Garmin Triminator Radków 2019 - TERMINACJA (dystans 1/8 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczewski Marcin Łódź 30-39 207
Alterowicz Piotr Wałbrzych 30-39 255
Antosik Jarosław Rawa Mazowiecka 40-49 -
Banaszak Damian Podolsze 40-49 246
Baszta Paweł Warszawa 40-49 238
Bednarczyk Jakub Wrocław 30-39 210
Bezulska Anna Nowa Ruda 40-49 -
Bruski Dariusz Gdańsk 50-59 247
Chyb Marcin Wałbrzych 40-49 253
Drabjewski Paweł Więcbork 30-39 235
Dubaniewicz Karol Kudowa Zdrój 18-29 213
Dubaniewicz Michał Kudowa Zdrój 16-17 212
Dudek Alfred Opole 60-… -
Dzwonkowicz Jakub Wałbrzych 30-39 263
Farion Marzena Strzegom 30-39 202
Florek Marcin Gronowo Górne 30-39 269
Gaca Magdalena Krakow 30-39 256
Gałecki Robert Kiełczów 30-39 204
Garbera Janusz Wrocław 40-49 267
Głuszek Marcin Rabowice 30-39 -
Grabarczyk Krzysztof Jabłonna 18-29 -
Jagiełka Patryk Susz 30-39 214
Jankowski Damian Warszawa 30-39 226
Jasiówka Bartłomiej Polska Nowa Wieś 30-39 243
Jedziniak Damian Warszawa 30-39 -
Juskowiak Jakub Poznań 18-29 -
Juszczyński Robert Wrocław 18-29 -
Kadej Robert Wolow 18-29 234
Kaliski Piotr Wrocław 40-49 218
Kaniowska Karolina Czestochowa 18-29 -
Karczewski Sławomir Działdowo 50-59 221
Kmak Jarek Gliwice 30-39 -
Köhler Adrian Chemnitz 18-29 236
Kołodziejczyk Tomasz Warszawa 40-49 245
Kopańska Kinga Bieruń 30-39 -
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 60-… 257
Kowalska Justyna Ośno Lubuskie 40-49 232
Kozak Marcin Karczowiska 30-39 225
Kryk Marcin Wrocław 30-39 217
Książek Andrzej Działdowo 50-59 222
Kubasiewicz Magdalena Wrocław 30-39 216
Kuchnia Rafał Marciszów 30-39 241
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-29 268
Kukorowski Grzegorz Ośno Lubuskie 40-49 249
Legieć Michał Opole 30-39 248
Lenart Konrad Michałowice 40-49 -
Leszko Michał Świdnica 30-39 219
Ligęza Tomasz Prudnik 30-39 205
Łaszuk Filip Świdnica 18-29 211
Łukasik Błażej Lubliniec 40-49 -
Marcinek Andrzej Środa Śl. 60-… 220
Markiewicz Karolina Świdnica 40-49 259
Markiewicz Marcel Poznań 18-29 -
Marzec Łukasz Dąbrowa Górnicza 30-39 260
Matejuk Tomasz Wrocław 30-39 250
Mielnik Krzysztof Namysłów 30-39 203
Mierzwiak Marek Oława 40-49 -
Nowak Adam Lewin Brzeski 30-39 -
Nowak Marcin Lewin Brzeski 40-49 239
Orleański Tomasz Świdnica 30-39 233
Osiński Dariusz Orneta 30-39 206
Owsiannik Grzegorz Legnica 40-49 209
Ptaszyńska Weronika Oświęcim 16-17 262
Puchalski Łukasz Warszawa 30-39 -
Raczyński Marcin Trzebnica 40-49 254
Robaszyński Piotr Wrocław 30-39 231
Sienkiewicz Grzegorz Kłodzko 40-49 240
Sitnik Paweł Wrocław 30-39 261
Skrobisz Paweł Kraków 30-39 208
Smagała Wojciech Wrocław 30-39 -
Sobieraj Adam Warszawa 30-39 252
Sołdan Maciej Skrzeszew 40-49 224
Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 18-29 237
Swat Edyta Przeźmierowo 50-59 264
Swat Jacek Przeźmierowo 50-59 265
Swat Sylwester Przeźmierowo 18-29 266
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 229
Szczepankiewicz Krzysztof Wolbrom 40-49 258
Tomaszewska Agata Wrocław 18-29 228
Tomaszewska Magdalena Wrocław 30-39 251
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 244
Twardowski Wiktor Spalice 16-17 230
Wilanowski Jakub Dąbrowa Górnicza 16-17 215
Wilk Adrian Police 18-29 -
Wiśniewski Kacper Legnica 18-29 223
Woronowicz Konrad Wrocław 18-29 201
Zamojski Sebastian Nowa Ruda 40-49 227
Zymliński Robert Wrocław 40-49 242
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon