Garmin Iron Triathlon Stężyca 2020 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewska Dorota Gdańsk 35-39 -
Białecka Aleksandra Gdynia 25-29 -
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 40
Brzuska Lesław Łódź 40-44 50
Cnota Janusz Gdynia 65-69 38
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 40-44 -
Dobrzyński Maciej Reda 35-39 21
Duchcik Marcin Gdańsk 40-44 -
Dziuba Sławomir Chojniczki 40-44 57
Fischer Marcin Grudziądz 45-49 54
Flisikowski Szymon Gdynia 35-39 26
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Grugel Artur Chojnice 40-44 52
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 30-34 39
Halbryt Maciej Gdynia 25-29 -
Hoppe Mateusz Gdańsk 25-29 -
Horodniczy Mariusz Łódź 35-39 33
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 48
Jasiulewicz Izabela Elbląg 35-39 -
Kałuziński Tomasz Malbork 40-44 46
Kawecki Wojciech Banino 45-49 42
Kocjan Karol Gdańsk 35-39 41
Kowalczyk Tomasz Warszawa 45-49 53
Kuciaba Jacek Jagatowo 45-49 47
Lenart Miłosz Kętrzyn 55-59 -
Mackowski Michal Reda 40-44 31
Magrian Krzysztof Reda 40-44 37
Maksyś Ryszard Pierwoszyno 65-69 32
Matuszczak Jakub Kalisz 35-39 30
Michalik Dominika Jastrzębie-Zdrój 25-29 -
Michalski Grzegorz Piotrków Tryb. 45-49 -
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 56
Olczak Arkadiusz Kościelec 45-49 -
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 51
Owczarek Paweł Pabianice 45-49 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 36
Pałkowski Jan Gdańsk 35-39 28
Peterek Anna Poznań 30-34 45
Pilski Wojciech Gdańsk 45-49 -
Popek Maciej Włocławek 40-44 55
Pultowicz Łukasz Gdynia 35-39 24
Rafalak Grzegorz Kosakowo 40-44 34
Rapacki Szymon Gdańsk 35-39 35
Reglińska Agnieszka Juszkowo 40-44 29
Skiba Pawel Juszkowo 35-39 25
Suda Grzegorz Warszawa 35-39 59
Suwara Piotr Gdańsk 40-44 -
Szerszyński Łukasz Banino 30-34 -
Szlaski Igor Zgierz 30-34 27
Szlyk Maciej Inowroclaw 45-49 -
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 -
Warszawski Filip Gdynia 45-49 22
Węgrzyn Maciej Kielce 45-49 58
Witkowski Piotr Gdynia 30-34 49
Wojciechowski Robert Skorzewo Kościerzyna 45-49 23
Wójcik Dominik Mosty 18-24 44
Wójcik Marek Mosty 45-49 43
Wszeborowski Dariusz Ełk 50-54 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon