Garmin Iron Triathlon Stężyca 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Buczkovska Magda (Kaftanski Bartłomiej, Buryła Eliza) Gdynia 30-34 -
Jaskułke Irek (Ziemann Krzysztof, Sztygiel Maciej) Puck 45-49 148
Kozak Karol (Piotr Kozak, Emil Sobolewski) Gdynia 35-39 164
Lubinska Ilona (Zwolińska Beata, Biankowski Piotr) Stezyca 35-39 60
Stefanski Jan (Bartłomiej Antkiewicz, Marcin Omernik) Gdynia 35-39 131
Śleszycka Edyta (Krzysztof Śleszycki, Tomasz Siuda) Gdańsk 45-49 171

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczak Krzysztof Gdynia 55-59 101
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 56
Arendt Tomasz Kiełpino 30-34 33
Bachman Marcin Warszawa 45-49 153
Bańczerowski Krzysztof Gdynia 35-39 174
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 109
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 98
Bartoszewicz Piotr Wólka Kozodawska 35-39 146
Baumgart Michał Straszyn 35-39 -
Biegała Marek Gdańsk 35-39 66
Blok Karol Chojnice 35-39 111
Bogdanski Lukasz Gdansk 35-39 175
Bojanowski Daniel Gdańsk 40-44 130
Bojdecki Filip Warszawa 18-24 157
Boniewski Kamil Glinojeck 30-34 132
Borowiak Mariusz Jary 40-44 21
Borycki Marcin Kosakowo 45-49 55
Broż Krzysztof Koło 40-44 31
Brzyski Janusz Elbląg 70-… 117
Buczkovska Magda (Kaftanski Bartłomiej, Buryła Eliza) Gdynia 30-34 -
Chylak Kamil Warszawa 35-39 26
Cieszyński Mariusz Lębork 45-49 160
Cnota Janusz Gdynia 60-64 43
Cygański Jacek Gdańsk 50-54 134
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 84
Dalecka Dorota Gdynia 35-39 143
Dawidowski Marek Kartuzy 30-34 92
Dębkowski Michał Rokitnica 35-39 159
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Dorau Bartosz Dziemiany 25-29 113
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 168
Dziuba Sławomir Chojniczki 40-44 51
Fajtek Dawid Kościerzyna 25-29 76
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 147
Fiedorow Mateusz Gdynia 30-34 35
Folwarski Marcin Gdańsk 35-39 107
Formela Dariusz Stężyca 45-49 77
Gajcy Piotr Gdańsk 40-44 158
Gasik-Powałka Małgorzata Ożarów Mazowiecki 35-39 41
Gebhardt Jakub Gdynia 40-44 46
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 122
Górski Mateusz Warszawa 25-29 48
Górski Sławomir Wejherowo 45-49 45
Graban Mirosław Gdańsk 50-54 81
Grugel Artur Chojnice 40-44 91
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 40-44 95
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 133
Jakubowski Piotr Gdynia 45-49 71
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 22
Jarmołowicz Beata Gdańsk 45-49 59
Jaskułke Irek (Ziemann Krzysztof, Sztygiel Maciej) Puck 45-49 148
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 170
Juchnowicz Radosław Sulmin 45-49 166
Kaleta Piotr Będzin 45-49 -
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 118
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 63
Kamiński Marek Warszawa 30-34 124
Karasiński Łukasz Gliwice 30-34 85
Kawecki Wojciech Banino 40-44 -
Kącki Karol Warszawa 40-44 75
Kiersnowski Henryk Gdańsk 70-… 119
Klimczyk Katarzyna Warszawa (Bemowo) 30-34 129
Kluska Piotr Warszawa 45-49 -
Kmiecik Jacek Gdynia 30-34 139
Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 45-49 156
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-34 83
Kołcz Artur Toruń 50-54 -
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 35-39 142
Korol Marek Gdańsk 40-44 162
Kozak Karol (Piotr Kozak, Emil Sobolewski) Gdynia 35-39 164
Kozubek Artur Wrocław 40-44 49
Kramek Janusz Siemianice 55-59 97
Kreft Aleksander Kobysewo 35-39 54
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 53
Kubasik Arek Słupsk 40-44 58
Kubicki Leszek Włocławek 65-69 151
Kubiczak Jan Toruń 35-39 145
Kujawiński Robert Gdańsk 40-44 38
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 108
Kur Daniel Gdynia 30-34 37
Kurowski Rafał Będzin 40-44 104
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lademan-Węsierska Sylwia Gdańsk-Morena 30-34 163
Laskowski Leszek Gdańsk 35-39 27
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 79
Lewandowski Marcin Stęszewko 25-29 114
Liman Krzysztof Warszawa 35-39 52
Linowiecki Dawid Radziejów 30-34 110
Lipiński Błażej Chojnice 35-39 -
Lis Sebastian Łódź 25-29 89
Litkowski Jakub Chojnice 30-34 -
Lubinska Ilona (Zwolińska Beata, Biankowski Piotr) Stezyca 35-39 60
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 112
Łopaciński Tomasz Gdańsk 40-44 121
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 50
Maciejewski Michał Warszawa 30-34 115
Malecka Agata Gdynia Redlowo 25-29 173
Marciniuk Michał Banino 35-39 138
Marianek Aleksandra Zalesie Górne 25-29 -
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 155
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 125
Matuszczyk Mateusz Gdańsk 30-34 65
Mazur Adam Wrocław 25-29 62
Meier Markus Koło 55-59 57
Miąsik Bartosz Pruszcz Gdański 35-39 102
Mika Tomasz Latchorzew 40-44 80
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 74
Miszewski Mateusz Gdańsk 30-34 36
Miziarski Paweł Reda 25-29 127
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 39
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 42
Neubauer Szymon Somonino 30-34 61
Odejewski Dariusz Chojnice 30-34 94
Olszewska Karina Gdynia 40-44 105
Olszewski Adam Gdynia 45-49 106
Opiłowski Paweł Modła 40-44 23
Oset Piotr Sieradz 55-59 78
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Ostrowski Łukasz Gdynia 25-29 34
Owsiany Andrzej Gdańsk 55-59 100
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 47
Pałkowski Jan Gdańsk 35-39 96
Pepłowski Bartłomiej Gdańsk 35-39 136
Pieciukiewicz Paweł Gdańsk 35-39 44
Pietrasik Przemysław Słupsk 35-39 28
Pięta Sylwester Straszyn 30-34 69
Pilski Wojciech Gdańsk 45-49 103
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 154
Polanski Adrian Warszawa 40-44 149
Potulski Jacek Gdynia 40-44 -
Powałka Piotr Ożarów Mazowiecki 35-39 40
Pultowicz Łukasz Gdynia 35-39 29
Reuter Tomasz Sopot 45-49 73
Robiński Marcin Warszawa 35-39 167
Rosa Grzegorz Luzino 35-39 126
Rosiński Jarosław Gdańsk 40-44 -
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 30
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 32
Skwierawski Grzegorz Pszczółki 45-49 135
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 24
Socik Michał Gdansk 30-34 161
Stachowski Jarosław Wąbrzeżno 45-49 -
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 70
Stefanski Jan (Bartłomiej Antkiewicz, Marcin Omernik) Gdynia 35-39 131
Stenka Tomasz Lewino 25-29 120
Suwara Piotr Gdańsk 40-44 116
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 25
Sypniewska-Lewandowska Aleksandra Gdynia 35-39 144
Szerszyński Łukasz Banino 30-34 137
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 -
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 40-44 86
Sztajkowski Marcin Gdańsk 35-39 68
Szultka Tomasz Chojnice 30-34 99
Szustak Tomasz Gdynia 30-34 176
Śleszycka Edyta (Krzysztof Śleszycki, Tomasz Siuda) Gdańsk 45-49 171
Świech Krystian Włocławek 35-39 150
Truskolawska Ola Gdynia 40-44 177
Uss Dominik Łomianki 45-49 82
Vashkevich Vital Warszawa 30-34 172
Wajs Anna Gdynia 18-24 87
Wasiak Tomek Elblag 30-34 64
Waśniewski Daniel Nowy Dwór Mazowiecki 30-34 165
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 128
Welke Artur Gdynia 40-44 93
Wendekier Rafał Warszawa 25-29 141
Wenta Waldemar Sierakowice 45-49 169
Werle Michał Warszawa 25-29 72
Wiatr Michał Warszawa 40-44 88
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Witkowski Piotr Gdynia 30-34 90
Wnuk Jan Warszawa 25-29 140
Zaborowski Tomasz Warszawa 35-39 152
Zięba Robert Kościerzyna 45-49 67
Żurawicz Andrzej Rumia 30-34 123
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon