Garmin MTB Series Rumia 2019 - dystans Maxi (50 km) - edycja jesienna - results

2019-10-06 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-15km 15-27km 27-42km 42-54km Czas końcowy Strata
1 1002 Rzeszutek Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 1 00:38:31 (1)00:29:31 (1)00:43:20 (2)00:33:56 (1) 03:25:17
2 1075 Banach Bartosz Apteka Gemini M30 1 2 00:38:32 (2)00:29:41 (2)00:43:08 (1)00:34:03 (3) 03:25:24 00:00:07
3 1001 Bogdziewicz Michał Apteka Gemini M40 1 3 00:39:31 (3)00:30:02 (3)00:44:06 (3)00:33:59 (2) 03:27:38 00:02:21
4 1092 Banach Robert Apteka Gemini M40 2 4 00:39:47 (5)00:31:15 (5)00:45:28 (5)00:36:36 (10) 03:33:06 00:07:49
5 1127 Derheld Łukasz ASE Trek Gdynia M30 2 5 00:41:08 (7)00:32:35 (8)00:45:31 (6)00:34:18 (4) 03:33:32 00:08:15
6 1042 Gołębicki Paweł Damen - Torus Team M30 3 6 00:41:03 (6)00:32:12 (6)00:45:36 (7)00:36:09 (8) 03:35:00 00:09:43
7 1070 Petka Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 7 00:39:32 (4)00:30:33 (4)00:48:31 (14)00:38:49 (18) 03:37:25 00:12:08
8 1063 Majkowski Daniel MAJBIKE TEAM Żuchliński, LCSB.pl M30 4 8 00:42:39 (8)00:32:22 (7)00:47:02 (9)00:35:40 (6) 03:37:43 00:12:26
9 1115 Belt Kacper Jade Rowerem M18 3 9 00:43:03 (11)00:33:29 (13)00:46:14 (8)00:35:33 (5) 03:38:18 00:13:01
10 1128 Gwizdała Karol SPORTEVO / ADVA Optical Networking M30 5 10 00:42:52 (9)00:32:49 (9)00:47:27 (10)00:36:23 (9) 03:39:31 00:14:14
11 1100 Kluszczyński Maciej ASE TREK GDYNIA RS:X TEAM POLAND M18 4 11 00:46:35 (24)00:33:25 (11)00:44:47 (4)00:35:49 (7) 03:40:36 00:15:19
12 1073 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M40 3 12 00:43:02 (10)00:33:29 (12)00:48:01 (13)00:37:35 (12) 03:42:07 00:16:50
13 1037 Radny Dariusz 4mmol clinic M40 4 13 00:43:23 (12)00:33:36 (14)00:47:51 (11)00:37:46 (14) 03:42:36 00:17:19
14 1102 Szczygielski Pawel Trigar MTB Team M30 6 14 00:44:50 (17)00:34:13 (17)00:49:12 (15)00:37:22 (11) 03:45:37 00:20:20
15 1046 Romanowski Mateusz M18 5 15 00:44:30 (16)00:33:55 (16)00:49:12 (16)00:38:33 (15) 03:46:10 00:20:53
16 1099 Jagoda Maciej M18 6 16 00:46:35 (25)00:33:52 (15)00:51:25 (20)00:37:39 (13) 03:49:30 00:24:13
17 1059 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 7 17 00:43:45 (13)00:36:16 (29)00:50:22 (17)00:40:19 (23) 03:50:41 00:25:24
18 1097 Lipski Marcin KLIF TEAM Chłapowo M40 5 18 00:45:51 (21)00:35:12 (21)00:50:49 (18)00:39:46 (21) 03:51:38 00:26:21
19 1082 Solarski Jakub BST - Banach Sport Team M40 6 20 00:46:43 (27)00:35:10 (20)00:53:02 (24)00:38:42 (16) 03:53:38 00:28:21
20 1094 Sykuła Jakub BST - Banach Sport Team M18 8 19 00:45:44 (20)00:35:25 (24)00:52:41 (21)00:39:48 (22) 03:53:38 00:28:21
21 1078 Bielowicz Marek BST - Banach Sport Team M40 7 21 00:46:45 (28)00:35:10 (19)00:53:02 (25)00:38:42 (17) 03:53:39 00:28:22
22 1076 Wesołowski Artur VO2max MTB Team M40 8 22 00:46:34 (23)00:35:21 (23)00:53:03 (26)00:38:49 (19) 03:53:46 00:28:29
23 1011 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 9 23 00:47:10 (30)00:36:10 (28)00:52:47 (22)00:39:36 (20) 03:55:44 00:30:27
24 1043 Złomańczuk Michał Straszyn M30 7 24 00:47:51 (32)00:35:54 (25)00:54:17 (30)00:40:43 (25) 03:58:46 00:33:29
25 1110 Burnicki Rafał MLKS Baszta Bytów Emeryci Bytów M40 10 25 00:46:42 (26)00:35:56 (26)00:54:49 (33)00:41:42 (27) 03:59:09 00:33:52
26 1065 Cyman Tomasz MAJBIKE TEAM M30 8 26 00:47:03 (29)00:36:31 (31)00:53:24 (28)00:42:21 (30) 03:59:20 00:34:03
27 1071 Górski Maciej KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 9 27 00:46:25 (22)00:36:17 (30)00:53:23 (27)00:43:20 (32) 03:59:25 00:34:08
28 1088 Sykuła Marcin BST - Banach Sport Team M40 11 28 00:48:39 (34)00:36:37 (33)00:53:39 (29)00:40:40 (24) 03:59:36 00:34:19
29 1066 Paszkudzki Krzysztof MTB KRIS-ART M30 10 29 00:48:38 (33)00:36:51 (34)00:52:54 (23)00:41:34 (26) 03:59:57 00:34:40
30 1013 Frydrychowicz Jacek XTrack.com Monitoring Systems M40 12 30 00:43:48 (14)00:33:07 (10)00:47:56 (12)00:55:47 (72) 03:00:38 -1:35:21
31 1064 Cywiński Krzysztof MAJBIKE TEAM M30 11 31 00:48:46 (37)00:35:17 (22)00:54:17 (31)00:42:36 (31) 03:00:55 -1:35:38
32 1108 Koniuszewski Piotr WINAAR Cycling M30 12 32 00:47:40 (31)00:35:58 (27)00:55:13 (34)00:42:10 (28) 03:01:01 -1:35:44
33 1104 Kołodzik Grzegorz M18 9 33 00:43:49 (15)00:36:35 (32)00:55:31 (35)00:46:57 (50) 03:02:51 -1:37:34
34 1004 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW K30 1 1 00:48:40 (35)00:37:30 (36)00:54:47 (32)00:44:31 (38) 03:05:30 -1:40:13
35 1038 Lewandowski Paweł Never Give Up MTB Team M30 13 34 00:48:40 (36)00:37:09 (35)00:56:01 (36)00:44:45 (40) 03:06:34 -1:41:17
36 1016 Kasprzak Radosław M40 13 35 00:49:32 (42)00:37:35 (38)00:57:55 (42)00:42:14 (29) 03:07:15 -1:41:58
37 1026 Wolanin Jakub GK Malbork M30 14 36 00:48:56 (40)00:37:32 (37)00:58:04 (43)00:43:39 (35) 03:08:10 -1:42:53
38 1086 Tymiński Tomasz BST - Banach Sport Team M40 14 37 00:49:51 (45)00:38:09 (40)00:57:20 (40)00:43:21 (33) 03:08:42 -1:43:25
39 1019 Zaczeniuk Adam M40 15 38 00:48:55 (38)00:37:45 (39)00:58:07 (44)00:44:40 (39) 03:09:27 -1:44:10
40 1072 Szerla Tomasz M40 16 39 00:49:34 (44)00:40:08 (52)00:56:38 (38)00:45:33 (45) 03:11:54 -1:46:37
41 1123 Dziecielski Jarek MTB Luk-Connect Team MTB Luk-Connect Team M40 17 40 00:51:33 (50)00:38:41 (43)00:58:39 (46)00:45:06 (42) 03:13:59 -1:48:42
42 1077 Przybysz Piotr MAJBIKE TEAM M30 15 41 00:52:16 (51)00:39:23 (46)00:59:08 (48)00:43:36 (34) 03:14:24 -1:49:07
43 1079 Socha Roman Norda Active Team nypel rowery M40 18 42 00:51:03 (47)00:39:43 (48)00:57:34 (41)00:46:05 (46) 03:14:26 -1:49:09
44 1111 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 16 43 00:51:04 (48)00:40:26 (55)00:56:52 (39)00:47:18 (53) 03:15:39 -1:50:22
45 1129 Cichosz Remigiusz Remi M40 19 44 00:51:28 (49)00:39:35 (47)00:59:48 (50)00:44:49 (41) 03:15:40 -1:50:23
46 1133 Modrzyński Dawid Skurcze & Zakwasy Straszyn MTB Team M30 17 45 00:52:37 (56)00:38:40 (42)01:00:29 (52)00:43:58 (37) 03:15:44 -1:50:27
47 1085 Hermaszewski Radosław BST - Banach Sport Team M40 20 46 00:49:33 (43)00:39:18 (45)01:03:02 (58)00:43:54 (36) 03:15:46 -1:50:29
48 1054 Baczewski Daniel LOTOS Team M30 18 47 00:49:31 (41)00:38:15 (41)01:04:07 (65)00:46:39 (49) 03:18:32 -1:53:15
49 1023 Prusinowski Bernard UPC Polska M30 19 48 00:50:20 (46)00:40:07 (51)00:58:33 (45)00:49:52 (64) 03:18:52 -1:53:35
50 1051 Szopa Krzysztof SISU OWB Team M30 20 49 00:48:56 (39)00:48:27 (78)00:56:14 (37)00:45:20 (43) 03:18:58 -1:53:41
51 1089 Przestrzelski Piotr BST - Banach Sport Team M40 21 50 00:52:40 (58)00:38:56 (44)01:01:42 (54)00:46:23 (48) 03:19:40 -1:54:23
52 1118 Strzelecki Paweł KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 10 51 00:52:17 (52)00:40:22 (54)00:59:01 (47)00:48:33 (57) 03:20:13 -1:54:56
53 1106 Dziecielski Janusz Luk Connect Racing Team M40 22 52 00:53:23 (61)00:40:20 (53)01:01:24 (53)00:47:08 (51) 03:22:15 -1:56:58
54 1090 Ziółkowski Mirosław BST - Banach Sport Team M40 23 53 00:52:45 (59)00:41:19 (57)01:03:13 (60)00:46:16 (47) 03:23:32 -1:58:15
55 1135 Brygier Jacek Płocki Klub Kolarski M40 24 54 00:52:23 (53)00:41:38 (59)01:02:51 (57)00:47:10 (52) 03:24:02 -1:58:45
56 1083 Mróz Krzysztof M40 25 55 00:53:09 (60)00:43:03 (66)01:00:23 (51)00:47:46 (54) 03:24:21 -1:59:04
57 1061 Laskowski Maciej MAJBIKE TEAM M40 26 56 00:52:27 (54)00:40:43 (56)01:01:50 (55)00:49:44 (63) 03:24:43 -1:59:26
58 1131 Wegner Kamil KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 21 57 00:52:28 (55)00:40:03 (50)01:02:17 (56)00:52:02 (67) 03:26:50 00:01:33
59 1062 Cywińska Ewelina MAJBIKE TEAM K30 2 2 00:54:24 (64)00:41:50 (61)01:03:11 (59)00:49:13 (60) 03:28:38 00:03:21
60 1039 Czaiński Michal www.Czaiński.eu Czaiński lakiery samochodowe M18 11 58 01:00:29 (78)00:43:23 (67)00:59:24 (49)00:45:31 (44) 03:28:47 00:03:30
61 1025 Sadowski Piotr Lotos Running Team M40 27 59 00:55:09 (68)00:41:31 (58)01:03:53 (63)00:48:56 (58) 03:29:29 00:04:12
62 1130 Gąsiorowski Leszek M50 1 60 00:54:21 (63)00:42:55 (65)01:03:22 (61)00:49:44 (62) 03:30:21 00:05:04
63 1024 Ryza Adam M40 28 61 00:54:29 (65)00:42:17 (64)01:04:58 (66)00:49:05 (59) 03:30:50 00:05:33
64 1014 Filipiuk Tomasz SISU-OWB team M40 29 62 00:55:06 (67)00:44:11 (69)01:03:48 (62)00:48:27 (56) 03:31:32 00:06:15
65 1107 Kałędkiewicz Marcin M30 22 63 00:56:32 (70)00:42:08 (63)01:04:01 (64)00:49:17 (61) 03:31:58 00:06:41
66 1044 Żuchliński Adam M50 2 64 00:55:01 (66)00:41:42 (60)01:09:20 (71)00:49:59 (65) 03:36:02 00:10:45
67 1036 Szymański Artur LOTOS Running Team M50 3 65 00:57:14 (72)00:46:36 (75)01:07:54 (69)00:47:51 (55) 03:39:36 00:14:19
68 1021 Kulling Monika K30 3 3 00:55:58 (69)00:41:51 (62)01:09:35 (73)00:52:37 (68) 03:40:01 00:14:44
69 1105 Brunn Wojciech M30 23 66 00:58:04 (74)00:44:19 (70)01:09:15 (70)00:51:38 (66) 03:43:17 00:18:00
70 1012 Vasylenko Dmytro M18 12 67 00:56:37 (71)00:48:47 (79)01:05:44 (68)00:55:44 (71) 03:46:52 00:21:35
71 1060 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M40 30 68 00:57:58 (73)00:44:56 (71)01:09:30 (72)00:56:34 (74) 03:48:57 00:23:40
72 1058 Przybysz Piotr Jan AZS UG M60 1 69 01:02:37 (82)00:47:05 (76)01:10:06 (74)00:54:32 (69) 03:54:20 00:29:03
73 1041 Wojdasiewicz Tadeusz Turysta / Rowerzysta / Amator Biegu 😛 Decathlon Słupsk M30 24 70 00:58:32 (76)00:46:01 (73)01:10:38 (75)00:59:28 (75) 03:54:39 00:29:22
74 1015 Kurzyński Krystian M40 31 71 01:02:26 (81)00:46:28 (74)01:10:51 (76)00:55:55 (73) 03:55:41 00:30:24
75 1101 Satrjan Izabela AZS Politechnika Gdańska K18 1 4 01:01:41 (79)00:48:15 (77)01:11:19 (77)00:55:17 (70) 03:56:33 00:31:16
76 1120 Krupa Andrzej BodyiCoach Cycling Team M60 2 72 00:58:32 (75)00:49:43 (80)01:12:52 (78)01:01:08 (76) 04:02:15 00:36:58
77 1084 Felon Michał Zdrowy ROWER, Grupa65, BBL AWFiS Gdańsk, All4fun M40 00:44:52 (18)00:34:29 (18)00:51:01 (19) DNF
78 1132 Jozwik Andrzej ASE Trek Gdynia M18 00:44:58 (19)00:39:51 (49) DNF
79 1112 Ćwik Damian M40 00:52:39 (57)00:43:57 (68)01:05:34 (67) DNF
80 1087 Galiński Patryk BST - Banach Sport Team M40 00:53:45 (62)00:45:12 (72) DNF
81 1134 Motylewska Marta K18 01:07:27 (83)00:54:22 (81) DNF
82 1018 Falkowski Michał M40 DNS
83 1020 Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM M60 DNS
84 1027 Bońkowski Jarosław MH Automatyka M50 01:01:44 (80) DNF
85 1030 Kalinowski Andrzej MH Automatyka M40 DNS
86 1031 Skolimowski Waldemar MH Automatyka M40 DNS
87 1040 Rogowski Leszek Toyota Walder MTB Team M40 00:58:36 (77) DNF
88 1052 Wilczewski Jan M30 DNS
89 1053 Kulesza Jacek Korona -Auto M50 DNS
90 1055 Malikowska Izabela Gomola Trans Arico K18 DNS
91 1080 Łukasik Artur M50 DNS
92 1081 Goliński Mariusz ASE TREK GDYNIA M50 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon