Swimrun Series Stężyca 2019 - dystans 10km indywidualnie (2km swim / 8km run) Pokaż

Lista startowa SwimRun - Swimrun - 10km

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamiak Edyta Szczecin - 112
Augustyniak Natalia Łódź - -
Basiński Marcin Paczkowo - 119
Bąk Andrzej Lubicz - 80
Bejger Marcin Gdynia - 59
Biegała Marek Gdańsk - 97
Bieliński Tomasz Gdańsk - 121
Butkiewicz Piotr Gdańsk Oliwa - 120
Chodor Izabela Gorzebądz - 64
Chodor Martyna Koszalin - 67
Chyczewski Robert Łódź - 99
Cieśla Krzysztof Kraków - 51
Cyrklewicz Weronika Koszalin - 82
Deja Magdalena Warszawa - 86
Deska Paweł Gdańsk - 69
Drabarek Piotr Gdańsk - 107
Duks Lukasz Elblag - -
Dziarnowska Magda Warszawa - -
Emert Anna Gdynia - 89
Filipp Mateusz Gdynia - -
Furmaniak Jarosław Nowe Chrusty - 95
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW - -
Gierszewska-Kwapisz Anna Sopot - 61
Glapiak Grzegorz Opole - 88
Gołdyn Marek Koszalin - 54
Graczykowski Andrzej Bydgoszcz - 92
Grande Piotr Gdynia - 110
Groszewski Radosław Dywity - 177
Gruszczelak Łukasz Łęczyca - 87
Hartlinski Grzegorz Jaroty Olsztyn - 84
Jurczyga Michał Kędzierzyn Koźle - 116
Kac Marek Reda - 115
Kacperski Olaf Warszawa - 73
Kaczmarek Anna Swarzędz - 53
Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk - 71
Kamiński Tomasz Gdynia - 108
Kanawka Grzegorz Gdańsk - 102
Katafiasz Radek Złotniki Kujawskie - 98
Kołakowski Mikołaj Reda - 66
Kubicka Sława Witnica - 96
Kubiczak Jan Toruń - 101
Kucinski Andrzej Warszawa - 75
Kurylo Jedrzej Koszalin - 103
Kwapisz Przemysław Sopot - 62
Lipniewicz Paweł Koszalin - 57
Łachacz Irmina Szczecin - 111
Łazaronek Anna Gołubie - 129
Łądkowski Wojciech Gdynia - 56
Marszałek Sebastian Gdynia - 118
Martyka Jolanta Gdynia - 91
Milczunas Marcin Białystok - 77
Nowak Paweł Kcynia - 122
Pacholczyk Krzysztof Słupsk - 94
Parasiak Łukasz Tczew - -
Pastusiak Adam Warszawa - -
Piec Wojciech Gdańsk - -
Półczyńska Laura Rytel - 117
Prucnal Paweł Maciej Warszawa - 55
Rabenda- Łącka Karolina Zielona Góra - 65
Rojecki Mateusz Warszawa (Ur. Białystok) - 127
Rother Marek Wrocław - 123
Sadowski Tomasz Karczemki - 68
Sawa Ola Warszawa - 76
Sawuła Marcin Krakow - 100
Senger Robert Warszawa - 58
Sikora Łukasz Tarnów - 52
Skowron Katarzyna Gdynia Dąbrowa - 109
Stanek Katarzyna Bytom - -
Szarafiński Jaromir Gdańsk - 81
Sztandar Jack Gdynia - 90
Szultka Mariusz Koszalin - 83
Szymański Jacek Starachowice - 70
Śliwiński Jacek Tczew - 126
Tadla Paweł Ostróda - 105
Tarkowski Aleksander Warszawa - 93
Teclaw Pawel Poznan - 104
Topczewska Natalia Warszawa - 124
Trudnowski Marcin Elbląg - 125
Wiaderek Monika Herby - -
Wieczorek Kuba Warszawa - 74
Wieprzowski Łukasz Warszawa - 85
Wiśniewski Włodzimierz Toruń - 78
Wlazło Agnieszka Gdańsk - 114
Wlazło Tomasz Gdańsk - 113
Włodarczyk Teresa Toruń - 79
Wnuk Mariusz Warszawa - 128
Wójcik Damian Darłowo - -
Zagalski Jakub Gdańsk - 72
Zaręba Beata Kaliska - 63
Żochowski Krzysztof Słupno - 60
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon