Garmin MTB Series 2018 - dystans Maxi (50 km) - edycja jesienna - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Michał Bogdziewicz APTEKA Gemini M40 1 1 Wejherowo: 02:03:07 (2 / 1)
Stężyca: 01:48:08 (2 / 1)
Rumia: 02:13:39 (2 / 1)
06:04:54
2 Tomasz Repiński ASE Trek Gdynia M30 1 2 Wejherowo: 02:03:05 (1 / 1)
Stężyca: 01:48:08 (1 / 1)
Rumia: 02:16:53 (3 / 1)
06:08:06 00:03:12
3 Przemyslaw Ebertowski ASE TREK GDYNIA M30 2 3 Wejherowo: 02:03:08 (3 / 2)
Stężyca: 01:48:12 (5 / 3)
Rumia: 02:17:47 (6 / 3)
06:09:07 00:04:13
4 Daniel Majkowski FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 3 4 Wejherowo: 02:06:40 (5 / 3)
Stężyca: 01:48:09 (3 / 2)
Rumia: 02:17:20 (5 / 2)
06:12:09 00:07:15
5 Piotr Rzeszutek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 5 Wejherowo: 02:03:09 (4 / 1)
Stężyca: 01:48:09 (4 / 1)
Rumia: 02:31:26 (14 / 3)
06:22:44 00:17:50
6 Robert Banach Apteka Gemini Team M40 2 6 Wejherowo: 02:14:50 (12 / 3)
Stężyca: 01:50:29 (6 / 2)
Rumia: 02:19:48 (8 / 3)
06:25:07 00:20:13
7 Paweł Gołębicki Torus Team M30 4 7 Wejherowo: 02:10:26 (6 / 4)
Stężyca: 01:53:13 (8 / 5)
Rumia: 02:23:19 (11 / 6)
06:26:58 00:22:04
8 Arkadiusz Zarzycki Apteka Gemini M30 5 8 Wejherowo: 02:12:47 (9 / 6)
Stężyca: 01:53:15 (9 / 6)
Rumia: 02:30:11 (13 / 7)
06:36:13 00:31:19
9 Bartłomiej Glaas NEXUS Team M40 3 9 Wejherowo: 02:17:47 (13 / 4)
Stężyca: 01:54:09 (10 / 3)
Rumia: 02:33:00 (17 / 5)
06:44:56 00:40:02
10 Jakub Solarski BST M30 6 10 Wejherowo: 02:17:50 (16 / 7)
Stężyca: 01:57:40 (18 / 8)
Rumia: 02:32:41 (16 / 8)
06:48:11 00:43:17
11 Dariusz Radny 4MMOL Clinic M40 4 11 Wejherowo: 02:22:01 (21 / 10)
Stężyca: 01:54:12 (11 / 4)
Rumia: 02:33:19 (18 / 6)
06:49:32 00:44:38
12 Rafał Jackowski Zadroga Racing Team M40 5 12 Wejherowo: 02:17:49 (15 / 6)
Stężyca: 01:57:39 (17 / 9)
Rumia: 02:38:32 (21 / 7)
06:54:00 00:49:06
13 Mariusz Czajkowski BST - Banach Sport Team M40 6 13 Wejherowo: 02:20:56 (17 / 7)
Stężyca: 01:57:39 (16 / 8)
Rumia: 02:39:50 (25 / 8)
06:58:25 00:53:31
14 Jacek Kulesza M50 1 14 Wejherowo: 02:25:10 (25 / 2)
Stężyca: 01:58:26 (22 / 1)
Rumia: 02:39:46 (24 / 2)
07:03:22 00:58:28
15 Mateusz Romanowski M18 2 15 Wejherowo: 02:23:38 (23 / 5)
Stężyca: 02:01:30 (29 / 2)
Rumia: 02:39:06 (22 / 5)
07:04:14 00:59:20
16 Piotr Jurczak Zadroga Racing Team M30 7 16 Wejherowo: 02:29:49 (34 / 12)
Stężyca: 01:57:42 (19 / 9)
Rumia: 02:39:31 (23 / 10)
07:07:02 01:02:08
17 Tomasz Szerla M40 7 17 Wejherowo: 02:26:09 (29 / 12)
Stężyca: 01:58:08 (20 / 10)
Rumia: 02:42:53 (28 / 9)
07:07:10 01:02:16
18 Aleksandra Zabrocka MLKS BASZTA BYTÓW F30 1 1 Wejherowo: 02:25:35 (27 / 1)
Stężyca: 02:02:50 (37 / 1)
Rumia: 02:40:26 (26 / 1)
07:08:51 01:03:57
19 Michał Falkowski M40 8 18 Wejherowo: 02:27:17 (31 / 13)
Stężyca: 01:58:22 (21 / 11)
Rumia: 02:43:56 (30 / 10)
07:09:35 01:04:41
20 Michał Złomańczuk Straszyn M30 8 19 Wejherowo: 02:27:02 (30 / 10)
Stężyca: 02:01:59 (33 / 14)
Rumia: 02:40:42 (27 / 11)
07:09:43 01:04:49
21 Maciej Górski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 9 20 Wejherowo: 02:22:04 (22 / 8)
Stężyca: 01:59:51 (23 / 10)
Rumia: 02:48:41 (38 / 16)
07:10:36 01:05:42
22 Paweł Niski SmartFinance M30 10 21 Wejherowo: 02:25:19 (26 / 9)
Stężyca: 02:00:52 (28 / 13)
Rumia: 02:46:39 (36 / 14)
07:12:50 01:07:56
23 Dariusz Wiśniewski M50 2 22 Wejherowo: 02:25:05 (24 / 1)
Stężyca: 02:00:30 (26 / 2)
Rumia: 02:54:12 (44 / 4)
07:19:47 01:14:53
24 Jacek Frydrychowicz XTrack.com Monitoring Systems M30 11 23 Wejherowo: 02:31:08 (36 / 14)
Stężyca: 02:05:39 (40 / 18)
Rumia: 02:45:26 (35 / 13)
07:22:13 01:17:19
25 Paweł Lewandowski TVL MTB M30 12 24 Wejherowo: 02:33:59 (39 / 17)
Stężyca: 02:00:35 (27 / 12)
Rumia: 02:52:14 (42 / 18)
07:26:48 01:21:54
26 Adam Fira Schneider Electric Schneider Electric M30 13 25 Wejherowo: 02:32:15 (37 / 15)
Stężyca: 02:02:00 (34 / 15)
Rumia: 02:57:32 (47 / 19)
07:31:47 01:26:53
27 Tomir Żukotyński Wheel Brothers Grudziądz M40 9 26 Wejherowo: 02:29:29 (33 / 14)
Stężyca: 02:03:06 (38 / 15)
Rumia: 03:03:27 (55 / 19)
07:36:02 01:31:08
28 Piotr Sadowski Lotos Running Team M30 14 27 Wejherowo: 02:37:45 (44 / 18)
Stężyca: 02:06:06 (41 / 19)
Rumia: 02:59:21 (50 / 22)
07:43:12 01:38:18
29 Sebastian Łamek has team swiecie M40 10 28 Wejherowo: 02:35:53 (41 / 15)
Stężyca: 02:13:19 (49 / 18)
Rumia: 02:56:41 (45 / 15)
07:45:53 01:40:59
30 Paweł Jurczak Zadroga Racing Team M30 15 29 Wejherowo: 02:33:30 (38 / 16)
Stężyca: 02:16:42 (52 / 22)
Rumia: 02:57:52 (49 / 21)
07:48:04 01:43:10
31 Piotr Przybysz AZS UG M50 3 30 Wejherowo: 02:38:48 (47 / 3)
Stężyca: 02:08:35 (42 / 4)
Rumia: 03:02:40 (53 / 5)
07:50:03 01:45:09
32 Roman Socha norda active team nypel rowery M40 11 31 Wejherowo: 02:37:59 (45 / 16)
Stężyca: 02:15:16 (51 / 19)
Rumia: 02:57:01 (46 / 16)
07:50:16 01:45:22
33 Artur Łukasik M50 4 32 Wejherowo: 02:38:48 (48 / 4)
Stężyca: 02:10:14 (46 / 5)
Rumia: 03:03:05 (54 / 6)
07:52:07 01:47:13
34 Michal Czaiński Skurcze&Zakwasy Straszyn mtb team M18 3 33 Wejherowo: 02:37:24 (43 / 6)
Stężyca: 02:09:53 (43 / 3)
Rumia: 03:17:21 (62 / 9)
08:04:38 01:59:44
35 Agnieszka Patoka ASE TREK GDYNIA F18 1 2 Wejherowo: 02:35:28 (40 / 1)
Stężyca: 02:10:13 (45 / 1)
Rumia: 03:23:07 (65 / 1)
08:08:48 02:03:54
36 Krzysztof Paszkudzki MTB KRIS-ART MTB KRIS ART M30 16 34 Wejherowo: 02:52:36 (56 / 20)
Stężyca: 02:14:14 (50 / 21)
Rumia: 03:07:38 (57 / 23)
08:14:28 02:09:34
37 Sebastian Dobecki M40 12 35 Wejherowo: 02:50:24 (54 / 19)
Stężyca: 02:18:19 (53 / 20)
Rumia: 03:23:29 (66 / 22)
08:32:12 02:27:18
38 Jarosław Bońkowski MH Automatyka M50 5 36 Wejherowo: 02:53:15 (57 / 7)
Stężyca: 02:25:48 (55 / 6)
Rumia: 03:25:40 (67 / 8)
08:44:43 02:39:49
39 Michal Mrozowski M30 17 37 Wejherowo: 02:55:53 (60 / 21)
Stężyca: 02:23:07 (54 / 23)
Rumia: 03:29:07 (71 / 27)
08:48:07 02:43:13
40 Wojciech Wojciszke M30 18 38 Wejherowo: 03:00:09 (62 / 23)
Stężyca: 02:30:49 (57 / 24)
Rumia: 03:21:54 (64 / 25)
08:52:52 02:47:58
41 Krystian Kurzyński M40 13 39 Wejherowo: 03:08:04 (65 / 24)
Stężyca: 02:30:49 (56 / 21)
Rumia: 03:51:12 (72 / 24)
09:30:05 03:25:11
42 Anna Jagiełło CST 7R MTB Team F30 2 3 Wejherowo: 03:26:31 (67 / 2)
Stężyca: 02:52:49 (59 / 2)
Rumia: 03:53:04 (73 / 3)
10:12:24 04:07:30
43 Jan Czapliński Komobike Scott M30 19 40 Wejherowo: 02:12:38 (8 / 5)
Stężyca: 01:50:34 (7 / 4)
04:03:12
44 Robert Zembroń Old School MTB Gdańsk M40 14 41 Wejherowo: 02:12:48 (10 / 2)
Stężyca: 01:54:20 (12 / 5)
04:07:08 00:03:56
45 Rafał Najdrowski M40 15 42 Wejherowo: 02:17:48 (14 / 5)
Stężyca: 01:55:00 (13 / 6)
04:12:48 00:09:36
46 Artur Wesołowski M40 16 43 Wejherowo: 02:21:48 (19 / 8)
Stężyca: 01:57:37 (15 / 7)
04:19:25 00:16:13
47 Krzysztof Wenta KLUB KOLARSKI LEW LEBORK M40 17 44 Wejherowo: 02:21:49 (20 / 9)
Stężyca: 02:00:07 (24 / 12)
04:21:56 00:18:44
48 Artur Mielewczyk Santic Polska Racing Team M30 20 45 Wejherowo: 02:30:58 (35 / 13)
Stężyca: 02:02:01 (35 / 16)
04:32:59 00:29:47
49 Sławomir Wojciechowski ASE Trek Gdynia M30 21 46 Stężyca: 01:57:36 (14 / 7)
Rumia: 02:44:11 (32 / 12)
04:41:47 00:38:35
50 Robert Sadowski M30 22 47 Wejherowo: 02:38:33 (46 / 19)
Stężyca: 02:10:13 (44 / 20)
04:48:46 00:45:34
51 Artur Brzeziński KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 23 48 Stężyca: 02:02:46 (36 / 17)
Rumia: 02:51:51 (41 / 17)
04:54:37 00:51:25
52 Wojtek Stolp team MTB CHOJNICE M40 18 49 Stężyca: 02:01:51 (31 / 13)
Rumia: 02:52:51 (43 / 14)
04:54:42 00:51:30
53 Grzegorz Kołodzik Klif Team M18 4 50 Wejherowo: 02:12:54 (11 / 3)
Rumia: 02:43:42 (29 / 6)
04:56:36 00:53:24
54 Tomasz Szczęsny MH- Automatyka M30 24 51 Stężyca: 02:00:28 (25 / 11)
Rumia: 02:57:33 (48 / 20)
04:58:01 00:54:49
55 Adam Zaczeniuk M40 19 52 Stężyca: 02:12:22 (48 / 17)
Rumia: 02:49:00 (39 / 13)
05:01:22 00:58:10
56 Łukasz Sieniek KU AZS Politechnika Gdańska M18 5 53 Stężyca: 02:11:27 (47 / 4)
Rumia: 03:06:46 (56 / 8)
05:18:13 01:15:01
57 Tomasz Gotówko To Mi Kolarz M40 20 54 Wejherowo: 02:41:16 (49 / 17)
Rumia: 03:10:35 (59 / 20)
05:51:51 01:48:39
58 Jacek Rusiecki MTB Mercedes Service Team M50 6 55 Wejherowo: 02:42:46 (50 / 5)
Rumia: 03:16:28 (61 / 7)
05:59:14 01:56:02
59 Artur Szymański LOTOS Running Team M40 21 56 Wejherowo: 02:54:25 (58 / 21)
Rumia: 03:10:52 (60 / 21)
06:05:17 02:02:05
60 Adam Ryza Janusze Kolarstwa M40 22 57 Wejherowo: 02:50:38 (55 / 20)
Rumia: 03:28:33 (70 / 23)
06:19:11 02:15:59
61 Marcin Kalinowski M30 25 58 Wejherowo: 02:59:34 (61 / 22)
Rumia: 03:26:02 (68 / 26)
06:25:36 02:22:24
62 Massimo Berton acido lattico M50 7 59 Stężyca: 02:01:48 (30 / 3)
02:01:48
63 Arkadiusz Suś Bydzia Power Bike Team M40 23 60 Stężyca: 02:01:51 (32 / 14)
02:01:51 00:00:03
64 Krzysztof Żwikiewicz złotów M40 24 61 Stężyca: 02:04:59 (39 / 16)
02:04:59 00:03:11
65 Krzysztof Łukasik ABRUKO - RENAULT TEAM M18 6 62 Rumia: 02:08:27 (1 / 1)
02:08:27 00:06:39
66 Andrzej Jozwik ASE Trek Gdynia M18 7 63 Wejherowo: 02:12:37 (7 / 2)
02:12:37 00:10:49
67 Arkadiusz Jusiński ABRUKO - RENAULT TEAM M40 25 64 Rumia: 02:16:57 (4 / 2)
02:16:57 00:15:09
68 Michał Przybytek ASE TREK GDYNIA ASE TREK GDYNIA M30 26 65 Rumia: 02:18:44 (7 / 4)
02:18:44 00:16:56
69 Mateusz Hanke RENAULT TEAM M18 8 66 Wejherowo: 02:21:03 (18 / 4)
02:21:03 00:19:15
70 Grzegorz Maleszka ABRUKO-Renault Team ABRUKO-Renault Team M40 26 67 Rumia: 02:21:13 (9 / 4)
02:21:13 00:19:25
71 Paweł Arciszewski ABRUKO - RENAULT TEAM M30 27 68 Rumia: 02:21:53 (10 / 5)
02:21:53 00:20:05
72 Patryk Sienkiewicz Dream Tri Team M40 27 69 Wejherowo: 02:25:49 (28 / 11)
02:25:49 00:24:01
73 Tomasz Olender Komobike Scott M18 9 70 Rumia: 02:27:42 (12 / 2)
02:27:42 00:25:54
74 Damian Gruszecki Dream Tri Team M30 28 71 Wejherowo: 02:29:00 (32 / 11)
02:29:00 00:27:12
75 Kacper Belt MTB Eldar Świecie KICATY MADAFAKA M18 10 72 Rumia: 02:32:08 (15 / 4)
02:32:08 00:30:20
76 Maciej Zielonka ASE TREK GDYNIA ASE Trek Gdynia M30 29 73 Rumia: 02:34:53 (19 / 9)
02:34:53 00:33:05
77 Mariusz Goliński ASE TREK GDYNIA M50 8 74 Rumia: 02:35:33 (20 / 1)
02:35:33 00:33:45
78 Kinga Tomaszewska FTI Racing Team F40 1 4 Wejherowo: 02:37:19 (42 / 1)
02:37:19 00:35:31
79 Sławek Szymków Banach Sport Team BST M40 28 75 Wejherowo: 02:43:45 (51 / 18)
02:43:45 00:41:57
80 Maks Janczarski M40 29 76 Rumia: 02:43:59 (31 / 11)
02:43:59 00:42:11
81 Wojciech Wydmuch M30 30 77 Stężyca: 02:44:29 (58 / 25)
02:44:29 00:42:41
82 Tomasz Jarząbek Euro Bike Kaczmarek Electric Team M50 9 78 Rumia: 02:44:30 (33 / 3)
02:44:30 00:42:42
83 Tomasz Sośniak 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 11 79 Wejherowo: 02:44:50 (52 / 7)
02:44:50 00:43:02
84 Jerzy Konkol Team3MajKoło M40 30 80 Rumia: 02:45:06 (34 / 12)
02:45:06 00:43:18
85 Sławomir Mrozowski Górny Bronx M30 31 81 Rumia: 02:48:17 (37 / 15)
02:48:17 00:46:29
86 Leszek Gąsiorowski M50 10 82 Wejherowo: 02:49:17 (53 / 6)
02:49:17 00:47:29
87 Maciej Leśniak Jumpcity CST 7R MTB TEAM M18 12 83 Rumia: 02:50:05 (40 / 7)
02:50:05 00:48:17
88 Jarosław Gorzycki M40 31 84 Wejherowo: 02:55:24 (59 / 22)
02:55:24 00:53:36
89 Radosław Szlas Runnersi S7 Banino ( GLUCHY ) M40 32 85 Wejherowo: 03:00:40 (63 / 23)
03:00:40 00:58:52
90 Tomasz Skawiński NEXUS Team M40 33 86 Rumia: 03:01:28 (51 / 17)
03:01:28 00:59:40
91 Jacek Olech mtb eldar Świecie M40 34 87 Rumia: 03:02:02 (52 / 18)
03:02:02 01:00:14
92 Kazimierz Kubieniec InQel Marcin Kubieniec M60 1 88 Stężyca: 03:02:32 (60 / 1)
03:02:32 01:00:44
93 Krzysztof Fojuth M30 32 89 Wejherowo: 03:04:40 (64 / 24)
03:04:40 01:02:52
94 Marzena Janczarska F40 2 5 Rumia: 03:08:14 (58 / 1)
03:08:14 01:06:26
95 Radosław Latarski M30 33 90 Wejherowo: 03:09:02 (66 / 25)
03:09:02 01:07:14
96 Piotr Topolski Sztafeta Nadziei M30 34 91 Rumia: 03:18:55 (63 / 24)
03:18:55 01:17:07
97 Justyna Machowska VO2max MTB Team F30 3 6 Rumia: 03:28:28 (69 / 2)
03:28:28 01:26:40
98 Roman Wiktorowicz M60 2 92 Wejherowo: 03:38:10 (68 / 1)
03:38:10 01:36:22
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon