Elemental Tri Series Olsztyn 2019 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,4-10-2,5

Lista główna

Name City Age group Start number
Albrecht Maria Lusowo 16-17 454
Apkievičius Kasparas Litwa 16-17 494
Banys Mykolas Litwa 16-17 493
Bazylczyk Dominik Elbląg 14-15 517
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 18-… 470
Bernat Oskar Suchy Las 14-15 540
Bieliński Adam Gniezno 14-15 486
Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 18-… 495
Bięga Sylwia Elbląg 18-… 475
Blat Kacper Lublin 16-17 503
Błaszkowska Zofia Gdańsk 16-17 474
Bogusiewicz Jakub Iława 16-17 511
Boryczko Maciej Warszawa 18-… 440
Borys Antoni Szczecinek 14-15 532
Bronakowski Piotr Olsztyn 18-… 406
Brońska Julia Kazimierz Dolny 16-17 466
Brzóska Jan Kielce 14-15 545
Brzóska Renata Kielce 18-… 546
Bugała Martyna Lublin 16-17 498
Chojnowski Rafał Ełk 18-… 445
Chrabąszcz Marcin Kielce 18-… 547
Chrapan Sabina Elbląg 14-15 518
Chrostowski Adam Rumia 18-… 446
Cudny Adam Warszawa 18-… -
Dapkus Pijus Litwa 14-15 491
Ejsmont Piotr Suprasl 18-… 441
Ferchmin Aleksandra Poznań 14-15 538
Formella Renata Bolszewo 18-… 509
Furman Maksym Susz 14-15 512
Glapa Filip Poznań 14-15 536
Glaubert Weronika Elbląg 18-… 516
Gleba Jonasz Gniezno 16-17 469
Gnyp Maciek Elbląg 14-15 519
Gołąbek Karolina Kielce 18-… 409
Gonczarek Jakub Kamieniec Wrocławski 16-17 435
Guranowski Wojciech Chyby 14-15 455
Hartliński Maciej Olsztyn 18-… 419
Horsten Bastian Gdańsk 16-17 451
Horsten Tymon Gdansk 14-15 452
Isańska Marianna Poznań 16-17 -
Janicki Karol Gostyń 16-17 539
Janiec Katarzyna Warszawa 18-… -
Jasiński Mateusz Giżycko 18-… 482
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 18-… 542
Jeziorska Natalia Warlubie 18-… 506
Kaczyński Daniel Zambrów 18-… 426
Kadziak James Poznań 16-17 535
Kamiński Piotr Olsztyn 18-… -
Kasprzak Wiktor Warka 16-17 471
Kąkolecka Klaudia Warszawa 16-17 543
Klawikowska Kamila Olsztyn 18-… 418
Kłos Bartłomiej Żołynia 16-17 404
Knap Klaudia Olsztyn 18-… 430
Kochanowski Robert Szczecinek 18-… -
Kołodziej Mateusz Kielce 16-17 548
Kopiczko Maksymilian Gizycko 16-17 413
Kord Arkadiusz Barczewo 18-… 433
Kos Wiktoria Morawica 14-15 549
Kostka Maciej Chyby 14-15 456
Kozłowski Artur Gniezno 14-15 481
Kozłowski Klaudiusz Gniezno 18-… -
Kulik Kamil Gdynia 16-17 453
Kunikowski Dorian Bezrzecze 14-15 408
Kuśnierz Dariusz Bartoszyce 18-… 424
Kuźma Julian Poznań 14-15 461
Kwiatkowska Agata Elbląg 14-15 520
Leśny Franciszek Gniezno 14-15 496
Lindholm Emelie Warszawa 14-15 447
Lisowski Aleksy Olsztyn 16-17 487
Liszewski Piotr Elblag 18-… 521
Lorek Kinga Elbląg 18-… 522
Łuczka Adam Rokietnica 16-17 458
Łuczka Jan Rokietnica 14-15 459
Łukasiewicz Michał Gdańsk 18-… 467
Machoński Tymon Dąbrowa 16-17 460
Maj Nicolas Elblag 14-15 523
Majorczyk Bartosz Gniezno 14-15 431
Malina Amelia Sosnowiec 16-17 505
Mariański Marek Olsztyn 18-… 485
Maszkowski Jakub Lublin 14-15 499
Mateusz Czajkowski Kraków 16-17 489
Matracki Paweł Olsztyn 18-… 534
Matusewicz Michał Jedlina-Zdrój 16-17 480
Matusiak Miłosz Elbląg 18-… 524
Matwiejczuk Eliza Olsztyn 18-… 436
Mazurkiewicz Tymon Kielce 14-15 550
Mikłosz Maria Elbląg 14-15 525
Mikulski Mikołaj Elbląg 14-15 526
Młynarska Józefina Kraków 16-17 476
Mroz Dominik Szczecin 14-15 468
Obuchowicz Natasza Raszyn 16-17 478
Okuniewska Julka Kobierzyce 14-15 -
Ottenburger Jeremiasz Witkowo 14-15 533
Paurytė Ugnė Litwa 14-15 490
Pawlak Wojciech Poznań 16-17 541
Pieczkowska Agnieszka Olsztyn 18-… 437
Pisanko Michał Dąbrowa 14-15 463
Płucienniczak Diana Olsztyn 18-… 544
Polski Mateusz Lublin 14-15 497
Przepiesc Michal Wegorzewo 18-… 442
Przepieśc Mirosława Wegorzewo 18-… 443
Przybyłkowicz Jan Warszawa 16-17 414
Pyrzyński Daniel Toruń 14-15 425
Rażewski Jan Malbork 14-15 417
Rażewski Maciej Malbork 18-… 473
Reich Marek Olsztyn 18-… 420
Rękawek Bartosz Siedlce 16-17 477
Rudziński Andrzej Olsztyn 18-… 515
Rusak Łukasz Gdynia 18-… 421
Rutkowski Michał Toruń 18-… 407
Selwa Kamil Elblag 18-… 527
Siemianowski Marcel Susz 16-17 415
Siemianowski Sławek Susz 18-… -
Sieradzan Olga Kielce 16-17 401
Sitkiewicz Aleksandra Płock 18-… -
Skierkowski Karol Mława 18-… 427
Šniuskaitė Brigita Litwa 14-15 492
Sokolowski Julian Przeźmierowo 16-17 513
Sołtysiak Urszula Sady 14-15 464
Sołtysiak Zofia Sady 16-17 465
Stanowska Olga Warszawa 18-… 449
Starzyński Paweł Szczytno 16-17 531
Staszczyk Klaudia Kielce 18-… 410
Staszczyk Maja Kielce 14-15 402
Stolarska Marta Giżycko 18-… 432
Stroińska Kasia Oborniki 16-17 510
Suchański Filip Lublin 14-15 502
Szumiec Dominik Jasło 16-17 405
Szymczak Adam Tarnowo Podgórne 14-15 457
Śledź Maciej Lublin 14-15 500
Ślęzak Adam gmina Tolkmicko 18-… 434
Świerżewska Iga Warszawa 14-15 484
Świetlińska Żaneta Gdańsk 18-… 448
Talkowska Oliwia Szczecinek 14-15 403
Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne 18-… 483
Tołwiński Bogusław Elbląg 18-… 514
Tomczak Maciej Gniezno 14-15 479
Tryk Piotr Olsztyn 18-… 438
Turkowski Adrian Olsztyn 18-… 411
Tyndzik Eleonora Warszawa 16-17 412
Walczak Olaf Elbląg - Gronowo Górne 16-17 472
Walentynowicz Lukasz Elbląg 14-15 528
Wałach Emilia Lublin 14-15 501
Wąsik Maja Kraków 14-15 450
Wieczorek Miłosz Poznań 16-17 537
Wieczorkiewicz Igor Dąbrówka 14-15 462
Więckowska Paulina Warszawa (Bemowo) 18-… 444
Wiklak Jan Nowa Wola 14-15 423
Wojewòdzki Tomasz Olsztyn 18-… 422
Wróbel Wiktoria Mińsk Mazowiecki 14-15 507
Wypych Kamil Olsztyn 18-… 429
Wysocki Henryk Mysłowice 18-… -
Zaniewski Tomasz Olsztyn 16-17 488
Zawadka Marta Mińsk Mazowiecki 14-15 508
Zielińska Magdalena Olsztyn 18-… 439
Żbikowska Weronika Elbląg 2 18-… 529
Żbikowska Zuzanna Elbląg 16-17 530
Żbikowski Jacek Sierpin 18-… 504
Żbikowski Marek Olsztyn 18-… 428
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon