Elemental Tri Series Olsztyn 2015 - dystans sprinterski - wyniki

2015-05-17 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 17 Kurochkin Sergiy Capitaltri M24 1 1 00:09:18 (3)00:01:34 (7)00:29:50 (5)00:00:29 (6)00:16:41 (2) 00:57:51
2 1 Kaźmierczak Mateusz Elemental Team M24 2 2 00:09:37 (5)00:01:32 (3)00:29:32 (2)00:00:29 (8)00:16:53 (3) 00:58:03 00:00:12
3 6 Brembor Tomasz KS AZS-AWF Katowice M20 1 3 00:09:15 (1)00:01:38 (11)00:29:46 (3)00:00:27 (3)00:17:14 (6) 00:58:21 00:00:30
4 5 Stępniak Kacper UKS Tri-Team Rumia M20 2 4 00:09:39 (6)00:01:32 (4)00:30:01 (8)00:00:29 (5)00:17:03 (5) 00:58:44 00:00:53
5 7 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice M24 3 5 00:09:42 (8)00:01:36 (8)00:29:55 (7)00:00:30 (12)00:17:03 (4) 00:58:48 00:00:57
6 101 Sowiński Miłosz Trinergy/ etixx etixx M20 3 6 00:10:14 (12)00:01:29 (1)00:29:30 (1)00:00:31 (20)00:17:20 (7) 00:59:03 00:01:12
7 8 Michalak Łukasz KS AZS-AWF Katowice M20 4 7 00:09:17 (2)00:01:38 (10)00:29:46 (4)00:00:33 (34)00:17:53 (9) 00:59:08 00:01:17
8 2 Kowalski Dariusz KS AZS-AWF Katowice Fabryka Triathlonu M24 4 8 00:10:17 (15)00:01:36 (9)00:30:29 (11)00:00:25 (1)00:16:39 (1) 00:59:26 00:01:35
9 10 Zdun Konrad UKS 9 Kalisz M20 5 9 00:09:34 (4)00:01:47 (24)00:29:54 (6)00:00:30 (11)00:18:34 (20) 01:00:18 00:02:27
10 11 Szymanowski Przemysław Pay Trade International Club Pay Trade International Club M24 5 10 00:10:26 (18)00:01:33 (5)00:30:26 (9)00:00:30 (10)00:17:49 (8) 01:00:44 00:02:53
11 159 Zablotskyi Iurii Trilewy-Три ЛЕВИ Trilewy M20 6 11 00:10:08 (10)00:01:43 (19)00:30:33 (13)00:00:35 (40)00:17:58 (12) 01:00:57 00:03:06
12 13 Czysz Robert KS UAM Triathlon Poznań M20 7 12 00:10:11 (11)00:01:34 (6)00:30:40 (14)00:00:33 (32)00:18:10 (14) 01:01:09 00:03:18
13 3 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, Szpot, Compressport, Zerod, Squeezy, Labosport :D M24 6 13 00:10:18 (16)00:01:38 (13)00:30:28 (10)00:00:35 (44)00:18:17 (16) 01:01:15 00:03:24
14 16 Szala Tomasz Elemental Team M24 7 14 00:10:45 (31) 01:01:31 00:03:40
15 131 Szuba Eryk GTT Diament Gniezno Obuwie Maciejka M18 1 15 00:10:44 (30)00:01:30 (2)00:30:48 (16)00:00:26 (2)00:18:07 (13) 01:01:36 00:03:45
16 135 Kobyłecki Łukasz GTT Diament Gniezno M18 2 16 00:10:28 (19)00:01:41 (16)00:31:18 (20)00:00:28 (4)00:18:26 (17) 01:02:21 00:04:30
17 108 Durczak Hubert UAM Szpot Triathlon Poznań/ Hermes Gryfino M20 8 17 00:10:34 (21)00:01:44 (20)00:30:47 (15)00:00:32 (31)00:18:47 (22) 01:02:24 00:04:33
18 15 Olejniczak Sergiusz PROTRI M24 8 18 00:10:35 (24)00:01:57 (40)00:30:33 (12)00:00:31 (19)00:18:58 (24) 01:02:34 00:04:43
19 121 Rzuczkowski Kacper G-8 BIELANY WARSZAWA G-8 BIELANY WARSZAWA M18 3 19 00:10:15 (13)00:01:50 (29)00:30:56 (17)00:00:31 (21)00:19:36 (30) 01:03:08 00:05:17
20 164 Neuman Marcin KS AZS AWF Katowice M20 9 20 00:10:41 (28)00:01:54 (34)00:32:14 (23)00:00:31 (23)00:17:56 (10) 01:03:16 00:05:25
21 112 Tyczyński Jacek CSGT Głogów Urząd Miasta Głogow M18 4 21 00:10:34 (20)00:02:00 (47)00:32:15 (24)00:00:34 (36)00:17:58 (11) 01:03:20 00:05:29
22 9 Bodnar Maciej Elemental Team M20 10 22 00:10:44 (29)00:01:40 (15)00:31:07 (19)00:00:29 (9)00:19:24 (29) 01:03:23 00:05:32
23 18 Kotfica Paulina Elemental Team K24 1 1 00:10:35 (23)00:01:43 (18)00:30:57 (18)00:00:36 (47)00:19:43 (34) 01:03:34 00:05:43
24 148 Seroczyński Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M20 11 23 00:10:16 (14)00:01:38 (12)00:31:35 (21)00:00:33 (33)00:19:38 (31) 01:03:40 00:05:49
25 4 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 12 24 00:10:35 (22)00:01:53 (33)00:32:18 (25)00:00:32 (29)00:18:31 (19) 01:03:48 00:05:57
26 82 Kosmala Maciej CompleXsports PRO TEAM M20 13 25 00:10:06 (9)00:01:49 (27)00:32:07 (22)00:00:38 (53)00:19:42 (33) 01:04:22 00:06:31
27 118 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M18 5 26 00:10:39 (27)00:01:47 (23)00:32:24 (26)00:00:31 (24)00:19:17 (28) 01:04:37 00:06:46
28 84 Marciniak Konrad Posnania Poznań M20 14 27 00:09:40 (7)00:01:57 (41)00:33:17 (28)00:00:47 (70)00:20:29 (41) 01:06:09 00:08:18
29 150 Wiśniewski Mateusz KS Posnania M18 6 28 00:11:25 (41)00:01:44 (21)00:33:36 (29)00:00:30 (16)00:19:14 (26) 01:06:29 00:08:38
30 21 Cieslak Agnieszka KS AZS-AWF Katowice K24 2 2 00:10:52 (33)00:01:41 (17)00:34:20 (41)00:00:35 (41)00:19:13 (25) 01:06:40 00:08:49
31 266 Sikora Aleksandra YMCA Kraków K18 1 3 00:11:00 (35)00:01:59 (46)00:33:52 (35)00:00:34 (37)00:19:15 (27) 01:06:41 00:08:50
32 117 Combik Marcin YMCA Kraków M20 15 29 00:12:44 (63)00:01:45 (22)00:33:47 (34)00:00:31 (27)00:18:27 (18) 01:07:13 00:09:22
33 140 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany Warszawa M18 7 30 00:10:24 (17)00:01:39 (14)00:32:47 (27)00:00:30 (17)00:21:59 (52) 01:07:18 00:09:27
34 20 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K24 3 4 00:11:24 (40)00:01:51 (30)00:34:43 (47)00:00:41 (62)00:18:45 (21) 01:07:24 00:09:33
35 163 Niestrój Robert KS AZS-AWF Katowice M18 8 31 00:11:00 (36)00:02:08 (52)00:33:42 (32)00:00:45 (69)00:19:56 (36) 01:07:30 00:09:39
36 19 Matysiak Hanna Elemental Team K24 4 5 00:11:21 (39)00:01:48 (25)00:33:42 (33)00:00:38 (51)00:20:06 (38) 01:07:36 00:09:45
37 161 Żurek Jakub KS ORKA Szczecin M18 9 32 00:10:53 (34)00:01:57 (38)00:34:00 (36)00:00:30 (15)00:20:39 (42) 01:07:58 00:10:07
38 81 Załucka Paulina CompleXsports PRO TEAM K20 1 6 00:12:10 (57)00:01:49 (26)00:34:16 (39)00:00:35 (46)00:19:52 (35) 01:08:42 00:10:51
39 264 Pawliszyn Wojciech UKS Tri Team Rumia M18 10 33 00:11:35 (46)00:01:58 (45)00:34:29 (45)00:00:39 (55)00:20:05 (37) 01:08:47 00:10:56
40 80 Rogacz Katarzyna KS AZS-AWF Katowice K18 2 7 00:10:36 (26)00:01:56 (37)00:34:22 (42)00:00:35 (42)00:21:57 (50) 01:09:25 00:11:34
41 116 Krawczyk Justyna UKS 9 Triathlon Kalisz K20 2 8 00:12:30 (61)00:02:04 (49)00:33:41 (31)00:00:31 (25)00:20:41 (43) 01:09:27 00:11:36
42 162 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice K20 3 9 00:10:36 (25)00:01:56 (36)00:34:24 (43)00:00:35 (43)00:22:04 (53) 01:09:34 00:11:43
43 62 Cichowski Patryk ORKA Iława M16 1 34 00:11:50 (52)00:02:05 (51)00:34:19 (40)00:00:31 (18)00:21:25 (47) 01:10:10 00:12:19
44 106 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Szpot, UAM M20 16 35 00:11:48 (51)00:02:04 (50)00:34:56 (49)00:00:43 (65)00:21:15 (46) 01:10:46 00:12:55
45 98 Wołoszyk Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo M20 17 36 00:14:45 (72)00:02:40 (68)00:34:04 (37)00:01:01 (99)00:18:52 (23) 01:11:21 00:13:30
46 25 Szymański Maciek WARSAW MASTERS TEAM M24 9 37 00:11:03 (37)00:02:27 (63)00:34:29 (44)00:00:42 (63)00:22:57 (70) 01:11:38 00:13:47
47 165 Pytel Maria Pay Trade International Club Pay Trade International Club K24 5 10 00:12:17 (58)00:01:56 (35)00:34:57 (50)00:00:38 (50)00:22:31 (59) 01:12:19 00:14:28
48 142 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M24 10 38 00:12:24 (60)00:02:13 (56)00:34:12 (38)00:00:40 (60)00:23:03 (72) 01:12:32 00:14:41
49 119 Kliber Agnieszka UKS 9 Kalisz K18 3 11 00:11:45 (48)00:01:57 (44)00:35:43 (55)00:00:32 (28)00:22:39 (64) 01:12:36 00:14:45
50 136 Bednarczyk Tomasz awbud sa M24 11 39 00:12:56 (65)00:02:27 (64)00:36:03 (59)00:01:00 (96)00:20:21 (39) 01:12:47 00:14:56
51 59 Żelaziński Bartosz ORKA Iława M16 2 40 00:11:51 (53)00:01:57 (42)00:35:56 (57)00:00:32 (30)00:22:34 (60) 01:12:50 00:14:59
52 127 Chrzęszczyk Wojciech TS Akwedukt Kielce M18 11 41 00:12:51 (64)00:02:51 (70)00:34:41 (46)00:00:31 (26)00:22:05 (54) 01:12:58 00:15:07
53 34 Kuratczyk Paweł proswim.pl M24 12 42 00:12:22 (59)00:02:44 (69)00:33:40 (30)00:01:00 (97)00:23:16 (74) 01:13:01 00:15:10
54 265 Heneczkowska Anna KS AZS-AWF Katowice K20 4 12 00:11:33 (45)00:02:02 (48)00:37:17 (69)00:00:34 (35)00:22:07 (55) 01:13:33 00:15:42
55 152 Goszczycka Karolina Warmińsko- Mazurski KS Triathlon K16 1 13 00:11:51 (54)00:01:52 (31)00:36:55 (68)00:00:34 (39)00:22:39 (63) 01:13:52 00:16:01
56 60 Zentarski Jakub ORKA Iława M16 3 43 00:11:46 (49)00:02:08 (53)00:35:28 (52)00:00:30 (13)00:24:40 (94) 01:14:33 00:16:42
57 126 Zawolik Wiktoria TS Akwedukt Kielce K18 4 14 00:11:05 (38)00:01:50 (28)00:35:53 (56)00:00:42 (64)00:25:38 (103) 01:15:09 00:17:18
58 92 Szatrowski Radosław M24 13 44 00:11:47 (50)00:03:11 (77)00:36:44 (65)00:01:10 (108)00:22:54 (69) 01:15:45 00:17:54
59 24 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M24 14 45 00:13:14 (66)00:03:23 (86)00:36:53 (67)00:00:45 (68)00:21:40 (48) 01:15:55 00:18:04
60 90 Drouin Pierre-Francois WITC M24 15 46 00:14:32 (71)00:02:36 (67)00:36:20 (61)00:00:58 (89)00:21:58 (51) 01:16:24 00:18:33
61 149 Młotkowski Mariusz 4RUN Team Piła M24 16 47 00:17:52 (92)00:02:25 (62)00:35:01 (51)00:00:52 (76)00:20:29 (40) 01:16:39 00:18:48
62 263 Goc Julia KTS IRONMAN K18 5 15 00:11:30 (44)00:01:57 (43)00:38:51 (91)00:00:37 (49)00:24:01 (87) 01:16:57 00:19:06
63 107 Urbaniak Angelika UAM TRIATHLON POZNAŃ K18 6 16 00:11:38 (47)00:01:57 (39)00:39:12 (95)00:00:38 (54)00:23:33 (83) 01:16:58 00:19:07
64 53 Ratajczak Magdalena GTT Diament Gniezno K16 2 17 00:13:52 (67)00:02:19 (58)00:37:26 (71)00:00:44 (67)00:23:24 (77) 01:17:45 00:19:54
65 110 Osełkowska Julia Warmińsko- Mazurski KS Triathlon K16 3 18 00:11:26 (42)00:02:13 (57)00:40:11 (107)00:00:52 (77)00:23:26 (78) 01:18:08 00:20:17
66 22 Jurczak Kamil Sportevo M24 17 48 00:12:41 (62)00:02:20 (59)00:39:49 (102)00:00:39 (56)00:22:46 (66) 01:18:15 00:20:24
67 97 Socha Maciej M24 18 49 00:18:03 (96)00:04:20 (109)00:35:37 (54)00:01:35 (124)00:19:41 (32) 01:19:16 00:21:25
68 141 Pruchniewski Sławomir Asseco Active Team M24 19 50 00:17:23 (89)00:02:28 (65)00:36:14 (60)00:00:34 (38)00:22:41 (65) 01:19:20 00:21:29
69 83 Kopiczko Sandra K18 7 19 00:12:09 (56)00:02:22 (60)00:40:24 (108)00:00:29 (7)00:24:07 (88) 01:19:31 00:21:40
70 134 Walkowiak Marcin Agros-TJ M24 20 51 00:15:25 (74)00:03:00 (74)00:36:33 (64)00:00:31 (22)00:24:08 (89) 01:19:37 00:21:46
71 138 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M24 21 52 00:14:31 (70)00:02:52 (71)00:38:31 (88)00:00:54 (84)00:22:52 (68) 01:19:39 00:21:48
72 100 Michalski Dominik M18 12 53 00:14:20 (68)00:03:00 (73)00:38:05 (84)00:00:48 (72)00:24:00 (85) 01:20:13 00:22:22
73 111 Śliwka Piotr M24 22 54 00:18:04 (97)00:03:02 (76)00:36:31 (63)00:00:53 (82)00:21:47 (49) 01:20:17 00:22:26
74 153 Witkowski Damian Progress Triathlon Team M24 23 55 00:22:27 (132)00:03:11 (78)00:35:32 (53)00:01:07 (104)00:18:15 (15) 01:20:31 00:22:40
75 51 Krawczak Bartosz UKS Fala Nieporęt M24 24 56 00:11:26 (43)00:02:58 (72)00:39:07 (93)00:00:53 (81)00:26:36 (118) 01:21:00 00:23:09
76 23 Chwedczuk Jan M24 25 57 00:15:25 (75)00:03:38 (93)00:38:47 (90)00:00:41 (61)00:22:48 (67) 01:21:18 00:23:27
77 30 Kord Arkadiusz M18 13 58 00:15:13 (73)00:03:21 (84)00:36:31 (62)00:00:49 (73)00:26:04 (107) 01:21:59 00:24:08
78 146 Kędzior Paweł SPORTURISMO.PL M24 26 59 00:16:26 (83)00:03:15 (81)00:37:52 (81)00:00:58 (92)00:23:29 (80) 01:22:01 00:24:10
79 44 Olender Paweł Trucht Mrągowo M24 27 60 00:37:37 (74)00:01:09 (107)00:23:11 (73) 01:22:02 00:24:11
80 55 Panasiuk Paweł Nadaktywni M24 28 61 00:17:47 (91)00:04:06 (103)00:37:24 (70)00:01:20 (115)00:22:25 (57) 01:23:02 00:25:11
81 52 Kołecki Michał Tri NEGU M20 18 62 00:19:00 (108)00:03:01 (75)00:36:02 (58)00:00:58 (88)00:24:09 (90) 01:23:10 00:25:19
82 93 Pieczarka Dariusz M24 29 63 00:18:09 (98)00:04:34 (115)00:39:13 (97)00:00:57 (87)00:21:15 (45) 01:24:07 00:26:16
83 145 Pawłowski Maciej PROTRI M24 30 64 00:17:36 (90)00:02:32 (66)00:38:24 (87)00:01:18 (114)00:24:24 (93) 01:24:13 00:26:22
84 86 Gąsior Krystian UKS TRS SUSZ M18 14 65 00:16:38 (88)00:03:43 (94)00:39:40 (101)00:00:54 (83)00:23:37 (84) 01:24:32 00:26:41
85 85 Pieczyńska Zuzanna GTT Diament Gniezno K16 4 20 00:15:59 (78)00:02:11 (54)00:39:35 (100)00:00:35 (45)00:26:35 (117) 01:24:54 00:27:03
86 269 Borowski Wojciech M24 31 66 00:18:56 (106)00:03:16 (82)00:38:33 (89)00:00:58 (90)00:23:20 (76) 01:25:03 00:27:12
87 61 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M24 32 67 00:16:33 (86)00:03:19 (83)00:37:54 (82)00:01:02 (100)00:26:34 (114) 01:25:21 00:27:30
88 76 Duda Maciej M24 33 68 00:18:02 (94)00:03:30 (87)00:37:46 (79)00:01:11 (110)00:25:04 (98) 01:25:34 00:27:43
89 143 Zdunek Radosław Toucan Systems M24 34 69 00:18:12 (99)00:03:37 (92)00:38:02 (83)00:01:04 (101)00:24:56 (96) 01:25:50 00:27:59
90 154 Wysocki Tomasz Progress Triathlon Team M24 35 70 00:22:06 (130)00:03:33 (89)00:36:45 (66)00:01:09 (106)00:22:36 (61) 01:26:09 00:28:18
91 88 Szlaski Igor PROTRI M24 36 71 00:19:28 (111)00:03:22 (85)00:39:26 (99)00:00:53 (78)00:23:16 (75) 01:26:26 00:28:35
92 160 Jarski Paweł M24 37 72 00:16:16 (81)00:03:14 (80)00:38:17 (86)00:01:27 (118)00:27:20 (124) 01:26:33 00:28:42
93 71 Dobecki Michał M24 38 73 00:15:57 (77)00:03:58 (101)00:37:44 (76)00:01:58 (135)00:26:58 (120) 01:26:35 00:28:44
94 69 Nikel Natalia UKS TRS SUSZ K18 8 21 00:15:39 (76)00:02:24 (61)00:41:47 (113)00:00:53 (79)00:26:17 (111) 01:26:59 00:29:08
95 144 Kaliski Kamil CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok M24 39 74 00:18:13 (100)00:03:45 (96)00:39:11 (94)00:01:38 (128)00:24:18 (91) 01:27:05 00:29:14
96 56 Mika Jakub M24 40 75 00:17:58 (93)00:03:13 (79)00:37:46 (78)00:00:54 (85)00:27:16 (123) 01:27:07 00:29:16
97 33 Jabłoński Krzysztof M24 41 76 00:20:50 (122)00:04:00 (102)00:39:21 (98)00:00:39 (58)00:22:37 (62) 01:27:28 00:29:37
98 35 Twardowski Sebastian Do zakochania jeden krok M24 42 77 00:16:29 (84)00:04:43 (118)00:44:57 (131)00:00:53 (80)00:21:07 (44) 01:28:10 00:30:19
99 139 Van Hoeymissen Simon Warsaw International Triathlon Club M24 43 78 00:16:01 (80)00:03:54 (99)00:42:31 (120)00:00:30 (14)00:25:17 (100) 01:28:13 00:30:22
100 28 Chylak Kamil LABOSPORT Team M24 44 79 00:20:03 (116)00:04:48 (120)00:38:59 (92)00:01:30 (119)00:23:01 (71) 01:28:22 00:30:31
101 129 Jezierski Adam MajaPola M24 45 80 00:16:00 (79)00:03:53 (97)00:40:51 (110)00:01:16 (112)00:26:35 (116) 01:28:36 00:30:45
102 45 Puch Robert M24 46 81 00:20:17 (117)00:03:54 (98)00:37:27 (72)00:00:59 (93)00:26:09 (110) 01:28:47 00:30:56
103 137 Faveeuw David M24 47 82 00:19:20 (109)00:03:34 (91)00:41:57 (115)00:00:37 (48)00:24:00 (86) 01:29:27 00:31:36
104 105 Pawełczyk Kacper OTT Pabianice Ericpol M24 48 83 00:19:59 (114)00:04:23 (111)00:40:55 (111)00:01:00 (94)00:23:28 (79) 01:29:45 00:31:54
105 94 Urbanowicz Tomasz M24 49 84 00:16:17 (82)00:04:11 (106)00:40:36 (109)00:00:50 (74)00:27:56 (126) 01:29:50 00:31:59
106 132 Hermanowicz Cezary M24 50 85 00:18:39 (102)00:04:30 (113)00:39:58 (105)00:01:16 (113)00:25:42 (104) 01:30:04 00:32:13
107 77 Tyc Zbigniew BSA TRI TEAM BSA TRI TEAM M24 51 86 00:18:42 (104)00:06:03 (135)00:37:51 (80)00:00:39 (57)00:27:00 (122) 01:30:15 00:32:24
108 31 Tereszczuk Krzysztof M24 52 87 00:20:01 (115)00:05:01 (124)00:37:45 (77)00:01:00 (95)00:26:34 (115) 01:30:22 00:32:31
109 104 Majcher Piotr Leczo i trenujo M24 53 88 00:23:47 (134)00:04:29 (112)00:37:38 (75)00:00:58 (91)00:23:33 (81) 01:30:25 00:32:34
110 114 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M24 54 89 00:18:33 (101)00:05:00 (123)00:39:13 (96)00:01:59 (136)00:26:09 (109) 01:30:55 00:33:04
111 156 Kosiba Marcin Ekstremalni Strawczyn M24 55 90 00:18:02 (95)00:04:37 (116)00:39:57 (103)00:00:44 (66)00:28:38 (127) 01:31:57 00:34:06
112 50 Borzyszkowski Michał M24 56 91 00:21:07 (126)00:05:15 (128)00:39:58 (104)00:01:00 (98)00:24:44 (95) 01:32:04 00:34:13
113 157 Zembala Tomasz Ekstremalni Strawczyn M24 57 92 00:16:32 (85)00:05:18 (129)00:37:36 (73)00:01:52 (133)00:31:19 (134) 01:32:37 00:34:46
114 267 Fac Damian M24 58 93 00:18:39 (103)00:04:23 (110)00:42:39 (121)00:01:32 (121)00:26:01 (106) 01:33:15 00:35:24
115 95 Szmelc Bartosz M24 59 94 00:22:38 (133)00:05:30 (133)00:42:26 (119)00:00:52 (75)00:22:22 (56) 01:33:48 00:35:57
116 115 Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy K24 6 22 00:19:38 (112)00:04:12 (108)00:44:23 (129)00:01:40 (129)00:24:22 (92) 01:34:15 00:36:24
117 128 Mosur Kamil niezrzeszony M24 60 95 00:20:21 (118)00:03:57 (100)00:42:15 (117)00:01:55 (134)00:25:50 (105) 01:34:18 00:36:27
118 79 Bącik Paweł M24 61 96 00:18:59 (107)00:04:08 (105)00:43:41 (126)00:01:34 (123)00:26:06 (108) 01:34:28 00:36:37
119 123 Gralik Artur M24 62 97 00:14:31 (69)00:04:12 (107)00:43:37 (125)00:01:11 (111)00:31:27 (135) 01:34:58 00:37:07
120 38 Witalis Piotr M24 63 98 00:19:25 (110)00:05:39 (134)00:41:54 (114)00:01:37 (126)00:26:27 (113) 01:35:01 00:37:10
121 39 Lindholm Anna WITC K24 7 23 00:21:04 (125)00:05:10 (127)00:42:21 (118)00:01:36 (125)00:24:59 (97) 01:35:10 00:37:19
122 120 Śmieszny Marcin M24 64 99 00:19:52 (113)00:04:07 (104)00:48:58 (137)00:00:39 (59)00:22:28 (58) 01:36:05 00:38:14
123 46 Szpunar Antoni CompleXsports Triathlon Team M16 4 100 00:16:37 (87)00:06:24 (136)00:42:08 (116)00:01:46 (132)00:29:10 (128) 01:36:05 00:38:14
124 67 Biełous Arek ComplexSPORTS M24 65 101 00:26:22 (137)00:03:43 (95)00:38:11 (85)00:01:33 (122)00:27:31 (125) 01:37:19 00:39:28
125 75 Jaworski Karol M24 66 102 00:20:35 (120)00:06:30 (137)00:44:14 (127)00:01:05 (102)00:25:10 (99) 01:37:33 00:39:42
126 130 Magalski Piotr Orange Polska M24 67 103 00:22:01 (128)00:05:22 (130)00:43:34 (124)00:01:42 (130)00:25:27 (101) 01:38:04 00:40:13
127 49 Kotyrba Daniel M24 68 104 00:20:56 (124)00:06:48 (138)00:46:18 (135)00:00:38 (52)00:23:33 (82) 01:38:13 00:40:22
128 113 Kin Paweł highlevel triathlon team M24 69 105 00:24:32 (135)00:03:32 (88)00:43:10 (123)00:01:07 (105)00:27:00 (121) 01:39:22 00:41:31
129 47 Rutka Katarzyna KTS IRONMAN KWIDZYN K24 8 24 00:20:50 (123)00:04:41 (117)00:43:04 (122)00:01:32 (120)00:29:31 (132) 01:39:39 00:41:48
130 41 Płatek Marcin M24 70 106 00:20:29 (119)00:05:22 (131)00:46:53 (136)00:01:06 (103)00:26:17 (112) 01:40:07 00:42:16
131 268 Dziewulska Aleksandra Grafit K24 9 25 00:29:02 (140)00:03:33 (90)00:40:02 (106)00:01:26 (117)00:26:38 (119) 01:40:41 00:42:50
132 32 Niemkiewicz Grzegorz UKS TRS SUSZ M24 71 107 00:22:20 (131)00:04:33 (114)00:45:46 (134)00:00:55 (86)00:30:10 (133) 01:43:43 00:45:52
133 78 Szulist Kazimierz M24 72 108 00:21:30 (127)00:05:03 (125)00:45:05 (132)00:01:45 (131)00:32:36 (136) 01:45:58 00:48:07
134 64 Wielga Andrzej M24 73 109 00:28:47 (139)00:04:57 (122)00:41:19 (112)00:01:38 (127)00:29:18 (131) 01:45:59 00:48:08
135 26 Kozłowska Joanna AKM OLIMP OLSZTYN/ 12tri Drużyna Wilka K24 10 26 00:26:18 (136)00:05:22 (132)00:44:19 (128)00:02:19 (138)00:29:12 (129) 01:47:30 00:49:39
136 57 Janusz Ewa JANUSZ FAMILY TEAM K24 11 27 00:26:48 (138)00:04:48 (119)00:44:42 (130)00:02:19 (137)00:29:17 (130) 01:47:54 00:50:03
137 158 Wijas Andrzej M24 74 110 00:32:50 (142)00:09:05 (139)00:45:30 (133)00:01:11 (109)00:25:30 (102) 01:54:07 00:56:16
138 12 Olszewski Marek AKB Lidzbark Warmiński M24 75 111 00:31:04 (141) 01:56:02 00:58:11
139 102 Ziniewicz Paweł M16 5 112 00:22:05 (129)00:05:07 (126)00:49:12 (138)00:02:21 (139)00:37:30 (137) 01:56:16 00:58:25
140 87 Jelski Michał M24 76 113 00:20:38 (121)00:04:55 (121)00:52:59 (139)00:01:23 (116)00:40:06 (138) 02:00:01 01:02:10
141 36 Waruszewska Aurelia SSP ORKA Iława K24 DNS
142 65 Pietruszka Anna K24 DNS
143 66 Brodowska Justyna K24 DNS
144 68 Łyczkowska Ewa K24 DNS
145 72 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice K20 DNS
146 122 Makola - Kalejta Katarzyna K24 DNS
147 124 Ramian Anna TS Akwedukt Kielce K18 DNS
148 125 Kosek Michał TS AKWEDUKT KIELCE M20 00:11:54 (55)00:02:12 (55)00:34:45 (48)00:00:48 (71) DNF
149 14 Ławicki Piotr TS Akwedukt Kielce M20 00:10:49 (32)00:01:52 (32) DNF
150 27 Janik Piotr M24 00:18:51 (105) DNF
151 29 Jędrys Grzegorz Eurobusy.com M24 DNS
152 37 Czyż Krzysztof Brooklyn Pizza M24 DNS
153 40 Makowski Krzysztof FITNESS SETUP FITNESS SETUP M20 DNS
154 42 Lemańczyk Maciej M24 DNS
155 43 Bernaciak Sławomir InPharm Team InPharm M24 DNS
156 48 Jarliński Rafał ORKA Iława M24 DNS
157 54 Gąsior Piotr M24 DNS
158 58 Wilczęga Marcin M24 DNS
159 63 Greczyło Adam GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M24 DNS
160 70 Kolanowski Piotr M24 DNS
161 73 Mysiorski Łukasz M24 DNS
162 74 Samosiuk Mirosław M24 DNS
163 89 Batkiewicz Sebastian M24 DNS
164 91 Brzozowski Piotr www.brzozowskipiotr.pl www.brzozowskipiotr.pl M24 DNS
165 96 Niemczuk Waldemar M24 DNS
166 99 Frankowski Błażej M24 DNS
167 103 Pogorzelski Darek Enduroman Elbląg M24 DNS
168 109 Grabowski Andrzej KS Maków Biega kochammakow.pl M24 DNS
169 133 Malczyk Marcin M24 DNS
170 147 Rozbicki Maciej CompleXsports Triathlon Team M24 DNS
171 151 Szerling Michał trifit.pl trifit.pl M24 DNS
172 155 Kosmala Michał LABOSPORT Team/Ekstremalni Strawczyn Sunward Polska M24 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon