Garmin MTB Series Wejherowo 2019 - dystans Maxi (50 km) - edycja jesienna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Name City Age group Start number
Atraszkiewicz Olga Gdańsk 40-49 1057
Baczewski Daniel Banino 30-39 1054
Banach Bartosz Gdańsk 30-39 1075
Banach Robert Gdańsk 40-49 1092
Bielowicz Marek Gdynia 40-49 1078
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 70-… -
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 1001
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 1027
Brunke Leszek Gdańsk 50-59 1093
Brunn Wojciech Tuchom 30-39 -
Brzeziński Artur Lębork 30-39 1069
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 1011
Bujak Aleksandra Bolszewo 18-29 -
Cywińska Ewelina Rumia 30-39 1062
Cywiński Krzysztof Rumia 30-39 1064
Czaiński Michal Straszyn 18-29 1039
Czapliński Jan Brwinów 30-39 1091
Dyrek Dariusz Grodzisk Mazowiecki 60-69 1020
Falkowski Michał Malbork 40-49 1018
Felon Michał Gdynia 40-49 1084
Filipiuk Tomasz Inowrocław 40-49 1014
Fogt Maciej Kruszyn 30-39 1033
Frydrychowicz Jacek Gdańsk 40-49 1013
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 1087
Glaas Bartłomiej Gdańsk 40-49 1048
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 1081
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 1042
Górski Maciej Lębork 30-39 1071
Hermaszewski Radosław Gdańsk 40-49 1085
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 1059
Janowski Krzysztof Kruszyn 40-49 1029
Jarczewski Szymon Malbork 30-39 -
Jastrzębski Dariusz Sopot 40-49 -
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 1030
Kanigowski Lech Słupsk 60-69 1096
Kasal Jakub Gdańsk 30-39 -
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 1016
Kleczaj Barbara Warszawa 30-39 1045
Kluszczyński Maciej Dobrzyń Nad Wisłą 18-29 -
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 -
Kulesza Jacek Gdynia 50-59 1053
Kulling Monika Gnieżdżewo 30-39 1021
Kurzyński Krystian Gdynia 40-49 1015
Kurzyński Piotr Nowy Świat 50-59 -
Laskowski Maciej Gdynia 40-49 1061
Lewandowski Paweł Gdynia 30-39 1038
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 1097
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 -
Łukasik Artur Gdynia 50-59 1080
Machowska Justyna Gdansk 30-39 1034
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 1063
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 -
Ojdowski Krzysztof Kruszyn 30-39 1032
Paszkudzki Krzysztof Gdańsk 30-39 1066
Petka Arek Lębork 18-29 1070
Prusinowski Bernard Gdynia 30-39 1023
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 1089
Przybysz Piotr Rumia 30-39 1077
Przybysz Piotr Jan Gdynia 60-69 1058
Radny Dariusz Gowino 40-49 1037
Rogowski Leszek Gdańsk 40-49 1040
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 1046
Ryza Adam Gdańsk 40-49 1024
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1002
Sadowski Piotr Gdańsk 40-49 1025
Sadowski Robert Gdańsk 30-39 1095
Skolimowski Waldemar Gdańsk 40-49 1031
Socha Roman Wejherowo 40-49 1079
Solarski Jakub Gdańsk 40-49 1082
Strzecki Piotr Dębogórze 40-49 -
Superson Marcin Gdynia 18-29 -
Sykuła Jakub Gdynia 18-29 1094
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 1088
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 -
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 1072
Szymański Artur Gdańsk 50-59 1036
Tymiński Tomasz Gdańsk Kowale 40-49 1086
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 1012
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 1076
Wielbiński Grzegorz Gdańsk 40-49 1056
Wojciszke Wojciech Gdansk 30-39 -
Wolanin Jakub Malbork 30-39 1026
Wolny Bartłomiej Gdańsk 40-49 1060
Zabrocka Aleksandra Kościerzyna 30-39 1004
Zaczeniuk Adam Gdańsk 40-49 1019
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 40-49 1073
Zielonka Maciej Sopot 30-39 1047
Ziemiński Kacper Sępólno Krajeńskie 18-29 1035
Zięba Maciej Szczecinek 40-49 1068
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 1090
Złomańczuk Michał Straszyn 30-39 1043
Żuchliński Adam Suchy Dwór 50-59 1044
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon