Garmin Kids Ślesin 2019 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antczak Joanna Rąbień Ab 10-11 1123
Bentkowska Liliana Bydgoszcz 8-9 1111
Borowiak Mikołaj Jary 10-11 1140
Broż Zuzia Koło 10-11 1095
Brzozowski Filip Szyszyńskie Holendry 10-11 1128
Chojnacka Zuzanna Stare Miasto 10-11 1126
Dominiak Maja Sadlno 8-9 1107
Grochowski Kacper Marynino 10-11 1131
Hornik Aleksander Wodzisław 8-9 1102
Hornik Szymon Wodzisław 10-11 1101
Jagas Piotr Grabina 10-11 1081
Kabza Michalina Starowa Gora 10-11 1092
Kameduła Jaś Ślesin 10-11 1141
Kamiński Filip Pasłęk 8-9 1137
Karczewski Tobiasz Żychlin 8-9 1115
Kawka Antoni Konin 8-9 1139
Kaźmierczak Zuzia Łódź 10-11 1100
Kocińska Milena Raszków 8-9 1093
Kostrzewski Arturek Dobroń 10-11 1113
Kotwicka Nikola Skoki Małe 10-11 1125
Kowalik Marta Zawiercie 8-9 1150
Krawczak Maja Złotniki 10-11 1105
Kubiak Mateusz Konin 8-9 1116
Kubiak Oskar Konin 10-11 1117
Ławniczak Maria Kazimierz Biskupi 10-11 1094
Matusiak Mateusz Zgierz 10-11 1089
Merda Zofia Czerwonak 8-9 1127
Michurska Dominika Kazimierz Biskupi 10-11 742
Michurska Maria Kazimierzów Biskupi 10-11 741
Miller Kacper Głowno 8-9 1082
Modelska Joanna Swarzędz 8-9 1087
Możdżonek Dawid Warszawa 10-11 -
Niemczyk Mateusz Pasłęk 10-11 1138
Nowak Fabian Szyszyńskie Holendry 10-11 1129
Nowak Julia Siekierki Wielkie 10-11 1084
Nowak Szymon Ślesin 10-11 1132
Nowak Weronika Poznań 8-9 1097
Nowak Zuzanna Szczytniki 8-9 1119
Olczak Konrad Brudzew 8-9 1090
Paruszkiewicz Maja Konin 8-9 1096
Pawlak Alan Szczytniki 8-9 1120
Pihulak Nikodem Poznań 10-11 1121
Płotka Dawid Koszalin 10-11 1083
Podlasiński Konrad Ślesin 8-9 1098
Przerwa Zuzanna Ślesin 8-9 1108
Radziemski Antoni Żychin 8-9 1114
Rębiałkowski Adam Aleksandrów Łódzki 8-9 1124
Rogowska Magdalena Ślesin 10-11 1134
Siemiński Michał Kamienica 10-11 1118
Skowroński Brajan Jeziora Wielkie 10-11 1133
Stanisławski Sebastian Łódź 8-9 1085
Stefaniak Krzysztof Poznań 10-11 1099
Stybaniewicz Gabriela Ostrów Wielkopolski 10-11 1130
Szczepanska Zosia Poznan 10-11 1122
Szczepański Wojciech Krotoszyn 10-11 1103
Sztenderewicz Igor Włocławek 10-11 1109
Szych Antoni Inowrocław 10-11 1091
Szymczak Wojciech Ślesin 8-9 1106
Świstak Paweł Piastów 8-9 1135
Tokarska Zofia Piotrków Trybunalski 10-11 1136
Tokarski Witold Sadlno 8-9 1110
Tomczak Norbert Ostrów Wielkopolski 10-11 1088
Wójtych Emil Gołańcz 10-11 1112
Zawadzki Mateusz Toruń 10-11 1086
Żychlińska Zofia Łódź 8-9 1104
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon