Garmin Iron Triathlon Nieporęt 2019 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Rafal Robert (Tim Lemaire, Farzaad Gaibie) Izabelin 40-49 1070
Wiśniewski Jakub (Maciej Derek, Roman Czarnecki) Warszawa 30-39 1053

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamowicz Konrad Piaseczno 40-49 1019
Bać Waldemar Piaseczno 40-49 -
Barański Piotr Warszawa 60-… -
Binder Piotr Warszawa 40-49 -
Buchacz Radosław Łódź 40-49 1028
Chruściel Michał Warszawa 18-29 1045
Cieślak Konrad Otwock 40-49 1038
Czarnecki Damian Kutno 18-29 -
Dalasiński Andrzej Granica 30-39 -
Dolczewski Dariusz Warszawa 30-39 1011
Duma Marcin Warsaw 40-49 1025
Dyniewicz Adam Radzymin 40-49 1068
Fajfer Grzegorz Wrocław 50-59 1016
Florczak Krzysztof Ostrów Wielkopolski 40-49 1035
Gasparski Piotr Warszawa 40-49 -
Gomulec Tomasz Kraków 40-49 -
Górski Marcin Warszawa 30-39 1046
Górski Mateusz Warszawa 18-29 1032
Gumiński Piotr Piotrków Trybunalski 30-39 1065
Hotel Arkadiusz Warszawa 30-39 1074
Hunkiewicz Wojciech Marki 40-49 1056
Jagiela Rafał Opole 30-39 1066
Jakubas Pawel Warszawa 40-49 1049
Jaworski Rafał Warszawa 30-39 1040
Kaczan Jarosław Iłów 40-49 1036
Kałuziński Dominik Duczki 30-39 1015
Kamiński Grzegorz Płock 50-59 -
Karbowiak Daniel Łosice 18-29 1055
Kobel Janusz Warszawa - Polska 40-49 -
Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 40-49 1047
Kozłowski Piotr Warszawa 30-39 1027
Krasowski Łukasz Rzeszów 30-39 1073
Kryśka Piotr Warszawa 18-29 1051
Kubiak Grzegorz Sochaczew 30-39 1062
Laskowski Michał Warszawa 30-39 -
Lewandowski Robert Warszawa 40-49 -
Liman Krzysztof Warszawa 30-39 1014
Łęcki Tomasz Warszawa 40-49 -
Maleska Adam Wrocław 18-29 -
Małkowski Andrzej Warszawa 30-39 1060
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-… -
Michalak Jacek Trzciany 30-39 1063
Michalczyk Tomasz Warszawa - Polska 40-49 -
Mielczarek Marek Marki 40-49 -
Miętek Zbigniew Legionowo 40-49 -
Mika Amelia Piaseczno 40-49 -
Mikołajuk Adam Warszawa 30-39 1018
Milczarek Jakub Warszawa 40-49 1052
Mostowski Artur Warszawa 40-49 1037
Możdżonek Michał Warszawa 40-49 1026
Muszytowski Damian Toruń 40-49 1034
Mużyczuk Erwin Rzasnik 30-39 1020
Narojek Grzegorz Warszawa 40-49 1050
Opłotny Andrzej Wołomin 40-49 -
Orzyłowski Rajmund Siedlce 30-39 1054
Owczarczyk Paweł Nieporęt 30-39 1069
Pachla Adam Warszawa 40-49 1061
Pajączek Rafał Warszawa 18-29 1059
Perciński Mateusz Siedlce 18-29 1041
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 30-39 1012
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 40-49 1048
Polanski Adrian Warszawa 40-49 1057
Poszelezny Andrzej Warszawa 30-39 1033
Radzki Rafał Warszawa 40-49 1039
Rafal Robert (Tim Lemaire, Farzaad Gaibie) Izabelin 40-49 1070
Rola Rafał Wołomin 30-39 1017
Sadowski Tomek Podkowa Leśna 18-29 1043
Skibiński Marek Warszawa 18-29 1067
Skrzypczyński Ernest Radom 30-39 1022
Sokół Adam Rzeszów 40-49 1044
Sosnowski Miłosz Warszawa 40-49 1031
Stankiewicz Krzysztof Zielonka 50-59 1023
Szelc Mikołaj Łomianki 40-49 1021
Szymański Marcin Legionowo 40-49 1058
Szyszko Michał Warszawa 30-39 1042
Śliwka Karol Wyszków 30-39 -
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 40-49 1024
Wawro Tadeusz Zabierzów 40-49 -
Wiatr Michał Warszawa 40-49 1072
Więckowski Michał Sochaczew 30-39 1064
Wiśniewski Jakub (Maciej Derek, Roman Czarnecki) Warszawa 30-39 1053
Woch Krzysztof Łomianki 30-39 1030
Wołowski Filip Warszawa 40-49 1071
Wólczyńska Anna Magdalenka 30-39 1013
Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki 60-… 1029
Zając Piotr Warszawa 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon