Garmin Iron Triathlon Stężyca 2015 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejczak Tomasz Włocławek 20-… -
Baraniak Katarzyna Sopot 20-… 656
Baraniak Marcin Sopot 20-… 655
Beldyga Bartosz Suwalki 20-… 616
Bielawski Robert Dobroszyce 20-… 713
Bielicki Przemek Miechucino 20-… -
Bitniok Karol Elbląg - 760
Bodio-Ziółkowska Ewa Warszawa 20-… 733
Borzęcka Kaja Gdańsk 20-… 605
Brzozowski Piotr Miłomłyn 20-… 679
Bucki Konrad Tczew 20-… 683
Budziszewska Olga Reguły 20-… -
Burdyn Grzegorz Gdańsk 20-… -
Burdyn Mariusz Gdańsk 20-… 665
Chełminiak Artur Świętochłowice 20-… 732
Chmielowiec Dorota Gdańsk 20-… 738
Chodyna Monika Olsztyn 20-… 708
Cichowski Patryk Iława 16-17 658
Cisowska Marta Gdańsk 20-… 714
Cząstka Tomasz Gdynia 20-… 724
Czerwinska Katarzyna Warszawa 20-… -
Ćwirko Sławomir Słupsk 20-… 624
Dalecki Przemysław Gdynia 20-… 640
Darnowska Karolina Rumia 20-… 736
Data-Złoch Kasia Gdynia 20-… 635
Dietrich Bartosz Warszawa 20-… 650
Długosz-Gorecka Ada Sopot 20-… 684
Dobrowoska Maria Gdańsk 20-… -
Domańska Emilia Warszawa 20-… 681
Dusiński Krzysztof Reda 20-… 712
Dzik Michał Gdańsk 20-… -
Dziudziel Mateusz Tczew 20-… 674
Fajks Adam Gdynia 20-… 711
Faran Grzegorz Sulmin 20-… 632
Fede-Zając Anita Gdańsk 20-… 741
Florek Michal Rumia 20-… 639
Frankowski Błażej Toruń 20-… 716
Friedrich Arek Olsztyn 20-… 744
Gatz Marek Gdańsk 20-… 638
Glaubert Weronika Elbląg - 759
Gnoiński Jakub Warszawa 20-… 634
Góral Dominik Jaworzno 20-… 734
Górski Jakub Gdynia 20-… 739
Grądzki Wojciech Giżycko 20-… 715
Greczyło Ewa Gdynia 20-… 753
Gruchała Agnieszka Gdynia 20-… 672
Gruchała Piotr Gdynia 20-… 673
Grzechnik Roman Gdynia 20-… 687
Guziec Justyna Warszawa 20-… 626
Gwóźdź Maciej Gdańsk 20-… 762
Horsten Peter Gdansk 20-… 701
Ingielewicz Anna Gdańsk 20-… 649
Jabłonowski Krzysztof Elbląg - 758
Jakubowska Monika Gdańsk 20-… 750
Jankowski Bogumiła Kołobrzeg 20-… 668
Jarliński Michał Rumia 16-17 697
Jarliński Rafał Iława 20-… 614
Jaśkiewicz Paweł Rumia 20-… 611
Jezierski Mateusz Gdynia 20-… 676
Jezierski Sławomir Gdańsk 20-… 666
Jędrzejczak Maciej Warszawa 20-… 729
Kamiński Krzysztof Gdańsk 20-… 618
Kawecki Wojciech Banino 20-… -
Kazmierczak Michal Kartuzy 20-… -
Kazubski Grzegorz Gdynia 20-… 653
Kątnik Leszek Gdańsk 20-… 662
Kiersnowski Henryk Gdańsk 20-… 661
Kisieliński Marek Gdańsk 20-… 612
Klawitter Leszek Gdynia 20-… 746
Kolasa Lukasz Gdynia 20-… 726
Kołakowski Mikołaj Reda 20-… 752
Kosatko Mariusz Gdynia 20-… 644
Kotecki Przemysław Gdańsk 20-… 619
Kowalewska Ewelina Gdansk 20-… 617
Kozińska Agata Gdańsk 20-… 677
Krakowski Jan Gdynia 20-… 725
Krawczyk Maciej Radom 20-… 695
Król Rafał Bydgoszcz 20-… 698
Kruczkowski Piotr Bydgoszcz 20-… 745
Krupa Jerzy Warszawa 20-… -
Kubiak Tomasz Dobrcz 20-… -
Kuc Krzysztof Bystra 20-… 709
Kuc Mirosław Bystra 20-… 702
Kucal Maciej Gdańsk 20-… 704
Kuratczyk Paweł Warszawa 20-… 603
Kwapis Olga Strzelino 20-… 722
Laskowski Sebastian Gdynia 20-… 717
Lenz Magdalena Starogard Gdański 20-… 648
Lewandowska Natalia Kartuzy 20-… 628
Lewandowski Robert Warszawa 20-… 735
Lis Anna Kielce 20-… 763
Lis Sebastian Łódź 20-… 703
Liśkiewicz Maciej Warszawa 20-… 691
Loryś Marcin Wrocław 20-… 636
Lubiński Kamil Gdynia 20-… 754
Ławecki Darek Człuchów 20-… 625
Ławicki Piotr Lubin 20-… 742
Łopaciński Tomasz Gdańsk 20-… 630
Łoś Dominik Gdańsk 20-… 743
Łuczak Zuzanna Łomianki 20-… 664
Maciuszonek Jacek Gdańsk 20-… -
Mackiewicz Jacek Sulejowek 20-… -
Magott Kamil Wieluń 20-… 660
Majchrzak Łukasz Konstantynów Łódzki 20-… -
Majkowska Lucyna Gdańsk 20-… 749
Maksymowicz Tomasz Elbląg - 761
Markiewicz Karolina Świdnica 20-… 720
Mazurek Anna Gdańsk 20-… 631
Michalski Jakub Koszalin 20-… -
Michalski Tomasz Gdańsk 16-17 613
Michałowski Mateusz Gołdap 20-… -
Mika Amelia Piaseczno 20-… 700
Mioduszewska-Sienkiewicz Marta Gdynia 20-… 689
Miszewska-Urbańska Emilia Gdańsk 20-… 637
Miszkiel Ola Gdańsk 20-… 633
Możdżonek Anna Warszawa 20-… 604
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-… 696
Najmowicz Sebastian Olsztyn 20-… 719
Nałęcz Wojciech Stare Babice 20-… 675
Nierebiński Tomasz Bydgoszcz 20-… 728
Nowak Roman Człuchów 20-… 623
Nowicki Sebastian Gdynia 20-… 645
Olejnik Paweł Gdańsk 20-… 721
Oniszczuk Grzegorz Międzyrzecz 20-… 615
Pacek Marcin Gdynia 20-… 629
Paruzel Janusz Warszawa 20-… -
Pergoł Bogusław Gdańsk 20-… 751
Pieczara Michał Niemcz 20-… 694
Piekarski Tomasz Bytów 20-… 610
Plisiecka Anna Warszawa 20-… -
Pobłocka Ewa Rumia 20-… 727
Pogorzelski Marek Warszawa 20-… 627
Pol Bartosz Rawicz 20-… 731
Polak Sławomir Gdynia 20-… -
Polański Sławomir Gdynia 20-… 643
Procek Łukasz Gliwice 20-… 686
Pustelnik Mariusz Opole 20-… 764
Rabiega Joanna Warszawa 20-… 663
Remisiewicz Lukasz Warszawa 20-… 620
Rokicka Julia Elblag - 757
Rolinski Jan Warszawa 20-… 670
Rusak Michał Gdynia 20-… 621
Samojlik Zbigniew Piaseczno 20-… 609
Sanecki Norbert Gdańsk 20-… 678
Siódmiak Igor Szczecinek 16-17 690
Skierka Tomasz Sierakowice 20-… 641
Skierski Marcin Gdańsk 20-… 657
Skomska Karolina Mosty 20-… 652
Skonieczny Robert Wejherowo 20-… 688
Skrzyński Patryk Malbork 20-… -
Skwierczyński Darek Sulejowek 20-… 693
Smolarczyk Adam Gdańsk 20-… -
Sobota Agata Gdańsk 20-… 723
Staniewska Sabrina Warszawa 20-… 601
Stefański Michał Kraków 20-… 682
Suchomska Ewelina Gdańsk 20-… 685
Szalaty Dariusz Kraków 20-… -
Szałkowski Tomasz Susz 20-… -
Szapiel Andrzej Pogórze 20-… 642
Szatrowski Radosław Gdynia 20-… -
Szemro Katarzyna Gdansk 20-… 710
Szerling Michał Józefosław 20-… 730
Świacki Maciej Gdańsk 20-… 622
Tarkowski Dawid Pruszcz Gdański 20-… 667
Tołłoczko Dawid Łeba 16-17 680
Tołłoczko Dawid Łeba 16-17 -
Tołwiński Tymoteusz Elbląg - 756
Tomaszek Artur Warszawa 20-… 607
Tronina Grzesiek Opatów 20-… 705
Tronina Tomek Katowice 20-… 706
Trybek Monika Gdańsk 20-… 707
Trzensiok Marek Bytom 20-… -
Tybura Rafał Gdynia 20-… 659
Ułamek Mateusz Gdynia 20-… 718
Urbaniak Angelika Poznań 18-19 740
Wąsik Małgorzata Malbork 20-… 747
Winczewski Maciej Marzęcino - 755
Winczewski Tomasz Elbląg 20-… 602
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-… 692
Wiśniewska-Skorupa Karolina Gdańsk 20-… 646
Wiśniewski Jakub Gdańsk 20-… 651
Wnuk Mariusz Warszawa 20-… 608
Wojnowski Michał Gdańsk 20-… 669
Woźniak Tomasz Gdańsk 20-… 748
Wysłouch Michał Gdańsk 20-… 654
Zaborski Waldemar Gdynia 20-… 671
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 20-… 606
Zakrzewski Romuald Pogórze 20-… 737
Zwierz Krzysztof Wejherowo 20-… 699
Żołnowski Bogusław Gdańsk 20-… 647
Żurawski Paweł Karczew 20-… -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon