Garmin Iron Triathlon Stężyca 2020 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Czarnul Paweł (Paweł Rościszewski, Karol Draszawka) Gdańsk 40-49 636
Janecki Mariusz (Michał Janecki, Magdalena Pińczyńska) Stężyca 50-59 -
Lepa-Roman Magdalena (Orłowska Barbara, Obłuska Sarah) Bolszewo 40-49 662

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Babciak Roman Nowy Staw 40-49 -
Baranowska Julia Bydgoszcz 20-29 692
Bednarczyk Tomasz Gdynia 30-39 673
Bluj Roman Gdynia 60-… 641
Carrington Ced Elblag 40-49 677
Chojnowska Anna Gdańsk 30-39 645
Czarnul Paweł (Paweł Rościszewski, Karol Draszawka) Gdańsk 40-49 636
Degórski Marcin Reda 40-49 653
Galewski Ariel Chojnice 30-39 -
Garska Joanna Bytów 40-49 666
Garski Kryspin Bytów 40-49 664
Gulkowska Ewa Warszawa 50-59 679
Gulkowski Władysław Stężyca 60-… 619
Gulkowski Wojciech Warszawa 50-59 678
Hass Piotr Warszawa 60-… -
Hęsiak Marta Warszawa 30-39 689
Horbaty Jerzy Warszawa 50-59 -
Janecki Mariusz (Michał Janecki, Magdalena Pińczyńska) Stężyca 50-59 -
Jaworski Hubert Szczecin 40-49 -
Kański Jakub Łódź 40-49 -
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 -
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 646
Kołodziejczyk Ewa Dobieszków 30-39 683
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 40-49 685
Korczynska Justyna Bojano 40-49 630
Kosuda Paweł Ciechanów 40-49 649
Kozaryn Radoslaw Stargard Szczecinski 30-39 647
Krysiak Jakub Warszawa 20-29 -
Leniart Mirosław Rzeszów 30-39 -
Lepa-Roman Magdalena (Orłowska Barbara, Obłuska Sarah) Bolszewo 40-49 662
Lewiński Andrzej Gdynia 40-49 686
Lus Tomasz Łowicz 30-39 676
Makowicz Józef Żary 60-… 644
Marcinkowska Izabela Gdańsk 40-49 -
Mielczarek Daniel Karnin 40-49 684
Mikołajczak Mateusz Rumia 30-39 688
Olczak Robert Brudzew 40-49 654
Omernik Marcin Skowarcz 40-49 695
Onoszko Wojciech Chmielno 30-39 667
Paracki Michał Pruszcz Gdański 30-39 612
Piechotka Łukasz Warszawa 30-39 681
Piernicki Krzysztof Karczemki 40-49 694
Piwowarczyk Piotr Liniewo 40-49 659
Potoczny Robert Olszewnica Stara 40-49 675
Przytarski Mariusz Lubań 40-49 691
Pulczyński Robert Starzyno 16-17 -
Rembalski Piotr Bytów 40-49 665
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 -
Rymarkiewicz Karol Gdańsk 40-49 620
Skibicki Jarosław Gdańsk 30-39 -
Skubisz Jacek Gdynia 20-29 690
Stusio Damian Gdańsk 40-49 -
Uciechowski Sławomir Malbork 50-59 616
Urbanowicz Kamil Józefosław 40-49 -
Wikalińska Małgorzata Warszawa 40-49 672
Wiśniewski Maciej Karczemki Gm. Szemud 40-49 -
Wiza Artur Warszawa 40-49 638
Wiza Hugo Warszawa 18-19 640
Wróblewska Sylwia RUMIA 30-39 629
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 663
Wydrowski Lucjan Chmielno 30-39 669
Zatorski Łukasz Gdynia 30-39 615
Zuzański Patryk Gdańsk 40-49 -
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 613
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon