Garmin Iron Triathlon Chodzież 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Barański Mateusz (Magdalena Kolera, Konrad Pawlak) Kalisz 30-34 176
Konowałów Dominika (Konowałów Julia, Białas Aldona) Jerzykowo 40-44 -
Opolski Marcin (Szymon Starkowski, Maciej Bronszewski) Warszawa 35-39 177
Rutkowska Virginia (Ewa Urbańska, Kamil Kurowski) Bydgoszcz 35-39 161

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczyk Małgorzata Oborniki 45-49 183
Adamski Adrian Poznań 25-29 120
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 3
Barański Mateusz (Magdalena Kolera, Konrad Pawlak) Kalisz 30-34 176
Bartkowiak Dawid Piła 45-49 63
Biernat Marcin Poznań 25-29 115
Biskupski Mariusz Susz 45-49 46
Blok Karol Chojnice 35-39 56
Bodnar Maciej Warszawa 25-29 4
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-24 175
Boracki Marcin Krzyż Wielkopolski 35-39 44
Borysławski Wojciech Kęty 35-39 142
Botta Gracjan Poznań 25-29 65
Broż Krzysztof Koło 40-44 179
Brzeziński Andrzej Weglew Kolonia 40-44 148
Butler Rafał Marki 35-39 136
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 147
Chodor Izabela Gorzebądz 35-39 64
Chodor Martyna Koszalin 35-39 74
Chojnacki Maciej Chodzież 30-34 137
Cholewiński Dariusz Bydgoszcz 45-49 35
Chylak Kamil Warszawa 35-39 14
Cichocki Michał Śrem 40-44 40
Ciepły Tomasz Piła 40-44 166
Cieszynski Jacek Szkocja 55-59 -
Cieślik Piotr Bełchatów 40-44 154
Cupa Ireneusz Toruń 45-49 184
Czuba Krzysztof Ozorków 45-49 162
Czuryłło Paweł Gdańsk 30-34 108
Derda Piotr Bydgoszcz 18-24 48
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 13
Dobrowolski Karol Zielątkowo 35-39 95
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Dopieralski Tomasz Pila 18-24 91
Drela Sebastian Gniezno 40-44 186
Dwojak Marcin Przeźmierowo 40-44 39
Dziarnowska Magda Warszawa 30-34 135
Dziuba Sławomir Chojniczki 40-44 25
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Foltyniewicz Maciej Szczecinek 45-49 60
Gałowska Agnieszka Wągrowiec 40-44 27
Gierszewski Łukasz Przechlewo 30-34 134
Głąb Andrzej Malbork 45-49 122
Graczyk Piotr Piła 18-24 -
Gruchalski Wojciech Konin 35-39 32
Grzegórzek Piotr Szczecin 30-34 10
Gudaniec Radosław Koszalin 55-59 173
Gutkowski Jakub Stopka 30-34 150
Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński 25-29 36
Halska Ania Cieszyn 35-39 165
Henschel Beata Oborniki 45-49 -
Henschel Klaudiusz Oborniki 40-44 187
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 107
Hermelin Wojciech Bydgoszcz 40-44 129
Hinnel Grzegorz Police 70-… 54
Hnat Piotr Wagrowiec 40-44 96
Imianowski Konrad Sieraków 18-24 71
Jamroż Robert Warszawa 40-44 180
Janicki Dariusz Komorniki 40-44 172
Janiszewski Marcin Poznań 18-24 -
Jasnoch Marcin Bytom 35-39 171
Jaworek Łukasz Trzciany 40-44 118
Jedowski Maciej susz 35-39 178
Kabat Błażej Bydgoszcz 30-34 169
Kamiński Michał Łódź 25-29 99
Karpiński Łukasz Kraków 35-39 145
Kasprzyk Tomasz Strzałkowo 45-49 30
Kawecki Sławomir Komorniki 35-39 61
Kazubowski Jacek Białe Błota 50-54 110
Kieda Wojciech Białystok 40-44 69
Klimaszyk Szymon Baranowo 50-54 190
Klimkowski Piotr Lubin 50-54 26
Knapik Karol Osielsko 25-29 158
Kocan Przemysław Chodzież 40-44 86
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 15
Kokot Dariusz Konin 30-34 55
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 17
Kolasiński Damian Zalasewo 40-44 138
Kolaszewska Dagna Warszawa 30-34 157
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 35-39 111
Konowałów Dominika (Konowałów Julia, Białas Aldona) Jerzykowo 40-44 -
Kowalczuk Tomasz Bełchatów 30-34 163
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 50-54 75
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-54 76
Kowalski Edmund Rybno 45-49 125
Krawczyk Jacek Poznań 18-24 153
Kubik Piotr Inowrocław 35-39 188
Kuchnia Rafał Marciszów 35-39 85
Kudzior Piotr Poznań 18-24 87
Kur Daniel Gdynia 30-34 19
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 88
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 7
Latos Janusz Środa Wlkp 55-59 70
Ligocki Michał Piła 40-44 90
Lipiński Błażej Chojnice 35-39 101
Lisiak Patryk Poznań 40-44 132
Loesch Konrad Kraków 35-39 20
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 24
Łapiński Piotr Wrocław 40-44 106
Ławecki Darek Człuchów 40-44 191
Łęcki Tomasz Warszawa 40-44 -
Mantyk Katarzyna Oborniki 35-39 133
Marcinek Tomasz Racibórz 25-29 1
Marcinkowski Maciej Czerniejewo 40-44 41
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Maroszek Karol Warszawa 35-39 -
Matujewicz Tomasz Warszawa 40-44 -
Mazur Maciej Wrocław 30-34 38
Medyk Damian Wrocław 30-34 164
Meier Markus Koło 55-59 29
Michalak Piotr Gorzów Wlkp. 30-34 59
Michalak Tomasz Komorniki 40-44 79
Mierzejewski Bartosz Poznań 35-39 156
Migdalczyk Maciej Chodzież 35-39 37
Napiórkowski Sławomir Przechlewo 40-44 192
Nawrocki Oskar Chodzież 30-34 104
Nelke Tomasz Poznań 40-44 167
Newski Dariusz Gołańcz 45-49 140
Niedzielski Paweł Oborniki 35-39 160
Nierebiński Tomasz Bydgoszcz 40-44 -
Nowak Dominik Wagrowiec 25-29 114
Nowak Mariusz Poznań 35-39 -
Nowicka Michalina Grotniki 25-29 42
Ogłoza Mateusz Łódź 25-29 168
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 143
Okon Michal Gdynia 40-44 181
Olszewski Aleksander Wrocław 30-34 155
Opiłowski Paweł Modła 40-44 11
Opolski Marcin (Szymon Starkowski, Maciej Bronszewski) Warszawa 35-39 177
Oset Piotr Sieradz 55-59 124
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Ostrowski Krzysztof Koszalin 50-54 52
Pabich Beniamin Polkowice 30-34 119
Paluch Mirosław Oborniki 55-59 92
Pasturek Sebastian Mała Nieszawka 45-49 144
Paszkowski Łukasz Poznań 40-44 73
Pawłowski Robert Rataje 40-44 18
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 23
Piechowiak Paweł Wągrowiec 30-34 103
Pietrasiak Małgorzata Poznań 60-64 127
Pietrzak Michał Okonek 40-44 45
Piguła Agnieszka Poznań 40-44 116
Piotrowski Andrzej Dobrzyca 45-49 67
Pocztarek Ewelina Górzno 35-39 21
Podejma Grzegorz Swarzędz 40-44 131
Pokorski Marek Warszawa 45-49 22
Pol Bartosz Rawicz 35-39 89
Prałat Kacper Poznań 18-24 170
Radczuk Marcin Tuchom 35-39 72
Retkowski Adam Poznań 40-44 97
Rutkowska Virginia (Ewa Urbańska, Kamil Kurowski) Bydgoszcz 35-39 161
Rutkowski Tomasz Szamotuły 40-44 128
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 189
Sajnog Monika Warszawa 40-44 16
Seifert Andrzej Poznań 60-64 113
Sikorski Jacek Piła 50-54 182
Siódmiak Igor Szczecinek 18-24 2
Sitarz Michał Poznań 25-29 152
Sobucki Jacek Susz 45-49 -
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 25-29 62
Srokosz Weronika Sosnowiec 30-34 130
Stafiej Wojciech Bydgoszcz 45-49 81
Stankiewicz Paweł Wrocław 25-29 105
Starzyk Lukasz Wroclaw 30-34 33
Stasiukiewicz Filip Oslo 40-44 112
Staszewska Agnieszka Budzyń 45-49 53
Staszkiewicz Jakub Bydgoszcz 18-24 123
Statucki Michał Szamotuly 30-34 66
Stopyra Adrian Chynów 35-39 100
Suś Marcin Poznań 35-39 102
Szafer Andrzej Poznań 40-44 80
Szczepański Maciej Sieraków 18-24 -
Szlaski Igor Zgierz 30-34 82
Szołowski Filip Kielce 35-39 6
Szul Daniel Susz 35-39 43
Szymańska Agnieszka Oborniki 35-39 139
Szymczak Arkadiusz Wałcz Drugi 25-29 49
Szymczak Krzysztof Wałcz Drugi 50-54 50
Szymczak Piotr Zielonka 40-44 31
Ślesicki Maciej Bydgoszcz 40-44 28
Świech Krystian Włocławek 35-39 78
Tomaszewski Wojciech Kudowa Zdrój 25-29 151
Tomczak Krystian Chodzież 25-29 84
Trośniak Piotr Białogard 45-49 98
Turek Marta Żnin 30-34 47
Turowska Agata Ustka 18-24 57
Turowski Michał Ustka 25-29 34
Walczak Marcin Sady K. Poznania 70-… -
Waliński Adam Dąbrówka 40-44 141
Waloszczyk Karol Szczecin 25-29 94
Wegner Mirosław Piła 55-59 146
Wendekier Rafał Warszawa 25-29 68
Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 35-39 58
Węgrzynowski Łukasz Byków 40-44 -
Widziński Błażej Wągrowiec 35-39 77
Więckowski Michał Sochaczew 35-39 -
Wilk Dawid Poznań 35-39 185
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wiśniewski Mateusz Cienin Kościelny 25-29 -
Włodarczyk Piotr Poznań 40-44 93
Wójtych Robert Gołańcz 45-49 149
Wróblewski Wojciech Zgierz 40-44 -
Wydarty Emil Gdańsk 35-39 126
Wypych Marcin Kaczory 45-49 121
Wyrębski Robert Wrocław 30-34 83
Zabel Przemysław Tarnowo Podgórne 35-39 109
Zaklińska Katarzyna Gliwice 40-44 159
Załuska-Lipa Agnieszka Mosina 40-44 174
Zawieja Piotr Poznań 40-44 -
Zdanowski Tomasz Kobylniki 45-49 117
Zięba Dominik Gdynia 18-24 51
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon