Garmin MTB Series Rumia 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Krzysztof Bytów 30-39 -
Adamski Krzysztof Gdynia 30-39 204
Alisz Piotr Gdansk 40-49 48
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 51
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 145
Bellwon Tomasz Gdynia 30-39 298
Bibliw Marek Lębork 30-39 258
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 174
Biegański Krzysztof Pruszcz Gdański 18-29 -
Bielecki Michał Gdansk 18-29 219
Bieschke Paweł Gdańsk 40-49 38
Bilicki Miłosz Grudziądz 30-39 152
Bochenek Piotr Orle 40-49 135
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 70-… -
Bojarczak Dawid Łapy 18-29 289
Bojarczak Michał Łapy 40-49 290
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 283
Bork Rafał Wejherowo 30-39 181
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 167
Brzeski Adam Wejherowo 40-49 249
Brzeźnicki Tomasz Lębork 40-49 59
Brzuchalski Paweł Rumia 30-39 117
Buczyńska Joanna Gdańsk 40-49 15
Bujak Aleksandra Bolszewo 18-29 -
Cebula Justyna Karczemki 16-17 -
Cebula Krzysztof Karczemki 40-49 -
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 111
Chamerski Marcin GDANSK 40-49 21
Chamerski Szymon Gdansk 16-17 20
Chwiołka Tomasz Pruszcz Gdański 40-49 122
Ciba Damian Rumia 30-39 1
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 245
Ciesielski Krzysztof Gdańsk 40-49 97
Cieślak Robert Rumia 30-39 226
Cieśliński Grzegorz Kaliska 40-49 63
Ciok Kasia Rumia 40-49 237
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 134
Dalecki Karol Reda 40-49 241
Degórski Marcin Reda 30-39 62
Deja Ariel Gdańsk 30-39 12
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 265
Drewing Marcin Gdynia 30-39 126
Dunda Daniel Trzcińsk 40-49 -
Dusiński Krzysztof Reda 40-49 77
Dużyński Sebastian Marki 40-49 131
Dziosa Wojciech Gdynia 30-39 70
Feldzensztajn Artur Gdańsk 18-29 26
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 215
Florczuk Marek Gdynia 30-39 47
Formella Filip Kartuzy 50-59 -
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 123
Frymark Marcin Reda 30-39 239
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 54
Furmanek Slawomir Tczew 40-49 -
Gaca Marek Gdańsk 30-39 87
Gafka Waldemar Wejherowo 40-49 227
Galek Tomasz Gdynia 30-39 17
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 -
Galiński Mateusz Gdansk 16-17 188
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 101
Gerka Grzegorz Gdynia 30-39 218
Gesek Robert Gdynia 40-49 -
Gierszewski Sławomir Kąpino 50-59 16
Glinkowski Jerzy Warszawa 50-59 278
Gorazdowski Filip Kłanino 18-29 263
Gotówko Tomasz Reda 40-49 64
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 132
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 113
Groblewski Cezary Gdańsk 18-29 61
Groth Wojciech Gdynia 18-29 -
Grzebyta Mateusz Kartuzy 30-39 -
Grzesiak Michał Rumia 40-49 106
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 232
Gurzyńska Kamila Grudziądz 30-39 146
Gurzyński Mateusz Grudziądz 30-39 147
Henig Wojciech Reda 40-49 -
Hermaszewski Radosław Gdańsk 40-49 177
Hinz Maciej Wejherowo 18-29 -
Hoge Krystian Puck 30-39 53
Hoge Rafał Puck 30-39 73
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 220
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 264
Janczak Sławomir Pszczółki 30-39 89
Janowski Wojciech Gdynia 18-29 161
Jarosiewicz Michal Gdansk 40-49 176
Jastrzębski Dariusz Sopot 40-49 -
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 78
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 34
Jereczek Patryk Gdańsk 18-29 154
Joskowska Iwona Luzino 40-49 23
Jurga Maciej Gdynia 30-39 129
Kacmajor Tomasz Gdańsk 30-39 98
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 72
Kamiński Paweł Gdańsk 40-49 45
Kamionka Klaudia Lębork 18-29 253
Kasal Jakub Gdańsk 30-39 13
Kasperski Jacek Gdynia 60-69 109
Kasprzak Kuba Pomieczyno 18-29 107
Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia 30-39 39
Kaźmierczak Krzysztof Koszalin 40-49 124
Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie 18-29 160
Kiszkurno Andrzej Gdynia 50-59 -
Klawa Tomasz Gdańsk 30-39 198
Klimkiewicz Piotr Legionowo 40-49 139
Klusek Marcin Warszawa 30-39 79
Kłos Tomasz Skórcz 30-39 -
Kolatowski Tomasz Gdańsk 40-49 -
Kolinski Marcin Gdynia 30-39 44
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 57
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 221
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 65
Konieczny Robert Gdynia 40-49 -
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 88
Korwel Adam Kartuzy 30-39 -
Kowalski Robert Banino 30-39 108
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 -
Kraśnicki Adam Gdynia 18-29 273
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 254
Krześniak Roman Świecie 30-39 200
Kucharski Bartosz Gdynia 40-49 24
Kuchnowski Henryk Minkowice 40-49 275
Kudela Magdalena Gdańsk 30-39 -
Kwaśniewski Łukasz Osiek 18-29 82
Kwiecień Przemysław Rotmanka 30-39 110
Labon Piotr Koteże 30-39 -
Labuda Łukasz Kobysewo 40-49 -
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 142
Laskowski Grzegorz Kartuzy 40-49 287
Lelukiewicz Rafał Słupsk 30-39 153
Lemański Sławomir Gdańsk 30-39 69
Lesner Michał Reda 30-39 250
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 112
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 43
Leszczyński Dariusz Wejherowo 40-49 238
Lewandowska Natalia Kartuzy 40-49 -
Lewandowski Patryk Wejherowo 18-29 233
Lewandowski Robert Kartuzy 40-49 286
Lewiński Marcin Reda 40-49 228
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 40-49 165
Lis Paweł Gdańsk 40-49 199
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 42
Łopaciuk Grzegorz Gdańsk 50-59 169
Łuczkiewicz Jan Rumia 50-59 231
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 -
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 52
Maciejewski Sławomir Lębork 50-59 255
Maćkowiak Piotr Bytów 40-49 251
Malesinski Kacper Gościcino 18-29 50
Maroszczyk Maciej Gdańsk 18-29 29
Marszalec Dawid Starogard Gdański 30-39 -
Marzejon Dariusz Chłapowo 50-59 -
Marzejon Mikołaj Chłapowo 18-29 259
Mejka Bartek Pruszcz Gdanski 30-39 130
Michalowska Barbara Pierwoszyno 30-39 -
Michałowski Miłosz Pierwoszyno 16-17 280
Mielewczyk Artur Bytów 30-39 141
Mielewczyk Łukasz Kartuzy 30-39 -
Mielewczyk Rafał Gościcino 16-17 267
Miłosz Krzysztof Gdańsk 30-39 56
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 81
Modlińska Beata Rumia 40-49 230
Modrzyński Dawid Straszyn 30-39 36
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 244
Mrozowicz Cezary Gdynia 40-49 248
Naczk Bartosz Pruszcz Gdanski 30-39 86
Naczk Marcin Reda 40-49 246
Neumann Rafał Jaroty Olsztyn 30-39 296
Nierzwicki Piotr Sulnowo 30-39 252
Niewczas Piotr Gdańsk 40-49 295
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 -
Nowak Mateusz Otomin 16-17 277
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 288
Oglęcki Radosław Gdańsk 30-39 68
Olszewski Bartek Gdańsk 18-29 -
Opielewicz Mateusz Silno 18-29 -
Orzechowski Alan Olsztyn 18-29 150
Ostajewski Gustaw Kąpino 16-17 262
Paczuła Ireneusz Lębork 30-39 266
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 46
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Pawłowski Jan Gdańsk 30-39 -
Petka Tomasz Lębork 18-29 -
Piekarski Marcin Gdynia 18-29 140
Pieper Agnieszka Lębork 18-29 256
Piepka Sławomir Leśniewo 40-49 269
Pietrosiuk Michał Gdańsk 30-39 85
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 180
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 11
Pituch Sławek Bytów 30-39 -
Płonka Mateusz Malbork 30-39 120
Podgórski Grzegorz Kwidzyn 18-29 185
Pomieczyński Patryk Wejherowo 30-39 242
Potrykus Filip Chłapowo 18-29 260
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 213
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 83
Raasz Paweł Gdańsk 30-39 128
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 -
Rakszawski Wojciech Jankowice 30-39 223
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 224
Riebandt Sławomir Rokitki 30-39 94
Rolbiecka Alicja Reda 30-39 -
Rompczyk Wojciech Gdynia 50-59 235
Rybakowicz Marek Lębork 18-29 143
Rytel Wojciech Warszawa 60-69 41
Rzeszutek Tomasz Sierakowice 18-29 4
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 71
Sieroński Marcin Gdynia 30-39 281
Skałecki Tomasz Reda 40-49 240
Skąpski Jacek Sopot 60-69 156
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 -
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 284
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 197
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 257
Strzyżewski Tomasz Wejherowo 16-17 268
Stupieńko Grzegorz Gdańsk 30-39 274
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 49
Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze 18-29 201
Sykuła Jakub Gdynia 18-29 203
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 202
Szczepański Marcin Gdynia 30-39 151
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 166
Szempliński Marek Olsztyn 18-29 158
Szulc Marcin Sierakowice 40-49 -
Szumowski Łukasz Borkowo 30-39 84
Szydłowski Maciej Gdynia 30-39 149
Szymborski Tomek Sopot 40-49 75
Szymczycha Zbigniew Łęgowo 60-69 272
Śliwińska Natalia Gdańsk 16-17 172
Śliwiński Dariusz Gdańsk 40-49 173
Świątek Marcin Gdańsk 30-39 127
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 28
Talaśka Jakub Sucumin 30-39 31
Teofilak Jacek Rumia 30-39 40
Tłuszczak Rafał Gdynia 40-49 121
Tomaszewski Tomasz Słupsk 30-39 294
Torzewski Jacek Bydgoszcz 40-49 162
Torzewski Sebastian Bydgoszcz 18-29 163
Treselj Marin Gdańsk 30-39 22
Trusiak Mateusz Słupsk 18-29 -
Trzebiatowska Aldona Gdynia 40-49 27
Turowski Marcin Gdańsk 30-39 19
Twardy Remigiusz Gdańsk 30-39 196
Tymiński Tomasz Gdańsk Kowale 40-49 194
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 92
Wanta Łukasz Bytów 30-39 91
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 76
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 55
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 18
Wilczyński Michał Lębork 30-39 261
Wilk Michał Gdańsk 30-39 25
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 301
Wiszecki Jakub Suchy Dwór 16-17 300
Wojewoda Adam Rumia 40-49 243
Wolski Marek Gdańsk 50-59 133
Wołodkiewicz Bartosz Gdynia 30-39 30
Wołyński Adrian Szczecinek 30-39 189
Woźniak Mateusz Rybno 18-29 236
Wójcik Artur Gdańsk 30-39 193
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 32
Wójtowicz Artur Bychowo 40-49 293
Wroblewski Adrian Gdańsk 30-39 -
Wróblewska Justyna Bydgoszcz 18-29 182
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 195
Wrzochalski Robert Gdynia 40-49 171
Wunsch Piotr Luzino 40-49 14
Wyroda Dominik Sopot 30-39 125
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 -
Zając Maciej Gdańsk 30-39 99
Zajączkowski Michał Gdańsk 40-49 116
Zalewski Mirosław Gdańsk 40-49 105
Zasada Grzegorz Puck 40-49 66
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 33
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 104
Zielonka Tadeusz Parchowo 50-59 -
Ziółkowski Bogumił Gdynia 30-39 37
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 212
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 234
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon