Elemental Tri Series Białystok 2015 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoniak Sylwia Łódź 24-… 48
Arciszewski Rafał Białystok 24-… 42
Artemiuk Joachim Białystok 20-23 -
Bajko Tomasz Suwalki 24-… 117
Bakun Jacek Białystok 24-… 111
Bejnarowicz Paweł Warszawa 24-… -
Biadoń Tomasz Łomianki 24-… -
Białokozowicz Artur Supraśl 24-… 60
Bodnar Maciej Warszawa 20-23 8
Bogdan Bartosz Białystok 24-… 129
Bogdanowicz Bartosz Białystok 24-… -
Bojarczak Michał Łapy 24-… 105
Brembor Tomasz Chorzów 20-23 3
Brzeziński Tomasz Gołdap 24-… 130
Bykowski Mariusz Sokółka 24-… -
Chętnik Artur Białystok 24-… 36
Chodakowska Agnieszka Białystok 24-… 29
Chrzanowska Anna Olsztyn 24-… -
Cieslak Agnieszka Slesin 24-… 10
Ciesnowski Daniel Bialystok 24-… -
Cimoszuk Ryszard Białystok 24-… 61
Damentka Kamil Rumia 16-17 125
Denert Mariusz Augustów 24-… 120
Dmitruk Marek Białystok 24-… 71
Dowejko Robert Poznań 20-23 81
Dożynko Michał Warszawa 24-… 90
Fischer Marcin Grudziądz 24-… 75
Gadomski Mariusz Bartoszyce 24-… 51
Gaweł Kamil Radymno 24-… 142
Gąsior Krystian Susz 18-19 -
Gbur Krzysztof Białystok 24-… 27
Głasek Tomasz Łomża 24-… 93
Gnoiński Jakub Warszawa 24-… 92
Gotowczyc Bartosz Włocławek 16-17 85
Grabowski Andrzej Maków Mazowiecki 24-… 41
Hościło Patryk Białystok 20-23 78
Jabłońska Małgorzata Pruszcz Gdański 24-… 94
Jańczuk Paweł Konstancin-Jeziorna 24-… 79
Jelitto Jakub Warszawa 20-23 54
Jewdokimow Rafal Augustów 24-… 68
Jońska Izabela Marki 24-… 96
Kacperski Mirosław EŁK 24-… 37
Kaliński Artur Warszawa 24-… 63
Kamiński Dawid Białystok 24-… 91
Karpowicz Lech Białystok 24-… -
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 12
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 24-… 2
Kiszła Wojciech Wydminy 24-… 141
Klimas Paulina Ćwiklice 20-23 121
Kohlman Marcin Grajewo 24-… 136
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 44
Kołosowski Kamil Białystok 24-… 146
Kołosowski Kamil Białystok 24-… 74
Konopko Karolina Białystok 24-… 38
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-23 124
Kościesza Piotr Olsztyn 24-… 134
Kościesza Robert Olsztyn 24-… 123
Kotfica Paulina Police 24-… 9
Kotow Sebastian Warszawa 24-… -
Kowalkowski Rafał Sokółka 24-… 89
Kowalski Dariusz Gniezno 24-… 5
Kozłowski Krzysztof Chojnów 24-… -
Krawczuk Jerzy Białystok 24-… 106
Krawczyk Angelika Warszawa 24-… 145
Krawczyk Jacek Rumia 18-19 119
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 24-… 108
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 24-… 137
Kudyk Mateusz Iława 18-19 115
Kurochkin Sergiy Zaporiszyzha 24-… 1
Lenartowicz Paweł Koło 18-19 -
Leszczyńska Joanna Supraśl 24-… 77
Leżanka Wioletta Białystok 24-… 128
Loryś Marcin Wrocław 20-23 135
Łapuć Edmund Białystok 24-… -
Łuckiewicz Ewelina Białystok 24-… 76
Łupiński Łukasz Białystok 24-… 45
Łyczkowska Ewa Końskie 24-… 69
Makarewicz Piotr Warszawa 24-… 84
Makowski Krzysztof Wrocław 20-23 24
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 4
Matejczyk Katarzyna Białystok 24-… 47
Michalak Łukasz Poznań 20-23 6
Michalak Piotr Marki 18-19 39
Michałowski Mateusz Gołdap 20-23 -
Mieleniewski Wojciech Białystok 18-19 -
Miękus Sebastian Białystok 24-… 138
Milewski Maciej Warszawa 24-… 132
Milowski Tadeusz Dywity 24-… 113
Mińko Piotr Białystok 24-… 86
Moroz Grzegorz Sejny 24-… 70
Muszalska Agata Warszawa 24-… 66
Narolewska Joanna Białystok 24-… 49
Niewiadowski Marcin Józefosław 24-… 31
Odzinkowski Łukasz warszawa 24-… -
Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 24-… -
Orzełowski Rafał Białystok 24-… -
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 24-… 52
Osmond Glen Warszawa 24-… 17
Ostaszewska Eliza Augustów 20-23 139
Ożarowski Łukasz Białystok 24-… 46
Pawłowicz Dorota Białystok 24-… 83
Pendowski Kamil Białystok 24-… 19
Perera Diana Warszawa 24-… 28
Pilkowski Pawel Bialystok 24-… 131
Płuciennik Paweł Warszawa 24-… 53
Pochocka Karolina Łochów 24-… 102
Pochocki Łukasz Łochów 24-… 101
Polakowski Krzysztof Łapy 24-… 64
Prystrom Damian Białystok 24-… 16
Przondo Łukasz Gdynia Mały Kack 24-… -
Radziwonowski Bartosz Białystok 24-… 30
Ratajczak Magdalena Mogilno 16-17 14
Rodziewicz Marcin Poznan 24-… 22
Rogacz Katarzyna Racibórz 18-19 13
Rogoziński Mirek Warszawa 24-… 25
Rutkowski Jacek Ostrołęka 24-… 100
Rzuczkowski Kacper Ostrów Mazowiecka 18-19 109
Safrończyk Wieńczysław Białystok 24-… 62
Samojlik Zbigniew Piaseczno 24-… -
Samosiuk Mirosław siemiatycze 24-… 144
Samulska Ewa Warszawa 24-… 59
Sawicki Józef Białystok 24-… -
Seroczyńska Amelia Warszawa 16-17 -
Seroczyński Jakub Warszawa 20-23 -
Siwek Ireneusz Warszawa 24-… -
Skowroński Dariusz Wasilków 24-… 143
Skowroński Paweł Białystok 24-… 33
Skutkiewicz Joanna Gdynia 24-… 112
Sobczyk Kasia Zagnańsk 16-17 122
Sochocki Dariusz Legionowo 24-… 127
Sojkowski Piotr Warszawa 24-… 97
Sowiński Robert Jeleniewo 24-… 73
Struk Piotr Białystok 20-23 126
Sujka Karol Olsztyn 24-… 107
Sumorek Mirosław Białystok 24-… 20
Szadkowska Joanna Suwałki 24-… 34
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 24-… 7
Szczepaniak Bartosz Zgierz 24-… -
Szeremeta Marek Warszawa 24-… 133
Szugzda Magdalena Białytsok 24-… 98
Szymańska Katharina Warszawa 24-… -
Świderska Małgorzata Warszawa 24-… 118
Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny 24-… 26
Targoński Jakub Białystok 20-23 50
Tatarski Petroniusz Warszawa 24-… -
Tereszczuk Krzysztof Otwock 24-… 18
Tesarek Przemysław Białystok 24-… 40
Tinfavicius Donatas Vilnius 24-… -
Traczyk Marcin Warszawa 24-… -
Trypuć-Magdziarz Aleksandra Bydgoszcz 24-… 99
Turczyński Aleksander Białystok 24-… 21
Turczyński Paweł Białystok 18-19 32
Turowski Błażej Łochów 24-… 103
Tyburczy Krzysztof Białystok 24-… 58
Urwanowicz Łukasz Ignatki-Osiedle 24-… 72
Vitolin Anton Kharkiv 24-… 140
Walaugo Radosław Studzianek 24-… 110
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 11
Wichrowski Krzysztof Warszawa 24-… 80
Wiech Ewa Olsztyn 24-… 56
Wiech Roman Olsztyn 24-… 55
Wiloch Jacek Białystok 24-… -
Wiloch Kazimierz Białystok 20-23 -
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 104
Wiśniewski Tomasz Warszawa 24-… 82
Witalis Piotr Warszawa 24-… 23
Witkowski Jarosław Gdańsk 24-… 67
Wojciech Czupryn Warszawa 24-… 57
Wojciech Radziwon Białystok 24-… -
Wojnowski Radosław Olsztyn 24-… -
Wojtach Marcin Goniądz 24-… 35
Wołyniec Emilia Gołdap 24-… -
Woronko Damian Białystok 24-… 88
Wrzeszcz Adrian Łódź 24-… 95
Zabielska Anna Warszawa 24-… 87
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 24-… 114
Zalewski Leszek Berlin 24-… 43
Załucka Paulina Gdańsk 20-23 -
Zembala Tomasz Kielce 24-… 15
Zimnoch Karolina Białystok 24-… 116
Ziniewicz Paweł Olsztyn 16-17 65
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon