Garmin Iron Triathlon Płock 2020 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Modrzejewski Michał (Michał Wiązowski, Dominik Boczek) Sochaczew 55-59 40

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoniuk Marcin Warszawa 45-49 -
Bielec Adam Skępe 30-34 36
Cegiełka Dawid Warszawa 35-39 -
Celmer Marcin Płock 35-39 27
Chylak Kamil Warszawa 40-44 22
Ciecierski Dariusz Płock 35-39 -
Cieślik Sonia Łódź 25-29 34
Czajkowski Marek Warszawa 40-44 56
Danielski Kamil Warszawa 35-39 29
Danik Piotr Warszawa 45-49 21
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 -
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 37
Dziankowska Oliwia Wąbrzeźno 18-24 -
Frączek Rafał Jaworzno 30-34 41
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Frontczak Łukasz Łowicz 35-39 43
Gajewicz Karol Warsaw 30-34 -
Galewicz Ewa Plock 25-29 39
Galewicz Michal Cannes 50-54 38
Gąsiorowski Jędrzej Łomianki 35-39 52
Gogol Tomasz Warszawa 30-34 32
Gomoła-Paradowska Anna Warszawa 35-39 -
Grodzicki Mirosław Warszawa 30-34 -
Gryś Piotr Długosiodło 40-44 53
Hoffman Sebastian Łomianki 45-49 49
Izdebski Damian Piszczac 30-34 59
Juszczyński Robert Wrocław 18-24 -
Kabza Mariusz Startowa Góra, Gm. Rzgów 50-54 -
Kowalczyk Michał Warszawa 35-39 42
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 26
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 44
Krzyczkowski Łukasz Pruszków 35-39 58
Kubiak Grzegorz Sochaczew 40-44 31
Kucab Maciej Warszawa 35-39 -
Kuczyński Daniel Warszawa 45-49 35
Leduchowski Jakub Warszawa 30-34 46
Luchowski Rafał Nadarzyn 50-54 -
Macko Grzegorz Wieliszew 40-44 -
Mazurkiewicz Marcin Poznań 45-49 54
Mączyński Czesław Płock 65-69 55
Modrzejewski Michał (Michał Wiązowski, Dominik Boczek) Sochaczew 55-59 40
Ogrodnik Maciek Wrocław 18-24 -
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 -
Pacocha Przemysław Warszawa 25-29 33
Pedrycz Hubert Toruń 30-34 -
Peterek Anna Poznań 30-34 -
Piusinska Natalia Loughborough 35-39 -
Przedpełski Radosław Łódź 35-39 25
Rozbicki Tomasz Warszawa 30-34 30
Różalski Maciej Warszawa 45-49 57
Sej Maciej Słomin 45-49 48
Siennicki Rafał Marki 40-44 -
Stawski Paweł Płock 35-39 51
Sucholewski Damian Warszawa 40-44 -
Surlas Paweł Zakopane 18-24 50
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 -
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 -
Uss Dominik Łomianki 45-49 -
Wiśniewski Adam Łódź 25-29 24
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 23
Wólczyńska Anna Magdalenka 35-39 45
Zajączkowski Paweł Warszawa 30-34 -
Zdunek Michał Warszawa 25-29 47
Żelazko Marcin Karczew 35-39 -
Żychliński Miłosz Łódź 45-49 28
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon