Garmin Iron Triathlon Chodzież 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Konowałów Dominika (Konowałów Julia, Białas Aldona) Jerzykowo 40-44 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 30
Bartkowiak Dawid Piła 45-49 73
Blok Karol Chojnice 35-39 65
Boch Jaroslaw Hull 35-39 57
Boracki Marcin Krzyż Wielkopolski 35-39 52
Botta Gracjan Poznań 25-29 75
Chodor Martyna Koszalin 35-39 86
Cholewiński Dariusz Bydgoszcz 45-49 41
Cichocki Michał Śrem 40-44 47
Czarnowicz Justyna Sokółka 25-29 74
Desselberger Andrzej Włocławek 50-54 77
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Dziuba Sławomir Chojniczki 40-44 29
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Foltyniewicz Maciej Szczecinek 45-49 70
Gałowska Agnieszka Wągrowiec 40-44 32
Głąb Andrzej Malbork 45-49 -
Gruchalski Wojciech Konin 35-39 38
Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński 25-29 42
Hinnel Grzegorz Police 70-… 63
Imianowski Konrad Sieraków 18-24 83
Jamroż Robert Warszawa 40-44 -
Kasprzyk Tomasz Strzałkowo 45-49 36
Kawecki Sławomir Komorniki 35-39 71
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 81
Klimkowski Piotr Lubin 50-54 31
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 51
Kokot Dariusz Konin 30-34 64
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 78
Konowałów Dominika (Konowałów Julia, Białas Aldona) Jerzykowo 40-44 -
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 50-54 88
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-54 89
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-24 46
Kur Daniel Gdynia 30-34 23
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 43
Latos Janusz Środa Wlkp 55-59 82
Lipiński Błażej Chojnice 35-39 -
Loesch Konrad Kraków 35-39 24
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 28
Ludwicki Maciej Poznan 35-39 35
Łęcki Tomasz Warszawa 40-44 -
Marcinkowski Maciej Czerniejewo 40-44 48
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Maroszek Karol Warszawa 35-39 -
Matujewicz Tomasz Warszawa 40-44 -
Mazur Maciej Wrocław 30-34 45
Meier Markus Koło 55-59 34
Michalak Piotr Gorzów Wlkp. 30-34 69
Michalak Tomasz Komorniki 40-44 92
Migdalczyk Maciej Chodzież 35-39 44
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 25
Nowak Mariusz Poznań 35-39 -
Nowicka Michalina Grotniki 25-29 49
Opiłowski Paweł Modła 40-44 21
Ostrowski Krzysztof Koszalin 50-54 61
Pabich Beniamin Polkowice 30-34 -
Paszkowski Łukasz Poznań 40-44 85
Pawłowski Robert Rataje 40-44 22
Perkowski Marcin Gora 35-39 54
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 27
Pietrzak Michał Okonek 40-44 53
Piotrowski Andrzej Dobrzyca 45-49 79
Pokorski Marek Warszawa 45-49 26
Radczuk Marcin Tuchom 35-39 84
Sajnog Monika Warszawa 40-44 87
Siódmiak Igor Szczecinek 18-24 68
Stafiej Wojciech Bydgoszcz 45-49 94
Starzyk Lukasz Wroclaw 30-34 39
Staszewska Agnieszka Budzyń 45-49 62
Staszkiewicz Łukasz Gniezno 35-39 93
Statucki Michał Szamotuly 30-34 76
Szlaski Igor Zgierz 30-34 95
Szymczak Arkadiusz Wałcz Drugi 25-29 58
Szymczak Krzysztof Wałcz Drugi 50-54 59
Szymczak Piotr Zielonka 40-44 37
Ślesicki Maciej Bydgoszcz 40-44 33
Świech Krystian Włocławek 35-39 91
Tomaszewski Jordan Bydgoszcz 30-34 72
Turek Marta Żnin 30-34 56
Turek Michał Żnin 35-39 55
Turowska Agata Ustka 18-24 66
Turowski Michał Ustka 25-29 40
Walczak Marcin Sady K. Poznania 70-… -
Wendekier Rafał Warszawa 25-29 80
Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 35-39 67
Węgrzynowski Łukasz Byków 40-44 -
Widziński Błażej Wągrowiec 35-39 90
Więckowski Michał Sochaczew 35-39 -
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Woźniak Dariusz Ryczywół 45-49 50
Zięba Dominik Gdynia 18-24 60
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon