Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2015 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Amborski Rafał Katowice 20-… 559
Ambroziński Jan Warszawa 20-… 577
Baciński Andrzej Warszawa 20-… 658
Bak Artur Góra Kalwaria 20-… 629
Balcerek Marcin Góra Kalwaria 20-… 560
Baldysz Ryszard Warszawa 20-… 724
Bałtrukiewicz Piotr Klaudyn 20-… 645
Barański Michał Warszawa 20-… 767
Barański Piotr Radom 20-… 788
barbella jose WARSZAWA 20-… 538
Barwiński Filip Łódź 16-17 696
Barwiński Tomasz Łódź 20-… 687
Batoryna Aleksander Będzin 20-… 714
Beldyga Bartosz Suwalki 20-… 644
Bilińska Katarzyna Banino 20-… 604
Biniewicz Sławomir Łęczyca 20-… 693
Bogucki Marcin Warszawa 20-… 697
Bogulski Michal Warszawa 20-… 599
Boniecki Piotr Warszawa 20-… 653
Brodzki Piotr Gdynia 20-… 804
Brzozowski Piotr Miłomłyn 20-… 708
Buda Katzrzyna Łódź 20-… 738
Budziszewska Olga Reguły 20-… 688
Burzyński Przemysław Radom 20-… 758
Choda Michał Warszawa 20-… 751
Chodakowska Agnieszka Białystok 20-… 643
Chodyna Monika Olsztyn 20-… 664
Chruścik Piotr Warszawa 20-… 565
Chrząścik Anna Krzeszowice 20-… 716
Chyłkowski Marcin Michałowice 20-… 648
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 20-… 602
Cichowski Patryk Iława 16-17 762
Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie 16-17 755
Ciupiński Przemysław Warszawa 20-… 597
Czarnecka Beata Warszawa 20-… 549
Czysz Robert Poznan 20-… 805
Czyż Krzysztof Gdynia 20-… 672
Czyżkowski Rafał Warszawa 20-… 752
Darmoń Przemysław Zabrze 20-… 799
Dąbrowski Jan Piaseczno 16-17 621
Denisiewicz Malwina Piaseczno 18-19 685
Dietrich Bartosz Warszawa 20-… 720
Dobrowolski Marcin Warszawa 20-… 760
Dobrowolski Rafał Piaseczno 20-… 727
Domańska Emilia Warszawa 20-… 709
Drążek Tomasz Warszawa 20-… 695
Drzewiecka Alicja Piaseczno 20-… 624
Duda Piotr Warszawa 20-… 617
Duplicki Kamil Sochaczew 20-… 690
Durczak Hubert Gryfino 20-… 806
Dziuba Hubert Otwock 20-… 776
Figurski Cezary Warszawa 20-… 611
Gabler Grzegorz Warka 20-… 763
Galek Wojciech Radom 20-… 662
Gałązka Kamil Piaseczno 20-… 735
Gardziejczyk Daniel Warszawa 20-… 759
Gaweł Michał Gniezno 20-… 793
Gawkowski Arkadiusz Warszawa 20-… 781
Gawlik Tomasz Bobrowiec 20-… 765
Godycki Jakub Warszawa 20-… 618
Goliniewski Jakub Częstochowa 20-… 786
Gonera Piotr Częstochowa 20-… 627
Gorski Jan Otrębusy 20-… 640
Górecki Dariusz Ustrzyki Dolne 20-… 593
Grabianko Sylwia Mysiadło 20-… 596
Grajek Przemysław Warszawa 20-… 691
Gralińska Olga Warszawa 20-… 704
Grochowski Marcin Warszawa 20-… 772
Grygieńć Tomasz Suwałki 20-… 657
Gryniewicz Tomasz Błonie 20-… 813
Grzywacz Maciej Otwock 20-… 667
Gwizdowski Cezary Warszawa 20-… 745
Hendel Magdalena Warszawa 20-… 542
Jacoszek Krzysztof Nowy Dwór Mazowiecki 20-… 616
Jamroż Robert Warszawa 20-… 537
Janik Piotr Warszawa 20-… 553
Janik Robert Katarzynów 20-… 563
Janiszek Robert Warszawa 20-… 750
Janke Janusz Nadarzyn 20-… 774
Jarliński Michał Rumia 16-17 607
Jarliński Rafał Iława 20-… 636
Jarosz Jacek Warszawa 20-… 746
Jasiak Piotr Międzyborów 20-… 613
Jaskulski Dariusz Przylep 20-… 556
Jędrzejczak Maciej Warszawa 20-… 796
Jędrzejewski Konrad Warszawa 20-… 576
Jonio Katarzyna Szeligi 20-… 710
Kacperski Olaf Warszawa 20-… 797
Kalinowski Karol Warszawa 20-… 584
Kazimierczak Monika Warszawa 20-… 622
Kefalas Panagiotis Warszawa 20-… 651
Kępiński Marek Warszawa 20-… 571
Kilian Daniel Mysiadło 20-… 586
Kin Paweł Warszawa 20-… 671
Kisły Mariusz Myślibórz 20-… 631
Kisły Piotr Myślibórz 16-17 632
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 20-… 678
Kłys Piotr Stara Iwiczna 20-… 554
Kocznur Bartłomiej Piaseczno 20-… 639
Kołacz Piotr Czosnów 20-… 638
Kołodziejska Justyna Kielce 20-… 753
Konarzewska Marta Olsztyn 20-… 798
Konieczniak Marek Rosnówko 20-… 692
Konowałow Julia Poznań 16-17 808
Kosmala Michał Miedziana Góra 20-… 677
Kowalczyk Tomasz Warszawa 20-… 730
Krastins Uldis Luxembourg 20-… 673
Krasuski Bartłomiej Warszawa 20-… 679
Krawczyk Aleksandra Warszawa 20-… 569
Krawczyk Bernard Warszawa 20-… 754
Krawczyk Michał Piaseczno 20-… 545
Krawczyk Michał Nadarzyn 20-… 663
Kremer Tomasz Zielona Góra 20-… 647
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 20-… 633
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 20-… 642
Krupiński Maciej Mogilany 20-… 736
Kubielski Bartosz Warszawa 20-… 654
Kuchnio Dariusz Pruszków 20-… 573
Kuczyński Igor Warszawa 20-… 634
Kugacz Kasia Zielonka 20-… 547
Kurkiewicz Andrzej Franciszków 20-… 660
Kwiatkowski Rafal Warszawa 20-… 541
Lato Robert Kałuszyn 20-… 728
Lemke Michał Gdańsk 20-… 744
Lewkowicz Maciej Biała Podlaska 20-… 614
Lichocka Agata Piaseczno 20-… 659
Lindholm Anna Warszawa 20-… 574
Lipowska Małgorzata Kraków 20-… 723
Lisiak Patryk Poznań 20-… 590
Lopez Bancalari Ximena Luxembourg 20-… 674
Loryś Marcin Wrocław 20-… 698
Ławicki Piotr Lubin 20-… 775
Łuczak Zuzanna Łomianki 20-… 770
Łuczyński Robert Izdebno Kościelne 20-… 666
Łypik Marzena Kraków 20-… 684
Magott Kamil Wieluń 20-… 766
Malinowski Juliusz Warszawa 20-… 669
Maliński Paweł Warszawa 20-… 558
Maliszewski Maciej Warszawa 20-… 703
Marciniak Mateusz Poznan 20-… 749
Marianowski Piotr Warszawa 20-… 615
Marut Radosław Ciechanów 20-… 668
Mazurkiewicz Adam Warszawa 20-… 587
Mazurkiewicz Magda Warszawa 20-… 588
Meissner Piotr Warszawa 20-… 792
Michalak Piotr Marki 18-19 812
Mika Amelia Piaseczno 20-… 779
Mikiewicz Kamil Warsaw 20-… 778
Mikos Paweł Pruszków 20-… 747
Miłko Jolanta Warszawa 20-… 811
Miszewski Bartosz Grodzisk Mazowiecki 20-… 608
Mlącki Jarosław Warszawa 20-… 591
Mogielnicka Katarzyna Gołków 20-… 543
Mojsiewicz Sławomir Warszawa 20-… 715
Molis Małgorzata Częstochowa 20-… 581
Molis Paweł Częstochowa 20-… 582
Moskwa-Nadrowska Małgorzata Pruszków 20-… 646
Mosur Kamil Warszawa 20-… 734
Możdżonek Anna Warszawa 20-… 578
Możdżonek Artur Warszawa 20-… 771
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-… 815
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 20-… 655
Nowakowski Wojciech Kraków 20-… 718
Nowicki Sebastian Gdynia 20-… 725
Olejniczak Sergiusz Łódź 20-… 816
Olejnik Marcin Warszawa 20-… 742
Opłotny Andrzej Wołomin 20-… 619
Owczarek Krzysztof Częstochowa 20-… 784
Pachciarek Magdalena Piastów 20-… 568
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 20-… 780
Paplinski Piotr Warszawa 20-… 707
Paruzel Janusz Warszawa 20-… 785
Pawikowski Marcin Warszawa 20-… 733
Pawlak Kamil Jabłonna 20-… 682
Pełka Dariusz Parzniew 20-… 783
Perera Diana Warszawa 20-… 548
Pietrzak Michał Piskórka 20-… 787
Pięta Bartłomiej Warszawa 20-… 536
Piotrowski Daniel Warszawa 20-… 580
Plesko Robert Warszawa 20-… 713
Poczman Mark Warszawa 20-… 699
Pogorzelski Marek Warszawa 20-… 705
Polanin/huk Joanna Rzeszow 20-… 601
Połaski Dariusz Radzymin 20-… 606
Połomski Mateusz Łódź 20-… 764
Popławska Anna Warszawa 20-… 612
Popławski Michał Warszawa 20-… 650
Poręba Paweł Warszawa 20-… 583
Prokop Artur Warszawa 20-… 717
Pruchniewski Sławomir Warszawa 20-… 623
Przepiórka Rafał Warszawa 20-… 555
Pstrokonski Marek Warszawa 20-… 570
Pyzik Ewelina Rudnik 20-… 539
Racławski Piotr Warszawa 20-… 732
Raczyński Tomasz Warszawa 20-… 802
Radzio Alicja Grójec 20-… 702
Radzio Bartosz Grójec 20-… 701
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 20-… 661
Remisiewicz Lukasz Warszawa 20-… 620
Reniec Kamil Piaseczno 20-… 761
Reszke Sławomir Józefasław 20-… 628
Rogala Marcin Warszawa 20-… 625
Rosati Marcin Konstancin 20-… 610
Rutkowski Dawid Warszawa 20-… 729
Sadowski Piotr Grodzisk Mazowiecki 20-… 561
Sieńczyk Wojciech Warszawa 20-… 810
Sikora Paweł Warszawa 20-… 773
Siódmiak Igor Szczecinek 16-17 803
Siwek Ireneusz Warszawa 20-… 722
Słowikowski Michał Warszawa 20-… 748
Smoliński Adam Wielbark 20-… 656
Sobolewski Wojciech Warszawa 20-… 566
Sopniewski Wojtek Olkusz 20-… 683
Sroczyński Paweł Warszawa 20-… 782
Stachowicz Dominik Radzymin 20-… 592
Stachowicz Maciej Kobyłka 20-… 585
Staniewska Sabrina Warszawa 20-… 546
Stankowski Tomasz Warszawa 20-… 572
Startek Paweł Legionowo 20-… 721
Stasiak Marcin Łęczyca 20-… 694
Stawicki Michał Bełchatów 20-… 756
Stencel Grzegorz Warszawa 20-… 600
Strachocka Anna Warszawa 20-… 680
Strasz Katarzyna Łomianki 20-… 737
Strykowski Piotr Warszawa 20-… 726
Stypka Marek Lesznowola 20-… 557
Stysiek Paweł Jastrzębia 20-… 594
Sygula Maciej Warszawa 20-… 814
Syguła Mateusz Warszawa 20-… 564
Szafraniec Marcin Legionowo 20-… 712
Szatewicz Michał Goleniów 20-… 731
Szczęsny Tomasz Radzymin 20-… 670
Szerling Michał Józefosław 20-… 791
Szmuk Aleksandra Nowa Iwiczna 20-… 794
Szymański Marcin Warszawa 20-… 801
Śliwiński Szczepan Warszawa 20-… 706
Świerczewska Monika Warszawa 20-… 540
Tajak Tomasz Kraków 20-… 675
Tkaczyk Ignacy Piaseczno 16-17 743
Tomaszek Artur Warszawa 20-… 598
Traczyk Marcin Warszawa 20-… 575
Tronina Grzesiek Opatów 20-… 711
Tronina Tomek Katowice 20-… 719
Turner Bernardo Bielawa 20-… 790
Tyszkiewicz Arkadiusz Józefów 20-… 562
Urbaniak Angelika Poznań 18-19 807
Urbaniak Robert Łódź 20-… 641
Urbankiewicz Aleksandra Warszawa 20-… 630
Usidus Piotr Świdnik 20-… 652
Uss Dominik Łomianki 20-… 777
Van Hoeymissen Simon Warszawa 20-… 800
Warzybok Magdalena Warszawa 20-… 689
Wassilew Paweł Warszawa 20-… 551
Wawszczyk Tomasz Warszawa 20-… 686
Wenda Paweł Warszawa 20-… 665
Wierciński Artur Brodnica 20-… 605
Winiarska Anna Warszawa 20-… 603
Wiśniewski Tomasz Warszawa 20-… 550
Witkowski Damian Pomiechówek 20-… 809
Wnuk Mariusz Warszawa 20-… 609
Wojciech Czupryn Warszawa 20-… 769
Wojciechowska Katarzyna Warszawa 20-… 795
Wolnicka Sylwia Warszawa 20-… 579
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 20-… 789
Wypych Róża Warszawa 20-… 740
Zabielewicz Mariusz Łomianki 20-… 589
Zabielska Anna Warszawa 20-… 626
Zagajewska Ewa Warszawa 20-… 544
Zagajewski Paweł Poznań 20-… 552
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 20-… 595
Zakrzewski Pawel Wolomin 20-… 700
Zegarski Arkadiusz Grójec 20-… 649
Zgoda Katarzyna Wołomin 20-… 567
Zielińska Anna Teresa Warszawa 20-… 635
Zieliński Dariusz Warszawa 20-… 768
Zieliński Jan Warszawa 20-… 676
Ziółkowski Piotr Piaseczno 20-… 757
Zygmantovich Anastasiya Warszawa 20-… 637
Żebrowski Adam Łomża 20-… 741
Żukowski Arkadiusz Świdnik 20-… 681
Żurawski Paweł Karczew 20-… 739
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon