Garmin Iron Triathlon Brodnica 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Jabłońska Sylwia (Lichnerowicz Paweł, Cierpiał Jakub) Brodnica 30-39 642
Kołakowski Tomasz (Grzegorz Zdanowicz, Daniel Szafrański) Legionowo 20-29 633

Lista główna

Name City Age group Start number
Andrzejewska Zofia Warszawa 20-29 630
Andrzejewski Michał Warszawa 30-39 632
Ayżewski Tomek Włocławek 30-39 637
Bednarek Piotr Warszawa 30-39 611
Broż Krzysztof Koło 40-49 612
Broż Michał Koło 16-17 639
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 652
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Cieszyński Szymon Toruń 20-29 627
Dogoński Adam Warszawa (Bemowo) 20-29 617
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 621
Gronowski Michał Łódź 30-39 647
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 615
Izdebska Ewa Lublin 20-29 -
Jabłońska Edyta Szczecin 30-39 -
Jabłońska Sylwia (Lichnerowicz Paweł, Cierpiał Jakub) Brodnica 30-39 642
Jadczak Joanna Włocławek 40-49 622
Jeżewski Marcin Płock 40-49 653
Kacprzak Tadeusz Konstantynów Łódzki 60-… 619
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 30-39 623
Kołakowski Tomasz (Grzegorz Zdanowicz, Daniel Szafrański) Legionowo 20-29 633
Kopczyk Marcin Warszawa 30-39 635
Kopycińska Joanna Gdansk 30-39 629
Kowalski Miłosz Bydgoszcz 20-29 654
Krasnodębska Oliwia Grudziądz 18-19 -
Krazińska Samanta Bobrowniki 20-29 -
Łukaszewska Klaudia Warszawa 30-39 643
Mazerant Maciej Łódź 40-49 650
Milewski Benedykt Grążawy 50-59 631
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 628
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 626
Orłowski Jakub Warszawa (Praga-Południe) 20-29 649
Osiński Dariusz Orneta 30-39 613
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 20-29 651
Płotka Emilia Koszalin 30-39 614
Raś Ryszard Marek Przeżmierowo 60-… -
Rosiński Piotr Warszawa 40-49 644
Rutkowski Michał Toruń 30-39 638
Skonieczny Paweł Brodnica 30-39 -
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 616
Sudoł Tomasz Obrowo 40-49 624
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 636
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 634
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 620
Szymański Bartosz Gdansk 30-39 640
Ulański Maciej Sompolno 16-17 641
Wacławska-Matyjasik Agata Iława 30-39 648
Wajszczak Tomasz Cekanowo 30-39 625
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 -
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 618
Zapendowski Spytek Legionowo 40-49 645
Zieliński Kamil Warszawa 30-39 646
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon