Garmin Iron Triathlon Stężyca 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Buczkovska Magda (Kaftanski Bartłomiej, Buryła Eliza) Gdynia 30-34 -
Jaskułke Irek (Ziemann Krzysztof, Sztygiel Maciej) Puck 45-49 221
Kozak Karol (Sobolewski Emil, Damps Zbigniew) Gdynia 35-39 222
Lubinska Ilona (Zwolińska Beata, Biankowski Piotr) Stezyca 35-39 219
Stefanski Jan (Bartłomiej Antkiewicz, Marcin Omernik) Gdynia 35-39 220
Śleszycki Krzysztof (Siuda Tomasz, Żywicka Ada) Gdańsk 45-49 223

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Krzysztof Gdynia 55-59 97
Andrusz Arkadiusz Gdańsk 40-44 96
Andrzejczak Marcin Szczytno 45-49 212
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 53
Arendt Tomasz Kiełpino 30-34 32
Bachman Marcin Warszawa 45-49 146
Banach Bartosz Gdańsk 30-34 2
Bańczerowski Krzysztof Gdynia 35-39 165
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 94
Bartoszewicz Piotr Wólka Kozodawska 35-39 140
Baumgart Michał Straszyn 35-39 79
Berent Krzysztof Gdynia 40-44 188
Bezulski Michał Gorzów Wlkp. 45-49 217
Biegała Marek Gdańsk 35-39 62
Blok Karol Chojnice 35-39 107
Bogdanski Lukasz Gdansk 35-39 166
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 229
Bojanowski Daniel Gdańsk 40-44 125
Bojdecki Filip Warszawa 18-24 150
Boniewski Kamil Glinojeck 30-34 126
Borowiak Mariusz Jary 40-44 21
Borycki Marcin Kosakowo 45-49 52
Broż Krzysztof Koło 40-44 30
Brzyski Janusz Elbląg 70-… 113
Buber-Bubrowiecki Robert Czernin 40-44 108
Buchert Piotr Gdynia 40-44 204
Buczkovska Magda (Kaftanski Bartłomiej, Buryła Eliza) Gdynia 30-34 -
Budrewicz Milena Warszawa 30-34 216
Chylak Kamil Warszawa 35-39 20
Cichanowicz Piotr Warszawa 25-29 224
Cieszyński Mariusz Lębork 45-49 153
Cimochowski Mieczysław Kanie 40-44 210
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 -
Cnota Janusz Gdynia 60-64 40
Cygański Jacek Gdańsk 50-54 128
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 80
Czajkowski Michał Nowa Wola 45-49 34
Czepukojć Tadeusz Gdańsk 50-54 187
Cześnik Maria Warszawa 40-44 4
Dalecka Dorota Gdynia 35-39 137
Dawidowski Marek Kartuzy 30-34 88
Dębiec Ewa Gdańsk 35-39 -
Dębkowski Michał Rokitnica 35-39 152
Dobrzyński Maciej Reda 30-34 129
Domagalski Łukasz Gdańsk 35-39 192
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Dorau Bartosz Dziemiany 25-29 109
Drewczyński Wojciech Chojnice 40-44 182
Dziarnowska Magda Warszawa 30-34 -
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 160
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 40-44 -
Dziuba Sławomir Chojniczki 40-44 48
Fajtek Dawid Kościerzyna 25-29 72
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 141
Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska 40-44 28
Folwarski Marcin Gdańsk 35-39 103
Formela Dariusz Stężyca 45-49 73
Gajcy Piotr Gdańsk 40-44 151
Gasik-Powałka Małgorzata Ożarów Mazowiecki 35-39 39
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 55-59 226
Gebhardt Jakub Gdynia 40-44 43
Gorzeński Piotr Gdynia 50-54 208
Gosz Marcin Lębork 40-44 175
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 117
Górski Mateusz Warszawa 25-29 45
Górski Sławomir Wejherowo 45-49 42
Graban Mirosław Gdańsk 50-54 77
Grugel Artur Chojnice 40-44 87
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 40-44 91
Halbryt Maciej Gdynia 25-29 197
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 22
Jarmołowicz Beata Gdańsk 45-49 56
Jaskułke Irek (Ziemann Krzysztof, Sztygiel Maciej) Puck 45-49 221
Jaworek Łukasz Trzciany 40-44 177
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 162
Juchnowicz Radosław Sulmin 45-49 158
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 218
Kaleta Piotr Będzin 45-49 -
Kalukin Krzysztof Gdynia 40-44 215
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 19
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 59
Kamiński Marek Warszawa 30-34 119
Karasiński Łukasz Gliwice 30-34 81
Kawecki Wojciech Banino 40-44 185
Kącki Karol Warszawa 40-44 71
Kiersnowski Henryk Gdańsk 70-… 114
Klepaczko Jakub Gdańsk 50-54 194
Klimczyk Katarzyna Warszawa (Bemowo) 30-34 124
Kluska Piotr Warszawa 45-49 173
Kmiecik Jacek Gdynia 30-34 133
Kmita Krzysztof Siemianice 35-39 211
Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 45-49 149
Kokoszkiewicz Paweł Łuków 30-34 184
Kołcz Artur Toruń 50-54 -
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 35-39 195
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 35-39 136
Korol Marek Gdańsk 40-44 155
Korycki Marek Gdańsk 35-39 58
Kot Daniel Slupsk 40-44 193
Kotfica Paulina Police 30-34 9
Kowalczuk Tomasz Bełchatów 30-34 200
Kozak Karol (Sobolewski Emil, Damps Zbigniew) Gdynia 35-39 222
Kozubek Artur Wrocław 40-44 46
Kozysa Maciej Warszawa 35-39 67
Kramek Janusz Siemianice 55-59 93
Kreft Aleksander Kobysewo 35-39 51
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 50
Kubasik Arek Słupsk 40-44 55
Kubicki Leszek Włocławek 65-69 144
Kubiczak Jan Toruń 35-39 139
Kulas Jakub Gdynia 35-39 37
Kulik Jacek Gdynia 40-44 230
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 104
Kur Daniel Gdynia 30-34 36
Kurochkin Sergiy Zaporiszyzha 30-34 10
Kurowski Rafał Będzin 40-44 100
Kurylo Jedrzej Koszalin 35-39 179
Kuster Sylwester Dąbrowa Górnicza 30-34 -
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lademan-Węsierska Sylwia Gdańsk-Morena 30-34 156
Laskowski Leszek Gdańsk 35-39 26
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 75
Lewandowski Marcin Stęszewko 25-29 110
Lewicki Maurycy Osieczna 18-24 207
Liana Jolanta Banino 40-44 205
Liman Krzysztof Warszawa 35-39 49
Linowiecki Dawid Radziejów 30-34 106
Lipiński Błażej Chojnice 35-39 176
Lis Sebastian Łódź 25-29 85
Lisiecki Tomasz Gdynia 50-54 -
Litkowski Jakub Chojnice 30-34 199
Lubinska Ilona (Zwolińska Beata, Biankowski Piotr) Stezyca 35-39 219
Łagownik Marta Gdańsk 18-24 6
Ławicki Piotr Lubin 18-24 5
Łącki Jarosław Gołubie 40-44 181
Łopaciński Tomasz Gdańsk 40-44 116
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 47
Madziąg Marcin Łódź 40-44 111
Malecka Agata Gdynia Redlowo 25-29 164
Mamcarz Jarosław Tczew 50-54 227
Mańczak Jakub Gdynia 45-49 -
Marciniuk Michał Banino 35-39 132
Marianek Aleksandra Zalesie Górne 25-29 213
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Markowski Mikołaj Chojniczki 35-39 183
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 148
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 120
Matuszczyk Mateusz Gdańsk 30-34 61
Meier Markus Koło 55-59 54
Miąsik Bartosz Pruszcz Gdański 35-39 98
Mickiewicz Konrad Gdańsk 45-49 121
Mika Tomasz Latchorzew 40-44 76
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 70
Miszewski Mateusz Gdańsk 30-34 35
Miziarski Paweł Reda 25-29 122
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 16
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 18
Neubauer Szymon Somonino 30-34 57
Niewiejski Nikodem Ostrzeszów 25-29 159
Nowak Mieszko Gdańsk 35-39 127
Odejewski Dariusz Chojnice 30-34 90
Olszewska Karina Gdynia 40-44 101
Olszewski Adam Gdynia 45-49 102
Opiłowski Paweł Modła 40-44 23
Oset Piotr Sieradz 55-59 74
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-54 233
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 232
Ostrowski Łukasz Gdynia 25-29 33
Otworowska Małgorzata Szczecin 25-29 -
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 201
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 44
Pałkowski Jan Gdańsk 35-39 92
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 105
Pepłowski Bartłomiej Gdańsk 35-39 130
Perzyński Filip Gdańsk 30-34 209
Piasecki Patryk Mrągowo 30-34 -
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 169
Pieciukiewicz Paweł Gdańsk 35-39 41
Pietrasik Przemysław Słupsk 35-39 27
Pięta Sylwester Straszyn 30-34 65
Pilski Wojciech Gdańsk 45-49 99
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 147
Polanski Adrian Warszawa 40-44 142
Potulski Jacek Gdynia 40-44 -
Powałka Piotr Ożarów Mazowiecki 35-39 38
Przewięda Bartosz Gdynia 40-44 191
Pytel Maria Starachowice 30-34 8
Reuter Tomasz Sopot 45-49 69
Rosiński Jarosław Gdańsk 40-44 172
Rozinski Przemek Rokitki 30-34 178
Ruciński Jakub Sopot 40-44 -
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 29
Rygiel Robert Gdańsk 55-59 196
Sakowski Kuba Inowrocław 25-29 -
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 31
Siódmiak Igor Szczecinek 18-24 3
Skoczylas Wojciech Radom 50-54 190
Skutkiewicz Joanna Sopot 25-29 171
Smentoch Radosław Żukowo 18-24 186
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 24
Socik Michał Gdansk 30-34 154
Sołtysiak Paweł Warszawa 45-49 203
Stachowski Jarosław Wąbrzeżno 45-49 -
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 66
Stefanski Jan (Bartłomiej Antkiewicz, Marcin Omernik) Gdynia 35-39 220
Stenka Tomasz Reda 25-29 115
Stępliński Krzysztof Charzykowy 30-34 228
Suwara Piotr Gdańsk 40-44 112
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 25
Sypniewska-Lewandowska Aleksandra Gdynia 35-39 138
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 1
Szerszyński Łukasz Banino 30-34 131
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 214
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 40-44 82
Sztajkowski Marcin Gdańsk 35-39 64
Szultka Tomasz Chojnice 30-34 95
Szustak Tomasz Gdynia 30-34 167
Szymanowski Przemysław Końskie 30-34 7
Śleszycki Krzysztof (Siuda Tomasz, Żywicka Ada) Gdańsk 45-49 223
Świech Krystian Włocławek 35-39 143
Truskolawska Ola Gdynia 40-44 168
Turski Krzysztof Gdynia 30-34 198
Turzyński Jarek Malbork 30-34 174
Uss Dominik Łomianki 45-49 78
Vashkevich Vital Warszawa 30-34 163
Wajs Anna Gdynia 18-24 83
Wasiak Tomek Elblag 30-34 60
Waśniewski Daniel Nowy Dwór Mazowiecki 30-34 157
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 123
Welke Artur Gdynia 40-44 89
Wendekier Rafał Warszawa 25-29 135
Wenta Andrzej Gdańsk 40-44 180
Wenta Waldemar Sierakowice 45-49 161
Werle Michał Warszawa 25-29 68
Wiatr Michał Warszawa 40-44 84
Wieczorkowski Adam Gdańsk 25-29 206
Wirwicki Łukasz Starogard Gdański 30-34 225
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Witkowski Piotr Gdynia 30-34 86
Wnuk Jan Warszawa 25-29 134
Wrona Klaudiusz Gniezno 40-44 189
Wróblewski Paweł Sulęczyno 40-44 -
Zaborniak Michał Łódź 18-24 231
Zaborowski Tomasz Warszawa 35-39 145
Zakrzewski Rafał Gdańsk 45-49 17
Zasada Grzegorz Puck 40-44 170
Zieńkowicz Michał Sopot 40-44 202
Zięba Robert Kościerzyna 45-49 63
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 -
Żurawicz Andrzej Rumia 30-34 118
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon