Garmin Triminator Radków 2019 - TERMINACJA (dystans 1/8 Ironman) - results

2019-09-14 10:50 www.triminator.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 266 Swat Sylwester SWAT Team M18 1 1 00:06:41 (2)00:01:35 (4)00:41:24 (1)00:01:07 (8)00:20:37 (1) 01:11:24
2 267 Garbera Janusz GVT M40 1 2 00:08:21 (13)00:01:38 (5)00:46:48 (3)00:01:07 (9)00:21:00 (2) 01:18:53 00:07:29
3 234 Kadej Robert M18 2 3 00:07:50 (12)00:01:32 (2)00:47:16 (4)00:00:57 (3)00:21:57 (5) 01:19:33 00:08:09
4 215 Wilanowski Jakub TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M16 1 4 00:06:25 (1)00:01:59 (9)00:51:31 (15)00:00:56 (2)00:21:50 (4) 01:22:41 00:11:17
5 262 Ptaszyńska Weronika KT Żywiec K16 1 1 00:06:51 (4)00:00:58 (1)00:52:22 (18)00:00:53 (1)00:21:39 (3) 01:22:42 00:11:18
6 268 Kuczma Jerzy HalfDead M18 3 5 00:07:38 (8)00:01:55 (8)00:48:35 (5)00:01:16 (13)00:24:19 (18) 01:23:42 00:12:18
7 260 Marzec Łukasz Triathlon X-Team M30 1 6 00:08:29 (14)00:02:02 (11)00:49:56 (9)00:01:02 (5)00:22:36 (6) 01:24:04 00:12:40
8 229 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M40 2 7 00:10:27 (33)00:02:05 (12)00:49:09 (7)00:01:02 (6)00:22:39 (7) 01:25:23 00:13:59
9 209 Owsiannik Grzegorz M40 3 8 00:10:02 (26)00:03:06 (36)00:46:06 (2)00:01:31 (22)00:24:56 (20) 01:25:41 00:14:17
10 212 Dubaniewicz Michał Kudowianka Tri M16 2 9 00:08:51 (17)00:02:07 (13)00:50:19 (11)00:01:51 (38)00:23:00 (9) 01:26:07 00:14:43
11 211 Łaszuk Filip Żelazna Świdnica M18 4 10 00:07:35 (7)00:01:45 (6)00:49:55 (8)00:01:07 (10)00:25:52 (30) 01:26:15 00:14:51
12 213 Dubaniewicz Karol Kudowianka Tri M18 5 11 00:07:32 (6)00:02:51 (30)00:51:20 (14)00:01:24 (17)00:23:47 (14) 01:26:54 00:15:30
13 225 Kozak Marcin M30 2 12 00:09:27 (21)00:02:18 (16)00:50:07 (10)00:01:02 (4)00:24:09 (16) 01:27:03 00:15:39
14 248 Legieć Michał M30 3 13 00:07:46 (10)00:02:11 (14)00:51:32 (16)00:02:08 (42)00:23:43 (11) 01:27:20 00:15:56
15 238 Baszta Paweł M40 4 14 00:10:01 (25)00:03:05 (35)00:48:53 (6)00:01:43 (32)00:24:17 (17) 01:27:58 00:16:34
16 243 Jasiówka Bartłomiej M30 4 15 00:10:11 (29)00:02:01 (10)00:51:58 (17)00:01:23 (16)00:22:50 (8) 01:28:23 00:16:59
17 249 Kukorowski Grzegorz Morsy Ośno Lubuskie M40 5 16 00:07:41 (9)00:03:29 (42)00:50:31 (12)00:01:59 (41)00:25:42 (29) 01:29:22 00:17:58
18 246 Banaszak Damian M40 6 17 00:07:17 (5)00:01:51 (7)00:54:18 (23)00:01:32 (24)00:24:35 (19) 01:29:33 00:18:09
19 201 Woronowicz Konrad Morsy Ośno Lubuskie M18 6 18 00:08:56 (18)00:01:32 (3)00:55:16 (27)00:01:07 (11)00:23:58 (15) 01:30:49 00:19:25
20 253 Chyb Marcin M40 7 19 00:10:10 (28)00:02:20 (18)00:53:27 (20)00:01:28 (21)00:23:44 (13) 01:31:09 00:19:45
21 254 Raczyński Marcin Race Challenge Club M40 8 20 00:09:22 (19)00:02:34 (22)00:53:10 (19)00:01:48 (35)00:25:20 (26) 01:32:15 00:20:51
22 233 Orleański Tomasz M30 5 21 00:08:41 (15)00:02:53 (31)00:54:49 (26)00:01:44 (33)00:25:03 (21) 01:33:10 00:21:46
23 223 Wiśniewski Kacper M18 7 22 00:10:35 (35)00:03:03 (33)00:54:21 (24)00:01:50 (36)00:23:43 (12) 01:33:32 00:22:08
24 265 Swat Jacek SWAT Team M50 1 23 00:08:43 (16)00:02:12 (15)00:53:33 (21)00:01:27 (19)00:27:42 (37) 01:33:37 00:22:13
25 227 Zamojski Sebastian M40 9 24 00:11:18 (44)00:04:11 (47)00:51:18 (13)00:01:41 (30)00:25:14 (25) 01:33:42 00:22:18
26 219 Leszko Michał UKS SOKOŁOWSKO M30 6 25 00:10:28 (34)00:02:19 (17)00:56:52 (29)00:01:03 (7)00:25:05 (22) 01:35:47 00:24:23
27 252 Sobieraj Adam M30 7 26 00:09:36 (22)00:02:49 (29)00:56:56 (30)00:01:27 (20)00:25:14 (24) 01:36:01 00:24:37
28 256 Gaca Magdalena K30 1 2 00:10:15 (31)00:02:57 (32)00:57:07 (31)00:01:17 (15)00:27:04 (33) 01:38:40 00:27:16
29 208 Skrobisz Paweł WM Triself M30 8 27 00:10:15 (30)00:02:33 (21)01:00:33 (37)00:02:17 (46)00:23:24 (10) 01:39:01 00:27:37
30 263 Dzwonkowicz Jakub Akademia Ruchu Szczawno Zdrój PSP JRG 3 WROCŁAW M30 9 28 00:13:14 (51)00:03:30 (43)00:54:01 (22)00:01:41 (31)00:27:04 (34) 01:39:30 00:28:06
31 255 Alterowicz Piotr VMBP M30 10 29 00:09:47 (23)00:02:35 (23)00:56:36 (28)00:01:47 (34)00:29:49 (43) 01:40:34 00:29:10
32 232 Kowalska Justyna Morsy Ośno Lubuskie K40 1 3 00:11:01 (40)00:02:36 (24)00:58:52 (33)00:01:50 (37)00:27:05 (35) 01:41:23 00:29:59
33 244 Turek Tomasz LKS Iskra Jaszkowa M40 10 30 00:09:55 (24)00:02:28 (19)01:00:59 (40)00:01:26 (18)00:26:59 (32) 01:41:48 00:30:24
34 239 Nowak Marcin SZTUKA RUCHU AX PROJEKT WROCŁAW M40 11 31 00:10:51 (36)00:03:27 (40)00:54:29 (25)00:03:01 (53)00:30:13 (48) 01:42:01 00:30:37
35 206 Osiński Dariusz Kuźnia Triathlonu M30 11 32 00:11:08 (42)00:02:39 (25)00:58:49 (32)00:01:32 (23)00:29:58 (46) 01:44:06 00:32:42
36 220 Marcinek Andrzej 50upAT M60 1 33 00:10:53 (38)00:03:04 (34)00:59:20 (34)00:02:24 (47)00:28:34 (40) 01:44:14 00:32:50
37 218 Kaliski Piotr M40 12 34 00:09:25 (20)00:02:47 (28)01:02:23 (43)00:01:15 (12)00:28:32 (39) 01:44:23 00:32:59
38 264 Swat Edyta SWAT Team K50 1 4 00:11:03 (41)00:02:32 (20)00:59:44 (35)00:01:33 (25)00:30:20 (49) 01:45:12 00:33:48
39 250 Matejuk Tomasz Tama71 M30 12 35 00:07:49 (11)00:04:46 (49)01:00:59 (39)00:02:59 (52)00:28:42 (41) 01:45:15 00:33:51
40 236 Köhler Adrian M18 8 36 00:10:58 (39)00:02:44 (27)01:01:54 (41)00:01:16 (14)00:28:29 (38) 01:45:22 00:33:58
41 241 Kuchnia Rafał M30 13 37 00:10:22 (32)00:03:18 (38)01:03:47 (45)00:01:36 (27)00:26:19 (31) 01:45:22 00:33:58
42 221 Karczewski Sławomir M50 2 38 00:10:06 (27)00:04:02 (46)01:00:45 (38)00:02:16 (45)00:29:52 (44) 01:47:02 00:35:38
43 230 Twardowski Wiktor M16 3 39 00:13:13 (50)00:03:37 (44)01:02:18 (42)00:02:25 (48)00:25:35 (28) 01:47:08 00:35:44
44 204 Gałecki Robert M30 14 40 00:16:52 (55)00:03:24 (39)01:00:08 (36)00:01:34 (26)00:25:11 (23) 01:47:09 00:35:45
45 202 Farion Marzena K30 2 5 00:12:56 (48)00:03:27 (41)01:04:06 (46)00:01:37 (28)00:27:35 (36) 01:49:41 00:38:17
46 258 Szczepankiewicz Krzysztof Wolbrom Team DelfinBis M40 13 41 00:11:14 (43)00:05:34 (52)01:05:26 (47)00:01:52 (39)00:29:10 (42) 01:53:16 00:41:52
47 240 Sienkiewicz Grzegorz M40 14 42 00:14:08 (54)00:04:28 (48)01:03:20 (44)00:02:13 (44)00:29:53 (45) 01:54:02 00:42:38
48 245 Kołodziejczyk Tomasz M40 15 43 00:10:52 (37)00:03:07 (37)01:11:51 (51)00:02:50 (51)00:25:32 (27) 01:54:12 00:42:48
49 257 Kopczynski Waldemar M60 2 44 00:12:41 (47)00:02:40 (26)01:10:18 (48)00:02:33 (49)00:33:14 (53) 03:01:26 01:50:02
50 242 Zymliński Robert HEART ATTACK M40 16 45 00:11:23 (45)00:04:53 (50)01:11:18 (50)00:01:39 (29)00:33:08 (52) 03:02:20 01:50:56
51 259 Markiewicz Karolina K40 2 6 00:13:05 (49)00:06:46 (54)01:10:52 (49)00:02:11 (43)00:30:10 (47) 03:03:04 01:51:40
52 251 Tomaszewska Magdalena K30 3 7 00:11:31 (46)00:03:46 (45)01:13:21 (52)00:01:53 (40)00:39:50 (56) 03:10:22 01:58:58
53 222 Książek Andrzej M50 3 46 00:13:47 (53)00:04:56 (51)01:13:58 (53)00:03:03 (54)00:36:13 (54) 03:11:57 02:00:33
54 216 Kubasiewicz Magdalena K30 4 8 00:17:27 (56)00:06:58 (56)01:21:12 (55)00:03:30 (55)00:31:56 (51) 03:21:03 02:09:39
55 217 Kryk Marcin M30 15 47 00:17:36 (57)00:06:53 (55)01:21:08 (54)00:03:35 (56)00:31:54 (50) 03:21:05 02:09:41
56 261 Sitnik Paweł Max Rep M30 16 48 00:13:28 (52)00:06:34 (53)01:33:33 (56)00:02:43 (50)00:37:38 (55) 03:33:56 02:22:32
57 269 Florek Marcin LABOSPORT Team M30 00:06:45 (3) DNF
58 203 Mielnik Krzysztof M30 DNS
59 205 Ligęza Tomasz M30 DNS
60 207 Adamczewski Marcin M30 DNS
61 210 Bednarczyk Jakub Stronger Runner M30 DNS
62 214 Jagiełka Patryk UKS TRS SUSZ M30 DNS
63 224 Sołdan Maciej GIGA SPORT M40 DNS
64 226 Jankowski Damian TRICLUB M30 DNS
65 228 Tomaszewska Agata GrandeTrioFinale EVOTHERM K18 DNS
66 231 Robaszyński Piotr GrandeTrioFinale EVOTHERM M30 DNS
67 235 Drabjewski Paweł Tkkf Wodnik Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork M30 DNS
68 237 Sufranowicz Tomasz Triathlon Dąbrowa Gornica M18 DNS
69 247 Bruski Dariusz M50 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon