Garmin Iron Triathlon Ślesin 2015 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejczak Joanna Stare Miasto 20-… 642
Antas Maciej Kramsk 20-… 596
Augustowska Izabela Wartkowice 20-… 624
Bak Artur Góra Kalwaria 20-… 618
Bambrowicz Kołakowska Aleksandra Reda 20-… 652
Beldyga Bartosz Suwalki 20-… 577
Berezowski Tomasz Poznań 20-… 646
Błaszczyk Krzysztof Lubomyśle 20-… -
Bojanowski Michał Koło 20-… 555
Brodzki Piotr Gdynia 20-… 666
Brzozowski Piotr Miłomłyn 20-… 639
Budzik Ireneusz Bydgoszcz 20-… 641
Burnos-Paszczak Aleksandra Poznań 20-… -
Byzdra Mariusz Radom 20-… 678
Chabasińska Sylwia Gryfino 20-… -
Choda Michał Warszawa 20-… 622
Chodyna Monika Olsztyn 20-… 628
Cichocki Łukasz Poznań 20-… 560
Cichowlaz Robert Toruń 20-… 553
Cichowski Patryk Iława 16-17 625
Czajkowska Maria Warszawa 16-17 635
Czajkowski Zbigniew Bydgoszcz 20-… 592
Czysz Robert Poznan 20-… 612
Czyż Krzysztof Gdynia 20-… 587
Dahan Daniel Szeligi 16-17 674
Dahms Adam Bydgoszcz 20-… -
Degorski Wojtek Warszawa 20-… 672
Domańska Emilia Warszawa 20-… 640
Durczak Hubert Gryfino 20-… 669
Dydymski Daniel Biedrusko 20-… 554
Dzieciaszek Borysław Poznań 20-… 591
Falbogowski Robert Szczecin 20-… 609
Filipowicz-Florczyk Anna Krakow 20-… 676
Fischer Paweł Wyszanów 20-… 616
Foltyniewicz Maciej Szczecinek 20-… 557
Franczak Julian Poznań 18-19 600
Franczak Paweł Poznań 20-… 599
Frankowski Błażej Toruń 20-… 648
Gajkowski Dariusz Rzęczkowo 20-… 650
Gasza Radek Konstancin Jeziorna 20-… 651
Gaweł Michał Gniezno 20-… 665
Gawkowski Arkadiusz Warszawa 20-… -
Gładysz Grzegorz Dobre 20-… 629
Gonera Piotr Częstochowa 20-… 567
Grobelny Paweł Poznań 20-… 667
Grzybowski Adam Wilczyn 20-… 598
Guziec Justyna Warszawa 20-… -
Jamroż Robert Warszawa 20-… 655
Jarlińska Bożena Iława 20-… 573
Jarliński Michał Rumia 16-17 563
Jarliński Rafał Iława 20-… 572
Jędrzejczak Maciej Warszawa 20-… -
Kacperska Wioletta Warszawa 20-… -
Kacperski Olaf Warszawa 20-… 568
Kaczmarek Damian Łódź 20-… 583
Kazubowski Jacek Białe Błota 20-… 654
Kisły Mariusz Myślibórz 20-… 570
Kisły Piotr Myślibórz 16-17 571
Kloc Monika Zręcin 20-… 562
Kobielski Sławomir Poddębice 20-… 585
Konowałow Julia Poznań 16-17 670
Kosiba Marcin Strawczyn 20-… 675
Kosmaczewski Irek Pobiedziska 20-… -
Kozłowski Piotr Warszawa 20-… 581
Krawczyk Michał Nadarzyn 20-… 569
Kubiak Szczepan Łódź 20-… 643
Kucner Monika Śmigiel 20-… -
Kujawa Mirosław Posada 20-… 590
Kulinski Marcin Poznań 20-… 593
Ladorucki Jarosław Toruń 20-… 558
Latos Przemek Konin 16-17 613
Lenartowicz Paweł Koło 18-19 673
Lewkowicz Maciej Biała Podlaska 20-… 566
Listkiewicz Monika Warszawa 20-… 621
Lizik Waldemar Posada 20-… 578
Loryś Marcin Wrocław 20-… 597
Ludwiniak Bogdan Bydgoszcz 20-… 626
Ławicki Piotr Lubin 20-… 664
Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi 20-… -
Łęgowski Michał Kalisz 20-… -
Łuczak Zuzanna Łomianki 20-… 634
Łukojko Jarosław Wrocław 20-… 614
Magott Kamil Wieluń 20-… 632
Malicki Łukasz Bydgoszcz 20-… 561
Marczak Sławomir Wrocław 20-… 631
Markiewicz Karolina Świdnica 20-… 608
Meier Marcin Koło 16-17 541
Michałowski Mateusz Gołdap 20-… -
Minta Rafał Konin 20-… 550
Mlącki Jarosław Warszawa 20-… -
Modelski Rafal Swarzedz 20-… 576
Molis Małgorzata Częstochowa 20-… 551
Możdżonek Anna Warszawa 20-… 549
Mrowicki Radosław Łódź 20-… 627
Mucha Robert Zalesie Górne 20-… 588
Musiał Marcin Warszawa 20-… 663
Muzyczyszyn Paweł Cierpice 20-… 656
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-… 653
Nielaba Marcin Mikołów 20-… 611
Nierebiński Tomasz Bydgoszcz 20-… 548
Nowacki Michał Piła 20-… 552
Nowak Adam Kiełczygłów 20-… 607
Nowak Natalia Poznań 20-… 620
Nowakowski Jakub Legionowo 20-… 637
Nowicki Sebastian Gdynia 20-… 615
Olejniczak Sergiusz Łódź 20-… 659
Oniszczuk Grzegorz Międzyrzecz 20-… 575
Opolski Marcin Warszawa 20-… 645
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 20-… 677
Palczak Andrzej Warszawa 20-… 661
Paruzel Janusz Warszawa 20-… -
Pawlik Mariusz Gdynia 20-… 582
Pawlik Michał Gdynia 20-… 579
Petelska Katarzyna Gdańsk 20-… 545
Piechota Mateusz Warszawa 20-… 636
Pogorzelski Marek Warszawa 20-… 660
Pol Bartosz Rawicz 20-… 649
Połomski Mateusz Łódź 20-… 630
Porczyńska Zuzanna Łódź 18-19 580
Przybylska Anna Koło 20-… 605
Przybylska Iga Koło 16-17 604
Puch Robert Elbląg 20-… 594
Puchalska Olga Smolec 20-… -
Puchalski Piotr Wrocław 20-… -
Purol Malgorzata Września 20-… -
Rybak Agnieszka Polkowice 20-… -
Samojlik Zbigniew Piaseczno 20-… 565
Siciński Rafał Poznań 20-… -
Siedlar Maciej Gdańsk 20-… 574
Sikorski Ludwik Aleksandrów Łódzki 20-… 657
Siódmiak Igor Szczecinek 16-17 647
Skaziak Jarosław Kleczew 20-… -
Skrzyński Patryk Malbork 20-… -
Sochocki Dariusz Legionowo 20-… -
Solecki Aleksander Warszawa 20-… 204
Stachurski Adam Łódź 20-… 644
Staniewska Sabrina Warszawa 20-… 543
Stankowski Tomasz Warszawa 20-… 662
Stawicki Michał Bełchatów 20-… 623
Strauss Patryk Toruń 20-… -
Syguła Mateusz Warszawa 20-… 610
Szalaty Dariusz Kraków 20-… -
Szambelańczyk Maciej Poznań 20-… 633
Szatewicz Michał Goleniów 20-… 617
Szczepaniak Dawid Konin 20-… 638
Szerling Michał Józefosław 20-… 671
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 20-… 546
Szulkowski Jarosław Warszawa 20-… -
Szymczak Bartosz Koło 16-17 602
Śliwiński Szczepan Warszawa 20-… -
Świderski Rafał Konin 20-… 586
Traczyk Marcin Warszawa 20-… 547
Tronina Grzesiek Opatów 20-… 658
Urban Jarosław Jarocin 20-… 564
Urbaniak Angelika Poznań 18-19 668
Wargacka Paulina Koło 20-… 601
Wieczorek Karolina Warszawa 20-… 544
Wierzbicki Jakub Poddębice 20-… 589
Wojciechowski Przemysław Łódź 20-… 595
Wolnicki Jakub Warszawa 20-… -
Wójcik Łukasz Pabianice 20-… 619
Zagajewska Ewa Warszawa 20-… 542
Zajączkowski Grzegorz Łódź 20-… 559
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 20-… 556
Zentel Marta Kalisz 20-… 584
Zieliński Przemysław Warszawa 20-… -
Zygmunt Marta Koło 16-17 603
Zygmunt Sławomir Koło 20-… 606
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon