Mini Elemental Triathlon Olsztyn 2013 - Mistrzostwa Olsztyna - wyniki

2013-05-19 11:00 www.triathlonolsztyn.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata Mistrzostwa Olsztyna w Triathlonie
(wg płci / kategorii)
1 275 Kubiak Maciej UKS Tri-Saucony Rumia M20 1 1 00:04:19 (5)00:00:00 (4)00:12:19 (2)00:00:00 (3)00:07:04 (1) 00:23:43
2 283 Suchodolski Rafał WLKS Kmicic Częstochowa M18 1 2 00:04:03 (1)00:00:00 (5)00:12:01 (1)00:00:00 (4)00:07:49 (2) 00:23:53 00:00:10
3 303 Seroczynski Jakub uks g-8 bielany M18 2 3 00:00:00 (2)00:08:12 (8) 00:25:09 00:01:26
4 257 Głuchowski Jędrzej Truso Elbląg M18 3 4 00:04:14 (4)00:00:00 (87)00:12:46 (3)00:00:00 (77)00:08:28 (11) 00:25:28 00:01:45
5 255 Kosmala Maciej TRUSO ELBLĄG M18 4 5 00:04:20 (6)00:00:00 (6)00:13:23 (10)00:00:00 (24)00:07:56 (4) 00:25:40 00:01:57
6 231 Wasilewski Raivo Water Knights Triathlon-Zabierzów M18 5 6 00:04:28 (7)00:00:00 (7)00:13:21 (9)00:00:00 (25)00:07:55 (3) 00:25:43 00:02:00
7 264 Kowalski Jerzy MKS TRIATHLON ELBLĄG M18 6 7 00:04:14 (3)00:00:00 (86)00:13:17 (7)00:00:00 (90)00:08:34 (13) 00:26:06 00:02:23
8 306 Poboży Michał UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 8 00:04:32 (8)00:00:00 (8)00:13:37 (12)00:00:00 (26)00:08:01 (6) 00:26:10 00:02:27
9 304 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany M16 2 9 00:04:12 (2)00:00:00 (9)00:13:21 (8)00:00:00 (27)00:08:53 (16) 00:26:26 00:02:43
10 201 Witkowski Piotr niezrzeszony M20 2 10 00:05:41 (22)00:00:00 (10)00:13:40 (13)00:00:00 (28)00:07:56 (5) 00:27:18 00:03:35
11 263 Kluczyk Artur MKS TRUSO ELBLĄG M18 7 11 00:05:09 (14)00:00:00 (11)00:13:01 (4)00:00:00 (29)00:09:23 (22) 00:27:34 00:03:51
12 262 Darmetko Tomasz MKS TRUSO TRIATHLON ELBLĄG M18 8 12 00:05:21 (18)00:00:00 (12)00:14:03 (21)00:00:00 (92)00:08:28 (12) 00:27:51 00:04:08
13 259 Załucka Paulina Truso Elbląg K18 1 1 00:05:08 (13)00:00:00 (13)00:14:13 (26)00:00:00 (94)00:08:34 (14) 00:27:55 00:04:12
14 278 Jarliński Michał ORKA Iława M14 1 13 00:04:54 (11)00:00:00 (14)00:13:36 (11)00:00:00 (30)00:09:35 (25) 00:28:04 00:04:21
15 279 Lemański Jakub UKS Tri-Saucony Rumia M20 3 14 00:06:09 (31)00:00:00 (15)00:13:52 (16)00:00:00 (31)00:08:10 (7) 00:28:11 00:04:28
16 243 Goc Julia KTS Ironman K16 1 2 00:04:37 (10)00:00:00 (16)00:14:47 (35)00:00:00 (32)00:09:02 (18) 00:28:26 00:04:43
17 299 Ramian Anna TS Akwedukt Kielce K16 2 3 00:05:11 (15)00:00:00 (17)00:14:10 (23)00:00:00 (33)00:09:20 (21) 00:28:40 00:04:57
18 235 Brzozowski Franciszek M20 4 15 00:06:04 (29)00:00:00 (18)00:13:53 (17)00:00:00 (34)00:09:02 (17) 00:28:58 00:05:15
19 258 Tołwiński Bogusław MKS "TRUSO" Elbląg M20 5 16 00:05:45 (24)00:00:00 (88)00:13:48 (15)00:00:00 (78)00:09:35 (26) 00:29:08 00:05:25
20 288 Kolasa Lukasz Akademia Triathlonu M20 6 17 00:05:48 (26)00:00:00 (19)00:13:17 (6)00:00:00 (89)00:10:21 (45) 00:29:26 00:05:43
21 281 Kudyk Mateusz Orka Iława M16 3 18 00:06:31 (37)00:00:00 (20)00:13:04 (5)00:00:00 (35)00:10:07 (38) 00:29:42 00:05:59
22 273 Sielicki Grzegorz UKS Tri-Saucony Rumia M16 4 19 00:05:44 (23)00:00:00 (21)00:13:57 (18)00:00:00 (36)00:10:05 (36) 00:29:46 00:06:03
23 282 Cichowski Patryk ORKA Iława M14 2 20 00:05:45 (25)00:00:00 (89)00:15:14 (43)00:00:00 (79)00:09:38 (28) 00:30:37 00:06:54
24 241 Niemczuk Kamil WKR FAN / xTRI.pl M20 7 21 00:06:40 (40)00:00:00 (22)00:14:02 (19)00:00:00 (37)00:10:00 (33) 00:30:42 00:06:59 1 (1 / 1)
25 214 Gąsior Krystian UKS TRS Susz M16 5 22 00:06:55 (42)00:00:00 (90)00:14:20 (27)00:00:00 (80)00:09:36 (27) 00:30:51 00:07:08
26 247 Klimas Marek M20 8 23 00:07:08 (44)00:00:00 (23)00:13:46 (14)00:00:00 (38)00:10:09 (40) 00:31:04 00:07:21 2 (2 / 2)
27 202 Kopiczko Sandra K16 3 4 00:05:01 (12)00:00:00 (24)00:16:35 (67)00:00:00 (39)00:09:29 (24) 00:31:05 00:07:22
28 256 Lorek Kinga MKS TRUSO Elbląg K14 1 5 00:05:20 (17)00:00:00 (25)00:15:34 (52)00:00:00 (40)00:10:19 (43) 00:31:13 00:07:30
29 272 Długosz Kamil Klub Biegacza Mrągowo M20 9 24 00:08:19 (67)00:00:00 (94)00:14:47 (36)00:00:00 (84)00:08:20 (9) 00:31:27 00:07:44
30 221 Chylak Kamil M20 10 25 00:07:19 (46)00:00:00 (93)00:15:25 (46)00:00:00 (83)00:08:45 (15) 00:31:30 00:07:47
31 261 Kliczewski Przemysław Mks Truso Elbląg M18 9 26 00:05:12 (16)00:00:00 (26)00:15:36 (53)00:00:00 (41)00:10:56 (61) 00:31:43 00:08:00
32 290 Burza Radosław M20 11 27 00:05:32 (19)00:00:00 (27)00:15:27 (47)00:00:00 (42)00:10:52 (59) 00:31:50 00:08:07
33 297 Osiński Paweł M18 10 28 00:08:22 (71)00:00:00 (97)00:14:10 (24)00:00:00 (87)00:09:24 (23) 00:31:55 00:08:12 3 (3 / 1)
34 302 Dzik Szymon Orka Iława M14 3 29 00:05:55 (27)00:00:00 (28)00:14:30 (30)00:00:00 (43)00:11:30 (69) 00:31:56 00:08:13
35 260 Winczewski Michał MKS Truso Elbląg Triathlon M14 4 30 00:06:28 (36)00:00:00 (29)00:14:53 (38)00:00:00 (44)00:10:44 (55) 00:32:04 00:08:21
36 218 Szymula Łukasz WTT / Trinergy M20 12 31 00:07:19 (45)00:00:00 (92)00:14:34 (32)00:00:00 (82)00:10:15 (41) 00:32:08 00:08:25
37 204 Jarski Paweł M20 13 32 00:06:55 (43)00:00:00 (91)00:15:00 (40)00:00:00 (81)00:10:30 (50) 00:32:25 00:08:42
38 233 Klamra Tomasz M20 14 33 00:06:16 (33)00:00:00 (30)00:16:29 (65)00:00:00 (45)00:09:45 (29) 00:32:30 00:08:47 4 (4 / 3)
39 245 Gawryluk Piotr WTT M20 15 34 00:06:38 (39)00:00:00 (31)00:15:28 (48)00:00:00 (46)00:10:28 (49) 00:32:33 00:08:50
40 240 Wiśniewski Damian WMiI UWM :) M20 16 35 00:07:26 (49)00:00:00 (32)00:15:06 (42)00:00:00 (47)00:10:06 (37) 00:32:37 00:08:54
41 227 Tarasiewicz Ireneusz MKS Triathlon Malbork M20 17 36 00:08:32 (76)00:00:00 (33)00:14:08 (22)00:00:00 (48)00:10:05 (35) 00:32:46 00:09:03
42 242 Rompała Agata Water Knights K20 1 6 00:05:58 (28)00:00:00 (34)00:15:53 (58)00:00:00 (49)00:11:04 (62) 00:32:54 00:09:11
43 215 Jabłoński Krzysztof M20 18 37 00:08:06 (61)00:00:00 (35)00:15:01 (41)00:00:00 (50)00:09:56 (32) 00:33:03 00:09:20 5 (5 / 4)
44 213 Mańdok Paweł M20 19 38 00:08:12 (62)00:00:00 (36)00:14:33 (31)00:00:00 (51)00:10:22 (46) 00:33:07 00:09:24
45 294 Modrzyński Karol M20 20 39 00:07:41 (54)00:00:00 (38)00:15:29 (50)00:00:00 (52)00:10:04 (34) 00:33:14 00:09:31 6 (6 / 5)
46 203 Pasierbiński Piotr M20 21 40 00:08:30 (75)00:00:00 (37)00:14:03 (20)00:00:00 (91)00:10:41 (53) 00:33:15 00:09:32
47 232 Fuszara Marcin M20 22 42 00:07:45 (55)00:00:00 (40)00:15:24 (45)00:00:00 (54)00:10:08 (39) 00:33:16 00:09:33
48 292 Mielnik Daniel Warmińsko - Mazurski Klub Sportowy M14 5 41 00:04:35 (9)00:00:00 (39)00:20:16 (90)00:00:00 (53)00:08:25 (10) 00:33:16 00:09:33
49 238 Nikel Natalia UKS TRS Susz K16 4 7 00:05:40 (21)00:00:00 (41)00:16:01 (59)00:00:00 (55)00:11:38 (71) 00:33:19 00:09:36
50 210 Markowski Dominik M20 23 43 00:06:42 (41)00:00:00 (42)00:15:21 (44)00:00:00 (56)00:11:22 (67) 00:33:25 00:09:42
51 220 Lamparski Sławek M20 24 44 00:07:47 (56)00:00:00 (43)00:16:28 (64)00:00:00 (57)00:09:13 (19) 00:33:28 00:09:45
52 293 Kremplewski Karol M20 25 45 00:06:12 (32)00:00:00 (44)00:14:27 (29)00:00:00 (58)00:12:50 (89) 00:33:29 00:09:46
53 254 Sarol Adrian M20 26 46 00:07:37 (52)00:00:00 (45)00:15:30 (51)00:00:00 (59)00:10:26 (47) 00:33:33 00:09:50 7 (7 / 6)
54 295 Olszewski Paweł M20 27 47 00:08:38 (77)00:00:00 (46)00:15:42 (57)00:00:00 (60)00:09:15 (20) 00:33:35 00:09:52 8 (8 / 7)
55 274 Ryciuk Aleksandra UKS Tri-Saucony Rumia K20 2 8 00:05:34 (20)00:00:00 (47)00:16:50 (72)00:00:00 (61)00:11:31 (70) 00:33:54 00:10:11
56 280 Zentarski Jakub Orka Iława M14 6 48 00:06:33 (38)00:00:00 (48)00:17:06 (77)00:00:00 (62)00:10:18 (42) 00:33:56 00:10:13
57 285 David Faveeuw M20 28 49 00:07:54 (58)00:00:00 (49)00:15:39 (55)00:00:00 (95)00:10:28 (48) 00:34:01 00:10:18
58 222 Michałowski Piotr M20 29 50 00:07:35 (50)00:00:00 (50)00:15:38 (54)00:00:00 (63)00:10:53 (60) 00:34:06 00:10:23
59 284 Rzepka Jakub M20 30 51 00:06:26 (35)00:00:00 (51)00:15:39 (56)00:00:00 (96)00:12:12 (79) 00:34:16 00:10:33
60 301 Antonowicz Marcin N/a M20 31 52 00:06:25 (34)00:00:00 (52)00:17:03 (76)00:00:00 (64)00:11:14 (66) 00:34:43 00:11:00
61 268 Kowalczyk Jarosław M20 32 53 00:07:56 (59)00:00:00 (53)00:16:21 (63)00:00:00 (65)00:10:32 (51) 00:34:48 00:11:05 9 (9 / 8)
62 253 Kuliński Grzegorz M20 33 54 00:07:39 (53)00:00:00 (54)00:15:29 (49)00:00:00 (66)00:11:42 (72) 00:34:51 00:11:08
63 248 Żywna Marcin CHWNO M20 34 55 00:08:22 (70)00:00:00 (96)00:16:40 (69)00:00:00 (86)00:09:53 (31) 00:34:55 00:11:12
64 207 Pękala Mateusz M20 35 56 00:08:21 (69)00:00:00 (55)00:14:50 (37)00:00:00 (67)00:11:47 (74) 00:34:58 00:11:15
65 230 Kucharski Michał M20 36 57 00:09:48 (87)00:00:00 (56)00:14:37 (34)00:00:00 (68)00:10:35 (52) 00:35:00 00:11:17
66 239 Niemczuk Waldemar M20 37 58 00:08:29 (74)00:00:00 (57)00:16:14 (62)00:00:00 (69)00:10:21 (44) 00:35:04 00:11:21 10 (10 / 9)
67 209 Najmowicz Tomasz M20 38 59 00:07:20 (47)00:00:00 (58)00:16:57 (74)00:00:00 (70)00:10:51 (58) 00:35:08 00:11:25 11 (11 / 10)
68 212 Gałuszko Mikołaj M20 39 60 00:08:19 (68)00:00:00 (95)00:14:21 (28)00:00:00 (85)00:12:42 (87) 00:35:22 00:11:39
69 296 Chojnacki Maciej xTRI.pl M20 40 61 00:09:18 (80)00:00:00 (59)00:14:13 (25)00:00:00 (93)00:11:59 (77) 00:35:29 00:11:46
70 219 Milewski Jacek M20 41 62 00:09:59 (90)00:00:00 (60)00:14:37 (33)00:00:00 (71)00:11:10 (63) 00:35:46 00:12:03 12 (12 / 11)
71 286 Radecka Katarzyna niezrzeszona K20 3 9 00:09:19 (81)00:00:00 (61)00:16:56 (73)00:00:00 (72)00:09:52 (30) 00:36:07 00:12:24
72 226 Ratuszyński Michał AKM OLIMP OLSZTYN M16 6 63 00:07:36 (51)00:00:00 (62)00:17:54 (80)00:00:00 (73)00:10:44 (54) 00:36:14 00:12:31
73 208 Czerwiec Magdalena KT Water Knights Zabierzów K20 4 10 00:06:09 (30)00:00:00 (63)00:16:47 (71)00:00:00 (97)00:13:18 (90) 00:36:15 00:12:32
74 291 Mielnik Paweł Warmińsko - Mazurski Klub Sportowy M20 42 64 00:08:16 (64)00:00:00 (64)00:16:35 (68)00:00:00 (74)00:11:42 (73) 00:36:33 00:12:50 13 (13 / 12)
75 265 Kuliński Piotr M20 43 65 00:09:45 (85)00:00:00 (98)00:16:11 (60)00:00:00 (88)00:10:49 (57) 00:36:44 00:13:01
76 277 Jarliński Rafał ORKA Iława M20 44 66 00:08:26 (73)00:00:00 (65)00:16:31 (66)00:00:00 (5)00:11:49 (75) 00:36:46 00:13:03
77 300 Skoneczna Marysia K20 5 11 00:07:24 (48)00:00:00 (66)00:18:40 (85)00:00:00 (75)00:10:45 (56) 00:36:49 00:13:06
78 298 Lewczuk Daniel M20 45 67 00:08:57 (78)00:00:00 (67)00:16:13 (61)00:00:00 (76)00:12:26 (83) 00:37:36 00:13:53
79 270 Bącik Paweł M20 46 68 00:09:28 (83)00:00:00 (68)00:17:20 (78)00:00:00 (6)00:11:25 (68) 00:38:14 00:14:31
80 205 Mażutis Tomasz M20 47 69 00:09:10 (79)00:00:00 (69)00:17:00 (75)00:00:00 (7)00:12:19 (82) 00:38:29 00:14:46
81 237 Michalski Wojciech M20 48 70 00:09:30 (84)00:00:00 (70)00:16:47 (70)00:00:00 (23)00:12:29 (84) 00:38:45 00:15:02 14 (14 / 13)
82 236 Truszkowski Wojciech M20 49 71 00:08:26 (72)00:00:00 (71)00:17:54 (81)00:00:00 (8)00:12:37 (86) 00:38:57 00:15:14 15 (15 / 14)
83 244 Niemkiewicz Grzegorz UKS TRS SUSZ M20 50 72 00:08:18 (65)00:00:00 (72)00:17:59 (82)00:00:00 (9)00:12:44 (88) 00:39:01 00:15:18
84 225 Boniecki Paweł M20 51 73 00:09:52 (89)00:00:00 (73)00:17:21 (79)00:00:00 (10)00:11:50 (76) 00:39:03 00:15:20
85 211 Antoniak Anna K20 6 12 00:08:19 (66)00:00:00 (2) 00:39:25 00:15:42 16 (1 / 1)
86 216 Chmielewski Marcin M20 52 74 00:09:21 (82)00:00:00 (74)00:19:10 (86)00:00:00 (11)00:11:12 (64) 00:39:43 00:16:00
87 267 Włodzimierz Gnatowski BtoR M20 53 75 00:10:14 (92)00:00:00 (3) 00:40:34 00:16:51 17 (16 / 15)
88 246 Kuriata Robert JMKT "Quadratus" M20 54 76 00:10:41 (93)00:00:00 (75)00:18:39 (84)00:00:00 (12)00:12:14 (80) 00:41:35 00:17:52
89 250 Napiórkowski Paweł M20 55 77 00:09:49 (88)00:00:00 (76)00:20:48 (91)00:00:00 (13)00:11:13 (65) 00:41:49 00:18:06 18 (17 / 16)
90 289 Kolasa Malgorzata akademiatriathlonu K20 7 13 00:10:04 (91)00:00:00 (77)00:19:25 (88)00:00:00 (14)00:12:32 (85) 00:42:01 00:18:18
91 287 Kownacki Waldemar M20 56 78 00:12:05 (97)00:00:00 (78)00:18:10 (83)00:00:00 (15)00:12:09 (78) 00:42:24 00:18:41
92 224 Świerzewska Weronika Bezimienni K20 8 14 00:08:03 (60)00:00:00 (79)00:22:31 (92)00:00:00 (16)00:12:15 (81) 00:42:48 00:19:05
93 271 Pająk Anna Maria AZS UTP K20 9 15 00:11:07 (94)00:00:00 (80)00:19:18 (87)00:00:00 (17)00:13:32 (91) 00:43:57 00:20:14
94 249 Kaczówka Michał M20 57 79 00:07:53 (57)00:00:00 (81)00:22:38 (93)00:00:00 (18)00:13:42 (92) 00:44:14 00:20:31
95 266 Groszewski Kamil M14 7 80 00:13:03 (98)00:00:00 (82)00:20:07 (89)00:00:00 (19)00:14:03 (93) 00:47:13 00:23:30
96 276 Jarlińska Bożena ORKA Iława K20 10 16 00:09:45 (86)00:00:00 (85)00:25:27 (94)00:00:00 (22)00:14:10 (94) 00:49:22 00:25:39
97 252 Markiewicz Marek KroMarO Team M20 58 81 00:11:43 (96)00:00:00 (84)00:26:45 (95)00:00:00 (21)00:16:23 (96) 00:54:51 00:31:08
98 251 Krom Natalia K20 11 17 00:11:41 (95)00:00:00 (83)00:26:48 (96)00:00:00 (20)00:16:21 (95) 00:54:51 00:31:08
99 223 Breski Jarosław M20 00:08:15 (63)00:00:00 (1)00:14:58 (39)00:00:00 (1) DNF
100 206 Jastrzębska Magdalena K20 DNF
101 217 Janik Marek BB BIALA PODLASKA M20 DNF
102 228 Soból Michał SKS.KATOLIK.EDU.pl M16 DNF
103 229 Józefczuk Jacek M20 DNF
104 234 Kurowski Piotr M16 DNF
105 269 Kucab Maciej M20 DNF
106 305 Szczerek Adrian UKS G-8 Bielany M18 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon