Garmin Iron Triathlon Augustów 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Muster-Drażba Ewa (Przemysław Omilian, Marcin Paweł Piotrowski) Olecko 45-49 43
Nowosielski Paweł (Marcin Kisielewski, Patryk Drężek) Czarna Białostocka 35-39 95
Perkowski Jakub (Michał Bojarczak, Paweł Pulwin) Sokoły 18-24 96
Wysocki Zbigniew Marek (Mieszko Palmi-Kukiełko, Renata Ginszt) Augustów 45-49 42

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczuk Kamil Białystok 30-34 65
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 16
Babicki Szymon Warszawa 35-39 -
Baranowski Adam Białystok 35-39 41
Białokozowicz Artur Supraśl 40-44 85
Bodio-Ziółkowska Ewa Warszawa 35-39 62
Brzozowski Bartosz Warszawa 30-34 -
Brzóska Henryk Kielce 50-54 37
Bujnowski Robert Augustów 40-44 101
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 14
Chętnik Artur Białystok 35-39 77
Chromiński Michał Warszawa 35-39 25
Cichanowicz Piotr Warszawa 25-29 78
Cichy Bartosz Augustów 35-39 102
Ciecierski Paweł Warszawa 35-39 90
Cieślak Konrad Otwock 40-44 69
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 91
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 26
Czajkowski Michał Nowa Wola 45-49 92
Dziczek Mirosław Różan 60-64 74
Dzierszko Rafał Białystok 40-44 109
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 56
Fudali Witold Łódź 35-39 53
Gailius Kestutis Lublin 35-39 68
Gawrych Sylwia Choroszcz 30-34 66
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 50-54 82
Golan Rafał Ostrołęka 30-34 20
Gorba Deniss Riga 45-49 38
Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński 25-29 22
Hornik Artur Wodzisław 35-39 73
Jasiński Mateusz Giżycko 30-34 45
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 18
Jeż Paweł Józefosław 45-49 34
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 8
Kalaszczyński Łukasz Płock 35-39 1
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 19
Kardas Łukasz Łódź 40-44 54
Kawałczewski Jacek Warszawa 40-44 88
Kawka Paulina Warszawa 25-29 15
Kirilenko Aneta Marki 45-49 32
Kirilenko Marcin Marki 45-49 31
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 93
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 83
Kloc Maciej Łódź 30-34 29
Koczyk Artur Kobyłka 30-34 -
Kolaszewska Dagna Warszawa 30-34 57
Kołodko Juliusz Białystok 40-44 52
Kotov Rostislav Warszawa 30-34 36
Kowalski Edmund Rybno 45-49 113
Król Jakub Białystok 30-34 58
Król Maciej Bydgoszcz 50-54 99
Kuczyński Igor Warszawa 45-49 51
Kur Daniel Gdynia 30-34 9
Kurylo Artur Augustów 50-54 103
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 112
Lemese Monika Riga 50-54 39
Lewicki Maurycy Osieczna 18-24 67
Loesch Konrad Kraków 35-39 12
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 -
Łukaszuk Jacek Białystok 40-44 86
Marcinkowski Krzysztof Białystok 40-44 23
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Marmajewski Marcin Warszawa 35-39 59
Michałowski Piotr Białystok 25-29 110
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 50
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 11
Mróz Michał Białystok 40-44 115
Muster-Drażba Ewa (Przemysław Omilian, Marcin Paweł Piotrowski) Olecko 45-49 43
Myśliwiec Janusz Białystok 50-54 79
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 3
Nowacki Tomasz Warszawa 45-49 -
Nowakowski Jakub Legionowo 30-34 10
Nowosielski Paweł (Marcin Kisielewski, Patryk Drężek) Czarna Białostocka 35-39 95
Olejnik Katarzyna Augustów 30-34 104
Ołowski Jakub Wydminy 35-39 116
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 100
Owczarek Krzysztof Żyrardów 25-29 84
Pajura Robert Gdynia 30-34 55
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 70
Pawlak Kamil Warszawa 30-34 40
Pawlak Piotr Gdańsk 25-29 33
Pawluczyk Adam Warszawa 30-34 107
Perkowski Jakub (Michał Bojarczak, Paweł Pulwin) Sokoły 18-24 96
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 13
Piotrowski Krzysztof Działdowo 45-49 76
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 106
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 63
Płatek Marcin Ełk 40-44 114
Pogorzelski Krzysztof Sokołów Podlaski 35-39 72
Pużyński Mariusz Augustów 50-54 105
Rabiega Michał Warszawa 35-39 71
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 94
Rojewski Maciej Gdańsk 35-39 89
Romaszko Paweł Radzymin 40-44 28
Rożniata Andrzej Głowno 45-49 98
Rożniata Iwona Głowno 45-49 97
Sajnog Monika Warszawa 40-44 60
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Skoblewski Wojciech Warszawa 35-39 44
Stępień Bartłomiej Pruszków 35-39 75
Struk Piotr Białystok 25-29 24
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 2
Szelągowski Wojciech Warszawa 30-34 -
Szugzda Magdalena Białystok 40-44 21
Ślusarczyk Bogumił Warszawa 35-39 61
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 27
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 81
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 47
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 49
Wołkowycki Paweł Białystok 30-34 48
Wójcik Łukasz Pabianice 30-34 -
Wrona Klaudiusz Gniezno 40-44 -
Wrzochalski Robert Gdynia 45-49 87
Wyrębski Robert Wrocław 30-34 -
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 80
Wysocki Zbigniew Marek (Mieszko Palmi-Kukiełko, Renata Ginszt) Augustów 45-49 42
Zackiewicz Paulina Suwałki 25-29 -
Zakrzewski Rafał Gdańsk 45-49 108
Zamora Michał Białystok 30-34 17
Zatorski Maciej Warszawa 45-49 30
Zawadzki Paweł Wyszków 45-49 -
Zhytkevich Andrei Minsk 30-34 64
Ziółkowski Grzegorz Warszawa 35-39 46
Zujko Kinga Białystok 18-24 35
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon