Elemental Tri Series Olsztyn 2020 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Name City Age group Start number
Kulka Sergiusz (Krzysztof Gawin, Dawid Szot) Lesznowola 40-44 244

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 185
Abramczyk Rafał Warszawa 40-44 180
Aleksiekuk Piotr Olsztyn 35-39 181
Andrzejczak Marcin Szczytno 45-49 -
Barzyk Mateusz Piotrkow Trybunalski 40-44 184
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 261
Białczak Michał Ostrołęka 40-44 -
Białecki Paweł Józefosław 40-44 239
Bieniecki Michał Olsztyn 40-44 247
Blokowski Piotr Golub-Dobrzyń 40-44 232
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 285
Borko Cezary Olsztyn 45-49 -
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 214
Brzozowska Małgorzata Warszawa 40-44 246
Chajzer Julia Warszawa - Polska 35-39 -
Chojnowski Andrzej Iława 50-54 209
Chomicki Szymon Olsztyn 45-49 186
Chudecki Kamil Warszawa 50-54 228
Ciach Paweł Warszawa 30-34 224
Ciecierski Michał Łęg Starościński 40-44 189
Czachorowski Piotr Warszawa 45-49 256
Czarnecki Paweł Warszawa 30-34 226
Czynsz Aleksander Reda 60-64 203
Dagiel Jacek Olsztyn 35-39 183
Davidson Neil Olsztyn 35-39 251
Decyk Maciej Olsztyn 40-44 253
De La Fuente Enrique Warszawa 40-44 219
Dola Kamil Purda 18-24 259
Dołęga Mariusz Olsztyn 35-39 205
Drzazgowski Tomasz Słupsk 45-49 -
Durak Jerzy Dywity 65-69 204
Dymek Adrian Ostróda 30-34 268
Faveeuw David Olsztyn 45-49 283
Gierasimczyk Rafał Morąg 25-29 193
Gierasimczyk Stanisław Morąg 60-64 211
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 225
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 210
Gudaniec Dorota Kretomino 60-64 202
Gudaniec Radosław Koszalin - 201
Hartlinski Grzegorz Jaroty Olsztyn 35-39 220
Hartlinski Wojciech Patryki 35-39 294
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 -
Holender Sebastian Olsztyn 35-39 221
Igielski Armin Grudziądz 45-49 -
Jakubowski Kuba Olsztyn 30-34 -
Jankowski Damian Warszawa 30-34 215
Jegliński Jan Mława - 289
Jegliński Łukasz Mławka 30-34 290
Kacperski Wojciech Olsztyn 35-39 198
Kalisz Arkadiusz Lidzbark 40-44 217
Kamiński Artur Olsztyn 40-44 282
Kania Jakub Gdańsk 35-39 195
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 212
Kępiński Marek Warszawa 45-49 177
Kiczor Damian Olsztyn 35-39 213
Klemendorf Przemek Ostrołęka 40-44 271
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-44 -
Kondraciuk Darek Toruń 45-49 -
Konecki Marcin Olsztyn 30-34 260
Konopacka Sandra Otwock 25-29 286
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 235
Kowalczyk Tomasz Warszawa 45-49 192
Kowalski Grzegorz Warszawa - Polska 30-34 249
Kowalski Lukasz Poznan 40-44 230
Kozłowski Przemysław Grudziądz 35-39 -
Królicki Maciej Gdańsk 30-34 178
Kuczyński Krzysztof Warszawa 25-29 284
Kulka Sergiusz (Krzysztof Gawin, Dawid Szot) Lesznowola 40-44 244
Kurmin Bartosz Olsztyn 30-34 199
Kuśnierz Dariusz Bartoszyce - 191
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 293
Lis Łukasz Warszawa 30-34 -
Łukasiewicz Michał Gdańsk 30-34 179
Łukiewicz Łukasz Elbląg 40-44 291
Machnio Marek Iława 45-49 277
Matuszewski Mariusz Warszawa 45-49 276
Matyjewicz Łukasz Stawiguda 35-39 287
Miasojedow Bożena Warszawa 65-69 222
Motyliński Krystian Brodnica 30-34 -
Nawrot Michał Warszawa 30-34 -
Niebrzydowski Marcin Olsztyn 18-24 258
Niemczuk Waldemar Olsztyn - -
Noll Dariusz Ostrołęka 45-49 182
Norkowski Tomasz Toruń 40-44 223
Ochenkowski Sebastian Warszawa 30-34 216
Olender Paweł Warszawa 40-44 234
Osowski Adam Działdowo 35-39 -
Ościak Rafał Kraków 40-44 -
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 254
Pac Arkadiusz Olsztyn 30-34 248
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 187
Palus Małgorzata Piaseczno 40-44 -
Palus Paweł Józefosław 45-49 -
Piszczatowski Dawid Łapy 25-29 275
Plichta Andrzej London 35-39 231
Podpirko Patryk Olsztyn 18-24 263
Radajewski Kajetan Warszawa 35-39 252
Reza Marek Olsztyn 50-54 280
Romanow Marcin Olsztyn 40-44 262
Rutkowski Paweł Olsztyn 40-44 -
Rutyna Dawid Włocławek 35-39 288
Saba Tomasz Chotomów 45-49 236
Sadowski Aleksander Brzozowa 45-49 206
Sarbiewski Dariusz Bartąg 45-49 269
Sebastianowicz Grzegorz Płock 30-34 272
Sękowski Marcin Choroszcz 50-54 257
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 60-64 266
Skibiński Krzysztof Koszalin 45-49 229
Skorupka Piotrek Rzeszów 35-39 197
Skowronski Rafal Hornówek 45-49 -
Solarek Piotr Warszawa 40-44 188
Starzyński Piotr Kętrzyn 40-44 279
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 255
Stypułkowska Dominika Olsztyn 35-39 241
Suchowiecki Wojciech Stawiguda 40-44 278
Sujka Karol Olsztyn 35-39 267
Suwara Piotr Gdańsk 40-44 270
Swaryczewski Tomasz Olsztyn 40-44 218
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 200
Szewczyk Wojciech Górowo Iławeckie 50-54 281
Szugzda Magdalena Białystok 40-44 -
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 227
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 60-64 208
Telszewski Maciej Mała Piaśnica 40-44 207
Trzaska Marek Szczytno 30-34 240
Turczyński Łukasz Bogaczewo 35-39 264
Twardowski Sebastian Olsztyn 40-44 274
Urban Krzysztof Warszawa 40-44 243
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 -
Wąsowski Rafał Gdańsk 30-34 273
Wejkuć Grzegorz Mragowo 40-44 292
Wiech Ewa Klebark Wielki 50-54 196
Wiech Roman Klebark Wielki 50-54 194
Wierzejski Tomasz Bartąg 40-44 242
Wiśniewski Witold Gdańsk 50-54 250
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-34 265
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 -
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 45-49 190
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
Zaurski Pawel Dzbenin 45-49 233
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 237
Zieliński Adam Olsztyn 30-34 245
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 238
Żywiec Mariusz Olsztyn 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon