Garmin Triminator Radków 2019 - I’ll BE BACK (dystans 1/4 Ironman) - results

2019-09-14 11:00 www.triminator.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 180 Marcinek Tomasz Marcinek Triathlon Team M18 1 1 00:12:38 (1)00:00:55 (1)01:22:08 (2)00:00:50 (2)00:40:53 (3) 03:17:24
2 182 Ławicki Marcin MKS Polkowice M30 1 2 00:12:40 (2)00:00:56 (2)01:24:04 (4)00:00:52 (3)00:39:48 (2) 03:18:20 00:00:56
3 118 Owczarek Krzysztof M18 2 3 00:13:56 (3)00:01:03 (3)01:22:41 (3)00:00:47 (1)00:41:26 (5) 03:19:54 00:02:30
4 120 Uhl Andrzej Dotfizjo M30 2 4 00:15:51 (7)00:01:25 (4)01:25:38 (5)00:00:52 (4)00:38:31 (1) 03:22:17 00:04:53
5 115 Latawiec Bartosz Warsaw Masters Team M40 1 5 00:18:59 (25)00:01:28 (6)01:20:42 (1)00:01:11 (10)00:43:43 (8) 03:26:03 00:08:39
6 169 Gurdak Mateusz M18 3 6 00:17:37 (16)00:01:35 (8)01:32:44 (9)00:01:12 (11)00:41:13 (4) 03:34:20 00:16:56
7 114 Dunaj Paweł Litwin Triathlon Team M30 3 7 00:16:25 (9)00:01:51 (13)01:27:57 (6)00:01:14 (13)00:48:17 (13) 03:35:44 00:18:20
8 171 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team GLKS Żelazna Świdnica M40 2 8 00:15:21 (6)00:01:26 (5)01:32:29 (8)00:01:33 (29)00:46:42 (12) 03:37:31 00:20:07
9 133 Samek Adrian Power of Science TRI TEAM Power of Science TRI TEAM M18 4 9 00:19:41 (28)00:02:36 (28)01:30:01 (7)00:01:17 (16)00:46:39 (11) 03:40:14 00:22:50
10 116 Kuczma Staś AZS AWF Poznań M18 5 10 00:14:57 (4)00:01:31 (7)01:34:58 (10)00:01:07 (8)00:52:54 (34) 03:45:28 00:28:04
11 176 Szczotka Mariusz LABOSPORT Team M40 3 11 00:16:26 (10)00:02:30 (25)01:38:36 (15)00:02:06 (52)00:45:58 (9) 03:45:36 00:28:12
12 152 Wydmuch Marek SGR Srebrna Gora M50 1 12 00:17:19 (14)00:02:10 (19)01:36:11 (12)00:02:33 (62)00:50:36 (24) 03:48:49 00:31:25
13 140 Lichacz Miłosz M30 4 13 00:18:29 (23)00:01:40 (10)01:38:26 (14)00:01:24 (21)00:49:06 (14) 03:49:05 00:31:41
14 102 Hołyst Andrzej GT RAT M30 5 14 00:20:38 (40)00:02:11 (20)01:36:38 (13)00:01:14 (12)00:49:57 (19) 03:50:39 00:33:15
15 135 Nir Łukasz WARSZTAT FORMY M40 4 15 00:20:43 (42)00:02:25 (23)01:39:46 (16)00:01:43 (36)00:46:28 (10) 03:51:06 00:33:42
16 156 Pasiewicz Jakub Żelazna Świdnica M18 6 16 00:23:06 (59)00:03:17 (50)01:41:19 (17)00:01:27 (23)00:41:59 (6) 03:51:08 00:33:44
17 107 Księżarek Łukasz XC-Sport M30 6 17 00:18:38 (24)00:01:48 (11)01:42:09 (20)00:01:22 (18)00:50:46 (25) 03:54:44 00:37:20
18 110 Okoń Michał Yachtoo Sports Team M40 5 18 00:17:45 (17)00:02:51 (35)01:42:50 (23)00:01:28 (25)00:49:53 (18) 03:54:47 00:37:23
19 131 Zimowicz Jan M40 6 19 00:19:18 (26)00:02:58 (37)01:36:05 (11)00:02:05 (51)00:56:32 (45) 03:56:57 00:39:33
20 159 Waśniewski Daniel Deweloppol Team M30 7 20 00:21:03 (45)00:02:15 (21)01:41:22 (18)00:01:36 (32)00:51:05 (26) 03:57:22 00:39:58
21 101 Rybicki Artur Toruń Multisport Team M30 8 21 00:15:13 (5)00:01:55 (15)01:44:18 (26)00:01:02 (5)00:55:27 (43) 03:57:54 00:40:30
22 112 Głogowski Mirosław M50 2 22 00:21:29 (51)00:02:41 (30)01:43:19 (25)00:02:08 (54)00:49:43 (17) 03:59:18 00:41:54
23 127 Zamecnik Ondrej Zamci Vyzivove poradenstvi ZZ M40 7 23 00:20:06 (31)00:01:50 (12)01:42:29 (21)00:01:19 (17)00:53:46 (39) 03:59:31 00:42:07
24 168 Marianek Aleksandra CTS - CzajaTrainingSystem K18 1 1 00:16:24 (8)00:02:03 (17)01:52:18 (45)00:01:28 (26)00:49:33 (16) 03:01:44 -1:44:20
25 105 Górecki Bartłomiej TriWawa M40 8 24 00:21:40 (53)00:02:28 (24)01:46:12 (29)00:01:37 (34)00:50:13 (20) 03:02:10 -1:44:46
26 161 Soremski Marek TheSorWBiegu.pl Soremski Marek M30 9 25 00:22:07 (56)00:02:18 (22)01:46:00 (27)00:01:16 (15)00:50:35 (23) 03:02:15 -1:44:51
27 172 Polewski Wojciech Zagłębie Wałbrzych M40 9 26 00:18:27 (22)00:03:13 (44)01:46:21 (30)00:01:22 (19)00:53:05 (35) 03:02:28 -1:45:04
28 167 Halko Daniel W ćwierci z żelaza Wódka i Szlaki M18 7 27 00:20:33 (39)00:02:43 (31)01:49:21 (39)00:01:05 (7)00:49:20 (15) 03:03:02 -1:45:38
29 117 Szarapanowski Damian ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA M40 10 28 00:16:57 (12)00:02:36 (27)01:48:20 (37)00:01:49 (39)00:53:35 (38) 03:03:18 -1:45:54
30 132 Zapała Łukasz M30 10 29 00:20:17 (35)00:03:57 (65)01:43:14 (24)00:01:43 (37)00:54:25 (42) 03:03:36 -1:46:12
31 122 Borowiak Mariusz LABOSPORT Team M40 11 30 00:20:16 (34)00:01:52 (14)01:47:44 (35)00:01:33 (30)00:52:14 (29) 03:03:39 -1:46:15
32 136 Szarapanowski Marcin Ultra Diabły Team Lubrza M40 12 31 03:04:09 -1:46:45
33 158 Ignasiak Jakub M30 11 32 00:18:21 (21)00:03:16 (49)01:47:53 (36)00:02:25 (61)00:52:27 (33) 03:04:23 -1:46:59
34 129 Korczyńska Agata K30 1 2 00:20:03 (29)00:02:37 (29)01:46:57 (33)00:01:49 (40)00:53:18 (36) 03:04:44 -1:47:20
35 155 Nycz Artur Beskid Tri Team M40 13 33 00:26:42 (73)00:02:49 (33)01:42:46 (22)00:02:09 (55)00:50:35 (22) 03:05:02 -1:47:38
36 160 Stadnicki Łukasz M30 12 34 00:20:06 (32)00:03:35 (60)01:48:24 (38)00:02:46 (66)00:51:18 (27) 03:06:09 -1:48:45
37 130 Czerny Michał M30 13 35 00:22:18 (57)00:03:24 (52)01:47:28 (34)00:01:30 (28)00:52:21 (30) 03:06:59 -1:49:35
38 142 Bogucki Oskar Żary Triathlon Team M40 14 36 00:16:27 (11)00:02:00 (16)01:54:27 (49)00:01:40 (35)00:53:46 (40) 03:08:20 -1:50:56
39 145 Gałek Anna K30 2 3 00:20:20 (37)00:02:33 (26)01:52:11 (44)00:01:15 (14)00:52:25 (32) 03:08:43 -1:51:19
40 138 Anczykowski Nikodem Triathlon Team Tychy M40 15 37 00:26:32 (72)00:03:03 (38)01:46:12 (28)00:01:47 (38)00:51:26 (28) 03:09:00 -1:51:36
41 137 Dawidowicz Aleksander ALEX TEAM M40 16 38 00:18:05 (19)00:03:10 (42)01:49:37 (40)00:01:51 (41)00:59:28 (54) 03:12:10 -1:54:46
42 147 Biront Krzysztof M30 14 39 00:20:14 (33)00:04:25 (73)01:52:07 (43)00:01:52 (42)00:54:12 (41) 03:12:48 -1:55:24
43 200 Lipiński Marcin M40 17 40 00:17:32 (15)00:03:26 (54)01:46:51 (32)00:02:38 (63)01:02:40 (64) 03:13:07 -1:55:43
44 134 Kuropatwiński Andrzej NEC TEMERE NEC TIMIDE M30 15 41 00:24:46 (66)00:04:16 (71)01:41:41 (19)00:02:21 (60)01:00:23 (58) 03:13:27 -1:56:03
45 174 Tomaszewicz Krzysztof Triathlon Team Tychy M40 18 42 00:23:21 (63)00:03:08 (41)01:53:17 (46)00:01:53 (43)00:52:24 (31) 03:14:02 -1:56:38
46 153 Markiewicz Rafał M40 19 43 00:21:22 (49)00:04:28 (74)01:46:24 (31)00:02:03 (50)01:00:41 (61) 03:14:58 -1:57:34
47 139 Michalski Grzegorz Saint-Gobain SQUAD M30 16 44 00:23:13 (62)00:02:49 (32)01:49:40 (41)00:01:36 (33)00:59:38 (56) 03:16:55 -1:59:31
48 121 Lichacz Anna K30 3 4 00:21:24 (50)00:03:16 (48)01:55:35 (53)00:01:30 (27)00:56:49 (46) 03:18:33 00:01:09
49 181 Kosicki Bartłomiej M30 17 45 00:21:38 (52)00:03:05 (39)01:55:11 (50)00:01:04 (6)00:57:58 (51) 03:18:56 00:01:32
50 141 Oszmiańczuk Marcin Żary Triathlon Team M40 20 46 00:18:11 (20)00:03:32 (59)01:51:44 (42)00:01:58 (45)01:03:43 (67) 03:19:07 00:01:43
51 146 Romanowicz Łukasz M30 18 47 00:24:08 (64)00:04:04 (67)01:53:35 (47)00:02:45 (64)00:55:38 (44) 03:20:09 00:02:45
52 162 Skóra Katarzyna Litwin Triathlon Team (LTT) K40 1 5 00:19:23 (27)00:03:31 (56)01:59:16 (60)00:02:02 (48)00:57:43 (50) 03:21:55 00:04:31
53 144 Wierciński Mariusz M40 21 48 00:18:03 (18)00:04:36 (76)01:56:29 (56)00:03:02 (72)01:00:24 (59) 03:22:34 00:05:10
54 109 Kowalik Rafał Drużyna Grubego Misia M40 22 49 00:20:24 (38)00:03:15 (47)01:58:02 (58)00:01:35 (31)01:00:07 (57) 03:23:24 00:06:00
55 149 Podkowski Wojciech MORSY GDYŃSKIE/biegamyrazem.pl M50 3 50 00:26:02 (69)00:04:10 (70)01:54:06 (48)00:02:16 (59)00:56:54 (47) 03:23:28 00:06:04
56 104 Arentewicz Grzegorz Toruń Multisport Team M30 19 51 00:17:12 (13)00:02:09 (18)01:59:17 (61)00:01:24 (20)01:03:40 (66) 03:23:42 00:06:18
57 150 Moruś Zofia ZOLTON CREW K30 4 6 00:20:59 (44)00:04:05 (68)01:56:07 (55)00:02:00 (46)01:01:47 (62) 03:24:58 00:07:34
58 163 Tokarski Joachim KUDOWIANKA RUN M40 23 52 00:27:59 (74)00:03:42 (62)03:01:45 (64)00:01:10 (9)00:50:34 (21) 03:25:10 00:07:46
59 108 Michalewski Mateusz Drużyna Grubego MIsia M40 24 53 00:21:47 (54)00:03:24 (53)01:58:22 (59)00:02:57 (71)00:59:24 (53) 03:25:55 00:08:31
60 106 Zur Grzegorz Jestem Zwyciezca M40 25 54 00:20:04 (30)00:04:22 (72)01:59:19 (62)00:03:04 (73)00:59:31 (55) 03:26:20 00:08:56
61 165 Ornatowski Dariusz Poranny Patrol M40 26 55 00:23:04 (58)00:05:55 (78)03:00:39 (63)00:03:42 (77)00:53:24 (37) 03:26:44 00:09:20
62 154 Drzewiecki Błażej MBC - Maciej Bodnar Coaching M30 20 56 00:20:20 (36)00:03:18 (51)01:57:22 (57)00:03:09 (75)01:04:08 (68) 03:28:17 00:10:53
63 166 Król Paweł M30 21 57 00:20:40 (41)00:02:52 (36)03:03:34 (66)00:02:09 (56)00:59:11 (52) 03:28:26 00:11:02
64 111 Marek Robert INŻYNIERIA BIEGANIA M40 27 58 00:22:01 (55)00:03:14 (45)03:02:31 (65)00:04:25 (78)00:57:43 (49) 03:29:54 00:12:30
65 179 Tomaszewski Wojciech M18 8 59 00:24:19 (65)00:01:36 (9)01:55:33 (52)00:01:28 (24)01:07:31 (72) 03:30:27 00:13:03
66 175 Sikoń Katarzyna Pro-Run Wrocław/TMTeam K40 2 7 00:21:20 (48)00:03:32 (58)03:07:46 (69)00:02:07 (53)00:57:01 (48) 03:31:47 00:14:23
67 170 Węgrzynowski Łukasz Tieto Triathlon Team M40 28 60 00:23:11 (61)00:03:55 (64)01:55:24 (51)00:02:11 (57)01:08:59 (75) 03:33:40 00:16:16
68 119 Włodarski Karol M30 22 61 00:30:39 (78)00:03:12 (43)01:55:48 (54)00:02:48 (67)01:02:29 (63) 03:34:55 00:17:31
69 113 Kmita Bartosz M30 23 62 00:21:09 (46)00:03:15 (46)03:07:12 (68)00:02:45 (65)01:08:18 (74) 03:42:39 00:25:15
70 157 Berbelicki Adam Pomologia Prószków M30 24 63 00:23:09 (60)00:03:32 (57)03:10:46 (72)00:02:01 (47)01:03:22 (65) 03:42:51 00:25:27
71 126 Mierkiewicz Michał M30 25 64 00:25:53 (68)00:04:29 (75)03:04:26 (67)00:03:25 (76)01:07:36 (73) 03:45:49 00:28:25
72 128 Zakrzewicz Marcin KTB Kuny M40 29 65 00:29:33 (75)00:03:07 (40)03:11:05 (73)00:02:12 (58)01:00:31 (60) 03:46:28 00:29:04
73 177 Szkwarek Dominik M30 26 66 00:26:25 (71)00:03:29 (55)03:10:10 (70)00:01:57 (44)01:06:53 (71) 03:48:54 00:31:30
74 143 Jastrowicz Jacek Żary Triathlon Team M40 30 67 00:21:09 (47)00:04:00 (66)03:10:26 (71)00:02:54 (70)01:12:12 (77) 03:50:41 00:33:17
75 164 Susz Artur M40 31 68 00:20:53 (43)00:05:11 (77)03:19:49 (76)00:02:50 (69)01:04:23 (69) 03:53:06 00:35:42
76 125 Bigaj Grzegorz Run, Grzesiu, Run! M40 32 69 00:25:04 (67)00:03:52 (63)03:17:15 (75)00:03:06 (74)01:04:49 (70) 03:54:05 00:36:41
77 124 Biniewicz Renata Boruta Team K40 3 8 00:30:00 (76)00:04:08 (69)03:38:08 (78)00:01:25 (22)00:43:34 (7) 03:57:16 00:39:52
78 123 Biniewicz Sławomir Boruta Team M40 33 70 00:26:15 (70)00:02:51 (34)03:17:11 (74)00:02:02 (49)01:09:22 (76) 03:57:42 00:40:18
79 148 Michalik Małgorzata K30 5 9 00:30:26 (77)00:03:40 (61)03:30:48 (77)00:02:49 (68)01:22:10 (78) 04:29:53 01:12:29
80 103 Pietruszka Ewa BE_3 Cityzen Poznań K30 DNS
81 151 Konior Wojciech Beskid Tri Team M40 DNS
82 173 Turowiec Adam UAM TRIATHLON POZNAŃ Appetiteforsports.com M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon