Garmin Iron Triathlon Stężyca 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Lubinska Ilona (Zwolińska Beata, Biankowski Piotr) Stezyca 35-39 60

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Krzysztof Gdynia 55-59 101
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 56
Arendt Tomasz Kiełpino 30-34 33
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 -
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 98
Biegała Marek Gdańsk 35-39 66
Borowiak Mariusz Jary 40-44 21
Borycki Marcin Kosakowo 45-49 55
Broż Krzysztof Koło 40-44 31
Chylak Kamil Warszawa 35-39 26
Cnota Janusz Gdynia 60-64 43
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 84
Dawidowski Marek Kartuzy 30-34 92
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Dziuba Sławomir Chojniczki 40-44 51
Fajtek Dawid Kościerzyna 25-29 76
Fiedorow Mateusz Gdynia 30-34 35
Folwarski Marcin Gdańsk 35-39 -
Formela Dariusz Stężyca 45-49 77
Gasik-Powałka Małgorzata Ożarów Mazowiecki 35-39 41
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 -
Górski Mateusz Warszawa 25-29 48
Górski Sławomir Wejherowo 45-49 45
Graban Mirosław Gdańsk 50-54 81
Grugel Artur Chojnice 40-44 91
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 40-44 95
Jakubowski Piotr Gdynia 45-49 71
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 22
Jarmołowicz Beata Gdańsk 45-49 59
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 63
Karasiński Łukasz Gliwice 30-34 85
Kącki Karol Warszawa 40-44 75
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-34 83
Kozubek Artur Wrocław 40-44 49
Kramek Janusz Siemianice 55-59 97
Kreft Aleksander Kobysewo 35-39 54
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 53
Kubasik Arek Słupsk 40-44 58
Kujawiński Robert Gdańsk 40-44 38
Kur Daniel Gdynia 30-34 37
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Laskowski Leszek Gdańsk 35-39 27
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 79
Liman Krzysztof Warszawa 35-39 52
Lis Sebastian Łódź 25-29 89
Lubinska Ilona (Zwolińska Beata, Biankowski Piotr) Stezyca 35-39 60
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 50
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Matuszczyk Mateusz Gdańsk 30-34 65
Mazur Adam Wrocław 25-29 62
Meier Markus Koło 55-59 57
Miąsik Bartosz Pruszcz Gdański 35-39 102
Mika Tomasz Latchorzew 40-44 80
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 74
Miszewski Mateusz Gdańsk 30-34 36
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 39
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 42
Neubauer Szymon Somonino 30-34 61
Odejewski Dariusz Chojnice 30-34 94
Olszewska Karina Gdynia 40-44 -
Olszewski Adam Gdynia 45-49 -
Opiłowski Paweł Modła 40-44 23
Oset Piotr Sieradz 55-59 78
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Ostrowski Łukasz Gdynia 25-29 34
Owsiany Andrzej Gdańsk 55-59 100
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 47
Pałkowski Jan Gdańsk 35-39 96
Pieciukiewicz Paweł Gdańsk 35-39 44
Pietrasik Przemysław Słupsk 35-39 28
Pięta Sylwester Straszyn 30-34 69
Pilski Wojciech Gdańsk 45-49 103
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 46
Powałka Piotr Ożarów Mazowiecki 35-39 40
Pultowicz Łukasz Gdynia 35-39 29
Reuter Tomasz Sopot 45-49 73
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 30
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 32
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 24
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 70
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 25
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 40-44 86
Sztajkowski Marcin Gdańsk 35-39 68
Szultka Tomasz Chojnice 30-34 99
Uss Dominik Łomianki 45-49 82
Wajs Anna Gdynia 18-24 87
Wasiak Tomek Elblag 30-34 64
Welke Artur Gdynia 40-44 93
Werle Michał Warszawa 25-29 72
Wiatr Michał Warszawa 40-44 88
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Witkowski Piotr Gdynia 30-34 90
Zięba Robert Kościerzyna 45-49 67
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon