Garmin Iron Triathlon Brodnica 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Jabłońska Sylwia (Jarzębowski Mieszko, Cierpiał Jakub) Brodnica 30-39 200
Kasprzak Paweł (Nowiński Wojciech, Skiba Damian) Konin 50-59 289
Krasoń Bartosz (Sosiński Radosław, Grochowiak Piotr) Żnin 30-39 291
Rokicki Jacek (Owsik Damian, Pulikowski Paweł) Lidzbark Warminski 30-39 -
Rżeński Maciej (Dulka Damian, Sargalski Jacek) Brodnica 40-49 335
Stawicka Martyna (BORKOWICZ KAROLINA, STEFAŃSKA MAGDALENA) Brodnica 30-39 284
Śliz Artur (Zdanowicz Grzegorz, Szafrański Daniel) Legionowo 20-29 249
Zalewski Andrzej (Daniel Smokowski, Igor Kornowicz) Toruń 40-49 393

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczewska Agnieszka Lubanie 40-49 260
Andrzejewska Zofia Warszawa 20-29 188
Andrzejewski Michał Warszawa 30-39 190
Anyżewski Tomek Włocławek 30-39 195
Augustyniak Adam Łódź 30-39 327
Augustyniak Liliana Łódź 30-39 326
Baranowski Marek Warszawa 40-49 -
Barański Grzegorz Brodnica 50-59 294
Bednarek Piotr Warszawa 30-39 169
Białobłocki Jacek Rypin - Mława 50-59 394
Bilińska Katarzyna Banino 30-39 241
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 285
Borowski Grzegorz Białystok 50-59 337
Broż Krzysztof Koło 40-49 170
Broż Michał Koło 16-17 197
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 210
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Buczma Dorota Gdynia 40-49 271
Bużycka Maja Mława 18-19 386
Cichanowicz Piotr Warszawa 20-29 250
Cieszyński Szymon Toruń 20-29 185
Czarnecka Katarzyna Warszawa 30-39 248
Czuryłło Paweł Gdańsk 30-39 232
Czyżewski Mariusz Złotniki Kujawskie 30-39 280
Dogoński Adam Warszawa (Bemowo) 20-29 175
Dowiat Szymon Tychy 30-39 320
Drozdowicz Justyna Brodnica 30-39 299
Duk Janusz Lodz 50-59 314
Dymek Adrian Ostróda 30-39 265
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… 224
Falkowska Martyna Białystok 20-29 -
Fedan Dominik Morąg 20-29 268
Figiel Arkadiusz Kalisz 50-59 387
Figiel Marzena Kalisz 50-59 392
Fiszer Agnieszka Brodnica 40-49 300
Frankowski Błażej Toruń 30-39 253
Frączak Jan Warszawa 30-39 306
Furmański Krzysztof Susz 40-49 325
Galewicz Ewa Plock 20-29 218
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 179
Glonek Dariusz Włocławek 40-49 266
Glonek Maciej Włocławek 18-19 261
Goljasz Cezary Mława 50-59 322
Górna Agata Brodnica 20-29 301
Grabowski Tomasz Warszawa 50-59 288
Grodek Krzysztof Grudziądz 50-59 251
Gronowski Michał Łódź 30-39 205
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 173
Grzebieniewski Bogdan Grudziadz 30-39 275
Grzelecki Marcin Skierniewice 30-39 295
Gutkowski Jakub Stopka 30-39 286
Hendrzak Sylwester Łubianka 30-39 321
Izdebska Ewa Lublin 20-29 -
Jabłońska Edyta Szczecin 30-39 -
Jabłońska Sylwia (Jarzębowski Mieszko, Cierpiał Jakub) Brodnica 30-39 200
Jadczak Joanna Włocławek 40-49 180
Jakubowski Kuba Olsztyn 20-29 272
Jakubowski Paweł Lubawa 20-29 258
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 267
Jarliński Michał Rumia 20-29 389
Jeżewski Marcin Płock 40-49 211
Jędryczka-Tadych Magdalena Dobrcz 40-49 233
Kacprzak Tadeusz Konstantynów Łódzki 60-… 177
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 226
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 30-39 181
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-49 239
Kapliński Kamil Warszawa 40-49 313
Karaszewski Norbert Białe Błota 30-39 342
Kasprzak Paweł (Nowiński Wojciech, Skiba Damian) Konin 50-59 289
Kęsikowska Katarzyna Bydgoszcz 20-29 191
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 -
Kontakiewicz Daniel Olsztyn 40-49 331
Kopczyk Marcin Warszawa 30-39 193
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 60-… 318
Kopycińska Joanna Gdansk 30-39 187
Kosmalski Daniel Siedlce 30-39 296
Kostański Adam Brodnica 30-39 302
Kotas Grzegorz Włocławek 16-17 225
Kowalski Edmund Rybno 40-49 254
Krasnodębska Oliwia Grudziądz 18-19 -
Krasoń Bartosz (Sosiński Radosław, Grochowiak Piotr) Żnin 30-39 291
Krazińska Samanta Brodnica 20-29 303
Kucharska Wioletta Golub-Dobrzyń 30-39 -
Kucharski Marek Golub-Dobrzyń 40-49 238
Kuczek Piotr Radziejów 40-49 -
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 20-29 263
Kujawa Dariusz Warszawa 40-49 328
Kulpa Kacper Włocławek 16-17 279
Kulwicki Karol Bydgoszcz 30-39 308
Kunysz Tomasz Bydlino 50-59 245
Kurzawski Jan Czapury 20-29 204
Kwiatkowska Ewelina Warszawa 30-39 332
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-39 228
Łoboda Karol Bydgoszcz 30-39 246
Łukaszewska Klaudia Warszawa 30-39 201
Malanowski Jarosław Płock 60-… 264
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 256
Mazerant Maciej Łódź 40-49 208
Mąkosa Adrian Przedbórz 30-39 234
Melkowski Marcin Iława 30-39 227
Mikołajczyk Mateusz Łódź 30-39 307
Milewski Benedykt Grążawy 50-59 189
Montowski Jakub Bydgoszcz 30-39 222
Montowski Jan Bydgoszcz 60-… 223
Możdżyński Grzegorz Włocławek 16-17 290
Mus Sylweter Gruta 30-39 278
Nadolny Rafał Grudziądz 30-39 221
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 186
Naumowicz Katarzyna Gdańsk -Borkowo 30-39 -
Nosinski Marcin Warszawa 40-49 343
Nowak Michał Toruń 30-39 270
Ojrzyńska Milena Warszawa 20-29 277
Okragły Emil Warszawa 30-39 312
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 184
Orłowski Jakub Warszawa (Praga-Południe) 20-29 207
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 269
Osiński Dariusz Orneta 30-39 171
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-49 235
Pekrul Wojciech Gdańsk 20-29 209
Piątkowski Artur Warszawa 20-29 298
Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39 220
Pietrzak Adam Bydgoszcz 30-39 236
Pietrzak Anna Płock 20-29 219
Piętowski Grzegorz Piastów 50-59 237
Piotrowska Emilia Golub-Dobrzyń 30-39 215
Piotrowski Bartłomiej Bieżuń 30-39 323
Płotka Emilia Koszalin 30-39 172
Płotka Grzegorz Koszalin 30-39 244
Psuty Paweł Warszawa 40-49 309
Psuty Piotr Warszawa 16-17 311
Pysiak Robert Warszawa 30-39 229
Raś Ryszard Marek Przeżmierowo 60-… -
Rdzanek Damian Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 334
Roch Dawid Bydgoszcz 40-49 -
Rokicki Jacek (Owsik Damian, Pulikowski Paweł) Lidzbark Warminski 30-39 -
Rosiński Piotr Warszawa 40-49 202
Rutkowski Michał Toruń 30-39 196
Rzepka Andrzej Brodnica 40-49 317
Rżeński Maciej (Dulka Damian, Sargalski Jacek) Brodnica 40-49 335
Sarnowski Zbyszek Susz 40-49 333
Siąkowski Mateusz Tychy 20-29 319
Skonecki Marcin Brodnica 40-49 217
Skonieczny Paweł Brodnica 30-39 304
Skotnicki Darek Golęczewo 40-49 329
Sowa Aneta Uniejów 40-49 338
Stankiewicz Krzysztof Ostróda 30-39 262
Stańko Robert Brodnica 40-49 330
Stawiarski Marek Gdańsk 30-39 324
Stawicka Martyna (BORKOWICZ KAROLINA, STEFAŃSKA MAGDALENA) Brodnica 30-39 284
Stemporowski Paweł Inowrocław 16-17 340
Strześniewski Janusz Toruń 50-59 287
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 174
Sudoł Tomasz Obrowo 40-49 182
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 293
Szafranko Michał Zgorzała 30-39 242
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 274
Szkuta Marcin Piaseczno 40-49 276
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 212
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 194
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 192
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 178
Szymański Bartosz Gdansk 30-39 198
Szymborska Dota Warszawa 40-49 283
Śliwiński Artur Brodnica 30-39 305
Śliz Artur (Zdanowicz Grzegorz, Szafrański Daniel) Legionowo 20-29 249
Śpiewak Aleksander Warszawa 30-39 252
Tkaczyk Gosia Warszawa - Polska 20-29 395
Tkaczyk Zenon Góra Kalwaria 60-… 391
Ulański Maciej Sompolno 16-17 199
Wajszczak Tomasz Cekanowo 30-39 183
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 259
Waligóra Maciej Wroclaw 30-39 240
Wasiewicz Paweł Sopot 30-39 281
Waszczykowska Iwona Warszawa 30-39 390
Werle Nelly Warszawa 20-29 336
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 315
Wieliczko Adam Ożarów Mazowiecki 30-39 292
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 40-49 231
Wikalinski Bartosz Warszawa 18-19 388
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 40-49 341
Wilanowski Paweł Dąbrowa Górnicza 40-49 247
Wiśniewska Sandra Iława 16-17 316
Wojewoda Norbert Iława 20-29 273
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 216
Woszczek Michał Łódź 40-49 310
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 297
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 176
Wrzochalski Robert Gdynia 40-49 -
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 40-49 255
Zalesinski Marcin Bydgoszcz 30-39 -
Zalewski Andrzej (Daniel Smokowski, Igor Kornowicz) Toruń 40-49 393
Zapendowski Spytek Legionowo 40-49 203
Zarębska Paula Warszawa 20-29 282
Zawadzki Miłosz Susz 16-17 257
Zawiasa Dorota Łódź 30-39 206
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-… 339
Ziętarski Krystian Elgiszewo 30-39 214
Zopoth-Lipiejko Joanna Toruń 40-49 230
Zwierzyński Krzysztof Lidzbarsk Warmiński 40-49 243
Żenkiewicz - Jasińska Małgorzata Toruń 40-49 213
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon