Garmin MTB Series Wejherowo 2019 - dystans Maxi (50 km) - edycja jesienna - results

2019-09-22 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-12km 12-27km 27-39km 39-54km Czas końcowy Strata
1 1002 Rzeszutek Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 1 00:33:19 (2)00:30:48 (2)00:34:06 (1)00:31:59 (6) 03:10:12
2 1001 Bogdziewicz Michał Apteka Gemini M40 1 2 00:33:19 (3)00:30:46 (1)00:34:07 (3)00:32:01 (9) 03:10:13 00:00:01
3 1075 Banach Bartosz Apteka Gemini M30 1 3 00:33:09 (1)00:30:58 (3)00:34:07 (2)00:31:59 (7) 03:10:13 00:00:01
4 1070 Petka Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 4 00:33:49 (4)00:31:51 (5)00:36:13 (4)00:31:57 (5) 03:13:50 00:03:38
5 1042 Gołębicki Paweł Damen - Torus Team M30 2 5 00:35:01 (5)00:31:41 (4)00:36:34 (5)00:31:28 (2) 03:14:44 00:04:32
6 1063 Majkowski Daniel MAJBIKE TEAM Żuchliński, LCSB.pl M30 3 6 00:36:00 (6)00:32:20 (6)00:36:51 (6)00:31:31 (3) 03:16:42 00:06:30
7 1091 Czapliński Jan Komobike Scott M30 4 7 00:38:21 (15)00:32:46 (11)00:37:48 (8)00:31:05 (1) 03:20:00 00:09:48
8 1059 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 3 8 00:37:00 (8)00:33:08 (16)00:38:17 (10)00:31:36 (4) 03:20:01 00:09:49
9 1073 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M40 2 9 00:37:00 (9)00:33:09 (18)00:38:16 (9)00:33:11 (14) 03:21:36 00:11:24
10 1104 Kołodzik Grzegorz M18 4 10 00:36:57 (7)00:32:43 (9)00:39:22 (11)00:33:32 (16) 03:22:34 00:12:22
11 1094 Sykuła Jakub BST - Banach Sport Team M18 5 11 00:38:51 (18)00:33:05 (14)00:39:37 (14)00:32:00 (8) 03:23:33 00:13:21
12 1037 Radny Dariusz 4mmol clinic M40 3 12 00:37:58 (13)00:32:42 (7)00:39:22 (12)00:33:32 (15) 03:23:34 00:13:22
13 1013 Frydrychowicz Jacek XTrack.com Monitoring Systems M40 4 13 00:37:57 (11)00:32:44 (10)00:39:22 (13)00:33:49 (17) 03:23:52 00:13:40
14 1046 Romanowski Mateusz M18 6 14 00:38:23 (16)00:33:31 (20)00:39:40 (16)00:32:26 (10) 03:24:00 00:13:48
15 1084 Felon Michał Zdrowy ROWER, Grupa65, BBL AWFiS Gdańsk, All4fun M40 5 15 00:37:58 (12)00:32:42 (8)00:40:53 (18)00:32:38 (11) 03:24:11 00:13:59
16 1097 Lipski Marcin KLIF TEAM Chłapowo M40 6 16 00:38:50 (17)00:33:04 (13)00:39:39 (15)00:32:43 (12) 03:24:16 00:14:04
17 1100 Kluszczyński Maciej ASE TREK GDYNIA RS:X TEAM POLAND M18 7 17 00:39:38 (25)00:36:23 (47)00:37:32 (7)00:32:47 (13) 03:26:20 00:16:08
18 1092 Banach Robert Apteka Gemini M40 7 18 00:38:01 (14)00:33:09 (17)00:42:51 (30)00:33:56 (19) 03:27:57 00:17:45
19 1069 Brzeziński Artur KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 5 19 00:39:18 (24)00:34:52 (35)00:40:54 (19)00:33:51 (18) 03:28:55 00:18:43
20 1110 Burnicki Rafał MLKS Baszta Bytów Emeryci Bytów M40 8 20 00:40:00 (28)00:34:17 (30)00:41:13 (22)00:34:06 (20) 03:29:36 00:19:24
21 1035 Ziemiński Kacper RENAULT TEAM M18 8 21 00:38:51 (19)00:33:06 (15)00:40:06 (17)00:37:34 (44) 03:29:37 00:19:25
22 1071 Górski Maciej KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 6 22 00:39:13 (22)00:33:56 (22)00:41:02 (21)00:35:34 (32) 03:29:45 00:19:33
23 1093 Brunke Leszek M50 1 23 00:39:13 (23)00:33:56 (23)00:41:02 (20)00:35:35 (33) 03:29:46 00:19:34
24 1076 Wesołowski Artur VO2max MTB Team M40 9 24 00:39:13 (21)00:33:57 (24)00:42:51 (29)00:34:12 (22) 03:30:13 00:20:01
25 1082 Solarski Jakub BST - Banach Sport Team M40 10 25 00:39:56 (26)00:33:15 (19)00:42:50 (28)00:34:25 (23) 03:30:26 00:20:14
26 1102 Szczygielski Pawel Trigar MTB Team M30 7 26 00:39:02 (20)00:34:07 (27)00:43:14 (33)00:34:12 (21) 03:30:35 00:20:23
27 1099 Jagoda Maciej M18 9 27 00:40:32 (32)00:34:04 (26)00:41:17 (23)00:34:54 (29) 03:30:47 00:20:35
28 1108 Koniuszewski Piotr WINAAR Cycling M30 8 28 00:40:11 (30)00:34:27 (31)00:42:21 (25)00:34:48 (27) 03:31:47 00:21:35
29 1043 Złomańczuk Michał Straszyn M30 9 29 00:40:11 (31)00:33:52 (21)00:43:14 (34)00:34:31 (24) 03:31:48 00:21:36
30 1064 Cywiński Krzysztof MAJBIKE TEAM M30 10 30 00:39:56 (27)00:33:58 (25)00:42:29 (26)00:35:26 (30) 03:31:49 00:21:37
31 1078 Bielowicz Marek BST - Banach Sport Team M40 11 31 00:40:00 (29)00:34:42 (32)00:42:35 (27)00:34:49 (28) 03:32:06 00:21:54
32 1011 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 12 32 00:40:32 (33)00:34:14 (29)00:42:53 (32)00:34:37 (25) 03:32:16 00:22:04
33 1056 Wielbiński Grzegorz ADVA Optical Networking M40 13 33 00:40:57 (35)00:34:47 (33)00:42:02 (24)00:34:38 (26) 03:32:24 00:22:12
34 1019 Zaczeniuk Adam M40 14 34 00:42:21 (43)00:34:48 (34)00:42:52 (31)00:35:46 (35) 03:35:47 00:25:35
35 1038 Lewandowski Paweł Never Give Up MTB Team M30 11 35 00:41:27 (36)00:34:11 (28)00:45:23 (44)00:35:42 (34) 03:36:43 00:26:31
36 1026 Wolanin Jakub GK Malbork M30 12 36 00:42:02 (42)00:35:14 (36)00:43:58 (36)00:35:31 (31) 03:36:45 00:26:33
37 1016 Kasprzak Radosław M40 15 37 00:41:49 (37)00:35:52 (43)00:44:10 (38)00:35:49 (36) 03:37:40 00:27:28
38 1072 Szerla Tomasz M40 16 38 00:40:53 (34)00:35:44 (40)00:44:38 (40)00:36:57 (39) 03:38:12 00:28:00
39 1004 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW K30 1 1 00:42:54 (45)00:35:42 (37)00:44:09 (37)00:35:55 (37) 03:38:40 00:28:28
40 1088 Sykuła Marcin BST - Banach Sport Team M40 17 39 00:41:53 (39)00:35:45 (41)00:44:46 (41)00:36:28 (38) 03:38:52 00:28:40
41 1054 Baczewski Daniel LOTOS Team M30 13 40 00:41:53 (38)00:35:43 (38)00:44:15 (39)00:37:51 (47) 03:39:42 00:29:30
42 1085 Hermaszewski Radosław BST - Banach Sport Team M40 19 42 00:41:54 (40)00:35:44 (39)00:45:41 (48)00:37:26 (43) 03:40:45 00:30:33
43 1086 Tymiński Tomasz BST - Banach Sport Team M40 18 41 00:41:54 (41)00:35:47 (42)00:45:39 (47)00:37:25 (42) 03:40:45 00:30:33
44 1111 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 14 43 00:42:24 (44)00:36:19 (46)00:45:30 (45)00:37:36 (46) 03:41:49 00:31:37
45 1066 Paszkudzki Krzysztof MTB KRIS-ART M30 15 44 00:44:10 (51)00:35:58 (44)00:45:20 (43)00:37:05 (40) 03:42:33 00:32:21
46 1095 Sadowski Robert M30 16 45 00:43:15 (48)00:36:33 (50)00:45:13 (42)00:37:35 (45) 03:42:36 00:32:24
47 1081 Goliński Mariusz ASE TREK GDYNIA M50 2 46 00:37:57 (10)00:32:59 (12)00:43:57 (35)00:47:59 (77) 03:42:52 00:32:40
48 1077 Przybysz Piotr MAJBIKE TEAM M30 17 47 00:43:03 (46)00:36:31 (49)00:46:26 (49)00:37:23 (41) 03:43:23 00:33:11
49 1068 Zięba Maciej MebleArtDesign Team M40 20 48 00:43:14 (47)00:36:15 (45)00:45:33 (46)00:38:43 (48) 03:43:45 00:33:33
50 1023 Prusinowski Bernard UPC Polska M30 18 49 00:44:54 (55)00:36:59 (52)00:47:44 (51)00:39:12 (51) 03:48:49 00:38:37
51 1079 Socha Roman Norda Active Team nypel rowery M40 21 50 00:44:04 (50)00:37:39 (54)00:47:34 (50)00:41:17 (62) 03:50:34 00:40:22
52 1014 Filipiuk Tomasz SISU-OWB team M40 22 51 00:44:43 (52)00:37:07 (53)00:50:08 (54)00:38:53 (49) 03:50:51 00:40:39
53 1045 Kleczaj Barbara BIKE Salon Team K30 2 2 00:44:50 (54)00:38:34 (58)00:49:16 (52)00:40:35 (59) 03:53:15 00:43:03
54 1087 Galiński Patryk BST - Banach Sport Team M40 23 52 00:43:48 (49)00:36:58 (51)00:52:42 (63)00:40:14 (55) 03:53:42 00:43:30
55 1024 Ryza Adam M40 24 53 00:47:05 (64)00:38:51 (61)00:49:41 (53)00:38:57 (50) 03:54:34 00:44:22
56 1044 Żuchliński Adam M50 3 54 00:45:34 (57)00:37:50 (55)00:50:57 (57)00:40:22 (56) 03:54:43 00:44:31
57 1080 Łukasik Artur M50 4 55 00:47:04 (63)00:38:38 (60)00:50:38 (56)00:39:45 (52) 03:56:05 00:45:53
58 1098 Strzecki Piotr Nypel M40 25 56 00:44:45 (53)00:36:27 (48)00:52:02 (61)00:42:54 (69) 03:56:08 00:45:56
59 1025 Sadowski Piotr Lotos Running Team M40 26 57 00:46:16 (58)00:38:23 (57)00:51:14 (58)00:40:27 (58) 03:56:20 00:46:08
60 1089 Przestrzelski Piotr BST - Banach Sport Team M40 27 58 00:46:31 (59)00:38:10 (56)00:51:15 (59)00:40:25 (57) 03:56:21 00:46:09
61 1062 Cywińska Ewelina MAJBIKE TEAM K30 3 3 00:47:43 (67)00:39:18 (66)00:50:35 (55)00:40:06 (54) 03:57:42 00:47:30
62 1040 Rogowski Leszek Toyota Walder MTB Team M40 28 59 00:47:13 (65)00:38:52 (62)00:51:20 (60)00:40:40 (60) 03:58:05 00:47:53
63 1033 Fogt Maciej CB163 M30 19 60 00:46:45 (61)00:39:17 (65)00:52:44 (64)00:40:57 (61) 03:59:43 00:49:31
64 1021 Kulling Monika K30 4 4 00:49:07 (74)00:39:38 (69)00:53:49 (66)00:40:00 (53) 03:02:34 -1:52:22
65 1107 Kałędkiewicz Marcin M30 20 61 00:48:30 (70)00:39:28 (67)00:53:10 (65)00:41:45 (65) 03:02:53 -1:52:41
66 1106 Dziecielski Janusz Luk Connect Racing Team M40 29 62 00:48:11 (68)00:39:01 (63)00:54:19 (67)00:41:44 (64) 03:03:15 -1:53:03
67 1090 Ziółkowski Mirosław BST - Banach Sport Team M40 30 63 00:44:59 (56)00:39:13 (64)00:56:31 (72)00:44:34 (70) 03:05:17 -1:55:05
68 1058 Przybysz Piotr Jan AZS UG M60 1 64 00:48:44 (72)00:38:34 (59)00:56:52 (73)00:41:27 (63) 03:05:37 -1:55:25
69 1109 Beck Johannes M40 31 65 00:46:32 (60)00:40:09 (70)00:56:25 (71)00:42:32 (67) 03:05:38 -1:55:26
70 1039 Czaiński Michal www.Czaiński.eu Czaiński lakiery samochodowe M18 10 66 00:49:17 (75)00:41:49 (74)00:52:37 (62)00:42:36 (68) 03:06:19 -1:56:07
71 1036 Szymański Artur LOTOS Running Team M50 5 67 00:48:53 (73)00:40:57 (72)00:54:32 (69)00:42:10 (66) 03:06:32 -1:56:20
72 1105 Brunn Wojciech M30 21 68 00:47:00 (62)00:39:35 (68)00:57:36 (74)00:44:57 (71) 03:09:08 -1:58:56
73 1103 Deperas Olek Spice Wizard Horeca Food Service s.c. Zaopatrzenie Gastronomii M30 22 69 00:47:26 (66)00:40:58 (73)00:55:51 (70)00:45:21 (72) 03:09:36 -1:59:24
74 1012 Vasylenko Dmytro M18 11 70 00:48:36 (71)00:42:26 (75)00:54:26 (68)00:47:16 (76) 03:12:44 00:02:32
75 1060 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M40 32 71 00:48:29 (69)00:40:15 (71)00:57:52 (75)00:47:11 (75) 03:13:47 00:03:35
76 1057 Atraszkiewicz Olga K40 1 5 00:53:42 (79)00:44:00 (78)00:58:23 (76)00:46:37 (73) 03:22:42 00:12:30
77 1101 Satrjan Izabela AZS Politechnika Gdańska K18 1 6 00:53:41 (78)00:43:55 (76)01:02:30 (77)00:49:12 (78) 03:29:18 00:19:06
78 1030 Kalinowski Andrzej MH Automatyka M40 33 72 00:54:52 (80)00:44:50 (79)01:06:12 (80)00:50:02 (79) 03:35:56 00:25:44
79 1029 Janowski Krzysztof CB 163 M40 34 73 00:53:38 (77)00:43:59 (77)01:04:33 (78)00:56:48 (82) 03:38:58 00:28:46
80 1015 Kurzyński Krystian M40 35 74 00:53:13 (76)00:54:45 (82)01:04:55 (79)00:46:57 (74) 03:39:50 00:29:38
81 1031 Skolimowski Waldemar MH Automatyka M40 36 75 00:55:11 (81)00:45:05 (80)01:10:46 (81)00:52:29 (80) 03:43:31 00:33:19
82 1096 Kanigowski Lech M60 2 76 01:00:53 (82)00:51:32 (81)01:12:35 (82)00:53:09 (81) 03:58:09 00:47:57
83 1027 Bońkowski Jarosław MH Automatyka M50 DNS
84 1020 Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM M60 DNS
85 1018 Falkowski Michał M40 DNS
86 1048 Glaas Bartłomiej NEXUS Team M40 DNS
87 1053 Kulesza Jacek Korona -Auto M50 DNS
88 1061 Laskowski Maciej MAJBIKE TEAM M40 DNS
89 1032 Ojdowski Krzysztof CB 163 M30 DNS
90 1047 Zielonka Maciej VO2max MTB Team M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon