Castle Triathlon Malbork 2014 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Maciej Władysławowo 40-44 379
Anaczkowski Łukasz Gdańsk 30-34 306
Antoniak Krzysztof Warszawa 30-34 404
Awruk Bartosz Białystok 30-34 336
Baranowski Waldemar Szczytno 55-59 369
Baszko Artur Poznań 45-49 410
Bebelski Rafał Warszawa 35-39 218
Bednarek Łukasz Nowa Wieś 30-34 264
Berkovics Igors Warszawa 30-34 360
Bernatowicz Łukasz Warszawa 35-39 395
Bębeńca Błażej Radom 30-34 242
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 400
Bielawski Patryk Gniew 25-29 345
Bielecki Grzegorz Warszawa 35-39 210
Bieniaszewski Marcin Brzeg 25-29 367
Bieńkowski Maciej Warszawa 40-44 303
Blaicke Bartosz Wrocław 25-29 295
Błach Marek Oleśnica 35-39 389
Błaszkowski Andrzej Śliwiny 45-49 446
Błaszyk Mateusz Luboń 25-29 434
Bobowik Maciej Gdańsk/Kowale 35-39 200
Bocian Mariusz Warszawa 40-44 188
Bogalecki Marek Gdańsk 55-59 421
Boucher Alexandre Warszawa 40-44 383
Brzeszczak Łukasz Warszawa 30-34 214
Brzozowski Franciszek Miłomłyn 18-24 344
Bucki Konrad Tczew 18-24 302
Buczko Paweł Pasłęk 40-44 275
Bukry Wojciech Kraków 40-44 363
Burakowski Grzegorz Reda 35-39 273
Buro Łukasz Brzeg 35-39 371
Chajęcki Karol Gdańsk 35-39 281
Chmura Maciej Wrocław 25-29 439
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 376
Chyłek Wojciech Kraków 30-34 415
Cichoński Klaudiusz Sosnowiec 40-44 230
Cichosz Remigiusz Remi Ustka . Zurich 40-44 362
Cielepak Agata Piaseczno 25-29 368
Cieślak Michał Sopot 35-39 184
Czaja Mateusz Starogard Gdański 30-34 250
Czajka Łukasz Poznań 35-39 328
Dalecki Marcin Warszawa 35-39 324
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 426
Dietrich Krzysztof Gdynia 30-34 269
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 359
Drabot Andrzej Warszawa 40-44 238
Drgan Marcin Gdańsk 35-39 202
Drozdowski Adam Rumia 35-39 198
Dróżdż Kamil Warszawa 30-34 431
Duda Maciej Gdańsk 30-34 241
Dudek Piotr Józefów 40-44 272
Dukaczewski Michał Gdynia 30-34 191
Dyblik Piotr Szczawno-Zdrój 30-34 229
Dzioba Michał Sopot 40-44 265
Dziudziel Mateusz Tczew 18-24 203
Fazan Rafał Józefosław 40-44 433
Fedoruk Piotr Poznań 35-39 217
Fildebrandt Barbara Poznań 30-34 268
Frankiewicz Przemysław Malbork 35-39 352
Frąckowiak Marek Tychy 35-39 393
Gabryel Maciej Starogard Gdański 30-34 350
Gall Rafał Warszawa 35-39 414
Gałkowski Radosław Nowy Staw 35-39 228
Glonek Marcin Pruszków 25-29 216
Głąb Andrzej Malbork 40-44 211
Gołdon Przemek Warszawa 35-39 236
Góralska Aleksandra Pluski 35-39 312
Grabowski Krzysztof Siemyśl 40-44 403
Grabowski Marek Sopot 30-34 430
Grabowski Szymon Gdynia 25-29 240
Grzelec Jarosław Gdańsk 50-54 364
Gutfrański Paweł Elbląg 35-39 193
Guzik Leszek Jaworze 50-54 247
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 141
Herra Wojciech Warszawa 35-39 246
Hofman Michał Starogard Gdański 25-29 205
Holnicka Agata Warszawa 40-44 342
Huzar Ryszard Malbork 40-44 351
Jackowiak Piotr Brzeg 25-29 55
Jamka Jarosław Warszawa 40-44 397
Janik Paweł Warszawa 35-39 290
Janiszewski Artur Katowice 30-34 418
Jankowski Damian Łódź 25-29 213
Jendroszczyk Dominik Piekary Śląskie 30-34 388
Jędrzejko Tomasz Janowice 35-39 413
Josz Piotr Gdańsk 50-54 215
Kaftański Michał Poznań 30-34 406
Kapica Sławomir Kwidzyn 40-44 280
Karbowski Grzegorz Starogard Gdański 35-39 252
Karolak Tomasz Warszawa 40-44 402
Kasperski Artur Poznań 35-39 243
Klaja Adrian Modlnica 30-34 233
Klauza Wojciech Pruszków 40-44 225
Kobus Krzysztof Gdynia 50-54 338
Kochaniak Rafał Warszawa 35-39 220
Kochanowski Krzysztof Gdynia 50-54 356
Kolankowski Waldemar Toruń 45-49 226
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 40-44 398
Kot Łukasz Zielona Gora 30-34 361
Kowalski Jarosław Starogard Gdański 40-44 271
Kowalski Jerzy Elbląg 45-49 262
Kowalski Lukasz Chełmża 25-29 298
Kowalski Łukasz Elbląg 18-24 261
Kowalski Tomasz Elbląg 30-34 349
Krajewski Konrad Oława 18-24 299
Krakowiak Artur Gdańsk 25-29 185
Krakowiak Ireneusz Mysłowice 40-44 212
Krawczyk Bernard Warszawa 35-39 372
Krawiec Grzegorz Warszawa 35-39 304
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 260
Kuffel Piotr Wiktorów 25-29 319
Kujawiński Jacek Dziekanów Polski 30-34 310
Kulesza Jakub Jelenia Góra 30-34 440
Kurcin Tomasz Złotów 35-39 412
Kurowska Monika Warszawa 25-29 341
Kuszczak Miłosz Lubin 18-24 401
Langa Marcin Wejherowo 30-34 282
Lenz Marek Warszawa 40-44 206
Lesiuk Piotr Warszawa 40-44 445
Leszczyński Leszek Poznań 40-44 354
Lewczuk Daniel Zakręt 35-39 201
Lipski Dariusz Lubartów 45-49 392
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 390
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-34 234
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 180
Lupa Adam Namysłów 40-44 343
Ławicki Marcin Lubin 25-29 181
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 420
Łużyński Janusz Józefów 40-44 322
Łytek Marcin Bielawa 40-44 277
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 447
Majdowski Michał Falenty Nowe 40-44 208
Majka Michał Elbląg 35-39 443
Malinowski Juliusz Warszawa 30-34 408
Maliszewski Michał Straszyn 35-39 278
Mamcarz Jarosław Tczew 45-49 358
Marciniak Paweł Łódź 30-34 333
Marek Andrzej Malbork 35-39 330
Markut Paweł Łódź 25-29 309
Maślanko Jakub Brzeziny 18-24 337
Mazdziarz Michal Warszawa 30-34 258
Maziewski Piotr Tczew 35-39 417
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 35-39 307
Micek Przemysław Rogoźno Wlkp. 40-44 396
Michalski Bartosz Toruń 30-34 327
Mika Tomasz Warszawa 35-39 219
Młodzikowski Marcin Gniezno 35-39 189
Molin Sebastian Starogard Gdanski 30-34 374
Morkowski Piotr Poznań 30-34 285
Mystek Artur Malbork 25-29 287
Nawrocki Sergiusz Pluski 45-49 313
Nowak Piotr Ustanów 35-39 425
Nykowska Agata Warszawa 25-29 256
Obidziński Piotr Warszawa 30-34 386
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 35-39 289
Ohler Aleksandra Gdynia 25-29 334
Okuniewski Michał Gdańsk 25-29 444
Oworuszko Jarosław Warszawa 40-44 209
Pagórski Łukasz Mława 18-24 253
Paluch Jacek Gdańsk 35-39 405
Panek Wojciech Niepołomice 30-34 286
Pankau Rafał Gdańsk 35-39 187
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 292
Pastusiak Adam Warszawa 25-29 223
Pastuszynska Iza Warszawa 25-29 314
Patten Jay Warszawa 25-29 377
Pawlak Kamil Jabłonna 25-29 316
Piłat Andrzej Zakopane 50-54 399
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 227
Piórkowski Andrzej Ostrów Mazowiecka 25-29 423
Pisarek Ewelina Warszawa 25-29 436
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 182
Plewka Marcin Lublin 35-39 204
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 30-34 357
Prokop Piotr Warszawa 30-34 385
Prokopowicz Zbigniew Żółwin 45-49 370
Prosiński Tomasz Nowa Wola 35-39 192
Pruchniewski Karol Szczytno 25-29 248
Przelaskowski Piotr Małdyty 40-44 231
Przybysz Michał Warszawa 30-34 284
Pyka Marek Siemianowice Śląskie 35-39 378
Radziukiewicz Grzegorz Bergen 35-39 221
Reszke Paweł Wejherowo 25-29 428
Rochowiak Przemysław Inowrocław 30-34 419
Rokicki Leszek Elbląg 40-44 270
Rosiński Jarosław Gdańsk 35-39 254
Ruciński Radek Warszawa 40-44 249
Ryba Wojciech Krotoszyn 25-29 288
Rybkowski Grzegorz Pruszków 45-49 259
Rybowski Krzysztof Gdańsk 35-39 353
Rycman Adam Warszawa 35-39 382
Rydecki Karol Elbląg 50-54 355
Rydzewski Witold Ustanów 35-39 435
Rykowski Adam Warszawa 45-49 222
Rzemieniewski Tomasz Warszawa 30-34 323
Sacha Łukasz Chotomów 30-34 308
Sawicki Sebastian Warszawa 25-29 196
Sieciński Leszek Susz 50-54 441
Sienkiewicz Maciej Warszawa 30-34 366
Sitarz Michał Gliwice 30-34 375
Skibiński Krzysztof Koszalin 35-39 235
Skuza Paweł Warszawa 25-29 274
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 224
Sokołowska Hanna Gorzeń 45-49 291
Sołtys Magdalena Warszawa 25-29 317
Sosnowska Aleksandra Białystok 30-34 437
Sosnowski Łukasz Więcbork 25-29 199
Sowiński Marcin Warszawa 30-34 380
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 18-24 429
Stachecki Ireneusz Puszczykowo 40-44 257
Stanczak Jakub Płock 25-29 409
Stasiak Krzysztof Sopot 40-44 294
Stawicki Sebastian Wałbrzych 35-39 348
Stępniewski Sebastian Nadarzyn 25-29 232
Stosik Sławomir Rożental 40-44 301
Strzelczyk Piotr Warszawa 50-54 339
Strzelec Łukasz Warszawa 30-34 347
Sudoł Łukasz Stalowa Wola 25-29 416
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 197
Syga Michał Warszawa 30-34 442
Syguła Mateusz Warszawa 35-39 255
Szamotulski Tomasz Gdańsk 35-39 381
Szczepłek Jasiek Warszawa 25-29 373
Szefer Piotr Stanisławów Drugi 40-44 424
Szofer Adam Nowy Tomyśl 30-34 135
Szymańczyk Marcin Warszawa 35-39 391
Szymański Łukasz Poznań 30-34 194
Szymko Krzysztof Siedlce 30-34 321
Szymula Łukasz Warszawa 40-44 190
Szyszka Leszek Elbląg 40-44 245
Ślesicki Rafał Gdańsk 25-29 266
Środa Maciej Zakopane 25-29 387
Świątecki Paweł Malbork 30-34 305
Tadeusz Mateusz Grodzisk Wielkopolski 25-29 279
Tarnowski Wojciech Chojna 25-29 325
Tomaszewicz Marcin Elbląg 18-24 296
Trych Artur Warszawa 40-44 237
Turski Michal Lomianki 40-44 297
Tylman Igor Warszawa 18-24 315
Tyszkiewicz Rafal Biskupiec 40-44 267
Walesiak Bartosz Warszawa 25-29 411
Wierzbicki Grzegorz Nowe Iganie 40-44 239
Wiliński Tomasz Olsztyn 35-39 346
Wiliński Tomasz Warszawa 40-44 438
Wintoch Marcin Toruń 35-39 195
Wiórek Szymon Tychy 30-34 394
Wiśniewski Łukasz Mława 25-29 244
Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz 30-34 263
Witek Sebastian Koszalin 35-39 326
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 207
Wnuk Leszek Gdynia 30-34 283
Wodyński Robert Zgierz 40-44 332
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 365
Wojnar Robert Toruń 35-39 335
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 55-59 300
Wolf Magdalena Kwidzyn 30-34 186
Wołowski Filip Warszawa 40-44 318
Wroński Tomasz Lutynia 35-39 432
Wróblewski Maciej Warszawa 35-39 427
Wysmoliński Rafał Biernatki 35-39 183
Wysocki Radek Warszawa 40-44 251
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 407
Zakrzewski Maciej Warszawa 35-39 320
Zawadzki Maciek Lomioanki 40-44 293
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 329
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 384
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-64 340
Ziniewicz Kamil Malbork 25-29 331
Ziniewicz Łukasz Malbork 35-39 311
Zujewski Piotr Łódź 40-44 276
Żmuda Kacper Jawor 18-24 422
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon