Garmin Iron Triathlon Szczecinek 2013 - Mistrzostwa Polski Amatorów Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Andrzej Koszalin 50-54 80
Adamowicz Jakub Józefosław 45-49 274
Anaczkowski Łukasz Gdańsk 30-34 113
Andrzejczyk Sebastian Warszawa 40-44 222
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 2
Barczewski Krzysztof Niemcz 35-39 125
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 123
Bartosz Grzegorz Tychy 30-34 99
Błaszczak Krystian Niepruszewo 30-34 224
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 290
Bogacki Marek Warszawa 35-39 173
Boniecki Paweł Pruszkow 40-44 110
Bonikowski Jakub Grudziadz 40-44 172
Bończyk Stanisław Warszawa 30-34 151
Briggs Sean Lipków 45-49 81
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 83
Buszan Radek Gdynia 30-34 105
Butowski Bartłomiej Rumia 18-24 241
Celmer Piotr Warszawa 35-39 284
Chmiel Dorota Płock 50-54 184
Chmiel Piotr Płock 18-24 186
Chmiel Waldemar Płock 50-54 185
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 253
Chylak Kamil Warszawa 30-34 24
Cichocki Paweł Poznań 40-44 191
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 158
Cygan Karol Wola Pękoszewska 18-24 167
Cygert Andrzej Gdynia 40-44 188
Cylka Dariusz Okocim 45-49 272
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 145
Czingon Mikołaj Katowice 25-29 233
Czyżyk Rafał Szczecin 40-44 26
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 181
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 280
Dajczer Rafał Warszawa 35-39 206
Dąbrowski Bartosz Wałcz 30-34 255
Debski Paweł Toruń 30-34 250
Dec Jakub Goleniow 25-29 210
Derewnicki Łukasz Reda 25-29 244
Dębska Agnieszka Poznań 25-29 53
Dobosz Andrzej Zgorzała 35-39 42
Dobrowolski Bartosz Warszawa 35-39 90
Dopytała Jarek Lipka 40-44 38
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 17
Dróżdż Jacek Warszawa 25-29 149
Drząszcz Robert Polkowice 35-39 63
Duda Marek Wrocław 40-44 61
Dwulit Dariusz Miastko 40-44 192
Ejsmont Krzysztof Bydgoszcz 35-39 285
Emert Piotr Gdynia 40-44 67
Erbel Andrzej Kielce 45-49 263
Fal Andrzej Gdańsk 45-49 118
Fantini Roman Warszawa 40-44 89
Fediuk Karol Gdańsk 25-29 108
Felski Mariusz Miastko 45-49 36
Fildebrandt Barbara Poznań 30-34 95
Firaza Monika Szczecinek 25-29 248
Fuliński Piotr Warszawa 30-34 55
Furman Tomasz Warszawa 45-49 175
Gajek Piotr Koszalin 25-29 260
Gałan Leszek Złocieniec 50-54 157
Gałązka Maciej Świebodzin 35-39 64
Gapiński Kamil Płock 30-34 60
Gardener Jacek Łowicz 45-49 8
Gawryszewski Michał Granica 40-44 72
Gebhardt Jakub Gdynia 30-34 176
Giecewicz Norbert Szczecin 18-24 205
Glebow Krzysztof Gdańsk 40-44 229
Glonek Marcin Pruszków 25-29 225
Głogowski Adam Gdynia 18-24 298
Górny Marian Susz 60-… 251
Górski Jakub Gdynia 30-34 256
Grabczuk Konrad Warszawa 35-39 82
Grass Łukasz Julianów 35-39 19
Greguła Wojciech Chojna 25-29 207
Gronowalski Daniel Warszawa 18-24 200
Grundkowski Jacek Gdańsk 30-34 196
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 68
Grzegórzek Piotr Szczecin 25-29 4
Gudaniec Dorota Koszalin 50-54 227
Gudaniec Radosław Koszalin 50-54 228
Gulczyński Krzysztof Ciechanów 50-54 226
Guzik Leszek Jaworze 45-49 76
Guzowska Iwona Gdańsk 35-39 16
Guż Andrzej Gdańsk 30-34 154
Gwizdal Wojciech Ostrów Wielkopolski 25-29 203
Haibach Werner Złotniki 60-… 292
Harasimowicz Łukasz Kraków 35-39 212
Herra Wojciech Warszawa 35-39 54
Hinnel Grzegorz Szczecin 60-… 276
Hopfer Przemysław Warszawa 35-39 258
Huszcza Paweł Warszawa 30-34 121
Huzar Ryszard Malbork 40-44 259
Irzyk Michał Warszawa 30-34 169
Jakowicz Agnieszka Otwock 35-39 69
Jankowiak Krzysztof Mrowino 40-44 79
Jarmoszewicz Lukasz Toruń 40-44 159
Jaroniec Adam Poznań 25-29 43
Jarosz Robert Sopot 30-34 122
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 30-34 21
Jesion Ireneusz Lubin 40-44 130
Jezierski Tomasz Tczew 35-39 171
Jeziorowski Maciej Bydgoszcz 35-39 97
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 142
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 45-49 187
Kaczmarek Paweł Gdańsk 25-29 22
Kaczyński Tomasz Gdańsk 40-44 197
Kapica Sławomir Kwidzyn 40-44 275
Karolak Tomasz Warszawa 40-44 300
Kasztelan Władysław Kretomino 35-39 237
Kępiński Henryk Bełchatów 60-… 119
Kępka Krzysztof Warszawa 30-34 33
Kisiel Jaroslaw Dakowy Mokre 45-49 198
Klauz Kamil Tczew 35-39 170
Klepacki Tomasz Warszawa 55-59 27
Kmita Krzysztof Siemianice 30-34 283
Kochanowski Robert Szczecinek 40-44 160
Kolasa Lukasz Gdynia 25-29 23
Kołakowski Paweł Gdynia 25-29 262
Kołecki Leszek Koszalin 55-59 132
Komorowski Adam Warszawa 40-44 204
Konarski Marcin Nysa 40-44 115
Konieczny Marcin Olsztyn 40-44 7
Koprowski Adam Piła 35-39 50
Kostecki Krzysztof Warszawa 25-29 286
Kotarski Piotr Gdańsk 30-34 245
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 66
Kozak Arkadiusz Koszalin 40-44 180
Kozlowski Michal Warszawa 30-34 104
Krasuski Artur Gdynia 25-29 166
Kremplewski Karol Bydgoszcz 30-34 271
Król Hubert Poznań 25-29 277
Kruk Michał Zabierzów 35-39 182
Krupiński Marek Olsztynek 40-44 201
Krzesak Adam Piastów 35-39 112
Krzyżek Michał Poznań 30-34 41
Kubasik Arkadiusz Gryfino 30-34 114
Kubiak Maciej Rumia 25-29 6
Kubiński Jakub Osielsko 25-29 30
Kuczyński Daniel Warszawa 35-39 268
Kuleszyński Jacek Szczecinek 30-34 293
Kusiński Tomek Gdynia 30-34 13
Kwiatkowski Paweł Toruń 25-29 221
Lehmann Völker Treuenbrietzen 50-54 102
Lemański Jakub Wejherowo 18-24 74
Leszczyński Cezary Gdańsk 40-44 220
Letniowski Maciej Kowale 40-44 189
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 1
Łachut Wojciech Szklarska Poręba 35-39 9
Ławicki Marcin Lubin 25-29 3
Łotysz Marek Koszalin 45-49 100
Łukasik Janusz Warszawa 45-49 249
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 59
Maj Marek Sopot 30-34 128
Majchrzak Jarosław Pilawa 40-44 177
Majewski Andrzej Miastko 40-44 34
Majka Michał Elbląg 35-39 291
Makowski Grzegorz Starogard Gdański 45-49 14
Malinowski Artur Bydgoszcz 50-54 174
Mamcarz Jarosław Tczew 45-49 126
Mańdok Paweł Warszawa 40-44 214
Marczak Roksana Lubin 25-29 10
Marek Aureliusz Świnoujście 18-24 238
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 147
Markiewicz Mirek Warszawa 45-49 168
Masłowska Małgorzata Gdynia 35-39 137
Masłowski Andrzej Gdynia 40-44 136
Maślanka Bogdan Łomianki 40-44 52
Mączyński Czesław Płock 60-… 111
Michalak Dawid Solina 35-39 86
Michalski Bartosz Toruń 30-34 156
Michalski Jakub Koszalin 35-39 120
Michalski Maciej Legionowo 30-34 194
Mickiewicz Konrad Gdańsk 40-44 140
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-44 49
Mieścicka Magdalena Poznań 30-34 129
Miętek Marcin Sianów 35-39 261
Mikołajczyk Robert Gdynia 40-44 87
Miłoszewski Marek Szczecin 40-44 213
Minuth Łukasz Gdynia 30-34 39
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 267
Mrowiec Tomasz Orzesze 18-24 296
Nadratowski Kamil Gdańsk 25-29 93
Nadrowski Tomasz Warszawa 30-34 193
Nic Jakub Inowrocław 35-39 94
Niespodzinski Robert Inowrocław 35-39 289
Nowacki Piotr PIŁA 40-44 269
Nuckowska Paulina Luboń 35-39 278
Nuckowski Rafał Luboń 35-39 279
Nykowska Agata Warszawa 25-29 124
Oleksy Maciej Koszalin 35-39 56
Osiecki Ireneusz Gdańsk 50-54 138
Pajda Wojciech Warszawa 45-49 48
Palus Paweł Józefosław 40-44 116
Papierz Piotr Berlin 50-54 58
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 131
Paulanis Cyprian Warszawa 18-24 288
Pawełczak Bartłomiej Bydgoszcz 30-34 202
Pawłowski Tomasz Sulejówek 35-39 20
Pierzankowski Jakub Łowicz 25-29 144
Piosik Emil Poznań 18-24 57
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 134
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 92
Podgórski Witold Gdańsk 40-44 29
Polański Piotr Lębork 30-34 106
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 45-49 270
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 55-59 209
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 62
Pomorska Joanna Warszawa 30-34 217
Pomorski Rafał Warszawa 30-34 216
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 148
Poważyński Arkadiusz Malcanów 30-34 117
Pupka Artur Ligota Piękna 45-49 282
Pustoła Dawid Warszawa 18-24 199
Pyszynski Mario Warszawa 35-39 295
Ratkowska Zuzanna Gdańsk 18-24 297
Reguła Mateusz Kraków 30-34 264
Rekman Remigiusz Szczecin 35-39 231
Reszke Paweł Wejherowo 25-29 242
Roguski Maciej Konstancin-Jeziorna 45-49 161
Ruciński Jakub Sopot 35-39 153
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 84
Rutkowski Robert Myślibórz 40-44 44
Rydecki Karol Elbląg 50-54 162
Rydlichowski Rafał Swarzędz 35-39 73
Ryszczyk Adam Rybnik 30-34 103
Sajewicz Tomasz Warszawa 25-29 15
Salkiewicz Przemysław Szczecin 40-44 239
Serafin Anna Przecław 25-29 75
Siejakowski Michał Kwidzyn 30-34 5
Sieński Jacek Niemcz 50-54 163
Sikorski Jacek Piła 40-44 195
Siłakowski Jędrzej Gdynia 40-44 78
Skierkowski Adam Świecie 40-44 77
Sławiński Grzegorz Świnoujście 30-34 183
Smolarczyk Adam Gdańsk 30-34 232
Smug Marek Gryfino 35-39 133
Sobczyk Szymon Świeszyno 25-29 127
Sobiechowski Andrzej Brodnica 50-54 246
Sobieszczański Bartłomiej Piła 35-39 218
Sokołowski Grzegorz Wicko 25-29 164
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 18-24 240
Stajszczyk Marcin Bielsko-Biała 40-44 25
Staniszewski Przemek Warszawa 35-39 235
Starkowski Szymon Poznań 30-34 71
Stefański Przemysław Szczecinek 40-44 51
Stępniewski Sebastian Nadarzyn 25-29 98
Suchenia Piotr Reda 30-34 243
Suchodolski Rafał Radlin 18-24 257
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 96
Susmanek Joanna Wrocław 25-29 11
Szpak Marcin Gdańsk 40-44 139
Szpunar Maciej Gdynia 40-44 273
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 190
Szymanski Tomasz Warszawa 30-34 219
Szymczak Wojciech Syców 40-44 143
Ślesicki Rafał Gdańsk 25-29 135
Śliwa Wojciech Szczecin 35-39 28
Świerzewska Weronika Ostróda 25-29 294
Tomalski Piotr Płock 35-39 85
Tomaszek Artur Warszawa 40-44 46
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 252
Tomaszewicz Piotr Elbląg 45-49 230
Tomczyk Stefan Susz 40-44 32
Topa Bartek Warszawa 45-49 18
Trembicki Marek Olsztyn 35-39 91
Trośniak Piotr Białogard 40-44 165
Trzaska Przemysław Gdańsk 25-29 65
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 265
Twardy Michał Gdańsk 40-44 234
Tyszkiewicz Rafal Biskupiec 40-44 109
Uhl Andrzej Kraków 25-29 45
Walczak Andrzej Miastko 40-44 35
Waniewski Marcin Malbork 35-39 12
Wasilewski Aleksander Torun 40-44 247
Wąsicki Jacek Słupsk 40-44 215
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 37
Wiatrowski Krzysztof Kowale/Gdańsk 35-39 40
Wicik Zbigniew Kwidzyn 35-39 47
Wieczorek Grzegorz Warszawa 35-39 266
Wieczorkowski Adrian Gdańsk 35-39 236
Wierzbiński Marcin Szczecin 50-54 101
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-34 150
Winiarczyk Tomasz Wola Kopcowa 40-44 152
Wiśniewski Zenon Lipka 60-… 254
Witkowski Grzegorz Dywity 30-34 179
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-44 31
Wolanin Tomasz Szczecinek 40-44 155
Woźniak Jakub Kraków 18-24 178
Wydarty Emil Gdańsk 30-34 281
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 88
Zagdan Michał Zagnańsk 25-29 299
Zając Grzegorz Nadarzyn 25-29 141
Zajfert Stanislaw Kedzierzyn-Kozle 60-… 107
Zalewski Łukasz Lubartów 30-34 211
Zapłata Piotr Szczecin 30-34 146
Zaręba Adam Szczecinek 25-29 70
Zawalska Magda Gdańsk 25-29 287
Zmysłowski Łukasz Motycz 30-34 208
Zrzelski Michał GDYNIA 35-39 223
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon