Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2019 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,4-10-2,5

Lista główna

Name City Age group Start number
Armuła Karol Kraków 14-15 -
Augustynik Mariusz Wyszków 18-… 544
Baj Joanna Marcinkowice 16-17 -
Baka Mateusz Grodzisk Mazowiecki 18-… 506
Baka Witold Grodzisk Mazowiecki 18-… 507
Baranski Ireneusz Milanowek 18-… -
Bieliński Adam Gniezno 14-15 537
Blankiewicz Jakub Wiązowna 16-17 508
Borkowski Jacek Warszawa 18-… 520
Borys Antoni Szczecinek 14-15 564
Brzóska Jan Kielce 14-15 561
Busiło Szymon Warszawa 14-15 519
Chrobot Agnieszka Płock 18-… 522
Chrobot Jakub Płock 14-15 523
Domański Jacek Expedyt Warszawa 18-… -
Dymel Piotr Warszawea 18-… 513
Dźwigała Błażej Warszaz 18-… 505
Filipiak Robert Łódź 18-… 562
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 18-… 510
Gleba Jonasz Gniezno 16-17 534
Guranowski Wojciech Chyby 14-15 552
Jacyniuk Michał Grodzisk Mazowiecki 18-… 541
Jagodzinski Adrian Warszawa 18-… 548
Jasiak Piotr Międzyborów 18-… 545
Jedrychowicz Patryk Grodzisk Maz 18-… 512
Kasprzak Wiktor Warka 16-17 553
Kiełczewska Maja Szczecin 14-15 -
Kosiarek Edyta Sochaczew 18-… 576
Kozłowski Artur Gniezno 14-15 547
Krasowska Aleksandra Warszawa 18-… 540
Kunikowski Dorian Bezrzecze 14-15 574
Kurdej Katarzyna Warszawa 18-… 516
Kuźma Julian Poznań 14-15 529
Lach Adrian Warszawa 18-… 514
Lindholm Emelie Warszawa 14-15 559
Lisowski Aleksy Olsztyn 16-17 572
Łuczka Jan Rokietnica 14-15 528
Majcherek Mateusz Sulejówek 18-… 543
Majorczyk Bartosz Gniezno 14-15 518
Maszkowski Jakub Lublin 14-15 556
Mazurkiewicz Tymon Kielce 14-15 566
Michalski Bartosz Stanisławów Pierwszy 18-… 569
Mroz Dominik Szczecin 14-15 533
Nowak Marcin Grodzisk Mazowiecki 18-… -
Okuniewska Julia Wrocław 14-15 550
Okuniewska Julia Wrocław 14-15 -
Orgelbrand Katarzyna Budy - Grzybek 18-… 511
Piątkowski Piotr Pruszkow 18-… 546
Pisanko Michał Dąbrowa 14-15 525
Pitura Eliza Lublin 18-… -
Polski Mateusz Lublin 14-15 555
Poremski Bartosz Gniezno 14-15 573
Prygoń Katarzyna Lublin 18-… -
Rękawek Bartosz Siedlce 16-17 549
Roguski Kamil Radzymin 18-… 515
Rudnik Karolina Ząbki 18-… 578
Sadowski Tomek Podkowa Leśna 18-… 579
Sieradzan Olga Kielce 16-17 567
Sitkiewicz Aleksandra Płock 18-… 535
Smolińska Angelika Płock 18-… 532
Sobolewski Mateusz Warszawa 16-17 575
Sołtysiak Urszula Sady 14-15 530
Sopyło Stefan Warszawa 18-… 517
Staszczyk Klaudia Kielce 18-… 521
Staszczyk Maja Kielce 14-15 568
Stelmaszyński Marcin Marki 18-… -
Straszyński Adam Warszawa - Polska 16-17 531
Suchański Filip Lublin 14-15 558
Syguła Mateusz Warszawa 18-… 542
Szymańska Katharina Warszawa 18-… 526
Szymczak Adam Tarnowo Podgórne 14-15 527
Śledź Maciej Lublin 14-15 557
Świerżewska Iga Warszawa 14-15 -
Tomczak Maciej Gniezno 14-15 536
Vysochanskiy Maksym Tarnow 18-… 571
Wałach Emilia Lublin 14-15 554
Wieczorkiewicz Igor Dąbrówka 14-15 524
Wikalińska Małgorzata Warszawa 18-… 565
Wiklak Jan Nowa Wola 14-15 509
Wilczęga Tomasz Warszawa 18-… 563
Wolski Wiktor Bezrzecze 16-17 -
Wołosz Magdalena Warszawa 18-… 570
Wróbel Wiktoria Mińsk Mazowiecki 14-15 538
Zawadka Marta Mińsk Mazowiecki 14-15 539
Żywek Maciej Warszawa 18-… 577
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon