Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 51 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 51 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroziak Rafał Kutno 40-49 -
Bajdala Robert Warszawa 30-39 649
Błędowski Mariusz Włocławek 40-49 634
Bryksa Iwona Opole 50-59 -
Bujakowski Patryk Proszowice 40-49 -
Bydoń Agnieszka Kokotów 40-49 633
Chebotarev Aleksey Tambov 30-39 -
Chrobasik Monika Siemianowice Śląskie 40-49 619
Cudzich Mirosław Nowy Targ 40-49 647
Czapiewski Andrzej Gdynia 40-49 632
Czarny Łukasz Kraków 30-39 625
Czycz Mateusz Błażowa 18-29 -
Dudaronek Paulina Szczecin 18-29 -
Dziadoń Grzegorz Zabierzów Bocheński 40-49 -
Furman Paweł Katowice 30-39 646
Gałka Marcin Jasień 30-39 622
Gokiert-Skrentna Justyna Złotów 40-49 -
Grabowy Krzysztof Bolesławiec 18-29 637
Hetmański Tomasz Plewiska 40-49 -
Jarosz Grzegorz Warszawa 30-39 -
Jędrzejak Piotr Jastrzębie Zdrój 40-49 617
Johna Adam Tychy 30-39 -
Kawa Barbara Żyraków 30-39 627
Kawka Damian Warszawa - Polska 40-49 -
Kisielewski Marek Czechowice-Dziedzice 40-49 -
Kisińska Irena Nowy Sącz 40-49 -
Kisiński Jarosław Nowy Sącz 40-49 -
Klimek Magdalena Kraków 30-39 -
Kobierski Szymon Ruda Śląska 40-49 -
Kofin Maciej Ochojno 40-49 618
Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 30-39 626
Korobko Anna Brno 30-39 -
Kosmęda Piotr Warszawa 40-49 -
Kowalski Łukasz Warszawa 30-39 -
Kozera Bartłomiej Zabierzów 30-39 611
Kozioł Paweł Kraków 30-39 624
Krasowski Mirosław Pruszków 40-49 643
Krysztofowicz Dominika Kalisz 30-39 614
Krzywda Grazyna Stary Wiśnicz 30-39 639
Landyszkowski Piotr Leszno 30-39 -
Łąk Tomasz Wrocław 40-49 616
Łukasiewicz Renata Baniocha 40-49 613
Malicki Grzegorz Kraków 40-49 -
Małaszczuk Piotr Grodzisk Mazowiecki 40-49 648
Marek Robert Gliwice 40-49 623
Mietła Łukasz Katowice 40-49 641
Mikołajczyk Jarosław Łódź 30-39 -
Misiak Anna Warszawa 30-39 636
Moń Sebastian Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Moszyński Patryk Szczecin 18-29 -
Niepsuj Łukasz Niepołomice 30-39 -
Norek Maciej Bochnia 40-49 -
Opaliński Michał Pustynia 30-39 631
Pecyna Katarzyna Piasek 40-49 -
Perenc Michał Jarosław 18-29 640
Piwko Anna Czechowice-Dziedzice 30-39 -
Podolak Tomasz Kraków 18-29 -
Podsadny Bartosz Poznań 30-39 -
Polański Sławomir Kraków 30-39 628
Pryga Zdzisław Bytom 40-49 -
Przebinda Anna Kraków 18-29 630
Przebinda Bogdan Czernichów 50-59 -
Rulak Jerzy Warszawa 30-39 612
Sarka Bartłomiej Rabka-Zdrój 30-39 -
Sendek Sylwia Koszyce 30-39 629
Sikora Marek Dąbrowa Górnicza 40-49 635
Skupień Anna Ruda Slaska 30-39 -
Stankiewicz Anna Ojrzanów 30-39 -
Strzelczyk Wiktor Kolbuszowa 30-39 642
Surlas Izabela Wrocław 18-29 621
Szambelańczyk Maciej Poznań 40-49 615
Szczepocki Andrzej Niepołomice 40-49 -
Szczurek Krzysztof Kraków 30-39 -
Szybowski Paweł Wieliczka 30-39 644
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 -
Terlecki Marcin Częstochowa 40-49 -
Tołkacz Marta Łódź 30-39 -
Walińska Agnieszka Słupsk 40-49 -
Walkowiak Iwona Kraków 30-39 -
Wanat Mateusz Wrocław 30-39 620
Wysocki Mariusz Piekary Śląskie 40-49 -
Zając Łukasz Kraków 18-29 638
Zając Piotr Opatów 40-49 -
Zaurski Tomasz Bytom 40-49 -
Zielińska Nina Jaworzno 30-39 645
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon