Elemental Tri Series Blachownia 2019 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,4-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Armuła Karol Kraków 14-15 333
Augustyniak Adam Łódź 18-… 350
Augustyniak Liliana Łódź 18-… 352
Banasiak Krystian Katowice 18-… 346
Bąk-Skwara Michalina Aleksandria 18-… 332
Bem Michał Katowice 18-… -
Boral Piotr Częstochowa 18-… 311
Boruta Przemysław Gdynia 18-… 290
Brzezina Karolina Lędziny 18-… 324
Brzezina Rafał Lędziny 18-… 306
Brzóska Jakub Kielce 18-… 340
Brzóska Jan Kielce 14-15 339
Brzóska Renata Kielce 18-… 353
Czajka Krzysztof Tarnowskie Góry 18-… 331
Gładkowski Marcin Mysłowice 18-… 347
Hankowski Tomasz Porosły 14-15 315
Heredia Auxi Warszawa 18-… 295
Heredia Eduardo Warszawa 18-… 296
Heredia Manuel Warszawa 18-… 294
Jerzowski Emil Konopiska 16-17 318
Julian Kuźma Poznań 14-15 348
Kasprzak Wiktor Warka 16-17 330
Kasprzyk Magdalena Kraków 18-… 314
Kijak Martyna Dąbrowa Górnicza 14-15 322
Kłos Bartłomiej Żołynia 16-17 -
Kos Wiktoria Morawica 14-15 343
Kostka Maciej Chyby 14-15 308
Kożuchowski Grzegorz Kielce 18-… 345
Kurzawa Marcin Trzcinica 18-… 317
Łuczka Jan Rokietnica 14-15 335
Majchrzak Dominik Częstochowa 18-… 300
Majorczyk Bartosz Gniezno 14-15 293
Markowski Krzysztof Bytom 18-… -
Mazurkiewicz Tymon Kielce 14-15 344
Miketa-Janik Sylwia Blachownia 18-… 334
Mikołajec Dawid Żory 18-… 304
Morkisz Aleksandra Lędziny 18-… 310
Mroz Dominik Szczecin 14-15 301
Okuniewska Julia Wrocław 14-15 -
Okuniewska Julia Wrocław 14-15 305
Okuniewska Julka Kobierzyce 14-15 -
Opala Jacek Wierzchowisko 18-… 312
Ostręga Arkadiusz Tarnow 18-… -
Osuch Sebastian Katowice 18-… 313
Osuchowski Artur Konopiska 18-… 349
Pawłowska Hanna Kraków 14-15 298
Porada Radoslaw Brzeziny-Kolonia 14-15 321
Przygoda Rafał Starachowice 18-… 297
Ptaszyńska Weronika Oświęcim 16-17 338
Radoń Marcin Tarnowskie Góry 18-… 307
Rydecka Dobrochna Blachownia 18-… 336
Sluzalek Gosia Gliwice 18-… 299
Słomiński Piotr Gorlice 18-… 302
Soroczynski Grzegorz Szymbark 18-… 309
Staszczyk Klaudia Kielce 18-… 342
Staszczyk Maja Kielce 14-15 341
Szczęśniak Sebastian Lubliniec 18-… 351
Szymczak Adam Chyby 14-15 329
Wąsowicz Kajetan Brzeziny-Kolonia 14-15 320
Welm Eryk Częstochowa 14-15 316
Wieczorek Krystian Częstochowa 18-… -
Wiklak Jan Nowa Wola 14-15 291
Wójcik Tomasz Tychy 18-… 323
Wróbel Grzegorz Ruda Śląska 18-… -
Wróbel Igor Ruda Śląska 16-17 337
Wróbel Wiktoria Mińsk Mazowiecki 14-15 325
Wysocka Joanna Częstochowa 18-… 319
Wysocki Henryk Mysłowice 18-… 292
Zawadka Marta Mińsk Mazowiecki 14-15 303
Zielińska Agnieszka Toruń 18-… 289
Żbikowska Weronika Elbląg 2 18-… 327
Żbikowska Zuzanna Elbląg 16-17 326
Żydzik Jakub Mysłowice 18-… 328
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon