Garmin MTB Series Wejherowo 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Alisz Piotr Gdansk 40-49 48
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 51
Biegański Krzysztof Pruszcz Gdański 18-29 -
Bieschke Paweł Gdańsk 40-49 38
Brzeźnicki Tomasz Lębork 40-49 59
Brzozowski Marcin Wejherowo 40-49 -
Buczyńska Joanna Gdańsk 40-49 15
Chamerski Marcin GDANSK 40-49 21
Chamerski Szymon Gdansk 16-17 20
Deja Ariel Gdańsk 30-39 12
Denisov Artem Gdańsk 18-29 60
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 -
Feldzensztajn Artur Gdańsk 18-29 26
Florczuk Marek Gdynia 30-39 47
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 54
Galek Tomasz Gdynia 30-39 17
Gierszewski Sławomir Kąpino 50-59 16
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 -
Groblewski Cezary Gdańsk 18-29 -
Hoge Krystian Puck 30-39 53
Jastrzębski Dariusz Sopot 40-49 -
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 -
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 34
Joskowska Iwona Luzino 40-49 23
Kamiński Paweł Gdańsk 40-49 45
Kasal Jakub Gdańsk 30-39 13
Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia 30-39 39
Knapiński Kamil Pogórze 30-39 35
Kolinski Marcin Gdynia 30-39 44
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 57
Korowaj Tomasz Zbychowo 30-39 58
Kowalski Adam Sopot 18-29 55
Kucharski Bartosz Gdynia 40-49 24
Kulling Monika Gnieżdżewo 30-39 6
Leszczyński Dariusz Wejherowo 40-49 -
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 42
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 -
Maćkowiak Piotr Bytów 40-49 -
Malesinski Kacper Gościcino 18-29 50
Maroszczyk Maciej Gdańsk 18-29 29
Miłosz Krzysztof Gdańsk 30-39 56
Modrzyński Dawid Straszyn 30-39 36
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 -
Olszewski Bartek Gdańsk 18-29 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 46
Pawłowski Jan Gdańsk 30-39 -
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 11
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 -
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 43
Rytel Wojciech Warszawa 60-69 41
Skąpski Jacek Sopot 60-69 -
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 49
Szkałuba Maciej Gdańsk 18-29 -
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 28
Talaśka Jakub Sucumin 30-39 31
Teofilak Jacek Rumia 30-39 40
Treselj Marin Gdańsk 30-39 22
Trzebiatowska Aldona Gdynia 40-49 27
Turowski Marcin Gdańsk 30-39 19
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 18
Wilk Michał Gdańsk 30-39 -
Wołodkiewicz Bartosz Gdynia 30-39 30
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 32
Wunsch Piotr Luzino 40-49 14
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 52
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 33
Ziółkowski Bogumił Gdynia 30-39 37
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon