Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2019 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,4-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-17 -
Augustynik Mariusz Wyszków 18-… 51
Baka Patryk Grodzisk Mazowiecki 14-15 12
Baka Witold Grodzisk Mazowiecki 18-… 13
Baranski Ireneusz Milanowek 18-… -
Bieliński Adam Gniezno 14-15 43
Blankiewicz Jakub Wiązowna 16-17 14
Borkowski Jacek Warszawa 18-… 26
Busiło Szymon Warszawa 14-15 25
Chrobot Agnieszka Płock 18-… 28
Chrobot Jakub Płock 14-15 29
Chwedorczuk Kamila Grodzisk Mazowiecki 16-17 27
Domański Jacek Expedyt Warszawa 18-… -
Dymel Piotr Warszawea 18-… 19
Dźwigała Błażej Warszaz 18-… 11
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 18-… 16
Gleba Jonasz Gniezno 16-17 40
Gorzoch Justyna Warszawa 18-… 46
Guranowski Wojciech Chyby 14-15 59
Jacyniuk Michał Grodzisk Mazowiecki 18-… 48
Jagodzinski Adrian Warszawa 18-… 55
Jasiak Piotr Międzyborów 18-… 52
Jedrychowicz Patryk Grodzisk Maz 18-… 18
Kasprzak Wiktor Warka 16-17 60
Kostka Maciej Chyby 14-15 32
Kozaczkiewicz Marcel Wrocław 16-17 58
Kozłowski Artur Gniezno 14-15 54
Krasowska Aleksandra Warszawa 18-… 47
Kunikowski Dorian Bezrzecze 14-15 -
Kurdej Katarzyna Warszawa 18-… 22
Kuźma Julian Poznań 14-15 35
Lach Adrian Warszawa 18-… 20
Lindholm Emelie Warszawa 14-15 66
Łuczka Jan Rokietnica 14-15 34
Majcherek Mateusz Sulejówek 18-… 50
Majorczyk Bartosz Gniezno 14-15 24
Maszkowski Jakub Lublin 14-15 63
Mroz Dominik Szczecin 14-15 39
Nowak Marcin Grodzisk Mazowiecki 18-… -
Okuniewska Julia Wrocław 14-15 57
Okuniewska Julia Wrocław 14-15 -
Orgelbrand Katarzyna Budy - Grzybek 18-… 17
Piątkowski Piotr Pruszkow 18-… 53
Pisanko Michał Dąbrowa 14-15 31
Pitura Eliza Lublin 18-… -
Polski Mateusz Lublin 14-15 62
Prygoń Katarzyna Lublin 18-… -
Rękawek Bartosz Siedlce 16-17 56
Roguski Kamil Radzymin 18-… 21
Sieradzan Olga Kielce 16-17 -
Sitkiewicz Aleksandra Płock 18-… 41
Smolińska Angelika Płock 18-… 38
Sołtysiak Urszula Sady 14-15 36
Sopyło Stefan Warszawa 18-… 23
Stelmaszyński Marcin Marki 18-… -
Straszyński Adam Warszawa - Polska 16-17 37
Suchański Filip Lublin 14-15 65
Syguła Mateusz Warszawa 18-… 49
Szymczak Adam Tarnowo Podgórne 14-15 33
Śledź Maciej Lublin 14-15 64
Świsterska Julia Wrocław 16-17 -
Tomczak Maciej Gniezno 14-15 42
Wałach Emilia Lublin 14-15 61
Wieczorkiewicz Igor Dąbrówka 14-15 30
Wikalińska Małgorzata Warszawa 18-… -
Wiklak Jan Nowa Wola 14-15 15
Wolski Wiktor Bezrzecze 16-17 -
Wróbel Wiktoria Mińsk Mazowiecki 14-15 44
Zawadka Marta Mińsk Mazowiecki 14-15 45
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon