Garmin Iron Triathlon Płock 2020 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kamiński Grzegorz (Gajek Magda, Winkowski Filip) Płock 55-59 163
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 40-44 139
Modrzejewski Michał (Michał Wiązowski, Dominik Boczek) Sochaczew 55-59 40
Paluchowski Michał (Tomasz Porczyński, Marinella Porczyńska) Warszawa 35-39 97

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrusiewicz Maksymilian Kraków 25-29 -
Angowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 138
Antoniuk Marcin Warszawa 45-49 87
Bak Artur Góra Kalwaria 45-49 -
Banach Jan Bydgoszcz 25-29 -
Banasiak Bartłomiej Warszawa 25-29 152
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 81
Bartczak Robert Warszawa 50-54 94
Bartniak Michał Kutno 25-29 144
Bednarek Piotr Rawa Mazowiecka 25-29 111
Bielec Adam Skępe 30-34 36
Bielecki Bartek Płock 25-29 190
Bielski Marcin Warszawa 35-39 71
Bodych Maciej Ząbki 40-44 100
Bogus Rafał Częstochowa 50-54 -
Bogusz Lilia Warszawa 40-44 -
Borucki Rafał Chojnów 45-49 64
Brejtfus Bartosz Warszawa 18-24 -
Broż Krzysztof Koło 40-44 90
Burdacka Katarzyna Kraków 25-29 129
Burdacki Marcin Kraków 25-29 130
Burżacka-Tyc Agnieszka Płock 45-49 143
Butkiewicz Michal Warszawa 30-34 131
Cegiełka Dawid Warszawa 35-39 -
Celmer Marcin Płock 35-39 27
Chęciński Marek Warszawa 40-44 65
Chojnowski Andrzej Warszawa 45-49 154
Chyczewska Anna Plonsk 50-54 96
Chylak Kamil Warszawa 40-44 22
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 40-44 102
Ciecierski Dariusz Płock 35-39 -
Cieślik Sonia Łódź 25-29 34
Cisowski Artur Warszawa 40-44 -
Cybulski Konrad Kutno 45-49 89
Czaja Jaroslaw Bytom 40-44 101
Czajkowski Marek Warszawa 40-44 56
Czartoszewski Szymon Góra Strękowa 18-24 197
Dalasiński Andrzej Granica 40-44 186
Danielski Kamil Warszawa 35-39 29
Danik Piotr Warszawa 45-49 21
Dąbrowski Paweł Warszawa 40-44 72
Delegacz Sławomir Warszawa 55-59 -
Dłużniewski Sławomir Ciechanów 40-44 183
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 -
Dombrovsky Maksim Brest 35-39 91
Dubisz Michał Warszawa 30-34 147
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 37
Dziankowska Oliwia Wąbrzeźno 18-24 -
Dziarnowska Magda Warszawa 35-39 -
Dziedzic Paweł Poznań 40-44 193
Fogiel Piotr Warszawa 40-44 74
Foremski Sławomir Toruń 50-54 109
Frączek Rafał Jaworzno 30-34 41
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Frontczak Łukasz Łowicz 35-39 43
Gajewicz Karol Warsaw 30-34 -
Galat Aureliusz Warszawa (Wola) 35-39 125
Galewicz Ewa Plock 25-29 39
Galewicz Michal Cannes 50-54 38
Garbiec Tomasz Warszawa 45-49 -
Gardener Jacek Łowicz 55-59 -
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 82
Gąsiorowski Jędrzej Łomianki 35-39 52
Gomoła-Paradowska Anna Warszawa 35-39 -
Grodzicki Mirosław Warszawa 30-34 -
Gryś Piotr Długosiodło 40-44 53
Grzyb Paweł Warszawa 40-44 172
Guerrero Facundo Berlin 30-34 187
Gutkowski Jakub Stopka 30-34 149
Haładus Dominik Częstochowa 35-39 -
Hoffman Sebastian Łomianki 45-49 49
Huzarski Kamil Toruń 30-34 -
Izdebski Damian Piszczac 30-34 59
Jakubiak Maciej Długa Kościelna 30-34 108
Jakubowski Mateusz Aleksandria 25-29 -
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 88
Jankowski Damian Warszawa 30-34 128
Jedrychowski Kamil Skarzysko-Kamienna 35-39 -
Jeska Jakub Warszawa 30-34 -
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 200
Jończy Radosław Wrocław 40-44 119
Juszczyński Robert Wrocław 18-24 -
Kaczor Hubert Międzyborów 45-49 80
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 122
Kamiński Grzegorz (Gajek Magda, Winkowski Filip) Płock 55-59 163
Kapela Marcin Poznań 25-29 166
Kiepura Andrzej Turek 40-44 135
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 206
Kmieciak Jakub Sulęcinek 18-24 196
Koksa Łukasz Siedlce 30-34 -
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 134
Kosakowski Artur Giżycko 30-34 75
Kossakowski Damian Radzymin 25-29 207
Kowalczyk Michał Warszawa 35-39 42
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 148
Kozłowski Piotr Warszawa 40-44 179
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 26
Krawczyk Marek Płock 45-49 66
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 44
Krzyczkowski Łukasz Pruszków 35-39 58
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 40-44 161
Książek Dymitr Warszawa 40-44 175
Kubiak Grzegorz Sochaczew 40-44 31
Kubiak Katarzyna Warszawa 30-34 133
Kucab Maciej Warszawa 35-39 -
Kuchnia Rafał Marciszów 35-39 83
Kuczyński Daniel Warszawa 45-49 35
Kulka Sergiusz Lesznowola 40-44 204
Kutek Michał Warszawa (Wola) 30-34 85
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 158
Kwintal Lukasz Radom 35-39 -
Lange Genowefa Bełchatów 45-49 -
Leduchowski Jakub Warszawa 30-34 46
Lenart Miłosz Kętrzyn 55-59 -
Lipiński Piotr Grójec 50-54 93
Litawa Jacek Warszawa 50-54 92
Luchowski Rafał Nadarzyn 50-54 77
Łukasik Mateusz Warszawa 25-29 140
Łukasik Seweryn Warszawa 35-39 -
Macko Grzegorz Wieliszew 40-44 176
Majewski Michał Warszawa 30-34 160
Makowski Marek Pruszków 35-39 84
Malinowski Marcin Tuszynek Majoracki 45-49 -
Małyska Michał Lublin 25-29 157
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Marut Radosław Ciechanów 35-39 198
Marzec Marcin Warszawa 45-49 189
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 40-44 139
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 167
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 168
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 153
Mazurkiewicz Marcin Poznań 45-49 54
Mączyński Czesław Płock 65-69 55
Meier Markus Koło 55-59 165
Mejia Tula Carlos Warszawa 45-49 -
Miąsko Karol Stargard Szczeciński 18-24 106
Michalski Andrzej Radzymin 35-39 78
Michalski Grzegorz Piotrków Tryb. 45-49 -
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 -
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 123
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 -
Mitek Slawomir Józefosław 50-54 -
Miziałek Dominika Warszawa 30-34 184
Modrzejewski Michał (Michał Wiązowski, Dominik Boczek) Sochaczew 55-59 40
Molenda Karol Warszawa (Bemowo) 30-34 127
Mosiński Michał Szczecin 35-39 -
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 118
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 -
Musial Robert Warszawa 50-54 170
Mync Angelika Łódź 25-29 180
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 141
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 45-49 195
Narożnik Maciej Radom 30-34 112
Nesterowicz Marcin Warszawa (Wawer) 25-29 202
Nowak Wojciech Poznań 18-24 173
Obłąkowski Stefan Komorow 35-39 63
Ogłoza Mateusz Łódź 30-34 -
Ogrodnik Maciek Wrocław 18-24 -
Orłowski Jakub Berlin 30-34 188
Otto Tomasz Warszawa 25-29 99
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 107
Owczarek Paweł Pabianice 45-49 -
Ozdoba Krzysztof Siechnice 45-49 67
Pachla Adam Warszawa 40-44 192
Pacocha Przemysław Warszawa 25-29 33
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 117
Pakuła Rafał Łódź 35-39 164
Palmowski Łukasz Rozalin 40-44 114
Paluchowski Michał (Tomasz Porczyński, Marinella Porczyńska) Warszawa 35-39 97
Pawlicki Krzysztof Warszawa 35-39 61
Pazdrąg Karolina Ciechanów 30-34 185
Pedrycz Hubert Toruń 30-34 -
Peterek Anna Poznań 30-34 68
Piotrowski Witold Łódź 30-34 -
Piusinska Natalia Loughborough 35-39 -
Podgórski Tomasz Wrocław 40-44 70
Polanski Rafal Warszawa 50-54 177
Popek Maciej Włocławek 40-44 116
Prokop Łukasz Warszawa 25-29 174
Prus Wojciech Raszyn 30-34 69
Przedpełski Radosław Łódź 35-39 25
Przybylski Jarosław Posada 45-49 136
Przybylski Tomasz Warszawa 65-69 -
Reszka Krzysztof Łódź 30-34 201
Rogulski Adam Wyszków 30-34 178
Roś Adam Warszawa 50-54 -
Rozbicki Tomasz Warszawa 30-34 30
Różalski Maciej Warszawa 45-49 57
Rutkowski Adam Wielka Nieszawka 25-29 95
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 132
Sadowski Aleksander Brzozowa 45-49 -
Schönau Caspar Berlin 35-39 205
Sej Maciej Słomin 45-49 48
Siennicki Rafał Marki 40-44 -
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 191
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 103
Składanowski Marek Włocławek 30-34 156
Skowron Marcin Bytom 40-44 104
Skrok Krzysztof Płock 50-54 145
Smokowski Daniel Toruń 18-24 -
Sobala Konrad Pabianice 30-34 76
Stawski Paweł Płock 35-39 51
Stokfisz Miłosz Kutno 25-29 115
Struk Piotr Białystok 25-29 169
Sucholewski Damian Warszawa 40-44 -
Suda Grzegorz Warszawa 35-39 126
Sumiński Łukasz Warszawa 30-34 181
Surlas Paweł Zakopane 18-24 50
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 113
Szczepaniec Eryk Rzeszów 25-29 120
Szczerbakowski Bartosz Wrocław 40-44 142
Szymanek Piotr Warszawa 35-39 -
Szymański Marcin Warszawa 35-39 86
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 162
Tadla Paweł Ostróda 35-39 182
Telążka Jarosław Bełchatów 35-39 151
Tkaczyk Mateusz Puławy 18-24 121
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 -
Tomiński Krzysztof Nowy Duninów 45-49 155
Topolski Mateusz Warszawa 25-29 171
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 -
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 40-44 79
Twardowski Kamil Stare Kupiski 25-29 137
Uss Dominik Łomianki 45-49 -
Walusiński Jarosław Puławy 25-29 110
Warda Kamil Warszawa 25-29 98
Węgrzyn Maciej Kielce 45-49 124
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 45-49 159
Wiśniewski Adam Łódź 25-29 24
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 23
Wojcik Robert Wrocław 35-39 -
Woźniak Stanisław Łódź 30-34 150
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 -
Wólczyńska Anna Magdalenka 35-39 45
Wróbel Dariusz Warszawa 45-49 203
Wróblewski Mateusz Rawa Mazowiecka 25-29 146
Wrzesiński Adam Warszawa 35-39 -
Wypysiński Tomasz Gąbin 18-24 194
Zajączkowski Paweł Warszawa 30-34 62
Zalewski Piotr Warszawa 50-54 199
Zatorski Robert Warszawa 45-49 105
Zdunek Michał Warszawa 25-29 47
Zięba Zbigniew Nadarzyn 50-54 73
Zych Maciej Płock 25-29 -
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 60
Żelazko Marcin Karczew 35-39 32
Żychliński Miłosz Łódź 45-49 28
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon