Garmin Iron Triathlon Płock 2020 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Drewczyńska Adrianna (Anna Łazaronek, Olga Kuczkowska) Chojnice 35-39 -
Kamiński Grzegorz (Gajek Magda, Winkowski Filip) Płock 55-59 163
Kasprzyk Kamil (Nowak Cezary, Ciosk Radosław) Kielce 40-44 269
Łupina Agata (Marcin Przybytek, Martyna Żwak-Przybytek, Agata Łupina) Kraków 25-29 286
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 40-44 139
Modrzejewski Michał (Michał Wiązowski, Dominik Boczek) Sochaczew 55-59 40
Myśliński Michał (Anna Padlewska, Andrzej Holub) Warszawa 40-44 245
Paluchowski Michał (Tomasz Porczyński, Marinella Porczyńska) Warszawa 35-39 97
Sielicka Julia (Dorota Pomarańska, Filip Murawski) Mysiadło 35-39 235

Lista główna

Name City Age group Start number
Andrusiewicz Maksymilian Kraków 25-29 -
Angowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 138
Antoniuk Marcin Warszawa 45-49 87
Bak Artur Góra Kalwaria 45-49 -
Banach Jan Bydgoszcz 25-29 -
Banasiak Bartłomiej Warszawa 25-29 152
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 81
Bartczak Robert Warszawa 50-54 94
Bartniak Michał Kutno 25-29 144
Bednarek Piotr Rawa Mazowiecka 25-29 111
Bielec Adam Skępe 30-34 36
Bielecki Bartek Płock 25-29 190
Bielski Marcin Warszawa 35-39 71
Bodych Maciej Ząbki 40-44 100
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 263
Bogus Rafał Częstochowa 50-54 -
Bogusz Lilia Warszawa 40-44 277
Borucki Rafał Chojnów 45-49 64
Brejtfus Bartosz Warszawa 18-24 -
Broż Krzysztof Koło 40-44 90
Budziło Adam Płock 45-49 257
Burdacka Katarzyna Kraków 25-29 129
Burdacki Marcin Kraków 25-29 130
Burżacka-Tyc Agnieszka Płock 45-49 143
Butkiewicz Michal Warszawa 30-34 131
Cegiełka Dawid Warszawa 35-39 -
Celmer Marcin Płock 35-39 27
Chęciński Marek Warszawa 40-44 65
Chojnacki Marcin Przanowice 45-49 217
Chojnowski Andrzej Warszawa 45-49 154
Chruszczewski Mikołaj Warszawa 35-39 53
Chyczewska Anna Plonsk 50-54 96
Chylak Kamil Warszawa 40-44 22
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 40-44 102
Ciecierski Dariusz Płock 35-39 -
Cieślak Roman Łódź 60-64 -
Cieślik Sonia Łódź 25-29 34
Cisowski Artur Warszawa 40-44 -
Cybulski Konrad Kutno 45-49 89
Czaja Jaroslaw Bytom 40-44 101
Czajkowski Marek Warszawa 40-44 56
Czartoszewski Szymon Góra Strękowa 18-24 197
Dalasiński Andrzej Granica 40-44 186
Danielski Kamil Warszawa 35-39 29
Danik Piotr Warszawa 45-49 21
Dąbrowski Paweł Warszawa 40-44 72
Delegacz Sławomir Warszawa 55-59 -
Dłużniewski Sławomir Ciechanów 40-44 183
Dobrowolski Karol Włocławek 35-39 181
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 -
Dombrovsky Maksim Brest 35-39 91
Dominiak Justyna Kalisz 35-39 -
Drewczyńska Adrianna (Anna Łazaronek, Olga Kuczkowska) Chojnice 35-39 -
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 37
Dutkiewicz Sławomir Sopot 45-49 250
Dziankowska Oliwia Wąbrzeźno 18-24 -
Dziarnowska Magda Warszawa 35-39 -
Dziedzic Paweł Poznań 40-44 193
Fesel Matthias Berlin 45-49 209
Fischer Marcin Grudziądz 45-49 258
Fogiel Piotr Warszawa 40-44 74
Foremski Sławomir Toruń 50-54 109
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Gajewicz Karol Warsaw 30-34 -
Gajewski Konrad Płock 55-59 251
Galat Aureliusz Warszawa (Wola) 35-39 125
Galewicz Ewa Plock 25-29 39
Galewicz Michal Cannes 50-54 38
Garbiec Tomasz Warszawa 45-49 -
Gardener Jacek Łowicz 55-59 43
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 82
Gąsiorowski Jędrzej Łomianki 35-39 52
Golos Patrycja Sopot 40-44 223
Gomoła-Paradowska Anna Warszawa 35-39 -
Granzier Aleksandra Warszawa - Polska 35-39 266
Granzier Thijs Oegstgeest 35-39 265
Grec Michał Suchy Las 40-44 241
Grodzicki Mirosław Warszawa 30-34 -
Grzyb Paweł Warszawa 40-44 172
Guerrero Facundo Berlin 30-34 187
Gutkowski Jakub Stopka 30-34 149
Haładus Dominik Częstochowa 35-39 -
Huzarski Kamil Toruń 30-34 -
Ilczyszyn Krzysztof Zgorzała 35-39 216
Izdebski Damian Piszczac 30-34 59
Jakubiak Maciej Długa Kościelna 30-34 108
Jakubisiak Grzegorz Grójec 40-44 295
Jakubowski Mateusz Aleksandria 25-29 -
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 88
Jankowski Damian Warszawa 30-34 128
Jarecka Beata Zgierz 35-39 -
Jaroszyński Paweł Grójec 50-54 294
Jasionowski Marek Białystok 40-44 285
Jedrychowski Kamil Skarzysko-Kamienna 35-39 291
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 45-49 283
Jeska Jakub Warszawa 30-34 -
Jezierski Adam Łódź 40-44 -
Jeż Paweł Józefosław 45-49 -
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 200
Jończy Radosław Wrocław 40-44 119
Juszczyński Robert Wrocław 18-24 -
Kaczor Hubert Międzyborów 45-49 80
Kajkowski Szymon Białobrzegi 40-44 236
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 122
Kamiński Grzegorz (Gajek Magda, Winkowski Filip) Płock 55-59 163
Kamiński Marek Warszawa 30-34 246
Kamiński Paweł Otwock 30-34 252
Kamiński Wojciech Płock 35-39 244
Kapela Marcin Poznań 25-29 166
Kapusta Olga Warszawa (Praga-Południe) 30-34 -
Karaliuk Andrei Brest 35-39 256
Karpiński Jarosław Radom 40-44 210
Karwacki Bartłomiej Łódź 25-29 284
Kasprzyk Kamil (Nowak Cezary, Ciosk Radosław) Kielce 40-44 269
Kawałczewski Jacek Warszawa 45-49 268
Kącki Karol Warszawa 40-44 238
Kielak Zuzanna Warszawa 25-29 274
Kiepura Andrzej Turek 40-44 135
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 206
Kłos Piotr Krzaki Czaplinkowskie 40-44 230
Kmieciak Jakub Sulęcinek 18-24 196
Kmita Robert Płońsk 30-34 -
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 -
Koksa Łukasz Siedlce 30-34 -
Kolasiński Stanisław Czarny Las 55-59 -
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 134
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 298
Kosakowski Artur Giżycko 30-34 75
Kossakowski Damian Radzymin 25-29 207
Koszal Kacper Konin 25-29 290
Koślacz Seweryn Grudziądz / Mokre 30-34 254
Kovacs Robert Wrocław 30-34 260
Kowalczyk Michał Warszawa 35-39 42
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 148
Kowalski Edmund Rybno 45-49 299
Kozłowski Piotr Warszawa 40-44 179
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 26
Krawcow Piotr Brwinów 35-39 -
Krawczyk Marek Płock 45-49 66
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 44
Krysiankou Aliaksei Novashino 35-39 292
Krzyczkowski Łukasz Pruszków 35-39 58
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 40-44 161
Książek Dymitr Warszawa 40-44 175
Kubiak Grzegorz Sochaczew 40-44 31
Kubiak Katarzyna Warszawa 30-34 133
Kucab Maciej Warszawa 35-39 -
Kuchnia Rafał Marciszów 35-39 83
Kuczyński Daniel Warszawa 45-49 35
Kulka Sergiusz Lesznowola 40-44 204
Kur Daniel Gdynia 35-39 234
Kutek Michał Warszawa (Wola) 30-34 85
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 158
Kwintal Lukasz Radom 35-39 213
Lange Genowefa Bełchatów 45-49 -
Laskowski Oskar Warszawa 30-34 220
Leduchowski Jakub Warszawa 30-34 46
Lenart Miłosz Kętrzyn 55-59 -
Lipiński Piotr Grójec 50-54 93
Litawa Jacek Warszawa 50-54 92
Litkowski Zbigniew Sienno 50-54 300
Luchowski Rafał Nadarzyn 50-54 77
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 45-49 240
Łukasiewicz Michał Gdańsk 35-39 275
Łukasik Mateusz Warszawa 25-29 140
Łukasik Seweryn Warszawa 35-39 -
Łupina Agata (Marcin Przybytek, Martyna Żwak-Przybytek, Agata Łupina) Kraków 25-29 286
Łysiak Damian Warszawa 18-24 232
Machnio Marek Iława 45-49 261
Macko Grzegorz Wieliszew 40-44 176
Majewski Marek Warszawa 45-49 218
Majewski Michał Warszawa 30-34 160
Makowski Marek Pruszków 35-39 84
Malinowski Marcin Tuszynek Majoracki 45-49 -
Małyska Michał Lublin 25-29 157
Marciniak Krzysztof Łódź 35-39 247
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Marut Radosław Ciechanów 35-39 198
Marzec Marcin Warszawa 45-49 189
Mason Matthew Berlin 30-34 208
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 40-44 139
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 167
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 168
Mateja Łukasz Gdańsk 35-39 279
Matejko Andrzej Stare Babice 45-49 264
Mathiak Rafał Stary Kraszew 40-44 221
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 153
Mazurkiewicz Marcin Poznań 45-49 54
Mączyński Czesław Płock 65-69 55
Meier Markus Koło 55-59 165
Mejia Tula Carlos Warszawa 45-49 -
Meksa Patrycja Łódź 45-49 -
Miąsko Karol Stargard Szczeciński 18-24 106
Michalewicz Marcin Mysłowice 35-39 -
Michalski Andrzej Radzymin 35-39 78
Michalski Grzegorz Piotrków Tryb. 45-49 -
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 -
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 123
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 -
Misztela Tomasz Słupno 50-54 212
Mitek Slawomir Józefosław 50-54 -
Miziałek Dominika Warszawa 30-34 184
Modrzejewski Michał (Michał Wiązowski, Dominik Boczek) Sochaczew 55-59 40
Mojsiewicz Sławomir Warszawa 40-44 273
Molenda Karol Warszawa (Bemowo) 30-34 127
Mosiński Michał Szczecin 35-39 214
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 118
Mroszczyk Sławomir Baniocha 40-44 228
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 -
Musial Robert Warszawa 50-54 170
Mync Angelika Łódź 25-29 180
Myśliński Michał (Anna Padlewska, Andrzej Holub) Warszawa 40-44 245
Nadrowski Tomasz Warszawa 35-39 227
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 141
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 45-49 195
Narożnik Maciej Radom 30-34 112
Nesterowicz Marcin Warszawa (Wawer) 25-29 202
Neufeld Thomas Fuchsmühl 55-59 249
Niestępski Paweł Legionowo 30-34 -
Nowak Wojciech Poznań 18-24 173
Nowakowski Maciej Warszawa 30-34 243
Obłąkowski Stefan Komorow 35-39 63
Ogłoza Mateusz Łódź 30-34 -
Ogrodnik Maciek Wrocław 18-24 -
Olszewski Kamil Józefów 30-34 -
Omelianowicz Piotr Wyszków 30-34 297
Opiłowski Paweł Modła 45-49 237
Organa Konrad Częstochowa 30-34 289
Orłowski Jakub Berlin 30-34 188
Otto Tomasz Warszawa 25-29 99
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 107
Owczarek Paweł Pabianice 45-49 -
Ozdoba Krzysztof Siechnice 45-49 67
Pachla Adam Warszawa 40-44 192
Pacocha Przemysław Warszawa 25-29 33
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 117
Pakuła Rafał Łódź 35-39 164
Palmowska Katarzyna Zgierz 35-39 -
Palmowski Łukasz Rozalin 40-44 114
Paluchowski Michał (Tomasz Porczyński, Marinella Porczyńska) Warszawa 35-39 97
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 282
Pawlak Kamil Jabłonna 30-34 222
Pawlicki Krzysztof Warszawa 35-39 61
Pazdrąg Karolina Ciechanów 30-34 185
Pedrycz Hubert Toruń 30-34 -
Peterek Anna Poznań 30-34 68
Piotrowski Witold Łódź 30-34 -
Piusinska Natalia Loughborough 35-39 -
Podgórski Tomasz Wrocław 40-44 70
Pokorowski Daniel Warszawa 45-49 239
Polanski Rafal Warszawa 50-54 177
Popek Maciej Włocławek 40-44 116
Prokop Łukasz Warszawa 25-29 174
Prus Wojciech Raszyn 30-34 69
Przedpełski Radosław Łódź 35-39 25
Przybylski Jarosław Posada 45-49 136
Przybylski Tomasz Warszawa 65-69 -
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 45-49 41
Reszka Krzysztof Łódź 30-34 201
Rogulski Adam Wyszków 30-34 178
Roś Adam Warszawa 50-54 -
Rozbicki Tomasz Warszawa 30-34 30
Rożek Robert Warszawa 40-44 288
Różalski Maciej Warszawa 45-49 57
Rutkowski Adam Wielka Nieszawka 25-29 95
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 132
Sadowski Aleksander Brzozowa 45-49 -
Schönau Caspar Berlin 35-39 205
Sej Maciej Słomin 45-49 48
Sekściński Tomasz Dobra 40-44 281
Sielicka Julia (Dorota Pomarańska, Filip Murawski) Mysiadło 35-39 235
Siennicki Rafał Marki 40-44 -
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 191
Sitkiewicz Miłosz Ząbki 18-24 -
Siwirski Robert Warszawa 45-49 287
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 103
Składanowski Marek Włocławek 30-34 156
Skowron Marcin Bytom 40-44 104
Skowronski Rafal Hornówek 45-49 296
Skrok Krzysztof Płock 50-54 145
Skrzeszewska Aleksandra Gdynia 18-24 225
Smokowski Daniel Toruń 18-24 -
Sobczak Dominik Warszawa 40-44 76
Sobczak Pawel Warszawa 65-69 255
Sowiński Patryk Kielce 18-24 248
Stachurski Daniel Warszawa 40-44 276
Starzyk Michał Warszawa 35-39 272
Stawski Paweł Płock 35-39 51
Stępniewski Dariusz Ciechanów 50-54 -
Stokfisz Miłosz Kutno 25-29 115
Struk Piotr Białystok 25-29 169
Sucholewski Damian Warszawa 40-44 -
Suda Grzegorz Warszawa 35-39 126
Surlas Paweł Zakopane 18-24 50
Syta Jakub Warszawa 40-44 215
Szabłowski Krzysztof Rosanów 40-44 -
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 113
Szczepaniec Eryk Rzeszów 25-29 120
Szczerba Ryszard Warszawa 18-24 262
Szczerbakowski Bartosz Wrocław 40-44 142
Szlazak Tomasz Warszawa 35-39 -
Szuder Przemyslaw Hornówek 40-44 211
Szymanek Piotr Warszawa 35-39 -
Szymański Marcin Warszawa 35-39 86
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 162
Szymczyk Maciej Legionowo 25-29 49
Świątek Łukasz Warszawa 25-29 278
Świech Krystian Włocławek 40-44 267
Tadla Paweł Ostróda 35-39 182
Telążka Jarosław Bełchatów 35-39 151
Tkaczyk Mateusz Puławy 18-24 121
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 -
Tomiński Krzysztof Nowy Duninów 45-49 155
Topolski Mateusz Warszawa 25-29 171
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 -
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 40-44 79
Tul Paulina Kwidzyn 30-34 -
Twardowski Kamil Stare Kupiski 25-29 137
Uss Dominik Łomianki 45-49 -
Walenta Stanisław Warszawa 45-49 293
Walusiński Jarosław Puławy 25-29 110
Warda Kamil Warszawa 25-29 98
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 -
Wcisły Jarosław Warszawa 40-44 270
Wezdecki Mikolaj Warszawa 35-39 224
Węgrzyn Maciej Kielce 45-49 124
Wieczorek Kuba Warszawa 35-39 233
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 45-49 159
Wiktorowski Wojciech Busko-Zdrój 30-34 231
Wilczyński Andrzej Kraków 30-34 271
Wiśniewski Adam Łódź 25-29 24
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 23
Witkowski Łukasz Warszawa 40-44 242
Wojcik Robert Wrocław 35-39 219
Wojdas Sławomir Sochaczew 30-34 259
Woźniak Sebastian Grudziądz 35-39 253
Woźniak Stanisław Łódź 30-34 150
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 -
Wólczyńska Anna Magdalenka 35-39 45
Wróbel Dariusz Warszawa 45-49 203
Wróbel Radosław Warszawa, Woj. Mazowieckie, Polska 30-34 280
Wróblewski Mateusz Rawa Mazowiecka 25-29 146
Wrzesiński Adam Warszawa 35-39 -
Wypysiński Tomasz Gąbin 18-24 194
Zajączkowski Paweł Warszawa 30-34 62
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 45-49 226
Zalewski Piotr Warszawa 50-54 199
Zatorski Robert Warszawa 45-49 105
Zdrojewski Hubert Warszawa 25-29 -
Zdunek Michał Warszawa 25-29 47
Zięba Zbigniew Nadarzyn 50-54 73
Ziółek Marcin Warszawa 40-44 -
Zych Maciej Płock 25-29 147
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 60
Żelazko Marcin Karczew 35-39 32
Żychliński Miłosz Łódź 45-49 28
Żytowiecki Maciej Płock 40-44 229
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon