Garmin Kids Elbląg 2019 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Albrecht Miron Elbląg 4-5 826
Ambros Zosia Bartoszyce 6-7 866
Bachewicz Tamara Elbląg 1-3 859
Bal Karolina Elbląg 4-5 832
Becmer Mateusz Brodnica 4-5 803
Bednarek Cezary Kwidzyn 6-7 858
Bielan Kacper Elbląg 4-5 861
Błaszczak Alicja Warszawa 4-5 863
Błaszczak Julia Warszawa 1-3 864
Bojanowski Wojciech Gdańsk 4-5 843
Boniewski Bruno Glinojeck 1-3 808
Charuk Nikodem Rokitnica 4-5 802
Chmielewska Maria Białystok 6-7 805
Chmielewski Jan Białystok 4-5 806
Chojecka Anita Elbląg 6-7 815
Ciechanowski Luca Gdansk 6-7 862
Cornelius Amy Milejewo 4-5 876
Cybulski Wojciech Malbork 6-7 816
Czajkowski Franciszek Nowa Wola 6-7 885
Czarnecka Lilianna Poznań 6-7 878
Czerniak Julia Elbląg 6-7 840
Czerniel Szymon Elbląg 1-3 853
Czerwiec Liliana Rumia 4-5 828
Dąbrowski Maksymilian Piastów 4-5 819
Deaki Aureliusz Gdańsk 1-3 811
Dębkowski Mikołaj Elbląg 6-7 818
Fischer Samuel Gdańsk 4-5 867
Frankowska Marcelina Elbląg 6-7 891
Gadaj Krzysztof Elbląg 4-5 850
Gadaj Michał Elbląg 6-7 849
Gajewska Maria Elbląg 1-3 848
Gapski Piotr Warszawa 4-5 868
Godlewska Lila Elbląg 1-3 879
Grajewski Jan Elblag 6-7 871
Grajewski Julian Elblag 1-3 872
Grymin Bartosz Pabianice 6-7 874
Gwóźdź Pola Elbląg 1-3 824
Hartlinski Mieszko Jaroty 1-3 809
Hartlińska Aleksandra Jaroty 6-7 810
Jankowska Lena Elblag 6-7 829
Januszkiewicz Gniewko Elbląg 6-7 807
Jasiulewicz Franciszek Elbląg 6-7 844
Jastrzębska Julia Elbląg 6-7 814
Jaumień Aleksander Warszawa 1-3 896
Jurczak Franciszek Gdańsk 6-7 834
Kaczmarczyk Damian Elbląg 6-7 886
Kalaszczyński Stanisław Płock 6-7 888
Kamińska Zuzia Pasłęk 1-3 873
Kierkla Kajetan Elbląg 1-3 856
Kiwiało Paweł Elbląg 1-3 892
Kluge Maja Elbląg 4-5 869
Kłos Alicja Gdańsk 6-7 846
Kłosek Nikodem Gdynia 6-7 845
Kochanowski Paweł Elbląg 1-3 887
Krzemiński Bartosz Gdańsk 6-7 801
Kurek Grzegorz Elbląg 1-3 847
Laskowska Antonina Elbląg 6-7 831
Latoch Jakub Bartoszyce 4-5 865
Litkowska Zuzanna Chojnice 1-3 851
Losinski Emilia Warsaw 1-3 822
Magrian Patryk Reda 6-7 825
Marcinek Laura Elbląg 6-7 895
Mazurkiewicz Julia Elbląg 6-7 855
Mika Leon Elbląg 6-7 823
Mika Pola Elbląg 1-3 821
Mikulska Roksana Elbląg 6-7 881
Mikułowska Maja Elbląg 6-7 817
Milczarek Antoni Warsaw 6-7 877
Muzyczuk Samuel Gdynia 4-5 857
Paracka Iga Trutnowy 1-3 894
Paracka Lena Trutnowy 6-7 884
Pawlak Leon Gdynia 6-7 838
Piotrowski Tomek Gdańsk 6-7 804
Piróg Pola Milejewo 1-3 875
Poddubiuk Klaudiusz Elbląg 1-3 860
Prus Pola Raszyn 1-3 870
Rogoz Kornel Elbląg 6-7 893
Siekierko Malina Tolkmicko 1-3 835
Sielicka Pola Elbląg 4-5 833
Sikora Amelia Nowy Dwór Gdański 6-7 854
Sobczak Maja Łęczyca 6-7 830
Stanisławska Marianna Poznań 6-7 889
Stanisławski Jan Poznań 4-5 890
Stefański Julian Elbląg 6-7 882
Strachowicz Łukasz Gdynia 4-5 883
Sydoryk Antoni Chojnice 1-3 852
Troszynska Hanna Warszawa 4-5 813
Walotka Maksym Tolkmicko 4-5 836
Walotka Maria Tolkmicko 1-3 837
Warkus Maria Elbląg 4-5 842
Warkus Zuzanna Elbląg 6-7 841
Wasiak Marek Elblag 6-7 839
Wąsowski Aleksander Warszawa 4-5 812
Wesołowski Marcel Malbork 6-7 -
Wodynski Franciszek Gdańsk 4-5 820
Wołyniec Michalina Gołdap 6-7 880
Zbutowicz Tymon Lidzbark Warmiński 4-5 827
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon