Elemental Tri Series 2016 - dystans sprinterski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Jacek Krawczyk UKS Tri-Team Rumia M20 1 1 Olsztyn: 00:58:05 (3 / 2)
Augustów: 00:57:22 (1 / 1)
Blachownia: 00:57:05 (1 / 1)
Białystok: 00:56:59 (2 / 1)
03:49:31
2 Tomasz Marcinek KS AZS-AWF Katowice Labosport Team/Olscoaching/SMS Racibórz M24 1 2 Olsztyn: 00:57:22 (1 / 1)
Augustów: 00:57:43 (3 / 2)
Blachownia: 00:58:00 (5 / 3)
Białystok: 00:56:42 (1 / 1)
03:49:47 00:00:16
3 Kamil Damentka UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 3 Olsztyn: 01:00:27 (10 / 2)
Augustów: 00:58:42 (5 / 1)
Blachownia: 00:57:36 (4 / 1)
Białystok: 00:58:53 (8 / 2)
03:55:38 00:06:07
4 Piotr Zabiszak GTT Diament Gniezno M16 2 4 Olsztyn: 00:59:24 (8 / 1)
Augustów: 00:59:22 (9 / 2)
Blachownia: 01:00:17 (15 / 5)
Białystok: 00:58:45 (6 / 1)
03:57:48 00:08:17
5 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M24 2 5 Olsztyn: 01:00:32 (11 / 3)
Augustów: 00:59:56 (12 / 3)
Blachownia: 00:59:40 (12 / 5)
Białystok: 00:58:23 (4 / 3)
03:58:31 00:09:00
6 Piotr Ławicki UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 2 6 Olsztyn: 01:01:01 (14 / 8)
Augustów: 00:59:12 (7 / 4)
Blachownia: 00:59:49 (13 / 5)
Białystok: 00:59:03 (9 / 4)
03:59:05 00:09:34
7 Damian Wojcieszonek KS IRONMAN C/S POLSKA M16 3 7 Olsztyn: 01:01:58 (19 / 6)
Augustów: 00:59:44 (11 / 4)
Blachownia: 00:58:30 (7 / 2)
Białystok: 00:59:27 (11 / 3)
03:59:39 00:10:08
8 Krzysztof Hadas drużyna Tri NEGU M20 3 8 Olsztyn: 01:02:12 (22 / 11)
Augustów: 01:00:41 (14 / 6)
Blachownia: 00:59:03 (9 / 3)
Białystok: 00:59:17 (10 / 5)
04:01:13 00:11:42
9 Daniel Juszkowiec UKS G-8 Bielany Warszawa M16 4 9 Olsztyn: 01:01:12 (15 / 4)
Augustów: 00:59:28 (10 / 3)
Blachownia: 01:00:11 (14 / 4)
Białystok: 01:03:49 (21 / 8)
04:04:40 00:15:09
10 Marcin Neuman KS AZS AWF Katowice OSSM Racibórz M20 4 10 Olsztyn: 01:02:59 (25 / 12)
Augustów: 00:59:08 (6 / 3)
Blachownia: 01:00:23 (16 / 6)
Białystok: 01:06:06 (24 / 8)
04:08:36 00:19:05
11 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork F24 1 1 Olsztyn: 01:03:20 (26 / 2)
Augustów: 01:02:30 (20 / 1)
Blachownia: 01:01:46 (22 / 2)
Białystok: 01:01:27 (16 / 1)
04:09:03 00:19:32
12 Aleksandra Rudzińska UKS G-8 Bielany Warszawa F20 1 2 Olsztyn: 01:04:12 (30 / 1)
Augustów: 01:02:53 (23 / 1)
Blachownia: 01:03:19 (24 / 1)
Białystok: 01:02:23 (18 / 1)
04:12:47 00:23:16
13 Krzysztof Makowski Waniewski Coaching M24 3 11 Olsztyn: 01:13:27 (58 / 11)
Augustów: 01:03:10 (24 / 4)
Blachownia: 01:01:28 (20 / 6)
Białystok: 01:01:16 (15 / 4)
04:19:21 00:29:50
14 Magdalena Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz F20 2 3 Olsztyn: 01:05:37 (32 / 3)
Augustów: 01:03:48 (25 / 2)
Blachownia: 01:04:11 (26 / 3)
Białystok: 01:06:43 (28 / 2)
04:20:19 00:30:48
15 Klaudia Petters TS Akwedukt Kielce F16 1 4 Olsztyn: 01:07:58 (37 / 1)
Augustów: 01:06:06 (30 / 2)
Blachownia: 01:06:29 (36 / 3)
Białystok: 01:06:32 (27 / 3)
04:27:05 00:37:34
16 Ula Olejniczak CSGT Głogów F16 2 5 Olsztyn: 01:09:11 (42 / 2)
Augustów: 01:06:22 (31 / 3)
Blachownia: 01:05:57 (32 / 2)
Białystok: 01:06:21 (26 / 2)
04:27:51 00:38:20
17 Maja Ryczak UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness F20 3 6 Olsztyn: 01:10:19 (47 / 5)
Augustów: 01:06:58 (32 / 3)
Blachownia: 01:06:44 (37 / 6)
Białystok: 01:07:57 (30 / 3)
04:31:58 00:42:27
18 Olga Masłowska GTT Diament Gniezno Maciejka F16 3 7 Olsztyn: 01:09:43 (43 / 3)
Augustów: 01:08:34 (35 / 4)
Blachownia: 01:06:56 (40 / 5)
Białystok: 01:12:29 (46 / 7)
04:37:42 00:48:11
19 Julia Goc KTS IRONMAN F16 4 8 Olsztyn: 01:15:13 (63 / 7)
Augustów: 01:11:17 (42 / 8)
Blachownia: 01:06:56 (39 / 6)
Białystok: 01:08:40 (33 / 4)
04:42:06 00:52:35
20 Karina Woźniak KS IRONMAN C/S POLSKA F16 5 9 Olsztyn: 01:14:32 (61 / 6)
Augustów: 01:11:23 (43 / 9)
Blachownia: 01:11:32 (59 / 11)
Białystok: 01:09:44 (37 / 5)
04:47:11 00:57:40
21 Wiktoria Zawolik TS Akwedukt Kielce F16 6 10 Olsztyn: 01:18:59 (75 / 10)
Augustów: 01:10:50 (39 / 6)
Blachownia: 01:07:56 (44 / 7)
Białystok: 01:11:23 (40 / 6)
04:49:08 00:59:37
22 Andrzej Jednaszewski AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M24 4 12 Olsztyn: 01:15:49 (66 / 17)
Augustów: 01:15:30 (47 / 8)
Blachownia: 01:10:08 (51 / 13)
Białystok: 01:09:56 (38 / 9)
04:51:23 01:01:52
23 Dariusz Wielakin Nadaktywni M24 5 13 Olsztyn: 01:30:32 (125 / 65)
Augustów: 01:23:02 (58 / 17)
Blachownia: 01:21:09 (100 / 50)
Białystok: 01:21:07 (71 / 32)
05:35:50 01:46:19
24 Rafał Stasinski Yanushe Triathlon Team YTT M24 6 14 Olsztyn: 01:45:37 (161 / 90)
Augustów: 01:35:33 (81 / 36)
Blachownia: 01:29:54 (142 / 82)
Białystok: 01:30:27 (106 / 57)
06:21:31 02:32:00
25 Grzegorz Stawiarski Yanushe Triathlon Team ExiWork M24 7 15 Olsztyn: 01:38:38 (149 / 81)
Augustów: 01:38:57 (87 / 41)
Blachownia: 01:34:48 (150 / 90)
Białystok: 01:34:00 (118 / 66)
06:26:23 02:36:52
26 Damian Woronko M24 8 16 Olsztyn: 01:48:14 (164 / 92)
Augustów: 01:43:40 (94 / 47)
Blachownia: 01:38:26 (154 / 92)
Białystok: 01:35:49 (123 / 71)
06:46:09 02:56:38
27 Paweł Najmowicz Tri NEGU M20 5 17 Olsztyn: 00:59:56 (9 / 6)
Augustów: 00:59:18 (8 / 5)
Białystok: 00:58:40 (5 / 2)
02:57:54
28 Miłosz Walkowiak MKS Sambor Tczew M16 5 18 Olsztyn: 01:02:20 (23 / 7)
Augustów: 01:00:12 (13 / 5)
Białystok: 01:00:49 (13 / 5)
03:03:21 00:05:27
29 Marcin Combik YMCA Kraków M20 6 19 Olsztyn: 01:04:09 (29 / 13)
Blachownia: 01:00:29 (17 / 7)
Białystok: 01:01:09 (14 / 6)
03:05:47 00:07:53
30 Michał Czech GTT Diament Gniezno M20 7 20 Olsztyn: 01:02:07 (21 / 10)
Augustów: 01:02:44 (22 / 7)
Blachownia: 01:01:23 (19 / 8)
03:06:14 00:08:20
31 Michał Jarliński UKS Tri-Team Rumia M16 6 21 Olsztyn: 01:03:35 (28 / 10)
Augustów: 01:01:26 (17 / 8)
Białystok: 01:01:31 (17 / 6)
03:06:32 00:08:38
32 Aleksandra Sikora YMCA Kraków F16 7 11 Augustów: 01:05:06 (27 / 1)
Blachownia: 01:01:59 (23 / 1)
Białystok: 01:03:27 (19 / 1)
03:10:32 00:12:38
33 Łukasz Kowalczyk KS IRONMAN C/S POLSKA M16 7 22 Olsztyn: 01:07:22 (35 / 11)
Augustów: 01:01:38 (19 / 10)
Blachownia: 01:01:35 (21 / 6)
03:10:35 00:12:41
34 Michał Ceklarz UKS Tri-Team Rumia M16 8 23 Olsztyn: 01:08:30 (39 / 13)
Augustów: 01:05:21 (28 / 13)
Białystok: 01:03:40 (20 / 7)
03:17:31 00:19:37
35 Dominik Glebow M16 9 24 Olsztyn: 01:08:25 (38 / 12)
Augustów: 01:08:57 (36 / 15)
Blachownia: 01:06:12 (33 / 7)
03:23:34 00:25:40
36 Małgorzata Lipowska YMCA Kraków F20 4 12 Augustów: 01:10:20 (38 / 4)
Blachownia: 01:07:37 (43 / 8)
Białystok: 01:09:20 (36 / 4)
03:27:17 00:29:23
37 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M24 9 25 Olsztyn: 01:21:51 (88 / 33)
Augustów: 01:14:08 (45 / 6)
Białystok: 01:08:41 (34 / 7)
03:44:40 00:46:46
38 Patrycja Kościesza Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki F20 5 13 Augustów: 01:28:36 (68 / 5)
Blachownia: 01:20:16 (99 / 9)
Białystok: 01:22:25 (74 / 5)
04:11:17 01:13:23
39 Rafał Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M24 10 26 Olsztyn: 01:37:55 (146 / 78)
Augustów: 01:25:18 (64 / 22)
Blachownia: 01:16:47 (78 / 32)
04:20:00 01:22:06
40 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M24 11 27 Olsztyn: 01:42:25 (157 / 87)
Augustów: 01:34:35 (80 / 35)
Blachownia: 01:26:13 (126 / 70)
04:43:13 01:45:19
41 Miriam Nowak Leśne dziadki Beko F24 2 14 Augustów: 01:48:11 (98 / 7)
Blachownia: 01:39:51 (157 / 15)
Białystok: 01:36:47 (126 / 16)
05:04:49 02:06:55
42 Mateusz Rak UKS Tri-Team Rumia M24 12 28 Augustów: 00:57:31 (2 / 1)
Blachownia: 00:57:33 (3 / 2)
01:55:04
43 Kacper Stępniak UKS Tri-Team Rumia M20 8 29 Olsztyn: 00:57:30 (2 / 1)
Blachownia: 00:58:52 (8 / 2)
01:56:22 00:01:18
44 Tomasz Brembor KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz M20 9 30 Olsztyn: 00:58:11 (4 / 3)
Augustów: 00:58:11 (4 / 2)
01:56:22 00:01:18
45 Przemysław Szymanowski WLKS KMICIC / www.przemyslawszymanowski.pl M24 13 31 Olsztyn: 00:58:50 (5 / 2)
Białystok: 00:57:53 (3 / 2)
01:56:43 00:01:39
46 Igor Siódmiak MKP SZCZECINEK ( OSSM POZNAŃ ) M16 10 32 Blachownia: 00:59:32 (11 / 3)
Białystok: 01:00:05 (12 / 4)
01:59:37 00:04:33
47 Maciej Bodnar AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M20 10 33 Olsztyn: 01:00:37 (12 / 7)
Blachownia: 00:59:14 (10 / 4)
01:59:51 00:04:47
48 Tomasz Szala AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT Jefe M24 14 34 Olsztyn: 01:01:39 (17 / 4)
Blachownia: 00:58:29 (6 / 4)
02:00:08 00:05:04
49 Eryk Szuba GTT Diament Gniezno Obuwie Maciejka M16 11 35 Olsztyn: 01:00:50 (13 / 3)
Augustów: 01:01:35 (18 / 9)
02:02:25 00:07:21
50 Paweł Lenartowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 12 36 Olsztyn: 01:01:25 (16 / 5)
Augustów: 01:01:08 (16 / 7)
02:02:33 00:07:29
51 Alicja Ulatowska WLKS Kmicic Częstochowa F20 6 15 Olsztyn: 01:04:59 (31 / 2)
Blachownia: 01:03:22 (25 / 2)
02:08:21 00:13:17
52 Hanna Kaźmierczak Elemental Team F24 3 16 Olsztyn: 01:05:43 (33 / 3)
Blachownia: 01:04:33 (28 / 3)
02:10:16 00:15:12
53 Piotr Michalak UKS G-8 Bielany Warszawa M16 13 37 Olsztyn: 01:08:51 (41 / 14)
Augustów: 01:02:35 (21 / 11)
02:11:26 00:16:22
54 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F20 7 17 Olsztyn: 01:08:37 (40 / 4)
Blachownia: 01:04:59 (29 / 4)
02:13:36 00:18:32
55 Jakub Szymanowski KS AZS-AWF Katowice M20 11 38 Olsztyn: 01:07:23 (36 / 15)
Augustów: 01:07:40 (34 / 9)
02:15:03 00:19:59
56 Michał Gaweł UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 12 39 Olsztyn: 01:10:14 (45 / 16)
Białystok: 01:06:12 (25 / 9)
02:16:26 00:21:22
57 Marta Zygmunt MLUKS Triathlon Koło F16 8 18 Augustów: 01:09:50 (37 / 5)
Blachownia: 01:06:44 (38 / 4)
02:16:34 00:21:30
58 Karol Gajewski TS Akwedukt Kielce M16 14 40 Olsztyn: 01:10:40 (48 / 15)
Blachownia: 01:06:19 (34 / 8)
02:16:59 00:21:55
59 Maria Pytel Triathlon Starachowice F24 4 19 Olsztyn: 01:10:15 (46 / 4)
Białystok: 01:07:19 (29 / 3)
02:17:34 00:22:30
60 Pierre-Francois Drouin WITC M24 15 41 Olsztyn: 01:11:31 (53 / 8)
Białystok: 01:08:11 (31 / 5)
02:19:42 00:24:38
61 Magdalena Giet TRIATHLON YMCA KRAKÓW F16 9 20 Olsztyn: 01:11:46 (55 / 4)
Blachownia: 01:08:59 (47 / 8)
02:20:45 00:25:41
62 Igor Lewandowski Celironman RTS Widzew Łódź M24 16 42 Olsztyn: 01:11:50 (56 / 10)
Blachownia: 01:09:31 (50 / 12)
02:21:21 00:26:17
63 Rafał Naporowski Perschmann M24 17 43 Blachownia: 01:14:07 (66 / 22)
Białystok: 01:14:19 (48 / 17)
02:28:26 00:33:22
64 Piotr Daniel M24 18 44 Olsztyn: 01:19:07 (76 / 23)
Białystok: 01:11:30 (41 / 11)
02:30:37 00:35:33
65 Magdalena Ratajczak GTT Diament Gniezno F16 10 21 Olsztyn: 01:17:55 (72 / 9)
Blachownia: 01:15:57 (76 / 14)
02:33:52 00:38:48
66 Marcin Walkowiak Agros-TJ M24 19 45 Olsztyn: 01:17:24 (68 / 18)
Augustów: 01:16:32 (49 / 10)
02:33:56 00:38:52
67 Rafał Paszkiewicz PTT DELTA M24 20 46 Blachownia: 01:23:13 (115 / 62)
Białystok: 01:11:39 (42 / 12)
02:34:52 00:39:48
68 Andrey Belkin M24 21 47 Olsztyn: 01:19:15 (77 / 24)
Augustów: 01:16:12 (48 / 9)
02:35:27 00:40:23
69 Tomasz Arak Triathlon Piaseczno M24 22 48 Olsztyn: 01:23:44 (95 / 39)
Białystok: 01:14:36 (50 / 18)
02:38:20 00:43:16
70 Marcin Staśkiewicz Tri NEGU M24 23 49 Olsztyn: 01:22:38 (90 / 34)
Augustów: 01:19:10 (51 / 12)
02:41:48 00:46:44
71 Tomasz Tupalski M24 24 50 Augustów: 01:22:59 (57 / 16)
Białystok: 01:19:23 (64 / 27)
02:42:22 00:47:18
72 Anna Gałązka UKS Katolik Częstochowa F16 11 22 Olsztyn: 01:26:18 (108 / 11)
Blachownia: 01:17:20 (85 / 15)
02:43:38 00:48:34
73 Bartosz Parfieniuk M24 25 51 Olsztyn: 01:27:17 (113 / 56)
Augustów: 01:20:25 (53 / 13)
02:47:42 00:52:38
74 Sebastian Radecki M24 26 52 Blachownia: 01:24:15 (119 / 66)
Białystok: 01:24:13 (82 / 40)
02:48:28 00:53:24
75 Maciej Węgrzyn M24 27 53 Augustów: 01:26:58 (67 / 25)
Blachownia: 01:21:45 (105 / 54)
02:48:43 00:53:39
76 Tomasz Kołodziejczyk M24 28 54 Augustów: 01:25:52 (65 / 23)
Białystok: 01:23:36 (78 / 37)
02:49:28 00:54:24
77 Piotr Sojkowski Tri NEGU M24 29 55 Olsztyn: 01:25:50 (106 / 50)
Augustów: 01:24:36 (61 / 20)
02:50:26 00:55:22
78 Krzysztof Gbur M24 30 56 Augustów: 01:28:42 (69 / 26)
Białystok: 01:21:44 (72 / 33)
02:50:26 00:55:22
79 Grzegorz Sudak M24 31 57 Blachownia: 01:27:38 (134 / 76)
Białystok: 01:24:50 (83 / 41)
02:52:28 00:57:24
80 Artur Białokozowicz M24 32 58 Augustów: 01:29:19 (71 / 28)
Białystok: 01:25:40 (87 / 44)
02:54:59 00:59:55
81 Grzegorz Suda M24 33 59 Augustów: 01:31:17 (75 / 31)
Blachownia: 01:24:32 (120 / 67)
02:55:49 01:00:45
82 Dorota Pawłowicz Kuźnia Triathlonu Team Bajlando F24 5 23 Augustów: 01:30:27 (73 / 2)
Białystok: 01:25:50 (88 / 7)
02:56:17 01:01:13
83 Mikolaj Konieczny BBS M24 34 60 Olsztyn: 01:33:45 (138 / 71)
Białystok: 01:23:38 (79 / 38)
02:57:23 01:02:19
84 Paweł Ziniewicz M16 15 61 Olsztyn: 01:33:31 (137 / 18)
Białystok: 01:25:25 (85 / 12)
02:58:56 01:03:52
85 Robert Kościesza Tri NEGU M24 35 62 Olsztyn: 01:30:47 (127 / 66)
Augustów: 01:28:47 (70 / 27)
02:59:34 01:04:30
86 Noemi Szmigielska WITC F24 6 24 Augustów: 01:34:16 (77 / 3)
Białystok: 01:30:48 (108 / 13)
03:05:04 01:10:00
87 Cezary Misiewicz M24 36 63 Augustów: 01:39:25 (88 / 42)
Białystok: 01:32:53 (116 / 65)
03:12:18 01:17:14
88 Bartosz Mucharski Leśne dziadki Beko M24 37 64 Augustów: 01:42:10 (93 / 46)
Blachownia: 01:32:49 (148 / 87)
03:14:59 01:19:55
89 Anna Taraszkiewicz MTB Suwałki F24 7 25 Olsztyn: 01:42:12 (156 / 15)
Augustów: 01:36:30 (83 / 4)
03:18:42 01:23:38
90 Dorota Młyńczyk Warsaw International Triathlon Club F24 8 26 Augustów: 01:41:19 (90 / 5)
Białystok: 01:38:37 (130 / 18)
03:19:56 01:24:52
91 Dariusz Kowalski KS AZS-AWF Katowice Fabryka Triathlonu M24 38 65 Blachownia: 00:57:17 (2 / 1)
00:57:17
92 Robert Wilkowiecki GVT M20 13 66 Białystok: 00:58:45 (7 / 3)
00:58:45 00:01:28
93 Miłosz Sowiński AZS AWF Wrocław M20 14 67 Olsztyn: 00:59:02 (6 / 4)
00:59:02 00:01:45
94 Konrad Zdun UKS 9 Kalisz M20 15 68 Olsztyn: 00:59:06 (7 / 5)
00:59:06 00:01:49
95 Maria Cześnik Weltour Airbike Pro Team F24 9 27 Blachownia: 01:00:33 (18 / 1)
01:00:33 00:03:16
96 Adrian Wilk UKL Ósemka Police M16 16 69 Augustów: 01:00:52 (15 / 6)
01:00:52 00:03:35
97 Maciej Kosmala CompleXsports PRO TEAM M20 16 70 Olsztyn: 01:01:50 (18 / 9)
01:01:50 00:04:33
98 Magdalena Mielnik Warmińsko - Mazurski Klub Sportowy F24 10 28 Olsztyn: 01:02:02 (20 / 1)
01:02:02 00:04:45
99 Mateusz Cieślik KS IRONMAN CS POLSKA M16 17 71 Olsztyn: 01:02:38 (24 / 8)
01:02:38 00:05:21
100 Jakub Rudziński KS IRONMAN CS POLSKA M16 18 72 Olsztyn: 01:03:22 (27 / 9)
01:03:22 00:06:05
101 Konrad Przedziński Adwokatura M24 39 73 Blachownia: 01:04:32 (27 / 7)
01:04:32 00:07:15
102 Bartosz Urbański GTT Diament Gniezno M20 17 74 Blachownia: 01:05:02 (30 / 9)
01:05:02 00:07:45
103 Grzegorz Rudziński Delf Gryfino M16 19 75 Augustów: 01:05:03 (26 / 12)
01:05:03 00:07:46
104 Aleksandra Jędrzejewska UKS Tri-Team Rumia F24 11 29 Białystok: 01:05:25 (22 / 2)
01:05:25 00:08:08
105 Adam Głogowski TRI Warrior / ATC Cargo Team M20 18 76 Białystok: 01:05:28 (23 / 7)
01:05:28 00:08:11
106 Mateusz Urbanek Delf Gryfino M16 20 77 Augustów: 01:05:28 (29 / 14)
01:05:28 00:08:11
107 Paulina Klimas KS AZS-AWF Katowice F20 8 30 Blachownia: 01:05:32 (31 / 5)
01:05:32 00:08:15
108 Jakub Goliniewski KOLARSKI TEAM M20 19 78 Olsztyn: 01:06:21 (34 / 14)
01:06:21 00:09:04
109 Natalia Krawczyk F24 12 31 Blachownia: 01:06:21 (35 / 4)
01:06:21 00:09:04
110 Bartłomiej Urbański GTT Diament Gniezno M20 20 79 Augustów: 01:07:03 (33 / 8)
01:07:03 00:09:46
111 Janisław Borczyk M24 40 80 Blachownia: 01:07:23 (41 / 8)
01:07:23 00:10:06
112 Dominika Kozak WLKS Kmicic Częstochowa F20 9 32 Blachownia: 01:07:28 (42 / 7)
01:07:28 00:10:11
113 Mateusz Buczek www.bajtel-point.pl /TWOMARK BAJTEL-POINT.PL / TWOMARK M24 41 81 Blachownia: 01:08:06 (45 / 9)
01:08:06 00:10:49
114 Piotr Maciesz M24 42 82 Białystok: 01:08:18 (32 / 6)
01:08:18 00:11:01
115 Sebastian Chojnowski Etixx Silesiaman Triathlon Team M24 43 83 Blachownia: 01:08:30 (46 / 10)
01:08:30 00:11:13
116 Jakub Abramiuk Kancelaria Adwokacka adw. Jakub Abramiuk M24 44 84 Białystok: 01:08:50 (35 / 8)
01:08:50 00:11:33
117 Karolina Żarnowska UKS G-8 Bielany Warszawa F16 12 33 Blachownia: 01:09:03 (48 / 9)
01:09:03 00:11:46
118 Bartosz Dudek M24 45 85 Blachownia: 01:09:25 (49 / 11)
01:09:25 00:12:08
119 Maciek Szymański WARSAW MASTERS TEAM M24 46 86 Olsztyn: 01:10:06 (44 / 5)
01:10:06 00:12:49
120 Anna Płatek REAL 64-sto F16 13 34 Blachownia: 01:10:10 (52 / 10)
01:10:10 00:12:53
121 Seweryn Stolarski Olimpius.PL M16 21 87 Blachownia: 01:10:13 (53 / 9)
01:10:13 00:12:56
122 Tomasz Ligocki CHOP ZE Żelaza TRI Team M24 47 88 Blachownia: 01:10:29 (54 / 14)
01:10:29 00:13:12
123 Jacek Litawa M24 48 89 Blachownia: 01:10:40 (55 / 15)
01:10:40 00:13:23
124 Kamil Kołosowski Nadaktywni M24 49 90 Białystok: 01:10:50 (39 / 10)
01:10:50 00:13:33
125 Wojciech Liro M24 50 91 Blachownia: 01:10:53 (56 / 16)
01:10:53 00:13:36
126 Paulina Załucka CompleXsports PRO TEAM F20 10 35 Olsztyn: 01:10:54 (49 / 6)
01:10:54 00:13:37
127 Michał Polanin M16 22 92 Blachownia: 01:10:54 (57 / 10)
01:10:54 00:13:37
128 Amelia Seroczyńska UKS G-8 Bielany Warszawa F16 14 36 Augustów: 01:11:03 (40 / 7)
01:11:03 00:13:46
129 Kamil Frukacz M20 21 93 Olsztyn: 01:11:05 (50 / 17)
01:11:05 00:13:48
130 Tomasz Bednarczyk Plaża ,,Miron" Lubowidz M24 51 94 Olsztyn: 01:11:12 (51 / 6)
01:11:12 00:13:55
131 Rafał Paczkowski Kuźnia Triathlonu M24 52 95 Augustów: 01:11:16 (41 / 5)
01:11:16 00:13:59
132 Jakub Krzysztofik M24 53 96 Olsztyn: 01:11:22 (52 / 7)
01:11:22 00:14:05
133 Gerard Magdziarz WTÓRPOL TRIATHLON ŚWIĘTOKRZYSKI M24 54 97 Blachownia: 01:11:23 (58 / 17)
01:11:23 00:14:06
134 Szymon Bogus TS Akwedukt Kielce M16 23 98 Blachownia: 01:11:39 (60 / 11)
01:11:39 00:14:22
135 Bartosz Nienartowicz Toruński Klub Triathlonowy M24 55 99 Olsztyn: 01:11:43 (54 / 9)
01:11:43 00:14:26
136 Paweł Borek M24 56 100 Blachownia: 01:11:50 (61 / 18)
01:11:50 00:14:33
137 Mateusz Syguła KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M24 57 101 Blachownia: 01:12:12 (62 / 19)
01:12:12 00:14:55
138 Natalia Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice F16 15 37 Blachownia: 01:12:13 (63 / 12)
01:12:13 00:14:56
139 jose barbella M24 58 102 Białystok: 01:12:15 (43 / 13)
01:12:15 00:14:58
140 Michał Głodowski Żórawski Team M24 59 103 Białystok: 01:12:16 (44 / 14)
01:12:16 00:14:59
141 Michał Łobacz Miszka i Felek Team M24 60 104 Białystok: 01:12:22 (45 / 15)
01:12:22 00:15:05
142 Karol Mochocki WTÓRPOL TRIATHLON ŚWIĘTOKRZYSKI M24 61 105 Blachownia: 01:12:26 (64 / 20)
01:12:26 00:15:09
143 Paulina Zabiszak GTT Diament Gniezno F16 16 38 Olsztyn: 01:13:25 (57 / 5)
01:13:25 00:16:08
144 Michał Zarębski JEST LEPIEJ Michał Zarębski JEST LEPIEJ Michał Zarębski M24 62 106 Blachownia: 01:13:47 (65 / 21)
01:13:47 00:16:30
145 Kamil Niemczuk Fizjoterapia Mateusz Derlecki M24 63 107 Olsztyn: 01:13:57 (59 / 12)
01:13:57 00:16:40
146 Marcin Kisielewski TEAM Białystok M16 24 108 Augustów: 01:13:58 (44 / 16)
01:13:58 00:16:41
147 Michał Bednarski Puls Studio M24 64 109 Olsztyn: 01:13:59 (60 / 13)
01:13:59 00:16:42
148 Grzegorz Witkowski LABOSPORT Team TRI4FUN Witkowscy Dental Clinic M24 65 110 Białystok: 01:14:12 (47 / 16)
01:14:12 00:16:55
149 Marcin Blicharz M24 66 111 Blachownia: 01:14:16 (67 / 23)
01:14:16 00:16:59
150 Jerzy Ciszek Grafit TEAM Grafit M24 67 112 Blachownia: 01:14:18 (68 / 24)
01:14:18 00:17:01
151 Michał Stefański M24 68 113 Blachownia: 01:14:30 (69 / 25)
01:14:30 00:17:13
152 Oliwia Kwaśkiewicz TKKF Dąbrowa Górnicza F16 17 39 Białystok: 01:14:32 (49 / 8)
01:14:32 00:17:15
153 Damian Mikołajski Team Damiko F.H.U. DAMIKO M24 69 114 Blachownia: 01:14:38 (70 / 26)
01:14:38 00:17:21
154 Bogna Masłowska GTT DIAMENT GNIEZNO F16 18 40 Blachownia: 01:14:58 (71 / 13)
01:14:58 00:17:41
155 Adam Nizio M20 22 115 Białystok: 01:15:00 (51 / 10)
01:15:00 00:17:43
156 Piotr Bieliński Powersystem M24 70 116 Olsztyn: 01:15:08 (62 / 14)
01:15:08 00:17:51
157 Marcin Bogucki Kuźnia Triathlonu M24 71 117 Olsztyn: 01:15:18 (64 / 15)
01:15:18 00:18:01
158 Emil Hrynko Fitwave M24 72 118 Augustów: 01:15:25 (46 / 7)
01:15:25 00:18:08
159 Mariusz Horodniczy M24 73 119 Blachownia: 01:15:41 (72 / 27)
01:15:41 00:18:24
160 Marcin Kuźmiński Agrolok Sport Team M24 74 120 Olsztyn: 01:15:45 (65 / 16)
01:15:45 00:18:28
161 Mariusz Zagórski AT-Sport M24 75 121 Blachownia: 01:15:49 (73 / 28)
01:15:49 00:18:32
162 Dominik Płóciennik M24 76 122 Blachownia: 01:15:52 (74 / 30)
01:15:52 00:18:35
163 Paweł Baszta M24 77 123 Blachownia: 01:15:52 (75 / 29)
01:15:52 00:18:35
164 Michał Komsta Olsh Coaching M24 78 124 Blachownia: 01:16:00 (77 / 31)
01:16:00 00:18:43
165 Filip Kwiatkowski M16 25 125 Białystok: 01:16:08 (52 / 9)
01:16:08 00:18:51
166 Anna Ramian TS Akwedukt Kielce F20 11 41 Olsztyn: 01:16:21 (67 / 7)
01:16:21 00:19:04
167 Jarek Dmowski Trienergy M24 79 126 Białystok: 01:16:33 (53 / 19)
01:16:33 00:19:16
168 Tomasz Górecki M24 80 127 Białystok: 01:16:37 (54 / 20)
01:16:37 00:19:20
169 Michał Wilk JWK Lubliniec/WBK Meta Lubliniec TTC M24 81 128 Blachownia: 01:16:56 (79 / 33)
01:16:56 00:19:39
170 Janina Malska PGB sportowa paczka F24 13 42 Blachownia: 01:17:07 (80 / 5)
01:17:07 00:19:50
171 Mirosław Sumorek M24 82 129 Białystok: 01:17:09 (55 / 21)
01:17:09 00:19:52
172 Piotr Grabowski M24 83 130 Blachownia: 01:17:10 (81 / 34)
01:17:10 00:19:53
173 Daniel Korcz Triathlon X-Team M24 84 131 Blachownia: 01:17:10 (82 / 35)
01:17:10 00:19:53
174 Dariusz Ziental M24 85 132 Blachownia: 01:17:15 (83 / 36)
01:17:15 00:19:58
175 Krzysztof Miezio BLISKA TEAM BLISKAAPTEKA.PL M24 86 133 Blachownia: 01:17:17 (84 / 37)
01:17:17 00:20:00
176 Katarzyna Rumińska MKS Delfin Malbork F16 19 43 Olsztyn: 01:17:25 (69 / 8)
01:17:25 00:20:08
177 Grzegorz Piotr Brzozowski IMAGSAVINGS.COM IMAG Savings Sp. z o. o. M24 87 134 Olsztyn: 01:17:31 (70 / 19)
01:17:31 00:20:14
178 Piotr Kozłowski Father on the run M24 88 135 Olsztyn: 01:17:36 (71 / 20)
01:17:36 00:20:19
179 Sergiusz Borczyk M24 89 136 Blachownia: 01:17:37 (86 / 38)
01:17:37 00:20:20
180 Marcin Piątek Hosemariano FBW "Mariano" M24 90 137 Blachownia: 01:17:39 (87 / 39)
01:17:39 00:20:22
181 Kuba Kasiński KIELCE TEAM Kielce Team M24 91 138 Blachownia: 01:17:41 (88 / 40)
01:17:41 00:20:24
182 Adam Dobrowolski M20 23 139 Białystok: 01:17:54 (56 / 11)
01:17:54 00:20:37
183 Arkadiusz Węgier UKS TRS SUSZ M24 92 140 Olsztyn: 01:18:01 (73 / 21)
01:18:01 00:20:44
184 Marcin Twaruszka M24 93 141 Blachownia: 01:18:10 (89 / 41)
01:18:10 00:20:53
185 Marcin Kohlman Luks Atak M24 94 142 Białystok: 01:18:12 (57 / 22)
01:18:12 00:20:55
186 Tomasz Adamski TOPAKA TRIATHLON TEAM M24 95 143 Blachownia: 01:18:19 (90 / 42)
01:18:19 00:21:02
187 Roman Klejzerowicz Egger Polska M24 96 144 Białystok: 01:18:19 (58 / 23)
01:18:19 00:21:02
188 Jakub Jelitto TRICLUB M20 24 145 Białystok: 01:18:20 (59 / 12)
01:18:20 00:21:03
189 Piotr Kościesza Tri NEGU M24 97 146 Augustów: 01:18:23 (50 / 11)
01:18:23 00:21:06
190 Bartłomiej Wróbel M16 26 147 Blachownia: 01:18:23 (91 / 12)
01:18:23 00:21:06
191 Kamil Kaliski Agrolok Sport Team Agrolok M24 98 148 Olsztyn: 01:18:25 (74 / 22)
01:18:25 00:21:08
192 Kamil Kucia Warsztat Formy M24 99 149 Blachownia: 01:18:31 (92 / 43)
01:18:31 00:21:14
193 Cezary Hermanowicz M24 100 150 Białystok: 01:18:47 (60 / 24)
01:18:47 00:21:30
194 Piotr Wajsiel Nadaktywni Białystok M24 101 151 Białystok: 01:18:49 (61 / 25)
01:18:49 00:21:32
195 Albert Miecznik I LO w Białymstoku M16 27 152 Białystok: 01:19:11 (62 / 10)
01:19:11 00:21:54
196 Krzysztof Słupecki M24 102 153 Białystok: 01:19:17 (63 / 26)
01:19:17 00:22:00
197 Robert Małolepszy Brembo Poland Team M24 103 154 Blachownia: 01:19:20 (93 / 44)
01:19:20 00:22:03
198 Radoslaw Bonowicz M24 104 155 Blachownia: 01:19:32 (94 / 45)
01:19:32 00:22:15
199 Bartłomiej Stelmaszczyk SCOUT TEAM M24 105 156 Blachownia: 01:19:32 (95 / 46)
01:19:32 00:22:15
200 Katarzyna Matejczyk Komputronik Galeria Antoniuk F24 14 44 Białystok: 01:19:42 (65 / 4)
01:19:42 00:22:25
201 Łukasz Dąbrowski Dąbki Family Team M24 106 157 Białystok: 01:19:50 (66 / 28)
01:19:50 00:22:33
202 Krum Angelov Krumov M24 107 158 Blachownia: 01:19:54 (96 / 47)
01:19:54 00:22:37
203 Martyna Pietruszewska GTT Diament Gniezno F16 20 45 Augustów: 01:20:01 (52 / 10)
01:20:01 00:22:44
204 Arkadiusz Ramotowski M24 108 159 Białystok: 01:20:01 (67 / 29)
01:20:01 00:22:44
205 Jan Chwedczuk M24 109 160 Olsztyn: 01:20:04 (78 / 25)
01:20:04 00:22:47
206 Radosław Juchnowicz KS Sulmin M24 110 161 Olsztyn: 01:20:05 (79 / 26)
01:20:05 00:22:48
207 Tomasz Bednarczyk LEŚNE DZIKI MYSZKÓW M24 111 162 Blachownia: 01:20:07 (97 / 49)
01:20:07 00:22:50
208 Sławomir Krzyżanowski StrefaFitness StrefaFitness M24 112 163 Blachownia: 01:20:07 (98 / 48)
01:20:07 00:22:50
209 Jarosław Ługowski M24 113 164 Augustów: 01:20:28 (54 / 14)
01:20:28 00:23:11
210 Przemysław Szachowicz M16 28 165 Białystok: 01:20:32 (68 / 11)
01:20:32 00:23:15
211 Maciej Bień 1980 M24 114 166 Olsztyn: 01:20:43 (80 / 27)
01:20:43 00:23:26
212 Radosław Rybołowicz M24 115 167 Białystok: 01:20:47 (69 / 30)
01:20:47 00:23:30
213 Marcin Milczunas Nadaktywni Białystok M24 116 168 Białystok: 01:20:50 (70 / 31)
01:20:50 00:23:33
214 Witold Wójcik Etixx Silesiaman Triathlon Team M24 117 169 Olsztyn: 01:20:51 (81 / 28)
01:20:51 00:23:34
215 Adam Jezierski MajaPola M24 118 170 Olsztyn: 01:20:51 (82 / 29)
01:20:51 00:23:34
216 Beata Bielenica Tri NEGU F24 15 46 Olsztyn: 01:21:00 (83 / 5)
01:21:00 00:23:43
217 Marcin Staszewski Rowelove café M24 119 171 Olsztyn: 01:21:00 (84 / 30)
01:21:00 00:23:43
218 Dariusz Gorski M24 120 172 Olsztyn: 01:21:15 (85 / 31)
01:21:15 00:23:58
219 Paweł Andrysiak To PaKa Triathlon Team M24 121 173 Blachownia: 01:21:18 (101 / 51)
01:21:18 00:24:01
220 Kamil Piwowar M24 122 174 Blachownia: 01:21:22 (102 / 52)
01:21:22 00:24:05
221 Agnieszka Kubik BCT Team / TriLadies F24 16 47 Olsztyn: 01:21:38 (86 / 6)
01:21:38 00:24:21
222 Michał Rusak CompleXsports Triathlon Team M24 123 175 Olsztyn: 01:21:38 (87 / 32)
01:21:38 00:24:21
223 Tomasz Kwaśniewski M24 124 176 Blachownia: 01:21:41 (103 / 53)
01:21:41 00:24:24
224 Agata Bartolewska CSR SCOUT - Częstochowa Hotel Scout Sp. z o.o F24 17 48 Blachownia: 01:21:44 (104 / 6)
01:21:44 00:24:27
225 Joanna Kochutek F24 18 49 Blachownia: 01:21:47 (106 / 7)
01:21:47 00:24:30
226 Tomek Tronina TRNX TEAM M24 125 177 Blachownia: 01:21:54 (107 / 55)
01:21:54 00:24:37
227 Michał Mróz M24 126 178 Białystok: 01:21:58 (73 / 34)
01:21:58 00:24:41
228 Kacper Cwalina M16 29 179 Olsztyn: 01:21:58 (89 / 16)
01:21:58 00:24:41
229 Michał Zabor M24 127 180 Blachownia: 01:22:15 (108 / 56)
01:22:15 00:24:58
230 Tarek Al-Selwi M24 128 181 Blachownia: 01:22:19 (109 / 57)
01:22:19 00:25:02
231 Mariusz Domitrz NADAKTYWNI M24 129 182 Augustów: 01:22:33 (55 / 15)
01:22:33 00:25:16
232 Oliwer Paczynski M16 30 183 Augustów: 01:22:34 (56 / 17)
01:22:34 00:25:17
233 Łukasz Szymański Tri NEGU M24 130 184 Olsztyn: 01:22:38 (91 / 35)
01:22:38 00:25:21
234 Paweł Rynko Startuję bo nie lubię ;-) M24 131 185 Olsztyn: 01:22:43 (92 / 36)
01:22:43 00:25:26
235 Ania Ordyńska NIKT CIĘ NIE GONI TEAM F24 19 50 Blachownia: 01:22:48 (111 / 8)
01:22:48 00:25:31
236 Tomasz Ordyński NIKT CIĘ NIE GONI TEAM M24 132 186 Blachownia: 01:22:48 (110 / 58)
01:22:48 00:25:31
237 Pawel Pilkowski M24 133 187 Białystok: 01:22:50 (75 / 35)
01:22:50 00:25:33
238 Piotr Gonera M24 134 188 Blachownia: 01:22:53 (112 / 59)
01:22:53 00:25:36
239 Michal Budnicki M24 135 189 Blachownia: 01:22:55 (113 / 60)
01:22:55 00:25:38
240 Sebastien Thiesse M24 136 190 Białystok: 01:23:01 (76 / 36)
01:23:01 00:25:44
241 Aleksander Bartecki HRmax Żory OLOMOTO Aleksander Bartecki M24 137 191 Blachownia: 01:23:08 (114 / 61)
01:23:08 00:25:51
242 Anna Tołoczko-Pasek F24 20 51 Białystok: 01:23:13 (77 / 5)
01:23:13 00:25:56
243 Kacper Pawełczyk OTT Pabianice Ericpol HTF Celironman.pl M24 138 192 Olsztyn: 01:23:15 (93 / 37)
01:23:15 00:25:58
244 Michał Dąbrowski M24 139 193 Blachownia: 01:23:21 (116 / 63)
01:23:21 00:26:04
245 Sebastian Twardowski Do zakochania jeden krok M24 140 194 Olsztyn: 01:23:26 (94 / 38)
01:23:26 00:26:09
246 Joseph Baran Water Knights Triathlon Zabierzów M24 141 195 Blachownia: 01:23:30 (117 / 64)
01:23:30 00:26:13
247 Grzegorz Mikulski M24 142 196 Augustów: 01:23:32 (59 / 18)
01:23:32 00:26:15
248 Marta Dzik F24 21 52 Białystok: 01:23:43 (80 / 6)
01:23:43 00:26:26
249 Krzysztof Polakowski M24 143 197 Białystok: 01:23:47 (81 / 39)
01:23:47 00:26:30
250 Andrzej Bambynek WKB Meta Lubliniec M24 144 198 Blachownia: 01:24:00 (118 / 65)
01:24:00 00:26:43
251 Robert Niewiński M24 145 199 Augustów: 01:24:07 (60 / 19)
01:24:07 00:26:50
252 Cezary Bonik TRICLUB M24 146 200 Olsztyn: 01:24:18 (96 / 40)
01:24:18 00:27:01
253 Paweł Jarski M24 147 201 Olsztyn: 01:24:30 (97 / 41)
01:24:30 00:27:13
254 Piotr Gruchała POiNT M24 148 202 Olsztyn: 01:24:49 (98 / 42)
01:24:49 00:27:32
255 Michał Turowski M16 31 203 Augustów: 01:25:10 (62 / 18)
01:25:10 00:27:53
256 Marek Stypka M24 149 204 Augustów: 01:25:16 (63 / 21)
01:25:16 00:27:59
257 Krzysztof Machnicki M24 150 205 Olsztyn: 01:25:17 (99 / 43)
01:25:17 00:28:00
258 Tomasz Sobiech M24 151 206 Olsztyn: 01:25:18 (100 / 44)
01:25:18 00:28:01
259 Sławomir Bilik M24 152 207 Białystok: 01:25:19 (84 / 42)
01:25:19 00:28:02
260 Tomasz Prorok M24 153 208 Olsztyn: 01:25:23 (101 / 45)
01:25:23 00:28:06
261 Krzysztof Janas WKR- Wrocławscy Kurierzy Rowerowi Bike2B M20 25 209 Blachownia: 01:25:26 (121 / 10)
01:25:26 00:28:09
262 Robert Zawadzki M24 154 210 Olsztyn: 01:25:31 (102 / 46)
01:25:31 00:28:14
263 Waldemar Niemczuk M24 155 211 Olsztyn: 01:25:32 (103 / 47)
01:25:32 00:28:15
264 Michał Laskowski TRIdziestka M24 156 212 Olsztyn: 01:25:33 (104 / 48)
01:25:33 00:28:16
265 Kamil Wodzyński M24 157 213 Białystok: 01:25:36 (86 / 43)
01:25:36 00:28:19
266 Anna Marciniak CKP Pirania Częstochowa F24 22 53 Blachownia: 01:25:40 (123 / 9)
01:25:40 00:28:23
267 Grzegorz Michalik Zmorsowani Częstochowa M24 158 214 Blachownia: 01:25:40 (122 / 68)
01:25:40 00:28:23
268 Piotr Kułak Biskupiec Biega The Best M24 159 215 Olsztyn: 01:25:48 (105 / 49)
01:25:48 00:28:31
269 Sonia Borkowska 3Waters F24 23 54 Blachownia: 01:25:52 (124 / 10)
01:25:52 00:28:35
270 Aleksandra Kieda Tygrysy TRENERFIT.PL F24 24 55 Białystok: 01:25:57 (89 / 8)
01:25:57 00:28:40
271 Krzysztof Szczepankiewicz Wolbrom Team DelfinBis M24 160 216 Blachownia: 01:26:03 (125 / 69)
01:26:03 00:28:46
272 Adam Greczyło GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M24 161 217 Olsztyn: 01:26:11 (107 / 51)
01:26:11 00:28:54
273 Jaroslaw Rutkowski Triclub M24 162 218 Olsztyn: 01:26:19 (109 / 52)
01:26:19 00:29:02
274 Marcin Dąbrowski M24 163 219 Białystok: 01:26:27 (90 / 45)
01:26:27 00:29:10
275 Kamil Sojkowski M24 164 220 Białystok: 01:26:30 (91 / 46)
01:26:30 00:29:13
276 Katarzyna Borek Kuźnia Triathlonu F24 25 56 Blachownia: 01:26:41 (127 / 11)
01:26:41 00:29:24
277 Rafał Martynko M24 165 221 Augustów: 01:26:41 (66 / 24)
01:26:41 00:29:24
278 Piotr Kłys Puls Studio M24 166 222 Olsztyn: 01:26:50 (110 / 53)
01:26:50 00:29:33
279 Filip Garbacz Aneczka Team M20 26 223 Blachownia: 01:26:55 (128 / 11)
01:26:55 00:29:38
280 Robert Kaszuba Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe "Pod Bartkiem" M24 167 224 Blachownia: 01:26:55 (129 / 71)
01:26:55 00:29:38
281 Piotr Zagulski 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy M24 168 225 Białystok: 01:26:56 (92 / 47)
01:26:56 00:29:39
282 Tomasz Kośka Kolonia Prabuty M24 169 226 Olsztyn: 01:26:58 (111 / 54)
01:26:58 00:29:41
283 Karol Marciak OUB M24 170 227 Olsztyn: 01:27:05 (112 / 55)
01:27:05 00:29:48
284 Tomasz Brzeziński - M24 171 228 Białystok: 01:27:06 (93 / 48)
01:27:06 00:29:49
285 Michał Homotiuk M24 172 229 Blachownia: 01:27:09 (130 / 72)
01:27:09 00:29:52
286 Anna Zabielska AdgarFit F24 26 57 Białystok: 01:27:11 (94 / 9)
01:27:11 00:29:54
287 Marcin Płatek M24 173 230 Białystok: 01:27:12 (95 / 49)
01:27:12 00:29:55
288 Miłosz Tkaczyk Grafit TEAM M24 174 231 Blachownia: 01:27:19 (131 / 73)
01:27:19 00:30:02
289 Karol Traciecki M24 175 232 Białystok: 01:27:21 (96 / 50)
01:27:21 00:30:04
290 Adrian Wrzeszcz Adrian! Błagam wolniej. M24 176 233 Olsztyn: 01:27:22 (114 / 57)
01:27:22 00:30:05
291 Piotr Łaskarzewski Nie cierpie chodzić poórach ja M24 177 234 Blachownia: 01:27:28 (132 / 74)
01:27:28 00:30:11
292 Michał Okwiet DymTeam Moduł Rozruszniki-Alternatory M24 178 235 Blachownia: 01:27:31 (133 / 75)
01:27:31 00:30:14
293 Diana Boczkowska TS Akwedukt Kielce F16 21 58 Olsztyn: 01:27:43 (115 / 12)
01:27:43 00:30:26
294 Łukasz Pietraszewski M24 179 236 Blachownia: 01:27:46 (135 / 77)
01:27:46 00:30:29
295 Tomasz Humienny M24 180 237 Białystok: 01:27:54 (97 / 51)
01:27:54 00:30:37
296 Michał Niski Complexsports Triathlon Team M24 181 238 Olsztyn: 01:27:56 (116 / 58)
01:27:56 00:30:39
297 Grzegorz Kuliński M24 182 239 Blachownia: 01:27:59 (136 / 78)
01:27:59 00:30:42
298 Andrzej Kulik M24 183 240 Białystok: 01:28:01 (98 / 52)
01:28:01 00:30:44
299 Mateusz Ułamek M24 184 241 Olsztyn: 01:28:12 (117 / 59)
01:28:12 00:30:55
300 Krzysztof Blankiewicz M16 32 242 Olsztyn: 01:28:13 (118 / 17)
01:28:13 00:30:56
301 Jerzy Zaniewski TriWawa M24 185 243 Blachownia: 01:28:21 (137 / 79)
01:28:21 00:31:04
302 Paweł Strojanowski M24 186 244 Blachownia: 01:28:23 (138 / 80)
01:28:23 00:31:06
303 Arkadiusz Rogulski EDC M24 187 245 Olsztyn: 01:28:29 (119 / 60)
01:28:29 00:31:12
304 Sebastian Szymański START Wrocław Asseco Active Team M24 188 246 Blachownia: 01:28:36 (139 / 81)
01:28:36 00:31:19
305 Radosław Walaugo Tri NEGU M24 189 247 Olsztyn: 01:28:40 (120 / 61)
01:28:40 00:31:23
306 Grzegorz Burdyn SmartHomeSystem www.shsystem.pl M24 190 248 Olsztyn: 01:28:45 (121 / 62)
01:28:45 00:31:28
307 Jarosław Malec Kondycja Memex M24 191 249 Białystok: 01:28:52 (99 / 53)
01:28:52 00:31:35
308 Mateusz Labudda M24 192 250 Olsztyn: 01:28:54 (122 / 63)
01:28:54 00:31:37
309 Marek Grochowicz M20 27 251 Blachownia: 01:29:01 (140 / 12)
01:29:01 00:31:44
310 Łukasz Wójcik OTT Pabianice M24 193 252 Olsztyn: 01:29:11 (123 / 64)
01:29:11 00:31:54
311 Jerzy Kropiewnicki Atos Racing Team M24 194 253 Białystok: 01:29:19 (100 / 54)
01:29:19 00:32:02
312 Leszek Staranowicz Wandzioch Team M24 195 254 Białystok: 01:29:28 (101 / 55)
01:29:28 00:32:11
313 Ewa Samulska Power Training F24 27 59 Białystok: 01:29:41 (102 / 10)
01:29:41 00:32:24
314 Filip Łaszuk M16 33 255 Blachownia: 01:29:47 (141 / 13)
01:29:47 00:32:30
315 Witosław Awedyk Fitwave M24 196 256 Augustów: 01:29:52 (72 / 29)
01:29:52 00:32:35
316 Victoria Ciechowska F24 28 60 Białystok: 01:30:00 (103 / 11)
01:30:00 00:32:43
317 Bazyl Kupka M20 28 257 Olsztyn: 01:30:04 (124 / 18)
01:30:04 00:32:47
318 Michał Szpakowski Yanushe Triathlon Team M24 197 258 Białystok: 01:30:06 (104 / 56)
01:30:06 00:32:49
319 Szymon Wojtaszyk M24 198 259 Blachownia: 01:30:21 (143 / 83)
01:30:21 00:33:04
320 Ewelina Magdziarz Triathlon Świętokrzyski Team F24 29 61 Blachownia: 01:30:26 (144 / 12)
01:30:26 00:33:09
321 Marek Sobczyk M24 199 260 Blachownia: 01:30:27 (145 / 84)
01:30:27 00:33:10
322 Tomasz Zieliński M24 200 261 Białystok: 01:30:27 (105 / 58)
01:30:27 00:33:10
323 Katarzyna Strasz F24 30 62 Olsztyn: 01:30:42 (126 / 7)
01:30:42 00:33:25
324 Katarzyna Mrówka TriUnlimited F24 31 63 Białystok: 01:30:47 (107 / 12)
01:30:47 00:33:30
325 Paweł Wassilew M24 201 262 Augustów: 01:31:01 (74 / 30)
01:31:01 00:33:44
326 Marcin Śmieszny M24 202 263 Olsztyn: 01:31:02 (128 / 67)
01:31:02 00:33:45
327 Aleksandra Trypuć-Magdziarz OLADENTAL BYDGOSZCZ OLADENTAL BYDGOSZCZ F24 32 64 Olsztyn: 01:31:13 (129 / 8)
01:31:13 00:33:56
328 Michał Zaprzałka Win2Trade Win2Trade M24 203 264 Białystok: 01:31:15 (109 / 59)
01:31:15 00:33:58
329 Paweł Zaborny M24 204 265 Białystok: 01:31:21 (110 / 60)
01:31:21 00:34:04
330 Julia Zaręba Nie za daleko F20 12 65 Białystok: 01:31:28 (111 / 6)
01:31:28 00:34:11
331 Roman Zarin Winter Meerkat M24 205 266 Olsztyn: 01:31:28 (130 / 68)
01:31:28 00:34:11
332 Lech Polec Erdinger Alkoholfrei M24 206 267 Blachownia: 01:32:04 (146 / 85)
01:32:04 00:34:47
333 Karolina Janas F24 33 66 Olsztyn: 01:32:05 (131 / 9)
01:32:05 00:34:48
334 Łukasz Naruszewicz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M24 207 268 Olsztyn: 01:32:08 (132 / 69)
01:32:08 00:34:51
335 Hubert Dziuba M24 208 269 Olsztyn: 01:32:18 (133 / 70)
01:32:18 00:35:01
336 Adam Kłodziński M24 209 270 Białystok: 01:32:25 (112 / 61)
01:32:25 00:35:08
337 Magdalena Burandt 12tri.pl / Drużyna Wilka F24 34 67 Olsztyn: 01:32:32 (134 / 10)
01:32:32 00:35:15
338 Marcin Majer AKADEMIA WALKI CZĘSTOCHOWA M24 210 271 Blachownia: 01:32:39 (147 / 86)
01:32:39 00:35:22
339 Marlon Falcon Dirty Kapibara M24 211 272 Białystok: 01:32:40 (113 / 62)
01:32:40 00:35:23
340 Marek Grudniewski M24 212 273 Białystok: 01:32:42 (114 / 63)
01:32:42 00:35:25
341 Łukasz Urwanowicz Progress Triathlon Team M24 213 274 Białystok: 01:32:52 (115 / 64)
01:32:52 00:35:35
342 Aleksandra Nicgorska F20 13 68 Białystok: 01:33:07 (117 / 7)
01:33:07 00:35:50
343 Agnieszka Gruchała POiNT F24 35 69 Olsztyn: 01:33:17 (135 / 11)
01:33:17 00:36:00
344 Iwona Godlewska Gasss Łomen F24 36 70 Olsztyn: 01:33:30 (136 / 12)
01:33:30 00:36:13
345 Jarosław Rychlicki MYCENTER M24 214 275 Augustów: 01:33:48 (76 / 32)
01:33:48 00:36:31
346 Krzysztof Arabas M24 215 276 Blachownia: 01:34:03 (149 / 88)
01:34:03 00:36:46
347 Maciej Milewski M24 216 277 Białystok: 01:34:15 (119 / 67)
01:34:15 00:36:58
348 Mariusz Feltynowski M24 217 278 Białystok: 01:34:20 (120 / 68)
01:34:20 00:37:03
349 Adam Suchocki M24 218 279 Augustów: 01:34:24 (78 / 33)
01:34:24 00:37:07
350 Maciej Kawałko Artico Runners M24 219 280 Augustów: 01:34:28 (79 / 34)
01:34:28 00:37:11
351 Kamil Zając M24 220 281 Białystok: 01:34:39 (121 / 69)
01:34:39 00:37:22
352 Martyna Kupka F24 37 71 Olsztyn: 01:34:42 (139 / 13)
01:34:42 00:37:25
353 Mariusz Kralka M24 221 282 Blachownia: 01:34:48 (151 / 89)
01:34:48 00:37:31
354 Arek Biełous ComplexSPORTS M24 222 283 Olsztyn: 01:34:55 (140 / 72)
01:34:55 00:37:38
355 Konrad Dawidowicz M24 223 284 Białystok: 01:35:11 (122 / 70)
01:35:11 00:37:54
356 Wojciech Kacperski M24 224 285 Olsztyn: 01:35:18 (141 / 73)
01:35:18 00:38:01
357 Beata Baran Water Knights Triathlon Zabierzów F24 38 72 Blachownia: 01:35:27 (152 / 13)
01:35:27 00:38:10
358 Marcin Kuczyński SKS M24 225 286 Olsztyn: 01:36:03 (142 / 74)
01:36:03 00:38:46
359 Sylwia Narewska Nadaktywni F24 39 73 Białystok: 01:36:08 (124 / 14)
01:36:08 00:38:51
360 Mariusz Jurczewski www.empem.pl M24 226 287 Augustów: 01:36:10 (82 / 37)
01:36:10 00:38:53
361 Anna Maria Gindorowicz Nadaktywni Białystok F24 40 74 Białystok: 01:36:35 (125 / 15)
01:36:35 00:39:18
362 Adam Kott M24 227 288 Olsztyn: 01:36:37 (143 / 75)
01:36:37 00:39:20
363 Jakub Rutkowski UKS Akademia Augustów M24 228 289 Augustów: 01:36:48 (84 / 38)
01:36:48 00:39:31
364 Mirosław Kuligowski ATP Augustów M24 229 290 Augustów: 01:36:53 (85 / 39)
01:36:53 00:39:36
365 Arkadiusz Butor 12tri.pl M24 230 291 Białystok: 01:37:03 (127 / 72)
01:37:03 00:39:46
366 Jarosław Górecki LABOSPORT Team M24 231 292 Augustów: 01:37:11 (86 / 40)
01:37:11 00:39:54
367 Paweł Kujawa M24 232 293 Olsztyn: 01:37:36 (144 / 76)
01:37:36 00:40:19
368 Magdalena Szugzda F24 41 75 Białystok: 01:37:46 (128 / 17)
01:37:46 00:40:29
369 Paweł Wiliński M24 233 294 Blachownia: 01:37:50 (153 / 91)
01:37:50 00:40:33
370 Dawid Tomczyk Szara M24 234 295 Olsztyn: 01:37:55 (145 / 77)
01:37:55 00:40:38
371 Marcin Balcerek M24 235 296 Olsztyn: 01:38:08 (147 / 79)
01:38:08 00:40:51
372 Daniel Kotyrba M24 236 297 Olsztyn: 01:38:15 (148 / 80)
01:38:15 00:40:58
373 Marcin Andrzejczak www.embus.eu www.embus.eu M24 237 298 Białystok: 01:38:30 (129 / 73)
01:38:30 00:41:13
374 Piotr Szczepaniak M24 238 299 Blachownia: 01:38:35 (155 / 93)
01:38:35 00:41:18
375 Marta Zelewska MEWA Gdynia F24 42 76 Olsztyn: 01:39:01 (150 / 14)
01:39:01 00:41:44
376 Tomasz Matusiak M24 239 300 Olsztyn: 01:39:19 (151 / 82)
01:39:19 00:42:02
377 Krzysztof Jarosz M24 240 301 Białystok: 01:39:20 (131 / 74)
01:39:20 00:42:03
378 Marzena Kordala F24 43 77 Białystok: 01:39:30 (132 / 19)
01:39:30 00:42:13
379 Ziemowit Hojnacki M24 241 302 Olsztyn: 01:39:36 (152 / 83)
01:39:36 00:42:19
380 Brygida Szymańska STRZEGOMSKA DWUNASTKA F24 44 78 Blachownia: 01:39:38 (156 / 14)
01:39:38 00:42:21
381 Marta Kamińska Nadaktywni F24 45 79 Białystok: 01:39:41 (133 / 20)
01:39:41 00:42:24
382 Sylwia Gawrych Nadaktywni Białystok F24 46 80 Białystok: 01:39:42 (134 / 21)
01:39:42 00:42:25
383 Paweł Puchlik Nordi Super Pies 4000ALP M24 242 303 Augustów: 01:40:14 (89 / 43)
01:40:14 00:42:57
384 Tomasz Gąsiorowski M24 243 304 Olsztyn: 01:41:00 (153 / 84)
01:41:00 00:43:43
385 Piotr Bałdak Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Beasts białystok M24 244 305 Białystok: 01:41:14 (135 / 75)
01:41:14 00:43:57
386 Łukasz Raban 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok M24 245 306 Białystok: 01:41:15 (136 / 76)
01:41:15 00:43:58
387 Wojciech Kurek M24 246 307 Olsztyn: 01:41:33 (154 / 85)
01:41:33 00:44:16
388 Sławomir Koczkodaj M24 247 308 Augustów: 01:41:35 (91 / 44)
01:41:35 00:44:18
389 Paweł Jaśkiewicz ShipCup M24 248 309 Olsztyn: 01:41:51 (155 / 86)
01:41:51 00:44:34
390 Dawid Nowiczenko M24 249 310 Augustów: 01:42:01 (92 / 45)
01:42:01 00:44:44
391 Robert Rogowski M24 250 311 Blachownia: 01:42:36 (158 / 94)
01:42:36 00:45:19
392 Adam Spławski M24 251 312 Białystok: 01:42:38 (137 / 77)
01:42:38 00:45:21
393 Szymon Magun M24 252 313 Olsztyn: 01:43:20 (158 / 88)
01:43:20 00:46:03
394 Marcin Mierzejewski M24 253 314 Olsztyn: 01:43:40 (159 / 89)
01:43:40 00:46:23
395 Sylwia Woronecka Finisz Morąg F24 47 81 Olsztyn: 01:43:53 (160 / 16)
01:43:53 00:46:36
396 Piotr Stawicki M24 254 315 Białystok: 01:43:57 (138 / 78)
01:43:57 00:46:40
397 Izabela Boublej F24 48 82 Białystok: 01:44:09 (139 / 22)
01:44:09 00:46:52
398 Adrian Grygiewicz M24 255 316 Białystok: 01:44:10 (140 / 79)
01:44:10 00:46:53
399 Izabela Rogowska F24 49 83 Blachownia: 01:44:39 (159 / 16)
01:44:39 00:47:22
400 Kaatarzyna Pawlak F24 50 84 Blachownia: 01:44:41 (160 / 17)
01:44:41 00:47:24
401 Grzegorz Sterkowiec WEMAX.PL M24 256 317 Białystok: 01:45:08 (141 / 80)
01:45:08 00:47:51
402 Katarzyna Rózicka Warsaw International Triathlon Club F24 51 85 Białystok: 01:45:15 (143 / 23)
01:45:15 00:47:58
403 Ewa Tyburczy F24 52 86 Białystok: 01:45:15 (142 / 24)
01:45:15 00:47:58
404 Paulina Jankowska F24 53 87 Białystok: 01:45:28 (144 / 25)
01:45:28 00:48:11
405 Katharina Kochanowska F24 54 88 Augustów: 01:45:35 (95 / 6)
01:45:35 00:48:18
406 Dominik Wasiak Vitesse Vitesse M24 257 318 Augustów: 01:46:14 (96 / 48)
01:46:14 00:48:57
407 Krzysztof Świetliński M24 258 319 Olsztyn: 01:46:26 (162 / 91)
01:46:26 00:49:09
408 Damian Prystrom M24 259 320 Augustów: 01:47:06 (97 / 49)
01:47:06 00:49:49
409 Bożena Miasojedow AKS Polonia Warszawa F24 55 89 Olsztyn: 01:47:08 (163 / 17)
01:47:08 00:49:51
410 Michał Rajecki M24 260 321 Białystok: 01:48:23 (145 / 81)
01:48:23 00:51:06
411 Hector Lozada Dirty Kapibara M24 261 322 Białystok: 01:49:01 (146 / 82)
01:49:01 00:51:44
412 Paweł Płuciennik M24 262 323 Olsztyn: 01:49:18 (165 / 93)
01:49:18 00:52:01
413 Ewa Bieniek F24 56 90 Augustów: 01:49:20 (99 / 8)
01:49:20 00:52:03
414 Diana Perera Bull Racing Team F24 57 91 Białystok: 01:49:58 (147 / 26)
01:49:58 00:52:41
415 Barbara Krajewska F16 22 92 Olsztyn: 01:50:44 (166 / 13)
01:50:44 00:53:27
416 Urszula Nowik F24 58 93 Białystok: 01:50:57 (148 / 27)
01:50:57 00:53:40
417 Piotr Janik M24 263 324 Olsztyn: 01:51:03 (167 / 94)
01:51:03 00:53:46
418 Jerzy Kempinski M24 264 325 Blachownia: 01:51:26 (161 / 95)
01:51:26 00:54:09
419 Jarosław Witkowski RMDC M24 265 326 Białystok: 01:51:41 (149 / 83)
01:51:41 00:54:24
420 Ewelina Malinowska F20 14 94 Białystok: 01:52:00 (150 / 8)
01:52:00 00:54:43
421 Marek Mariański M24 266 327 Olsztyn: 02:00:01 (168 / 95)
02:00:01 01:02:44
422 Maciej Paradowicz M24 267 328 Białystok: 02:06:29 (151 / 84)
02:06:29 01:09:12
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon