Elemental Tri Series Białystok 2015 - dystans sprinterski - wyniki

2015-08-23 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 3 Brembor Tomasz KS AZS-AWF Katowice M20 1 1 00:08:28 (2)00:00:39 (1)00:30:24 (4)00:00:51 (4)00:16:15 (1) 00:56:37
2 1 Kurochkin Sergiy Capitaltri M24 1 2 00:08:44 (3)00:00:50 (6)00:29:59 (2)00:00:58 (11)00:16:35 (2) 00:57:06 00:00:29
3 4 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice M24 2 3 00:08:46 (6)00:00:50 (8)00:29:56 (1)00:00:57 (8)00:16:55 (4) 00:57:24 00:00:47
4 6 Michalak Łukasz KS AZS-AWF Katowice M20 2 4 00:08:26 (1)00:00:54 (10)00:30:15 (3)00:00:57 (7)00:17:04 (5) 00:57:36 00:00:59
5 119 Krawczyk Jacek UAM SZPOT TRIATHLON POZNAŃ M18 1 5 00:08:44 (4)00:00:56 (11)00:31:05 (5)00:00:45 (1)00:16:53 (3) 00:58:23 00:01:46
6 125 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 6 00:08:47 (7)00:00:48 (3)00:31:11 (6)00:00:50 (2)00:17:49 (6) 00:59:25 00:02:48
7 8 Bodnar Maciej Elemental Team M20 3 7 00:08:46 (5)00:00:50 (7)00:31:12 (7)00:00:50 (3)00:18:37 (8) 01:00:15 00:03:38
8 7 Szala Tomasz Elemental Team M24 3 8 00:09:20 (11)00:01:06 (17)00:32:01 (8)00:00:52 (5)00:18:40 (9) 01:01:59 00:05:22
9 109 Rzuczkowski Kacper G-8 BIELANY WARSZAWA G-8 BIELANY WARSZAWA M18 2 9 00:09:15 (8)00:00:54 (9) 01:02:24 00:05:47
10 10 Cieslak Agnieszka KS AZS-AWF Katowice K24 1 1 00:09:18 (10)00:00:49 (4)00:32:24 (9)00:01:05 (16)00:19:45 (13) 01:03:21 00:06:44
11 39 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany Warszawa M18 3 10 00:09:16 (9)00:00:45 (2)00:32:29 (10)00:00:53 (6)00:20:05 (18) 01:03:28 00:06:51
12 11 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K24 2 2 00:09:58 (14)00:01:03 (16)00:33:32 (14)00:01:00 (14)00:18:18 (7) 01:03:51 00:07:14
13 9 Kotfica Paulina Elemental Team K24 3 3 00:10:13 (15)00:00:50 (5)00:33:30 (13)00:01:00 (13)00:18:51 (10) 01:04:24 00:07:47
14 121 Klimas Paulina KS AZS-AWF Katowice K20 1 4 00:09:55 (13)00:00:57 (13)00:33:39 (16)00:00:59 (12)00:20:03 (16) 01:05:33 00:08:56
15 115 Kudyk Mateusz ORKA Iława M18 4 11 00:11:45 (19)00:01:15 (18)00:32:46 (11)00:00:57 (9)00:19:19 (11) 01:06:02 00:09:25
16 17 Osmond Glen Trinergy M24 4 12 00:11:09 (16)00:00:57 (14)00:33:38 (15)00:01:08 (21)00:19:58 (14) 01:06:50 00:10:13
17 104 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice K20 2 5 00:09:43 (12)00:00:56 (12)00:33:57 (18)00:00:58 (10)00:21:40 (24) 01:07:14 00:10:37
18 22 Rodziewicz Marcin PUT M24 5 13 00:11:20 (18)00:01:30 (21)00:33:54 (17)00:01:11 (28)00:20:00 (15) 01:07:55 00:11:18
19 135 Loryś Marcin M20 4 14 00:12:00 (20)00:01:37 (25)00:35:35 (26)00:01:20 (35)00:20:03 (17) 01:10:35 00:13:58
20 112 Skutkiewicz Joanna K24 4 6 00:12:08 (21)00:01:26 (20)00:35:00 (24)00:01:11 (29)00:21:31 (23) 01:11:16 00:14:39
21 74 Kołosowski Kamil Nadaktywni M24 6 15 00:15:07 (48)00:02:26 (58)00:34:14 (21)00:01:18 (33)00:19:22 (12) 01:12:27 00:15:50
22 120 Denert Mariusz ATP Augustów M24 7 16 00:12:09 (22)00:01:23 (19)00:35:47 (27)00:01:09 (25)00:22:35 (26) 01:13:03 00:16:26
23 139 Ostaszewska Eliza Nadaktywni K20 3 7 00:13:58 (36)00:02:04 (40)00:37:00 (37)00:01:08 (20)00:20:53 (19) 01:15:03 00:18:26
24 14 Ratajczak Magdalena GTT Diament Gniezno K16 1 8 00:12:43 (26)00:00:59 (15)00:36:40 (34)00:01:07 (19)00:23:58 (40) 01:15:27 00:18:50
25 18 Tereszczuk Krzysztof M24 8 17 00:15:39 (52)00:01:57 (37)00:34:09 (19)00:01:18 (34)00:23:23 (35) 01:16:26 00:19:49
26 124 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K20 4 9 00:12:55 (29)00:01:33 (23)00:37:31 (42)00:01:22 (39)00:23:28 (36) 01:16:49 00:20:12
27 110 Walaugo Radosław Tri NEGU M24 9 18 00:13:36 (33)00:01:46 (29)00:36:37 (32)00:01:32 (57)00:23:18 (31) 01:16:49 00:20:12
28 105 Bojarczak Michał Agr Podlasie M24 10 19 00:18:14 (90)00:02:55 (83)00:33:21 (12)00:01:24 (41)00:21:03 (20) 01:16:57 00:20:20
29 54 Jelitto Jakub M20 5 20 00:12:15 (23)00:01:54 (35)00:35:07 (25)00:01:31 (55)00:26:17 (58) 01:17:04 00:20:27
30 19 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M24 11 21 00:13:30 (30)00:02:20 (52)00:36:50 (36)00:01:49 (79)00:23:09 (29) 01:17:38 00:21:01
31 136 Kohlman Marcin Luks Atak M24 12 22 00:12:34 (25)00:01:52 (34)00:36:50 (35)00:01:57 (86)00:24:45 (46) 01:17:58 00:21:21
32 20 Sumorek Mirosław M24 13 23 00:12:53 (28)00:02:12 (47)00:36:08 (29)00:01:41 (69)00:25:32 (56) 01:18:26 00:21:49
33 111 Bakun Jacek N50 Tri Dept. M24 14 24 00:14:23 (41)00:02:26 (57)00:37:13 (38)00:01:37 (64)00:23:38 (38) 01:19:17 00:22:40
34 107 Sujka Karol M24 15 25 00:14:59 (47)00:01:49 (32)00:35:00 (23)00:01:32 (56)00:26:39 (65) 01:19:59 00:23:22
35 36 Chętnik Artur M24 16 26 00:18:06 (89)00:01:45 (27)00:34:09 (20)00:01:30 (53)00:24:53 (47) 01:20:23 00:23:46
36 100 Rutkowski Jacek Akademia Triathlonu M24 17 27 00:18:00 (85)00:01:57 (38)00:36:01 (28)00:01:16 (32)00:23:43 (39) 01:20:57 00:24:20
37 97 Sojkowski Piotr Tri NEGU M24 18 28 00:14:20 (40)00:01:46 (30)00:36:29 (30)00:01:27 (46)00:27:05 (66) 01:21:07 00:24:30
38 86 Mińko Piotr M24 19 29 00:16:07 (57)00:02:38 (73)00:38:36 (49)00:01:11 (27)00:22:46 (28) 01:21:18 00:24:41
39 134 Kościesza Piotr M24 20 30 00:17:32 (70)00:02:31 (65)00:36:36 (31)00:01:26 (44)00:23:21 (33) 01:21:26 00:24:49
40 47 Matejczyk Katarzyna Komputronik Galeria Antoniuk K24 5 10 00:11:16 (17)00:02:27 (60)00:41:23 (75)00:01:27 (45)00:24:58 (48) 01:21:31 00:24:54
41 23 Witalis Piotr M24 21 31 00:14:54 (45)00:02:09 (45)00:37:35 (43)00:01:22 (37)00:26:22 (60) 01:22:22 00:25:45
42 27 Gbur Krzysztof M24 22 32 00:14:59 (46)00:01:33 (22)00:42:29 (89)00:01:07 (18)00:22:28 (25) 01:22:36 00:25:59
43 117 Bajko Tomasz M24 23 33 00:17:41 (78)00:02:45 (75)00:39:15 (57)00:01:46 (76)00:21:13 (21) 01:22:40 00:26:03
44 78 Hościło Patryk M20 6 34 00:12:48 (27)00:02:00 (39)00:40:19 (62)00:01:09 (23)00:27:08 (67) 01:23:24 00:26:47
45 144 Samosiuk Mirosław M24 24 35 00:18:02 (87)00:02:25 (54)00:38:21 (47)00:01:09 (22)00:23:36 (37) 01:23:33 00:26:56
46 64 Polakowski Krzysztof M24 25 36 00:17:34 (73)00:02:05 (42)00:37:15 (41)00:01:30 (52)00:25:16 (52) 01:23:40 00:27:03
47 55 Wiech Roman M24 26 37 00:13:47 (34)00:02:37 (72)00:37:14 (39)00:01:36 (60)00:28:36 (82) 01:23:50 00:27:13
48 126 Struk Piotr M20 7 38 00:17:09 (65)00:02:05 (41)00:37:57 (44)00:01:39 (66)00:25:00 (49) 01:23:50 00:27:13
49 37 Kacperski Mirosław M24 27 39 00:15:09 (49)00:02:07 (44)00:40:00 (58)00:01:47 (77)00:25:11 (51) 01:24:14 00:27:37
50 34 Szadkowska Joanna Triathlon Suwałki K24 6 11 00:14:01 (37)00:02:06 (43)00:38:33 (48)00:01:24 (42)00:28:15 (81) 01:24:19 00:27:42
51 45 Łupiński Łukasz M24 28 40 00:17:33 (72)00:02:29 (63)00:36:39 (33)00:01:09 (24)00:26:33 (63) 01:24:23 00:27:46
52 63 Kaliński Artur M24 29 41 00:15:12 (50)00:02:33 (69)00:40:23 (63)00:01:58 (89)00:25:20 (53) 01:25:26 00:28:49
53 44 Kołodziejczyk Tomasz M24 30 42 00:16:01 (56)00:03:10 (92)00:39:01 (52)00:01:50 (80)00:25:28 (55) 01:25:30 00:28:53
54 90 Dożynko Michał M24 31 43 00:14:02 (38)00:02:19 (51)00:40:42 (66)00:01:28 (49)00:27:11 (69) 01:25:42 00:29:05
55 49 Narolewska Joanna K24 7 12 00:15:58 (55)00:01:46 (28)00:39:15 (56)00:01:47 (78)00:27:19 (73) 01:26:05 00:29:28
56 85 Gotowczyc Bartosz M16 2 44 00:17:29 (68)00:03:19 (99)00:40:49 (69)00:01:13 (31)00:23:18 (32) 01:26:08 00:29:31
57 114 Zagrzejewski Bartosz M24 32 45 00:13:35 (32)00:03:02 (89)00:42:19 (86)00:01:21 (36)00:25:56 (57) 01:26:13 00:29:36
58 108 Kropiewnicki Jerzy Bull Racing Team M24 33 46 00:18:01 (86)00:02:58 (86)00:39:06 (53)00:01:52 (81)00:24:41 (44) 01:26:38 00:30:01
59 61 Cimoszuk Ryszard Grupa Szalonych Rowerzystów M24 34 47 00:25:15 (116)00:02:39 (74)00:34:18 (22)00:01:45 (74)00:23:13 (30) 01:27:10 00:30:33
60 145 Krawczyk Angelika Kuźnia Triathlonu K24 8 13 00:17:34 (74)00:02:27 (59)00:40:48 (68)00:01:25 (43)00:25:08 (50) 01:27:22 00:30:45
61 32 Turczyński Paweł M18 5 48 00:17:45 (80)00:03:16 (95)00:43:55 (97)00:01:29 (51)00:21:19 (22) 01:27:44 00:31:07
62 133 Szeremeta Marek M24 35 49 00:13:54 (35)00:02:37 (70)00:42:04 (85)00:01:23 (40)00:27:59 (78) 01:27:57 00:31:20
63 81 Dowejko Robert M20 8 50 00:15:45 (53)00:04:22 (112)00:41:32 (79)00:03:46 (115)00:22:43 (27) 01:28:08 00:31:31
64 99 Trypuć-Magdziarz Aleksandra 791 479 005 Krzysztof Magdziarz OLADENTAL K24 9 14 00:17:08 (64)00:01:35 (24)00:37:15 (40)00:01:31 (54)00:30:55 (92) 01:28:24 00:31:47
65 101 Pochocki Łukasz M24 36 51 00:19:45 (104)00:01:47 (31)00:42:19 (87)00:01:11 (30)00:23:22 (34) 01:28:24 00:31:47
66 57 Wojciech Czupryn M24 37 52 00:13:32 (31)00:02:14 (49)00:40:24 (64)00:02:14 (97)00:30:28 (91) 01:28:52 00:32:15
67 89 Kowalkowski Rafał SKK SOKÓŁ M24 38 53 00:19:20 (102)00:02:19 (50)00:38:18 (45)00:01:54 (83)00:27:12 (70) 01:29:03 00:32:26
68 122 Sobczyk Kasia Ekstremalni Strawczyn K16 2 15 00:16:18 (58)00:01:50 (33)00:42:00 (84)00:01:40 (68)00:27:22 (74) 01:29:10 00:32:33
69 65 Ziniewicz Paweł M16 3 54 00:17:38 (76)00:02:51 (79)00:38:56 (51)00:01:11 (26)00:28:40 (83) 01:29:16 00:32:39
70 77 Leszczyńska Joanna Kużnia Triathlonu K24 10 16 00:15:56 (54)00:01:57 (36)00:43:14 (91)00:01:42 (70)00:27:16 (72) 01:30:05 00:33:28
71 26 Tarantowicz Robert HONYA M24 39 55 00:17:37 (75)00:02:53 (81)00:40:02 (60)00:01:54 (84)00:27:55 (77) 01:30:21 00:33:44
72 95 Wrzeszcz Adrian Adrian! Błagam wolniej. M24 40 56 00:17:46 (82)00:02:32 (66)00:41:44 (82)00:02:05 (90)00:26:26 (62) 01:30:33 00:33:56
73 41 Grabowski Andrzej KS Maków Biega kochammakow.pl M24 41 57 00:18:59 (100)00:02:56 (84)00:39:07 (55)00:01:36 (62)00:28:06 (79) 01:30:44 00:34:07
74 92 Gnoiński Jakub KS Baniak Warszawa M24 42 58 00:17:39 (77)00:02:26 (56)00:45:28 (103)00:01:05 (17)00:24:10 (41) 01:30:48 00:34:11
75 71 Dmitruk Marek Grupa Szalonych Rowerzystów M24 43 59 00:20:20 (107)00:02:58 (85)00:38:37 (50)00:01:43 (71)00:27:14 (71) 01:30:52 00:34:15
76 123 Kościesza Robert Tri NEGU M24 44 60 00:14:13 (39)00:03:07 (91)00:43:11 (90)00:02:48 (110)00:27:37 (75) 01:30:56 00:34:19
77 130 Brzeziński Tomasz - M24 45 61 00:17:52 (84)00:03:37 (103)00:41:07 (72)00:01:52 (82)00:26:38 (64) 01:31:06 00:34:29
78 82 Wiśniewski Tomasz TMS Brokers M24 46 62 00:16:30 (60)00:02:32 (67)00:41:28 (77)00:01:44 (72)00:29:03 (85) 01:31:17 00:34:40
79 56 Wiech Ewa K24 11 17 00:19:52 (105)00:03:12 (93)00:41:12 (74)00:01:57 (87)00:25:23 (54) 01:31:36 00:34:59
80 76 Łuckiewicz Ewelina N50 K24 12 18 00:23:31 (115)00:02:50 (77)00:38:21 (46)00:02:20 (101)00:24:36 (43) 01:31:38 00:35:01
81 87 Zabielska Anna K24 13 19 00:18:20 (92) 01:31:49 00:35:12
82 106 Krawczuk Jerzy szwendacze.pl M24 47 63 00:22:48 (112)00:02:52 (80)00:39:07 (54)00:02:37 (104)00:24:28 (42) 01:31:52 00:35:15
83 21 Turczyński Aleksander M24 48 64 00:19:55 (106)00:02:28 (61)00:43:30 (93)00:01:27 (47)00:24:41 (45) 01:32:01 00:35:24
84 116 Zimnoch Karolina Nadaktywni K24 14 20 00:17:46 (81)00:02:10 (46)00:41:11 (73)00:01:45 (75)00:29:19 (86) 01:32:11 00:35:34
85 50 Targoński Jakub M20 9 65 00:17:49 (83)00:03:21 (101)00:40:36 (65)00:02:20 (100)00:28:09 (80) 01:32:15 00:35:38
86 59 Samulska Ewa K24 15 21 00:16:41 (61)00:03:02 (88)00:44:23 (100)00:01:44 (73)00:26:25 (61) 01:32:15 00:35:38
87 68 Jewdokimow Rafal M24 49 66 00:20:27 (109)00:04:03 (109)00:40:01 (59)00:02:07 (91)00:26:19 (59) 01:32:57 00:36:20
88 128 Leżanka Wioletta K24 16 22 00:19:40 (103)00:01:41 (26)00:43:34 (94)00:01:02 (15)00:27:09 (68) 01:33:06 00:36:29
89 103 Turowski Błażej M24 50 67 00:18:28 (93)00:02:28 (62)00:41:04 (71)00:01:40 (67)00:29:32 (87) 01:33:12 00:36:35
90 127 Sochocki Dariusz M24 51 68 00:15:31 (51)00:02:51 (78)00:41:24 (76)00:02:26 (102)00:33:09 (102) 01:35:21 00:38:44
91 75 Fischer Marcin M24 52 69 00:17:33 (71)00:04:02 (108)00:40:47 (67)00:02:52 (111)00:30:12 (90) 01:35:26 00:38:49
92 53 Płuciennik Paweł M24 53 70 00:17:41 (79)00:03:56 (105)00:41:31 (78)00:03:15 (113)00:30:01 (89) 01:36:24 00:39:47
93 118 Kurkiewicz Małgorzata Feel it K24 17 23 00:17:06 (63)00:03:15 (94)00:46:05 (106)00:01:34 (58)00:28:51 (84) 01:36:51 00:40:14
94 98 Szugzda Magdalena K24 18 24 00:18:03 (88)00:02:46 (76)00:47:25 (109)00:01:28 (48)00:27:51 (76) 01:37:33 00:40:56
95 84 Makarewicz Piotr M24 54 71 00:14:35 (42)00:03:35 (102)00:45:36 (104)00:02:07 (92)00:31:51 (95) 01:37:44 00:41:07
96 58 Tyburczy Krzysztof Wygrać z Udarem M24 55 72 00:14:37 (43)00:04:26 (114)00:40:06 (61)00:03:52 (116)00:34:55 (109) 01:37:56 00:41:19
97 91 Kamiński Dawid Biegnę z Krzyśkiem M24 58 75 00:14:37 (44)00:04:27 (115)00:41:43 (81)00:02:14 (96)00:34:56 (110) 01:37:57 00:41:20
98 113 Milowski Tadeusz Końskie Salto M24 57 74 00:16:55 (62)00:02:54 (82)00:42:24 (88)00:02:11 (95)00:33:33 (104) 01:37:57 00:41:20
99 31 Niewiadowski Marcin M24 56 73 00:16:20 (59)00:04:23 (113)00:43:30 (92)00:02:38 (106)00:31:06 (93) 01:37:57 00:41:20
100 83 Pawłowicz Dorota Nordi Super Pies K24 19 25 00:18:35 (94)00:03:18 (98)00:41:01 (70)00:01:35 (59)00:33:36 (105) 01:38:05 00:41:28
101 102 Pochocka Karolina K24 20 26 00:18:19 (91)00:02:25 (55)00:43:52 (95)00:01:36 (63)00:32:49 (99) 01:39:01 00:42:24
102 60 Białokozowicz Artur M24 59 76 00:18:41 (96)00:05:19 (117)00:43:56 (98)00:01:58 (88)00:29:39 (88) 01:39:33 00:42:56
103 38 Konopko Karolina Juvenia Białystok K24 21 27 00:18:45 (98)00:02:37 (71)00:43:52 (96)00:02:08 (93)00:33:08 (101) 01:40:30 00:43:53
104 129 Bogdan Bartosz M24 60 77 00:12:26 (24)00:02:14 (48)00:50:55 (116)00:01:22 (38)00:33:37 (106) 01:40:34 00:43:57
105 42 Arciszewski Rafał PZU Sport Team PZU SPORT TEAM M24 61 78 00:18:42 (97)00:04:42 (116)00:41:49 (83)00:02:59 (112)00:33:07 (100) 01:41:19 00:44:42
106 28 Perera Diana Bull Racing Team K24 22 28 00:17:17 (66)00:02:33 (68)00:48:41 (113)00:01:37 (65)00:31:42 (94) 01:41:50 00:45:13
107 43 Zalewski Leszek M24 62 79 00:22:43 (111)00:03:58 (107)00:41:41 (80)00:02:43 (108)00:32:24 (96) 01:43:29 00:46:52
108 52 Osiecka Beata K24 23 29 00:20:20 (108)00:04:15 (111)00:45:19 (101)00:02:15 (98)00:32:38 (97) 01:44:47 00:48:10
109 88 Woronko Damian M24 63 80 00:18:36 (95)00:02:22 (53)00:45:49 (105)00:01:28 (50)00:36:37 (113) 01:44:52 00:48:15
110 131 Pilkowski Pawel M24 64 81 00:19:01 (101)00:03:57 (106)00:46:48 (107)00:01:36 (61)00:35:21 (111) 01:46:43 00:50:06
111 132 Milewski Maciej M24 65 82 00:17:29 (67)00:03:21 (100)00:47:08 (108)00:01:54 (85)00:36:56 (114) 01:46:48 00:50:11
112 73 Sowiński Robert M24 66 83 00:18:54 (99)00:02:31 (64)00:48:20 (111)00:02:38 (105)00:34:49 (108) 01:47:12 00:50:35
113 62 Safrończyk Wieńczysław WARSAW MASTERS TEAM M24 67 84 00:17:31 (69)00:05:34 (118)00:44:05 (99)00:02:30 (103)00:38:34 (115) 01:48:14 00:51:37
114 138 Miękus Sebastian GABIADI M24 68 85 00:23:01 (113)00:03:37 (104)00:48:39 (112)00:02:43 (107)00:32:45 (98) 01:50:45 00:54:08
115 96 Jońska Izabela K24 24 30 00:23:04 (114)00:03:02 (90)00:50:06 (115)00:02:44 (109)00:33:41 (107) 01:52:37 00:56:00
116 40 Tesarek Przemysław UJB ZAWSZE ZŁE! M24 69 86 00:25:15 (117)00:03:00 (87)00:49:41 (114)00:02:08 (94)00:33:22 (103) 01:53:26 00:56:49
117 67 Witkowski Jarosław RMDC M24 70 87 00:28:09 (118)00:04:05 (110)00:47:34 (110)00:02:16 (99)00:35:27 (112) 01:57:31 01:00:54
118 143 Skowroński Dariusz ZIELONY WASILKÓW DAREL M24 71 88 00:30:21 (119)00:03:16 (97)00:45:24 (102)00:03:16 (114)00:40:16 (116) 02:02:33 01:05:56
119 16 Prystrom Damian Gruby dobiegnie do mety ;) M24 00:22:01 (110)00:03:16 (96) DNF
120 2 Kaźmierczak Mateusz Elemental Team M24 DNS
121 5 Kowalski Dariusz KS AZS-AWF Katowice Fabryka Triathlonu M24 DNS
122 12 Matysiak Hanna Elemental Team K24 DNS
123 13 Rogacz Katarzyna KS AZS-AWF Katowice K18 DNS
124 15 Zembala Tomasz Ekstremalni Strawczyn M24 DNS
125 24 Makowski Krzysztof FITNESS SETUP FITNESS SETUP M20 DNS
126 25 Rogoziński Mirek Smashing pĄpkins M24 DNS
127 29 Chodakowska Agnieszka Kuźnia Triathlonu K24 DNS
128 30 Radziwonowski Bartosz Bartosz Biega M24 DNS
129 33 Skowroński Paweł Profit Fitness Profit Fitness M24 DNS
130 35 Wojtach Marcin Bazyl Bazyl M24 DNS
131 46 Ożarowski Łukasz M24 DNS
132 48 Antoniak Sylwia K24 DNS
133 51 Gadomski Mariusz BKK RANT M24 DNS
134 66 Muszalska Agata K24 DNS
135 69 Łyczkowska Ewa K24 DNS
136 70 Moroz Grzegorz M24 DNS
137 72 Urwanowicz Łukasz Progress Triathlon Team M24 DNS
138 79 Jańczuk Paweł M24 DNS
139 80 Wichrowski Krzysztof Bajlando Team M24 DNS
140 93 Głasek Tomasz M24 DNS
141 94 Jabłońska Małgorzata BATMAN TEAM K24 DNS
142 137 Kropiewnicki Przemysław M24 DNS
143 140 Vitolin Anton Tristars M24 DNS
144 141 Kiszła Wojciech Włóczybiegi M24 DNS
145 142 Gaweł Kamil M24 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon