Mini Elemental Triathlon Olsztyn 2013 - Mistrzostwa Olsztyna Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,2-8-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoniak Anna Olsztyn 20-… 211
Antonowicz Marcin Warszawa 20-… 301
Bącik Paweł Olsztyn 20-… 270
Boniecki Paweł Pruszkow 20-… 225
Breski Jarek Ciechanów 20-… 223
Brzozowski Franciszek Miłomłyn 20-… 235
Burza Radosław Iława 20-… 290
Chmielewski Marcin Olsztyn 20-… 216
Chojnacki Maciej Feliksów 20-… 296
Chylak Kamil Warszawa 20-… 221
Cichowski Patryk Iława 14-15 282
Czerwiec Magdalena Warszawa 20-… 208
Darmetko Tomasz Elbląg 18-19 262
Długosz Kamil Mrągowo 20-… 272
Dzik Szymon Iława - 302
Faveeuw David Olsztyn 20-… 285
Fuszara Marcin Rumia 20-… 232
Gałuszko Mikołaj Gdańsk 20-… 212
Gawryluk Piotr Warszawa 20-… 245
Gąsior Krystian Susz 16-17 214
Głuchowski Jędrzej Elbląg 18-19 257
Goc Julia Kwidzyn 16-17 243
Groszewski Kamil Olsztyn 14-15 266
Jabłoński Krzysztof Olsztyn 20-… 215
Janik Marek Biała Podlaska 20-… 217
Jarlińska Bożena Iława 20-… 276
Jarliński Michał Rumia 14-15 278
Jarliński Rafał Iława 20-… 277
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 20-… 204
Jastrzębska Magdalena Malbork 20-… 206
Józefczuk Jacek Zbychowo 20-… 229
Kaczówka Michał Olsztyn 20-… 249
Klamra Tomasz Olsztyn 20-… 233
Kliczewski Przemysław Elbląg 18-19 261
Klimas Marek Barczewo 20-… 247
Kluczyk Artur Elbląg 18-19 263
Kolasa Lukasz Gdynia 20-… 288
Kolasa Malgorzata Gdynia 20-… 289
Kopiczko Sandra Gizycko 16-17 202
Kosmala Maciej Elbląg 18-19 255
Kowalczyk Jarosław Olsztyn 20-… 268
Kowalski Jerzy Elbląg 18-19 264
Kownacki Waldemar Malbork 20-… 287
Kremplewski Karol Bydgoszcz 20-… 293
Krom Natalia Olsztyn 20-… 251
Kubiak Maciej Rumia 20-… 275
Kucab Maciej Warszawa 20-… 269
Kucharski Michał Gdańsk 20-… 230
Kudyk Mateusz Iława 16-17 281
Kuliński Grzegorz Stalowa Wola 20-… 253
Kuliński Piotr Stalowa Wola 20-… 265
Kuriata Robert Olsztyn 20-… 246
Kurowski Piotr Olsztyn 16-17 234
Lamparski Sławek Sopot 20-… 220
Lemański Jakub Wejherowo 20-… 279
Lewczuk Daniel Zakręt 20-… 298
Lorek Kinga Elbląg 14-15 256
Mańdok Paweł Warszawa 20-… 213
Markiewicz Marek Olsztyn 20-… 252
Markowski Dominik Warszawa 20-… 210
Mażutis Tomasz Kajkowo 20-… 205
Michalak Piotr Marki 16-17 304
Michalski Wojciech Dywity 20-… 237
Michałowski Piotr Gdańsk 20-… 222
Mielnik Daniel Olsztyn 14-15 292
Mielnik Paweł Olsztyn 20-… 291
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 20-… 219
Modrzyński Karol Olsztyn 20-… 294
Najmowicz Tomasz Dobre Miasto 20-… 209
Napiórkowski Paweł Olsztyn 20-… 250
Niemczuk Kamil Olsztyn 20-… 241
Niemczuk Waldemar Olsztyn 20-… 239
Niemkiewicz Grzegorz Susz 20-… 244
Nikel Natalia Susz 16-17 238
Olszewski Paweł Olsztyn 20-… 295
Osiński Paweł Barczewo 18-19 297
Pająk Anna Maria Sępólno Kraj. 20-… 271
Pasierbiński Piotr Kanie 20-… 203
Pękala Mateusz Ciechanów 20-… 207
Poboży Michał Warszawa 16-17 306
Radecka Katarzyna Ostróda 20-… 286
Ramian Anna Daleszyce 16-17 299
Ratuszyński Michał Olsztyn 16-17 226
Rompała Agata Tarnów 20-… 242
Ryciuk Aleksandra Rumia 20-… 274
Rzepka Jakub Warszawa 20-… 284
Sarol Adrian Jonkowo 20-… 254
Seroczynski Jakub Warszawa 18-19 303
Sielicki Grzegorz Rumia 16-17 273
Skoneczna Marysia Warszawa 20-… 300
Soból Michał Zgierz 16-17 228
Suchodolski Rafał Radlin 18-19 283
Szczerek Adrian Warszawa 18-19 305
Szymula Łukasz Warszawa 20-… 218
Świerzewska Weronika Ostróda 20-… 224
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 20-… 227
Tołwiński Bogusław Elbląg 20-… 258
Truszkowski Wojciech Olsztyn 20-… 236
Wasilewski Raivo Kraków 18-19 231
Winczewski Michał Elbląg 14-15 260
Wiśniewski Damian Kętrzyn 20-… 240
Witkowski Piotr Kętrzyn 20-… 201
Włodzimierz Gnatowski Olsztyn 20-… 267
Załucka Paulina Gdańsk 18-19 259
Zentarski Jakub Iława 14-15 280
Żywna Marcin Gdynia 20-… 248
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon