 50-59 -
Gajewski Konrad Radomsko 30-39 -
Gancarczyk Konrad Warszawa 30-39 1056
Golec Artur Warszawa 30-39 1052
Gomonovych Vasyl Wrocław 30-39 1106
Gontarz Jaroslaw Kozienice 40-49 -
Gruszka Michał Siemianowice Śląskie 40-49 1019
Grzegórzek Piotr Szczecin 30-39 1107
Ilkiewicz Michał Stare Babice 40-49 1042
Jabłoński Patryk Grudziądz 30-39 1034
Jachimek Marcin Tarnów 30-39 -
Jaczewski Robert Warszawa 30-39 1015
Jaworski Rafał Warszawa 30-39 1036
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 40-49 1028
Jędrzejczyk Agnieszka Lipków 40-49 1062
Kaczan Jarosław Iłów 40-49 1033
Kamiński Marek (Gruszczyński Witold,Mazurkiewicz Monika) Warszawa 30-39 1078
Kapłon Paweł Łomianki 40-49 1074
Karwala Łukasz Szarlejka 40-49 -
Kędziora Szymon Mosina 18-29 1096
Kleniewski Władek Warszawa 40-49 1101
Knapik Mariusz Częstochowa 40-49 -
Kołodko Juliusz Białystok 40-49 1110
Kołodziej Sebastian Warszawa 30-39 1111
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 40-49 1031
Konarski Marcin Nysa 40-49 1093
Kondraciuk Piotr Białystok 40-49 -
Konieczny Karol Pasikonie 30-39 1050
Koronkiewicz Karol Piastów 50-59 1066
Kovaleva Olga Kaliningrad 40-49 1029
Kowalczyk Rafał Warszawa 18-29 1014
Kowalski Edmund Rybno 40-49 1099
Koza Kamil Ulanów 18-29 1035
Kozłowicz Mateusz Katowice 30-39 1060
Kozłowski Bogdan Dywity 40-49 -
Kozłowski Krzysztof Ozorków 30-39 -
Krajewski Piotr Słupno 18-29 -
Krzemiński Tomasz Łódź 40-49 1023
Książek Krzysztof Dębica 30-39 1037
Kundzik Dawid Katowice 30-39 1027
Kurek Bartosz Częstochowa 18-29 1090
Kuzminskyi Andrii Wroclaw 30-39 1113
Larsen-Konieczny Charlotte Pasikonie 30-39 1051
Lenart Zdzisław Płock 60-… 1011
Liber Piotr Warszawa 40-49 1061
Litawa Jacek Warszawa 40-49 1040
Luchowski Rafał Nadarzyn 50-59 1025
Maciejewski Karol Nadolice Wielkie 30-39 1088
Majkowski Michał Warszawa 40-49 1026
Makowska Maja Warszawa 18-29 -
Marchwicki Arkadiusz (Julia Konowałów, Marcin Bartoszewski) Poznań 30-39 1083
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-… -
Masewicz Łukasz Suchy Las 40-49 1081
Matuszewski Dariusz Łomianki 50-59 -
Mądry Marcin Częstochowa 30-39 1064
Miętek Zbigniew Legionowo 40-49 -
Możdżonek Michał Warszawa 40-49 1022
Mróz Michał Bibice, Pow. Krakowski 30-39 1084
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 40-49 1021
Nosalik Paweł Augustów 40-49 -
Novlyanskiy Konstantin Kaliningrad 30-39 -
Nowak Daniel Czernin 40-49 1120
Ostrowski Grzegorz Łódź 40-49 1038
Pagórski Jakub Mława 18-29 1018
Panek Bartosz Kraków 18-29 1049
Pawlukiewicz Mieczysław Warszawa 40-49 1067
Pirek Mariusz Warszawa 30-39 1102
Polanski Rafal Warszawa 40-49 1013
Porowski Piotr Warszawa 30-39 -
Porowski Piotr Warszawa - Polska 30-39 -
Preidl Marcin Berlin 40-49 1079
Przybylski Łukasz Szadek 18-29 1075
Raczkowski Paweł Lublin 40-49 1095
Robinson Alice Warsaw 30-39 1119
Roman Paweł Mińsk Mazowiecki 40-49 1115
Rożniata Iwona Głowno 40-49 -
Rzepecka Anna Warszawa 40-49 1054
Sałatka Krzysztof Łomianki 40-49 1112
Sej Maciej Słomin 40-49 1020
Shkugol Alexander Minsk 30-39 1097
Sierocki Paweł Koślinka 30-39 1103
Skocz Tomasz Bochotnica 30-39 1080
Skomra Krzysztof Warszawa 40-49 1024
Slomczynski Marcin Krakow 30-39 1065
Smolak Wawrzyniec Warszawa 40-49 1058
Stawinoga Zbigniew Józefosław 40-49 1114
Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 30-39 1076
Stuchlik Tadeusz Tarnowskie Góry 50-59 1069
Sulka Michał Warszawa 30-39 1041
Szaciłowski Przemysław Białystok 30-39 -
Szechlicki Mateusz Warszawa 18-29 1043
Szymański Marcin Legionowo 40-49 1053
Tomeczek Justyna (Barański Mateusz, Igor Dominiak) Kalisz 30-39 -
Traczyk Marek Warszawa 50-59 -
Trzaska Paweł Wadowice 30-39 1070
Trzos Marcin Sochaczew 30-39 1044
Tymiński Dariusz Brwilno 50-59 1091
Uchnast Sebastian Siemianowice Śląskie 40-49 1092
Walukiewicz Dariusz Siemianowice Śląskie 40-49 1085
Wasilewski Aleksander Torun 40-49 1030
Wideł Sławomir Chomranice 30-39 1082
Witta Zbysław (Kwiatkowski Adam, Rogaś Maciej) Warszawa 18-29 1055
Wójcik Grzegorz Warszawa 40-49 1109
Wyrba Dawid Cyprzanów 30-39 1063
Wystrychowski Marcin Warszawa 30-39 1118
Zając Łukasz Grójec 30-39 1105
Zając Marcin Józefosław 30-39 1077
Zając Piotr Warszawa 30-39 -
Zgorzelski Bartosz Gniezno 40-49 1017
Zych Paweł Brwinów 40-49 1104
Żychliński Miłosz Łódź 40-49 1057
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon