Garmin MTB Series Kąty Rybackie 2014 - dystans Mini - wyniki

2014-10-05 11:20 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 416 Koniuszewski Bartosz MTB Oldschool Gdansk WINAAR. COM M30 1 1 00:35:05
2 438 Szczęsny Tomasz Namagnezzzowani Red-White Team M30 2 2 00:35:15 00:00:10
3 409 Pawlik Mariusz bikeWorld.pl M30 3 3 00:36:08 00:01:03
4 430 Rutkowski Karol M18 1 4 00:36:11 00:01:06
5 435 Sałamacha Łukasz rehaholistic.pl M30 4 5 00:36:45 00:01:40
6 403 Mrozewski Mateusz Intel Technology Poland M30 5 6 00:37:35 00:02:30
7 429 Krassowski Robert Sopot M40 1 7 00:38:24 00:03:19
8 426 Gbyl Jacek M40 2 8 00:39:39 00:04:34
9 424 Styczeń Roman KM Bike Elbląg M40 3 9 00:39:46 00:04:41
10 422 Pawlik Michał bikeWorld.pl M18 2 10 00:39:52 00:04:47
11 436 Lica Szymon Rowerowa Brzoza M18 3 11 00:40:30 00:05:25
12 431 Polter Rafał Anika Team M40 4 12 00:40:48 00:05:43
13 401 Paradowski Grzegorz M40 5 13 00:41:10 00:06:05
14 434 Mytych Ryszard M60 1 14 00:42:04 00:06:59
15 432 Dajek Janusz Flash Team M50 1 15 00:42:07 00:07:02
16 420 Kubiak Adam LABOSPORT Team M30 6 16 00:43:36 00:08:31
17 417 Kaczmarek Anna Old School MTB Gdańsk K30 1 1 00:43:43 00:08:38
18 437 Pacek Marcin M30 7 17 00:43:44 00:08:39
19 419 Sobocińska Olga www.sobocinska.com.pl K30 2 2 00:46:08 00:11:03
20 421 Szklarski Ireneusz LABOSPORT Team M30 8 18 00:46:09 00:11:04
21 408 Sałamacha Tadeusz rehaholistic.pl M50 2 19 00:46:12 00:11:07
22 414 Kubik Agnieszka BCT Team / TriLadies K18 1 3 00:47:07 00:12:02
23 418 Chyliński Andrzej M30 9 20 00:47:32 00:12:27
24 407 Rumak Tomasz M40 6 21 00:47:34 00:12:29
25 428 Figura Krzysztof M18 4 22 00:47:46 00:12:41
26 433 Dajek Natalia Flash Team K18 2 4 00:48:08 00:13:03
27 439 Zielińska Małgorzata GR3miasto K30 3 5 00:49:01 00:13:56
28 427 Sławny Sebastian M18 5 23 00:50:40 00:15:35
29 404 Stachańczyk Wiesława Sopot Killers K50 1 6 00:51:36 00:16:31
30 410 Wiśniewski Marek JADĘ DLA MONIKI ! :) M18 6 24 00:52:48 00:17:43
31 415 Gardecka Aleksandra K18 3 7 00:53:22 00:18:17
32 423 Bocheńska-Wilk Anna K18 4 8 00:54:01 00:18:56
33 412 Komorowska Anita K40 1 9 01:04:52 00:29:47
34 402 Łukasik Renata K50 2 10 01:05:02 00:29:57
35 411 Molenda Małgorzata K50 3 11 01:05:05 00:30:00
36 413 Sobieraj Jarek M50 3 25 01:05:06 00:30:01
37 425 Przybysz Roman M60 2 26 01:49:00 01:13:55
38 405 Linda Patryk M30 DNF
39 406 Książek Piotr GR3miasto M30 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon