Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 24 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 24 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk-Krawiec Aldona Brzeg 30-39 -
Adamski Piotr Halinów - Hipolitów 40-49 1226
Andrzejewski Drogosz Lubin 30-39 -
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 1251
Babińska Ewelina Radków 30-39 -
Bańkowski Igor Nysa 50-59 1287
Bartoszewska Justyna Kostomłoty 18-29 -
Barzak Justyna Strzelin 30-39 -
Bąk Agata Sobienie Jeziory 30-39 -
Bednarek Roman Poznań 50-59 1216
Beśka Sławomir Rybnik Ochojec 40-49 1274
Beyga Anna Wojnowice 30-39 1245
Boberski Maciej Brzeg 30-39 1240
Bodek Tomasz Wrocław 30-39 1261
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 1244
Brząkalski Krzysiek Płock 18-29 1317
Budny Aleksandra Józefin 40-49 -
Bulkowska Asia Brzeg 40-49 -
Bury Magdalena Kiełczów 30-39 1286
Byś Mateusz Wrocław 30-39 1292
Chabko Jacek Wrocław 50-59 -
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 -
Chwiałkowska Elżbieta Poznań-Sierosław 50-59 1253
Czarniecki Daniel Polanica-Zdrój 30-39 -
Czarnota Maciej Warszawa 30-39 1257
Czauderna Adrian Gliwice 40-49 1246
Czauderna Klaudia Gliwice 40-49 1248
Czernik Judyta Zabrze 30-39 -
Czernik Rafał Zabrze 40-49 -
Czuchwicki Marek Wrocław 40-49 1239
Długosz Marek Wartkowice 50-59 1252
Doliński Tomasz Wrocław 50-59 -
Donczew Konrad Wrocław 18-29 1229
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1309
Dubiel Andrzej Lutynia 40-49 -
Duczyński Maciej Pruszków 30-39 1279
Dudek Justyna Radomsko 30-39 1214
Dyderska Wioletta Warszawa 40-49 1282
Farion Marzena Strzegom 30-39 1276
Fedorowicz Jowita Brzeg 30-39 -
Ferenc-Szmuc Edyta Lewin Kłodzki 30-39 -
Ficygowski Mariusz Żary 40-49 -
Flaczynski Michal Wrocław 30-39 1227
Fons Aleksandra Piła 30-39 1230
Frydecka Elżbieta Zrodla 50-59 -
Furman Agnieszka Kraków 30-39 1231
Furman Michał Kraków 30-39 1232
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 -
Ganko Tomasz Gdańsk 40-49 -
Głombik Krzysztof Książenice 50-59 1254
Głód Mateusz Wrocław 40-49 1300
Gocłowski Cezary Piaseczno 40-49 1212
Gosk Urszula Opole 30-39 1270
Gruchot Malgorzata Gogolin 40-49 -
Guzek Agnieszka Zielonka 40-49 1250
Guździoł Jarek Solec Kujawski 40-49 -
Hercka Krzysztof Rybnik 30-39 -
Hetmański Jakub Sośnie 18-29 1318
Janas Dariusz Wroclaw 30-39 1307
Jermak Kamil Zielona Góra 40-49 1258
Kampka Aleksander Gliwice 40-49 -
Karaś Marek Toruń 50-59 1241
Karczyńska Joanna Oleśnica 40-49 -
Karczyński Dariusz Oleśnica 40-49 -
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-49 1311
Kasprzak Beata Szczecin 40-49 1218
Kasprzak Magdalena Mierzyn 40-49 -
Kępski Grzegorz Skwierzyna 30-39 1291
Klaga Michał Karpacz 30-39 1301
Klimek Radosław Wodzisław Śląski 18-29 1305
Knapik Anna Police 30-39 1234
Koczy-Pawluk Gabriela Koszęcin 40-49 1304
Kończal Przemysław Wrocław 40-49 1228
Końka Mariusz Chojnów 40-49 -
Kot Tomasz Warszawa 40-49 1238
Kowalska-Barwińska Klaudia Wrocław 40-49 -
Kozanecka Marta Uniejów 30-39 -
Kozłowski Rafał Wałbrzych 40-49 -
Krawiec Piotr Żłobizna 30-39 -
Krzyzanowski Przemyslaw Jaworzno 30-39 -
Kubiak Marcin Zielona Góra 40-49 1296
Kucner Monika Kąkolewo 40-49 1219
Kur Marzena Dębki 30-39 -
Kurzawiak Grzegorz Karłów 30-39 -
Kurzyński Michał Wrocław 30-39 1308
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 1256
Lehmann Karolina Kaszczor 30-39 1268
Leśków Paweł Wrocław 40-49 -
Leśniewska Justyna Radków 30-39 -
Lindner Filip Pleszew 18-29 1278
Lipiec Ewa Wrocław 40-49 -
Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz 30-39 -
Maciejewski Łukasz Wrocław 30-39 1259
Maciejewski Tomasz Ostrów Wielkopolski 30-39 1235
Malinowska - Nguyen Katarzyna Żary 40-49 -
Małkowski Bogdan Murów 50-59 -
Margasiński Michał Ząbkowice Śląskie 30-39 -
Matuszewski Grzegorz Paszowice 18-29 1312
Mazij Piotr Chocianów 30-39 -
Mazurek Anita Bydgoszcz 40-49 -
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Meissnerová Helena Javorník 18-29 1298
Michalik Tomasz Otwock 40-49 1289
Michalski Piotr Wrocław 30-39 -
Mielnik Michał Poznań 30-39 1220
Mietła Łukasz Katowice 40-49 1314
Milewski Szymon Warszawa 18-29 1211
Młynarczyk Tatiana Police 30-39 1316
Musik Alina Mysłowice 30-39 -
Neugebauer Radomír Bělá Pod Pradědem 40-49 1299
Neumann Beata Radków 50-59 1217
Nicpoń Sebastian Piła 30-39 1267
Niemiro Dominika Police 30-39 1247
Nimsz Bartosz Pisarzowice 30-39 1264
Nowak Patryk Wrocław 30-39 -
Nowakowski Paweł Iłowa 40-49 1222
Nowicka Beata Karpicko 40-49 -
Ostrowska Agnieszka Żary 30-39 1260
Paluch Grażyna Lubań 40-49 1310
Paprzycki Rafał Poznań 40-49 1242
Patura Ania Łódź 50-59 -
Perka Barbara Prószków 40-49 -
Pietrowska Hallik Poznań 50-59 1272
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 1273
Pietrzak Anna Wrocław 40-49 1215
Pietrzak Grzegorz Wrocław 40-49 1213
Piniarski Paweł Poznań 30-39 1271
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 50-59 1255
Podoluk Marek Wrocław 40-49 1224
Prosowiecka Smak Katarzyna Opole 40-49 -
Raczyńska Gosia Mysłowice 40-49 -
Ratajczak Dorota Zielona Góra 40-49 -
Ratajczak Paweł Zielona Góra 40-49 1263
Reichel Kamil Robert Kraków 30-39 -
Roksela Iwona Poznań 30-39 1221
Roksela Wojciech Ostrów Wlkp. 60-… 1223
Rudkiewicz Martyna Bielawa 18-29 1294
Sachmata Robert Piaseczno 50-59 -
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Serwatkiewicz Grzegorz Tłumaczów 30-39 1233
Sikut Arkadiusz Toruń 40-49 -
Skrudlik Wojciech Poznań 40-49 1237
Skrzypczak Marta Szczecin 40-49 -
Skrzypiec Karol Żarów 30-39 -
Skrzypiec Katarzyna Opole 30-39 -
Sobolewski Jarosław Zielonka 40-49 1249
Somiak Andrzej Wrocław 50-59 1236
Straszko Monika Wrocław 40-49 1288
Sudół Robert Brzeg 30-39 1243
Supel Maciej Wrocław 30-39 1302
Suwaj Roman Zielona Góra 60-… 1306
Szkup Aleksandra Łódź 40-49 1262
Szumińska Małgorzata Aleksandrów Łódzki 40-49 1313
Szybowski Paweł Wieliczka 30-39 1284
Śliwiński Rafał Proszowa 30-39 1280
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 -
Tomiak-Rozynek Sylwia Wolsztyn 40-49 -
Trochanowska Kamila Sobin 18-29 1315
Turkiewicz Dawid Wolibórz 30-39 -
Twardowska Ewa Uniejów 30-39 1295
Tylutki Kamil Warszawa 30-39 -
Tylutki Kinga Puławy 30-39 -
Urbanowicz Andrzej Wrocław 30-39 -
Warzecha Teresa Wilamowa 50-59 1275
Widalska Marta Grodzisk Mazowiecki 40-49 -
Wiecha Marcin Zielonki Parcela 40-49 1269
Wierzbińska Edyta Piaseczno 40-49 1283
Wilanowski Tomasz Wrocław 40-49 -
Winiarczyk Krzysztof Świebodzice 30-39 -
Wiśniewska Ewa Warszawa 40-49 1290
Witkowski Tomasz Żary 40-49 1297
Wojtyra Agnieszka Małomice 40-49 1277
Woźniak Małgorzata Szczecin 40-49 1303
Wójciak Łukasz Wrocław 30-39 1293
Wujda Marta Żary 40-49 -
Wysoczański Adrian Pietrzykowice 40-49 1265
Zając Leszek Świebodzice 30-39 1266
Zając Paweł Słubice 40-49 1285
Zajączkowska Paulina Warszawa 30-39 1281
Zawiski Tomasz Wilkszyn 40-49 1225
Zimny Piotr Mzyki 30-39 -
Ziółkowska Milena Warszawa - Polska 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon